Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: III Bieg Króla w Jaśle

Brak cyklu

Wyniki kategoria OPEN



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas Strata PKT
1 81 Marcin Gorka GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:16:49.232 0.0000
2 223 Mirosław Czyżowicz Studio Dekoracyjno-Florystyczne M&M
OPEN 00:17:14.195 +00:00:24.963 0.0000
3 53 Andrzej Cisek Rzeszowskie Gazele i Gepardy
OPEN 00:17:21.009 +00:00:31.777 0.0000
4 153 Zbigniew Prucnal elko24.pl
OPEN 00:17:21.530 +00:00:32.298 0.0000
5 161 Marta Prajzner
OPEN 00:17:26.662 +00:00:37.430 0.0000
6 130 Wilk Łukasz
OPEN 00:17:28.310 +00:00:39.078 0.0000
7 83 Daniel Chmielowiec GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:17:42.532 +00:00:53.300 0.0000
8 6 Patryk Gosztyła Brzozowski Klub Biegacza
OPEN 00:17:47.374 +00:00:58.142 0.0000
9 205 Dawid Tocki
OPEN 00:17:57.795 +00:01:08.563 0.0000
10 200 Szymon Baran ULKS Technik Trzcinica
OPEN 00:18:22.695 +00:01:33.463 0.0000
11 173 Marcin Siwek
OPEN 00:18:23.698 +00:01:34.466 0.0000
12 58 STANISŁAW GÓRNIAK Finisz Rymanów
OPEN 00:18:29.749 +00:01:40.517 0.0000
13 166 Bartłomiej Kuś MKS Halicz
OPEN 00:18:38.080 +00:01:48.848 0.0000
14 178 Dawid Nowacki
OPEN 00:18:41.963 +00:01:52.731 0.0000
15 49 Stanisław Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN 00:18:58.899 +00:02:09.667 0.0000
16 186 Bartłomiej Jachimowski
OPEN 00:19:05.199 +00:02:15.967 0.0000
17 217 Dominik Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 00:19:15.019 +00:02:25.787 0.0000
18 131 Michał Setlak GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:19:15.745 +00:02:26.513 0.0000
19 174 Konrad Baran GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:19:16.127 +00:02:26.895 0.0000
20 261 Mateusz Dachowski
OPEN 00:19:49.775 +00:03:00.543 0.0000
21 210 Kamil Tocki
OPEN 00:19:51.250 +00:03:02.018 0.0000
22 88 Tomasz Stój
OPEN 00:19:52.395 +00:03:03.163 0.0000
23 209 Luiza Motyka MKS Halicz
OPEN 00:19:57.477 +00:03:08.245 0.0000
24 206 Kamila Czajka ULKS Technik Trzcinica
OPEN 00:20:09.429 +00:03:20.197 0.0000
25 103 Piotr Myśliwiec
OPEN 00:20:17.522 +00:03:28.290 0.0000
26 156 Maciej Napora GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:20:33.382 +00:03:44.150 0.0000
27 112 Damian Szpiech
OPEN 00:20:37.374 +00:03:48.142 0.0000
28 394 Mariusz Wójcik
OPEN 00:20:38.910 +00:03:49.678 0.0000
29 230 Marek Chajec Malinowy Nos
OPEN 00:20:57.055 +00:04:07.823 0.0000
30 107 Kamil Górniak Finisz Rymanów
OPEN 00:21:02.135 +00:04:12.903 0.0000
31 216 Roksana Ciborowska KS SPEED JASŁO
OPEN 00:21:04.897 +00:04:15.665 0.0000
32 268 Mirisław Mróz MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN 00:21:15.847 +00:04:26.615 0.0000
33 35 Wincenty Wojtasiewicz
OPEN 00:21:16.314 +00:04:27.082 0.0000
34 149 Grzegorz Oleksyk MKS Halicz Klub Biegacza
OPEN 00:21:18.474 +00:04:29.242 0.0000
35 40 Włodzimierz Foryś ULKS Technik Trzcinica
OPEN 00:21:22.617 +00:04:33.385 0.0000
36 199 Sebastian Antas
OPEN 00:21:30.753 +00:04:41.521 0.0000
37 150 Marek Zajchowski ULKS Technik Trzcinica
OPEN 00:21:34.769 +00:04:45.537 0.0000
38 164 Paweł Janik
OPEN 00:21:36.967 +00:04:47.735 0.0000
39 73 Tomasz Tokarz
OPEN 00:21:37.997 +00:04:48.765 0.0000
40 21 Daniel Świątek
OPEN 00:21:40.995 +00:04:51.763 0.0000
41 190 Kamil Bugiel
OPEN 00:21:45.480 +00:04:56.248 0.0000
42 127 Jakub Pawłowski ULKS Lipinki
OPEN 00:21:51.553 +00:05:02.321 0.0000
43 10 Karol Rąpała Rowerem przez Jasło
OPEN 00:21:52.053 +00:05:02.821 0.0000
44 105 Konrad Stasiowski ZS nr3 Jasło
OPEN 00:22:01.259 +00:05:12.027 0.0000
45 194 Jakub Biroś
OPEN 00:22:02.124 +00:05:12.892 0.0000
46 184 agnieszka galica-niepokój
OPEN 00:22:02.467 +00:05:13.235 0.0000
47 183 Anita Księżyk
OPEN 00:22:06.019 +00:05:16.787 0.0000
48 154 grzegorz dybaś
OPEN 00:22:06.209 +00:05:16.977 0.0000
49 64 jan bugiel
OPEN 00:22:07.242 +00:05:18.10 0.0000
50 191 Karolina Mruk
OPEN 00:22:07.749 +00:05:18.517 0.0000
51 85 Barbara Dzik
OPEN 00:22:17.430 +00:05:28.198 0.0000
52 113 Karol Koś
OPEN 00:22:19.112 +00:05:29.880 0.0000
53 12 Martina Kolibárová MARAS team
OPEN 00:22:19.760 +00:05:30.528 0.0000
54 374 Tomáš Demočko MARAS team
OPEN 00:22:20.582 +00:05:31.350 0.0000
55 203 Eliza Gryboś
OPEN 00:22:25.529 +00:05:36.297 0.0000
56 87 Mateusz Łącki MTB Dębica
OPEN 00:22:30.772 +00:05:41.540 0.0000
57 214 Michał Potempa KS SPEED JASŁO
OPEN 00:22:32.782 +00:05:43.550 0.0000
58 247 Radosław Dybka KS SPEED JASŁO
OPEN 00:22:32.800 +00:05:43.568 0.0000
59 68 Alicja Muszańska UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN 00:22:34.479 +00:05:45.247 0.0000
60 22 Agnieszka Żelazny GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:22:36.315 +00:05:47.083 0.0000
61 208 Joanna Siudyla ULKS Technik Trzcinica
OPEN 00:22:43.245 +00:05:54.013 0.0000
62 192 Karolina Gorczyca
OPEN 00:22:47.527 +00:05:58.295 0.0000
63 44 Jacek Drwal GRYF PLESNA
OPEN 00:22:51.617 +00:06:02.385 0.0000
64 116 Adrian Rachowicz
OPEN 00:22:52.102 +00:06:02.870 0.0000
65 181 Marcin Sanocki MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN 00:22:58.463 +00:06:09.231 0.0000
66 259 Hubert Ostrowski
OPEN 00:23:01.030 +00:06:11.798 0.0000
67 236 Marek Patrzałek KS SPEED JASŁO
OPEN 00:23:03.525 +00:06:14.293 0.0000
68 48 Janusz Pawłowski
OPEN 00:23:03.834 +00:06:14.602 0.0000
69 111 Szymon Grzyb KS SPEED JASŁO
OPEN 00:23:03.917 +00:06:14.685 0.0000
70 245 Piotr Bril MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN 00:23:09.332 +00:06:20.100 0.0000
71 5 Aleksandra Marszałek LADY GYM Dream Team
OPEN 00:23:10.922 +00:06:21.690 0.0000
72 243 Dominika Kmieć
OPEN 00:23:15.695 +00:06:26.463 0.0000
73 167 Marcela Kempka
OPEN 00:23:16.172 +00:06:26.940 0.0000
74 187 Szymon Józefowicz
OPEN 00:23:17.934 +00:06:28.702 0.0000
75 171 SYLWIA KILAR LADY GYM Dream Team
OPEN 00:23:18.787 +00:06:29.555 0.0000
76 228 Michał Kijowski Żbik Komańcza
OPEN 00:23:20.937 +00:06:31.705 0.0000
77 45 Dariusz Szuba
OPEN 00:23:22.055 +00:06:32.823 0.0000
78 54 Małgorzata Kalisz
OPEN 00:23:22.990 +00:06:33.758 0.0000
79 62 Artur Brączyk
OPEN 00:23:25.794 +00:06:36.562 0.0000
80 120 Patryk Zawadzki UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN 00:23:27.387 +00:06:38.155 0.0000
81 176 Mariusz Mastej
OPEN 00:23:27.768 +00:06:38.536 0.0000
82 67 Wojciech Bożek
OPEN 00:23:28.465 +00:06:39.233 0.0000
83 114 Kamil Gucwa GUCEK TEAM
OPEN 00:23:29.017 +00:06:39.785 0.0000
84 177 Tomasz Socha
OPEN 00:23:30.510 +00:06:41.278 0.0000
85 98 Karol Śmietana UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN 00:23:32.915 +00:06:43.683 0.0000
86 126 Magdalena Lewicka UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN 00:23:33.042 +00:06:43.810 0.0000
87 47 Anna Brocławik Fizjo Team
OPEN 00:23:50.367 +00:07:01.135 0.0000
88 7 Ladislav Maras MARAS team
OPEN 00:23:52.082 +00:07:02.850 0.0000
89 110 Joanna Klęba
OPEN 00:23:52.665 +00:07:03.433 0.0000
90 118 Sebastian Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN 00:23:59.005 +00:07:09.773 0.0000
91 155 Krzysztof Prokop
OPEN 00:24:01.077 +00:07:11.845 0.0000
92 11 Milan Majerník MARAS team
OPEN 00:24:01.432 +00:07:12.200 0.0000
93 235 Kamil Mróz MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN 00:24:02.087 +00:07:12.855 0.0000
94 97 Adam Rolek
OPEN 00:24:14.765 +00:07:25.533 0.0000
95 89 Karolina Hunia
OPEN 00:24:17.722 +00:07:28.490 0.0000
96 39 Marek Myśliwiec WILLA Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa
OPEN 00:24:18.279 +00:07:29.047 0.0000
97 50 Agnieszka Czyżowicz-Gotfryd
OPEN 00:24:23.092 +00:07:33.860 0.0000
98 159 Anna Grzegórzek
OPEN 00:24:29.292 +00:07:40.060 0.0000
99 255 Jakub Turek
OPEN 00:24:40.964 +00:07:51.732 0.0000
100 52 Urszula Zagórska
OPEN 00:24:51.435 +00:08:02.203 0.0000
101 13 Wacław Czaja
OPEN 00:24:57.447 +00:08:08.215 0.0000
102 221 dominik dybka KS SPEED JASŁO
OPEN 00:24:58.874 +00:08:09.642 0.0000
103 169 Ewelina Różycka KS SPEED JASŁO
OPEN 00:24:59.799 +00:08:10.567 0.0000
104 157 Edita Vrbiakova MAXX team - Tetom Ditom
OPEN 00:25:00.988 +00:08:11.756 0.0000
105 158 Jana Petrova MAXX team - Shadow
OPEN 00:25:01.643 +00:08:12.411 0.0000
106 197 Ewa Brączyk
OPEN 00:25:04.737 +00:08:15.505 0.0000
107 195 Kamila Baciak
OPEN 00:25:07.132 +00:08:17.900 0.0000
108 215 Jakub Szurek GORLICKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 00:25:11.104 +00:08:21.872 0.0000
109 109 Marlena Źrebiec JUDO MGM
OPEN 00:25:15.750 +00:08:26.518 0.0000
110 94 Paulina Zielińska
OPEN 00:25:15.905 +00:08:26.673 0.0000
111 241 Sławomir Burda
OPEN 00:25:18.019 +00:08:28.787 0.0000
112 46 Marian Koś
OPEN 00:25:18.862 +00:08:29.630 0.0000
113 36 JANUSZ PODGÓRSKI OSKARJA
OPEN 00:25:20.772 +00:08:31.540 0.0000
114 180 Weronika Samborska
OPEN 00:25:24.989 +00:08:35.757 0.0000
115 207 Jakub Jasiński
OPEN 00:25:28.344 +00:08:39.112 0.0000
116 37 Grażyna Wojtasiewicz Fizjo Team
OPEN 00:25:30.085 +00:08:40.853 0.0000
117 55 Lucyna Mastej Fizjo Team
OPEN 00:25:35.190 +00:08:45.958 0.0000
118 151 Jolanta Roś
OPEN 00:25:40.940 +00:08:51.708 0.0000
119 108 Joanna Szerląg
OPEN 00:25:46.194 +00:08:56.962 0.0000
120 170 Iwona Kus
OPEN 00:25:48.140 +00:08:58.908 0.0000
121 213 Michał Ostalecki KS SPEED JASŁO
OPEN 00:25:49.757 +00:09:00.525 0.0000
122 125 Aleksandra Świeboda MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
OPEN 00:25:56.122 +00:09:06.890 0.0000
123 188 Jakub Skorus Pozytywnie Zabiegani Sanok
OPEN 00:26:03.630 +00:09:14.398 0.0000
124 357 Marta Jaworska Spartan Race Training Group Rzeszów
OPEN 00:26:07.890 +00:09:18.658 0.0000
125 220 Igor Ostrowski
OPEN 00:26:12.727 +00:09:23.495 0.0000
126 163 Lukasz Ostrowski
OPEN 00:26:13.990 +00:09:24.758 0.0000
127 41 Krzysztof Machowicz
OPEN 00:26:18.160 +00:09:28.928 0.0000
128 34 Kazimierz Kuropatwa Sarafis
OPEN 00:26:21.377 +00:09:32.145 0.0000
129 266 Wojciech Krokowski
OPEN 00:26:23.539 +00:09:34.307 0.0000
130 43 Tomasz Majewski
OPEN 00:26:33.554 +00:09:44.322 0.0000
131 179 Damian Bomba
OPEN 00:26:36.699 +00:09:47.467 0.0000
132 204 Ewa Gryboś
OPEN 00:26:41.757 +00:09:52.525 0.0000
133 82 Dorota Różycka
OPEN 00:26:43.825 +00:09:54.593 0.0000
134 115 Konrad Zawadzki UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN 00:26:49.790 +00:10:00.558 0.0000
135 65 Anna Szczygieł
OPEN 00:26:50.734 +00:10:01.502 0.0000
136 229 Paulina Szurek
OPEN 00:26:51.649 +00:10:02.417 0.0000
137 123 Dominik Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN 00:26:51.759 +00:10:02.527 0.0000
138 162 Joanna Mitoraj Nowy Styl Group Running Team
OPEN 00:26:56.687 +00:10:07.455 0.0000
139 160 Maria Bosak - Sojka Grupa Biegowa Uniwersytetu Rzeszowskiego
OPEN 00:27:00.279 +00:10:11.047 0.0000
140 129 Weronika Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN 00:27:01.560 +00:10:12.328 0.0000
141 128 Krzysztof Pruchnik KS SPEED JASŁO
OPEN 00:27:11.687 +00:10:22.455 0.0000
142 101 Agnieszka Sokulska
OPEN 00:27:17.620 +00:10:28.388 0.0000
143 122 Kamil Machowicz
OPEN 00:27:21.134 +00:10:31.902 0.0000
144 253 Julia Nowik
OPEN 00:27:24.272 +00:10:35.040 0.0000
145 74 Monika Cieśla OZD
OPEN 00:27:35.925 +00:10:46.693 0.0000
146 336 Zbigniew Adam
OPEN 00:27:43.727 +00:10:54.495 0.0000
147 72 Wacław Zgłobicki
OPEN 00:27:44.435 +00:10:55.203 0.0000
148 437 Katarzyna Pojnar
OPEN 00:27:45.584 +00:10:56.352 0.0000
149 106 Szymon Kamiński UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN 00:27:54.553 +00:11:05.321 0.0000
150 172 Anna Rosiek MKS Halicz
OPEN 00:27:54.969 +00:11:05.737 0.0000
151 182 Kamil Błachowicz TOFIK Team
OPEN 00:28:02.777 +00:11:13.545 0.0000
152 80 Elzbieta Świeboda
OPEN 00:28:04.310 +00:11:15.078 0.0000
153 185 Natalia Kurek
OPEN 00:28:04.772 +00:11:15.540 0.0000
154 18 Halina Karlak
OPEN 00:28:11.830 +00:11:22.598 0.0000
155 212 Mateusz Śliwiński
OPEN 00:28:35.825 +00:11:46.593 0.0000
156 59 Małgorzata Furmanek Fizjo Team
OPEN 00:28:45.410 +00:11:56.178 0.0000
157 8 Kamil Zelenák MARAS team
OPEN 00:28:58.685 +00:12:09.453 0.0000
158 61 Martina Klemová MARAS team
OPEN 00:28:59.102 +00:12:09.870 0.0000
159 75 Paweł Ledźwoń Koliberki
OPEN 00:29:05.147 +00:12:15.915 0.0000
160 95 Anna Domowicz
OPEN 00:29:21.722 +00:12:32.490 0.0000
161 92 KATARZYNA SZURA
OPEN 00:29:21.935 +00:12:32.703 0.0000
162 99 Gabriela Adamczyk
OPEN 00:29:22.887 +00:12:33.655 0.0000
163 78 Aldona Ledźwoń Koliberki
OPEN 00:29:29.168 +00:12:39.936 0.0000
164 90 Kinga Rzeszutek Koliberki
OPEN 00:29:29.327 +00:12:40.095 0.0000
165 51 Ewa Gubernat Zosia samosia
OPEN 00:29:30.487 +00:12:41.255 0.0000
166 280 Dominika Sanocka LurguS
OPEN 00:29:38.684 +00:12:49.452 0.0000
167 70 Barbara Harmak
OPEN 00:29:56.270 +00:13:07.038 0.0000
168 218 Jakub Sarnik Biegnę bo mogę!
OPEN 00:29:58.822 +00:13:09.590 0.0000
169 100 Wojciech Kuchta
OPEN 00:29:58.937 +00:13:09.705 0.0000
170 14 Wiktoria Zawadzka KS SPEED JASŁO
OPEN 00:30:21.057 +00:13:31.825 0.0000
171 211 Olga Witusik NW-Team Jasło
OPEN 00:31:01.032 +00:14:11.800 0.0000
172 76 Aneta Romaniszyn
OPEN 00:31:25.965 +00:14:36.733 0.0000
173 60 leszek pięta
OPEN 00:31:28.384 +00:14:39.152 0.0000
174 57 Monika Bemben
OPEN 00:31:32.682 +00:14:43.450 0.0000
175 19 MARIUSZ SZCZERBA
OPEN 00:32:01.579 +00:15:12.347 0.0000
176 117 Igor Kamiński UKS ASW JUDO JASŁO
OPEN 00:32:22.530 +00:15:33.298 0.0000
177 17 Mariola Matela
OPEN 00:32:42.407 +00:15:53.175 0.0000
DNF 124 Joanna Nowosielska UKS ASW JUDO JASŁO OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.