Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 1

NTRCH 2017

Wyniki kategoria OPEN



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas
1 114 Piotr Tomana GATTA BIKE-RS
OPEN 00:14:23.825
2 149 Maciej Habrat 72D Windsport Powered by Oshee
OPEN 00:14:35.849
3 139 Patryk Wójcik In Mogilany Cycling Team
OPEN 00:14:42.400
4 151 Krystian Piróg THULE - JMP
OPEN 00:14:45.514
5 150 Marek Wojnarowski 72D Windsport Powered by Oshee
OPEN 00:14:58.982
6 8 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:15:02.923
7 147 Krzysztof Tracz Veloart Way2Champ.com
OPEN 00:15:11.304
8 9 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini
OPEN 00:15:12.106
9 120 Marcin Węgrzyn Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:15:12.160
10 62 Andrzej Liwiński
OPEN 00:15:13.752
11 104 Marek Stram Retro Bike Academy Pl
OPEN 00:15:13.994
12 30 Michał Fonał XtraBike Bolesławiec
OPEN 00:15:14.700
13 46 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa
OPEN 00:15:19.021
14 13 Krzysztof Celary BIKEBOARD
OPEN 00:15:20.477
15 86 Mariusz Piasecki GATTA BIKE-RS
OPEN 00:15:22.614
16 66 Tomasz Majewski Retro Bike Academy Pl
OPEN 00:15:23.072
17 34 Maciej Głowacki BIKEBOARD
OPEN 00:15:24.927
18 38 Pavel Iarygin Trisport-WAY
OPEN 00:15:27.970
19 145 Jakub Wach
OPEN 00:15:30.167
20 102 Artur Staniec Warszawski Klub Kolarski
OPEN 00:15:32.172
21 26 Marcin Dziub Seven-Perceptus Team
OPEN 00:15:40.495
22 95 Jakub Rycąbel Veloart Way2Champ.com
OPEN 00:15:43.335
23 129 Marcin Ziemianek Veloart Way2Champ.com
OPEN 00:15:44.122
24 10 Łukasz Boroński
OPEN 00:15:46.293
25 67 Kamil Maj LKK Lublin
OPEN 00:15:48.427
26 101 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS
OPEN 00:15:50.307
27 57 Kamil Kurzyk Fala
OPEN 00:15:50.977
28 40 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com
OPEN 00:15:53.898
29 50 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:15:55.019
30 108 Krzysztof Szejdewik Ptc Przemysl
OPEN 00:15:56.247
31 109 Michał Szewczyk SCS OSOZ Racing Team
OPEN 00:15:57.693
32 113 Paweł Światlak Seven-Perceptus Team
OPEN 00:15:59.700
33 126 Paweł Zaczyk VeloPaka Racing Team
OPEN 00:16:01.295
34 37 Lech Gradziński Varso
OPEN 00:16:03.372
35 103 Maciej Stano
OPEN 00:16:04.483
36 105 Marek Strug Veloart Way2Champ.com
OPEN 00:16:06.707
37 123 Łukasz Woźnica Retro Bike Academy Pl
OPEN 00:16:07.819
38 41 Dariusz Kaleta
OPEN 00:16:08.144
39 112 Adam Ślązak SCS OSOZ Racing Team
OPEN 00:16:10.245
40 44 Mateusz Karkula HEAD TEAM LUBOŃ Skomielna Biała
OPEN 00:16:12.447
41 83 Daniel Packi
OPEN 00:16:12.727
42 32 Arthur Gągała ,,Martinez,, Ferrari-Foodora-EA7-OSLO
OPEN 00:16:14.158
43 140 Michał Cwynar In Mogilany Cycling Team
OPEN 00:16:17.020
44 12 Dawid Budziński Pętla Kopernika
OPEN 00:16:17.324
45 42 Robert Kałuża
OPEN 00:16:18.205
46 74 Dariusz Mirosław activejet
OPEN 00:16:19.350
47 133 Adrian Jach OPONEO MOTORSPORT
OPEN 00:16:20.324
48 89 Mateusz Poręba GATTA BIKE-RS
OPEN 00:16:22.877
49 80 Andrzej Niziolek THULE - JMP
OPEN 00:16:24.622
50 21 Adam Czuba KUKUCZSPORT.PL
OPEN 00:16:24.936
51 107 Piotr Szafraniec TREK Velonews.pl
OPEN 00:16:25.511
52 98 Krzysztof Sikora GATTA BIKE-RS
OPEN 00:16:29.212
53 143 Piotr Bieliński activejet
OPEN 00:16:29.970
54 94 Sebastian Rubin Cyklomaniacy
OPEN 00:16:31.567
55 91 Adam Ptasiński BLU Team Refleks
OPEN 00:16:32.417
56 144 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:16:33.841
57 128 Dariusz Zielak
OPEN 00:16:34.582
58 47 Szymon Kogut
OPEN 00:16:34.914
59 122 Adam Wolański Buski Klub Kolarski Hydrogeotechnika
OPEN 00:16:35.680
60 60 DARIUSZ LEDUCHOWSKI DANIELO SPORTSWEAR
OPEN 00:16:39.022
61 36 Mateusz Górski
OPEN 00:16:39.072
62 23 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:16:40.247
63 125 Emil Wydarty elkapitano.pl
OPEN 00:16:41.882
64 61 Maciej Lesiak AirBike.pl Team
OPEN 00:16:42.437
65 130 Michał Ziomek CFETeam
OPEN 00:16:44.419
66 27 Maciej Etgens ROGELLI TEAM
OPEN 00:16:44.585
67 124 Łukasz Wyczesany
OPEN 00:16:44.649
68 56 Ernest Kurowski Wawa Bike Team
OPEN 00:16:45.185
69 1 Roman Abramczyk
OPEN 00:16:46.210
70 99 Maksymilian Skolik Huzar Bike Academy
OPEN 00:16:46.218
71 51 Łukasz Krajewski activejet
OPEN 00:16:46.445
72 146 Maciej Proficz 72D Windsport Powered by Oshee
OPEN 00:16:48.669
73 90 Maciej Prajel Huzar Bike Academy
OPEN 00:16:49.802
74 45 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:16:54.522
75 137 Janusz Bala THULE - JMP
OPEN 00:16:56.137
76 148 Paweł Gasior Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:16:57.177
77 100 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:16:58.300
78 65 ARTUR MAJEWSKI Retro Bike Academy Pl
OPEN 00:16:59.809
79 58 Marcin Kwiatek Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:17:02.599
80 121 Wojciech Wojtas
OPEN 00:17:02.944
81 78 Adam Nierzwicki
OPEN 00:17:03.932
82 514 Sylwia Szafraniec TREK Velonews.pl
OPEN 00:17:04.592
83 116 Marek Uludowski CYKLOFAN Opole
OPEN 00:17:05.622
84 52 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
OPEN 00:17:07.192
85 70 Mateusz Małecki Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:17:09.979
86 17 Cyprian Czarniecki
OPEN 00:17:10.562
87 71 Jacek Matuszkiewicz
OPEN 00:17:12.062
88 515 Agnieszka Sikora Wawa Bike Team
OPEN 00:17:18.371
89 31 Adam Gawlik Ptc Przemysl
OPEN 00:17:23.140
90 29 Krzysztof Fecko LeFeRo
OPEN 00:17:27.626
91 518 Agnieszka Śpica Huzar Bike Academy
OPEN 00:17:28.008
92 141 Zbyszek Orłowski
OPEN 00:17:35.775
93 49 Piotr Kopańczuk Ośka Warszawa
OPEN 00:17:41.065
94 127 Łukasz Zembik
OPEN 00:17:41.624
95 68 Kamil Malinowski
OPEN 00:17:43.580
96 6 Michał Bielski KUKUCZSPORT.PL
OPEN 00:17:45.722
97 54 Michał Krystosiak MyBike Road Team
OPEN 00:17:45.889
98 18 Maciej Czarnota k.s. celironman.pl
OPEN 00:17:46.329
99 16 Ryszard Cimoszuk Grupa Szalonych Rowerzystów
OPEN 00:17:48.620
100 134 Dariusz Szulgo OPONEO MOTORSPORT
OPEN 00:17:49.152
101 512 Maria Hajnos-Małecka Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:17:54.678
102 76 Janusz Muller SCS OSOZ Racing Team
OPEN 00:17:56.226
103 35 Roger Głowacki Wawa Bike Team
OPEN 00:17:57.359
104 88 Jan Pilch TKKF Uklejna Myslenice
OPEN 00:17:58.962
105 84 Bogdan Pałczyk Kiosk Kolarski SPORTOSITO
OPEN 00:18:02.900
106 136 Paweł Jarosz Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:18:04.105
107 115 Zdzisław Trybuła Trezado Bike Tires.pl
OPEN 00:18:04.819
108 142 Jarosław Chojnacki activejet
OPEN 00:18:05.292
109 81 Stanisław Okoński Jastrzębie Łaskie
OPEN 00:18:07.915
110 118 Rafał Urban KK24h
OPEN 00:18:10.507
111 73 Piotr Michałowski STC Sokołów Podlaski
OPEN 00:18:10.517
112 119 Michał Wetoszka Varso
OPEN 00:18:10.809
113 117 Tomasz Urbanowicz Miłosław Fortuna Team
OPEN 00:18:11.760
114 138 Władysław Balakowicz Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:18:17.325
115 77 Sławek Niciński Team LRP Poland
OPEN 00:18:18.685
116 64 Janusz Łukaszczyk
OPEN 00:18:18.737
117 22 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team
OPEN 00:18:25.930
118 131 Adam Żywicki Cisowianka TEAM
OPEN 00:18:32.504
119 135 Sławomir Kamiński
OPEN 00:18:38.094
120 97 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:18:42.289
121 11 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-narty
OPEN 00:18:42.720
122 63 Krzysztof Łapsa GminaNTTeam
OPEN 00:18:44.720
123 3 Igor Balakirev
OPEN 00:18:44.799
124 520 Małgorzata Zimnicka Huzar Bike Academy
OPEN 00:18:50.047
125 516 Izabela Sikora HIGH5 POLSKA
OPEN 00:18:51.693
126 110 Bartek Szkop plasson.pl Grupa
OPEN 00:18:56.362
127 25 Michał Dukaczewski
OPEN 00:18:58.939
128 509 Kamila Biernat In Mogilany Cycling Team
OPEN 00:19:03.778
129 85 Maciej Papiernik Grupa Szalonych Rowerzystów
OPEN 00:19:12.550
130 28 Piotr Falczyński KROSS STAFF TEAM
OPEN 00:19:13.684
131 72 Lechosław MIchalak Absolute Bikes Redingo Team
OPEN 00:19:27.607
132 4 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa
OPEN 00:19:42.810
133 511 Magdalena Chmielewska Warszawski Klub Kolarski
OPEN 00:19:53.665
134 33 Maciej Giełzak
OPEN 00:19:59.290
135 7 Marcin Błaszkiewicz
OPEN 00:20:11.656
136 519 Magdalena Winiarczyk Ptc Przemysl
OPEN 00:20:15.634
137 106 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:20:31.037
138 75 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:20:35.604
139 55 Michał Kuprianowicz Grupa Szalonych Rowerzystów
OPEN 00:20:47.227
140 513 Joanna Kurzawińska Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:21:05.860
141 132 Rafal Bankowski
OPEN 00:21:05.999
142 517 Małgorzata Sucha Fenix Tychy
OPEN 00:21:11.379
143 93 Olaf Rozwadowski KUKUCZSPORT.PL
OPEN 00:21:18.960
144 510 Viktoria Bolshakova
OPEN 00:21:19.047
145 111 Sławomir Szymczak
OPEN 00:21:26.404
146 19 Robert Czarnowski Oxygen Cycling Project
OPEN 00:22:33.857
147 48 Marcin Kolasa GminaNTTeam
OPEN 00:23:01.765
148 69 Łukasz Malinowski AtakSport C67 Racing Team
OPEN 00:23:22.057
149 96 Krzysztof Sapiński
OPEN 00:24:41.672
150 2 Konrad Adkonis
OPEN 00:25:12.585
151 24 Bartosz Drozd
OPEN 00:25:42.585
152 39 Grzegorz Jazurek Varso
OPEN 00:25:42.585
153 43 Wojciech Kamiński Nowotarski Klub Kolarski
OPEN 00:25:42.585
154 53 Krzysztof Król
OPEN 00:25:42.585
155 59 Dariusz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team
OPEN 00:25:42.585
156 79 Stanisław Niewiadomy
OPEN 00:25:42.585
157 82 marcin olecki
OPEN 00:25:42.585
158 87 Ryszard Pikuła PowerBike Team
OPEN 00:25:42.585
159 92 maciek pulchny Tazz Team
OPEN 00:25:42.585
160 5 Mietek Berezik 72D Windsport Powered by Oshee
OPEN 00:25:42.585
161 14 Maciej Chmielewski Warszawski Klub Kolarski
OPEN 00:25:42.585
162 15 Leszek Ciężobka GminaNTTeam
OPEN 00:25:42.585
163 20 Tomasz Czerniak
OPEN 00:25:42.585
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.