Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Bieg Króla

Brak cyklu

Wyniki kategoria M2



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 612 Paweł Malski Runshop Team
M2 00:07:23.842(1) 00:25:16.202(1) 00:35:35.460 0.0000
2 673 Marcin Niezgoda KKB MOSiR Krosno
M2 00:07:39.900(4) 00:25:45.210(2) 00:35:42.027 +00:00:06.567 0.0000
3 600 Jarosław Makowiec LKS Burzyn
M2 00:07:37.595(3) 00:25:50.802(3) 00:35:54.935 +00:00:19.475 0.0000
4 602 Marek Piękoś
M2 00:07:43.647(5) 00:26:21.207(4) 00:37:17.277 +00:01:41.817 0.0000
5 613 Wilk Łukasz
M2 00:07:47.557(6) 00:26:47.535(5) 00:37:23.882 +00:01:48.422 0.0000
6 615 Bartłomiej Jachimowski
M2 00:07:28.329(2) 00:27:10.213(6) 00:38:32.120 +00:02:56.660 0.0000
7 599 Maciej Żyra
M2 00:08:09.484(7) 00:28:05.520(7) 00:39:00.359 +00:03:24.899 0.0000
8 714 Hubert Źrebiec ULKS Technik Trzcinica
M2 00:08:37.822(11) 00:29:41.749(8) 00:41:01.532 +00:05:26.072 0.0000
9 639 Piotr Barud Finisz Rymanów
M2 00:08:31.830(10) 00:30:04.539(9) 00:42:19.927 +00:06:44.467 0.0000
10 604 Adrian Walat
M2 00:08:43.867(12) 00:30:28.240(11) 00:42:21.927 +00:06:46.467 0.0000
11 680 Mateusz Pliś
M2 00:08:44.217(13) 00:30:25.789(10) 00:42:28.740 +00:06:53.280 0.0000
12 625 Marek Ziobrowski "Orzeł" Lubla
M2 00:09:01.350(14) 00:31:06.867(13) 00:42:57.884 +00:07:22.424 0.0000
13 669 Krystian Kras
M2 00:09:24.492(19) 00:31:59.744(15) 00:44:13.822 +00:08:38.362 0.0000
14 645 Maciej Dulowski
M2 00:08:26.729(9) 00:30:45.914(12) 00:44:15.433 +00:08:39.973 0.0000
15 711 Rafał Zaucha LKS Burzyn
M2 00:09:08.330(15) 00:31:38.974(14) 00:44:28.299 +00:08:52.839 0.0000
16 603 Paweł Styczyński
M2 00:09:22.408(17) 00:32:10.775(16) 00:45:08.980 +00:09:33.520 0.0000
17 621 Michał Szukała Laz Wegaz
M2 00:09:12.527(16) 00:32:20.042(17) 00:45:28.282 +00:09:52.822 0.0000
18 705 Michał Witalis
M2 00:10:15.552(25) 00:33:51.819(18) 00:45:31.763 +00:09:56.303 0.0000
19 628 Adrian Trygar DopchajMnieDoMety
M2 00:10:15.574(26) 00:34:09.833(22) 00:47:14.899 +00:11:39.439 0.0000
20 629 Jakub Biroś
M2 00:10:19.960(27) 00:34:11.874(23) 00:47:16.024 +00:11:40.564 0.0000
21 617 Przemysław Cierlak
M2 00:09:55.305(21) 00:33:59.259(19) 00:47:30.765 +00:11:55.305 0.0000
22 626 Jakub Mastej BG
M2 00:09:23.064(18) 00:34:03.327(21) 00:47:44.320 +00:12:08.860 0.0000
23 619 Łukasz Stareńczak DopchajMnieDoMety
M2 00:09:58.105(23) 00:34:00.595(20) 00:49:01.475 +00:13:26.015 0.0000
24 649 Krzysztof Godlewski Nowy Styl Group Running Team
M2 00:10:03.070(24) 00:35:07.012(24) 00:49:06.400 +00:13:30.940 0.0000
25 630 Tomasz Nylec
M2 00:09:56.419(22) 00:35:26.275(26) 00:49:39.014 +00:14:03.554 0.0000
26 622 Mateusz Kois Laz Wegaz
M2 00:09:34.284(20) 00:35:12.340(25) 00:50:41.280 +00:15:05.820 0.0000
27 671 Mariusz Mastej
M2 00:10:32.035(28) 00:37:37.527(27) 00:54:24.764 +00:18:49.304 0.0000
28 732 Jacek Mazur
M2 00:11:36.449(29) 00:39:23.742(28) 00:55:06.099 +00:19:30.639 0.0000
DNF 713 Arkadiusz Śliwa M2 00:08:10.662(8) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.