Impreza: Pruchnik 2017

Kellys Cyklokarpaty 2017

Wyniki kategoria GOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 7007 Mateusz Rejch SST Lubcza
GM2 GOpen 01:05:43.314(1) 02:50:31.057(1) 04:24:48.767 600.0000
2 2309 Tomasz Bal LUBOŃ Skomielna Biała Head Team
GM2 GOpen 01:08:51.342(2) 02:56:08.207(2) 04:30:16.167 +00:05:27.400 587.8862
3 48 Tomasz Leśniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 GOpen 01:09:11.972(3) 03:00:48.380(3) 04:32:48.187 +00:07:59.420 582.4262
4 1313 Jakub Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 GOpen 01:11:41.412(6) 03:02:23.125(4) 04:35:49.270 +00:11:00.503 576.0532
5 2393 Michał Matłosz SST Lubcza
GM3 GOpen 01:11:41.759(7) 03:03:40.365(5) 04:43:08.747 +00:18:19.980 561.1515
6 1302 Tomasz Gas ZRYW Buszkowiczki - PTC Przemyśl
GM3 GOpen 01:15:22.134(8) 03:10:16.269(7) 04:46:46.677 +00:21:57.910 554.0442
7 2031 Mirosław Wójcik Gomola Trans Airco
GM3 GOpen 01:15:29.625(9) 03:10:47.632(8) 04:51:10.355 +00:26:21.588 545.6821
8 1850 Jakub Sikorski SIKORSKI TEAM
GM3 GOpen 01:11:39.827(5) 03:12:19.577(9) 04:54:24.567 +00:29:35.800 539.6826
9 841 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM4 GOpen 01:09:12.307(4) 03:05:55.727(6) 05:00:03.780 +00:35:15.013 529.5144
10 1105 Sebastian Opoka CYCLO TRENER TEAM
GM2 GOpen 01:16:07.864(10) 03:16:12.874(10) 05:00:26.857 +00:35:38.090 528.8365
11 2081 Jacek Kłeczek SST Lubcza
GM4 GOpen 01:17:24.232(12) 03:19:51.720(11) 05:08:24.335 +00:43:35.568 515.1906
12 9706 Maciej Rączkiewicz KSPO brakeparts.pl
GM3 GOpen 01:19:57.525(16) 03:23:21.253(13) 05:11:12.074 +00:46:23.307 510.5625
13 1248 Karol Macek Grupetto-Cyklopedia Gorlice
GM2 GOpen 01:19:55.523(15) 03:29:16.830(17) 05:15:53.825 +00:51:05.058 502.9729
14 292 Grzegorz Stolarczyk Gomola Trans Airco
GM4 GOpen 01:18:14.887(14) 03:19:51.809(12) 05:16:09.185 +00:51:20.418 502.5656
15 186 Paweł Dołżycki Żbik Komańcza
GM2 GOpen 01:21:57.412(18) 03:29:02.769(16) 05:16:09.722 +00:51:20.955 502.5514
16 8080 Krzysztof Ligęska Anywhere Bike Team
GM4 GOpen 01:16:34.297(11) 03:23:45.052(14) 05:16:27.204 +00:51:38.437 502.0887
17 2280 Wojciech Szustak BIKE BROTHERS
GM4 GOpen 01:22:00.978(19) 03:28:05.262(15) 05:23:26.425 +00:58:37.658 491.2425
18 2087 Rafał Dychtoń
GM4 GOpen 01:25:15.454(21) 03:35:09.597(18) 05:30:10.317 +01:05:21.550 481.2270
19 1980 Mirosław Jachorek Roztocze Cycling Team
GM3 GOpen 01:26:22.750(22) 03:44:28.814(19) 05:50:51.043 +01:26:02.276 452.8640
20 3000 Marcin Wiącek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 GOpen 01:28:23.000(23) 03:46:00.449(20) 05:53:44.357 +01:28:55.590 449.1660
21 3 Marcin Syrzistie JOY RIDE
GM6 GOpen 01:36:16.227(24) 04:05:58.264(21) 06:23:04.689 +01:58:15.922 414.7657
22 6001 Wiesław Grdeń SPORT SERWIS SANDOMIERZ
GM6 GOpen 01:42:05.313(25) 04:46:55.264(22) 06:47:49.197 +02:23:00.430 389.6025
DNF 7213 Mariusz Rogula 72D OSHEE WINDSPORT TEAM GM4 GOpen 01:21:30.359(17) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 84 Jakub Zbiegień Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów GM3 GOpen 01:23:30.515(20) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.