Impreza: Komańcza 2016

Cyklokarpaty.pl 2016

Wyniki kategoria MM2

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 6 Sławomir Dziwisz Fil-Bike.com
MM2 MM2 01:20:47.347(1) 01:42:25.362 400.0000
2 397 Marcin Rydel PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MM2 01:21:53.830(2) 01:43:32.982 +00:01:07.620 395.6465
3 375 Mateusz Rejch SST LUBCZA
MM2 MM2 01:22:34.150(3) 01:43:33.497 +00:01:08.135 395.6137
4 385 Piotr Sajdak Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MM2 01:22:54.944(4) 01:46:03.704 +00:03:38.342 386.2758
5 407 Zbigniew Krzesiński Żbik Komańcza
MM2 MM2 01:23:04.637(5) 01:47:22.897 +00:04:57.535 381.5279
6 1295 Wiktor Hudyka KCP Elzat Bieniasz Bike Team
MM2 MM2 01:24:20.077(6) 01:48:17.430 +00:05:52.068 378.3257
7 1118 Michał Korlatowicz PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MM2 01:27:43.220(7) 01:51:22.110 +00:08:56.748 367.8696
8 19 Jarosław Książek Thule - JMP
MM2 MM2 01:29:23.664(9) 01:53:47.860 +00:11:22.498 360.0169
9 138 Grzegorz Potasiewicz MTB Rymanów
MM2 MM2 01:31:40.845(10) 01:56:05.822 +00:13:40.460 352.8865
10 4444 Michał Bieniasz Chemik Pustków MTB
MM2 MM2 01:32:54.224(11) 01:58:26.654 +00:16:01.292 345.8934
11 2113 Bartosz Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
MM2 MM2 01:37:00.317(13) 02:01:36.520 +00:19:11.158 336.8928
12 680 Janek Zaczek ULTREK MTB TEAM
MM2 MM2 01:37:42.180(14) 02:02:17.402 +00:19:52.040 335.0157
13 122 Adam Gawlik PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MM2 01:36:59.992(12) 02:02:19.287 +00:19:53.925 334.9296
14 696 Wojciech Selwa Ideo
MM2 MM2 01:28:21.077(8) 02:06:09.230 +00:23:43.868 324.7549
15 97 Konrad Zieliński
MM2 MM2 01:40:20.033(15) 02:06:20.657 +00:23:55.295 324.2654
16 1308 Sebastian Berger Grupetto Gorlice
MM2 MM2 01:40:56.570(18) 02:06:45.510 +00:24:20.148 323.2058
17 148 Łukasz Olejarz Żbik Komańcza
MM2 MM2 01:43:50.302(22) 02:08:11.547 +00:25:46.185 319.5904
18 369 Mateusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM2 MM2 01:40:33.617(17) 02:08:23.940 +00:25:58.578 319.0763
19 1885 Łukasz Głód MTB MOSiR Dukla
MM2 MM2 01:42:26.520(20) 02:09:06.515 +00:26:41.153 317.3227
20 411 Przemysław Sobolak Szobak Bike Team
MM2 MM2 01:42:26.122(19) 02:09:26.174 +00:27:00.812 316.5194
21 1912 Marek Wołczański
MM2 MM2 01:44:50.470(23) 02:13:20.799 +00:30:55.437 307.2374
22 186 Paweł Dołżycki Żbik Komańcza
MM2 MM2 01:43:44.005(21) 02:13:52.734 +00:31:27.372 306.0160
23 34 Przemysław Korzec MTB MOSiR Dukla
MM2 MM2 01:47:27.977(25) 02:13:59.589 +00:31:34.227 305.7550
24 1498 Krystian Tomasik Jedlicze TEAM
MM2 MM2 01:46:47.725(24) 02:14:36.079 +00:32:10.717 304.3735
25 559 Tomasz Broekere My Center
MM2 MM2 01:48:40.670(26) 02:15:56.958 +00:33:31.596 301.3556
26 1087 Ľubomír Girašek
MM2 MM2 01:51:49.549(27) 02:20:28.667 +00:38:03.305 291.6410
27 1501 Paweł Łyko Jelenie w Terenie
MM2 MM2 01:40:29.120(16) 02:21:21.757 +00:38:56.395 289.8155
28 414 Michał Kańkowski OTR Kraków
MM2 MM2 01:52:26.638(28) 02:21:40.667 +00:39:15.305 289.1708
29 729 Dominik Jakubowski Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MM2 01:55:17.444(29) 02:24:20.317 +00:41:54.955 283.8400
30 1929 Mateusz Wawrzonek Baszta BikeSport Lesko
MM2 MM2 01:59:34.644(30) 02:27:55.767 +00:45:30.405 276.9501
31 9996 Paweł Podborny
MM2 MM2 02:07:33.260(31) 02:39:51.002 +00:57:25.640 256.2970
32 1927 Szymon Wilgocki
MM2 MM2 02:58:54.037(32) 03:50:09.907 +02:07:44.545 177.9986
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.