Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Bieg Króla

Brak cyklu

Wyniki kategoria M3



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 734 Paweł Sikorski
M3 00:07:14.867(1) 00:24:34.020(1) 00:34:12.373 0.0000
2 689 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
M3 00:07:15.535(2) 00:24:49.809(2) 00:34:55.860 +00:00:43.487 0.0000
3 700 Sławomir Walaszczyk Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
M3 00:07:39.172(3) 00:26:29.485(3) 00:37:17.217 +00:03:04.844 0.0000
4 682 Mirosław Prędki Przysieki
M3 00:08:14.252(4) 00:28:30.674(4) 00:40:17.078 +00:06:04.705 0.0000
5 650 Arkadiusz Gomułka UKS Strzeszyn
M3 00:08:56.097(13) 00:29:59.510(5) 00:42:04.070 +00:07:51.697 0.0000
6 581 Mikołaj Cierlak
M3 00:09:04.382(17) 00:30:57.367(11) 00:43:03.485 +00:08:51.112 0.0000
7 572 Piotr Ryba Klub Biegacza Maratończyk Dębica
M3 00:08:51.034(9) 00:30:54.655(9) 00:43:16.082 +00:09:03.709 0.0000
8 277 Bogusław Pietrusiak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
M3 00:08:54.934(11) 00:31:04.430(12) 00:43:18.110 +00:09:05.737 0.0000
9 549 Arkadiusz Michalski Nowy Styl Group Running Team
M3 00:08:29.717(6) 00:30:31.220(6) 00:43:19.083 +00:09:06.710 0.0000
10 690 Arkadiusz Teczar HARDcoroweKoksyJASŁO
M3 00:08:26.494(5) 00:30:51.340(8) 00:43:24.632 +00:09:12.259 0.0000
11 590 Sławomir Kuliga
M3 00:08:41.439(7) 00:30:48.320(7) 00:43:27.390 +00:09:15.017 0.0000
12 674 Rafał Opałka MTB MOSIR DUKLA
M3 00:08:55.173(12) 00:30:56.047(10) 00:43:47.104 +00:09:34.731 0.0000
13 554 Marcin Wiącek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
M3 00:08:51.895(10) 00:31:08.464(13) 00:44:21.258 +00:10:08.885 0.0000
14 582 Wiktor Okoński
M3 00:09:02.234(16) 00:31:49.709(16) 00:44:29.825 +00:10:17.452 0.0000
15 688 Rafał Sokulski
M3 00:09:25.640(24) 00:32:11.275(19) 00:44:39.384 +00:10:27.011 0.0000
16 567 Dariusz Błażejowski Nowy Styl Group Running Team
M3 00:08:41.972(8) 00:31:39.400(14) 00:44:41.040 +00:10:28.667 0.0000
17 553 Rafał Furdyna
M3 00:09:08.104(18) 00:32:01.162(18) 00:44:47.155 +00:10:34.782 0.0000
18 548 Artur Brączyk
M3 00:09:00.857(15) 00:31:51.353(17) 00:44:48.847 +00:10:36.474 0.0000
19 562 Karol Kłosowski Los Trepos Companieros
M3 00:09:14.859(20) 00:31:49.267(15) 00:44:54.894 +00:10:42.521 0.0000
20 551 Tomasz Kusz
M3 00:09:30.094(26) 00:32:24.827(21) 00:44:58.114 +00:10:45.741 0.0000
21 589 Janusz Sanocki
M3 00:09:16.360(21) 00:32:21.685(20) 00:45:37.600 +00:11:25.227 0.0000
22 665 Piotr Koczwara
M3 00:09:26.042(25) 00:32:30.959(22) 00:45:56.854 +00:11:44.481 0.0000
23 559 PIotr Karol MUKS JEDLICZE
M3 00:09:23.329(23) 00:32:34.130(23) 00:46:04.917 +00:11:52.544 0.0000
24 640 Sebastian Basta
M3 00:08:58.102(14) 00:32:54.887(24) 00:46:06.478 +00:11:54.105 0.0000
25 571 Marcin Wilgucki
M3 00:10:03.287(29) 00:33:45.215(28) 00:46:10.002 +00:11:57.629 0.0000
26 641 Damian Bielawa
M3 00:10:09.030(30) 00:33:20.623(27) 00:46:25.435 +00:12:13.062 0.0000
27 579 Paweł Bors
M3 00:09:54.325(28) 00:33:19.014(26) 00:46:42.294 +00:12:29.921 0.0000
28 574 Damian Gąsiewski Zabiegani Mielec
M3 00:09:11.230(19) 00:33:13.319(25) 00:47:32.765 +00:13:20.392 0.0000
29 568 Grzegorz Nachman Drużyna Pierścienia
M3 00:09:43.072(27) 00:34:20.610(29) 00:48:46.215 +00:14:33.842 0.0000
30 647 Piotr Fyda
M3 00:10:14.072(32) 00:34:46.012(30) 00:48:54.202 +00:14:41.829 0.0000
31 692 Adam Tuleja Koneser
M3 00:10:42.569(41) 00:35:19.954(32) 00:49:19.974 +00:15:07.601 0.0000
32 707 Paweł Wójcik
M3 00:09:21.297(22) 00:49:27.462 +00:15:15.089 0.0000
33 580 Marcin Sołtys Ping-pong
M3 00:10:09.387(31) 00:34:53.177(31) 00:49:27.615 +00:15:15.242 0.0000
34 593 Łukasz Pękalski
M3 00:11:07.640(46) 00:36:11.572(35) 00:49:37.515 +00:15:25.142 0.0000
35 577 Mirosław Stachurski
M3 00:10:21.617(36) 00:35:29.122(34) 00:49:49.144 +00:15:36.771 0.0000
36 587 Marcin Buntow
M3 00:10:16.480(33) 00:35:27.342(33) 00:50:02.562 +00:15:50.189 0.0000
37 566 Ireneusz Mazur Dębickie GEPARDY
M3 00:10:33.147(38) 00:36:24.120(36) 00:51:29.054 +00:17:16.681 0.0000
38 586 Wojtek Okarma SPOREST
M3 00:10:36.560(40) 00:36:45.147(38) 00:51:30.695 +00:17:18.322 0.0000
39 565 Jarosław Zając Dragon's Runners
M3 00:10:19.095(35) 00:36:26.858(37) 00:51:51.300 +00:17:38.927 0.0000
40 678 Miłosz Pietrus
M3 00:10:26.480(37) 00:37:30.447(39) 00:52:35.780 +00:18:23.407 0.0000
41 652 Michał Górka Olimpijczyk Racławice
M3 00:10:16.940(34) 00:38:03.259(41) 00:53:47.762 +00:19:35.389 0.0000
42 552 Łukasz Grabowy Klub Biegacza Maratończyk Dębica
M3 00:10:51.515(42) 00:38:53.732(44) 00:53:47.879 +00:19:35.506 0.0000
43 555 Robert Polański Noćne wołki
M3 00:11:46.755(48) 00:39:01.414(45) 00:54:17.567 +00:20:05.194 0.0000
44 595 Marcin Socha Aktywny Dynów
M3 00:11:03.902(44) 00:38:48.582(43) 00:54:20.589 +00:20:08.216 0.0000
45 596 Damian Majcher
M3 00:10:33.362(39) 00:37:41.239(40) 00:54:27.339 +00:20:14.966 0.0000
46 550 Artur Warchoł
M3 00:11:06.232(45) 00:38:43.804(42) 00:54:41.695 +00:20:29.322 0.0000
47 655 Andrzej Hanych
M3 00:10:52.387(43) 00:39:20.894(46) 00:55:21.794 +00:21:09.421 0.0000
48 662 Maciej Kania
M3 00:11:30.534(47) 00:39:42.942(47) 00:55:37.487 +00:21:25.114 0.0000
49 558 Sebastian Doniec www.adwokatdoniec.pl
M3 00:14:33.332(49) 00:54:20.327(48) 01:17:08.822 +00:42:56.449 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.