Impreza: Brzozów 2018

Kellys Cyklokarpaty 2018

Wyniki kategoria HOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 1809 Jakub Cierniak JC-TB Wiedeń
HM2 HOpen 01:23:16.705 200.0000
2 69 Michał Cichoń MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 01:25:08.378 +00:01:51.673 195.6278
3 121 Maciek Dąbrowski MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 01:27:10.725 +00:03:54.020 191.0521
4 1981 Marcin Kalita SutriSept MTB Team
HM3 HOpen 01:28:40.414 +00:05:23.709 187.8314
5 640 Krzysztof Gierczak Zryw Buszkowiczki
HM5 HOpen 01:28:40.852 +00:05:24.147 187.8160
6 6 Patryk Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM1 HOpen 01:28:41.217 +00:05:24.512 187.8031
7 171 Kuba Kosiński Axel Sport Racing Team
HM2 HOpen 01:28:43.262 +00:05:26.557 187.7309
8 990 Sebastian Piecha
HM3 HOpen 01:29:24.647 +00:06:07.942 186.2827
9 1800 Michał Rozmund Alpaca Team
HM1 HOpen 01:29:35.974 +00:06:19.269 185.8902
10 657 Jan Miłek SST Lubcza
HM1 HOpen 01:29:41.462 +00:06:24.757 185.7007
11 18 Filip Nykiel Movimento UKS PG Wojnicz
HM1 HOpen 01:30:44.837 +00:07:28.132 183.5392
12 106 Marcin Goleń Vivaldi Racing Team
HM1 HOpen 01:32:05.058 +00:08:48.353 180.8743
13 390 Jan Głowacki ROWEROMANIA
HM1 HOpen 01:32:57.220 +00:09:40.515 179.1826
14 11 Łukasz Grzesik www.printsmarket.pl
HM3 HOpen 01:33:02.314 +00:09:45.609 179.0191
15 109 Łukasz Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 01:33:22.015 +00:10:05.310 178.3896
16 236 Maciej Uruski ROWEROMANIA
HM4 HOpen 01:33:34.369 +00:10:17.664 177.9970
17 338 Michał Korlatowicz Zryw Buszkowiczki
HM2 HOpen 01:33:41.217 +00:10:24.512 177.7802
18 9191 Jakub Obitko SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
HM1 HOpen 01:33:45.070 +00:10:28.365 177.6584
19 483 Dawid Lniany
HM1 HOpen 01:33:45.337 +00:10:28.632 177.6500
20 1242 Piotr Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 HOpen 01:36:01.444 +00:12:44.739 173.4532
21 8848 Rafał Cygan Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HOpen 01:37:53.492 +00:14:36.787 170.1443
22 6969 Mateusz Szwast MTB MOSiR Dukla
HM0 HOpen 01:38:09.269 +00:14:52.564 169.6885
23 701 Wojciech Satoła TOMAR wyjątkowe sklepy rowerowe / bikeoweprzygody.pl wypożyczalnia przyczepek
HM3 HOpen 01:38:09.904 +00:14:53.199 169.6702
24 120 Gabriel Kowalski MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 01:38:10.075 +00:14:53.370 169.6652
25 5311 Adrian Torba
HM1 HOpen 01:38:11.128 +00:14:54.423 169.6349
26 888 Szymon Lorenc MTB MOSiR Dukla
HM3 HOpen 01:38:58.752 +00:15:42.047 168.2746
27 261 Paweł Cywiński R.A.S. Sowasport.pl
HM3 HOpen 01:39:03.140 +00:15:46.435 168.1503
28 63 Marek Kozłowski SST Lubcza
HM4 HOpen 01:39:05.034 +00:15:48.329 168.0968
29 477 Artur Buczek MTB Brzozów Racing Team
HM3 HOpen 01:39:08.475 +00:15:51.770 167.9995
30 3001 Ireneusz Rabski
HM3 HOpen 01:41:06.263 +00:17:49.558 164.7375
31 7007 Kacper Wojtacha
HM1 HOpen 01:41:22.123 +00:18:05.418 164.3079
32 356 Miro Kraľ DAMAD CYCLING
HM3 HOpen 01:41:47.783 +00:18:31.078 163.6176
33 1108 Tomasz Ruszkowski CYCLO TRENER TEAM
HM4 HOpen 01:41:54.283 +00:18:37.578 163.4437
34 180 Łukasz Nowak
HM2 HOpen 01:42:02.949 +00:18:46.244 163.2124
35 273 Mariusz Bałon GASKOP MTB Strzyżów
HM3 HOpen 01:42:25.812 +00:19:09.107 162.6052
36 779 Piotr Nienajadły K.K Jeżowe MTB
HM2 HOpen 01:42:56.914 +00:19:40.209 161.7865
37 114 Miłosz Panyło DKK GRYF Dębica
HM0 HOpen 01:42:57.582 +00:19:40.877 161.7690
38 861 Łukasz Sycz PSK "OLIMPIONIK"
HM2 HOpen 01:43:33.895 +00:20:17.190 160.8236
39 77 Hubert Głowacki Jedlicze TEAM
HM4 HOpen 01:43:50.264 +00:20:33.559 160.4011
40 198 Jakub Dybał Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
HM0 HOpen 01:43:55.627 +00:20:38.922 160.2631
41 420 Paweł Kruszyński Zryw Buszkowiczki
HM1 HOpen 01:43:56.297 +00:20:39.592 160.2459
42 9203 Przemysław Ciak K.K Jeżowe MTB
HM2 HOpen 01:43:58.052 +00:20:41.347 160.2008
43 1013 Marcin Piegdoń
HM3 HOpen 01:43:58.667 +00:20:41.962 160.1850
44 1111 Konrad Zieliński NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM2 HOpen 01:44:17.450 +00:21:00.745 159.7042
45 231 Leszek Bajorek REMONTY-WYKONCZENIA
HM4 HOpen 01:44:20.912 +00:21:04.207 159.6159
46 1012 Wojciech Stawowczyk BLOK BIKE TEAM KRAKÓW
HM3 HOpen 01:44:21.470 +00:21:04.765 159.6017
47 3002 Józef Rabski KS Luboń Skomielna Biała
HM5 HOpen 01:44:36.942 +00:21:20.237 159.2083
48 90 Witold Pizło NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM4 HOpen 01:44:40.522 +00:21:23.817 159.1175
49 136 Karol Szczepanowicz Zryw Buszkowiczki
HM0 HOpen 01:45:08.834 +00:21:52.129 158.4034
50 151 Piotr Ślusarz Jedlicze TEAM
HM4 HOpen 01:45:23.787 +00:22:07.082 158.0289
51 1037 Mateusz Ladziński
HM3 HOpen 01:46:21.267 +00:23:04.562 156.6054
52 845 Adam Żurkiewicz
HM4 HOpen 01:46:34.952 +00:23:18.247 156.2703
53 444 Kacper Janowski THULE - JMP
HM1 HOpen 01:46:54.414 +00:23:37.709 155.7961
54 2345 Szymon Kozłowski ZKS "STAL" RZESZÓW
HM1 HOpen 01:46:54.909 +00:23:38.204 155.7841
55 381 Leszek Rząsa Laluś Squad
HM4 HOpen 01:46:56.620 +00:23:39.915 155.7426
56 1033 Andrzej Dziura
HM3 HOpen 01:47:04.585 +00:23:47.880 155.5495
57 637 Dariusz Grudniak WS TECH MTB SANOK
HM5 HOpen 01:47:05.057 +00:23:48.352 155.5381
58 907 Daniel Wójcik
HM3 HOpen 01:47:26.165 +00:24:09.460 155.0288
59 360 Adam Haliniak STWA MTB Team
HM3 HOpen 01:47:31.144 +00:24:14.439 154.9091
60 3003 Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice
HM5 HOpen 01:47:32.052 +00:24:15.347 154.8873
61 2509 Bogdan Przystasz MTB MOSiR Dukla
HM5 HOpen 01:47:49.137 +00:24:32.432 154.4783
62 9995 Dávid Sabanoš SABMED BIKER
HM2 HOpen 01:48:09.780 +00:24:53.075 153.9869
63 1438 Norbert Skiba BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
HM2 HOpen 01:48:12.970 +00:24:56.265 153.9112
64 127 Mariusz Nizioł IPA Rzeszów Racing Team
HM3 HOpen 01:48:38.882 +00:25:22.177 153.2994
65 61 Mariusz Sikora
HM2 HOpen 01:48:45.777 +00:25:29.072 153.1375
66 911 Mateusz Lachowski Bike Not Dead Tarnobrzeg
HM1 HOpen 01:48:49.362 +00:25:32.657 153.0534
67 9997 Rafał Opałka MTB MOSiR Dukla
HM4 HOpen 01:48:49.502 +00:25:32.797 153.0501
68 12 Marcin Krajewski MTB DĘBICA
HM2 HOpen 01:48:57.487 +00:25:40.782 152.8632
69 707 Sebastian Cyran Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HOpen 01:49:21.658 +00:26:04.953 152.3001
70 162 Paweł Larysz CFE MTB Team
HM3 HOpen 01:49:26.869 +00:26:10.164 152.1792
71 57 Tadeusz Bieniek SST Lubcza
HM6 HOpen 01:49:27.645 +00:26:10.940 152.1612
72 656 Norbert Szot Grupetto Gorlice
HM3 HOpen 01:49:34.410 +00:26:17.705 152.0047
73 2241 Gabriel Wilk
HM1 HOpen 01:50:45.387 +00:27:28.682 150.3812
74 2507 Jakub Lipko SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM1 HOpen 01:50:45.784 +00:27:29.079 150.3722
75 96 Wiesław Grdeń SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM6 HOpen 01:50:48.759 +00:27:32.054 150.3049
76 1976 Rafał Grubman Laluś Squad
HM4 HOpen 01:51:01.239 +00:27:44.534 150.0233
77 269 Paweł Dynia IPA Rzeszów Racing Team
HM3 HOpen 01:51:03.275 +00:27:46.570 149.9775
78 515 Franciszek Wantuch
HM5 HOpen 01:51:41.930 +00:28:25.225 149.1124
79 478 Michał Matuska K.K Jeżowe MTB
HM1 HOpen 01:51:57.787 +00:28:41.082 148.7604
80 1975 Ryszard Dziura IPA Rzeszów Racing Team
HM4 HOpen 01:52:05.885 +00:28:49.180 148.5813
81 8765 Jarosław Szybowicz Axel Sport Racing Team
HM4 HOpen 01:52:12.10 +00:28:55.305 148.4462
82 305 Tomasz Stelmach STWA MTB Team
HM3 HOpen 01:52:16.304 +00:28:59.599 148.3515
83 753 Paweł Torba PARA-PRO TEAM
HM3 HOpen 01:52:25.117 +00:29:08.412 148.1577
84 1974 Leszek Lesko Chemik Pustków MTB
HM4 HOpen 01:52:25.587 +00:29:08.882 148.1474
85 8888 Piotr Grzebień
HM4 HOpen 01:52:26.634 +00:29:09.929 148.1244
86 355 Matúš Marcinko DAMAD CYCLING
HM4 HOpen 01:52:36.337 +00:29:19.632 147.9117
87 393 Joanna Głowacka ROWEROMANIA
HK0 HOpen 01:53:19.119 +00:30:02.414 146.9810
88 1286 Krystian Lewko
HM0 HOpen 01:53:45.032 +00:30:28.327 146.4229
89 2222 Arek Krajewski MTB DĘBICA
HM2 HOpen 01:53:45.147 +00:30:28.442 146.4204
90 1063 Kamil Kozicki
HM0 HOpen 01:53:47.452 +00:30:30.747 146.3710
91 1409 Sylwester Dubiel Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HOpen 01:54:00.400 +00:30:43.695 146.0939
92 928 Józef Szela FME MTB TEAM
HM4 HOpen 01:54:03.257 +00:30:46.552 146.0329
93 1024 Janusz Krowicki MTB MOSiR Dukla
HM3 HOpen 01:54:14.070 +00:30:57.365 145.8026
94 9090 Kacper Czernich Wandi Team
HM1 HOpen 01:54:17.080 +00:31:00.375 145.7386
95 9999 Patryk Wacławek IPA Rzeszów Racing Team
HM2 HOpen 01:54:23.498 +00:31:06.793 145.6023
96 1961 Wacław Cielak
HM5 HOpen 01:54:33.270 +00:31:16.565 145.3953
97 189 Marek Kruszyński Zryw Buszkowiczki
HM5 HOpen 01:54:51.907 +00:31:35.202 145.0021
98 577 Kacper Józefczyk Telecom Łańcut Racing Team
HM1 HOpen 01:54:59.765 +00:31:43.060 144.8370
99 1382 Zbigniew Adam
HM5 HOpen 01:55:46.959 +00:32:30.254 143.8530
100 2777 Marcin Mucha
HM0 HOpen 01:55:47.040 +00:32:30.335 143.8513
101 287 Mateusz Gumieniak K.K Jeżowe MTB
HM3 HOpen 01:56:11.609 +00:32:54.904 143.3444
102 1968 Marek Wideł TKKF Energia
HM5 HOpen 01:56:16.570 +00:32:59.865 143.2425
103 987 Damian Stęchły
HM3 HOpen 01:56:22.869 +00:33:06.164 143.1132
104 846 Grzegorz Pajda
HM4 HOpen 01:56:23.302 +00:33:06.597 143.1044
105 1065 Maciej Zimoń
HM1 HOpen 01:56:23.684 +00:33:06.979 143.0965
106 262 Krzysztof Żybura FME MTB TEAM
HM3 HOpen 01:56:27.320 +00:33:10.615 143.0221
107 1016 Bartosz Jarosz Laluś Squad
HM2 HOpen 01:56:28.372 +00:33:11.667 143.0005
108 453 Michał Kijowski Żbik Komańcza
HM1 HOpen 01:57:04.859 +00:33:48.154 142.2578
109 1939 Józef Hanus
HM3 HOpen 01:57:08.350 +00:33:51.645 142.1871
110 176 Wacław Stasiowski DKK GRYF Dębica
HM5 HOpen 01:57:27.113 +00:34:10.408 141.8086
111 575 Rafał Skórka
HM4 HOpen 01:57:32.800 +00:34:16.095 141.6942
112 1073 Rafał Orłowski MTB Brzozów Racing Team
HM4 HOpen 01:57:42.032 +00:34:25.327 141.5090
113 929 Piotr Łyszczarz FME MTB TEAM
HM3 HOpen 01:57:45.075 +00:34:28.370 141.4480
114 7703 Norbert Sznajder Movimento UKS PG Wojnicz
HM4 HOpen 01:57:53.022 +00:34:36.317 141.2891
115 6996 Tomasz Jarosiewicz
HM3 HOpen 01:57:55.642 +00:34:38.937 141.2368
116 976 Konrad Lis
HM4 HOpen 01:58:03.299 +00:34:46.594 141.0841
117 475 Eugeniusz Stój MTB Brzozów Racing Team
HM6 HOpen 01:58:06.220 +00:34:49.515 141.0260
118 6565 Paweł Otwinowski MOUNTAIN TEAM
HM2 HOpen 01:58:36.577 +00:35:19.872 140.4244
119 438 RAFAŁ ZAKRZEWSKI
HM3 HOpen 01:58:41.285 +00:35:24.580 140.3316
120 9966 Łukasz Wacławek IPA Rzeszów Racing Team
HM3 HOpen 01:59:00.647 +00:35:43.942 139.9510
121 936 Andrzej Jerzykowski
HM0 HOpen 01:59:06.460 +00:35:49.755 139.8372
122 111 Olga Sołtys THULE - JMP
HK1 HOpen 01:59:14.935 +00:35:58.230 139.6716
123 1371 Paweł Kwiatkowski MTB Krynica - Zdrój
HM4 HOpen 01:59:15.762 +00:35:59.057 139.6554
124 1969 Andrzej Hajduk ZWIFT.PL
HM4 HOpen 01:59:17.149 +00:36:00.444 139.6284
125 1025 Łukasz Chmiel
HM3 HOpen 01:59:20.705 +00:36:04.000 139.5590
126 211 Grzegorz Szmołda WINE-rsi
HM4 HOpen 01:59:21.630 +00:36:04.925 139.5410
127 995 Daniel Irzyk
HM3 HOpen 01:59:25.963 +00:36:09.258 139.4566
128 1331 Grzegorz Kowalski
HM4 HOpen 01:59:31.567 +00:36:14.862 139.3476
129 1987 Paweł Rejman MORESO TEAM
HM3 HOpen 01:59:31.807 +00:36:15.102 139.3430
130 655 Jacek Ryba
HM4 HOpen 02:00:07.242 +00:36:50.537 138.6579
131 520 Marek Bieszczad MOUNTAIN TEAM
HM3 HOpen 02:00:27.105 +00:37:10.400 138.2768
132 105 Jan Goleń Vivaldi Racing Team
HM5 HOpen 02:00:30.502 +00:37:13.797 138.2118
133 461 Sławomir Burda MTB MOSiR Dukla
HM3 HOpen 02:00:37.979 +00:37:21.274 138.0691
134 979 Dawid Lipka
HM4 HOpen 02:00:39.349 +00:37:22.644 138.0429
135 788 Jakub Wańcowiat Baszta Bikesport Lesko
HM1 HOpen 02:01:01.443 +00:37:44.738 137.6229
136 409 Bartłomiej Kościelniak GASKOP MTB Strzyżów
HM4 HOpen 02:01:02.065 +00:37:45.360 137.6111
137 1405 Karolina Majewska NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HK2 HOpen 02:01:03.100 +00:37:46.395 137.5915
138 2024 Paula Stasiowska Gomola Trans Airco
HK2 HOpen 02:01:03.294 +00:37:46.589 137.5878
139 736 Mariusz Mendyka
HM3 HOpen 02:01:14.140 +00:37:57.435 137.3827
140 1082 Konrad Stasiowski DKK GRYF Dębica
HM0 HOpen 02:01:24.814 +00:38:08.109 137.1814
141 1067 maciek michałek Movimento UKS PG Wojnicz
HM0 HOpen 02:01:28.812 +00:38:12.107 137.1062
142 992 Tomasz Pruc MOUNTAIN TEAM
HM3 HOpen 02:01:58.255 +00:38:41.550 136.5545
143 2504 Klaudia Powroźnik Baran Cycling Team
HK1 HOpen 02:01:58.615 +00:38:41.910 136.5478
144 364 Richard Sabanoš SABMED BIKER
HM4 HOpen 02:02:08.432 +00:38:51.727 136.3649
145 1074 Michał Malik drzazga-meble.pl
HM3 HOpen 02:02:12.652 +00:38:55.947 136.2864
146 141 Mirosław Dołżycki Żbik Komańcza
HM5 HOpen 02:02:26.294 +00:39:09.589 136.0334
147 249 Marzena Głowacka Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
HK4 HOpen 02:02:26.619 +00:39:09.914 136.0273
148 6006 Iwona Piwowar Baran Cycling Team
HK5 HOpen 02:02:31.147 +00:39:14.442 135.9435
149 56 Bogusław Zacios Mtu Aero Engines Rzeszów
HM3 HOpen 02:02:59.545 +00:39:42.840 135.4204
150 739 Magdalena Kłeczek SST Lubcza
HK4 HOpen 02:03:16.695 +00:39:59.990 135.1064
151 641 Stefan Krzesiński Żbik Komańcza
HM5 HOpen 02:03:18.984 +00:40:02.279 135.0646
152 467 Paweł Zajdel Vivaldi Racing Team
HM2 HOpen 02:03:23.622 +00:40:06.917 134.9800
153 173 Jarosław Plata
HM4 HOpen 02:03:24.939 +00:40:08.234 134.9560
154 328 Michał Mróz
HM2 HOpen 02:03:38.449 +00:40:21.744 134.7102
155 87 Dawid Latała NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM3 HOpen 02:04:26.732 +00:41:10.027 133.8391
156 1044 Dominik Rojek
HM2 HOpen 02:04:47.887 +00:41:31.182 133.4610
157 817 Kamil Prusak Stropkov
HM5 HOpen 02:04:57.463 +00:41:40.758 133.2906
158 3586 Rafał Nita BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
HM2 HOpen 02:05:21.822 +00:42:05.117 132.8589
159 1608 Alan Sznajder Movimento UKS PG Wojnicz
HM0 HOpen 02:05:23.585 +00:42:06.880 132.8278
160 2109 Rafał Grzybowski
HM1 HOpen 02:05:38.800 +00:42:22.095 132.5597
161 1068 Dominika Żurek
HK2 HOpen 02:06:03.764 +00:42:47.059 132.1222
162 854 Marek Mularczyk
HM4 HOpen 02:06:06.782 +00:42:50.077 132.0695
163 4884 Mateusz Rogowski NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
HM3 HOpen 02:06:08.444 +00:42:51.739 132.0405
164 1036 Tomasz Filiks IPA Rzeszów Racing Team
HM3 HOpen 02:06:15.604 +00:42:58.899 131.9157
165 1080 Michał Jadczyszyn
HM4 HOpen 02:06:16.472 +00:42:59.767 131.9006
166 724 Marcin Trzaska PARA-PRO TEAM
HM3 HOpen 02:06:38.035 +00:43:21.330 131.5262
167 1272 Olga Półtorak 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
HK2 HOpen 02:06:38.569 +00:43:21.864 131.5170
168 1313 Rafał Borcz Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 02:06:38.977 +00:43:22.272 131.5099
169 362 Marcin Płodzień PRz
HM3 HOpen 02:07:00.874 +00:43:44.169 131.1321
170 2199 Janusz Solecki
HM6 HOpen 02:07:05.330 +00:43:48.625 131.0554
171 6666 Marcin Lisak Joytown
HM4 HOpen 02:07:08.432 +00:43:51.727 131.0022
172 9980 Bartosz Wesołowski OSP GRS NOWY SĄCZ
HM3 HOpen 02:07:48.564 +00:44:31.859 130.3166
173 1034 Paweł Kaczmarzyk
HM3 HOpen 02:07:51.012 +00:44:34.307 130.2750
174 9009 Marcin Rak MTB DĘBICA
HM2 HOpen 02:08:39.330 +00:45:22.625 129.4596
175 336 Kamila Lechowicz Zryw Buszkowiczki
HK2 HOpen 02:08:51.277 +00:45:34.572 129.2595
176 392 Daniel Michalik ROWEROMANIA
HM1 HOpen 02:09:07.472 +00:45:50.767 128.9893
177 998 Marcin Grudziński OSP GRS NOWY SĄCZ
HM3 HOpen 02:09:27.190 +00:46:10.485 128.6618
178 239 Robert Pomianek FME MTB TEAM
HM4 HOpen 02:09:48.889 +00:46:32.184 128.3034
179 293 Elżbieta Koczera ROWEROMANIA
HK3 HOpen 02:09:58.640 +00:46:41.935 128.1430
180 466 Piotr Szczygieł KrosSki Remsport
HM4 HOpen 02:10:54.509 +00:47:37.804 127.2315
181 1053 Ewelina Gugała K.K Jeżowe MTB
HK2 HOpen 02:10:56.110 +00:47:39.405 127.2056
182 264 Janusz Feruś Kwiaty u Wioli Krosno
HM4 HOpen 02:10:58.080 +00:47:41.375 127.1737
183 850 Jacek Fąfara FME MTB TEAM
HM4 HOpen 02:11:07.763 +00:47:51.058 127.0172
184 281 Sławomir Szydło
HM3 HOpen 02:11:16.142 +00:47:59.437 126.8820
185 555 Jakub Gerlach
HM1 HOpen 02:11:30.422 +00:48:13.717 126.6524
186 1061 Dominik Tęczar
HM1 HOpen 02:11:52.844 +00:48:36.139 126.2935
187 462 Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała
HM6 HOpen 02:11:58.912 +00:48:42.207 126.1968
188 1907 Piotr Domin
HM3 HOpen 02:11:59.120 +00:48:42.415 126.1934
189 667 Paweł Grzebień MTB Górnik Strachocina
HM3 HOpen 02:11:59.582 +00:48:42.877 126.1861
190 59 JANUSZ PODGÓRSKI OSKARJA
HM5 HOpen 02:12:00.123 +00:48:43.418 126.1775
191 797 Mateusz Wydro BIKE ROOM TEAM
HM0 HOpen 02:12:02.542 +00:48:45.837 126.1389
192 980 Ján Slivka Plumbike team Stropkov
HM3 HOpen 02:12:04.985 +00:48:48.280 126.1000
193 1018 Róbert Vatraľ
HM3 HOpen 02:12:05.739 +00:48:49.034 126.0881
194 572 Karol Skórka Movimento UKS PG Wojnicz
HM0 HOpen 02:12:25.910 +00:49:09.205 125.7680
195 569 Marcin Dąbrowski Kwiaty u Wioli Krosno
HM4 HOpen 02:12:28.904 +00:49:12.199 125.7206
196 1003 Paweł Kostka EC Engineering
HM3 HOpen 02:13:10.865 +00:49:54.160 125.0604
197 852 Michał Socha XPROJEKT.eu
HM4 HOpen 02:13:19.715 +00:50:03.10 124.9221
198 474 Waldemar Buczek MTB Brzozów Racing Team
HM6 HOpen 02:13:32.928 +00:50:16.223 124.7161
199 372 Tomasz Urbanek Jurajska
HM4 HOpen 02:13:36.952 +00:50:20.247 124.6535
200 170 Robert Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 02:14:17.260 +00:51:00.555 124.0299
201 160 Artur Nieroda IPA Rzeszów Racing Team
HM4 HOpen 02:14:23.647 +00:51:06.942 123.9316
202 201 Waldemar Kędra Pędzące koło
HM4 HOpen 02:14:38.402 +00:51:21.697 123.7053
203 7217 Inez Pyszczyńska 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
HK3 HOpen 02:14:50.670 +00:51:33.965 123.5177
204 642 Bogdan Kułak Żbik Komańcza
HM5 HOpen 02:14:53.724 +00:51:37.019 123.4711
205 869 Andrzej Niewiarowski
HM4 HOpen 02:15:28.600 +00:52:11.895 122.9413
206 1054 Paweł Starzak
HM4 HOpen 02:15:33.272 +00:52:16.567 122.8707
207 217 Dariusz Wasyluk Roztocze Cycling Team
HM4 HOpen 02:15:34.910 +00:52:18.205 122.8460
208 937 Marcin Lasek FME MTB TEAM
HM3 HOpen 02:15:40.594 +00:52:23.889 122.7602
209 8686 Piotr Kubas
HM2 HOpen 02:16:02.252 +00:52:45.547 122.4345
210 1274 Tomasz Sudoł STWA MTB Team
HM4 HOpen 02:16:03.072 +00:52:46.367 122.4222
211 1040 Grzegorz Proksa
HM3 HOpen 02:16:11.837 +00:52:55.132 122.2909
212 1058 Maciej Dziadosz Jedlicze TEAM
HM1 HOpen 02:16:20.212 +00:53:03.507 122.1657
213 175 Sylwester Sowa Time Mielec
HM3 HOpen 02:16:53.530 +00:53:36.825 121.6701
214 196 Wojciech Basza
HM4 HOpen 02:16:58.505 +00:53:41.800 121.5964
215 1057 Bogdan Bembenek TEAM SPIRIT
HM4 HOpen 02:17:03.722 +00:53:47.017 121.5193
216 1055 Adam Drążek TEAM SPIRIT
HM4 HOpen 02:17:21.630 +00:54:04.925 121.2553
217 286 Patryk Piwowar
HM3 HOpen 02:17:22.602 +00:54:05.897 121.2410
218 1020 Marek Konopka Roztocze Cycling Team
HM4 HOpen 02:17:28.760 +00:54:12.055 121.1505
219 2300 DANIEL SICIŃSKI ŁTC Łańcut
HM4 HOpen 02:17:39.114 +00:54:22.409 120.9986
220 877 Krzysztof Głowacki
HM4 HOpen 02:17:41.415 +00:54:24.710 120.9649
221 363 Robert Babiarz PRz
HM5 HOpen 02:17:59.140 +00:54:42.435 120.7059
222 1072 Jan Rybczak Grodno S.A
HM3 HOpen 02:18:10.855 +00:54:54.150 120.5353
223 6765 Piotr Kuliński Roztocze Cycling Team
HM3 HOpen 02:18:25.643 +00:55:08.938 120.3207
224 1085 Grzegorz Budzisz MTB MOSiR Dukla
HM0 HOpen 02:19:21.633 +00:56:04.928 119.5151
225 476 Robert CYBART BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
HM4 HOpen 02:19:27.154 +00:56:10.449 119.4362
226 7305 Magdalena Artym BCG Przemyśl
HK4 HOpen 02:20:16.032 +00:56:59.327 118.7425
227 1030 Daniela Węglińska Roztocze Cycling Team
HK5 HOpen 02:20:54.314 +00:57:37.609 118.2049
228 102 Robert Żegleń Motorola Bike Team
HM2 HOpen 02:20:55.808 +00:57:39.103 118.1840
229 1029 Dorota Żegleń Motorola Bike Team
HK2 HOpen 02:20:55.837 +00:57:39.132 118.1836
230 494 Artur Panyło
HM4 HOpen 02:21:13.805 +00:57:57.100 117.9330
231 777 Magdalena Łuczkiewicz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
HK3 HOpen 02:21:16.255 +00:57:59.550 117.8989
232 1076 Piotr Kanciruk
HM4 HOpen 02:21:41.787 +00:58:25.082 117.5448
233 3107 Martina Sakarová iSport Team
HK3 HOpen 02:22:06.182 +00:58:49.477 117.2085
234 1808 kuba kwater
HM4 HOpen 02:22:19.922 +00:59:03.217 117.0199
235 2277 Barbara Bartkiewicz Axel Sport Racing Team
HK3 HOpen 02:22:19.994 +00:59:03.289 117.0189
236 284 Katarzyna Łuszcz Krościenko
HK3 HOpen 02:22:37.684 +00:59:20.979 116.7770
237 1602 Kacper Frydrych KAN Nike Krosno
HM1 HOpen 02:22:43.195 +00:59:26.490 116.7019
238 981 Artur Kłodnicki WINE-rsi
HM4 HOpen 02:22:49.374 +00:59:32.669 116.6177
239 314 Rafał Cecuła MTB Górnik Strachocina
HM3 HOpen 02:23:13.540 +00:59:56.835 116.2898
240 1052 Jakub Niemiec Cafe Racing
HM3 HOpen 02:23:50.424 +01:00:33.719 115.7928
241 1050 Maciej Gawroński Cafe Racing
HM4 HOpen 02:23:51.450 +01:00:34.745 115.7790
242 1051 Małgorzata Trelka Żmuda Cafe Racing
HK3 HOpen 02:23:51.519 +01:00:34.814 115.7781
243 1078 daniel wojdyła MTB Górnik Strachocina
HM4 HOpen 02:23:55.615 +01:00:38.910 115.7232
244 563 Robert Hryszko
HM4 HOpen 02:24:05.995 +01:00:49.290 115.5843
245 330 Krzysztof Robak Eldrut Bike Team
HM2 HOpen 02:24:07.109 +01:00:50.404 115.5694
246 1945 Grzegorz Turowski
HM3 HOpen 02:24:23.340 +01:01:06.635 115.3529
247 351 Adam Pelczar
HOpen 02:24:30.674 +01:01:13.969 115.2553
248 465 Marek Piwowar Baran Cycling Team
HM6 HOpen 02:25:04.957 +01:01:48.252 114.8014
249 344 Michał Chojniak
HM1 HOpen 02:25:09.319 +01:01:52.614 114.7439
250 34 Dominik Gołąbek MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 02:25:12.575 +01:01:55.870 114.7010
251 3105 Ewelina Pięta iSport Team
HK3 HOpen 02:25:12.842 +01:01:56.137 114.6975
252 414 Krystian Walytek SST Lubcza
HM1 HOpen 02:25:25.519 +01:02:08.814 114.5308
253 1017 Tomasz Tokarczyk
HM3 HOpen 02:25:35.977 +01:02:19.272 114.3937
254 1047 Adrian Rogowiec UKS KRZYWACZKA
HM2 HOpen 02:26:11.575 +01:02:54.870 113.9295
255 648 Katarzyna Szymanek BIKE ROOM TEAM
HK5 HOpen 02:27:00.685 +01:03:43.980 113.2952
256 935 Jakub Niewiarowski
HM1 HOpen 02:27:41.540 +01:04:24.835 112.7728
257 425 Patrycja Mazurek Zryw Buszkowiczki
HK1 HOpen 02:28:01.537 +01:04:44.832 112.5189
258 224 Ewa Lisak Joytown
HK4 HOpen 02:28:18.383 +01:05:01.678 112.3059
259 1953 Roman Borcz DOBRY DOM Bike Team
HM6 HOpen 02:28:19.432 +01:05:02.727 112.2927
260 2711 Andrzej Kułak FME MTB TEAM
HM3 HOpen 02:28:22.794 +01:05:06.089 112.2503
261 571 Wiola Dąbrowska Kwiaty u Wioli Krosno
HK4 HOpen 02:28:51.349 +01:05:34.644 111.8914
262 1035 Artur Mazur
HM3 HOpen 02:29:12.074 +01:05:55.369 111.6323
263 1081 Tomasz Jadczyszyn
HM0 HOpen 02:29:17.274 +01:06:00.569 111.5675
264 559 Jakub Polakiewicz Baszta Bikesport Lesko
HM1 HOpen 02:29:43.650 +01:06:26.945 111.2400
265 1022 Łukasz Dziura
HM3 HOpen 02:29:44.995 +01:06:28.290 111.2233
266 711 Wiktoria Godecka
HK1 HOpen 02:29:45.037 +01:06:28.332 111.2228
267 1160 Marek Zarzycki Roztocze Cycling Team
HM3 HOpen 02:29:54.072 +01:06:37.367 111.1111
268 80 Mateusz Żygadło
HM1 HOpen 02:30:17.380 +01:07:00.675 110.8239
269 457 Maksymilian Bednarski ZKS "STAL" RZESZÓW
HM0 HOpen 02:30:25.617 +01:07:08.912 110.7227
270 557 Jacek Polakiewicz Baszta Bikesport Lesko
HM5 HOpen 02:30:28.267 +01:07:11.562 110.6902
271 62 Robert Piłat OSKARJA
HM5 HOpen 02:31:13.577 +01:07:56.872 110.1375
272 242 Daniel Szopa
HM4 HOpen 02:31:19.308 +01:08:02.603 110.0680
273 679 Tomasz Buchwak
HM4 HOpen 02:31:49.480 +01:08:32.775 109.7034
274 1021 wojciech mikuszewski
HM3 HOpen 02:32:01.820 +01:08:45.115 109.5550
275 680 Maciej Głód Orange Iron Team
HM4 HOpen 02:32:03.225 +01:08:46.520 109.5381
276 394 Łukasz Dołżycki Żbik Komańcza
HM0 HOpen 02:33:09.702 +01:09:52.997 108.7457
277 635 Anton Karasinsky
HM5 HOpen 02:33:18.247 +01:10:01.542 108.6447
278 633 Benedykt Tutaj TTC MPEC Tarnów
HM6 HOpen 02:33:28.100 +01:10:11.395 108.5285
279 516 Grzegorz Rechtoń RESAN
HM4 HOpen 02:34:56.837 +01:11:40.132 107.4926
280 1069 Krzysztof Czosnyka Movimento UKS PG Wojnicz
HM5 HOpen 02:34:57.865 +01:11:41.160 107.4807
281 842 Marek Sławęcki Spirydon Team
HM5 HOpen 02:35:09.223 +01:11:52.518 107.3496
282 1004 Sławomir Chodnikiewicz Deloitte Adventure Team
HM3 HOpen 02:35:40.784 +01:12:24.079 106.9868
283 348 Szymon Jarosz
HM0 HOpen 02:35:42.254 +01:12:25.549 106.9700
284 1062 Mateusz Sawicki
HM1 HOpen 02:36:05.892 +01:12:49.187 106.7000
285 814 bogusław tworzydło PLAN BIKE TARNÓW
HM6 HOpen 02:36:47.959 +01:13:31.254 106.2229
286 354 Bolesław Komsa Wikper Team
HM5 HOpen 02:36:50.530 +01:13:33.825 106.1939
287 251 Maciej Pelczar
HM3 HOpen 02:37:54.509 +01:14:37.804 105.4768
288 789 Eryk Bodkowski Kwiaty u Wioli Krosno
HM0 HOpen 02:38:04.032 +01:14:47.327 105.3709
289 55 Agata Pasternak
HK2 HOpen 02:38:18.422 +01:15:01.717 105.2113
290 8311 Kamila Woźniczka Anywhere Bike Team
HK3 HOpen 02:38:39.485 +01:15:22.780 104.9785
291 1043 Piotr Krupa
HM2 HOpen 02:39:01.328 +01:15:44.623 104.7381
292 1038 Marcin Zaręba
HM3 HOpen 02:40:47.145 +01:17:30.440 103.5893
293 366 Małgorzata Czernich
HK4 HOpen 02:40:54.947 +01:17:38.242 103.5056
294 1881 Maciej Dąbroś Motorola Bike Team
HM3 HOpen 02:41:05.320 +01:17:48.615 103.3945
295 3308 Grzegorz Świder IPA Rzeszów Racing Team
HM5 HOpen 02:41:48.189 +01:18:31.484 102.9379
296 208 Marek Skakuj WINE-rsi
HM4 HOpen 02:43:26.897 +01:20:10.192 101.9019
297 870 Andrzej Frydrych KAN Nike Krosno
HM4 HOpen 02:44:54.419 +01:21:37.714 101.0005
298 795 Anna Oliwa UKS KRZYWACZKA
HK0 HOpen 02:45:29.577 +01:22:12.872 100.6429
299 930 Bożena Cisło
HK2 HOpen 02:45:59.704 +01:22:42.999 100.3384
300 535 Szymon Niezgoda MTB MOSiR Dukla
HM0 HOpen 02:46:19.129 +01:23:02.424 100.1431
301 1056 Karol Sajdak
HM0 HOpen 02:51:11.397 +01:27:54.692 97.2936
302 973 Wojciech Prejznar GASKOP MTB Strzyżów
HM4 HOpen 02:51:14.432 +01:27:57.727 97.2648
303 1891 KATARZYNA GRADOWSKA BCG Przemyśl
HK3 HOpen 02:54:20.228 +01:31:03.523 95.5372
304 1008 Grzegorz Myśliwiec
HM3 HOpen 02:55:04.387 +01:31:47.682 95.1356
305 994 Marcin Potoczny
HM3 HOpen 02:55:14.072 +01:31:57.367 95.0480
306 439 Grzegorz Świstak Orange Iron Team
HM2 HOpen 02:57:34.715 +01:34:18.10 93.7933
307 1948 Joanna Lubiniecka DOBRY DOM Bike Team
HK3 HOpen 03:05:17.935 +01:42:01.230 89.8855
308 9595 Piotr Tabor
HM5 HOpen 03:05:24.027 +01:42:07.322 89.8363
309 2502 KAZIMIERZ KŁOSOWICZ KS Strzyżów MTB Team
HM6 HOpen 03:06:00.987 +01:42:44.282 89.5388
310 410 Katarzyna Bek Żbik Komańcza
HK4 HOpen 03:06:03.129 +01:42:46.424 89.5216
311 1048 Stanisław Kołodziej
HM6 HOpen 03:06:18.835 +01:43:02.130 89.3958
312 92 Jan Sakowski
HM6 HOpen 03:08:15.512 +01:44:58.807 88.4724
313 1083 Nikodem Przystasz GASKOP MTB Strzyżów
HOpen 03:11:08.582 +01:47:51.877 87.1373
314 2906 Zbigniew Przystasz GASKOP MTB Strzyżów
HM4 HOpen 03:11:09.252 +01:47:52.547 87.1322
315 9360 Michał Woźniczka Anywhere Bike Team
HM3 HOpen 03:11:11.563 +01:47:54.858 87.1146
316 1059 Grzegorz Gądela Nieważne który, nieważne jak, byle dojechać
HM3 HOpen 03:14:39.925 +01:51:23.220 85.5606
317 853 Magdalena Skalska
HK4 HOpen 03:17:44.725 +01:54:28.020 84.2279
318 1066 Julia Janowska
HK1 HOpen 03:20:56.172 +01:57:39.467 82.8904
319 456 Tomasz Błażejowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM4 HOpen 03:26:26.020 +02:03:09.315 80.6830
320 104 Waldemar Wojnar Vivaldi Racing Team
HM3 HOpen 03:27:21.234 +02:04:04.529 80.3249
321 395 Maja Kozłowska SST Lubcza
HK0 HOpen 03:41:41.523 +02:18:24.818 75.1298
322 972 Ewa Bielecka Motorola Bike Team
HK4 HOpen 04:01:22.610 +02:38:05.905 69.0028
323 1110 Pawel Bielecki Motorola Bike Team
HM4 HOpen 04:01:24.750 +02:38:08.045 68.9926
324 816 Roman Cierpiał KS Strzyżów MTB Team
HM5 HOpen 04:03:21.024 +02:40:04.319 68.4432
325 819 Barbara Cierpiał KS Strzyżów MTB Team
HK5 HOpen 04:03:21.797 +02:40:05.092 68.4396
326 1084 Kacper Dytko
HM0 HOpen 04:36:36.087 +03:13:19.382 60.2155
DNF 421 Renata Burda MTB MOSiR Dukla HK3 HOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 1079 Karolina Korab HK1 HOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 358 Barbara Kozłowska SST Lubcza HK4 HOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 182 Bogdan Kozłowski K.K Jeżowe MTB HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2174 Stanisław Lasota dotsport racing team HM4 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 227 Czesław Łuszcz Wetlina HM4 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1075 Arek Mirek KCP Elzat Bieniasz Bike Team HM2 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 568 Szymon Nosek UKS.PG.Wojnicz HM0 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1086 Adrian Nowak PGE Obrót S.A. HM4 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1031 Tadeusz Panyło HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 228 Karolina Podgórska Roztocze Cycling Team HK2 HOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 534 Michał Suwała HM1 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 451 Daria Taranenko Motorola Bike Team HK2 HOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 5956 Sebastian Zawiliński BCG Przemyśl HM4 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.