Impreza: Rzyki 2018

Kellys Cyklokarpaty 2018

Wyniki kategoria HOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 1273 Adrian Rzeszutko TKKF Uklejna Myślenice
HM3 HOpen 00:31:55.270(1) 01:10:35.634 200.0000
2 24 Sławomir Dziwisz
HM2 HOpen 00:32:04.855(2) 01:11:07.834 +00:00:32.200 198.4910
3 913 Tomasz Niedźwiecki
HM3 HOpen 00:32:25.945(3) 01:12:21.717 +00:01:46.083 195.1133
4 341 Hubert Dudzik MTB MOSiR Dukla
HM2 HOpen 00:33:43.154(4) 01:15:28.599 +00:04:52.965 187.0616
5 1769 Jakub Mizera RK Aluminium Bike Team
HM1 HOpen 00:34:21.865(7) 01:16:26.877 +00:05:51.243 184.6849
6 1359 Olek Dziurzyński
HM2 HOpen 00:34:43.102(8) 01:17:53.770 +00:07:18.136 181.2513
7 109 Łukasz Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 00:35:25.100(11) 01:19:02.880 +00:08:27.246 178.6102
8 963 Michał Hundla TKKF Uklejna Myślenice
HM3 HOpen 00:35:51.354(14) 01:19:24.695 +00:08:49.061 177.7925
9 9191 Jakub Obitko SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
HM1 HOpen 00:35:23.125(10) 01:20:10.600 +00:09:34.966 176.0959
10 171 Kuba Kosiński Axel Sport Racing Team
HM2 HOpen 00:35:50.477(13) 01:20:33.292 +00:09:57.658 175.2691
11 1111 Konrad Zieliński NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM2 HOpen 00:35:48.415(12) 01:20:42.667 +00:10:07.033 174.9298
12 701 Wojciech Satoła TOMAR wyjątkowe sklepy rowerowe / bikeoweprzygody.pl wypożyczalnia przyczepek
HM3 HOpen 00:36:35.450(16) 01:20:54.715 +00:10:19.081 174.4957
13 1981 Marcin Kalita SutriSept MTB Team
HM3 HOpen 00:36:05.927(15) 01:21:43.850 +00:11:08.216 172.7473
14 6 Patryk Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM1 HOpen 00:33:44.714(5) 01:21:43.920 +00:11:08.286 172.7448
15 236 Maciej Uruski ROWEROMANIA
HM4 HOpen 00:36:38.110(17) 01:22:22.400 +00:11:46.766 171.3999
16 1242 Piotr Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 HOpen 00:37:20.737(18) 01:22:44.707 +00:12:09.073 170.6298
17 2005 Mateusz Drabik Gomola Trans Airco
HM1 HOpen 00:37:53.357(22) 01:23:11.940 +00:12:36.306 169.6989
18 390 Jan Głowacki ROWEROMANIA
HM1 HOpen 00:35:08.273(9) 01:24:11.277 +00:13:35.643 167.7055
19 23 Marek Łuczkiewicz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
HM3 HOpen 00:37:51.645(21) 01:24:16.060 +00:13:40.426 167.5468
20 101 Mateusz Trela SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM1 HOpen 00:37:22.630(19) 01:24:18.883 +00:13:43.249 167.4533
21 7007 Kacper Wojtacha
HM1 HOpen 00:37:32.614(20) 01:26:09.592 +00:15:33.958 163.8672
22 206 Artur Rzeszutko TKKF Uklejna Myślenice
HM2 HOpen 00:38:44.472(25) 01:26:29.562 +00:15:53.928 163.2367
23 198 Jakub Dybał Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
HM0 HOpen 00:37:59.232(23) 01:27:07.593 +00:16:31.959 162.0491
24 132 Michał Ziomek CFE MTB Team
HM3 HOpen 00:39:05.240(26) 01:27:10.555 +00:16:34.921 161.9573
25 114 Miłosz Panyło DKK GRYF Dębica
HM0 HOpen 00:40:21.132(35) 01:28:13.690 +00:17:38.056 160.0258
26 2174 Stanisław Lasota dotsport racing team
HM4 HOpen 00:38:36.850(24) 01:28:19.403 +00:17:43.769 159.8533
27 1108 Tomasz Ruszkowski CYCLO TRENER TEAM
HM4 HOpen 00:39:15.715(27) 01:29:06.470 +00:18:30.836 158.4460
28 1438 Norbert Skiba BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
HM2 HOpen 00:39:56.892(32) 01:29:10.679 +00:18:35.045 158.3214
29 914 Kacper Deka CFE MTB Team
HM3 HOpen 00:39:51.907(31) 01:29:13.973 +00:18:38.339 158.2240
30 477 Artur Buczek MTB Brzozów Racing Team
HM3 HOpen 00:40:24.704(36) 01:29:21.172 +00:18:45.538 158.0115
31 1918 Zenon Piziak NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM5 HOpen 00:40:53.195(38) 01:29:24.403 +00:18:48.769 157.9163
32 1742 Przemysław Michalec Andrychów Team
HM4 HOpen 00:41:02.842(40) 01:30:38.765 +00:20:03.131 155.7572
33 3003 Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice
HM5 HOpen 00:39:17.134(28) 01:30:51.465 +00:20:15.831 155.3943
34 585 Marcin Wacławek NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM4 HOpen 00:40:18.507(33) 01:31:04.357 +00:20:28.723 155.0277
35 356 Miro Kraľ DAMAD CYCLING
HM3 HOpen 00:41:10.435(41) 01:31:24.667 +00:20:49.033 154.4536
36 272 Roman Cetnarowicz Grupetto Gorlice
HM5 HOpen 00:40:54.907(39) 01:32:11.652 +00:21:36.018 153.1417
37 2777 Marcin Mucha 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
HM0 HOpen 00:40:20.132(34) 01:33:01.810 +00:22:26.176 151.7656
38 1211 Jakub Bryl
HM2 HOpen 00:41:27.624(42) 01:33:23.410 +00:22:47.776 151.1806
39 28 Łukasz Różycki FREESPORT TEAM KRAKÓW
HM1 HOpen 00:42:33.205(44) 01:33:30.094 +00:22:54.460 151.0005
40 959 Marek Rechlecki Pogoń Aptiv
HM4 HOpen 00:39:47.437(30) 01:34:16.235 +00:23:40.601 149.7687
41 1800 Michał Rozmund Alpaca Team
HM1 HOpen 00:34:19.900(6) 01:35:19.260 +00:24:43.626 148.1183
42 387 Tomasz Broekere MyCenter
HM3 HOpen 00:43:15.502(50) 01:36:13.317 +00:25:37.683 146.7314
43 1772 Kacper Piekiełko KKS Sokół Kęty
HM1 HOpen 00:39:45.349(29) 01:36:16.123 +00:25:40.489 146.6601
44 1326 Michał Zimoń dotsport racing team
HM3 HOpen 00:42:56.073(49) 01:36:26.320 +00:25:50.686 146.4017
45 1745 Rafał Dyduch
HM4 HOpen 00:43:40.129(54) 01:36:35.773 +00:26:00.139 146.1629
46 586 Marcin Wolczko
HM4 HOpen 00:43:16.354(51) 01:36:36.527 +00:26:00.893 146.1439
47 979 Dawid Lipka
HM4 HOpen 00:43:37.539(53) 01:36:47.928 +00:26:12.294 145.8570
48 1778 daniel Pinderski
HM3 HOpen 00:42:36.609(45) 01:36:49.972 +00:26:14.338 145.8057
49 892 Tomasz Rypień RYSIANKA Team
HM3 HOpen 00:44:13.315(57) 01:37:01.547 +00:26:25.913 145.5158
50 7 Marcin Osipowicz
HM3 HOpen 00:42:53.885(48) 01:37:11.387 +00:26:35.753 145.2702
51 1185 Filip Stasicki SST Lubcza
HM0 HOpen 00:42:50.345(46) 01:37:26.977 +00:26:51.343 144.8829
52 1608 Alan Sznajder Movimento UKS PG Wojnicz
HM0 HOpen 00:44:26.935(61) 01:37:42.912 +00:27:07.278 144.4891
53 568 Szymon Nosek UKS.PG.Wojnicz
HM0 HOpen 00:44:27.840(62) 01:37:46.457 +00:27:10.823 144.4018
54 1768 Hugo Łazarów
HM1 HOpen 00:44:25.302(60) 01:37:57.880 +00:27:22.246 144.1211
55 933 Jędrzej Miśniakiewicz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
HM1 HOpen 00:44:08.373(56) 01:37:59.373 +00:27:23.739 144.0845
56 911 Mateusz Lachowski Bike Not Dead Tarnobrzeg
HM1 HOpen 00:42:51.887(47) 01:38:13.522 +00:27:37.888 143.7386
57 8888 Piotr Grzebień
HM4 HOpen 00:44:21.910(58) 01:39:39.199 +00:29:03.565 141.6790
58 1774 Maksymilian Rejman
HM3 HOpen 00:45:41.630(67) 01:40:33.642 +00:29:58.008 140.4006
59 2504 Klaudia Powroźnik Baran Cycling Team
HK1 HOpen 00:44:00.160(55) 01:41:16.444 +00:30:40.810 139.4116
60 1379 Adam Bałos
HM4 HOpen 00:45:21.480(63) 01:42:23.189 +00:31:47.555 137.8969
61 810 Bartłomiej Pietrusa KrucaFux Cyrchel Team
HM3 HOpen 00:47:37.182(74) 01:42:25.840 +00:31:50.206 137.8374
62 1374 Józef Kołodziejczak KOLOSPORT Żywiec
HM6 HOpen 00:45:39.185(66) 01:42:31.065 +00:31:55.431 137.7203
63 2507 Jakub Lipko SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM1 HOpen 00:44:22.969(59) 01:43:14.282 +00:32:38.648 136.7595
64 73 Marcin Głowacki
HM4 HOpen 00:47:01.357(72) 01:43:39.169 +00:33:03.535 136.2122
65 907 Daniel Wójcik
HM3 HOpen 00:45:37.740(65) 01:44:04.940 +00:33:29.306 135.6501
66 176 Wacław Stasiowski DKK GRYF Dębica
HM5 HOpen 00:46:19.415(70) 01:44:10.220 +00:33:34.586 135.5355
67 5100 Tomasz Miśniakiewicz Pogoń Aptiv
HM5 HOpen 00:47:50.797(75) 01:44:45.784 +00:34:10.150 134.7687
68 1303 Dominik Sorocki
HM2 HOpen 00:48:42.075(90) 01:45:09.000 +00:34:33.366 134.2728
69 162 Paweł Larysz CFE MTB Team
HM3 HOpen 00:46:24.320(71) 01:45:51.927 +00:35:16.293 133.3653
70 895 Jarosław Michałowski
HM3 HOpen 00:48:19.869(81) 01:46:02.777 +00:35:27.143 133.1379
71 414 Krystian Walytek SST Lubcza
HM1 HOpen 00:48:22.344(83) 01:46:09.032 +00:35:33.398 133.0072
72 1759 Ryszard Mecha UKS KRZYWACZKA
HM3 HOpen 00:47:52.783(76) 01:46:10.104 +00:35:34.470 132.9848
73 1975 Ryszard Dziura IPA Rzeszów Racing Team
HM4 HOpen 00:48:17.367(80) 01:46:16.105 +00:35:40.471 132.8596
74 173 Jarosław Plata
HM4 HOpen 00:48:37.135(88) 01:46:24.080 +00:35:48.446 132.6936
75 1762 Artur Krzemień TT Plast
HM3 HOpen 00:47:29.067(73) 01:47:11.420 +00:36:35.786 131.7169
76 1227 Robert Fido
HM4 HOpen 00:48:32.630(86) 01:47:27.923 +00:36:52.289 131.3798
77 475 Eugeniusz Stój MTB Brzozów Racing Team
HM6 HOpen 00:48:23.912(84) 01:47:46.787 +00:37:11.153 130.9966
78 1206 Andrzej Walczyna
HM5 HOpen 00:49:13.819(93) 01:47:57.989 +00:37:22.355 130.7700
79 182 Bogdan Kozłowski K.K Jeżowe MTB
HM3 HOpen 00:49:10.627(92) 01:47:59.590 +00:37:23.956 130.7377
80 1382 Zbigniew Adam
HM5 HOpen 00:49:26.245(94) 01:47:59.987 +00:37:24.353 130.7297
81 838 Natalia Brożek-Woźniczka BIKEBOARD
HK3 HOpen 00:48:34.897(87) 01:48:04.815 +00:37:29.181 130.6324
82 1151 Robert Skalny RowerTim
HM4 HOpen 00:49:32.442(95) 01:48:20.824 +00:37:45.190 130.3107
83 105 Jan Goleń Vivaldi Racing Team
HM5 HOpen 00:48:39.962(89) 01:48:24.959 +00:37:49.325 130.2278
84 1331 Grzegorz Kowalski
HM4 HOpen 00:49:08.630(91) 01:49:22.234 +00:38:46.600 129.0912
85 2012 Tadeusz Skwarczyński Gomola Trans Airco
HM2 HOpen 00:48:28.542(85) 01:49:37.117 +00:39:01.483 128.7991
86 87 Dawid Latała NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM3 HOpen 00:50:54.725(102) 01:49:54.503 +00:39:18.869 128.4595
87 1761 Natalia Dubaj Nadleśnictwo Krasiczyn
HK3 HOpen 00:48:13.830(79) 01:50:32.695 +00:39:57.061 127.7198
88 1654 Wacław Bek
HM5 HOpen 00:50:02.872(98) 01:50:46.300 +00:40:10.666 127.4584
89 794 Dominik Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM1 HOpen 00:47:55.847(77) 01:50:47.207 +00:40:11.573 127.4410
90 1432 Bartosz wojtal
HM3 HOpen 00:50:52.634(101) 01:50:48.948 +00:40:13.314 127.4076
91 865 Robert Żurek
HM5 HOpen 00:51:18.878(106) 01:52:16.888 +00:41:41.254 125.7445
92 2051 Paweł Winiarczyk Lubię placki
HM3 HOpen 00:51:23.197(107) 01:52:21.367 +00:41:45.733 125.6610
93 905 Marek Wachałowicz GRUPA BANKIETOWA
HM3 HOpen 00:49:54.877(96) 01:52:29.877 +00:41:54.243 125.5026
94 249 Marzena Głowacka Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
HK4 HOpen 00:49:56.523(97) 01:52:44.664 +00:42:09.030 125.2282
95 141 Mirosław Dołżycki Żbik Komańcza
HM5 HOpen 00:48:19.993(82) 01:53:20.487 +00:42:44.853 124.5685
96 1409 Sylwester Dubiel Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HOpen 00:51:10.645(104) 01:53:22.750 +00:42:47.116 124.5271
97 111 Olga Sołtys THULE - JMP
HK1 HOpen 00:52:06.498(109) 01:53:29.927 +00:42:54.293 124.3959
98 1704 Jarosław Zając BSR Team Bytom
HM5 HOpen 00:52:22.124(111) 01:53:42.470 +00:43:06.836 124.1672
99 1272 Olga Półtorak 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
HK2 HOpen 00:51:43.762(108) 01:53:50.934 +00:43:15.300 124.0133
100 1007 Tomasz Rudnicki ZKS "STAL" RZESZÓW
HM4 HOpen 00:42:09.649(43) 01:54:01.727 +00:43:26.093 123.8177
101 437 Piotr Krempa Eldrut Bike Team
HM3 HOpen 00:50:44.673(99) 01:54:20.105 +00:43:44.471 123.4860
102 9966 Łukasz Wacławek IPA Rzeszów Racing Team
HM3 HOpen 00:51:11.802(105) 01:54:52.327 +00:44:16.693 122.9087
103 1780 Michał Dłuski
HM2 HOpen 00:50:59.780(103) 01:55:32.595 +00:44:56.961 122.1948
104 1162 Andrzej Nowokunski
HM4 HOpen 00:50:46.017(100) 01:56:33.432 +00:45:57.798 121.1318
105 1906 Bogdan Nosal KrucaFux Cyrchel Team
HM3 HOpen 00:55:01.407(122) 01:56:42.629 +00:46:06.995 120.9727
106 7703 Norbert Sznajder Movimento UKS PG Wojnicz
HM4 HOpen 00:52:11.663(110) 01:58:10.927 +00:47:35.293 119.4663
107 1907 Piotr Domin
HM3 HOpen 00:53:33.637(115) 01:58:16.770 +00:47:41.136 119.3679
108 1748 Marcin Pajewski Team DOBREHAKI.pl
HM3 HOpen 00:55:13.833(123) 01:58:20.842 +00:47:45.208 119.2995
109 739 Magdalena Kłeczek SST Lubcza
HK4 HOpen 00:53:00.708(112) 01:58:21.747 +00:47:46.113 119.2843
110 129 Krystyna Miłek SST Lubcza
HK4 HOpen 00:53:18.783(113) 01:58:38.247 +00:48:02.613 119.0078
111 6765 Piotr Kuliński Roztocze Cycling Team
HM3 HOpen 00:53:29.412(114) 01:58:52.830 +00:48:17.196 118.7645
112 1427 Grzegorz Kluska-Karolczak
HM3 HOpen 00:54:05.154(116) 01:59:34.465 +00:48:58.831 118.0753
113 1405 Karolina Majewska NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HK2 HOpen 00:54:10.958(117) 02:00:43.157 +00:50:07.523 116.9555
114 1053 Ewelina Gugała K.K Jeżowe MTB
HK2 HOpen 00:54:50.863(120) 02:00:56.109 +00:50:20.475 116.7467
115 7222 Magdalena Piotrowicz Nector Fan Sport
HK3 HOpen 00:56:27.509(130) 02:02:57.160 +00:52:21.526 114.8310
116 1968 Marek Wideł TKKF Energia
HM5 HOpen 00:46:10.727(68) 02:03:30.945 +00:52:55.311 114.3075
117 998 Marcin Grudziński OSP GRS NOWY SĄCZ
HM3 HOpen 00:55:23.272(124) 02:03:47.453 +00:53:11.819 114.0535
118 9980 Bartosz Wesołowski OSP GRS NOWY SĄCZ
HM3 HOpen 00:55:24.987(125) 02:03:47.499 +00:53:11.865 114.0528
119 1321 Anna Kryńska GRUPA BANKIETOWA
HK4 HOpen 00:55:37.092(127) 02:04:10.634 +00:53:35.000 113.6986
120 6113 Sebastian Kuca RYSIANKA Team
HM3 HOpen 00:54:58.884(121) 02:04:23.687 +00:53:48.053 113.4998
121 1758 Marcin Szarzyński UKS KRZYWACZKA
HM3 HOpen 00:55:52.560(129) 02:05:50.155 +00:55:14.521 112.1999
122 1447 Michał Bochenek
HM2 HOpen 00:55:26.400(126) 02:07:11.594 +00:56:35.960 111.0026
123 954 Ksawery Sobieraj
HM2 HOpen 00:48:02.887(78) 02:08:20.329 +00:57:44.695 110.0118
124 1746 Adam Warjas
HM3 HOpen 00:59:57.860(134) 02:12:25.842 +01:01:50.208 106.6126
125 2277 Barbara Bartkiewicz Axel Sport Racing Team
HK3 HOpen 00:58:40.460(132) 02:13:33.970 +01:02:58.336 105.7063
126 1779 Elżbieta Pinderska
HK3 HOpen 01:01:08.577(136) 02:14:06.505 +01:03:30.871 105.2789
127 76 Szymon Jatczak
HM4 HOpen 01:01:54.859(138) 02:14:38.072 +01:04:02.438 104.8674
128 1029 Dorota Żegleń Motorola Bike Team
HK2 HOpen 01:02:51.317(140) 02:15:24.753 +01:04:49.119 104.2649
129 1020 Marek Konopka Roztocze Cycling Team
HM4 HOpen 00:58:38.020(131) 02:16:27.665 +01:05:52.031 103.4638
130 222 Dorota Międlar MORESO TEAM
HK4 HOpen 01:01:47.339(137) 02:19:38.907 +01:09:03.273 101.1023
131 1167 Paweł Król Roztocze Cycling Team
HM3 HOpen 01:06:54.753(155) 02:20:43.355 +01:10:07.721 100.3306
132 1755 Adrian Długokęcki
HM3 HOpen 01:03:07.974(142) 02:21:03.260 +01:10:27.626 100.0946
133 396 Oskar Urbanek Jurajska
HOpen 00:58:45.040(133) 02:22:36.845 +01:12:01.211 98.9999
134 372 Tomasz Urbanek Jurajska
HM4 HOpen 01:02:38.185(139) 02:22:38.867 +01:12:03.233 98.9765
135 965 Kamila Filipczak-Stasicka SST Lubcza
HK3 HOpen 01:04:05.852(144) 02:22:47.170 +01:12:11.536 98.8806
136 1248 Jan Grudo Motorola Bike Team
HM3 HOpen 01:04:05.465(143) 02:22:56.177 +01:12:20.543 98.7767
137 66 Krzysztof Sewiło
HM3 HOpen 01:05:37.237(149) 02:24:40.069 +01:14:04.435 97.5945
138 1278 Karol Skrzyszowski
HM3 HOpen 01:02:56.214(141) 02:25:34.190 +01:14:58.556 96.9897
139 1715 Pawel Stec Bieniasz Bike
HM4 HOpen 01:06:24.115(153) 02:26:45.944 +01:16:10.310 96.1994
140 2017 Tadeusz Liszka Gomola Trans Airco
HM5 HOpen 01:08:54.472(156) 02:29:56.889 +01:19:21.255 94.1577
141 1783 Krzysztof Niewiecki
HM2 HOpen 01:06:09.867(152) 02:31:27.075 +01:20:51.441 93.2233
142 1030 Daniela Węglińska Roztocze Cycling Team
HK5 HOpen 01:05:13.057(148) 02:31:58.430 +01:21:22.796 92.9027
143 1775 Bogusław Obal Kamaz Team
HM4 HOpen 01:04:31.020(145) 02:33:51.227 +01:23:15.593 91.7675
144 1200 Krystian Walczyna
HM6 HOpen 01:09:39.647(157) 02:34:37.605 +01:24:01.971 91.3088
145 1707 jakub Wąsik
HM0 HOpen 01:13:05.075(162) 02:35:25.860 +01:24:50.226 90.8363
146 1706 Wojciech Wąsik
HM3 HOpen 01:11:51.827(161) 02:35:31.622 +01:24:55.988 90.7802
147 1682 marcin staroń FOTO NIEDZWIADEK
HM3 HOpen 01:09:58.037(158) 02:41:16.797 +01:30:41.163 87.5421
148 1744 Rafał Wasilewski
HM4 HOpen 01:10:53.369(159) 02:44:21.902 +01:33:46.268 85.8989
149 228 Karolina Podgórska Roztocze Cycling Team
HK2 HOpen 01:11:12.312(160) 02:46:15.510 +01:35:39.876 84.9207
150 4004 Marcin Kowalik PGE Obrót S.A.
HM3 HOpen 01:05:46.317(151) 02:48:13.033 +01:37:37.399 83.9318
151 9999 Patryk Wacławek IPA Rzeszów Racing Team
HM2 HOpen 00:46:11.570(69) 02:49:59.904 +01:39:24.270 83.0524
152 1420 Maja Małyska
HK3 HOpen 01:14:17.750(163) 02:51:12.649 +01:40:37.015 82.4643
153 1713 Halina Biziuk RDLP Olsztyn MTB TEAM
HK5 HOpen 01:22:27.292(165) 03:14:17.494 +02:03:41.860 72.6680
154 1736 Ryszard Komenda
HM4 HOpen 01:16:35.607(164) 03:19:23.542 +02:08:47.908 70.8090
155 679 Tomasz Buchwak
HM4 HOpen 01:04:34.849(146) 04:46:24.327 +03:35:48.693 49.2965
DNF 410 Katarzyna Bek Żbik Komańcza HK4 HOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 777 Magdalena Łuczkiewicz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz HK3 HOpen 00:55:40.094(128) DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 330 Krzysztof Robak Eldrut Bike Team HM2 HOpen 00:54:30.617(119) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 5555 Filip Uliasz MTB MOSiR Dukla HM1 HOpen 00:45:32.579(64) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.