Impreza: Rzyki 2018

Kellys Cyklokarpaty 2018

Wyniki kategoria HM3

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 1273 Adrian Rzeszutko TKKF Uklejna Myślenice
HM3 HM3 00:31:55.270(1) 01:10:35.634 200.0000
2 913 Tomasz Niedźwiecki
HM3 HM3 00:32:25.945(2) 01:12:21.717 +00:01:46.083 195.1133
3 109 Łukasz Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HM3 00:35:25.100(3) 01:19:02.880 +00:08:27.246 178.6102
4 963 Michał Hundla TKKF Uklejna Myślenice
HM3 HM3 00:35:51.354(4) 01:19:24.695 +00:08:49.061 177.7925
5 701 Wojciech Satoła TOMAR wyjątkowe sklepy rowerowe / bikeoweprzygody.pl wypożyczalnia przyczepek
HM3 HM3 00:36:35.450(6) 01:20:54.715 +00:10:19.081 174.4957
6 1981 Marcin Kalita SutriSept MTB Team
HM3 HM3 00:36:05.927(5) 01:21:43.850 +00:11:08.216 172.7473
7 23 Marek Łuczkiewicz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
HM3 HM3 00:37:51.645(7) 01:24:16.060 +00:13:40.426 167.5468
8 132 Michał Ziomek CFE MTB Team
HM3 HM3 00:39:05.240(8) 01:27:10.555 +00:16:34.921 161.9573
9 914 Kacper Deka CFE MTB Team
HM3 HM3 00:39:51.907(9) 01:29:13.973 +00:18:38.339 158.2240
10 477 Artur Buczek MTB Brzozów Racing Team
HM3 HM3 00:40:24.704(10) 01:29:21.172 +00:18:45.538 158.0115
11 356 Miro Kraľ DAMAD CYCLING
HM3 HM3 00:41:10.435(11) 01:31:24.667 +00:20:49.033 154.4536
12 387 Tomasz Broekere MyCenter
HM3 HM3 00:43:15.502(15) 01:36:13.317 +00:25:37.683 146.7314
13 1326 Michał Zimoń dotsport racing team
HM3 HM3 00:42:56.073(14) 01:36:26.320 +00:25:50.686 146.4017
14 1778 daniel Pinderski
HM3 HM3 00:42:36.609(12) 01:36:49.972 +00:26:14.338 145.8057
15 892 Tomasz Rypień RYSIANKA Team
HM3 HM3 00:44:13.315(16) 01:37:01.547 +00:26:25.913 145.5158
16 7 Marcin Osipowicz
HM3 HM3 00:42:53.885(13) 01:37:11.387 +00:26:35.753 145.2702
17 1774 Maksymilian Rejman
HM3 HM3 00:45:41.630(18) 01:40:33.642 +00:29:58.008 140.4006
18 810 Bartłomiej Pietrusa KrucaFux Cyrchel Team
HM3 HM3 00:47:37.182(21) 01:42:25.840 +00:31:50.206 137.8374
19 907 Daniel Wójcik
HM3 HM3 00:45:37.740(17) 01:44:04.940 +00:33:29.306 135.6501
20 162 Paweł Larysz CFE MTB Team
HM3 HM3 00:46:24.320(19) 01:45:51.927 +00:35:16.293 133.3653
21 895 Jarosław Michałowski
HM3 HM3 00:48:19.869(23) 01:46:02.777 +00:35:27.143 133.1379
22 1759 Ryszard Mecha UKS KRZYWACZKA
HM3 HM3 00:47:52.783(22) 01:46:10.104 +00:35:34.470 132.9848
23 1762 Artur Krzemień TT Plast
HM3 HM3 00:47:29.067(20) 01:47:11.420 +00:36:35.786 131.7169
24 182 Bogdan Kozłowski K.K Jeżowe MTB
HM3 HM3 00:49:10.627(24) 01:47:59.590 +00:37:23.956 130.7377
25 87 Dawid Latała NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM3 HM3 00:50:54.725(28) 01:49:54.503 +00:39:18.869 128.4595
26 1432 Bartosz wojtal
HM3 HM3 00:50:52.634(27) 01:50:48.948 +00:40:13.314 127.4076
27 2051 Paweł Winiarczyk Lubię placki
HM3 HM3 00:51:23.197(31) 01:52:21.367 +00:41:45.733 125.6610
28 905 Marek Wachałowicz GRUPA BANKIETOWA
HM3 HM3 00:49:54.877(25) 01:52:29.877 +00:41:54.243 125.5026
29 1409 Sylwester Dubiel Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HM3 00:51:10.645(29) 01:53:22.750 +00:42:47.116 124.5271
30 437 Piotr Krempa Eldrut Bike Team
HM3 HM3 00:50:44.673(26) 01:54:20.105 +00:43:44.471 123.4860
31 9966 Łukasz Wacławek IPA Rzeszów Racing Team
HM3 HM3 00:51:11.802(30) 01:54:52.327 +00:44:16.693 122.9087
32 1906 Bogdan Nosal KrucaFux Cyrchel Team
HM3 HM3 00:55:01.407(36) 01:56:42.629 +00:46:06.995 120.9727
33 1907 Piotr Domin
HM3 HM3 00:53:33.637(33) 01:58:16.770 +00:47:41.136 119.3679
34 1748 Marcin Pajewski Team DOBREHAKI.pl
HM3 HM3 00:55:13.833(37) 01:58:20.842 +00:47:45.208 119.2995
35 6765 Piotr Kuliński Roztocze Cycling Team
HM3 HM3 00:53:29.412(32) 01:58:52.830 +00:48:17.196 118.7645
36 1427 Grzegorz Kluska-Karolczak
HM3 HM3 00:54:05.154(34) 01:59:34.465 +00:48:58.831 118.0753
37 998 Marcin Grudziński OSP GRS NOWY SĄCZ
HM3 HM3 00:55:23.272(38) 02:03:47.453 +00:53:11.819 114.0535
38 9980 Bartosz Wesołowski OSP GRS NOWY SĄCZ
HM3 HM3 00:55:24.987(39) 02:03:47.499 +00:53:11.865 114.0528
39 6113 Sebastian Kuca RYSIANKA Team
HM3 HM3 00:54:58.884(35) 02:04:23.687 +00:53:48.053 113.4998
40 1758 Marcin Szarzyński UKS KRZYWACZKA
HM3 HM3 00:55:52.560(40) 02:05:50.155 +00:55:14.521 112.1999
41 1746 Adam Warjas
HM3 HM3 00:59:57.860(41) 02:12:25.842 +01:01:50.208 106.6126
42 1167 Paweł Król Roztocze Cycling Team
HM3 HM3 01:06:54.753(47) 02:20:43.355 +01:10:07.721 100.3306
43 1755 Adrian Długokęcki
HM3 HM3 01:03:07.974(43) 02:21:03.260 +01:10:27.626 100.0946
44 1248 Jan Grudo Motorola Bike Team
HM3 HM3 01:04:05.465(44) 02:22:56.177 +01:12:20.543 98.7767
45 66 Krzysztof Sewiło
HM3 HM3 01:05:37.237(45) 02:24:40.069 +01:14:04.435 97.5945
46 1278 Karol Skrzyszowski
HM3 HM3 01:02:56.214(42) 02:25:34.190 +01:14:58.556 96.9897
47 1706 Wojciech Wąsik
HM3 HM3 01:11:51.827(49) 02:35:31.622 +01:24:55.988 90.7802
48 1682 marcin staroń FOTO NIEDZWIADEK
HM3 HM3 01:09:58.037(48) 02:41:16.797 +01:30:41.163 87.5421
49 4004 Marcin Kowalik PGE Obrót S.A.
HM3 HM3 01:05:46.317(46) 02:48:13.033 +01:37:37.399 83.9318
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.