Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: III Bieg Króla w Jaśle

Brak cyklu

Wyniki kategoria OPEN M



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas Strata PKT
1 81 Marcin Gorka GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN M 00:16:49.232 0.0000
2 223 Mirosław Czyżowicz Studio Dekoracyjno-Florystyczne M&M
OPEN M 00:17:14.195 +00:00:24.963 0.0000
3 53 Andrzej Cisek Rzeszowskie Gazele i Gepardy
OPEN M 00:17:21.009 +00:00:31.777 0.0000
4 153 Zbigniew Prucnal elko24.pl
OPEN M 00:17:21.530 +00:00:32.298 0.0000
5 130 Wilk Łukasz
OPEN M 00:17:28.310 +00:00:39.078 0.0000
6 83 Daniel Chmielowiec GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN M 00:17:42.532 +00:00:53.300 0.0000
7 6 Patryk Gosztyła Brzozowski Klub Biegacza
OPEN M 00:17:47.374 +00:00:58.142 0.0000
8 205 Dawid Tocki
OPEN M 00:17:57.795 +00:01:08.563 0.0000
9 200 Szymon Baran ULKS Technik Trzcinica
OPEN M 00:18:22.695 +00:01:33.463 0.0000
10 173 Marcin Siwek
OPEN M 00:18:23.698 +00:01:34.466 0.0000
11 58 STANISŁAW GÓRNIAK Finisz Rymanów
OPEN M 00:18:29.749 +00:01:40.517 0.0000
12 166 Bartłomiej Kuś MKS Halicz
OPEN M 00:18:38.080 +00:01:48.848 0.0000
13 178 Dawid Nowacki
OPEN M 00:18:41.963 +00:01:52.731 0.0000
14 49 Stanisław Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:18:58.899 +00:02:09.667 0.0000
15 186 Bartłomiej Jachimowski
OPEN M 00:19:05.199 +00:02:15.967 0.0000
16 217 Dominik Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN M 00:19:15.019 +00:02:25.787 0.0000
17 131 Michał Setlak GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN M 00:19:15.745 +00:02:26.513 0.0000
18 174 Konrad Baran GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN M 00:19:16.127 +00:02:26.895 0.0000
19 261 Mateusz Dachowski
OPEN M 00:19:49.775 +00:03:00.543 0.0000
20 210 Kamil Tocki
OPEN M 00:19:51.250 +00:03:02.018 0.0000
21 88 Tomasz Stój
OPEN M 00:19:52.395 +00:03:03.163 0.0000
22 103 Piotr Myśliwiec
OPEN M 00:20:17.522 +00:03:28.290 0.0000
23 156 Maciej Napora GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN M 00:20:33.382 +00:03:44.150 0.0000
24 112 Damian Szpiech
OPEN M 00:20:37.374 +00:03:48.142 0.0000
25 394 Mariusz Wójcik
OPEN M 00:20:38.910 +00:03:49.678 0.0000
26 230 Marek Chajec Malinowy Nos
OPEN M 00:20:57.055 +00:04:07.823 0.0000
27 107 Kamil Górniak Finisz Rymanów
OPEN M 00:21:02.135 +00:04:12.903 0.0000
28 268 Mirisław Mróz MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN M 00:21:15.847 +00:04:26.615 0.0000
29 35 Wincenty Wojtasiewicz
OPEN M 00:21:16.314 +00:04:27.082 0.0000
30 149 Grzegorz Oleksyk MKS Halicz Klub Biegacza
OPEN M 00:21:18.474 +00:04:29.242 0.0000
31 40 Włodzimierz Foryś ULKS Technik Trzcinica
OPEN M 00:21:22.617 +00:04:33.385 0.0000
32 199 Sebastian Antas
OPEN M 00:21:30.753 +00:04:41.521 0.0000
33 150 Marek Zajchowski ULKS Technik Trzcinica
OPEN M 00:21:34.769 +00:04:45.537 0.0000
34 164 Paweł Janik
OPEN M 00:21:36.967 +00:04:47.735 0.0000
35 73 Tomasz Tokarz
OPEN M 00:21:37.997 +00:04:48.765 0.0000
36 21 Daniel Świątek
OPEN M 00:21:40.995 +00:04:51.763 0.0000
37 190 Kamil Bugiel
OPEN M 00:21:45.480 +00:04:56.248 0.0000
38 127 Jakub Pawłowski ULKS Lipinki
OPEN M 00:21:51.553 +00:05:02.321 0.0000
39 10 Karol Rąpała Rowerem przez Jasło
OPEN M 00:21:52.053 +00:05:02.821 0.0000
40 105 Konrad Stasiowski ZS nr3 Jasło
OPEN M 00:22:01.259 +00:05:12.027 0.0000
41 194 Jakub Biroś
OPEN M 00:22:02.124 +00:05:12.892 0.0000
42 154 grzegorz dybaś
OPEN M 00:22:06.209 +00:05:16.977 0.0000
43 64 jan bugiel
OPEN M 00:22:07.242 +00:05:18.10 0.0000
44 113 Karol Koś
OPEN M 00:22:19.112 +00:05:29.880 0.0000
45 374 Tomáš Demočko MARAS team
OPEN M 00:22:20.582 +00:05:31.350 0.0000
46 87 Mateusz Łącki MTB Dębica
OPEN M 00:22:30.772 +00:05:41.540 0.0000
47 214 Michał Potempa KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:22:32.782 +00:05:43.550 0.0000
48 247 Radosław Dybka KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:22:32.800 +00:05:43.568 0.0000
49 44 Jacek Drwal GRYF PLESNA
OPEN M 00:22:51.617 +00:06:02.385 0.0000
50 116 Adrian Rachowicz
OPEN M 00:22:52.102 +00:06:02.870 0.0000
51 181 Marcin Sanocki MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN M 00:22:58.463 +00:06:09.231 0.0000
52 259 Hubert Ostrowski
OPEN M 00:23:01.030 +00:06:11.798 0.0000
53 236 Marek Patrzałek KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:23:03.525 +00:06:14.293 0.0000
54 48 Janusz Pawłowski
OPEN M 00:23:03.834 +00:06:14.602 0.0000
55 111 Szymon Grzyb KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:23:03.917 +00:06:14.685 0.0000
56 245 Piotr Bril MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN M 00:23:09.332 +00:06:20.100 0.0000
57 187 Szymon Józefowicz
OPEN M 00:23:17.934 +00:06:28.702 0.0000
58 228 Michał Kijowski Żbik Komańcza
OPEN M 00:23:20.937 +00:06:31.705 0.0000
59 45 Dariusz Szuba
OPEN M 00:23:22.055 +00:06:32.823 0.0000
60 62 Artur Brączyk
OPEN M 00:23:25.794 +00:06:36.562 0.0000
61 120 Patryk Zawadzki UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN M 00:23:27.387 +00:06:38.155 0.0000
62 176 Mariusz Mastej
OPEN M 00:23:27.768 +00:06:38.536 0.0000
63 67 Wojciech Bożek
OPEN M 00:23:28.465 +00:06:39.233 0.0000
64 114 Kamil Gucwa GUCEK TEAM
OPEN M 00:23:29.017 +00:06:39.785 0.0000
65 177 Tomasz Socha
OPEN M 00:23:30.510 +00:06:41.278 0.0000
66 98 Karol Śmietana UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN M 00:23:32.915 +00:06:43.683 0.0000
67 7 Ladislav Maras MARAS team
OPEN M 00:23:52.082 +00:07:02.850 0.0000
68 118 Sebastian Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:23:59.005 +00:07:09.773 0.0000
69 155 Krzysztof Prokop
OPEN M 00:24:01.077 +00:07:11.845 0.0000
70 11 Milan Majerník MARAS team
OPEN M 00:24:01.432 +00:07:12.200 0.0000
71 235 Kamil Mróz MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN M 00:24:02.087 +00:07:12.855 0.0000
72 97 Adam Rolek
OPEN M 00:24:14.765 +00:07:25.533 0.0000
73 39 Marek Myśliwiec WILLA Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa
OPEN M 00:24:18.279 +00:07:29.047 0.0000
74 255 Jakub Turek
OPEN M 00:24:40.964 +00:07:51.732 0.0000
75 13 Wacław Czaja
OPEN M 00:24:57.447 +00:08:08.215 0.0000
76 221 dominik dybka KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:24:58.874 +00:08:09.642 0.0000
77 215 Jakub Szurek GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN M 00:25:11.104 +00:08:21.872 0.0000
78 241 Sławomir Burda
OPEN M 00:25:18.019 +00:08:28.787 0.0000
79 46 Marian Koś
OPEN M 00:25:18.862 +00:08:29.630 0.0000
80 36 JANUSZ PODGÓRSKI OSKARJA
OPEN M 00:25:20.772 +00:08:31.540 0.0000
81 207 Jakub Jasiński
OPEN M 00:25:28.344 +00:08:39.112 0.0000
82 213 Michał Ostalecki KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:25:49.757 +00:09:00.525 0.0000
83 188 Jakub Skorus Pozytywnie Zabiegani Sanok
OPEN M 00:26:03.630 +00:09:14.398 0.0000
84 220 Igor Ostrowski
OPEN M 00:26:12.727 +00:09:23.495 0.0000
85 163 Lukasz Ostrowski
OPEN M 00:26:13.990 +00:09:24.758 0.0000
86 41 Krzysztof Machowicz
OPEN M 00:26:18.160 +00:09:28.928 0.0000
87 34 Kazimierz Kuropatwa Sarafis
OPEN M 00:26:21.377 +00:09:32.145 0.0000
88 266 Wojciech Krokowski
OPEN M 00:26:23.539 +00:09:34.307 0.0000
89 43 Tomasz Majewski
OPEN M 00:26:33.554 +00:09:44.322 0.0000
90 179 Damian Bomba
OPEN M 00:26:36.699 +00:09:47.467 0.0000
91 115 Konrad Zawadzki UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN M 00:26:49.790 +00:10:00.558 0.0000
92 123 Dominik Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:26:51.759 +00:10:02.527 0.0000
93 128 Krzysztof Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN M 00:27:11.687 +00:10:22.455 0.0000
94 122 Kamil Machowicz
OPEN M 00:27:21.134 +00:10:31.902 0.0000
95 336 Zbigniew Adam
OPEN M 00:27:43.727 +00:10:54.495 0.0000
96 72 Wacław Zgłobicki
OPEN M 00:27:44.435 +00:10:55.203 0.0000
97 106 Szymon Kamiński UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN M 00:27:54.553 +00:11:05.321 0.0000
98 182 Kamil Błachowicz TOFIK Team
OPEN M 00:28:02.777 +00:11:13.545 0.0000
99 212 Mateusz Śliwiński
OPEN M 00:28:35.825 +00:11:46.593 0.0000
100 8 Kamil Zelenák MARAS team
OPEN M 00:28:58.685 +00:12:09.453 0.0000
101 75 Paweł Ledźwoń Koliberki
OPEN M 00:29:05.147 +00:12:15.915 0.0000
102 218 Jakub Sarnik Biegnę bo mogę!
OPEN M 00:29:58.822 +00:13:09.590 0.0000
103 100 Wojciech Kuchta
OPEN M 00:29:58.937 +00:13:09.705 0.0000
104 60 leszek pięta
OPEN M 00:31:28.384 +00:14:39.152 0.0000
105 19 MARIUSZ SZCZERBA
OPEN M 00:32:01.579 +00:15:12.347 0.0000
106 117 Igor Kamiński UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN M 00:32:22.530 +00:15:33.298 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.