Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: III Bieg Króla w Jaśle

Brak cyklu

Wyniki kategoria OPEN K



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas Strata PKT
1 161 Marta Prajzner
OPEN K 00:17:26.662 0.0000
2 209 Luiza Motyka MKS Halicz
OPEN K 00:19:57.477 +00:02:30.815 0.0000
3 206 Kamila Czajka ULKS Technik Trzcinica
OPEN K 00:20:09.429 +00:02:42.767 0.0000
4 216 Roksana Ciborowska KS SPEED JASŁO
OPEN K 00:21:04.897 +00:03:38.235 0.0000
5 184 agnieszka galica-niepokój
OPEN K 00:22:02.467 +00:04:35.805 0.0000
6 183 Anita Księżyk
OPEN K 00:22:06.019 +00:04:39.357 0.0000
7 191 Karolina Mruk
OPEN K 00:22:07.749 +00:04:41.087 0.0000
8 85 Barbara Dzik
OPEN K 00:22:17.430 +00:04:50.768 0.0000
9 12 Martina Kolibárová MARAS team
OPEN K 00:22:19.760 +00:04:53.098 0.0000
10 203 Eliza Gryboś
OPEN K 00:22:25.529 +00:04:58.867 0.0000
11 68 Alicja Muszańska UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN K 00:22:34.479 +00:05:07.817 0.0000
12 22 Agnieszka Żelazny GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN K 00:22:36.315 +00:05:09.653 0.0000
13 208 Joanna Siudyla ULKS Technik Trzcinica
OPEN K 00:22:43.245 +00:05:16.583 0.0000
14 192 Karolina Gorczyca
OPEN K 00:22:47.527 +00:05:20.865 0.0000
15 5 Aleksandra Marszałek LADY GYM Dream Team
OPEN K 00:23:10.922 +00:05:44.260 0.0000
16 243 Dominika Kmieć
OPEN K 00:23:15.695 +00:05:49.033 0.0000
17 167 Marcela Kempka
OPEN K 00:23:16.172 +00:05:49.510 0.0000
18 171 SYLWIA KILAR LADY GYM Dream Team
OPEN K 00:23:18.787 +00:05:52.125 0.0000
19 54 Małgorzata Kalisz
OPEN K 00:23:22.990 +00:05:56.328 0.0000
20 126 Magdalena Lewicka UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN K 00:23:33.042 +00:06:06.380 0.0000
21 47 Anna Brocławik Fizjo Team
OPEN K 00:23:50.367 +00:06:23.705 0.0000
22 110 Joanna Klęba
OPEN K 00:23:52.665 +00:06:26.003 0.0000
23 89 Karolina Hunia
OPEN K 00:24:17.722 +00:06:51.060 0.0000
24 50 Agnieszka Czyżowicz-Gotfryd
OPEN K 00:24:23.092 +00:06:56.430 0.0000
25 159 Anna Grzegórzek
OPEN K 00:24:29.292 +00:07:02.630 0.0000
26 52 Urszula Zagórska
OPEN K 00:24:51.435 +00:07:24.773 0.0000
27 169 Ewelina Różycka KS SPEED JASŁO
OPEN K 00:24:59.799 +00:07:33.137 0.0000
28 157 Edita Vrbiakova MAXX team - Tetom Ditom
OPEN K 00:25:00.988 +00:07:34.326 0.0000
29 158 Jana Petrova MAXX team - Shadow
OPEN K 00:25:01.643 +00:07:34.981 0.0000
30 197 Ewa Brączyk
OPEN K 00:25:04.737 +00:07:38.075 0.0000
31 195 Kamila Baciak
OPEN K 00:25:07.132 +00:07:40.470 0.0000
32 109 Marlena Źrebiec JUDO MGM
OPEN K 00:25:15.750 +00:07:49.088 0.0000
33 94 Paulina Zielińska
OPEN K 00:25:15.905 +00:07:49.243 0.0000
34 180 Weronika Samborska
OPEN K 00:25:24.989 +00:07:58.327 0.0000
35 37 Grażyna Wojtasiewicz Fizjo Team
OPEN K 00:25:30.085 +00:08:03.423 0.0000
36 55 Lucyna Mastej Fizjo Team
OPEN K 00:25:35.190 +00:08:08.528 0.0000
37 151 Jolanta Roś
OPEN K 00:25:40.940 +00:08:14.278 0.0000
38 108 Joanna Szerląg
OPEN K 00:25:46.194 +00:08:19.532 0.0000
39 170 Iwona Kus
OPEN K 00:25:48.140 +00:08:21.478 0.0000
40 125 Aleksandra Świeboda MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN K 00:25:56.122 +00:08:29.460 0.0000
41 357 Marta Jaworska Spartan Race Training Group Rzeszów
OPEN K 00:26:07.890 +00:08:41.228 0.0000
42 204 Ewa Gryboś
OPEN K 00:26:41.757 +00:09:15.095 0.0000
43 82 Dorota Różycka
OPEN K 00:26:43.825 +00:09:17.163 0.0000
44 65 Anna Szczygieł
OPEN K 00:26:50.734 +00:09:24.072 0.0000
45 229 Paulina Szurek
OPEN K 00:26:51.649 +00:09:24.987 0.0000
46 162 Joanna Mitoraj Nowy Styl Group Running Team
OPEN K 00:26:56.687 +00:09:30.025 0.0000
47 160 Maria Bosak - Sojka Grupa Biegowa Uniwersytetu Rzeszowskiego
OPEN K 00:27:00.279 +00:09:33.617 0.0000
48 129 Weronika Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN K 00:27:01.560 +00:09:34.898 0.0000
49 101 Agnieszka Sokulska
OPEN K 00:27:17.620 +00:09:50.958 0.0000
50 253 Julia Nowik
OPEN K 00:27:24.272 +00:09:57.610 0.0000
51 74 Monika Cieśla OZD
OPEN K 00:27:35.925 +00:10:09.263 0.0000
52 437 Katarzyna Pojnar
OPEN K 00:27:45.584 +00:10:18.922 0.0000
53 172 Anna Rosiek MKS Halicz
OPEN K 00:27:54.969 +00:10:28.307 0.0000
54 80 Elzbieta Świeboda
OPEN K 00:28:04.310 +00:10:37.648 0.0000
55 185 Natalia Kurek
OPEN K 00:28:04.772 +00:10:38.110 0.0000
56 18 Halina Karlak
OPEN K 00:28:11.830 +00:10:45.168 0.0000
57 59 Małgorzata Furmanek Fizjo Team
OPEN K 00:28:45.410 +00:11:18.748 0.0000
58 61 Martina Klemová MARAS team
OPEN K 00:28:59.102 +00:11:32.440 0.0000
59 95 Anna Domowicz
OPEN K 00:29:21.722 +00:11:55.060 0.0000
60 92 KATARZYNA SZURA
OPEN K 00:29:21.935 +00:11:55.273 0.0000
61 99 Gabriela Adamczyk
OPEN K 00:29:22.887 +00:11:56.225 0.0000
62 78 Aldona Ledźwoń Koliberki
OPEN K 00:29:29.168 +00:12:02.506 0.0000
63 90 Kinga Rzeszutek Koliberki
OPEN K 00:29:29.327 +00:12:02.665 0.0000
64 51 Ewa Gubernat Zosia samosia
OPEN K 00:29:30.487 +00:12:03.825 0.0000
65 280 Dominika Sanocka LurguS
OPEN K 00:29:38.684 +00:12:12.022 0.0000
66 70 Barbara Harmak
OPEN K 00:29:56.270 +00:12:29.608 0.0000
67 14 Wiktoria Zawadzka KS SPEED JASŁO
OPEN K 00:30:21.057 +00:12:54.395 0.0000
68 211 Olga Witusik NW-Team Jasło
OPEN K 00:31:01.032 +00:13:34.370 0.0000
69 76 Aneta Romaniszyn
OPEN K 00:31:25.965 +00:13:59.303 0.0000
70 57 Monika Bemben
OPEN K 00:31:32.682 +00:14:06.020 0.0000
71 17 Mariola Matela
OPEN K 00:32:42.407 +00:15:15.745 0.0000
DNF 124 Joanna Nowosielska UKS ASW JUDO JASŁO OPEN K DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.