Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 3

NTRCH 2017

Wyniki kategoria M3



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 MC2 MC3 MC4 Czas Strata PKT
1 66 Tomasz Majewski Retro Bike Academy Pl
M3 01:04:05.043(2) 01:31:18.853(2) 01:58:47.105(2) 02:26:37.259(2) 02:43:39.578 0.0000
2 107 Piotr Szafraniec TREK Velonews.pl
M3 01:03:56.087(1) 01:31:10.292(1) 01:58:43.654(1) 02:26:32.245(1) 02:43:43.872 +00:00:04.294 0.0000
3 56 Ernest Kurowski Wawa Bike Team
M3 01:05:21.734(5) 01:32:57.510(6) 02:01:07.425(4) 02:28:23.035(3) 02:45:21.300 +00:01:41.722 0.0000
4 133 Adrian Jach OPONEO MOTORSPORT
M3 01:05:26.735(9) 01:32:56.474(3) 02:01:08.013(6) 02:28:25.512(6) 02:45:23.257 +00:01:43.679 0.0000
5 86 Mariusz Piasecki GATTA BIKE-RS
M3 01:05:21.347(4) 01:32:57.462(5) 02:01:07.482(5) 02:28:23.117(4) 02:45:23.909 +00:01:44.331 0.0000
6 8 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski
M3 01:05:31.540(11) 01:32:59.952(8) 02:01:18.597(11) 02:28:25.680(7) 02:45:27.390 +00:01:47.812 0.0000
7 9 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini
M3 01:05:21.267(3) 01:32:56.502(4) 02:01:06.979(3) 02:28:24.034(5) 02:45:29.062 +00:01:49.484 0.0000
8 41 Dariusz Kaleta
M3 01:05:35.988(13) 01:33:03.050(11) 02:01:20.099(12) 02:28:31.703(11) 02:45:34.335 +00:01:54.757 0.0000
9 62 Andrzej Liwiński
M3 01:05:22.672(6) 01:33:00.399(9) 02:01:16.049(10) 02:28:27.630(8) 02:45:34.575 +00:01:54.997 0.0000
10 101 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS
M3 01:05:24.897(7) 01:33:01.608(10) 02:01:08.657(7) 02:28:30.702(9) 02:45:35.557 +00:01:55.979 0.0000
11 113 Paweł Światlak Seven-Perceptus Team
M3 01:05:35.347(12) 01:33:03.054(12) 02:01:15.575(9) 02:28:31.682(10) 02:45:35.659 +00:01:56.081 0.0000
12 45 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski
M3 01:05:24.957(8) 01:32:59.163(7) 02:01:09.579(8) 02:28:37.713(12) 02:45:51.299 +00:02:11.721 0.0000
13 128 Dariusz Zielak
M3 01:05:36.450(14) 01:33:17.758(14) 02:01:31.665(13) 02:29:07.837(13) 02:47:38.870 +00:03:59.292 0.0000
14 104 Marek Stram Retro Bike Academy Pl
M3 01:05:29.890(10) 01:33:06.224(13) 02:01:36.674(14) 02:31:48.920(14) 02:51:12.249 +00:07:32.671 0.0000
15 21 Adam Czuba KUKUCZSPORT.PL
M3 01:07:17.537(19) 01:37:21.320(19) 02:07:43.362(17) 02:38:09.703(16) 02:56:27.257 +00:12:47.679 0.0000
16 137 Janusz Bala THULE - JMP
M3 01:07:13.742(16) 01:37:19.295(17) 02:07:43.294(16) 02:38:11.647(18) 02:56:27.839 +00:12:48.261 0.0000
17 58 Marcin Kwiatek Nowotarski Klub Kolarski
M3 01:07:16.737(18) 01:37:26.965(22) 02:07:45.329(19) 02:38:13.212(19) 02:56:30.563 +00:12:50.985 0.0000
18 65 ARTUR MAJEWSKI Retro Bike Academy Pl
M3 01:07:20.300(21) 01:37:26.400(21) 02:07:46.465(21) 02:38:13.785(20) 02:56:33.752 +00:12:54.174 0.0000
19 112 Adam Ślązak SCS OSOZ Racing Team
M3 01:07:19.113(20) 01:37:25.403(20) 02:07:47.927(22) 02:38:13.824(21) 02:56:35.155 +00:12:55.577 0.0000
20 100 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski
M3 01:07:16.179(17) 01:37:20.414(18) 02:07:42.310(15) 02:38:10.660(17) 02:56:38.822 +00:12:59.244 0.0000
21 40 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com
M3 01:07:11.577(15) 01:37:17.899(16) 02:07:44.425(18) 02:38:14.102(22) 02:56:42.442 +00:13:02.864 0.0000
22 94 Sebastian Rubin Cyklomaniacy
M3 01:07:24.147(22) 01:37:15.287(15) 02:07:46.385(20) 02:37:54.650(15) 02:56:43.695 +00:13:04.117 0.0000
23 99 Maksymilian Skolik Huzar Bike Academy
M3 01:09:23.999(25) 01:40:06.295(23) 02:11:19.915(23) 02:42:33.050(23) 03:01:59.117 +00:18:19.539 0.0000
24 17 Cyprian Czarniecki
M3 01:09:22.937(24) 01:40:09.387(24) 02:11:21.414(24) 02:42:43.832(24) 03:02:01.522 +00:18:21.944 0.0000
25 91 Adam Ptasiński BLU Team Refleks
M3 01:09:22.097(23) 01:40:55.030(25) 02:13:28.267(25) 02:46:12.240(27) 03:05:09.079 +00:21:29.501 0.0000
26 117 Tomasz Urbanowicz Miłosław Fortuna Team
M3 01:10:40.847(28) 01:42:23.004(26) 02:14:09.490(26) 02:46:07.090(25) 03:05:09.300 +00:21:29.722 0.0000
27 84 Bogdan Pałczyk Kiosk Kolarski SPORTOSITO
M3 01:10:47.444(29) 01:42:26.400(27) 02:14:21.369(28) 02:46:08.022(26) 03:05:26.340 +00:21:46.762 0.0000
28 54 Michał Krystosiak MyBike Road Team
M3 01:10:54.772(30) 01:42:29.450(29) 02:14:22.970(29) 02:46:16.627(28) 03:05:47.104 +00:22:07.526 0.0000
29 85 Maciej Papiernik Grupa Szalonych Rowerzystów
M3 01:09:39.682(27) 01:42:34.528(30) 02:14:23.950(30) 02:46:53.284(30) 03:08:38.607 +00:24:59.029 0.0000
30 77 Sławek Niciński Team LRP Poland
M3 01:10:58.500(32) 01:42:39.088(31) 02:14:55.777(31) 02:50:47.540(31) 03:11:15.202 +00:27:35.624 0.0000
31 115 Zdzisław Trybuła Trezado Bike Tires.pl
M3 01:13:46.842(33) 01:47:11.127(32) 02:20:14.349(32) 02:53:14.120(32) 03:13:28.812 +00:29:49.234 0.0000
32 116 Marek Uludowski CYKLOFAN Opole
M3 01:10:55.310(31) 01:42:28.400(28) 02:14:19.050(27) 02:46:23.794(29) 03:14:44.219 +00:31:04.641 0.0000
33 33 Maciej Giełzak
M3 01:15:11.780(34) 01:49:07.709(33) 02:22:54.310(33) 02:56:49.520(33) 03:17:13.924 +00:33:34.346 0.0000
34 118 Rafał Urban KK24h
M3 01:15:12.642(35) 01:49:08.108(34) 02:22:59.960(34) 02:56:54.979(34) 03:18:12.003 +00:34:32.425 0.0000
35 63 Krzysztof Łapsa GminaNTTeam
M3 01:15:58.760(36) 01:50:15.482(35) 02:25:16.440(35) 03:00:35.629(35) 03:22:21.445 +00:38:41.867 0.0000
36 110 Bartek Szkop plasson.pl Grupa
M3 01:17:33.189(37) 01:52:47.715(36) 02:28:28.195(36) 03:04:28.625(36) 03:25:12.722 +00:41:33.144 0.0000
37 132 Rafal Bankowski
M3 01:18:11.637(38) 01:54:18.650(37) 02:29:55.497(37) 03:05:59.562(37) 03:27:44.595 +00:44:05.017 0.0000
38 19 Robert Czarnowski Oxygen Cycling Project
M3 01:24:13.768(39) 02:01:32.672(38) 02:39:01.379(38) 03:18:22.237(38) 03:41:34.103 +00:57:54.525 0.0000
39 69 Łukasz Malinowski AtakSport C67 Racing Team
M3 01:27:34.560(40) 02:05:17.505(39) 02:43:55.503(39) 03:28:15.915(39) 03:53:14.167 +01:09:34.589 0.0000
40 96 Krzysztof Sapiński
M3 01:28:48.449(41) 02:09:12.737(40) 02:50:38.745(40) 03:34:38.759(40) 04:00:42.545 +01:17:02.967 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.