Impreza: Komańcza 2016

Cyklokarpaty.pl 2016

Wyniki kategoria MOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 6 Sławomir Dziwisz Fil-Bike.com
MM2 MOpen 01:20:47.347(2) 01:42:25.362 400.0000
2 397 Marcin Rydel PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MOpen 01:21:53.830(3) 01:43:32.982 +00:01:07.620 395.6465
3 375 Mateusz Rejch SST LUBCZA
MM2 MOpen 01:22:34.150(6) 01:43:33.497 +00:01:08.135 395.6137
4 435 Jakub Rusin Klub Kolarski Spartacus Dębica
MM1 MOpen 01:21:55.045(4) 01:43:33.585 +00:01:08.223 395.6081
5 6781 Krzysztof Gajda Jedlicze TEAM
MM3 MOpen 01:22:32.660(5) 01:44:00.169 +00:01:34.807 393.9228
6 385 Piotr Sajdak Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MOpen 01:22:54.944(7) 01:46:03.704 +00:03:38.342 386.2758
7 407 Zbigniew Krzesiński Żbik Komańcza
MM2 MOpen 01:23:04.637(8) 01:47:22.897 +00:04:57.535 381.5279
8 9005 Maciej Głowacki KSPO Brakeparts.pl
MM3 MOpen 01:24:59.188(10) 01:47:24.905 +00:04:59.543 381.4090
9 284 Michał Woźniczka BIKEBOARD
MM3 MOpen 01:25:29.082(11) 01:47:48.850 +00:05:23.488 379.9972
10 1295 Wiktor Hudyka KCP Elzat Bieniasz Bike Team
MM2 MOpen 01:24:20.077(9) 01:48:17.430 +00:05:52.068 378.3257
11 659 Tomasz Niedźwiecki BIKEBROTHERS
MM3 MOpen 01:26:43.317(12) 01:49:07.424 +00:06:42.062 375.4369
12 583 Michał Wacławek
MM4 MOpen 01:27:40.640(13) 01:50:57.992 +00:08:32.630 369.2021
13 6996 Michał Niezgoda MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 01:28:17.309(18) 01:51:04.960 +00:08:39.598 368.8161
14 802 Grzegorz Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MOpen 01:28:14.177(17) 01:51:18.414 +00:08:53.052 368.0731
15 1118 Michał Korlatowicz PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MOpen 01:27:43.220(14) 01:51:22.110 +00:08:56.748 367.8696
16 9007 Krzysztof Sapała KSPO Brakeparts.pl
MM3 MOpen 01:28:14.067(16) 01:51:25.697 +00:09:00.335 367.6722
17 423 Marcin Reczyński DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM4 MOpen 01:28:33.017(20) 01:52:05.225 +00:09:39.863 365.5112
18 461 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:28:01.160(15) 01:52:31.940 +00:10:06.578 364.0650
19 7212 Marcin Stanuszek 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM3 MOpen 01:30:22.957(22) 01:53:14.015 +00:10:48.653 361.8103
20 11 Maciej Woźny Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 01:30:40.927(25) 01:53:20.110 +00:10:54.748 361.4860
21 458 Mateusz Hałajko SST LUBCZA
MM3 MOpen 01:30:39.585(23) 01:53:21.157 +00:10:55.795 361.4304
22 201 Andrzej Miłek SST LUBCZA
MM4 MOpen 01:30:39.937(24) 01:53:31.160 +00:11:05.798 360.8996
23 19 Jarosław Książek Thule - JMP
MM2 MOpen 01:29:23.664(21) 01:53:47.860 +00:11:22.498 360.0169
24 341 Tomasz Skalak Ride for Fun
MM3 MOpen 01:31:11.014(27) 01:54:18.943 +00:11:53.581 358.3854
25 135 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MOpen 01:31:58.310(31) 01:54:49.377 +00:12:24.015 356.8022
26 17 Przemysław Kowalski MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 01:31:11.390(28) 01:54:55.160 +00:12:29.798 356.5029
27 1302 Tomasz Gas PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM3 MOpen 01:31:23.693(29) 01:54:59.492 +00:12:34.130 356.2791
28 955 Adam Gawlik Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM3 MOpen 01:30:43.290(26) 01:55:07.560 +00:12:42.198 355.8630
29 138 Grzegorz Potasiewicz MTB Rymanów
MM2 MOpen 01:31:40.845(30) 01:56:05.822 +00:13:40.460 352.8865
30 169 Mateusz Budzisz MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 01:32:20.367(33) 01:56:06.177 +00:13:40.815 352.8686
31 2240 Adrian Kwiecień R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM3 MOpen 01:33:24.880(42) 01:56:25.032 +00:13:59.670 351.9160
32 2156 Łukasz Pawlak Cyklomaniacy.pl
MM3 MOpen 01:33:06.430(40) 01:56:25.930 +00:14:00.568 351.8708
33 9 Marcin Chrzanowski
MM3 MOpen 01:33:06.070(39) 01:56:26.032 +00:14:00.670 351.8657
34 599 Krzysztof Szczepina Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM5 MOpen 01:32:28.788(34) 01:56:30.677 +00:14:05.315 351.6319
35 1981 Robert Szczuc Jelenie w Terenie
MM3 MOpen 01:32:36.110(37) 01:56:45.182 +00:14:19.820 350.9038
36 427 Wojciech Szustak BIKEBROTHERS
MM3 MOpen 01:32:35.155(36) 01:56:59.302 +00:14:33.940 350.1979
37 7207 JAN ROGATKO 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM3 MOpen 01:33:39.667(44) 01:57:14.213 +00:14:48.851 349.4556
38 7679 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM3 MOpen 01:33:10.812(41) 01:58:09.512 +00:15:44.150 346.7298
39 9876 Andrzej Zawadzki Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 01:34:00.179(45) 01:58:09.689 +00:15:44.327 346.7211
40 236 Artur Wawrzeń
MM4 MOpen 01:34:38.700(48) 01:58:25.235 +00:15:59.873 345.9625
41 4444 Michał Bieniasz Chemik Pustków MTB
MM2 MOpen 01:32:54.224(38) 01:58:26.654 +00:16:01.292 345.8934
42 822 Sławomir Skóra Jedlicze TEAM
MM3 MOpen 01:33:36.263(43) 01:59:02.677 +00:16:37.315 344.1490
43 916 Krystian Nawój ROWEROMANIA Sanok
MM3 MOpen 01:32:17.643(32) 01:59:07.192 +00:16:41.830 343.9315
44 304 Mateusz Dachowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:34:48.933(50) 01:59:33.975 +00:17:08.613 342.6475
45 235 Łukasz Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 01:34:16.557(46) 01:59:37.494 +00:17:12.132 342.4795
46 70 Piotr Ziemiański Nowy Styl Group Cycling Team
MM3 MOpen 01:34:42.887(49) 01:59:41.677 +00:17:16.315 342.2801
47 1025 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki
MM5 MOpen 01:34:17.217(47) 02:00:29.647 +00:18:04.285 340.0090
48 412 Szymon Kulas Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM1 MOpen 01:37:16.314(54) 02:01:00.547 +00:18:35.185 338.5619
49 147 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 MOpen 01:37:25.529(55) 02:01:02.474 +00:18:37.112 338.4721
50 592 Karol Tokarczyk SAP RACE TEAM
MM3 MOpen 01:37:27.985(56) 02:01:07.820 +00:18:42.458 338.2231
51 831 Michał Plebanek SOKÓŁ TARNÓW
MM3 MOpen 01:37:14.705(53) 02:01:31.740 +00:19:06.378 337.1136
52 2113 Bartosz Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
MM2 MOpen 01:37:00.317(52) 02:01:36.520 +00:19:11.158 336.8928
53 1056 Miłosz Gąsiorowski Motorola Bike Team
MM3 MOpen 01:37:29.027(57) 02:02:16.903 +00:19:51.541 335.0385
54 680 Janek Zaczek ULTREK MTB TEAM
MM2 MOpen 01:37:42.180(58) 02:02:17.402 +00:19:52.040 335.0157
55 122 Adam Gawlik PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MOpen 01:36:59.992(51) 02:02:19.287 +00:19:53.925 334.9296
56 469 Marcin Szewczyk Ośka Warszawa
MM3 MOpen 01:38:25.322(63) 02:03:06.600 +00:20:41.238 332.7843
57 67 Piotr Mierzwa Fil-Bike.com
MM3 MOpen 01:38:20.210(61) 02:04:02.485 +00:21:37.123 330.2855
58 14 Tomasz Kloc
MM3 MOpen 01:38:24.037(62) 02:04:24.907 +00:21:59.545 329.2934
59 2157 Ľubomír Bodnár Milk Agro Sabinov
MM3 MOpen 01:37:52.067(59) 02:04:38.773 +00:22:13.411 328.6829
60 808 Robert Lorens WS-TECH MTB TEAM SANOK
MM5 MOpen 01:39:10.107(65) 02:04:43.865 +00:22:18.503 328.4593
61 900 Bogusław Belcik MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:39:08.440(64) 02:04:45.072 +00:22:19.710 328.4063
62 318 Paweł Bartkiewicz Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 01:39:36.435(66) 02:05:36.128 +00:23:10.766 326.1814
63 10 Jerzy Dudek PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM4 MOpen 01:40:10.683(68) 02:05:57.432 +00:23:32.070 325.2619
64 696 Wojciech Selwa Ideo
MM2 MOpen 01:28:21.077(19) 02:06:09.230 +00:23:43.868 324.7549
65 97 Konrad Zieliński
MM2 MOpen 01:40:20.033(69) 02:06:20.657 +00:23:55.295 324.2654
66 1303 Mariusz Przybyła ROWEROMANIA Sanok
MM3 MOpen 01:40:52.845(75) 02:06:21.307 +00:23:55.945 324.2376
67 908 Robert Chudy Tylicz
MM5 MOpen 01:40:40.945(74) 02:06:22.707 +00:23:57.345 324.1777
68 2003 Mietek Berezik Gomola Trans Airco
MM5 MOpen 01:37:57.080(60) 02:06:24.820 +00:23:59.458 324.0874
69 1948 Justyna Frączek TWOMARK SPORT ESKA TEAM
MK3 MOpen 01:40:35.353(73) 02:06:27.587 +00:24:02.225 323.9692
70 1308 Sebastian Berger Grupetto Gorlice
MM2 MOpen 01:40:56.570(76) 02:06:45.510 +00:24:20.148 323.2058
71 136 Artur Gorczyca Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:43:34.175(88) 02:07:00.600 +00:24:35.238 322.5658
72 690 Marek Zych BIKE ATELIER TEAM
MM1 MOpen 01:40:57.865(77) 02:07:07.410 +00:24:42.048 322.2778
73 728 Damian Faryj Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:43:26.625(87) 02:07:07.860 +00:24:42.498 322.2588
74 2757 Ewa Ruszała R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MK2 MOpen 01:40:35.228(72) 02:07:33.680 +00:25:08.318 321.1716
75 272 Roman Cetnarowicz
MM5 MOpen 01:41:07.387(78) 02:07:48.354 +00:25:22.992 320.5570
76 1337 Konrad Kowalski MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 01:42:59.055(86) 02:08:11.417 +00:25:46.055 319.5958
77 148 Łukasz Olejarz Żbik Komańcza
MM2 MOpen 01:43:50.302(90) 02:08:11.547 +00:25:46.185 319.5904
78 18 Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:41:53.090(81) 02:08:22.944 +00:25:57.582 319.1176
79 369 Mateusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM2 MOpen 01:40:33.617(71) 02:08:23.940 +00:25:58.578 319.0763
80 734 Vlado Vavrek PCS Sabinov
MM5 MOpen 01:41:42.399(80) 02:08:51.938 +00:26:26.576 317.9209
81 1885 Łukasz Głód MTB MOSiR Dukla
MM2 MOpen 01:42:26.520(83) 02:09:06.515 +00:26:41.153 317.3227
82 187 Maciej Król GRUPA BANKIETOWA
MM4 MOpen 01:42:55.007(85) 02:09:14.367 +00:26:49.005 317.0013
83 411 Przemysław Sobolak Szobak Bike Team
MM2 MOpen 01:42:26.122(82) 02:09:26.174 +00:27:00.812 316.5194
84 164 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-Narty
MM5 MOpen 01:41:09.205(79) 02:09:42.125 +00:27:16.763 315.8706
85 6173 Wojciech Chmieliński MAJSTER SPORT TEAM
MM3 MOpen 01:44:16.163(92) 02:10:51.680 +00:28:26.318 313.0725
86 260 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW
MM3 MOpen 01:43:51.229(91) 02:10:59.194 +00:28:33.832 312.7731
87 207 Robert Brzozowski PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MM4 MOpen 01:44:17.950(93) 02:10:59.565 +00:28:34.203 312.7584
88 1057 Marek Łuczkiewicz Truck Partner ZETTRANSPORT Nowy Sącz
MM3 MOpen 01:44:54.674(95) 02:12:03.610 +00:29:38.248 310.2304
89 1804 Jacek Józefczuk bvinternet.pl Nocny Patrol
MM3 MOpen 01:45:09.523(97) 02:12:20.415 +00:29:55.053 309.5738
90 522 Krzysztof Kowalski SST LUBCZA
MM6 MOpen 01:44:56.099(96) 02:12:53.990 +00:30:28.628 308.2704
91 146 Marcin Walaszczyk MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:45:34.952(99) 02:13:02.530 +00:30:37.168 307.9406
92 1032 Leszek Kowal MTB Krynica-Zdrój
MM4 MOpen 01:45:19.470(98) 02:13:14.798 +00:30:49.436 307.4680
93 191 Tomasz Radziejowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 01:46:44.660(101) 02:13:16.159 +00:30:50.797 307.4157
94 1912 Marek Wołczański
MM2 MOpen 01:44:50.470(94) 02:13:20.799 +00:30:55.437 307.2374
95 186 Paweł Dołżycki Żbik Komańcza
MM2 MOpen 01:43:44.005(89) 02:13:52.734 +00:31:27.372 306.0160
96 34 Przemysław Korzec MTB MOSiR Dukla
MM2 MOpen 01:47:27.977(106) 02:13:59.589 +00:31:34.227 305.7550
97 293 Przemysław Such Jelenie w Terenie
MM3 MOpen 01:42:37.994(84) 02:14:24.063 +00:31:58.701 304.8271
98 1498 Krystian Tomasik Jedlicze TEAM
MM2 MOpen 01:46:47.725(102) 02:14:36.079 +00:32:10.717 304.3735
99 132 Michał Ziomek MyCenter
MM3 MOpen 01:50:24.995(114) 02:15:00.955 +00:32:35.593 303.4389
100 747 Michał Palczak Pro-Familia Bike Team
MM4 MOpen 01:47:56.847(108) 02:15:20.588 +00:32:55.226 302.7053
101 1031 Grzegorz Siteń Pro-Familia Bike Team
MM5 MOpen 01:47:00.984(103) 02:15:43.750 +00:33:18.388 301.8443
102 559 Tomasz Broekere My Center
MM2 MOpen 01:48:40.670(111) 02:15:56.958 +00:33:31.596 301.3556
103 923 Mirosław Futymski BSK Miód Kozacki
MM6 MOpen 01:46:20.343(100) 02:16:03.970 +00:33:38.608 301.0967
104 2116 Adam Belcik MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:47:51.828(107) 02:16:08.310 +00:33:42.948 300.9368
105 4787 Milo Cimbala SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM5 MOpen 01:47:24.342(105) 02:16:14.569 +00:33:49.207 300.7063
106 29 Mirosław Pawluś Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 01:48:34.528(109) 02:16:41.059 +00:34:15.697 299.7350
107 7442 Adam Poniatowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 01:53:28.547(132) 02:17:05.340 +00:34:39.978 298.8502
108 1954 Marcin Syrzistie JOY RIDE
MM6 MOpen 01:49:15.263(112) 02:17:17.308 +00:34:51.946 298.4160
109 648 Marek Jagoda
MM4 MOpen 01:51:13.880(118) 02:18:06.514 +00:35:41.152 296.6440
110 621 Maciej Gagatek
MM3 MOpen 01:48:38.740(110) 02:18:13.797 +00:35:48.435 296.3835
111 1122 Tomasz Tylek MTB Krynica-Zdrój
MM4 MOpen 01:51:10.729(116) 02:18:54.550 +00:36:29.188 294.9343
112 2903 Piotr Gierula MTB Górnik Strachocina
MM3 MOpen 01:51:54.658(121) 02:19:05.065 +00:36:39.703 294.5627
113 4096 Wojciech Rysiewicz ULTREK MTB TEAM
MM4 MOpen 01:50:13.170(113) 02:19:05.499 +00:36:40.137 294.5474
114 1944 Remigiusz Kwieciński
MM4 MOpen 01:50:27.435(115) 02:19:15.950 +00:36:50.588 294.1790
115 1212 Piotr Maksymiak PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM3 MOpen 01:51:55.657(122) 02:19:24.325 +00:36:58.963 293.8844
116 1996 Artur Korol kiwiportal.pl
MM5 MOpen 01:51:47.422(119) 02:19:46.817 +00:37:21.455 293.0963
117 1087 Ľubomír Girašek
MM2 MOpen 01:51:49.549(120) 02:20:28.667 +00:38:03.305 291.6410
118 340 Jan Potasiewicz MTB Rymanów
MM6 MOpen 01:51:11.902(117) 02:20:29.120 +00:38:03.758 291.6253
119 1814 Krzysztof Dziurzyński PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM4 MOpen 01:52:25.994(125) 02:21:03.325 +00:38:37.963 290.4467
120 1967 Erwin Pyra
MM3 MOpen 01:52:36.964(127) 02:21:16.615 +00:38:51.253 289.9913
121 1501 Paweł Łyko Jelenie w Terenie
MM2 MOpen 01:40:29.120(70) 02:21:21.757 +00:38:56.395 289.8155
122 2 Dominika Gosztyła MTB MOSiR Dukla
MK1 MOpen 01:52:17.270(123) 02:21:21.950 +00:38:56.588 289.8089
123 8022 Bogusław Pietrusiak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:52:40.093(128) 02:21:30.782 +00:39:05.420 289.5075
124 248 GRZEGORZ MORTKA SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 MOpen 01:52:20.514(124) 02:21:39.592 +00:39:14.230 289.2074
125 414 Michał Kańkowski OTR Kraków
MM2 MOpen 01:52:26.638(126) 02:21:40.667 +00:39:15.305 289.1708
126 1035 Jacek Groń
MM4 MOpen 01:52:54.807(130) 02:22:05.000 +00:39:39.638 288.3454
127 818 Marcin Misiołek MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:53:10.410(131) 02:22:15.294 +00:39:49.932 287.9977
128 353 dominik szlachta
MM3 MOpen 01:52:45.575(129) 02:22:24.112 +00:39:58.750 287.7004
129 297 Antoni Matłosz SST LUBCZA
MM4 MOpen 01:55:47.890(141) 02:22:39.204 +00:40:13.842 287.1932
130 410 Rafał Orłowski MTB Brzozów Racing Team
MM4 MOpen 01:54:27.852(134) 02:22:59.880 +00:40:34.518 286.5011
131 1836 Grzegorz Armatys KCP Elzat Bieniasz Bike Team
MM1 MOpen 01:57:00.882(147) 02:23:01.130 +00:40:35.768 286.4593
132 82 Jarek Białończyk MTB Krynica-Zdrój
MM4 MOpen 01:55:17.982(137) 02:23:11.459 +00:40:46.097 286.1149
133 158 Boguslaw Bukowski junior Mł.
MM6 MOpen 01:55:25.674(138) 02:23:12.933 +00:40:47.571 286.0659
134 238 Grzegorz Szczepański MAJSTER SPORT TEAM
MM4 MOpen 01:55:29.883(139) 02:23:53.470 +00:41:28.108 284.7227
135 107 Tomasz Rudnicki Stal Rzeszów
MM4 MOpen 01:40:04.380(67) 02:24:14.628 +00:41:49.266 284.0266
136 729 Dominik Jakubowski Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MOpen 01:55:17.444(136) 02:24:20.317 +00:41:54.955 283.8400
137 999 Grzegorz Śliż Stowarzyszenie "Twoja Szansa"
MM3 MOpen 01:32:30.433(35) 02:24:27.150 +00:42:01.788 283.6163
138 314 Jarosław Michałowski
MM3 MOpen 01:56:32.632(143) 02:25:58.975 +00:43:33.613 280.6430
139 307 Andrzej Zwoliński
MM6 MOpen 01:55:05.605(135) 02:26:05.715 +00:43:40.353 280.4272
140 558 Karol Piskorski Roztocze Team
MM5 MOpen 01:54:23.690(133) 02:26:19.820 +00:43:54.458 279.9767
141 2727 Łukasz Cholewiak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:55:53.988(142) 02:26:35.988 +00:44:10.626 279.4620
142 603 Agnieszka Nowiczkow PTR Dojlidy Białystok
MK4 MOpen 01:56:59.619(146) 02:26:43.587 +00:44:18.225 279.2208
143 426 Piotr Krawczyk R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MOpen 01:56:32.787(144) 02:26:57.654 +00:44:32.292 278.7754
144 125 Jerzy Opaluch Jedlicze TEAM
MM1 MOpen 01:56:55.817(145) 02:27:07.550 +00:44:42.188 278.4629
145 1962 Magdalena Kosko
MK3 MOpen 01:55:34.845(140) 02:27:08.145 +00:44:42.783 278.4441
146 1069 Piotr Dybaś Baszta BikeSport Lesko
MM3 MOpen 01:59:43.102(155) 02:27:43.685 +00:45:18.323 277.3276
147 150 Konrad Rojkowicz CADM MTB Racing Team
MM3 MOpen 01:57:05.250(148) 02:27:46.527 +00:45:21.165 277.2387
148 2025 ANDRZEJ CHMIELIŃSKI
MM4 MOpen 01:57:58.487(150) 02:27:53.315 +00:45:27.953 277.0267
149 1929 Mateusz Wawrzonek Baszta BikeSport Lesko
MM2 MOpen 01:59:34.644(154) 02:27:55.767 +00:45:30.405 276.9501
150 1984 Tomasz Jarosiewicz
MM3 MOpen 01:59:20.794(153) 02:28:11.279 +00:45:45.917 276.4670
151 1039 Piotr Szczygieł KrosSki Remsport
MM4 MOpen 01:57:50.984(149) 02:28:13.292 +00:45:47.930 276.4044
152 316 Wojciech Rączka
MM3 MOpen 01:59:08.020(152) 02:28:28.492 +00:46:03.130 275.9328
153 1785 Grzegorz Armatys KCP Elzat Bieniasz Bike Team
MM4 MOpen 01:59:58.853(158) 02:28:36.303 +00:46:10.941 275.6910
154 890 Paweł Więcek
MM4 MOpen 01:59:52.798(157) 02:30:10.807 +00:47:45.445 272.7996
155 232 Dagmara Ochot
MK4 MOpen 02:00:52.682(161) 02:30:30.680 +00:48:05.318 272.1993
156 1123 Tomasz Lochman Baszta BikeSport Lesko
MM4 MOpen 01:59:44.830(156) 02:31:13.382 +00:48:48.020 270.9183
157 707 Jacek Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
MM4 MOpen 02:00:06.830(159) 02:31:42.313 +00:49:16.951 270.0572
158 139 Paweł Kwiatkowski MTB Krynica-Zdrój
MM4 MOpen 01:58:15.163(151) 02:31:42.952 +00:49:17.590 270.0382
159 342 Tomasz Jeska 48 Media Bike Team
MM3 MOpen 02:02:55.362(167) 02:32:03.259 +00:49:37.897 269.4371
160 1949 Ewa Gęca
MK3 MOpen 02:00:11.794(160) 02:32:42.838 +00:50:17.476 268.2733
161 2027 Witold Korab
MM4 MOpen 02:02:08.422(165) 02:33:11.407 +00:50:46.045 267.4394
162 242 Katarzyna Czepiel-Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MK4 MOpen 02:01:53.507(163) 02:35:09.469 +00:52:44.107 264.0478
163 1780 Waldemar Klus Baszta BikeSport Lesko
MM4 MOpen 02:01:32.900(162) 02:35:31.890 +00:53:06.528 263.4134
164 276 Sebastian Nowotarski
MM3 MOpen 01:47:01.054(104) 02:36:00.727 +00:53:35.365 262.6019
165 724 Krzysztof Pawełczak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM6 MOpen 02:02:11.520(166) 02:36:08.047 +00:53:42.685 262.3967
166 645 Adam Gąsior BIKEBROTHERS
MM6 MOpen 02:01:56.997(164) 02:36:08.779 +00:53:43.417 262.3762
167 1905 Bartosz Deręgowski MAJSTER SPORT TEAM
MM3 MOpen 02:05:13.977(168) 02:36:18.042 +00:53:52.680 262.1171
168 910 Paweł Potasiewicz MTB Rymanów
MM3 MOpen 02:05:16.434(169) 02:36:24.389 +00:53:59.027 261.9398
169 1860 Radosław Żarczyński
MM3 MOpen 02:06:05.465(170) 02:36:51.074 +00:54:25.712 261.1971
170 52 Wiesław Sowiński More Cycling Team
MM5 MOpen 02:06:28.900(171) 02:36:52.860 +00:54:27.498 261.1475
171 9003 Tomek Markiewski KSPO Brakeparts.pl
MM3 MOpen 02:07:18.900(173) 02:38:07.820 +00:55:42.458 259.0843
172 9996 Paweł Podborny
MM2 MOpen 02:07:33.260(174) 02:39:51.002 +00:57:25.640 256.2970
173 167 Tomasz Rózga PTC Przemyśl Fredry 5
MM5 MOpen 02:07:16.272(172) 02:40:20.777 +00:57:55.415 255.5038
174 2011 Tomasz Stępień Litoro Team
MM4 MOpen 02:08:02.935(175) 02:41:32.627 +00:59:07.265 253.6098
175 79 Marek Sarna PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM3 MOpen 02:08:13.509(176) 02:42:21.207 +00:59:55.845 252.3450
176 1866 Dawid Pytka
MM3 MOpen 02:08:43.095(177) 02:42:26.022 +01:00:00.660 252.2203
177 1908 Paweł Sanojca
MM3 MOpen 02:14:20.690(186) 02:44:52.354 +01:02:26.992 248.4894
178 73 Wojciech Pieczyrak
MM4 MOpen 02:16:44.604(191) 02:45:09.930 +01:02:44.568 248.0487
179 102 Paweł Adamczyk Allianz Cycling
MM3 MOpen 02:13:19.352(183) 02:45:51.508 +01:03:26.146 247.0123
180 7702 Tomasz Krupa
MM3 MOpen 02:12:34.989(180) 02:45:59.987 +01:03:34.625 246.8020
181 795 Artur Hamarowicz
MM4 MOpen 02:12:56.114(182) 02:46:52.582 +01:04:27.220 245.5056
182 247 Kamila Wójcikiewicz Jedlicze TEAM
MK2 MOpen 02:19:44.223(195) 02:48:00.477 +01:05:35.115 243.8520
183 1055 Marcin Garlak
MM3 MOpen 02:13:53.377(185) 02:48:44.222 +01:06:18.860 242.7984
184 666 Sławek Żuk
MM3 MOpen 02:16:35.838(190) 02:48:51.620 +01:06:26.258 242.6211
185 620 Dorota Serafinowska OPONY SERAFINOWSKI
MK4 MOpen 02:12:38.107(181) 02:48:54.967 +01:06:29.605 242.5410
186 224 Robert Śliwowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 02:14:45.857(187) 02:49:21.750 +01:06:56.388 241.9017
187 1953 Sebastian Zajdel
MM3 MOpen 02:15:40.805(188) 02:49:40.225 +01:07:14.863 241.4627
188 9988 Grzegorz Tabisz
MM3 MOpen 02:13:51.224(184) 02:50:21.333 +01:07:55.971 240.4916
189 448 Sławomir Herc Roztocze Team
MM4 MOpen 02:16:00.258(189) 02:50:30.550 +01:08:05.188 240.2749
190 1150 Maciej Zajko bvinternet.pl Nocny Patrol
MM3 MOpen 02:24:04.260(201) 02:53:21.293 +01:10:55.931 236.3307
191 1969 Wojciech Uram Jedlicze TEAM
MM4 MOpen 02:21:53.707(198) 02:55:01.889 +01:12:36.527 234.0669
192 739 Juraj Magda PCS Sabinov
MM3 MOpen 02:24:29.270(202) 02:56:23.709 +01:13:58.347 232.2574
193 1903 Kamila Cicha
MK3 MOpen 02:19:28.635(193) 02:56:54.372 +01:14:29.10 231.5865
194 1960 Piotr Romański
MM3 MOpen 02:18:33.992(192) 02:57:19.667 +01:14:54.305 231.0359
195 1324 Dorota Międlar
MK4 MOpen 02:19:32.295(194) 02:57:39.320 +01:15:13.958 230.6099
196 640 Anja Pałka OTR Kraków
MK2 MOpen 02:24:58.765(203) 02:59:29.764 +01:17:04.402 228.2450
197 1110 Joanna Majewska Stal Rzeszów
MK4 MOpen 02:23:40.449(199) 02:59:31.285 +01:17:05.923 228.2128
198 198 Izabela Pyrcz PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MK1 MOpen 02:23:42.820(200) 03:04:09.740 +01:21:44.378 222.4618
199 1907 Tomasz Boryczko
MM3 MOpen 02:21:09.279(197) 03:04:20.548 +01:21:55.186 222.2444
200 6969 Norbert Sudia MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 02:10:39.379(179) 03:08:18.978 +01:25:53.616 217.5546
201 184 Mariusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM4 MOpen 02:37:57.669(206) 03:14:47.640 +01:32:22.278 210.3200
202 291 Marcin Kędziora
MM3 MOpen 02:38:39.539(207) 03:23:54.109 +01:41:28.747 200.9255
203 2241 Leon Ferfecki
MM6 MOpen 02:51:08.772(208) 03:32:37.434 +01:50:12.072 192.6833
204 1995 Szymon Bregier AKADEMIA-RUCHU PŁOCK
MM1 MOpen 02:20:59.359(196) 03:38:21.135 +01:55:55.773 187.6284
205 456 Tomasz Błażejowski
MM4 MOpen 03:01:51.928(210) 03:46:40.967 +02:04:15.605 180.7331
206 1927 Szymon Wilgocki
MM2 MOpen 02:58:54.037(209) 03:50:09.907 +02:07:44.545 177.9986
DNF 1924 Łukasz Gołąbek MM3 MOpen 02:33:44.017(204) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1297 Marcin Kowalik MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1519 Sebastian Kuźniar MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 85 Michal Laska CADM MTB Racing Team MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1933 Monika Mach-Wała MK3 MOpen 02:33:44.567(205) DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 585 Marcin Wacławek Maxisport MTB Team Rzeszów MM4 MOpen 02:09:31.432(178) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.