Impreza: Dukla 2017

Kellys Cyklokarpaty 2017

Wyniki kategoria MM2

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 28 Sławomir Dziwisz
MM2 MM2 01:57:28.517(1) 03:08:33.112 400.0000
2 649 Piotr Sajdak Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MM2 01:58:17.157(2) 03:13:06.142 +00:04:33.030 390.5739
3 1893 Piotr Krawczyk REAL 64-STO
MM2 MM2 02:02:50.253(3) 03:24:16.435 +00:15:43.323 369.2138
4 7223 Jakub Litawinski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM2 MM2 02:18:45.057(8) 03:50:00.557 +00:41:27.445 327.9031
5 2260 Zbigniew Krzesiński Żbik Komańcza
MM2 MM2 02:14:15.364(6) 03:51:01.404 +00:42:28.292 326.4637
6 1308 Sebastian Berger Grupetto-Cyklopedia Gorlice
MM2 MM2 02:22:11.418(9) 03:57:47.714 +00:49:14.602 317.1668
7 2244 Aleksander Brich Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MM2 02:22:29.133(10) 04:09:46.114 +01:01:13.002 301.9625
8 25 Michał Dziama Salus Synergy Automation Team
MM2 MM2 02:17:32.037(7) 04:09:47.190 +01:01:14.078 301.9408
9 2298 Radosław Kasperowicz Lacho Team
MM2 MM2 02:26:00.585(11) 04:17:26.075 +01:08:52.963 292.9705
10 6999 Tomasz Motyka Axel Sport Racing Team
MM2 MM2 02:33:26.530(12) 04:18:40.044 +01:10:06.932 291.5742
11 1691 Łukasz Głód MTB MOSiR Dukla
MM2 MM2 02:33:42.815(13) 04:28:03.790 +01:19:30.678 281.3544
12 2018 Daniel Gola Gomola Trans Airco
MM2 MM2 02:09:13.400(5) 04:30:11.095 +01:21:37.983 279.1449
13 6666 Kamil Utnicki
MM2 MM2 02:41:15.10(15) 04:32:59.695 +01:24:26.583 276.2716
14 89 Adrian Pyś Roztocze Cycling Team
MM2 MM2 02:40:57.399(14) 04:38:06.744 +01:29:33.632 271.1880
15 2312 Adam Chrzęszczyk SAP Serwis Team
MM2 MM2 02:43:29.162(16) 04:41:22.184 +01:32:49.072 268.0485
16 1501 Paweł Łyko NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
MM2 MM2 02:50:20.042(17) 04:49:48.527 +01:41:15.415 260.2431
17 221 Kamil Bochenek Dębicki Klub Kolarski GRYF
MM2 MM2 02:55:58.623(18) 04:54:14.140 +01:45:41.028 256.3277
18 1282 Radosław Węgrzyn
MM2 MM2 03:06:42.455(19) 05:14:08.630 +02:05:35.518 240.0835
19 373 MATEUSZ KOWALSKI
MM2 MM2 03:08:00.430(21) 05:33:27.450 +02:24:54.338 226.1780
20 2043 Robert Żegleń Motorola Bike Team
MM2 MM2 03:07:22.592(20) 05:39:04.099 +02:30:30.987 222.4353
21 2162 Jakub Czernik SCS OSOZ Racing Team
MM2 MM2 03:22:06.554(22) 06:06:35.549 +02:58:02.437 205.7346
DNF 2172 Łukasz Rzemiński MM2 MM2 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1852 Szymon Stawowy MM2 MM2 02:07:18.352(4) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.