Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Bieg Króla

Brak cyklu

Wyniki kategoria M2



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 244 Damian Noga UKS Żaczek Połaniec
M2 00:06:21.925(1) 00:15:05.907 0.0000
2 219 Konrad Dziedzic KB Krościenko Wyżne
M2 00:06:38.344(2) 00:16:03.047 +00:00:57.140 0.0000
3 374 Marcin Węgiel Malinowynos.pl
M2 00:07:22.214(3) 00:17:44.469 +00:02:38.562 0.0000
4 370 Łukasz Radecki
M2 00:07:40.802(4) 00:17:47.599 +00:02:41.692 0.0000
5 387 Mateusz Król
M2 00:08:08.573(7) 00:19:10.437 +00:04:04.530 0.0000
6 276 Marek Chajec Malinowynos.pl
M2 00:08:11.142(8) 00:19:27.610 +00:04:21.703 0.0000
7 226 Bartłomiej Jasiński GKS Kotów
M2 00:07:50.107(5) 00:19:28.629 +00:04:22.722 0.0000
8 206 Konrad Błaż AZS AWF KRAKÓW MASTERS
M2 00:08:00.790(6) 00:20:01.985 +00:04:56.078 0.0000
9 393 Piotr Myśliwiec
M2 00:08:17.969(9) 00:20:05.555 +00:04:59.648 0.0000
10 293 Mateusz Bieszczad
M2 00:08:45.394(10) 00:20:48.167 +00:05:42.260 0.0000
11 378 Mateusz Gajda Gajda Team
M2 00:08:59.839(11) 00:21:22.585 +00:06:16.678 0.0000
12 384 Wiktor Polar ChP team
M2 00:09:34.840(13) 00:22:37.120 +00:07:31.213 0.0000
13 381 Daniel Starzewski
M2 00:09:48.907(15) 00:22:50.214 +00:07:44.307 0.0000
14 367 Michał Szerer
M2 00:10:31.390(22) 00:23:28.848 +00:08:22.941 0.0000
15 218 Łukasz Dunajski Dębickie GEPARDY
M2 00:10:19.572(20) 00:23:30.764 +00:08:24.857 0.0000
16 379 Marcel Kraus
M2 00:10:11.003(19) 00:23:30.807 +00:08:24.900 0.0000
17 375 Grzegorz Michalski
M2 00:09:06.397(12) 00:23:41.059 +00:08:35.152 0.0000
18 377 Krystian Tęczar
M2 00:09:48.277(14) 00:23:52.692 +00:08:46.785 0.0000
19 389 Karol Rąpała Rompey Team
M2 00:10:03.190(16) 00:24:03.579 +00:08:57.672 0.0000
20 266 Paweł Tomczewski
M2 00:10:45.329(25) 00:24:13.903 +00:09:07.996 0.0000
21 227 Dariusz Kmiecik RomanOwo Team
M2 00:10:09.720(17) 00:24:28.669 +00:09:22.762 0.0000
22 255 Michał Roman
M2 00:10:30.494(21) 00:24:33.584 +00:09:27.677 0.0000
23 369 Damian Gajda Gajda Team
M2 00:10:09.772(18) 00:24:52.795 +00:09:46.888 0.0000
24 297 Damian Strojny G.B.U.R.
M2 00:10:44.992(24) 00:25:51.580 +00:10:45.673 0.0000
25 390 Bartosz Karakuła
M2 00:10:40.233(23) 00:26:06.447 +00:11:00.540 0.0000
26 214 Robert Dudek
M2 00:11:04.750(27) 00:26:51.912 +00:11:46.005 0.0000
27 388 Michał Uliasz ChP team
M2 00:11:39.560(29) 00:27:19.572 +00:12:13.665 0.0000
28 395 Krystian Jaracz Ekonomic Jasło
M2 00:11:26.922(28) 00:27:25.679 +00:12:19.772 0.0000
29 386 Mateusz Kędra ChP team
M2 00:10:59.332(26) 00:28:18.629 +00:13:12.722 0.0000
30 371 Michał Skóra G.B.U.R.
M2 00:11:55.273(30) 00:30:22.773 +00:15:16.866 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.