Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 1

NTRCH 2017

Wyniki kategoria M3



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas
1 8 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:15:02.923
2 9 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini
M3 00:15:12.106
3 62 Andrzej Liwiński
M3 00:15:13.752
4 104 Marek Stram Retro Bike Academy Pl
M3 00:15:13.994
5 86 Mariusz Piasecki GATTA BIKE-RS
M3 00:15:22.614
6 66 Tomasz Majewski Retro Bike Academy Pl
M3 00:15:23.072
7 101 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS
M3 00:15:50.307
8 40 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com
M3 00:15:53.898
9 113 Paweł Światlak Seven-Perceptus Team
M3 00:15:59.700
10 41 Dariusz Kaleta
M3 00:16:08.144
11 112 Adam Ślązak SCS OSOZ Racing Team
M3 00:16:10.245
12 133 Adrian Jach OPONEO MOTORSPORT
M3 00:16:20.324
13 21 Adam Czuba KUKUCZSPORT.PL
M3 00:16:24.936
14 107 Piotr Szafraniec TREK Velonews.pl
M3 00:16:25.511
15 94 Sebastian Rubin Cyklomaniacy
M3 00:16:31.567
16 91 Adam Ptasiński BLU Team Refleks
M3 00:16:32.417
17 128 Dariusz Zielak
M3 00:16:34.582
18 56 Ernest Kurowski Wawa Bike Team
M3 00:16:45.185
19 99 Maksymilian Skolik Huzar Bike Academy
M3 00:16:46.218
20 45 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:16:54.522
21 137 Janusz Bala THULE - JMP
M3 00:16:56.137
22 100 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:16:58.300
23 65 ARTUR MAJEWSKI Retro Bike Academy Pl
M3 00:16:59.809
24 58 Marcin Kwiatek Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:17:02.599
25 116 Marek Uludowski CYKLOFAN Opole
M3 00:17:05.622
26 17 Cyprian Czarniecki
M3 00:17:10.562
27 49 Piotr Kopańczuk Ośka Warszawa
M3 00:17:41.065
28 54 Michał Krystosiak MyBike Road Team
M3 00:17:45.889
29 16 Ryszard Cimoszuk Grupa Szalonych Rowerzystów
M3 00:17:48.620
30 84 Bogdan Pałczyk Kiosk Kolarski SPORTOSITO
M3 00:18:02.900
31 136 Paweł Jarosz Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:18:04.105
32 115 Zdzisław Trybuła Trezado Bike Tires.pl
M3 00:18:04.819
33 118 Rafał Urban KK24h
M3 00:18:10.507
34 117 Tomasz Urbanowicz Miłosław Fortuna Team
M3 00:18:11.760
35 77 Sławek Niciński Team LRP Poland
M3 00:18:18.685
36 63 Krzysztof Łapsa GminaNTTeam
M3 00:18:44.720
37 110 Bartek Szkop plasson.pl Grupa
M3 00:18:56.362
38 85 Maciej Papiernik Grupa Szalonych Rowerzystów
M3 00:19:12.550
39 33 Maciej Giełzak
M3 00:19:59.290
40 132 Rafal Bankowski
M3 00:21:05.999
41 19 Robert Czarnowski Oxygen Cycling Project
M3 00:22:33.857
42 69 Łukasz Malinowski AtakSport C67 Racing Team
M3 00:23:22.057
43 96 Krzysztof Sapiński
M3 00:24:41.672
44 79 Stanisław Niewiadomy
M3 00:25:42.585
45 82 marcin olecki
M3 00:25:42.585
46 87 Ryszard Pikuła PowerBike Team
M3 00:25:42.585
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.