Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Wojnicz

Cyklokarpaty.pl 2013

Wyniki kategoria MM3



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas Strata PKT
1 462 Lary Zębatka Millenium Hall Piaseco Team
MM3 02:04:48.443 400.0000
2 191 Wojciech Szustak
MM3 02:17:02.387 +00:12:13.944 364.2953
3 39 Adam Poniatowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 02:25:00.402 +00:20:11.959 344.2803
4 327 Tomasz Piela Troll Team
MM3 02:25:09.485 +00:20:21.042 343.9213
5 9 Marcin Chrzanowski
MM3 02:27:50.005 +00:23:01.562 337.6974
6 38 TOMASZ GROT "T&J kręcimy razem i przyjaciele...."
MM3 02:28:05.507 +00:23:17.064 337.1082
7 125 Krzysztof Okrzesa Jedlicze TEAM
MM3 02:28:14.667 +00:23:26.224 336.7610
8 770 Radosław Mich IC Przemyśl
MM3 02:28:53.747 +00:24:05.304 335.2879
9 567 Grzegorz Sowa www.sowasport.pl
MM3 02:28:54.015 +00:24:05.572 335.2778
10 23 Tomasz Gardzina Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 02:28:55.187 +00:24:06.744 335.2339
11 200 Łukasz Garbacki Grupa Bankietowa
MM3 02:29:46.589 +00:24:58.146 333.3164
12 196 Rafał Dychtoń
MM3 02:29:59.707 +00:25:11.264 332.8305
13 808 Bartek Tyrakowski www.sowasport.pl
MM3 02:32:40.594 +00:27:52.151 326.9850
14 471 Tomasz Urban Millenium Hall Piaseco Team
MM3 02:33:04.515 +00:28:16.072 326.1334
15 294 Radosław Ciupak Fan-Sport Rzeszów
MM3 02:33:29.480 +00:28:41.037 325.2493
16 369 Marcin Wacławek
MM3 02:33:41.137 +00:28:52.694 324.8382
17 800 Wojciech Kamela Grupa Bankietowa
MM3 02:34:12.139 +00:29:23.696 323.7497
18 323 Dawid Piwowar DOBRE SKLEPY ROWEROWE KROSNO
MM3 02:34:28.617 +00:29:40.174 323.1741
19 329 Michał Plebanek Sokół Tarnów
MM3 02:34:31.190 +00:29:42.747 323.0844
20 550 Damian Demkowicz RKK MTB
MM3 02:36:09.625 +00:31:21.182 319.6902
21 7 Łukasz Pańko Baszta Bikesport Lesko
MM3 02:36:11.203 +00:31:22.760 319.6364
22 451 Paweł Stręk Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 02:37:23.667 +00:32:35.224 317.1837
23 262 Marcin Pikuła Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 02:38:09.720 +00:33:21.277 315.6444
24 182 Marcin Kędzierski PSK Olimpionik
MM3 02:39:38.532 +00:34:50.089 312.7178
25 427 Jan Mikosz MTB Krynica-Zdrój
MM3 02:41:04.495 +00:36:16.052 309.9362
26 261 Paweł Mucha www.greinplast.pl
MM3 02:41:49.223 +00:37:00.780 308.5084
27 76 Sebastian Czekański Jedlicze TEAM
MM3 02:44:12.515 +00:39:24.072 304.0216
28 700 Jarek Białończyk MTB Krynica-Zdrój
MM3 02:44:24.118 +00:39:35.675 303.6640
29 384 PAWEŁ CEBULA
MM3 02:45:43.630 +00:40:55.187 301.2358
30 541 Andrzej Godziewski
MM3 02:46:16.540 +00:41:28.097 300.2421
31 119 Jacek Węgrzyn LGK - Lekarska Grupa Kolarska
MM3 02:47:54.534 +00:43:06.091 297.3217
32 876 Wojciech Grad PSK Olimpionik
MM3 02:48:44.673 +00:43:56.230 295.8493
33 255 Mateusz Lorenc MTB MOSiR DUKLA
MM3 02:50:06.137 +00:45:17.694 293.4878
34 243 Jarosław Wąsik
MM3 02:50:10.197 +00:45:21.754 293.3711
35 437 Piotr Ziarko
MM3 02:50:31.807 +00:45:43.364 292.7515
36 107 Tomasz Rudnicki RKK MTB
MM3 02:52:28.048 +00:47:39.605 289.4630
37 608 Grzegorz Dąbrowski MTB Team-butyisport.pl
MM3 02:52:28.617 +00:47:40.174 289.4471
38 718 Szymon Jóźwiakowski STWA Team
MM3 02:52:32.833 +00:47:44.390 289.3292
39 11 Łukasz Cholewiak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 02:53:10.624 +00:48:22.181 288.2769
40 100 Janusz Podleśny Grupa Bankietowa
MM3 02:54:12.870 +00:49:24.427 286.5603
41 366 Marcin Krzywonos
MM3 02:54:14.232 +00:49:25.789 286.5229
42 449 Łukasz Kryński
MM3 02:56:28.190 +00:51:39.747 282.8979
43 282 Daniel Kosiecz
MM3 02:57:26.817 +00:52:38.374 281.3402
44 448 Sebastian Rembisz
MM3 02:58:47.677 +00:53:59.234 279.2196
45 305 Paweł Cywiński www.sowasport.pl
MM3 02:59:13.675 +00:54:25.232 278.5445
46 537 Paweł Szubert
MM3 02:59:37.125 +00:54:48.682 277.9384
47 686 Rafał Soliński Pszyjaciule TEAM
MM3 02:59:56.367 +00:55:07.924 277.4431
48 636 Daniel Szopa Pszyjaciule TEAM
MM3 02:59:58.330 +00:55:09.887 277.3926
49 265 Michał Szopa MTB MOSiR DUKLA
MM3 03:00:42.290 +00:55:53.847 276.2679
50 45 Paweł Witek
MM3 03:01:24.303 +00:56:35.860 275.2016
51 187 Maciej Król Grupa Bankietowa
MM3 03:06:39.779 +01:01:51.336 267.4497
52 556 Jacek Łysakowski
MM3 03:10:26.310 +01:05:37.867 262.1474
53 50 Janusz Lewandowski ROMET Bikes MTB
MM3 03:12:30.450 +01:07:42.007 259.3299
54 129 Mirosław Brzozowski
MM3 03:14:24.804 +01:09:36.361 256.7876
55 450 JAN KRASZEWSKI
MM3 03:16:34.432 +01:11:45.989 253.9654
56 909 Maciek Pękala o'/o
MM3 03:21:08.593 +01:16:20.150 248.1961
57 367 Łukasz Kozioł Zabiegani Mielec
MM3 03:27:28.427 +01:22:39.984 240.6229
58 317 Wojciech Szerląg Fil-Bike
MM3 03:31:01.978 +01:26:13.535 236.5647
59 543 Kamil Skalski
MM3 03:32:44.445 +01:27:56.002 234.6657
60 435 Robert Złotnicki
MM3 03:51:40.610 +01:46:52.167 215.4853
DSQ 332 Michał Peliszko Fil-Bike MM3 DSQ Dyskwalifikacja Dyskwalifikacja
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.