Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 3

NTRCH 2017

Wyniki kategoria M1



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 MC2 MC3 MC4 Czas Strata PKT
1 147 Krzysztof Tracz Veloart Way2Champ.com
M1 01:04:04.020(1) 01:31:16.899(1) 01:58:46.590(1) 02:26:36.263(2) 02:43:32.233 0.0000
2 129 Marcin Ziemianek Veloart Way2Champ.com
M1 01:04:04.117(2) 01:31:17.247(2) 01:58:46.660(2) 02:26:36.227(1) 02:43:34.302 +00:00:02.069 0.0000
3 89 Mateusz Poręba GATTA BIKE-RS
M1 01:04:04.215(3) 01:31:17.370(3) 01:58:47.534(3) 02:26:36.604(3) 02:43:59.162 +00:00:26.929 0.0000
4 42 Robert Kałuża
M1 01:05:29.970(11) 01:32:59.164(7) 02:01:10.442(7) 02:28:22.160(4) 02:45:23.787 +00:01:51.554 0.0000
5 139 Patryk Wójcik In Mogilany Cycling Team
M1 01:05:26.312(8) 01:32:59.514(8) 02:01:09.127(5) 02:28:32.545(5) 02:45:33.625 +00:02:01.392 0.0000
6 13 Krzysztof Celary BIKEBOARD
M1 01:05:22.308(5) 01:32:58.434(5) 02:01:14.533(8) 02:28:35.198(7) 02:45:34.137 +00:02:01.904 0.0000
7 109 Michał Szewczyk SCS OSOZ Racing Team
M1 01:05:29.320(10) 01:33:02.137(11) 02:01:09.583(6) 02:28:36.239(8) 02:45:53.467 +00:02:21.234 0.0000
8 126 Paweł Zaczyk VeloPaka Racing Team
M1 01:05:22.380(6) 01:32:58.924(6) 02:01:15.519(10) 02:28:32.753(6) 02:45:53.949 +00:02:21.716 0.0000
9 123 Łukasz Woźnica Retro Bike Academy Pl
M1 01:05:22.820(7) 01:33:01.092(10) 02:01:14.938(9) 02:28:51.845(9) 02:46:37.840 +00:03:05.607 0.0000
10 14 Maciej Chmielewski Warszawski Klub Kolarski
M1 01:05:28.229(9) 01:33:00.625(9) 02:01:17.052(11) 02:28:58.748(10) 02:47:47.519 +00:04:15.286 0.0000
11 146 Maciej Proficz 72D Windsport Powered by Oshee
M1 01:05:47.430(12) 01:33:18.592(12) 02:01:38.030(12) 02:33:29.539(11) 02:53:41.917 +00:10:09.684 0.0000
12 31 Adam Gawlik Ptc Przemysl
M1 01:07:12.574(14) 01:37:25.794(18) 02:07:40.957(13) 02:38:13.070(14) 02:56:30.145 +00:12:57.912 0.0000
13 51 Łukasz Krajewski activejet
M1 01:07:19.207(16) 01:37:20.927(15) 02:07:44.707(15) 02:38:13.620(16) 02:56:31.080 +00:12:58.847 0.0000
14 6 Michał Bielski KUKUCZSPORT.PL
M1 01:07:23.167(19) 01:37:27.520(19) 02:07:48.004(18) 02:38:14.729(17) 02:56:31.502 +00:12:59.269 0.0000
15 98 Krzysztof Sikora GATTA BIKE-RS
M1 01:07:11.607(13) 01:37:16.847(13) 02:07:44.749(16) 02:38:11.739(13) 02:56:32.847 +00:13:00.614 0.0000
16 121 Wojciech Wojtas
M1 01:07:13.227(15) 01:37:18.945(14) 02:07:43.769(14) 02:38:11.647(12) 02:56:36.785 +00:13:04.552 0.0000
17 71 Jacek Matuszkiewicz
M1 01:07:19.610(17) 01:37:21.859(16) 02:07:46.473(17) 02:38:13.149(15) 02:56:43.125 +00:13:10.892 0.0000
18 73 Piotr Michałowski STC Sokołów Podlaski
M1 01:09:24.963(21) 01:40:05.927(20) 02:11:12.965(20) 02:42:34.190(19) 03:01:58.422 +00:18:26.189 0.0000
19 18 Maciej Czarnota k.s. celironman.pl
M1 01:09:24.205(20) 01:40:11.014(21) 02:11:20.392(21) 02:42:43.654(20) 03:01:59.992 +00:18:27.759 0.0000
20 36 Mateusz Górski
M1 01:07:20.862(18) 01:37:22.794(17) 02:07:55.419(19) 02:38:49.914(18) 03:11:27.025 +00:27:54.792 0.0000
21 28 Piotr Falczyński KROSS STAFF TEAM
M1 01:13:58.530(22) 01:47:31.607(22) 02:20:35.322(22) 02:56:34.263(21) 03:17:14.530 +00:33:42.297 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.