Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 2

NTRCH 2017

Wyniki kategoria M2



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 114 Piotr Tomana GATTA BIKE-RS
M2 01:31:01.099(2) 02:45:20.914(1) 03:19:40.688 0.0000
2 46 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa
M2 01:31:13.584(3) 02:45:45.455(4) 03:20:01.835 +00:00:21.147 0.0000
3 149 Maciej Habrat 72D Windsport Powered by Oshee
M2 01:31:00.985(1) 02:45:40.827(2) 03:20:05.578 +00:00:24.890 0.0000
4 150 Marek Wojnarowski 72D Windsport Powered by Oshee
M2 01:31:16.525(8) 02:45:41.307(3) 03:20:30.552 +00:00:49.864 0.0000
5 67 Kamil Maj LKK Lublin
M2 01:31:14.205(5) 02:46:23.064(7) 03:21:18.803 +00:01:38.115 0.0000
6 95 Jakub Rycąbel Veloart Way2Champ.com
M2 01:31:19.675(11) 02:46:25.089(8) 03:21:30.035 +00:01:49.347 0.0000
7 120 Marcin Węgrzyn Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:31:16.058(7) 02:46:18.507(6) 03:21:31.724 +00:01:51.036 0.0000
8 30 Michał Fonał XtraBike Bolesławiec
M2 01:31:14.115(4) 02:45:50.017(5) 03:21:34.344 +00:01:53.656 0.0000
9 145 Jakub Wach
M2 01:31:15.194(6) 02:46:26.480(9) 03:22:33.362 +00:02:52.674 0.0000
10 105 Marek Strug Veloart Way2Champ.com
M2 01:31:45.848(16) 02:47:26.327(14) 03:25:52.337 +00:06:11.649 0.0000
11 140 Michał Cwynar In Mogilany Cycling Team
M2 01:31:25.674(13) 02:47:16.712(12) 03:25:53.655 +00:06:12.967 0.0000
12 26 Marcin Dziub Seven-Perceptus Team
M2 01:32:40.784(28) 02:47:56.854(16) 03:25:55.805 +00:06:15.117 0.0000
13 103 Maciej Stano
M2 01:31:17.728(10) 02:47:26.845(15) 03:26:10.395 +00:06:29.707 0.0000
14 10 Łukasz Boroński
M2 01:31:20.182(12) 02:46:40.258(10) 03:26:19.880 +00:06:39.192 0.0000
15 34 Maciej Głowacki BIKEBOARD
M2 01:31:17.485(9) 02:46:47.160(11) 03:26:22.475 +00:06:41.787 0.0000
16 83 Daniel Packi
M2 01:32:03.427(24) 02:47:57.709(17) 03:26:25.564 +00:06:44.876 0.0000
17 57 Kamil Kurzyk Fala
M2 01:31:45.337(15) 02:48:36.382(18) 03:26:30.320 +00:06:49.632 0.0000
18 148 Paweł Gasior Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:31:50.232(19) 02:48:40.489(19) 03:26:36.977 +00:06:56.289 0.0000
19 35 Roger Głowacki Wawa Bike Team
M2 01:32:48.379(30) 02:49:42.023(22) 03:27:07.147 +00:07:26.459 0.0000
20 12 Dawid Budziński Pętla Kopernika
M2 01:32:26.934(25) 02:49:42.147(23) 03:27:17.678 +00:07:36.990 0.0000
21 50 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:31:52.383(20) 02:48:44.949(20) 03:27:33.800 +00:07:53.112 0.0000
22 144 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:31:54.337(21) 02:48:45.999(21) 03:27:45.847 +00:08:05.159 0.0000
23 90 Maciej Prajel Huzar Bike Academy
M2 01:32:39.284(27) 02:49:49.178(25) 03:28:08.917 +00:08:28.229 0.0000
24 102 Artur Staniec Warszawski Klub Kolarski
M2 01:31:42.109(14) 02:47:24.809(13) 03:28:33.794 +00:08:53.106 0.0000
25 80 Andrzej Niziolek THULE - JMP
M2 01:31:47.115(17) 02:49:48.520(24) 03:29:23.195 +00:09:42.507 0.0000
26 130 Michał Ziomek CFETeam
M2 01:31:55.757(22) 02:50:24.227(27) 03:29:44.860 +00:10:04.172 0.0000
27 32 Arthur Gągała ,,Martinez,, Ferrari-Foodora-EA7-OSLO
M2 01:31:58.818(23) 02:49:52.125(26) 03:30:44.725 +00:11:04.037 0.0000
28 61 Maciej Lesiak AirBike.pl Team
M2 01:32:34.817(26) 02:50:33.310(28) 03:32:05.844 +00:12:25.156 0.0000
29 23 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:32:44.928(29) 02:52:12.867(30) 03:32:14.754 +00:12:34.066 0.0000
30 70 Mateusz Małecki Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:32:48.877(31) 02:52:07.990(29) 03:35:00.832 +00:15:20.144 0.0000
31 125 Emil Wydarty elkapitano.pl
M2 01:34:14.695(34) 02:55:25.234(32) 03:35:33.739 +00:15:53.051 0.0000
32 1 Roman Abramczyk
M2 01:33:19.110(32) 02:55:19.142(31) 03:35:46.569 +00:16:05.881 0.0000
33 78 Adam Nierzwicki
M2 01:34:16.563(35) 02:56:13.507(33) 03:37:21.847 +00:17:41.159 0.0000
34 68 Kamil Malinowski
M2 01:34:54.805(37) 03:01:13.742(34) 03:43:14.029 +00:23:33.341 0.0000
35 124 Łukasz Wyczesany
M2 01:33:49.019(33) 03:02:11.905(36) 03:45:24.710 +00:25:44.022 0.0000
36 22 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team
M2 01:36:47.369(38) 03:01:34.695(35) 03:47:16.807 +00:27:36.119 0.0000
37 127 Łukasz Zembik
M2 01:34:32.783(36) 03:02:37.484(37) 03:47:48.734 +00:28:08.046 0.0000
38 38 Pavel Iarygin Trisport-WAY
M2 01:31:47.565(18) 03:09:00.872(40) 03:48:17.452 +00:28:36.764 0.0000
39 76 Janusz Muller SCS OSOZ Racing Team
M2 01:37:10.095(39) 03:07:02.574(38) 03:50:15.770 +00:30:35.082 0.0000
40 119 Michał Wetoszka Varso
M2 01:39:18.700(41) 03:11:21.809(41) 03:56:42.115 +00:37:01.427 0.0000
41 131 Adam Żywicki Cisowianka TEAM
M2 01:38:26.649(40) 03:08:00.629(39) 03:58:29.450 +00:38:48.762 0.0000
42 43 Wojciech Kamiński Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:42:00.764(44) 03:15:00.127(42) 04:00:16.863 +00:40:36.175 0.0000
43 64 Janusz Łukaszczyk
M2 01:39:19.315(42) 03:17:49.989(43) 04:03:51.677 +00:44:10.989 0.0000
44 4 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa
M2 01:43:15.854(45) 03:21:20.795(44) 04:09:27.564 +00:49:46.876 0.0000
45 106 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:46:53.392(47) 03:26:02.697(45) 04:16:02.237 +00:56:21.549 0.0000
46 7 Marcin Błaszkiewicz
M2 01:44:04.572(46) 03:29:48.437(47) 04:21:51.757 +01:02:11.069 0.0000
47 75 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski
M2 01:52:49.290(48) 03:38:51.633(48) 04:29:00.327 +01:09:19.639 0.0000
48 55 Michał Kuprianowicz Grupa Szalonych Rowerzystów
M2 01:55:10.799(49) 03:43:41.960(49) 04:34:00.910 +01:14:20.222 0.0000
49 25 Michał Dukaczewski
M2 01:41:00.522(43) 03:29:38.245(46) 04:56:22.220 +01:36:41.532 0.0000
50 48 Marcin Kolasa GminaNTTeam
M2 02:15:01.070(50) 04:20:36.879(50) 05:16:44.862 +01:57:04.174 0.0000
51 2 Konrad Adkonis
M2 02:20:18.674(51) 04:28:09.662(51) 05:24:43.285 +02:05:02.597 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.