Impreza: Dukla 2017

Kellys Cyklokarpaty 2017

Wyniki kategoria MOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 28 Sławomir Dziwisz
MM2 MOpen 01:57:28.517(1) 03:08:33.112 400.0000
2 6 Szymon Kulas Dębicki Klub Kolarski GRYF
MM1 MOpen 02:01:27.869(4) 03:12:16.425 +00:03:43.313 392.2571
3 649 Piotr Sajdak Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MOpen 01:58:17.157(3) 03:13:06.142 +00:04:33.030 390.5739
4 2004 Sebastian Pakulski Gomola Trans Airco
MM3 MOpen 01:57:54.949(2) 03:14:06.142 +00:05:33.030 388.5617
5 2235 Krystian Nawój ROWEROMANIA Sanok
MM3 MOpen 02:01:30.435(5) 03:14:36.055 +00:06:02.943 387.5662
6 955 Adam Gawlik Dębicki Klub Kolarski GRYF
MM3 MOpen 02:02:21.053(6) 03:21:03.644 +00:12:30.532 375.1143
7 1782 Jarosław Żur LUBOŃ Skomielna Biała Head Team
MM1 MOpen 02:03:37.270(8) 03:24:03.554 +00:15:30.442 369.6022
8 1893 Piotr Krawczyk REAL 64-STO
MM2 MOpen 02:02:50.253(7) 03:24:16.435 +00:15:43.323 369.2138
9 2065 Andrzej Miłek SST Lubcza
MM4 MOpen 02:03:38.725(10) 03:25:26.709 +00:16:53.597 367.1089
10 118 Mateusz Hałajko SST Lubcza
MM3 MOpen 02:03:37.660(9) 03:25:26.822 +00:16:53.710 367.1056
11 1221 Tomasz Skalak
MM3 MOpen 02:06:54.440(13) 03:25:27.377 +00:16:54.265 367.0890
12 11 Andrzej Kruszec Augusta Restauracja MTB Kraków
MM3 MOpen 02:07:08.322(14) 03:26:23.650 +00:17:50.538 365.4209
13 9205 Michał Woźniczka BIKEBOARD
MM3 MOpen 02:07:29.880(18) 03:34:12.183 +00:25:39.071 352.0993
14 1912 Łukasz Szlachta KS STRZYŻÓW MTB TEAM
MM3 MOpen 02:11:21.667(22) 03:35:57.960 +00:27:24.848 349.2251
15 7272 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MOpen 02:07:38.525(19) 03:37:44.392 +00:29:11.280 346.3801
16 1600 Bogusław Belcik MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 02:13:30.594(26) 03:38:15.150 +00:29:42.038 345.5665
17 2388 Krzysztof Szczepina Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM5 MOpen 02:14:13.850(27) 03:38:54.919 +00:30:21.807 344.5202
18 2183 Kacper Czudec ZKS "STAL" RZESZÓW
MM1 MOpen 02:09:02.300(20) 03:41:16.195 +00:32:43.083 340.8540
19 2159 Tomasz Januszczak Piąty Element Sanok
MM3 MOpen 02:14:57.825(32) 03:42:09.344 +00:33:36.232 339.4949
20 2062 Janusz Głowacki ROWEROMANIA Sanok
MM5 MOpen 02:07:14.043(15) 03:42:09.957 +00:33:36.845 339.4793
21 7212 Marcin Stanuszek 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM3 MOpen 02:06:18.029(12) 03:42:49.662 +00:34:16.550 338.4711
22 97 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski GRYF
MM4 MOpen 02:11:44.827(23) 03:46:27.130 +00:37:54.018 333.0538
23 1775 Grzegorz Armatys
MM1 MOpen 02:18:43.664(34) 03:48:13.225 +00:39:40.113 330.4733
24 1010 Artur Wawrzeń Gomola Trans Airco
MM4 MOpen 02:14:51.342(31) 03:49:27.977 +00:40:54.865 328.6790
25 7223 Jakub Litawinski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM2 MOpen 02:18:45.057(35) 03:50:00.557 +00:41:27.445 327.9031
26 2260 Zbigniew Krzesiński Żbik Komańcza
MM2 MOpen 02:14:15.364(28) 03:51:01.404 +00:42:28.292 326.4637
27 21 Maciej Woźny Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 02:19:22.698(36) 03:53:43.182 +00:45:10.070 322.6974
28 90 Piotr Ziemiański Nowy Styl Group Cycling Team
MM3 MOpen 02:20:08.232(39) 03:56:47.794 +00:48:14.682 318.5044
29 43 Adam Poniatowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 02:21:41.790(41) 03:56:49.763 +00:48:16.651 318.4603
30 1308 Sebastian Berger Grupetto-Cyklopedia Gorlice
MM2 MOpen 02:22:11.418(42) 03:57:47.714 +00:49:14.602 317.1668
31 848 Łukasz Garbacki Grupa Bankietowa
MM4 MOpen 02:24:50.213(47) 03:59:01.909 +00:50:28.797 315.5260
32 85 Michal Laska CADM Automotive Racing Team
MM3 MOpen 02:22:24.874(43) 03:59:24.509 +00:50:51.397 315.0295
33 23 Marek Łuczkiewicz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
MM3 MOpen 02:21:12.172(40) 04:00:36.944 +00:52:03.832 313.4489
34 2006 Michał Plebanek Gomola Trans Airco
MM3 MOpen 02:24:35.275(46) 04:00:40.557 +00:52:07.445 313.3705
35 83 Adrian Szostak
MM3 MOpen 02:27:38.768(51) 04:05:10.794 +00:56:37.682 307.6139
36 908 Robert Chudy Centrum Narciarskie "Master-Ski" Tylicz
MM5 MOpen 02:28:18.219(52) 04:06:47.737 +00:58:14.625 305.6000
37 1672 Dariusz Baran STS EXTREME STRZELIN
MM4 MOpen 02:28:18.854(53) 04:08:02.013 +00:59:28.901 304.0748
38 2244 Aleksander Brich Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MOpen 02:22:29.133(44) 04:09:46.114 +01:01:13.002 301.9625
39 25 Michał Dziama Salus Synergy Automation Team
MM2 MOpen 02:17:32.037(33) 04:09:47.190 +01:01:14.078 301.9408
40 8907 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM3 MOpen 02:25:25.597(48) 04:11:43.810 +01:03:10.698 299.6095
41 1932 Aleksander Szymczak iSport
MM3 MOpen 02:19:48.585(38) 04:11:43.892 +01:03:10.780 299.6079
42 585 Marcin Wacławek NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
MM4 MOpen 02:33:41.382(60) 04:13:26.619 +01:04:53.507 297.5839
43 2298 Radosław Kasperowicz Lacho Team
MM2 MOpen 02:26:00.585(50) 04:17:26.075 +01:08:52.963 292.9705
44 6999 Tomasz Motyka Axel Sport Racing Team
MM2 MOpen 02:33:26.530(58) 04:18:40.044 +01:10:06.932 291.5742
45 3003 Marcin Prejznar MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 02:33:38.560(59) 04:18:47.047 +01:10:13.935 291.4427
46 666 Michał Cichoń MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 02:06:17.217(11) 04:19:08.012 +01:10:34.900 291.0497
47 2577 Piotr Makuch
MM4 MOpen 02:29:02.398(55) 04:19:45.160 +01:11:12.048 290.3560
48 2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco
MM4 MOpen 02:30:33.800(56) 04:20:05.927 +01:11:32.815 289.9696
49 56 Sebastian Nowotarski
MM3 MOpen 02:34:47.700(64) 04:20:24.629 +01:11:51.517 289.6225
50 200 Rafał Foryś Tata Natalki MTB Team
MM3 MOpen 02:22:50.480(45) 04:20:36.132 +01:12:03.020 289.4095
51 428 Robert Szczuc NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
MM3 MOpen 02:29:00.875(54) 04:21:04.095 +01:12:30.983 288.8928
52 1998 Piotr Sendor
MM3 MOpen 02:33:13.334(57) 04:22:23.930 +01:13:50.818 287.4279
53 175 Robert Flis BIKE CLUB Janów Lubelski
MM3 MOpen 02:34:38.608(62) 04:26:32.200 +01:17:59.088 282.9657
54 1691 Łukasz Głód MTB MOSiR Dukla
MM2 MOpen 02:33:42.815(61) 04:28:03.790 +01:19:30.678 281.3544
55 2095 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW
MM3 MOpen 02:34:39.597(63) 04:28:46.304 +01:20:13.192 280.6126
56 1917 Piotr Szewczyk Zakłady Mechaniczne Tarnów
MM4 MOpen 02:38:41.857(67) 04:28:51.270 +01:20:18.158 280.5263
57 645 Dominik Jakubowski Movimento UKS PG Wojnicz
MM3 MOpen 02:40:09.364(69) 04:28:53.392 +01:20:20.280 280.4894
58 2018 Daniel Gola Gomola Trans Airco
MM2 MOpen 02:09:13.400(21) 04:30:11.095 +01:21:37.983 279.1449
59 7215 Konrad Rykała 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MM4 MOpen 02:38:21.390(66) 04:30:35.710 +01:22:02.598 278.7217
60 9704 Maciej Kasprzak KSPO brakeparts.pl
MM4 MOpen 02:38:44.070(68) 04:32:01.974 +01:23:28.862 277.2486
61 6666 Kamil Utnicki
MM2 MOpen 02:41:15.10(71) 04:32:59.695 +01:24:26.583 276.2716
62 89 Adrian Pyś Roztocze Cycling Team
MM2 MOpen 02:40:57.399(70) 04:38:06.744 +01:29:33.632 271.1880
63 298 Paweł Litwin MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 02:47:15.597(75) 04:38:13.249 +01:29:40.137 271.0823
64 53 Andrzej Zawadzki Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 02:37:44.779(65) 04:38:16.390 +01:29:43.278 271.0313
65 620 Jan Potasiewicz MTB RYMANÓW
MM6 MOpen 02:46:15.300(74) 04:38:36.837 +01:30:03.725 270.6998
66 1270 Łukasz Talar
MM3 MOpen 02:48:39.460(76) 04:40:34.314 +01:32:01.202 268.8108
67 747 Michał Palczak Pro-Familia Bike Team
MM4 MOpen 02:49:10.119(77) 04:41:18.690 +01:32:45.578 268.1040
68 2312 Adam Chrzęszczyk SAP Serwis Team
MM2 MOpen 02:43:29.162(72) 04:41:22.184 +01:32:49.072 268.0485
69 1501 Paweł Łyko NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
MM2 MOpen 02:50:20.042(81) 04:49:48.527 +01:41:15.415 260.2431
70 7707 Radosław Szymański BIKE CLUB Janów Lubelski
MM3 MOpen 02:51:40.980(84) 04:50:21.525 +01:41:48.413 259.7502
71 1971 Robert Szot Grupetto-Cyklopedia Gorlice
MM4 MOpen 02:55:20.775(87) 04:51:30.629 +01:42:57.517 258.7240
72 187 Maciej Król Grupa Bankietowa
MM4 MOpen 02:50:10.007(79) 04:52:58.867 +01:44:25.755 257.4253
73 221 Kamil Bochenek Dębicki Klub Kolarski GRYF
MM2 MOpen 02:55:58.623(89) 04:54:14.140 +01:45:41.028 256.3277
74 1111 Tomasz Tylek MTB Krynica - Zdrój
MM4 MOpen 02:50:50.494(82) 04:54:52.028 +01:46:18.916 255.7787
75 1077 Dariusz Wiśniewski SCS OSOZ Racing Team
MM3 MOpen 02:58:43.379(93) 04:57:26.202 +01:48:53.090 253.5691
76 2904 Magdalena Golonka KSPO brakeparts.pl
MK2 MOpen 02:45:00.754(73) 04:59:57.442 +01:51:24.330 251.4382
77 855 Piotr Cisowski KSPO brakeparts.pl
MM5 MOpen 02:53:27.424(86) 05:01:51.700 +01:53:18.588 249.8520
78 777 Sławek Żuk
MM3 MOpen 02:52:49.275(85) 05:02:10.555 +01:53:37.443 249.5922
79 155 Grzegorz Szczepański Majster Sport Team
MM4 MOpen 03:04:19.232(97) 05:02:39.523 +01:54:06.411 249.1940
80 1683 Mirosław Skalski Sklepbicykl.pl-Perfectsource
MM4 MOpen 03:05:13.594(100) 05:06:15.880 +01:57:42.768 246.2600
81 131 Piotr Mazurkiewicz Grupa Bankietowa
MM4 MOpen 02:51:17.573(83) 05:06:20.319 +01:57:47.207 246.2006
82 2187 Kamila Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MK1 MOpen 02:49:44.624(78) 05:06:23.487 +01:57:50.375 246.1581
83 216 Wojciech Piekło ŁTC Łańcut
MM1 MOpen 02:25:59.055(49) 05:06:38.220 +01:58:05.108 245.9610
84 1669 Wacław Bek TREK Bielsko-Biała
MM5 MOpen 03:03:21.689(95) 05:06:48.325 +01:58:15.213 245.8260
85 407 Erwin Pyra
MM3 MOpen 02:58:28.944(92) 05:08:23.989 +01:59:50.877 244.5551
86 210 Joanna Majewska R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MK4 MOpen 03:04:14.810(96) 05:10:32.309 +02:01:59.197 242.8709
87 2142 Daniel Chmielowiec Gorlicka Grupa Biegowa
MM3 MOpen 02:56:13.080(90) 05:11:30.308 +02:02:57.196 242.1172
88 2171 Anna Prokop TTC MPEC Tarnów
MK2 MOpen 03:14:15.507(107) 05:12:59.194 +02:04:26.082 240.9712
89 2055 Tomasz Nowak BOCHNIA MASTERS TEAM
MM5 MOpen 02:58:18.950(91) 05:13:36.222 +02:05:03.110 240.4970
90 1282 Radosław Węgrzyn
MM2 MOpen 03:06:42.455(101) 05:14:08.630 +02:05:35.518 240.0835
91 1995 Mariusz Baj Roztocze Cycling Team
MM4 MOpen 02:55:36.355(88) 05:14:22.672 +02:05:49.560 239.9048
92 2185 Dominik Lech ZKS "STAL" RZESZÓW
MM1 MOpen 02:50:17.564(80) 05:18:59.707 +02:10:26.595 236.4323
93 2229 Tomasz Foltak ROJAX
MM3 MOpen 03:00:40.430(94) 05:19:59.970 +02:11:26.858 235.6902
94 321 Dagmara Ochot
MK4 MOpen 03:07:41.654(103) 05:20:52.095 +02:12:18.983 235.0521
95 559 Karol Piskorski Roztocze Cycling Team
MM5 MOpen 03:05:13.544(99) 05:23:03.162 +02:14:30.050 233.4627
96 333 Krzysztof Dziurzyński ZRYW Buszkowiczki - PTC Przemyśl
MM4 MOpen 03:14:30.727(108) 05:27:46.320 +02:19:13.208 230.1012
97 4141 GRZEGORZ MORTKA SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 MOpen 03:04:19.725(98) 05:32:19.850 +02:23:46.738 226.9448
98 373 MATEUSZ KOWALSKI
MM2 MOpen 03:08:00.430(104) 05:33:27.450 +02:24:54.338 226.1780
99 742 Sławomir Szablowski Orange Iron Team
MM3 MOpen 03:17:17.194(110) 05:34:40.357 +02:26:07.245 225.3568
100 735 Marcin Garlak
MM3 MOpen 03:20:02.555(111) 05:36:23.224 +02:27:50.112 224.2082
101 124 Tomasz Rogóż Orange Iron Team
MM4 MOpen 03:23:16.648(116) 05:38:48.807 +02:30:15.695 222.6026
102 7224 Monika Skowyra 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MK3 MOpen 03:22:04.340(112) 05:39:03.709 +02:30:30.597 222.4395
103 2043 Robert Żegleń Motorola Bike Team
MM2 MOpen 03:07:22.592(102) 05:39:04.099 +02:30:30.987 222.4353
104 705 Radosław Żarczyński Movimento UKS PG Wojnicz
MM3 MOpen 03:30:28.635(121) 05:39:36.362 +02:31:03.250 222.0831
105 130 Jacek Kołodziej Chmielove Łany
MM4 MOpen 03:13:17.915(105) 05:42:52.854 +02:34:19.742 219.9619
106 1986 Monika Mach-Wała NSB-MAXISPORT Team Rzeszów
MK3 MOpen 03:14:13.839(106) 05:44:51.294 +02:36:18.182 218.7028
107 400 Marek Oberwan PUCHACZE connect team
MM3 MOpen 03:39:08.957(126) 05:49:39.697 +02:41:06.585 215.6964
108 2911 Roman Szwesta XC 80
MM4 MOpen 03:16:58.552(109) 05:50:05.732 +02:41:32.620 215.4290
109 9966 Bartłomiej Sułkowski KRW Limanowa
MM3 MOpen 03:31:36.652(123) 05:51:45.097 +02:43:11.985 214.4148
110 1781 Grzegorz Dębowski
MM4 MOpen 03:26:14.415(117) 05:53:01.402 +02:44:28.290 213.6424
111 1164 Piotr Przybyło BOCHNIA MASTERS TEAM
MM5 MOpen 03:22:08.987(114) 05:53:30.524 +02:44:57.412 213.3490
112 860 Filip Lenart Anywhere Bike Team
MM4 MOpen 03:27:50.940(119) 05:53:32.067 +02:44:58.955 213.3335
113 2362 Jakub Grabowski Sklepbicykl.pl-Perfectsource
MM3 MOpen 03:27:45.889(118) 05:55:56.692 +02:47:23.580 211.8888
114 7222 Magdalena Piotrowicz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
MK3 MOpen 03:29:19.997(120) 05:59:36.044 +02:51:02.932 209.7347
115 863 Bartłomiej Borowiec
MM4 MOpen 03:42:45.777(127) 06:05:32.645 +02:56:59.533 206.3246
116 2162 Jakub Czernik SCS OSOZ Racing Team
MM2 MOpen 03:22:06.554(113) 06:06:35.549 +02:58:02.437 205.7346
117 1756 Zanonimizowano Zanonimizowano Biegacze Urozmaicone
MM4 MOpen 03:31:39.069(124) 06:07:51.674 +02:59:18.562 205.0250
118 1759 Maciej Wójcik
MM6 MOpen 03:30:53.540(122) 06:08:28.267 +02:59:55.155 204.6856
119 59 JANUSZ PODGÓRSKI OSKARJA
MM5 MOpen 03:48:44.117(129) 06:16:38.914 +03:08:05.802 200.2417
120 426 Piotr Krawczyk R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MOpen 03:36:22.200(125) 06:18:01.960 +03:09:28.848 199.5085
121 2511 Agnieszka Feć XC 80
MK3 MOpen 03:46:04.604(128) 06:38:53.034 +03:30:19.922 189.0794
122 1776 Ryszard Prejznar
MM4 MOpen 04:00:03.982(130) 06:43:46.325 +03:35:13.213 186.7904
123 3006 Leszek Faber Orange Iron Team
MM4 MOpen 04:07:55.835(131) 06:59:49.327 +03:51:16.215 179.6493
DNF 925 Adam Belcik MTB MOSiR Dukla MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 3131 Piotr Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów MM1 MOpen 02:12:14.450(24) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1982 Rafał Kaczmarczyk MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 8000 Piotr Maksymiak ZRYW Buszkowiczki - PTC Przemyśl MM4 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 9007 Tomasz Niedźwiecki BIKEBOARD MM3 MOpen 02:14:43.742(30) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 420 Michał Niezgoda MTB MOSiR Dukla MM1 MOpen 02:07:26.532(17) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 555 Jacek Piątek Chemik Pustków MTB MM5 MOpen 02:14:16.294(29) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2186 Jakub Przystasz ROWEROMANIA Sanok MM1 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 250 Konrad Rojkowicz CADM Automotive Racing Team MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 107 Tomasz Rudnicki ZKS "STAL" RZESZÓW MM4 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2172 Łukasz Rzemiński MM2 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 9705 Krzysztof Sapała KSPO brakeparts.pl MM3 MOpen 02:12:41.427(25) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 7728 Maciek Sowiński MCC More Cycling Club MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1852 Szymon Stawowy MM2 MOpen 02:07:18.352(16) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1873 Jarek Strzelczyk MM3 MOpen 03:22:17.995(115) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 300 Przemysław Such NSB-MAXISPORT Team Rzeszów MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 128 Marcin Walaszczyk MTB MOSiR Dukla MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1460 Barbara Wierzgacz Lacho Team MK3 MOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 9360 Michał Woźniczka Anywhere Bike Team MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2000 Grzegorz Ziaja MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2053 Zbigniew Zielonka SCS OSOZ Racing Team MM5 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 132 Michał Ziomek CFE MTB Team MM3 MOpen 02:19:39.737(37) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.