Impreza: Dukla 2017

Kellys Cyklokarpaty 2017

Wyniki kategoria HKOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 34 Ola Szczurek MTB MOSiR Dukla
HK1 HKOpen 02:09:43.722 200.0000
2 2141 Janina Nawój ROWEROMANIA Sanok
HK3 HKOpen 02:13:25.215 +00:03:41.493 194.4663
3 573 Alicja Nerc SST Lubcza
HK3 HKOpen 02:15:35.534 +00:05:51.812 191.3512
4 2239 Magdalena Kłeczek SST Lubcza
HK3 HKOpen 02:29:56.272 +00:20:12.550 173.0433
5 1321 Anna Kryńska Grupa Bankietowa
HK4 HKOpen 02:32:22.400 +00:22:38.678 170.2774
6 808 Natalia Kmak Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
HK2 HKOpen 02:34:59.990 +00:25:16.268 167.3921
7 249 Marzena Głowacka Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
HK4 HKOpen 02:37:28.845 +00:27:45.123 164.7550
8 100 Olga Sołtys THULE - JMP
HK0 HKOpen 02:39:46.332 +00:30:02.610 162.3921
9 1898 Zuzanna Chylińska Belta Team Gdańsk
HK0 HKOpen 02:47:35.464 +00:37:51.742 154.8158
10 1936 Magdalena Cygańczuk XC 80
HK3 HKOpen 02:48:14.639 +00:38:30.917 154.2150
11 2164 Martina Sakarová iSport
HK2 HKOpen 02:52:20.875 +00:42:37.153 150.5428
12 98 Magdalena Łuczkiewicz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz
HK3 HKOpen 02:56:56.939 +00:47:13.217 146.6284
13 1401 Renata Burda MTB MOSiR Dukla
HK3 HKOpen 03:01:52.589 +00:52:08.867 142.6558
14 571 Wiola Dąbrowska Kwiaty u Wioli Krosno
HK3 HKOpen 03:04:53.475 +00:55:09.753 140.3297
15 9994 Barbara Bartkiewicz Axel Sport Racing Team
HK3 HKOpen 03:06:38.850 +00:56:55.128 139.0093
16 7999 Justyna Rozmus Axel Sport Racing Team
HK2 HKOpen 03:09:44.462 +01:00:00.740 136.7429
17 1419 Izabela Góral iSport
HK3 HKOpen 03:13:05.184 +01:03:21.462 134.3737
18 651 Sandra Krzesińska Żbik Komańcza
HK1 HKOpen 03:19:19.419 +01:09:35.697 130.1689
19 2165 Renata Bartkiewicz Axel Sport Racing Team
HK2 HKOpen 03:41:20.424 +01:31:36.702 117.2210
20 1456 Krystyna Miłek SST Lubcza
HK4 HKOpen 03:51:10.372 +01:41:26.650 112.2352
21 975 Agnieszka Szymańska BIKE CLUB Janów Lubelski
HK3 HKOpen 03:52:17.507 +01:42:33.785 111.6946
22 1391 Maja Kozłowska SST Lubcza
HK0 HKOpen 05:29:18.270 +03:19:34.548 78.7895
DNF 506 Magdalena Artym Bida Cycling Group HK4 HKOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 1686 Zuzana Bochová Cyklorun team Giglovce HK3 HKOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 1791 Iwona Furtek Lacho Team HK3 HKOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 1405 Karolina Majewska R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl HK1 HKOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 2552 Dorota Międlar Moreso Team HK4 HKOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 2385 Anna Oliwa UKS KRZYWACZKA HK0 HKOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 133 Joanna Ziomek CFE MTB Team HK3 HKOpen DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.