Impreza: Klasyk Beskidzki

Brak cyklu

Wyniki kategoria OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 212 Adam Wójcik UKS Podwilk
OPEN 01:36:19.790 0.0000
2 272 Piotr Tomana WLKS Krakus bbc Czaja
OPEN 01:36:30.757 +00:00:10.967 0.0000
3 165 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa
OPEN 01:36:46.862 +00:00:27.072 0.0000
4 130 Dusan Kozel Jantex Humenne
OPEN 01:36:51.630 +00:00:31.840 0.0000
5 47 Robert Bobka THULE - JMP
OPEN 01:36:53.157 +00:00:33.367 0.0000
6 255 Oleg Posiko TRILEWY
OPEN 01:36:53.702 +00:00:33.912 0.0000
7 128 Maciej Habrat KTC Krosno
OPEN 01:36:54.330 +00:00:34.540 0.0000
8 296 Łukasz Kunc THULE - JMP
OPEN 01:36:58.852 +00:00:39.062 0.0000
9 247 Bartłomiej Piskorz
OPEN 01:37:06.900 +00:00:47.110 0.0000
10 154 Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki
OPEN 01:37:08.314 +00:00:48.524 0.0000
11 273 Bartłomiej Wojtanek WLKS Krakus bbc Czaja
OPEN 01:37:11.127 +00:00:51.337 0.0000
12 301 Roman Pietruszka Podia.cc
OPEN 01:37:14.258 +00:00:54.468 0.0000
13 223 Lubomír Vaľko ProSport team Košice
OPEN 01:37:22.184 +00:01:02.394 0.0000
14 119 Marek Wojnarowski
OPEN 01:37:23.120 +00:01:03.330 0.0000
15 252 Mateusz Mucha 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
OPEN 01:37:25.705 +00:01:05.915 0.0000
16 189 Krzysztof Michno No Limited Łańcut&Leżajsk CT
OPEN 01:37:28.350 +00:01:08.560 0.0000
17 45 Mirosław Sólnica Supreme Style Mates
OPEN 01:37:28.495 +00:01:08.705 0.0000
18 59 Piotr Frankowicz AAC WIDO-PROFIL
OPEN 01:37:34.877 +00:01:15.087 0.0000
19 293 Krystian Piróg THULE - JMP
OPEN 01:37:35.270 +00:01:15.480 0.0000
20 204 Bartłomiej Czyż Alphawoolf / BikeBrothers
OPEN 01:37:36.942 +00:01:17.152 0.0000
21 289 Patryk Wójcik IN MOGILANY CYCLING TEAM
OPEN 01:37:37.924 +00:01:18.134 0.0000
22 216 Paweł Pukas BSK Miód Kozacki
OPEN 01:37:38.994 +00:01:19.204 0.0000
23 114 Przemysław Pawlik PassionBike
OPEN 01:37:39.205 +00:01:19.415 0.0000
24 242 Marcin Potępa Grupetto Gorlice
OPEN 01:37:41.827 +00:01:22.037 0.0000
25 231 Dawid Łabno Bodyicoach Cycling Team
OPEN 01:37:44.985 +00:01:25.195 0.0000
26 102 Tomasz Sikora TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
OPEN 01:37:45.863 +00:01:26.073 0.0000
27 201 Wojtek Kwiatek laryzebatka.com
OPEN 01:37:48.105 +00:01:28.315 0.0000
28 199 Krzysztof Celary KSPO brakeparts.pl
OPEN 01:37:48.237 +00:01:28.447 0.0000
29 140 Lukáš Stachura ProSport team Košice
OPEN 01:37:48.812 +00:01:29.022 0.0000
30 120 Przemek Szlagor ROGELLI TEAM
OPEN 01:37:51.504 +00:01:31.714 0.0000
31 51 Krzysztof Kępa THULE - JMP
OPEN 01:37:52.893 +00:01:33.103 0.0000
32 291 Daniel Tylka IN MOGILANY CYCLING TEAM
OPEN 01:37:53.587 +00:01:33.797 0.0000
33 233 Jakub Haligowski Z blatu
OPEN 01:37:54.682 +00:01:34.892 0.0000
34 183 Mateusz Karkula KS Luboń Skomielna Biała
OPEN 01:37:55.458 +00:01:35.668 0.0000
35 184 Jakub Surówka KS Luboń Skomielna Biała
OPEN 01:37:57.175 +00:01:37.385 0.0000
36 261 Gabriel Kuropatwa Timesplitters
OPEN 01:38:01.137 +00:01:41.347 0.0000
37 235 Michał Bitner TKKF Żywioł Wilamowice
OPEN 01:38:05.212 +00:01:45.422 0.0000
38 133 Wojciech J. Gubała Grupetto Gorlice
OPEN 01:38:06.152 +00:01:46.362 0.0000
39 38 Piotr Kasprzyk Timesplitters
OPEN 01:38:06.252 +00:01:46.462 0.0000
40 65 Daniel Duśko BIKEHEAD TEAM
OPEN 01:38:08.490 +00:01:48.700 0.0000
41 126 Tomáš Hauser ProSport team Košice
OPEN 01:38:08.859 +00:01:49.069 0.0000
42 90 Krzysztof Kuczyński ZVL Sportiva
OPEN 01:38:17.182 +00:01:57.392 0.0000
43 139 Arkadiusz Traciak KS Luboń Skomielna Biała
OPEN 01:38:25.049 +00:02:05.259 0.0000
44 221 Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
OPEN 01:38:33.190 +00:02:13.400 0.0000
45 64 TOMASZ TRZESZCZOŃ
OPEN 01:38:48.450 +00:02:28.660 0.0000
46 22 Jerzy Rosa Bike Atelier Team
OPEN 01:39:03.687 +00:02:43.897 0.0000
47 117 Kornel Olszewski Bike Atelier Team
OPEN 01:39:06.702 +00:02:46.912 0.0000
48 53 Grzegorz Grzywa 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
OPEN 01:39:08.767 +00:02:48.977 0.0000
49 106 Szczepan Pietruszka ZORZA Tarnobrzeg
OPEN 01:39:29.333 +00:03:09.543 0.0000
50 192 Maciej Kusina iSport.pl
OPEN 01:39:29.478 +00:03:09.688 0.0000
51 39 Piotr Szafraniec Bike Atelier Team
OPEN 01:39:33.289 +00:03:13.499 0.0000
52 288 Adrian Typkiewicz GORANGA TEAM
OPEN 01:39:33.793 +00:03:14.003 0.0000
53 27 Jacek Piątek Chemik Pustków MTB
OPEN 01:39:36.297 +00:03:16.507 0.0000
54 292 Michał Cwynar IN MOGILANY CYCLING TEAM
OPEN 01:39:50.942 +00:03:31.152 0.0000
55 306 Mateusz Poręba Bike-RS
OPEN 01:40:09.508 +00:03:49.718 0.0000
56 282 Krzysztof Gajda Jedlicze Team
OPEN 01:40:28.500 +00:04:08.710 0.0000
57 137 Juraj Kočergin ProSport team Košice
OPEN 01:40:42.149 +00:04:22.359 0.0000
58 178 Grzegorz Matłok TanieOdrzywki.pl Cycling Team
OPEN 01:40:51.048 +00:04:31.258 0.0000
59 75 Piotr Młynarski
OPEN 01:40:56.602 +00:04:36.812 0.0000
60 185 Krzysztof Sikora BIKE-RS.PL
OPEN 01:41:05.379 +00:04:45.589 0.0000
61 101 Krzysiek Poręba
OPEN 01:41:11.092 +00:04:51.302 0.0000
62 304 Marcin Poręba Bike-RS
OPEN 01:41:13.770 +00:04:53.980 0.0000
63 211 Maciej Etgens ROGELLI TEAM
OPEN 01:41:29.037 +00:05:09.247 0.0000
64 194 Grzegorz Kubala
OPEN 01:41:36.228 +00:05:16.438 0.0000
65 283 Bartosz Bożek LK UKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe Author
OPEN 01:41:57.454 +00:05:37.664 0.0000
66 136 Krzysztof Weberbauer Supreme Style Mates
OPEN 01:42:19.292 +00:05:59.502 0.0000
67 263 Tomasz Kołodziejczyk TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
OPEN 01:42:29.220 +00:06:09.430 0.0000
68 206 Łukasz Grabarczyk
OPEN 01:42:31.892 +00:06:12.102 0.0000
69 248 Stanisław Jaźwiecki Jedlicze Team
OPEN 01:42:39.777 +00:06:19.987 0.0000
70 108 ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
OPEN 01:42:41.997 +00:06:22.207 0.0000
71 193 Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki
OPEN 01:42:42.490 +00:06:22.700 0.0000
72 58 lukasz czerwiec IN MOGILANY CYCLING TEAM
OPEN 01:42:43.610 +00:06:23.820 0.0000
73 214 Marcin Kutra
OPEN 01:42:45.753 +00:06:25.963 0.0000
74 254 Jakub Rusin Klub Kolarski Spartacus Dębica
OPEN 01:42:46.183 +00:06:26.393 0.0000
75 131 Krzysztof Szary Bike Atelier Team
OPEN 01:42:46.715 +00:06:26.925 0.0000
76 302 Michał Wacławek
OPEN 01:42:48.784 +00:06:28.994 0.0000
77 156 Krzysztof Matłok TanieOdrzywki.pl Cycling Team
OPEN 01:42:50.787 +00:06:30.997 0.0000
78 42 Grzegorz Bożek No Limited Łańcut&Leżajsk CT
OPEN 01:42:51.300 +00:06:31.510 0.0000
79 73 Krzysztof Dębski
OPEN 01:42:58.255 +00:06:38.465 0.0000
80 320 Michał Ziomek MyCenter
OPEN 01:43:03.357 +00:06:43.567 0.0000
81 321 Piotr Szczepanik No Limited Łańcut&Leżajsk CT
OPEN 01:43:08.515 +00:06:48.725 0.0000
82 203 Jarosław Budnik
OPEN 01:43:10.254 +00:06:50.464 0.0000
83 37 marek pokorski Pętla Kopernika Team
OPEN 01:43:14.955 +00:06:55.165 0.0000
84 257 Maciej Sołtys UKS Podwilk
OPEN 01:43:16.430 +00:06:56.640 0.0000
85 297 Kazimierz Ziemianek RASO
OPEN 01:43:19.232 +00:06:59.442 0.0000
86 220 Adam Gawlik PTC Przemyśl
OPEN 01:43:25.965 +00:07:06.175 0.0000
87 164 Szymon Wągiel
OPEN 01:43:28.124 +00:07:08.334 0.0000
88 236 Rafał Rybka
OPEN 01:43:37.467 +00:07:17.677 0.0000
89 76 Aleksander Zając Bike Atelier Team
OPEN 01:44:30.682 +00:08:10.892 0.0000
90 253 Grzegorz Rosłoński GKC
OPEN 01:44:52.475 +00:08:32.685 0.0000
91 166 Wojciech Sowa More Cycling Team
OPEN 01:45:22.644 +00:09:02.854 0.0000
92 240 Szymon Jabłoński More Cycling Team
OPEN 01:45:25.745 +00:09:05.955 0.0000
93 299 Piotr Tokarek DOBRE SKLEPY ROWEROWE-KROSNO
OPEN 01:45:46.474 +00:09:26.684 0.0000
94 142 Nikita Boldin Sport Serwis Sandomierz
OPEN 01:45:48.877 +00:09:29.087 0.0000
95 316 Piotr Sozański 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
OPEN 01:45:58.050 +00:09:38.260 0.0000
96 99 Adam Małek
OPEN 01:46:04.142 +00:09:44.352 0.0000
97 20 Ján Habera ProSport team Košice
OPEN 01:46:15.10 +00:09:55.220 0.0000
98 32 Štefan Demjančík Merida Košice
OPEN 01:46:26.602 +00:10:06.812 0.0000
99 244 Szymon Miazga
OPEN 01:46:37.085 +00:10:17.295 0.0000
100 89 Maciej Bochenek
OPEN 01:46:39.103 +00:10:19.313 0.0000
101 239 Łukasz Warzecha
OPEN 01:46:41.130 +00:10:21.340 0.0000
102 210 Wojciech Uroda
OPEN 01:46:42.120 +00:10:22.330 0.0000
103 100 Waldemar Pieczara
OPEN 01:46:51.300 +00:10:31.510 0.0000
104 36 Andriy Sorohan TRILEWY
OPEN 01:46:53.413 +00:10:33.623 0.0000
105 218 Marcin Ziemianek RASO
OPEN 01:46:55.902 +00:10:36.112 0.0000
106 186 Tomasz Jakubczak FTTR
OPEN 01:46:56.412 +00:10:36.622 0.0000
107 313 Bogdan Lisowicz Grupetto Gorlice
OPEN 01:46:56.867 +00:10:37.077 0.0000
108 262 Wojciech Piekło Stal Rzeszów
OPEN 01:46:58.052 +00:10:38.262 0.0000
109 66 Cyprian Czarniecki
OPEN 01:47:12.474 +00:10:52.684 0.0000
110 217 Grzegorz Pałka IN MOGILANY CYCLING TEAM
OPEN 01:47:14.737 +00:10:54.947 0.0000
111 171 Sylwia Szafraniec Bike Atelier Team
OPEN 01:47:15.970 +00:10:56.180 0.0000
112 152 Dawid Budziński Pętla Kopernika Team
OPEN 01:47:18.482 +00:10:58.692 0.0000
113 34 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
OPEN 01:47:21.807 +00:11:02.017 0.0000
114 241 Janek Zaczek ULTREK MTB TEAM
OPEN 01:47:22.527 +00:11:02.737 0.0000
115 169 Karol Boreczek
OPEN 01:47:48.10 +00:11:28.220 0.0000
116 268 Mateusz Trela Sport Serwis Sandomierz
OPEN 01:47:48.162 +00:11:28.372 0.0000
117 187 Marek Juraszek
OPEN 01:47:49.544 +00:11:29.754 0.0000
118 52 Robert Przystajczuk Bike Atelier Team
OPEN 01:48:00.530 +00:11:40.740 0.0000
119 230 Piotr Krupa
OPEN 01:48:10.058 +00:11:50.268 0.0000
120 215 Wojciech Piróg R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
OPEN 01:48:21.960 +00:12:02.170 0.0000
121 258 Kaja Rysz Stal Rzeszów
OPEN 01:48:32.402 +00:12:12.612 0.0000
122 16 Mariusz Łabędzki
OPEN 01:48:33.607 +00:12:13.817 0.0000
123 19 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-narty
OPEN 01:48:40.815 +00:12:21.025 0.0000
124 182 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 01:48:57.887 +00:12:38.097 0.0000
125 196 Jan Kozdęba
OPEN 01:49:04.710 +00:12:44.920 0.0000
126 18 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki
OPEN 01:49:11.434 +00:12:51.644 0.0000
127 84 Eliza Jusyp PTC Przemyśl
OPEN 01:49:17.714 +00:12:57.924 0.0000
128 310 TOMASZ SACIUK ODDECH
OPEN 01:49:22.947 +00:13:03.157 0.0000
129 176 KRZYSZTOF ROGOWSKI POLART NUTRAXX TEAM
OPEN 01:49:49.714 +00:13:29.924 0.0000
130 200 Gabrys Boro Chemik Pustków MTB
OPEN 01:49:50.203 +00:13:30.413 0.0000
131 250 Mariusz Babiarz STS Jordan Wola Mała
OPEN 01:50:15.099 +00:13:55.309 0.0000
132 322 Bartłomiej Kozyra WLKS Krakus bbc Czaja
OPEN 01:50:15.875 +00:13:56.085 0.0000
133 246 Filip Kamiński ULTREK MTB TEAM
OPEN 01:50:17.774 +00:13:57.984 0.0000
134 96 Michał Peliszko Fil-Bike.com
OPEN 01:50:21.510 +00:14:01.720 0.0000
135 134 Sebastian Cieślachowski No Limited Łańcut&Leżajsk CT
OPEN 01:50:25.380 +00:14:05.590 0.0000
136 279 Piotr Działowy La Bicicletta Restaurant & Cafe
OPEN 01:50:27.257 +00:14:07.467 0.0000
137 317 Krzysztof Smoczyński Klub Kolarski Spartacus Dębica
OPEN 01:50:28.545 +00:14:08.755 0.0000
138 67 Michał Woźniak Bike Atelier Team
OPEN 01:50:33.708 +00:14:13.918 0.0000
139 29 Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice
OPEN 01:50:38.340 +00:14:18.550 0.0000
140 12 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
OPEN 01:50:48.235 +00:14:28.445 0.0000
141 270 Volodymyr Ryabtsev TRILEWY
OPEN 01:50:49.212 +00:14:29.422 0.0000
142 40 Robert Wróblewski
OPEN 01:50:52.492 +00:14:32.702 0.0000
143 190 Adrian Błażejowski
OPEN 01:50:57.250 +00:14:37.460 0.0000
144 83 Przemysław Liebner
OPEN 01:51:05.167 +00:14:45.377 0.0000
145 97 JAN ROGATKO 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
OPEN 01:51:08.087 +00:14:48.297 0.0000
146 138 Agnieszka Rola Bodyicoach Cycling Team
OPEN 01:51:09.333 +00:14:49.543 0.0000
147 72 Piotr Mierzwa Fil-Bike.com
OPEN 01:51:18.493 +00:14:58.703 0.0000
148 9 Roman Joniec
OPEN 01:51:26.328 +00:15:06.538 0.0000
149 86 Tomasz Oleksy More Cycling Team
OPEN 01:51:28.917 +00:15:09.127 0.0000
150 150 Maciek Sowiński More Cycling Team
OPEN 01:51:30.440 +00:15:10.650 0.0000
151 49 Paweł Kawa
OPEN 01:51:43.962 +00:15:24.172 0.0000
152 167 Artur Chmielowiec
OPEN 01:51:48.410 +00:15:28.620 0.0000
153 274 Ruslan Shrubenko laryzebatka.com
OPEN 01:51:51.805 +00:15:32.015 0.0000
154 227 Marcin Dziedzic
OPEN 01:51:52.489 +00:15:32.699 0.0000
155 2 Adam Kłębczyk
OPEN 01:51:55.512 +00:15:35.722 0.0000
156 243 Adrian Oleśniewicz GKC
OPEN 01:51:56.655 +00:15:36.865 0.0000
157 13 Tadeusz Kozak BSK Miód Kozacki
OPEN 01:51:57.192 +00:15:37.402 0.0000
158 153 Wacław Zając jestplasko.com
OPEN 01:52:01.405 +00:15:41.615 0.0000
159 228 Bartłomiej Chronowski
OPEN 01:52:08.345 +00:15:48.555 0.0000
160 10 Józef Rabski KS Luboń Skomielna Biała
OPEN 01:52:09.437 +00:15:49.647 0.0000
161 323 Paweł Jaźwa ŁTC Łańcut
OPEN 01:52:12.465 +00:15:52.675 0.0000
162 87 Mariusz Korolczuk PTR Dojlidy Białystok
OPEN 01:52:12.707 +00:15:52.917 0.0000
163 11 Stanisław Radzik TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
OPEN 01:52:14.742 +00:15:54.952 0.0000
164 132 Grzegorz Kania Fil-Bike.com
OPEN 01:52:17.152 +00:15:57.362 0.0000
165 85 Radek Grafczyński
OPEN 01:52:22.972 +00:16:03.182 0.0000
166 125 Witold Rzeszutek
OPEN 01:52:30.932 +00:16:11.142 0.0000
167 43 Paweł Kosiorowski R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
OPEN 01:53:13.720 +00:16:53.930 0.0000
168 198 Izabela Sikora BIKE-RS.PL
OPEN 01:53:18.929 +00:16:59.139 0.0000
169 24 Wojciech Rosłoński GKC
OPEN 01:53:20.950 +00:17:01.160 0.0000
170 93 Piotr Koziarz SGC
OPEN 01:53:27.693 +00:17:07.903 0.0000
171 308 Grzegorz Jemioło jestplasko.com
OPEN 01:53:31.424 +00:17:11.634 0.0000
172 80 Katarzyna Orłowska ROGELLI TEAM
OPEN 01:53:46.700 +00:17:26.910 0.0000
173 280 Marcin Szlachta KP PSP Proszowice
OPEN 01:53:48.374 +00:17:28.584 0.0000
174 259 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała
OPEN 01:54:46.468 +00:18:26.678 0.0000
175 146 Michał Woźniak
OPEN 01:55:14.002 +00:18:54.212 0.0000
176 71 Łukasz Markowski GKC
OPEN 01:55:22.913 +00:19:03.123 0.0000
177 6 Zdzisław Rejza KLTC KONIN
OPEN 01:55:35.723 +00:19:15.933 0.0000
178 109 Mariusz Ornowski Fujitsu Łódź Team
OPEN 01:56:25.124 +00:20:05.334 0.0000
179 8 Witold Filas ULTREK MTB TEAM
OPEN 01:56:26.160 +00:20:06.370 0.0000
180 180 Piotr Cudny Pętla Kopernika Team
OPEN 01:56:30.389 +00:20:10.599 0.0000
181 226 Krzysztof Pazdan Klub Kolarski Spartacus Dębica
OPEN 01:56:46.572 +00:20:26.782 0.0000
182 151 Kamila Biernat Romet Racing Team
OPEN 01:56:58.600 +00:20:38.810 0.0000
183 98 TOMASZ KAWA
OPEN 01:57:15.477 +00:20:55.687 0.0000
184 35 Adam Wytrwał Bike Brothers OSHEE Team
OPEN 01:57:28.550 +00:21:08.760 0.0000
185 74 Wiktor Majerski KrosSki Remsport
OPEN 01:57:36.544 +00:21:16.754 0.0000
186 314 Darek Dudziński BIKEBROTHERS TEAM
OPEN 01:57:51.112 +00:21:31.322 0.0000
187 269 Miłosz Pagacz BIKEBROTHERS TEAM
OPEN 01:57:51.337 +00:21:31.547 0.0000
188 4 Jerzy Żuber Roweromania
OPEN 01:58:08.250 +00:21:48.460 0.0000
189 294 Grzegorz Buła THULE - JMP
OPEN 01:58:18.679 +00:21:58.889 0.0000
190 118 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki
OPEN 01:58:22.972 +00:22:03.182 0.0000
191 61 Marcin Jekel
OPEN 01:58:31.264 +00:22:11.474 0.0000
192 26 Jacek Zalewski STC Nowy Sącz
OPEN 01:58:41.887 +00:22:22.097 0.0000
193 112 Marcin Spłuszka
OPEN 01:58:51.362 +00:22:31.572 0.0000
194 277 asia garlewicz Bike Brothers OSHEE Team
OPEN 01:58:59.173 +00:22:39.383 0.0000
195 77 Magdalena Winiarczyk PTC Przemyśl
OPEN 01:59:12.990 +00:22:53.200 0.0000
196 173 Maciej Dziedzic Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 01:59:13.585 +00:22:53.795 0.0000
197 62 Paweł Madzula
OPEN 01:59:15.802 +00:22:56.012 0.0000
198 7 Janusz Siwiec DOBRE SKLEPY ROWEROWE-KROSNO
OPEN 01:59:22.345 +00:23:02.555 0.0000
199 79 Łukasz Wróbel
OPEN 01:59:30.815 +00:23:11.025 0.0000
200 28 Wojciech Gorzkowicz GKC
OPEN 01:59:32.395 +00:23:12.605 0.0000
201 44 Szymon Batkowski Biłgoraj
OPEN 01:59:35.947 +00:23:16.157 0.0000
202 113 Katarzyna Polakowska Romet Racing Team
OPEN 01:59:36.992 +00:23:17.202 0.0000
203 303 Jan Pilch
OPEN 01:59:45.567 +00:23:25.777 0.0000
204 285 MAREK Szuper Sarafis Team
OPEN 01:59:45.627 +00:23:25.837 0.0000
205 224 Marcin Wróbel
OPEN 01:59:49.292 +00:23:29.502 0.0000
206 209 Krzysztof Łabno
OPEN 02:00:01.909 +00:23:42.119 0.0000
207 170 Piotr Kalbarczyk Pętla Kopernika Team
OPEN 02:00:08.705 +00:23:48.915 0.0000
208 207 Marek Stec UKS Podwilk
OPEN 02:00:31.132 +00:24:11.342 0.0000
209 41 Jacek Groń Rehabilitacja Sportowa-Jacek Groń
OPEN 02:00:33.327 +00:24:13.537 0.0000
210 305 Maciej Połys PROMED Nowy Sącz
OPEN 02:02:22.690 +00:26:02.900 0.0000
211 298 Slawek Radzik
OPEN 02:02:51.682 +00:26:31.892 0.0000
212 82 Przemysław Kudera
OPEN 02:03:42.157 +00:27:22.367 0.0000
213 197 Lucjan Łyszczarz PeLuCza
OPEN 02:03:48.482 +00:27:28.692 0.0000
214 205 Tomasz Brzewski 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
OPEN 02:04:01.169 +00:27:41.379 0.0000
215 271 Paweł Pajdak WLKS Krakus bbc Czaja
OPEN 02:04:02.312 +00:27:42.522 0.0000
216 219 Tomasz Czernich UKS Siemaszka Piekary
OPEN 02:04:22.349 +00:28:02.559 0.0000
217 68 Waldemar Jabłoński
OPEN 02:04:28.652 +00:28:08.862 0.0000
218 56 Dariusz Drobot Bieniasz Bike Team
OPEN 02:04:30.460 +00:28:10.670 0.0000
219 69 Marek Nosal Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
OPEN 02:04:38.702 +00:28:18.912 0.0000
220 287 Aleksander Radzik Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 02:04:43.510 +00:28:23.720 0.0000
221 158 Konrad Lipski
OPEN 02:04:47.222 +00:28:27.432 0.0000
222 105 pawel florek
OPEN 02:04:55.974 +00:28:36.184 0.0000
223 121 Marcin Raczyński
OPEN 02:05:51.572 +00:29:31.782 0.0000
224 312 Łukasz Tokarczyk Grupetto Gorlice
OPEN 02:06:00.995 +00:29:41.205 0.0000
225 168 Tomasz Woźniak
OPEN 02:06:09.939 +00:29:50.149 0.0000
226 307 Adam Pamuła
OPEN 02:06:28.143 +00:30:08.353 0.0000
227 116 Szymon Urban Koniec Rajdu
OPEN 02:06:42.325 +00:30:22.535 0.0000
228 159 Marcin Jeżółkowski
OPEN 02:07:10.279 +00:30:50.489 0.0000
229 78 Adam Konieczny
OPEN 02:07:10.750 +00:30:50.960 0.0000
230 319 janusz Duran GKC
OPEN 02:07:20.799 +00:31:01.009 0.0000
231 23 Robert Osika
OPEN 02:07:29.113 +00:31:09.323 0.0000
232 30 Mariusz Hopek STC Nowy Sącz
OPEN 02:07:32.834 +00:31:13.044 0.0000
233 311 Wacław Stasiowski Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
OPEN 02:07:55.930 +00:31:36.140 0.0000
234 94 Andrew Kiełbowicz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
OPEN 02:07:59.985 +00:31:40.195 0.0000
235 213 Piotr Sito PeLuCza
OPEN 02:08:55.810 +00:32:36.020 0.0000
236 225 Szymon Schab
OPEN 02:10:06.822 +00:33:47.032 0.0000
237 122 Piotr Rudziewicz
OPEN 02:10:12.264 +00:33:52.474 0.0000
238 163 Kamil Pomarański DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
OPEN 02:10:26.075 +00:34:06.285 0.0000
239 281 Ola Zimny
OPEN 02:10:42.340 +00:34:22.550 0.0000
240 17 Jan Wałaszek Bike Brothers OSHEE Team
OPEN 02:10:43.780 +00:34:23.990 0.0000
241 88 Łukasz Śmietanka
OPEN 02:11:18.740 +00:34:58.950 0.0000
242 147 Marcin Król
OPEN 02:11:30.377 +00:35:10.587 0.0000
243 148 Karol Łojas
OPEN 02:11:55.507 +00:35:35.717 0.0000
244 15 Robert Kwiatkowski
OPEN 02:11:57.002 +00:35:37.212 0.0000
245 145 Jarosław Czerwień Gorlice
OPEN 02:11:58.167 +00:35:38.377 0.0000
246 284 Cezary Seliga cyklopar
OPEN 02:13:00.882 +00:36:41.092 0.0000
247 179 Zawodnik Anonimowy
OPEN 02:13:58.112 +00:37:38.322 0.0000
248 46 Jacek Szczupak ŁTC Łańcut
OPEN 02:14:56.827 +00:38:37.037 0.0000
249 229 Szymon Gurbisz
OPEN 02:15:21.635 +00:39:01.845 0.0000
250 251 Mateusz Potępa
OPEN 02:17:15.254 +00:40:55.464 0.0000
251 124 Sylwia Piszczatowska PTR Dojlidy Białystok
OPEN 02:18:04.062 +00:41:44.272 0.0000
252 260 przemek zipser
OPEN 02:18:20.317 +00:42:00.527 0.0000
253 195 Dariusz Krawiec
OPEN 02:19:40.324 +00:43:20.534 0.0000
254 60 Maciej Kularz Sprint Gorzyce
OPEN 02:20:07.985 +00:43:48.195 0.0000
255 95 Tomasz Maciuszek
OPEN 02:20:18.905 +00:43:59.115 0.0000
256 177 Tomasz Lewandowski
OPEN 02:20:30.785 +00:44:10.995 0.0000
257 54 Małgorzata Sucha
OPEN 02:21:27.988 +00:45:08.198 0.0000
258 155 Karol Widuch
OPEN 02:21:36.872 +00:45:17.082 0.0000
259 107 Michał Drzyzgiewicz
OPEN 02:23:52.937 +00:47:33.147 0.0000
260 202 Kamil Rafa Łaziska Górne
OPEN 02:26:23.857 +00:50:04.067 0.0000
261 315 Kamil Kiwior LEGALTRANS
OPEN 02:27:16.139 +00:50:56.349 0.0000
262 14 Maciej Kozieł TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
OPEN 02:27:17.125 +00:50:57.335 0.0000
263 123 Przemysław Półchłopek
OPEN 02:29:30.512 +00:53:10.722 0.0000
264 295 Stanisław Kołodziej
OPEN 02:29:43.850 +00:53:24.060 0.0000
265 276 Adam German
OPEN 02:30:50.918 +00:54:31.128 0.0000
266 222 Przemysław Bochenek
OPEN 02:31:04.487 +00:54:44.697 0.0000
267 300 Sławomir Liebner
OPEN 02:31:22.492 +00:55:02.702 0.0000
268 318 Waldemar Łodej Stal Rzeszów
OPEN 02:33:36.540 +00:57:16.750 0.0000
269 50 Mirosław Śmietana PIRAMIDA FITNESS CLUB
OPEN 02:33:50.712 +00:57:30.922 0.0000
270 181 Katarzyna Wójcik IN MOGILANY CYCLING TEAM
OPEN 02:34:54.969 +00:58:35.179 0.0000
271 63 Paweł Czerwień
OPEN 02:36:49.035 +01:00:29.245 0.0000
272 141 Marcin Bojdo
OPEN 02:38:03.860 +01:01:44.070 0.0000
273 175 Andrzej Rybicki
OPEN 02:40:17.597 +01:03:57.807 0.0000
274 55 Michał Pawłowski
OPEN 02:48:18.829 +01:11:59.039 0.0000
275 286 Kamil Czechowicz PeLuCza
OPEN 02:51:08.220 +01:14:48.430 0.0000
276 110 Łukasz Karbowniczek ZORZA Tarnobrzeg
OPEN 02:51:30.530 +01:15:10.740 0.0000
277 129 Anna Karbowniczek ZORZA Tarnobrzeg
OPEN 02:51:31.992 +01:15:12.202 0.0000
278 232 Damian Głownia POLART NUTRAXX TEAM
OPEN 02:56:35.427 +01:20:15.637 0.0000
279 5 PIOTR MISZCZAK STC Nowy Sącz
OPEN 02:59:15.612 +01:22:55.822 0.0000
DNF 238 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 237 Krystian Dec SGC OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 234 Arkadiusz Gubała Grupetto Gorlice OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 309 Rafał Madej OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 290 Andrzej Małysa IN MOGILANY CYCLING TEAM OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 267 jacek olszowski Amatorski Zespół Kolarski Moszczenica OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1 Wiesław Rafa OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 25 Stanisław Sichelski THULE - JMP OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 266 Marek Sowa Amatorski Zespół Kolarski Moszczenica OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 275 Volodymyr Vasilkovski Chmielnicki OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.