Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: III Bieg Króla w Jaśle

Brak cyklu

Wyniki kategoria M4



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas Strata PKT
1 478 Robert Goleń
M4 00:34:46.375 0.0000
2 402 Sławomir Surmacz Szafa Biegacza Team
M4 00:38:59.990 +00:04:13.615 0.0000
3 384 Andrzej Ciosmak PZU Sport Team
M4 00:39:05.070 +00:04:18.695 0.0000
4 393 artur różycki KS SPEED JASŁO
M4 00:39:35.403 +00:04:49.028 0.0000
5 470 Waldemar Uliasz
M4 00:39:58.847 +00:05:12.472 0.0000
6 406 Roman Borowiecki
M4 00:40:14.502 +00:05:28.127 0.0000
7 387 Aleksander Szurek GORLICKA GRUPA BIEGOWA
M4 00:41:07.054 +00:06:20.679 0.0000
8 407 Grzegorz Dulęba
M4 00:41:51.542 +00:07:05.167 0.0000
9 391 Maciej Janocha
M4 00:42:20.760 +00:07:34.385 0.0000
10 483 PIOTR SZWEDKA
M4 00:42:33.752 +00:07:47.377 0.0000
11 398 Sławomir Markuszka Biegam Bo Lubię
M4 00:43:38.350 +00:08:51.975 0.0000
12 316 Bogdan Lisowicz Grupetto Gorlice
M4 00:44:13.308 +00:09:26.933 0.0000
13 401 Grzegorz Bożek Dzikie Życie RunTeam
M4 00:44:20.845 +00:09:34.470 0.0000
14 475 Damian Ciborowski KS SPEED JASŁO
M4 00:44:35.739 +00:09:49.364 0.0000
15 482 Roman Bielski
M4 00:44:48.667 +00:10:02.292 0.0000
16 321 Piotr Sobolewski
M4 00:45:14.162 +00:10:27.787 0.0000
17 473 Dariusz Lis Dębickie Gepardy
M4 00:45:15.190 +00:10:28.815 0.0000
18 395 Piotr Grzegorzek
M4 00:45:30.638 +00:10:44.263 0.0000
19 331 Andrzej Schwacher
M4 00:46:30.647 +00:11:44.272 0.0000
20 388 Mirosław Wojnar MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
M4 00:46:31.160 +00:11:44.785 0.0000
21 390 Grzegorz Mazur GORLICKA GRUPA BIEGOWA
M4 00:47:01.373 +00:12:14.998 0.0000
22 472 Robert Budzaj Neptunet Team
M4 00:47:32.075 +00:12:45.700 0.0000
23 479 Marcin Florek Mężczyźni św. Jozefa
M4 00:47:38.674 +00:12:52.299 0.0000
24 386 Paweł Borowiec Dębicki Klub Kolarski "GRYF"
M4 00:47:45.128 +00:12:58.753 0.0000
25 404 Robert Hryszko Pozytywnie Zabiegani Sanok
M4 00:48:06.137 +00:13:19.762 0.0000
26 476 Jerzy Poszelężny
M4 00:48:58.699 +00:14:12.324 0.0000
27 396 Emil Kędrek
M4 00:49:29.382 +00:14:43.007 0.0000
28 474 Tomasz Hajduk
M4 00:50:32.492 +00:15:46.117 0.0000
29 480 Wojciech Uram
M4 00:51:03.883 +00:16:17.508 0.0000
30 400 zbigniew Peciak UKS Strzeszyn
M4 00:51:40.795 +00:16:54.420 0.0000
31 481 Dariusz Frydrych Nowy Styl Group Running Team
M4 00:51:54.335 +00:17:07.960 0.0000
32 335 Witold Habrat Politechnika Rzeszowska
M4 00:53:05.127 +00:18:18.752 0.0000
33 409 Bogdan Mularski
M4 00:53:08.247 +00:18:21.872 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.