Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Bieg Króla

Brak cyklu

Wyniki kategoria K3



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 251 Marta Prajzner
K3 00:07:49.534(1) 00:18:29.832 0.0000
2 360 SYLWIA KILAR Lady Gym Jasło
K3 00:09:29.068(3) 00:22:43.417 +00:04:13.585 0.0000
3 352 Urszula Związek
K3 00:09:26.429(2) 00:23:00.275 +00:04:30.443 0.0000
4 332 Katarzyna Magda
K3 00:10:07.459(4) 00:24:04.069 +00:05:34.237 0.0000
5 260 Joanna Szafarz
K3 00:10:38.592(7) 00:25:08.310 +00:06:38.478 0.0000
6 359 Barbara Dzik
K3 00:10:08.247(5) 00:25:32.837 +00:07:03.005 0.0000
7 350 Patrycja Wilgucka
K3 00:11:21.315(16) 00:26:22.642 +00:07:52.810 0.0000
8 274 Joanna Mitoraj Nowy Styl Group Running Team
K3 00:10:43.303(9) 00:26:23.037 +00:07:53.205 0.0000
9 337 Agnieszka Przywara-Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
K3 00:11:03.275(12) 00:26:36.209 +00:08:06.377 0.0000
10 354 Iwona Gumienna
K3 00:10:40.749(8) 00:26:43.632 +00:08:13.800 0.0000
11 228 Elżbieta Kmiotek
K3 00:11:29.335(18) 00:27:15.200 +00:08:45.368 0.0000
12 202 Dominika Bardel Lady Gym Jasło
K3 00:10:53.297(11) 00:27:15.865 +00:08:46.033 0.0000
13 343 Maria Bosak - Sojka Grupa Biegowa Uniwersytetu Rzeszowskiego G.B.U.R.
K3 00:11:47.445(21) 00:27:16.305 +00:08:46.473 0.0000
14 346 Magdalena Stawarz
K3 00:10:28.412(6) 00:27:17.944 +00:08:48.112 0.0000
15 335 Emilia Bednarczyk
K3 00:11:20.887(15) 00:27:22.083 +00:08:52.251 0.0000
16 239 Aleksandra Mazur
K3 00:11:28.544(17) 00:27:30.867 +00:09:01.035 0.0000
17 222 Ewelina Golczewska
K3 00:11:30.312(19) 00:27:31.397 +00:09:01.565 0.0000
18 261 Anna Szczygieł
K3 00:10:45.077(10) 00:28:13.179 +00:09:43.347 0.0000
19 257 Katarzyna Sobas
K3 00:11:11.022(13) 00:28:30.932 +00:10:01.100 0.0000
20 331 Anna Batycka Bartkowiak Bartkowiak Team
K3 00:11:19.007(14) 00:28:41.142 +00:10:11.310 0.0000
21 217 Diana Dumara
K3 00:11:44.280(20) 00:28:52.617 +00:10:22.785 0.0000
22 230 Martina Kolibárová Maras team
K3 00:12:37.884(24) 00:29:18.122 +00:10:48.290 0.0000
23 272 Katarzyna Łęcka
K3 00:12:04.492(22) 00:29:24.747 +00:10:54.915 0.0000
24 348 Paulina Szurek
K3 00:12:13.230(23) 00:29:24.754 +00:10:54.922 0.0000
25 349 Anna Czarny
K3 00:13:31.620(25) 00:31:53.654 +00:13:23.822 0.0000
26 353 Anna Koś
K3 00:13:33.568(26) 00:31:54.770 +00:13:24.938 0.0000
27 363 Kinga Rzeszutek
K3 00:14:10.667(28) 00:35:31.700 +00:17:01.868 0.0000
28 234 Aldona Ledźwoń
K3 00:14:09.079(27) 00:35:36.954 +00:17:07.122 0.0000
29 235 Żaklina Lis Dębickie GEPARDY
K3 00:14:24.199(29) 00:35:38.432 +00:17:08.600 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.