Impreza: Brzozów 2018

Kellys Cyklokarpaty 2018

Wyniki kategoria MOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 334 Piotr Sajdak CYCLO TRENER TEAM
MM2 MOpen 01:20:08.444(1) 02:27:45.284 400.0000
2 24 Sławomir Dziwisz
MM2 MOpen 01:20:34.655(2) 02:27:45.339 +00:00:00.055 399.9975
3 365 Kazimierz Mrówka Stowarzyszenie Aktywnych SPRINT
MM4 MOpen 01:23:20.797(3) 02:33:38.599 +00:05:53.315 384.6695
4 955 Adam Gawlik TanieOdzywki.plTeam
MM3 MOpen 01:23:34.755(4) 02:35:05.635 +00:07:20.351 381.0716
5 775 Zbigniew Krzesiński Żbik Komańcza
MM2 MOpen 01:25:32.549(10) 02:36:37.118 +00:08:51.834 377.3618
6 7201 Grzegorz Grzywa 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM4 MOpen 01:25:51.699(13) 02:38:05.955 +00:10:20.671 373.8278
7 7213 Mariusz Rogula 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM4 MOpen 01:27:23.504(14) 02:38:27.617 +00:10:42.333 372.9761
8 7212 Marcin Stanuszek 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM3 MOpen 01:25:15.565(7) 02:38:30.648 +00:10:45.364 372.8572
9 25 Michał Dziama Salus Synergy Automation Team
MM2 MOpen 01:25:25.932(9) 02:38:32.837 +00:10:47.553 372.7714
10 357 Janusz Głowacki ROWEROMANIA
MM5 MOpen 01:25:15.990(8) 02:38:44.234 +00:10:58.950 372.3253
11 1728 Michał Pękala KSPO Dentinea 1A
MM2 MOpen 01:24:46.537(6) 02:39:39.487 +00:11:54.203 370.1778
12 7220 Filip Atłas 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM2 MOpen 01:25:44.617(12) 02:40:05.767 +00:12:20.483 369.1651
13 38 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki
MM3 MOpen 01:25:40.287(11) 02:41:24.280 +00:13:38.996 366.1721
14 399 Andrzej Miłek SST Lubcza
MM4 MOpen 01:30:27.300(19) 02:42:50.759 +00:15:05.475 362.9312
15 4420 Michał Niezgoda MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 01:28:44.544(17) 02:42:50.854 +00:15:05.570 362.9277
16 991 Paweł Harkot ROWEROMANIA
MM3 MOpen 01:32:50.480(28) 02:45:19.755 +00:17:34.471 357.4800
17 562 Wojciech Robel TG Sokół Sanok
MM3 MOpen 01:32:18.922(26) 02:45:20.437 +00:17:35.153 357.4554
18 1212 Maciej Woźny Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 01:28:26.970(15) 02:45:24.792 +00:17:39.508 357.2985
19 1725 Krzysztof Sapała KSPO Dentinea 1A
MM3 MOpen 01:28:28.104(16) 02:45:28.460 +00:17:43.176 357.1665
20 99 Marcin Chrzanowski
MM3 MOpen 01:31:23.154(23) 02:45:29.537 +00:17:44.253 357.1278
21 5005 Karol Czosnyka Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MOpen 01:30:41.707(21) 02:46:01.967 +00:18:16.683 355.9652
22 1984 Andrzej Zawadzki Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 01:31:08.605(22) 02:47:13.212 +00:19:27.928 353.4375
23 7202 Piotr Sozański 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM6 MOpen 01:30:30.312(20) 02:47:44.972 +00:19:59.688 352.3223
24 345 Mateusz Dachowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:32:17.490(25) 02:47:55.845 +00:20:10.561 351.9421
25 6202 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki
MM5 MOpen 01:32:07.020(24) 02:48:09.690 +00:20:24.406 351.4591
26 2032 Michał Plebanek Gomola Trans Airco
MM3 MOpen 01:34:19.027(39) 02:48:43.772 +00:20:58.488 350.2759
27 260 Michał Peliszko Fil-Bike Specialized Rzeszów
MM3 MOpen 01:32:25.174(27) 02:49:00.120 +00:21:14.836 349.7112
28 110 Milosz Gąsiorowski Motorola Bike Team
MM3 MOpen 01:33:05.475(29) 02:49:16.022 +00:21:30.738 349.1636
29 2100 Bogusław Belcik MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:33:11.109(30) 02:49:19.250 +00:21:33.966 349.0527
30 848 Łukasz Garbacki GRUPA BANKIETOWA
MM4 MOpen 01:33:13.630(31) 02:49:40.153 +00:21:54.869 348.3360
31 149 Jacek Ciecieręga DKK GRYF Dębica
MM4 MOpen 01:33:33.542(33) 02:49:40.784 +00:21:55.500 348.3144
32 5115 Jacek Piątek TanieOdzywki.plTeam
MM5 MOpen 01:33:22.049(32) 02:50:25.070 +00:22:39.786 346.8058
33 292 Jarosław Książek Nowotarski Klub Kolarski
MM2 MOpen 01:33:58.967(36) 02:50:39.627 +00:22:54.343 346.3128
34 1373 Bartosz Adamczyk MTB Krynica - Zdrój
MM2 MOpen 01:34:31.490(40) 02:50:56.244 +00:23:10.960 345.7517
35 7215 Konrad Rykała 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM4 MOpen 01:33:35.692(34) 02:51:21.388 +00:23:36.104 344.9061
36 81 Michal Laska CADM Automotive Racing Team
MM3 MOpen 01:33:40.765(35) 02:51:33.925 +00:23:48.641 344.4861
37 2767 Maciej Chachura
MM2 MOpen 01:34:13.529(38) 02:51:53.729 +00:24:08.445 343.8246
38 2005 Mateusz Drabik Gomola Trans Airco
MM1 MOpen 01:34:05.887(37) 02:51:54.289 +00:24:09.005 343.8059
39 932 Bartosz Kurzydło ZKS "STAL" RZESZÓW
MM1 MOpen 01:29:58.354(18) 02:52:08.684 +00:24:23.400 343.3268
40 7209 Jakub Żurek 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM1 MOpen 01:24:13.582(5) 02:52:09.822 +00:24:24.538 343.2889
41 532 Damian Adamczyk Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM2 MOpen 01:36:54.585(42) 02:55:42.202 +00:27:56.918 336.3731
42 210 Marek Bury BSK Miód Kozacki
MM4 MOpen 01:34:42.413(41) 02:55:42.605 +00:27:57.321 336.3603
43 678 Sebastian Czekański Jedlicze TEAM
MM4 MOpen 01:37:45.638(43) 02:56:33.884 +00:28:48.600 334.7322
44 7203 Grzegorz Półtorak 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM5 MOpen 01:38:53.312(45) 02:58:16.387 +00:30:31.103 331.5244
45 138 Sebastian Nowotarski
MM3 MOpen 01:37:46.800(44) 02:58:41.634 +00:30:56.350 330.7438
46 754 Tomasz Januszczak Piąty Element Sanok
MM3 MOpen 01:40:09.687(48) 03:00:13.419 +00:32:28.135 327.9364
47 2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco
MM4 MOpen 01:41:25.264(53) 03:00:16.032 +00:32:30.748 327.8572
48 15 Robert Flis BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
MM3 MOpen 01:41:58.629(55) 03:00:43.929 +00:32:58.645 327.0137
49 1007 Tomasz Rudnicki ZKS "STAL" RZESZÓW
MM4 MOpen 01:39:35.678(46) 03:00:48.352 +00:33:03.068 326.8804
50 100 Rafał Foryś DKK GRYF Dębica
MM3 MOpen 01:39:46.040(47) 03:03:50.562 +00:36:05.278 321.4808
51 428 Paweł Bartkiewicz Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 01:40:25.627(49) 03:04:19.497 +00:36:34.213 320.6397
52 1088 Wojciech Stanek
MM2 MOpen 01:41:50.448(54) 03:04:27.760 +00:36:42.476 320.4003
53 247 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW
MM4 MOpen 01:43:40.282(63) 03:04:55.662 +00:37:10.378 319.5946
54 1501 Paweł Łyko Team Satel
MM3 MOpen 01:43:43.990(65) 03:04:55.872 +00:37:10.588 319.5885
55 1046 Michał Opaliński Fil-Bike Specialized Rzeszów
MM4 MOpen 01:41:10.144(52) 03:05:04.070 +00:37:18.786 319.3526
56 7773 Krzysztof Książek DKK GRYF Dębica
MM3 MOpen 01:42:53.687(60) 03:05:12.129 +00:37:26.845 319.1210
57 256 Joanna Dychtoń
MK3 MOpen 01:42:39.197(58) 03:05:12.294 +00:37:27.10 319.1163
58 404 Robert Lorens WS TECH MTB SANOK
MM5 MOpen 01:43:50.587(66) 03:05:12.905 +00:37:27.621 319.0987
59 2066 Wacław Ziaja
MM4 MOpen 01:42:00.869(56) 03:05:13.284 +00:37:28.000 319.0878
60 1019 Piotr Kopkowicz Motorola Bike Team
MM3 MOpen 01:40:54.737(51) 03:05:42.360 +00:37:57.076 318.2552
61 244 Dariusz Osek METROBIKES.PL
MM4 MOpen 01:45:09.830(76) 03:07:26.505 +00:39:41.221 315.3081
62 313 Gabriel Sowa DKK GRYF Dębica
MM4 MOpen 01:43:42.385(64) 03:07:52.957 +00:40:07.673 314.5682
63 484 Marek Jagoda Nowotarski Klub Kolarski
MM5 MOpen 01:42:52.104(59) 03:08:12.189 +00:40:26.905 314.0324
64 1002 Marcin Prejznar MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:40:47.470(50) 03:08:25.684 +00:40:40.400 313.6576
65 16 Konrad Kandefer
MM4 MOpen 01:44:14.027(69) 03:08:58.964 +00:41:13.680 312.7370
66 704 Artur Gorczyca Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:44:48.040(73) 03:08:59.214 +00:41:13.930 312.7301
67 1918 Zenon Piziak NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
MM5 MOpen 01:43:31.190(62) 03:09:01.827 +00:41:16.543 312.6581
68 926 Ewa Ruszała
MK2 MOpen 01:47:36.915(90) 03:09:08.312 +00:41:23.028 312.4794
69 119 Grzegorz Zając BCG Przemyśl
MM4 MOpen 01:42:09.654(57) 03:11:03.637 +00:43:18.353 309.3358
70 7337 Jerzy Dudek BCG Przemyśl
MM4 MOpen 01:44:44.865(72) 03:11:04.019 +00:43:18.735 309.3255
71 7561 Mariusz Raczkiewicz Roztocze Cycling Team
MM4 MOpen 01:46:39.535(88) 03:11:19.520 +00:43:34.236 308.9078
72 6173 Wojciech Chmieliński Majster Sport Team
MM3 MOpen 01:44:27.514(71) 03:11:20.985 +00:43:35.701 308.8684
73 9669 Paweł Drajczyk Orange Iron Team
MM3 MOpen 01:45:37.989(80) 03:11:48.320 +00:44:03.036 308.1348
74 9921 Tomasz Szatko Gardner Mielec
MM4 MOpen 01:44:12.019(68) 03:11:49.569 +00:44:04.285 308.1013
75 1191 Tomasz Radziejowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM5 MOpen 01:43:26.207(61) 03:12:00.002 +00:44:14.718 307.8223
76 296 Andrzej Lackowski BIKE ROOM TEAM
MM3 MOpen 01:45:25.525(78) 03:13:03.237 +00:45:17.953 306.1418
77 309 Krzysztof Kowalczyk GRUPA BANKIETOWA
MM3 MOpen 01:44:22.324(70) 03:13:05.468 +00:45:20.184 306.0829
78 606 Dariusz Kurzyński Alight Solutions Team
MM4 MOpen 01:45:57.260(83) 03:13:12.600 +00:45:27.316 305.8946
79 1972 Wojciech Machoś
MM4 MOpen 01:46:35.513(87) 03:13:16.794 +00:45:31.510 305.7840
80 118 Jacek Kołodziej GRUPA BANKIETOWA
MM4 MOpen 01:44:59.917(75) 03:14:10.682 +00:46:25.398 304.3696
81 7224 Monika Skowyra 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MK3 MOpen 01:47:54.005(91) 03:15:11.960 +00:47:26.676 302.7771
82 71 Robert Szot Grupetto Gorlice
MM4 MOpen 01:46:32.319(86) 03:15:19.862 +00:47:34.578 302.5730
83 416 Viktor Taranenko Motorola Bike Team
MM2 MOpen 01:45:22.318(77) 03:16:52.087 +00:49:06.803 300.2106
84 219 Radosław Mich
MM4 MOpen 01:44:51.099(74) 03:16:52.690 +00:49:07.406 300.1953
85 84 Jakub Osiadacz NOVOMATIC Technologies Poland
MM3 MOpen 01:48:02.220(92) 03:17:48.880 +00:50:03.596 298.7741
86 2828 Kacper Hanus
MM1 MOpen 01:47:02.895(89) 03:18:50.565 +00:51:05.281 297.2293
87 230 Jarek Białończyk MTB Krynica - Zdrój
MM4 MOpen 01:48:37.959(96) 03:18:58.257 +00:51:12.973 297.0378
88 858 Piotr hoffman ZKS "STAL" RZESZÓW
MM4 MOpen 01:45:35.957(79) 03:19:00.447 +00:51:15.163 296.9833
89 1666 Rafał Zawadzki
MM3 MOpen 01:48:09.630(93) 03:19:03.577 +00:51:18.293 296.9055
90 135 Edward Cisło
MM3 MOpen 01:54:26.258(112) 03:19:05.350 +00:51:20.066 296.8614
91 112 Mariusz Baj Roztocze Cycling Team
MM4 MOpen 01:51:33.594(102) 03:19:47.185 +00:52:01.901 295.8254
92 1122 Tomasz Tylek MTB Krynica - Zdrój
MM4 MOpen 01:53:03.640(109) 03:20:22.852 +00:52:37.568 294.9478
93 131 Piotr Mazurkiewicz GRUPA BANKIETOWA
MM4 MOpen 01:46:08.415(84) 03:20:52.940 +00:53:07.656 294.2115
94 790 Jakub Przystasz ROWEROMANIA
MM1 MOpen 01:45:53.075(82) 03:21:10.295 +00:53:25.011 293.7885
95 4096 Adrian Pyś Roztocze Cycling Team
MM3 MOpen 01:50:01.672(97) 03:21:11.594 +00:53:26.310 293.7569
96 944 Vlado Vavrek PCS Sabinov Slovakia
MM5 MOpen 01:50:09.255(98) 03:21:11.637 +00:53:26.353 293.7558
97 1708 Szczepan Bielecki
MM2 MOpen 01:48:28.765(95) 03:21:51.345 +00:54:06.061 292.7927
98 1032 Błażej Biesiada nieDZIELNI JEŹDŹCY
MM3 MOpen 01:48:20.590(94) 03:21:55.824 +00:54:10.540 292.6845
99 78 Radosław Żarczyński REANIMACJA ROWEROWA TEAM
MM4 MOpen 01:51:46.415(103) 03:22:22.474 +00:54:37.190 292.0421
100 720 Maciej Prejznar GASKOP MTB Strzyżów
MM3 MOpen 01:50:53.353(101) 03:23:26.715 +00:55:41.431 290.5052
101 449 Mateusz Łagoda ZKS "STAL" RZESZÓW
MM1 MOpen 01:43:51.577(67) 03:23:43.934 +00:55:58.650 290.0959
102 1964 Piotr Przybyło MMP Bochnia
MM5 MOpen 01:52:35.482(106) 03:23:45.045 +00:55:59.761 290.0696
103 630 Jan Potasiewicz MTB RYMANÓW
MM6 MOpen 01:52:58.370(107) 03:24:17.530 +00:56:32.246 289.3008
104 200 Paweł Tutaj TTC MPEC Tarnów
MM3 MOpen 01:50:15.490(99) 03:25:53.114 +00:58:07.830 287.0623
105 851 Wojciech Pieczyrak
MM4 MOpen 01:54:31.969(113) 03:26:14.760 +00:58:29.476 286.5602
106 1777 Paweł Skiba DOBRE SKLEPY ROWEROWE KROSNO
MM4 MOpen 01:50:51.137(100) 03:27:00.857 +00:59:15.573 285.4967
107 271 Janusz Sulowski BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
MM3 MOpen 01:55:42.200(121) 03:27:05.459 +00:59:20.175 285.3910
108 982 Tomasz Grzybek Stowarzyszenie Aktywnych SPRINT
MM4 MOpen 01:51:49.938(104) 03:27:53.625 +01:00:08.341 284.2889
109 974 Mirosław Pawluś Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 01:55:40.705(120) 03:28:25.175 +01:00:39.891 283.5717
110 1732 Tomek Markiewski KSPO Dentinea 1A
MM3 MOpen 01:57:52.685(131) 03:28:57.117 +01:01:11.833 282.8492
111 847 Olgierd Jatelnicki
MM4 MOpen 01:53:00.352(108) 03:28:59.247 +01:01:13.963 282.8012
112 1203 GRZEGORZ MORTKA SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 MOpen 01:54:56.159(114) 03:29:34.907 +01:01:49.623 281.9992
113 1009 Łukasz Dotoń fat-bike.pl
MM3 MOpen 01:54:04.017(110) 03:31:40.822 +01:03:55.538 279.2035
114 6660 Maciek Bobola dotsport racing team
MM4 MOpen 01:55:09.839(117) 03:31:50.057 +01:04:04.773 279.0006
115 8000 Arkadiusz Matuszewski Roztocze Cycling Team
MM4 MOpen 01:54:58.764(115) 03:31:51.10 +01:04:05.726 278.9797
116 142 Michał Jurczak
MM4 MOpen 01:55:49.260(123) 03:31:53.880 +01:04:08.596 278.9167
117 7211 Małgorzata Krajewska-Półtorak 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MK4 MOpen 01:56:52.064(128) 03:32:01.987 +01:04:16.703 278.7390
118 1963 Tomasz Nowak MMP Bochnia
MM5 MOpen 01:56:20.740(125) 03:32:04.130 +01:04:18.846 278.6920
119 325 Dariusz Krawiec MMP Bochnia
MM2 MOpen 01:46:09.182(85) 03:32:59.792 +01:05:14.508 277.4782
120 4321 Marek Nosal DKK GRYF Dębica
MM4 MOpen 01:52:27.162(105) 03:33:21.019 +01:05:35.735 277.0181
121 385 Konrad Rojkowicz CADM Automotive Racing Team
MM3 MOpen 01:55:29.309(118) 03:33:45.652 +01:06:00.368 276.4860
122 986 Tomasz Kargol SHIMANO TEAM
MM3 MOpen 01:58:34.430(134) 03:33:51.872 +01:06:06.588 276.3520
123 426 Piotr Krawczyk R.A.S. Sowasport.pl
MM4 MOpen 01:56:21.254(126) 03:33:52.397 +01:06:07.113 276.3407
124 429 Tomasz Fusiara BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
MM3 MOpen 01:55:29.879(119) 03:35:01.349 +01:07:16.065 274.8638
125 1970 Zbigniew Gorczyca
MM4 MOpen 01:55:49.017(122) 03:36:10.695 +01:08:25.411 273.3943
126 677 Daniel Radwański
MM4 MOpen 01:55:08.057(116) 03:36:35.119 +01:08:49.835 272.8804
127 882 Marcin Serafin
MM3 MOpen 01:56:58.444(129) 03:36:44.650 +01:08:59.366 272.6804
128 997 Remigiusz Kwieciński BCG Przemyśl
MM4 MOpen 01:54:14.904(111) 03:36:46.785 +01:09:01.501 272.6357
129 762 Marcin Michałek BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
MM2 MOpen 02:04:28.657(155) 03:37:16.107 +01:09:30.823 272.0224
130 1095 Mirosław Mazur
MM3 MOpen 01:56:29.039(127) 03:37:51.384 +01:10:06.100 271.2883
131 988 JACEK JUSIAK ETI LKKG JASTKÓW
MM3 MOpen 02:01:57.750(148) 03:38:30.343 +01:10:45.059 270.4821
132 7216 Marek Tylek 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM4 MOpen 01:59:41.219(137) 03:38:30.757 +01:10:45.473 270.4736
133 2112 Joanna Majewska PGE Obrót S.A.
MK4 MOpen 01:58:37.150(135) 03:38:35.520 +01:10:50.236 270.3754
134 702 dariusz zając
MM3 MOpen 02:00:02.490(139) 03:39:47.512 +01:12:02.228 268.8994
135 58 Marek Luty Luty Team 100 MTB Lubień
MM6 MOpen 01:59:07.180(136) 03:39:48.853 +01:12:03.569 268.8720
136 373 MATEUSZ KOWALSKI
MM3 MOpen 02:00:38.242(142) 03:40:11.342 +01:12:26.058 268.4143
137 26 Paweł Podborny Roztocze Cycling Team
MM2 MOpen 02:01:48.560(146) 03:40:59.735 +01:13:14.451 267.4347
138 9996 Władysław Szydło Anywhere Bike Team
MM6 MOpen 01:58:23.077(133) 03:41:33.478 +01:13:48.194 266.7559
139 52 ARTUR MOSZCZYŃSKI
MM5 MOpen 02:02:00.020(149) 03:43:14.567 +01:15:29.283 264.7427
140 147 Stanisław Bielak BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
MM4 MOpen 02:00:06.983(140) 03:43:16.027 +01:15:30.743 264.7138
141 5678 Norbert Szczotkowski SST Lubcza
MM2 MOpen 01:45:43.778(81) 03:43:43.922 +01:15:58.638 264.1638
142 2306 Marcin Krzywonos Przeworska Grupa Biegowa
MM3 MOpen 02:00:52.587(144) 03:43:53.649 +01:16:08.365 263.9725
143 843 Henryk Sikora
MM4 MOpen 01:57:59.380(132) 03:44:58.572 +01:17:13.288 262.7029
144 748 Krzysztof Piszczek MMP Bochnia
MM3 MOpen 02:00:41.417(143) 03:44:59.820 +01:17:14.536 262.6786
145 431 Krzysztof Deptuch MTB RYMANÓW
MM3 MOpen 02:02:00.879(150) 03:45:36.145 +01:17:50.861 261.9737
146 1100 Bartek Gola Motorola Bike Team
MM4 MOpen 01:57:48.382(130) 03:46:40.635 +01:18:55.351 260.7315
147 14 Michał Kańkowski
MM2 MOpen 02:00:19.690(141) 03:47:30.540 +01:19:45.256 259.7783
148 1967 Erwin Pyra
MM3 MOpen 01:59:48.975(138) 03:47:47.209 +01:20:01.925 259.4614
149 609 Michał Nykiel
MM1 MOpen 02:01:09.807(145) 03:48:12.265 +01:20:26.981 258.9866
150 1042 Michał Bąk
MM2 MOpen 02:03:28.752(154) 03:48:18.434 +01:20:33.150 258.8700
151 660 Karol Piskorski Roztocze Cycling Team
MM6 MOpen 02:01:50.527(147) 03:48:19.399 +01:20:34.115 258.8518
152 1152 Paweł Urban
MM3 MOpen 02:03:14.885(152) 03:49:10.065 +01:21:24.781 257.8980
153 7702 Tomasz Krupa MTB Krynica - Zdrój
MM4 MOpen 02:02:40.730(151) 03:51:03.757 +01:23:18.473 255.7830
154 21 Sławomir Szablowski Orange Iron Team
MM3 MOpen 02:08:33.927(159) 03:53:06.827 +01:25:21.543 253.5324
155 417 Adam Zadora Motorola Bike Team
MM2 MOpen 02:09:55.660(160) 03:54:44.250 +01:26:58.966 251.7787
156 317 Bartłomiej Mazurkiewicz
MM3 MOpen 01:55:50.240(124) 03:56:11.849 +01:28:26.565 250.2224
157 46 Mariusz Kania DKK GRYF Dębica
MM4 MOpen 02:03:22.499(153) 03:56:17.549 +01:28:32.265 250.1218
158 168 Tomasz Rózga PTC PRZEMYŚL
MM5 MOpen 02:10:11.514(161) 03:56:24.324 +01:28:39.040 250.0023
159 546 krzysztof jeż Jedlicze TEAM
MM4 MOpen 02:24:10.839(179) 03:56:44.643 +01:28:59.359 249.6447
160 7405 marek hołówko
MM4 MOpen 02:12:46.232(164) 03:57:17.397 +01:29:32.113 249.0704
161 4444 Paweł Bodkowski Kwiaty u Wioli Krosno
MM4 MOpen 02:15:31.557(169) 03:58:03.169 +01:30:17.885 248.2722
162 8 Łukasz Grata Deloitte Adventure Team
MM2 MOpen 02:08:13.314(158) 03:58:48.027 +01:31:02.743 247.4949
163 279 Wojciech Wloch PSK "OLIMPIONIK"
MM3 MOpen 02:07:54.490(157) 03:58:50.992 +01:31:05.708 247.4437
164 397 Wacław Sułowski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM6 MOpen 02:11:43.542(162) 04:00:07.950 +01:32:22.666 246.1220
165 192 Rafał Dudek SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM5 MOpen 02:13:22.537(165) 04:01:30.199 +01:33:44.915 244.7250
166 7638 Tomasz Hermaniuk Prema Cycling Team
MM4 MOpen 02:13:44.590(166) 04:03:40.520 +01:35:55.236 242.5436
167 33 Michał Krawczyk Orange Iron Team
MM3 MOpen 02:14:08.547(167) 04:05:03.455 +01:37:18.171 241.1755
168 717 Jacek Adamczyk MTB Krynica - Zdrój
MM5 MOpen 02:11:44.567(163) 04:06:39.740 +01:38:54.456 239.6065
169 1311 Kamila Cicha Puchate Misie
MK3 MOpen 02:20:32.417(173) 04:10:06.557 +01:42:21.273 236.3043
170 550 Sławomir Herc Roztocze Cycling Team
MM5 MOpen 02:18:06.662(170) 04:11:58.355 +01:44:13.071 234.5568
171 1812 Piotr Kanios Bike Not Dead Tarnobrzeg
MM4 MOpen 02:14:14.142(168) 04:12:38.242 +01:44:52.958 233.9396
172 1027 Grzegorz Reguła DKK GRYF Dębica
MM3 MOpen 02:20:15.002(171) 04:16:04.795 +01:48:19.511 230.7947
173 9988 Katarzyna Śmitkowska
MK4 MOpen 02:20:19.057(172) 04:16:06.287 +01:48:21.003 230.7723
174 82 Tomasz Rogóż Orange Iron Team
MM4 MOpen 02:22:32.799(175) 04:18:05.795 +01:50:20.511 228.9914
175 862 Dušan Šimko Ski Drienica
MM6 MOpen 02:07:33.299(156) 04:19:28.540 +01:51:43.256 227.7743
176 745 Katarzyna Osiadacz Motorola Bike Team
MK3 MOpen 02:23:39.344(178) 04:23:47.614 +01:56:02.330 224.0460
177 306 Marcin Grzybek Stowarzyszenie Aktywnych SPRINT
MM3 MOpen 02:23:20.767(177) 04:24:43.654 +01:56:58.370 223.2555
178 639 Małgorzata Piszczek MMP Bochnia
MK4 MOpen 02:24:58.877(181) 04:24:45.777 +01:57:00.493 223.2257
179 1971 Waldemar Kopczyk BCG Przemyśl
MM4 MOpen 02:24:32.607(180) 04:25:36.272 +01:57:50.988 222.5184
180 652 Tomasz Filipowicz SOSbike SWR Sanok
MM4 MOpen 02:21:27.298(174) 04:29:00.300 +02:01:15.016 219.7056
181 48 Robert Śliwowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 02:29:25.198(182) 04:30:13.767 +02:02:28.483 218.7100
182 167 Antoniusz Zajączkowski STWA MTB Team
MM5 MOpen 02:37:15.234(185) 04:47:38.295 +02:19:53.011 205.4730
183 1234 Marcin Mrozik Baran Cycling Team
MM2 MOpen 02:32:10.347(184) 04:48:37.089 +02:20:51.805 204.7754
184 430 Maciej Farbaniec MTB RYMANÓW
MM3 MOpen 02:38:52.694(186) 04:49:02.835 +02:21:17.551 204.4714
185 1041 Jacek Piskadło Nowy Styl Group Cycling Team
MM2 MOpen 02:39:12.009(187) 04:52:58.877 +02:25:13.593 201.7258
186 6003 Leszek Faber Orange Iron Team
MM4 MOpen 02:45:24.113(188) 04:57:20.697 +02:29:35.413 198.7654
187 526 Mateusz Ząbczyk Alkokolarze Rzeszów
MM3 MOpen 02:30:58.634(183) 04:58:19.264 +02:30:33.980 198.1151
188 1026 Błażej Dacko Alkokolarze Rzeszów
MM3 MOpen 02:22:35.344(176) 04:58:19.774 +02:30:34.490 198.1094
189 353 Mariusz Czmyr Baszta Bikesport Lesko
MM5 MOpen 02:55:26.628(189) 05:14:17.460 +02:46:32.176 188.0483
190 2718 Kamil Staszczak Luzyx
MM3 MOpen 02:58:44.727(191) 05:26:14.774 +02:58:29.490 181.1573
191 130 Grzegorz Bolek NOVOMATIC Technologies Poland
MM3 MOpen 03:02:59.404(192) 05:31:13.995 +03:03:28.711 178.4298
192 591 Aleksandrina Zakharova
MK4 MOpen 02:57:30.420(190) 05:53:53.895 +03:26:08.611 167.0025
193 1045 Jakub Łypik
MM2 MOpen 03:08:15.769(194) 06:39:08.903 +04:11:23.619 148.0700
194 1064 Monika Ciaś
MK2 MOpen 03:08:15.659(193) 06:39:14.663 +04:11:29.379 148.0344
DNF 3004 ANDRZEJ CHMIELIŃSKI Puchate Misie MM4 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 533 Kacper Czudec ZKS "STAL" RZESZÓW MM2 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 815 Ryszard Gorczyca MM5 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 79 Krzysztof Kosiek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1950 Krzysztof Niedzielski MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 240 Jarosław Niedźwiedzki Model Bike Team MM4 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1999 Piotr Niezgoda Chemik Pustków MTB MM2 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 695 Dawid Piwowar Jedlicze TEAM MM4 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 75 Rafał Staszewski Bike Not Dead Tarnobrzeg MM4 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1177 Adam Stręciwilk BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 712 Jakub Suchocki SOSbike SWR Sanok MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1014 Mateusz Wielgos MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 841 Sławomir Wydra XBOX Bike Team MM5 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.