Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 1

NTRCH 2017

Wyniki kategoria M2



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas
1 114 Piotr Tomana GATTA BIKE-RS
M2 00:14:23.825
2 149 Maciej Habrat 72D Windsport Powered by Oshee
M2 00:14:35.849
3 151 Krystian Piróg THULE - JMP
M2 00:14:45.514
4 150 Marek Wojnarowski 72D Windsport Powered by Oshee
M2 00:14:58.982
5 120 Marcin Węgrzyn Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:15:12.160
6 30 Michał Fonał XtraBike Bolesławiec
M2 00:15:14.700
7 46 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa
M2 00:15:19.021
8 34 Maciej Głowacki BIKEBOARD
M2 00:15:24.927
9 38 Pavel Iarygin Trisport-WAY
M2 00:15:27.970
10 145 Jakub Wach
M2 00:15:30.167
11 102 Artur Staniec Warszawski Klub Kolarski
M2 00:15:32.172
12 26 Marcin Dziub Seven-Perceptus Team
M2 00:15:40.495
13 95 Jakub Rycąbel Veloart Way2Champ.com
M2 00:15:43.335
14 10 Łukasz Boroński
M2 00:15:46.293
15 67 Kamil Maj LKK Lublin
M2 00:15:48.427
16 57 Kamil Kurzyk Fala
M2 00:15:50.977
17 50 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:15:55.019
18 103 Maciej Stano
M2 00:16:04.483
19 105 Marek Strug Veloart Way2Champ.com
M2 00:16:06.707
20 83 Daniel Packi
M2 00:16:12.727
21 32 Arthur Gągała ,,Martinez,, Ferrari-Foodora-EA7-OSLO
M2 00:16:14.158
22 140 Michał Cwynar In Mogilany Cycling Team
M2 00:16:17.020
23 12 Dawid Budziński Pętla Kopernika
M2 00:16:17.324
24 74 Dariusz Mirosław activejet
M2 00:16:19.350
25 80 Andrzej Niziolek THULE - JMP
M2 00:16:24.622
26 144 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:16:33.841
27 23 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:16:40.247
28 125 Emil Wydarty elkapitano.pl
M2 00:16:41.882
29 61 Maciej Lesiak AirBike.pl Team
M2 00:16:42.437
30 130 Michał Ziomek CFETeam
M2 00:16:44.419
31 124 Łukasz Wyczesany
M2 00:16:44.649
32 1 Roman Abramczyk
M2 00:16:46.210
33 90 Maciej Prajel Huzar Bike Academy
M2 00:16:49.802
34 148 Paweł Gasior Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:16:57.177
35 78 Adam Nierzwicki
M2 00:17:03.932
36 70 Mateusz Małecki Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:17:09.979
37 127 Łukasz Zembik
M2 00:17:41.624
38 68 Kamil Malinowski
M2 00:17:43.580
39 76 Janusz Muller SCS OSOZ Racing Team
M2 00:17:56.226
40 35 Roger Głowacki Wawa Bike Team
M2 00:17:57.359
41 119 Michał Wetoszka Varso
M2 00:18:10.809
42 64 Janusz Łukaszczyk
M2 00:18:18.737
43 22 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team
M2 00:18:25.930
44 131 Adam Żywicki Cisowianka TEAM
M2 00:18:32.504
45 25 Michał Dukaczewski
M2 00:18:58.939
46 4 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa
M2 00:19:42.810
47 7 Marcin Błaszkiewicz
M2 00:20:11.656
48 106 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:20:31.037
49 75 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:20:35.604
50 55 Michał Kuprianowicz Grupa Szalonych Rowerzystów
M2 00:20:47.227
51 48 Marcin Kolasa GminaNTTeam
M2 00:23:01.765
52 2 Konrad Adkonis
M2 00:25:12.585
53 39 Grzegorz Jazurek Varso
M2 00:25:42.585
54 43 Wojciech Kamiński Nowotarski Klub Kolarski
M2 00:25:42.585
55 92 maciek pulchny Tazz Team
M2 00:25:42.585
56 15 Leszek Ciężobka GminaNTTeam
M2 00:25:42.585
57 20 Tomasz Czerniak
M2 00:25:42.585
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.