Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: III Bieg Króla w Jaśle

Brak cyklu

Wyniki kategoria OPEN



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas Strata PKT
1 346 Ignacy Domiszewski MKS Halicz
OPEN 00:32:35.047 0.0000
2 478 Robert Goleń
OPEN 00:34:46.375 +00:02:11.328 0.0000
3 348 MATEUSZ GOLONKA Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 00:34:48.983 +00:02:13.936 0.0000
4 410 Grzegorz Czyż Grupa Azoty - Automatyka Tarnów
OPEN 00:35:12.640 +00:02:37.593 0.0000
5 462 Paweł Guzik AZS PWSZ Krosno - Klub Sztuk Walk GARYU
OPEN 00:35:24.820 +00:02:49.773 0.0000
6 442 Wojciech Pelczar MUKS Podkarpacie Jedlicze/AZS PWSZ Krosno
OPEN 00:36:07.702 +00:03:32.655 0.0000
7 339 Grzegorz Rosłoński GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:37:58.794 +00:05:23.747 0.0000
8 340 Hubert Źrebiec ULKS Technik Trzcinica
OPEN 00:38:16.914 +00:05:41.867 0.0000
9 350 Mateusz Pliś PORMAT JEDLICZE BIEGA
OPEN 00:38:19.997 +00:05:44.950 0.0000
10 338 Kamil Michalec KKB Mosir Krosno
OPEN 00:38:25.814 +00:05:50.767 0.0000
11 402 Sławomir Surmacz Szafa Biegacza Team
OPEN 00:38:59.990 +00:06:24.943 0.0000
12 384 Andrzej Ciosmak PZU Sport Team
OPEN 00:39:05.070 +00:06:30.023 0.0000
13 423 Oskar Olejarski Brzozowski Klub Biegacza
OPEN 00:39:13.970 +00:06:38.923 0.0000
14 349 Regina Kulka
OPEN 00:39:15.695 +00:06:40.648 0.0000
15 381 Michał Dacyl Nowy Styl Group Running Team
OPEN 00:39:34.597 +00:06:59.550 0.0000
16 393 artur różycki KS SPEED JASŁO
OPEN 00:39:35.403 +00:07:00.356 0.0000
17 470 Waldemar Uliasz
OPEN 00:39:58.847 +00:07:23.800 0.0000
18 406 Roman Borowiecki
OPEN 00:40:14.502 +00:07:39.455 0.0000
19 329 Krzysztof Wegrzyn
OPEN 00:40:33.235 +00:07:58.188 0.0000
20 446 Michał Witalis
OPEN 00:40:47.057 +00:08:12.10 0.0000
21 387 Aleksander Szurek GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:41:07.054 +00:08:32.007 0.0000
22 369 Radosław Sidor UKS Return Widacz
OPEN 00:41:22.459 +00:08:47.412 0.0000
23 371 Roman Krupa
OPEN 00:41:27.732 +00:08:52.685 0.0000
24 448 Łukasz Kołodziej "SPARTAN" Jasło
OPEN 00:41:37.037 +00:09:01.990 0.0000
25 372 Marcin Wilgucki
OPEN 00:41:47.569 +00:09:12.522 0.0000
26 434 Grzegorz Kmiecik FOLUSZ TEAM
OPEN 00:41:47.947 +00:09:12.900 0.0000
27 407 Grzegorz Dulęba
OPEN 00:41:51.542 +00:09:16.495 0.0000
28 391 Maciej Janocha
OPEN 00:42:20.760 +00:09:45.713 0.0000
29 334 Mateusz Czmyr
OPEN 00:42:31.778 +00:09:56.731 0.0000
30 483 PIOTR SZWEDKA
OPEN 00:42:33.752 +00:09:58.705 0.0000
31 456 Janusz Sanocki
OPEN 00:42:41.729 +00:10:06.682 0.0000
32 460 Łukasz Machowski "SPARTAN" Jasło
OPEN 00:42:48.335 +00:10:13.288 0.0000
33 444 Jakub Mastej Husaria Race Team
OPEN 00:43:14.344 +00:10:39.297 0.0000
34 347 Ireneusz Łachmanek
OPEN 00:43:20.467 +00:10:45.420 0.0000
35 433 Mateusz Bejnar Chemik Jasło
OPEN 00:43:25.652 +00:10:50.605 0.0000
36 398 Sławomir Markuszka Biegam Bo Lubię
OPEN 00:43:38.350 +00:11:03.303 0.0000
37 382 Rafał Plewa
OPEN 00:43:55.484 +00:11:20.437 0.0000
38 440 Tomasz Kusz
OPEN 00:43:58.647 +00:11:23.600 0.0000
39 307 Jakub Bartula
OPEN 00:44:08.752 +00:11:33.705 0.0000
40 313 Anna Kusion
OPEN 00:44:11.190 +00:11:36.143 0.0000
41 487 Bogusław Sawicki Kondycja Piaseczno / TiM
OPEN 00:44:11.365 +00:11:36.318 0.0000
42 316 Bogdan Lisowicz Grupetto Gorlice
OPEN 00:44:13.308 +00:11:38.261 0.0000
43 484 Janusz Nowak
OPEN 00:44:14.064 +00:11:39.017 0.0000
44 450 Paweł Styczyński
OPEN 00:44:17.708 +00:11:42.661 0.0000
45 344 Mateusz Machlarz Spartan Race Training Group Rzeszów
OPEN 00:44:20.190 +00:11:45.143 0.0000
46 359 Michał Ogłuszka
OPEN 00:44:20.743 +00:11:45.696 0.0000
47 401 Grzegorz Bożek Dzikie Życie RunTeam
OPEN 00:44:20.845 +00:11:45.798 0.0000
48 431 Patryk Augustyn
OPEN 00:44:24.809 +00:11:49.762 0.0000
49 475 Damian Ciborowski KS SPEED JASŁO
OPEN 00:44:35.739 +00:12:00.692 0.0000
50 482 Roman Bielski
OPEN 00:44:48.667 +00:12:13.620 0.0000
51 364 Marcin Turek
OPEN 00:44:54.280 +00:12:19.233 0.0000
52 337 Kamil Mierzwa
OPEN 00:44:56.117 +00:12:21.070 0.0000
53 328 Ryszard Klamut
OPEN 00:45:02.874 +00:12:27.827 0.0000
54 333 Karolina Kręgiel
OPEN 00:45:10.017 +00:12:34.970 0.0000
55 488 Janusz Stec
OPEN 00:45:11.135 +00:12:36.088 0.0000
56 321 Piotr Sobolewski
OPEN 00:45:14.162 +00:12:39.115 0.0000
57 473 Dariusz Lis Dębickie Gepardy
OPEN 00:45:15.190 +00:12:40.143 0.0000
58 395 Piotr Grzegorzek
OPEN 00:45:30.638 +00:12:55.591 0.0000
59 438 Dawid Materna Asseco Active Team
OPEN 00:45:31.737 +00:12:56.690 0.0000
60 365 Arkadiusz Gomułka UKS Strzeszyn
OPEN 00:45:31.737 +00:12:56.690 0.0000
61 363 Elżbieta Ogłuszka
OPEN 00:45:33.832 +00:12:58.785 0.0000
62 323 JERZY HADUCH
OPEN 00:45:36.460 +00:13:01.413 0.0000
63 379 Jarosław Herbert Wydział Wychowania Fizycznego UR
OPEN 00:45:50.025 +00:13:14.978 0.0000
64 489 JANUSZ WOŹNIAK PORMAT JEDLICZE BIEGA
OPEN 00:46:01.720 +00:13:26.673 0.0000
65 415 Stanisław Sztorc KB Maratończyk Dębica
OPEN 00:46:02.240 +00:13:27.193 0.0000
66 376 Bogusław Nagi
OPEN 00:46:02.668 +00:13:27.621 0.0000
67 486 Piotr Pawelec
OPEN 00:46:10.552 +00:13:35.505 0.0000
68 416 Henryk Smagacz
OPEN 00:46:20.267 +00:13:45.220 0.0000
69 331 Andrzej Schwacher
OPEN 00:46:30.647 +00:13:55.600 0.0000
70 388 Mirosław Wojnar MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN 00:46:31.160 +00:13:56.113 0.0000
71 330 Henryk Mussur
OPEN 00:46:39.429 +00:14:04.382 0.0000
72 366 Mirosław Stachurski Spartan Race Training Group Rzeszów
OPEN 00:46:42.252 +00:14:07.205 0.0000
73 459 Paweł Bors
OPEN 00:46:46.483 +00:14:11.436 0.0000
74 390 Grzegorz Mazur GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:47:01.373 +00:14:26.326 0.0000
75 341 Maciej Krajewski
OPEN 00:47:20.540 +00:14:45.493 0.0000
76 496 Maciej Honkisz
OPEN 00:47:21.120 +00:14:46.073 0.0000
77 461 Grzegorz Nachman Libra Team
OPEN 00:47:25.154 +00:14:50.107 0.0000
78 472 Robert Budzaj Neptunet Team
OPEN 00:47:32.075 +00:14:57.028 0.0000
79 479 Marcin Florek Mężczyźni św. Jozefa
OPEN 00:47:38.674 +00:15:03.627 0.0000
80 429 Kuba Romański Coco Jambo Running Team
OPEN 00:47:39.242 +00:15:04.195 0.0000
81 361 Wiktor Więcek
OPEN 00:47:40.374 +00:15:05.327 0.0000
82 386 Paweł Borowiec Dębicki Klub Kolarski "GRYF"
OPEN 00:47:45.128 +00:15:10.081 0.0000
83 318 Jakub Hałucha
OPEN 00:47:45.520 +00:15:10.473 0.0000
84 405 Marta Lipińska
OPEN 00:47:50.925 +00:15:15.878 0.0000
85 490 Waldemar Pisz
OPEN 00:47:53.135 +00:15:18.088 0.0000
86 360 Łukasz Ździebło
OPEN 00:47:55.148 +00:15:20.101 0.0000
87 404 Robert Hryszko Pozytywnie Zabiegani Sanok
OPEN 00:48:06.137 +00:15:31.090 0.0000
88 354 Krzysztof Godlewski Nowy Styl Group Running Team
OPEN 00:48:13.780 +00:15:38.733 0.0000
89 399 Katarzyna Marć AZS PWSZ KROSNO
OPEN 00:48:13.932 +00:15:38.885 0.0000
90 430 Dominik Mosoń Coco Jambo Running Team
OPEN 00:48:15.020 +00:15:39.973 0.0000
91 443 Aleksandra Głód
OPEN 00:48:17.030 +00:15:41.983 0.0000
92 362 Urszula Związek
OPEN 00:48:20.732 +00:15:45.685 0.0000
93 342 Robert Radzik
OPEN 00:48:24.922 +00:15:49.875 0.0000
94 414 Jan Sanocki Drag Star Team
OPEN 00:48:52.982 +00:16:17.935 0.0000
95 351 Jacek Mazur Spartan Race Training Group Rzeszów
OPEN 00:48:54.149 +00:16:19.102 0.0000
96 345 Edyta Ignor Spartan Race Training Group Rzeszów
OPEN 00:48:55.538 +00:16:20.491 0.0000
97 466 Agnieszka Gucwa
OPEN 00:48:58.247 +00:16:23.200 0.0000
98 476 Jerzy Poszelężny
OPEN 00:48:58.699 +00:16:23.652 0.0000
99 385 Joanna Szczurek
OPEN 00:49:00.310 +00:16:25.263 0.0000
100 396 Emil Kędrek
OPEN 00:49:29.382 +00:16:54.335 0.0000
101 493 Robert Pisz
OPEN 00:49:36.249 +00:17:01.202 0.0000
102 477 Ewa Patla
OPEN 00:49:37.824 +00:17:02.777 0.0000
103 358 Alicja Kaczyńska
OPEN 00:49:37.865 +00:17:02.818 0.0000
104 491 Jerzy Dybaś Naturex Pektyna Jasło
OPEN 00:49:44.232 +00:17:09.185 0.0000
105 474 Tomasz Hajduk
OPEN 00:50:32.492 +00:17:57.445 0.0000
106 452 Michał Szerer Koliberki
OPEN 00:50:41.499 +00:18:06.452 0.0000
107 480 Wojciech Uram
OPEN 00:51:03.883 +00:18:28.836 0.0000
108 411 Robert Lipiński
OPEN 00:51:16.047 +00:18:41.000 0.0000
109 497 Jan Musiał
OPEN 00:51:31.648 +00:18:56.601 0.0000
110 400 zbigniew Peciak UKS Strzeszyn
OPEN 00:51:40.795 +00:19:05.748 0.0000
111 311 Wacław Guzik Nowy Styl Group Running Team
OPEN 00:51:54.050 +00:19:19.003 0.0000
112 481 Dariusz Frydrych Nowy Styl Group Running Team
OPEN 00:51:54.335 +00:19:19.288 0.0000
113 463 Rafał Kin AZS PWSZ KROSNO
OPEN 00:52:09.200 +00:19:34.153 0.0000
114 86 Konrad Klocek
OPEN 00:52:10.362 +00:19:35.315 0.0000
115 453 Mariusz Trzeciak
OPEN 00:52:31.404 +00:19:56.357 0.0000
116 403 Beata Kumiega AZS PWSZ KROSNO
OPEN 00:52:48.617 +00:20:13.570 0.0000
117 499 Zuzanna Sikora
OPEN 00:52:56.980 +00:20:21.933 0.0000
118 335 Witold Habrat Politechnika Rzeszowska
OPEN 00:53:05.127 +00:20:30.080 0.0000
119 409 Bogdan Mularski
OPEN 00:53:08.247 +00:20:33.200 0.0000
120 469 Magdalena Budzaj Neptunet Team
OPEN 00:53:20.185 +00:20:45.138 0.0000
121 471 Katarzyna Ciborowska KS SPEED JASŁO
OPEN 00:53:21.907 +00:20:46.860 0.0000
122 458 Jadwiga Cieśla OZD
OPEN 00:53:22.400 +00:20:47.353 0.0000
123 77 Magdalena Bieszczad KS SPEED JASŁO
OPEN 00:53:23.502 +00:20:48.455 0.0000
124 412 Artur Zoła
OPEN 00:53:47.873 +00:21:12.826 0.0000
125 378 Ewelina Wacławska Dzikie Życie Run Team
OPEN 00:53:52.632 +00:21:17.585 0.0000
126 352 Miłosz PleskacZ
OPEN 00:54:18.510 +00:21:43.463 0.0000
127 436 Grzegorz Gądela Nieważne który, nieważne jak, byle dobiec
OPEN 00:54:23.319 +00:21:48.272 0.0000
128 465 daniel tutak FURIOSI POLANKA
OPEN 00:54:27.889 +00:21:52.842 0.0000
129 457 Ewelina Kogut-Bajorek GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:54:41.584 +00:22:06.537 0.0000
130 455 Ewelina Nachman Libra Team
OPEN 00:55:20.199 +00:22:45.152 0.0000
131 356 Paweł Śmietana NIGHT RUNNERS
OPEN 00:55:20.642 +00:22:45.595 0.0000
132 332 andrzej moskal
OPEN 00:55:37.923 +00:23:02.876 0.0000
133 380 Sabina Marszałek
OPEN 00:55:37.924 +00:23:02.877 0.0000
134 367 Katarzyna Sobas
OPEN 00:56:26.002 +00:23:50.955 0.0000
135 355 Paweł Hawro
OPEN 00:56:37.262 +00:24:02.215 0.0000
136 449 Michał Szostek
OPEN 00:57:09.400 +00:24:34.353 0.0000
137 495 Józef Matela KSKS GRYF Kietrz
OPEN 00:57:19.867 +00:24:44.820 0.0000
138 322 Agata Gierut
OPEN 00:58:00.248 +00:25:25.201 0.0000
139 468 Magdalena Puchalska
OPEN 00:59:15.080 +00:26:40.033 0.0000
140 494 Anna Dybaś Zespół Szkół Spolecznych w Lipnicy Dolnej
OPEN 01:00:32.479 +00:27:57.432 0.0000
141 408 Małgorzata Gryboś
OPEN 01:01:08.818 +00:28:33.771 0.0000
142 353 Albert Pelc
OPEN 01:01:48.689 +00:29:13.642 0.0000
143 500 LEOPOLD JAMRO GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:04:42.245 +00:32:07.198 0.0000
144 441 Karolina Królikowska Dębickie Gepardy
OPEN 01:05:07.695 +00:32:32.648 0.0000
DNF 317 Jan Majewski OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.