Impreza: Komańcza 2016

Cyklokarpaty.pl 2016

Wyniki kategoria HOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 833 Maciej Sołtys UKS Podwilk
HM1 HOpen 00:34:02.063(1) 00:55:50.980 200.0000
2 12 Hubert Dudzik MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 00:34:16.380(6) 00:55:51.954 +00:00:00.974 199.9419
3 401 Paweł Dryniak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
HM2 HOpen 00:34:09.910(3) 00:55:52.987 +00:00:02.007 199.8803
4 1101 Łukasz Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 00:34:11.880(4) 00:55:55.789 +00:00:04.809 199.7134
5 1 Kamil Cygan Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 HOpen 00:34:13.950(5) 00:56:56.475 +00:01:05.495 196.1659
6 13 Piotr Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM1 HOpen 00:34:41.150(9) 00:57:01.303 +00:01:10.323 195.8891
7 225 Arkadiusz Krzesiński Żbik Komańcza
HM2 HOpen 00:34:39.797(7) 00:57:24.872 +00:01:33.892 194.5489
8 1301 Albert Hudyka KCP Elzat Bieniasz Bike Team
HM1 HOpen 00:34:07.783(2) 00:57:58.967 +00:02:07.987 192.6422
9 305 Kamil Dela
HM3 HOpen 00:35:28.597(11) 00:58:05.817 +00:02:14.837 192.2637
10 2999 Mikołaj Pyrcz PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
HM0 HOpen 00:35:29.394(12) 00:58:32.102 +00:02:41.122 190.8248
11 42 Marek Kozłowski SST LUBCZA
HM4 HOpen 00:35:24.543(10) 00:58:32.712 +00:02:41.732 190.7916
12 415 Karol Czosnyka Movimento UKS PG Wojnicz
HM1 HOpen 00:35:31.465(14) 00:58:38.069 +00:02:47.089 190.5011
13 997 Maxi Gaz Komenda Policji w Tarnowie
HM3 HOpen 00:35:30.102(13) 00:58:54.404 +00:03:03.424 189.6207
14 996 Jakub Przystasz ROWEROMANIA Sanok
HM1 HOpen 00:35:42.967(15) 00:59:04.722 +00:03:13.742 189.0687
15 1882 Marcin Kalita
HM3 HOpen 00:35:47.920(16) 00:59:14.713 +00:03:23.733 188.5373
16 421 Arkadiusz Cebula Movimento UKS PG Wojnicz
HM0 HOpen 00:35:50.923(17) 00:59:18.834 +00:03:27.854 188.3190
17 1781 Jakub Kulas Dębicki Klub Kolarski Gryf
HM0 HOpen 00:36:17.037(18) 01:00:14.012 +00:04:23.032 185.4438
18 66 Michał Cichoń MTB DĘBICA
HM1 HOpen 00:36:43.723(19) 01:00:15.637 +00:04:24.657 185.3604
19 9617 Marcin Kędzierski .AMS.
HM4 HOpen 00:37:01.607(21) 01:00:39.322 +00:04:48.342 184.1541
20 761 Leszek Bajorek REMONTY-WYKONCZENIA
HM3 HOpen 00:36:52.343(20) 01:00:51.179 +00:05:00.199 183.5561
21 255 Mateusz Szymbara Stal Rzeszów
HM0 HOpen 00:37:39.577(33) 01:01:11.515 +00:05:20.535 182.5394
22 4 Maciek Mierzejewski MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 00:37:17.840(26) 01:01:27.475 +00:05:36.495 181.7493
23 77 Konrad Zima MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 00:37:33.372(30) 01:01:27.915 +00:05:36.935 181.7276
24 1963 Zenon Piziak Maxisport MTB Team Rzeszów
HM5 HOpen 00:37:14.107(25) 01:01:42.103 +00:05:51.123 181.0312
25 9999 Sebastian Półchłopek Jedlicze TEAM
HM4 HOpen 00:37:12.780(24) 01:01:47.469 +00:05:56.489 180.7691
26 179 Michał Stanek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 HOpen 00:37:36.683(31) 01:02:12.600 +00:06:21.620 179.5521
27 243 Marcin Sobczak Maxisport MTB Team Rzeszów
HM4 HOpen 00:37:39.563(32) 01:02:16.720 +00:06:25.740 179.3541
28 1486 Jarek Luty LutyTeam Lubień
HM3 HOpen 00:37:31.265(29) 01:02:16.720 +00:06:25.740 179.3541
29 330 Mateusz Bienias Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HOpen 00:37:02.262(22) 01:02:40.425 +00:06:49.445 178.2235
30 119 Grzegorz Zając PRZEMYŚL
HM4 HOpen 00:37:07.560(23) 01:02:40.610 +00:06:49.630 178.2147
31 1971 Robert Szot Grupetto Gorlice
HM4 HOpen 00:37:39.977(34) 01:02:42.450 +00:06:51.470 178.1275
32 2101 Tomasz Gardzina Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM4 HOpen 00:37:49.847(37) 01:03:00.014 +00:07:09.034 177.2999
33 1930 Piotr Marzuchowski ROWEROMANIA Sanok
HM0 HOpen 00:38:21.800(41) 01:03:01.069 +00:07:10.089 177.2504
34 21 Jakub Jeż Jedlicze TEAM
HM2 HOpen 00:37:56.660(39) 01:03:01.587 +00:07:10.607 177.2261
35 1964 MAREK Szuper Sarafis Team
HM5 HOpen 00:37:24.650(28) 01:03:04.757 +00:07:13.777 177.0777
36 1994 Hubert Gas PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
HM1 HOpen 00:38:31.454(46) 01:03:06.437 +00:07:15.457 176.9991
37 183 Marek Kulas Dębicki Klub Kolarski Gryf
HM4 HOpen 00:37:47.327(36) 01:03:14.662 +00:07:23.682 176.6155
38 1945 Marcin Musiałowski Eska Team
HM4 HOpen 00:37:19.387(27) 01:03:17.097 +00:07:26.117 176.5022
39 126 krzysztof jeż Jedlicze TEAM
HM4 HOpen 00:38:27.080(42) 01:03:22.444 +00:07:31.464 176.2540
40 532 Jan Głowacki ROWEROMANIA Sanok
HM0 HOpen 00:38:30.437(44) 01:03:24.505 +00:07:33.525 176.1585
41 1799 Paweł Woźnicki Alpaca Team
HM0 HOpen 00:38:34.842(48) 01:03:30.694 +00:07:39.714 175.8724
42 151 Piotr Ślusarz Jedlicze TEAM
HM4 HOpen 00:37:55.533(38) 01:03:33.800 +00:07:42.820 175.7292
43 452 Filip Nykiel Movimento UKS PG Wojnicz
HM0 HOpen 00:38:31.349(45) 01:03:46.745 +00:07:55.765 175.1347
44 445 Kamil Kluz R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
HM2 HOpen 00:39:04.203(52) 01:03:59.157 +00:08:08.177 174.5685
45 406 Kuba Kosiński
HM1 HOpen 00:37:41.479(35) 01:04:03.218 +00:08:12.238 174.3841
46 417 Kamila Sowa Stal Rzeszów
HK1 HOpen 00:38:44.503(49) 01:04:10.160 +00:08:19.180 174.0696
47 8787 Łukasz Poznański Maxisport MTB Team Rzeszów
HM2 HOpen 00:38:06.953(40) 01:04:30.772 +00:08:39.792 173.1427
48 100 Rafał Opałka MTB MOSiR Dukla
HM3 HOpen 00:38:49.639(51) 01:04:34.434 +00:08:43.454 172.9791
49 355 Matúš Marcinko DAMAD CYCLING
HM4 HOpen 00:38:33.215(47) 01:04:35.412 +00:08:44.432 172.9354
50 5005 Hubert Mikos Żbik Komańcza
HM1 HOpen 00:39:27.815(55) 01:04:36.364 +00:08:45.384 172.8929
51 768 Miro Kraľ DAMAD CYCLING
HM2 HOpen 00:39:39.827(57) 01:04:36.569 +00:08:45.589 172.8838
52 9969 Tomek Mierzejewski MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 00:38:48.627(50) 01:04:36.918 +00:08:45.938 172.8682
53 459 Tomasz Mędroń Axel Sport Racing Team
HM3 HOpen 00:39:32.030(56) 01:05:01.244 +00:09:10.264 171.7903
54 762 Piotr Janas Pogórze Kręci
HM3 HOpen 00:39:41.260(58) 01:05:05.572 +00:09:14.592 171.6000
55 298 Paweł Litwin MTB MOSiR Dukla
HM3 HOpen 00:39:55.805(62) 01:05:29.192 +00:09:38.212 170.5684
56 23 Krzysztof Dopart Axel Sport Racing Team
HM2 HOpen 00:38:29.595(43) 01:05:30.930 +00:09:39.950 170.4930
57 163 Bogdan Kułak Żbik Komańcza
HM5 HOpen 00:40:44.917(79) 01:05:56.748 +00:10:05.768 169.3805
58 1983 Adam Łańczak
HM3 HOpen 00:39:43.937(59) 01:05:57.132 +00:10:06.152 169.3641
59 57 Piotr Warzocha
HM2 HOpen 00:39:51.127(60) 01:06:04.957 +00:10:13.977 169.0298
60 96 Paweł Larysz My Center
HM3 HOpen 00:39:54.317(61) 01:06:18.864 +00:10:27.884 168.4390
61 6001 Wiesław Grdeń SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM6 HOpen 00:39:22.795(54) 01:06:38.128 +00:10:47.148 167.6274
62 422 Jakub Obitko SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM0 HOpen 00:39:12.987(53) 01:06:45.370 +00:10:54.390 167.3244
63 171 Wacław Stasiowski Dębicki Klub Kolarski Gryf
HM5 HOpen 00:40:17.947(71) 01:06:48.987 +00:10:58.007 167.1734
64 758 Jan Rybczak Hurtownie Elektryczne Grodno S.A.
HM3 HOpen 00:40:43.705(77) 01:06:51.947 +00:11:00.967 167.0501
65 660 Adrian Wieczerzak MTB DĘBICA
HM1 HOpen 00:40:13.097(68) 01:06:51.992 +00:11:01.012 167.0482
66 1346 Michał Kijowski Żbik Komańcza
HM0 HOpen 00:40:55.843(83) 01:06:52.120 +00:11:01.140 167.0429
67 570 Daniel Wójcik
HM3 HOpen 00:39:58.260(63) 01:06:53.552 +00:11:02.572 166.9833
68 2233 Jan Miłek SST LUBCZA
HM0 HOpen 00:40:10.700(67) 01:06:54.797 +00:11:03.817 166.9315
69 1972 Dariusz Wdowiak ROWEROMANIA Sanok
HM4 HOpen 00:40:26.860(72) 01:06:57.695 +00:11:06.715 166.8111
70 9797 Ola Szczurek MTB MOSiR Dukla
HK1 HOpen 00:40:42.743(75) 01:06:58.273 +00:11:07.293 166.7871
71 234 Szymon Kozłowski Stal Rzeszów
HM0 HOpen 00:40:10.365(66) 01:07:06.002 +00:11:15.022 166.4669
72 216 Witold Pizło Maxisport MTB Team Rzeszów
HM4 HOpen 00:39:58.299(64) 01:07:11.832 +00:11:20.852 166.2262
73 966 Bogdan Przystasz MTB MOSiR Dukla
HM5 HOpen 00:40:16.312(70) 01:07:14.990 +00:11:24.10 166.0961
74 162 Stefan Krzesiński Żbik Komańcza
HM5 HOpen 00:40:44.230(78) 01:07:36.212 +00:11:45.232 165.2271
75 1306 Gabriela Hudyka KCP Elzat Bieniasz Bike Team
HK0 HOpen 00:40:43.188(76) 01:07:46.687 +00:11:55.707 164.8015
76 1204 Marcin Wróbel MTB DĘBICA
HM2 HOpen 00:40:47.192(80) 01:07:50.313 +00:11:59.333 164.6547
77 784 Marcel Chudy Tylicz
HM1 HOpen 00:42:14.647(93) 01:07:50.712 +00:11:59.732 164.6385
78 1717 Robert Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 00:40:37.149(74) 01:08:01.038 +00:12:10.058 164.2219
79 597 Janusz Szeliga Dębicki Klub Kolarski Gryf
HM4 HOpen 00:41:21.563(85) 01:08:12.009 +00:12:21.029 163.7817
80 86 Rafał Mazur ULTREK MTB TEAM
HM4 HOpen 00:41:51.323(89) 01:08:13.022 +00:12:22.042 163.7411
81 2147 Konrad Musiał
HM0 HOpen 00:40:36.210(73) 01:08:14.120 +00:12:23.140 163.6972
82 1975 Ryszard Dziura Akademia Judo Rzeszów
HM4 HOpen 00:41:24.887(86) 01:08:35.870 +00:12:44.890 162.8322
83 1800 Michał Rozmund Alpaca Team
HM0 HOpen 00:40:49.017(81) 01:09:17.839 +00:13:26.859 161.1885
84 7200 Wojtek Dela 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
HM4 HOpen 00:42:08.300(90) 01:09:29.558 +00:13:38.578 160.7355
85 1124 Krzysztof Kosiek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HOpen 00:42:19.323(94) 01:09:58.025 +00:14:07.045 159.6455
86 419 Kacper Hanus
HM0 HOpen 00:40:53.440(82) 01:10:08.402 +00:14:17.422 159.2519
87 215 Grzegorz Pyrcz PRZEMYŚL
HM4 HOpen 00:41:32.110(87) 01:10:17.312 +00:14:26.332 158.9154
88 203 Julia Nowik Żbik Komańcza
HK0 HOpen 00:42:12.527(92) 01:10:18.025 +00:14:27.045 158.8886
89 476 Mariusz Stasicki SST LUBCZA
HM4 HOpen 00:41:18.563(84) 01:10:33.909 +00:14:42.929 158.2925
90 1820 Marcin Krajewski
HM2 HOpen 00:42:47.307(103) 01:10:37.120 +00:14:46.140 158.1725
91 588 Marek Tylek
HM4 HOpen 00:42:11.047(91) 01:10:38.005 +00:14:47.025 158.1395
92 1349 krzysztof marut
HM3 HOpen 00:42:58.467(106) 01:10:50.132 +00:14:59.152 157.6883
93 873 Monika Nowak SST LUBCZA
HK1 HOpen 00:41:34.000(88) 01:10:50.218 +00:14:59.238 157.6851
94 1965 Krzysztof Deptuch
HM3 HOpen 00:43:03.507(108) 01:10:54.382 +00:15:03.402 157.5308
95 2210 Rafał Trzeciak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HOpen 00:43:52.567(116) 01:10:54.987 +00:15:04.007 157.5084
96 1952 Jozef BEDRUN Merida Stropkov
HM6 HOpen 00:43:11.223(109) 01:10:55.622 +00:15:04.642 157.4849
97 60 Jerzy Sopel MTB DĘBICA
HM5 HOpen 00:42:39.615(101) 01:10:56.549 +00:15:05.569 157.4506
98 2088 Grzegorz Kowalski
HM4 HOpen 00:42:26.330(97) 01:11:00.137 +00:15:09.157 157.3179
99 859 Bogdan Dołżycki Żbik Komańcza
HM4 HOpen 00:42:24.278(96) 01:11:09.502 +00:15:18.522 156.9729
100 1309 Wacław Cielak Chemik Pustków MTB
HM5 HOpen 00:42:48.598(104) 01:11:12.670 +00:15:21.690 156.8565
101 1221 Maciek Dąbrowski kwiaty u wioli Krosno
HM0 HOpen 00:42:22.839(95) 01:11:15.640 +00:15:24.660 156.7475
102 569 Marcin Dąbrowski kwiaty u wioli Krosno
HM3 HOpen 00:42:38.423(100) 01:11:16.760 +00:15:25.780 156.7065
103 2138 Piotr Kowalski UKS Czarna
HM5 HOpen 00:43:12.367(110) 01:11:30.830 +00:15:39.850 156.1926
104 44 Mateusz Sołopatycz ROWEROMANIA Sanok
HM3 HOpen 00:42:30.999(98) 01:11:52.022 +00:16:01.042 155.4250
105 50 ARTUR MOSZCZYŃSKI
HM5 HOpen 00:43:57.013(119) 01:11:58.437 +00:16:07.457 155.1941
106 612 Piotr Stoltmann
HM2 HOpen 00:43:32.485(115) 01:12:00.579 +00:16:09.599 155.1172
107 213 Kamil Prusak Merida Stropkov
HM5 HOpen 00:43:27.313(114) 01:12:04.795 +00:16:13.815 154.9660
108 325 Rafał Borcz Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 00:43:01.537(107) 01:12:06.455 +00:16:15.475 154.9065
109 985 Marcin Janas Pogórze Kręci
HM4 HOpen 00:42:41.633(102) 01:12:10.037 +00:16:19.057 154.7784
110 2801 Wojciech Ostrowski kwiaty u wioli Krosno
HM2 HOpen 00:44:15.213(124) 01:12:24.590 +00:16:33.610 154.2599
111 262 Krzysztof Żybura Maxisport MTB Team Rzeszów
HM3 HOpen 00:43:56.412(118) 01:12:32.074 +00:16:41.094 153.9946
112 687 Piotr Madej
HM1 HOpen 00:42:34.967(99) 01:12:34.930 +00:16:43.950 153.8936
113 115 Jarosław Plata
HM4 HOpen 00:44:12.287(123) 01:12:42.615 +00:16:51.635 153.6225
114 573 Alicja Nerc SST LUBCZA
HK3 HOpen 00:44:08.117(122) 01:12:51.645 +00:17:00.665 153.3052
115 157 Tadeusz Bieniek
HM5 HOpen 00:42:49.610(105) 01:12:57.225 +00:17:06.245 153.1098
116 8888 Piotr Grzebień Pszyjaciule TEAM
HM4 HOpen 00:44:31.058(129) 01:13:15.834 +00:17:24.854 152.4616
117 889 Zbigniew Adam
HM5 HOpen 00:43:25.453(112) 01:13:17.560 +00:17:26.580 152.4018
118 1974 Leszek Lesko Chemik Pustków MTB
HM4 HOpen 00:45:13.790(142) 01:13:48.050 +00:17:57.070 151.3524
119 884 Andrzej Kotowicz R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
HM2 HOpen 00:44:20.393(127) 01:13:56.122 +00:18:05.142 151.0770
120 1906 Rafał Soliński Pszyjaciule TEAM
HM3 HOpen 00:44:29.207(128) 01:13:58.258 +00:18:07.278 151.0043
121 1873 Jarek Strzelczyk
HM2 HOpen 00:43:58.530(120) 01:13:58.812 +00:18:07.832 150.9854
122 849 Zbigniew Łysy PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
HM4 HOpen 00:44:57.244(137) 01:14:00.482 +00:18:09.502 150.9287
123 475 Eugeniusz Stój MTB Brzozów Racing Team
HM6 HOpen 00:44:19.110(126) 01:14:03.507 +00:18:12.527 150.8259
124 7217 Inez Pyszczyńska 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
HK2 HOpen 00:43:16.925(111) 01:14:05.207 +00:18:14.227 150.7682
125 264 Janusz Feruś kwiaty u wioli Krosno
HM4 HOpen 00:44:54.194(134) 01:14:31.145 +00:18:40.165 149.8936
126 8878 Krzysztof Guzik Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 00:45:02.419(138) 01:14:40.088 +00:18:49.108 149.5944
127 2134 Kamil Rybczak DownHill Podkarpacie "Humniska"
HM1 HOpen 00:44:44.927(132) 01:14:53.817 +00:19:02.837 149.1374
128 1364 Marcin Rak
HM2 HOpen 00:45:35.507(144) 01:15:09.877 +00:19:18.897 148.6063
129 8898 Piotr Gerlach Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HOpen 00:44:56.685(136) 01:15:12.609 +00:19:21.629 148.5163
130 1993 Jakub Goleń Jedlicze TEAM
HM2 HOpen 00:45:04.008(139) 01:15:14.677 +00:19:23.697 148.4483
131 1088 Martina Sakarová
HK2 HOpen 00:43:26.697(113) 01:15:26.039 +00:19:35.059 148.0756
132 26 Dariusz Królicki MTB Rymanów
HM5 HOpen 00:44:03.683(121) 01:15:27.555 +00:19:36.575 148.0260
133 133 Joanna Ziomek MyCenter
HK3 HOpen 00:43:55.884(117) 01:15:35.768 +00:19:44.788 147.7580
134 811 Janina Nawój ROWEROMANIA Sanok
HK3 HOpen 00:44:31.940(130) 01:15:38.835 +00:19:47.855 147.6582
135 155 Roman Szymbara Jedlicze TEAM
HM3 HOpen 00:44:53.920(133) 01:15:41.023 +00:19:50.043 147.5870
136 351 Janusz Krowicki MTB MOSiR Dukla
HM3 HOpen 00:45:57.790(148) 01:15:50.343 +00:19:59.363 147.2847
137 2909 Tomasz Kwilosz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 HOpen 00:45:38.052(145) 01:15:51.774 +00:20:00.794 147.2384
138 140 Jaromir Kwiatkowski MTB Krynica-Zdrój
HM1 HOpen 00:46:16.740(153) 01:16:04.372 +00:20:13.392 146.8320
139 1522 Gabriel Kowalski
HM0 HOpen 00:45:12.730(141) 01:16:55.647 +00:21:04.667 145.2009
140 2203 Wiesław Witek ULTREK MTB TEAM
HM5 HOpen 00:44:44.892(131) 01:17:10.635 +00:21:19.655 144.7309
141 339 Bartosz Miroslaw Old School Rigid MTB
HM3 HOpen 00:46:26.370(158) 01:17:12.657 +00:21:21.677 144.6677
142 1959 Maciej Farbaniec
HM3 HOpen 00:46:31.069(159) 01:17:21.298 +00:21:30.318 144.3984
143 2073 Marek Czuba Nowy Styl Group Cycling Team
HM4 HOpen 00:46:00.783(149) 01:17:25.812 +00:21:34.832 144.2581
144 6997 Mateusz Dróbek Żbik Komańcza
HM2 HOpen 00:45:34.442(143) 01:17:34.374 +00:21:43.394 143.9927
145 1805 Robert Tęcza
HM3 HOpen 00:46:09.830(150) 01:17:56.504 +00:22:05.524 143.3113
146 7777 Paweł Bodkowski kwiaty u wioli Krosno
HM3 HOpen 00:46:11.660(151) 01:18:07.882 +00:22:16.902 142.9635
147 2085 Paweł Żyłowicz
HM4 HOpen 00:46:20.685(155) 01:18:27.105 +00:22:36.125 142.3797
148 2086 Marek Krakowiecki MTB MOSiR Dukla
HM0 HOpen 00:46:33.704(160) 01:18:31.292 +00:22:40.312 142.2531
149 1921 Sebastian Sabat Żbik Komańcza
HM2 HOpen 00:45:48.033(147) 01:18:32.332 +00:22:41.352 142.2217
150 1934 Aleksander Czopko Essentia Vitae MTB
HM4 HOpen 00:44:17.203(125) 01:18:38.637 +00:22:47.657 142.0317
151 637 Piotr Pojawis
HM3 HOpen 00:46:51.230(164) 01:18:50.277 +00:22:59.297 141.6822
152 1023 Janusz Solecki
HM5 HOpen 00:46:37.605(162) 01:19:15.629 +00:23:24.649 140.9269
153 544 Kamil Lorenc MTB MOSiR Dukla
HM3 HOpen 00:47:59.182(174) 01:19:17.647 +00:23:26.667 140.8671
154 474 Waldemar Buczek MTB Brzozów Racing Team
HM6 HOpen 00:46:49.675(163) 01:19:25.502 +00:23:34.522 140.6349
155 651 Sandra Krzesińska Żbik Komańcza
HK0 HOpen 00:48:05.963(175) 01:19:39.587 +00:23:48.607 140.2205
156 217 Krystyna Miłek SST LUBCZA
HK4 HOpen 00:46:12.983(152) 01:19:42.328 +00:23:51.348 140.1401
157 387 Piotr Kubas
HM2 HOpen 00:45:11.923(140) 01:19:43.292 +00:23:52.312 140.1119
158 906 Magdalena Jelonek
HK2 HOpen 00:46:56.900(165) 01:19:49.553 +00:23:58.573 139.9287
159 732 Dominik Malczewski MTB MOSiR Dukla
HM1 HOpen 00:40:13.245(69) 01:19:53.082 +00:24:02.102 139.8257
160 168 Waldemar Boczar PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
HM4 HOpen 00:48:36.035(180) 01:20:01.159 +00:24:10.179 139.5905
161 2408 Rastislav Perdík PCS Sabinov
HM5 HOpen 00:48:31.795(178) 01:20:04.107 +00:24:13.127 139.5048
162 7070 Marcin Szewc MAJSTER SPORT TEAM
HM3 HOpen 00:48:20.912(177) 01:20:05.282 +00:24:14.302 139.4707
163 1021 ROMAN GAWLIK Dębicki Klub Kolarski Gryf
HM6 HOpen 00:46:23.842(157) 01:20:06.249 +00:24:15.269 139.4426
164 2133 Mateusz Szwast
HM0 HOpen 00:46:35.092(161) 01:20:06.719 +00:24:15.739 139.4290
165 917 Kamil Przystasz
HM2 HOpen 00:47:40.804(170) 01:20:09.830 +00:24:18.850 139.3388
166 1926 Dawid Latała Maxisport MTB Team Rzeszów
HM2 HOpen 00:48:07.642(176) 01:20:27.633 +00:24:36.653 138.8250
167 24 Bogusław Zacios MTU Aero Engines Rzeszów
HM3 HOpen 00:47:09.197(167) 01:20:39.047 +00:24:48.067 138.4975
168 2141 Szymon Borysiuk Pogórze Kręci
HM1 HOpen 00:49:24.950(187) 01:20:40.683 +00:24:49.703 138.4507
169 1362 Patryk Wacławek Akademia Judo Rzeszów
HM2 HOpen 00:47:58.905(173) 01:21:02.247 +00:25:11.267 137.8367
170 205 Tomasz Rogóż Orange Iron Team
HM4 HOpen 00:46:21.738(156) 01:21:15.149 +00:25:24.169 137.4719
171 2059 Kazimierz Stopa
HM5 HOpen 00:47:47.332(171) 01:21:17.190 +00:25:26.210 137.4144
172 481 Aleksander Kusz ŁTC ŁAŃCUT
HM5 HOpen 00:47:06.082(166) 01:21:29.628 +00:25:38.648 137.0648
173 735 Mateusz Putyra
HM3 HOpen 00:50:57.907(198) 01:21:31.630 +00:25:40.650 137.0087
174 1345 Łukasz Wacławek Akademia Judo Rzeszów
HM3 HOpen 00:47:57.279(172) 01:21:33.243 +00:25:42.263 136.9636
175 1839 Oliwia Armatys KCP Elzat Bieniasz Bike Team
HK0 HOpen 00:49:54.890(193) 01:21:46.829 +00:25:55.849 136.5843
176 347 Ela Szczurek MTB MOSiR Dukla
HK3 HOpen 00:47:35.689(169) 01:21:46.910 +00:25:55.930 136.5821
177 1497 Adrian Pyś Roztocze Team
HM2 HOpen 00:49:47.119(190) 01:22:12.368 +00:26:21.388 135.8771
178 1920 Wojciech Kaczmarski
HM2 HOpen 00:46:18.765(154) 01:22:26.514 +00:26:35.534 135.4885
179 1022 Krzysztof Skotnicki
HM6 HOpen 00:48:33.680(179) 01:22:28.989 +00:26:38.009 135.4208
180 249 Marzena Głowacka Truck Partner ZETTRANSPORT Nowy Sącz
HK4 HOpen 00:49:40.952(188) 01:22:31.275 +00:26:40.295 135.3583
181 1955 Marek Luty LutyTeam Lubień
HM6 HOpen 00:49:02.072(185) 01:22:35.888 +00:26:44.908 135.2323
182 987 Bartłomiej Janas Pogórze Kręci
HOpen 00:49:56.875(194) 01:22:51.359 +00:27:00.379 134.8114
183 842 Mateusz Tobiasz Axel Sport Racing Team
HM3 HOpen 00:49:22.190(186) 01:22:54.665 +00:27:03.685 134.7218
184 1036 Leszek Faber
HM4 HOpen 00:48:53.845(183) 01:22:57.090 +00:27:06.110 134.6562
185 466 Paweł Gajdek
HM3 HOpen 00:47:33.585(168) 01:22:57.709 +00:27:06.729 134.6394
186 1932 Łukasz Korab
HM0 HOpen 00:48:38.494(181) 01:23:12.625 +00:27:21.645 134.2372
187 912 Mirosław Pilip
HM2 HOpen 00:48:59.580(184) 01:23:17.505 +00:27:26.525 134.1061
188 1910 Piotr Hryńczuk
HM2 HOpen 00:44:55.235(135) 01:23:20.475 +00:27:29.495 134.0265
189 745 Jacek Polakiewicz Baszta BikeSport Lesko
HM5 HOpen 00:50:59.920(199) 01:23:47.243 +00:27:56.263 133.3128
190 1915 Damian Witkowski Nowy Styl Group Cycling Team
HM2 HOpen 00:49:51.625(191) 01:23:54.004 +00:28:03.024 133.1338
191 2074 Ewelina Solecka-Findysz
HK3 HOpen 00:49:53.280(192) 01:24:05.862 +00:28:14.882 132.8209
192 1951 Mateusz Rogowski Maxisport MTB Team Rzeszów
HM3 HOpen 00:48:42.647(182) 01:24:10.474 +00:28:19.494 132.6996
193 868 Natalia Łopatowska My Center
HK2 HOpen 00:50:01.602(195) 01:24:17.862 +00:28:26.882 132.5058
194 2061 Maciej Lochman Baszta BikeSport Lesko
HM4 HOpen 00:51:56.512(203) 01:24:52.810 +00:29:01.830 131.5965
195 947 Jakub Bidnik Nowy Styl Group Cycling Team
HM4 HOpen 00:49:43.482(189) 01:25:19.100 +00:29:28.120 130.9207
196 1073 Renata Burda
HK3 HOpen 00:50:15.945(196) 01:25:30.982 +00:29:40.002 130.6175
197 63 Mateusz Łącki MTB DĘBICA
HM3 HOpen 00:51:12.857(200) 01:25:45.440 +00:29:54.460 130.2505
198 7791 Daniel Szopa Pszyjaciule TEAM
HM3 HOpen 00:53:28.824(207) 01:26:37.759 +00:30:46.779 128.9394
199 2144 Maciej Gondela
HM1 HOpen 00:51:27.077(202) 01:28:17.472 +00:32:26.492 126.5124
200 1973 Dariusz Such Nowy Styl Group Cycling Team
HM4 HOpen 00:52:24.892(205) 01:28:45.547 +00:32:54.567 125.8455
201 1222 Wiesław Sondej Morsy
HM5 HOpen 00:50:27.224(197) 01:29:07.867 +00:33:16.887 125.3202
202 2135 Mirosław Wiszniewski
HM4 HOpen 00:55:18.314(212) 01:30:36.238 +00:34:45.258 123.2830
203 919 Agata Pasternak RKM Sopelek
HK2 HOpen 00:53:37.118(209) 01:31:40.067 +00:35:49.087 121.8523
204 2143 Barbara Wołczańska
HK2 HOpen 00:51:15.955(201) 01:32:32.992 +00:36:42.012 120.6910
205 2142 Michał Kudroń
HM3 HOpen 00:53:24.713(206) 01:32:50.262 +00:36:59.282 120.3168
206 2148 Stanisław Stachów
HM6 HOpen 00:57:09.517(219) 01:35:45.354 +00:39:54.374 116.6501
207 796 Adam Musz ULTREK MTB TEAM
HM6 HOpen 00:55:12.033(211) 01:35:57.797 +00:40:06.817 116.3980
208 308 Grzegorz Świder
HM5 HOpen 00:55:56.833(214) 01:36:49.255 +00:40:58.275 115.3669
209 1980 Sylwester Sowa
HM3 HOpen 00:53:31.525(208) 01:37:13.805 +00:41:22.825 114.8815
210 722 Ania Szczurek MTB MOSiR Dukla
HK0 HOpen 00:58:03.860(222) 01:37:53.694 +00:42:02.714 114.1013
211 1925 Tomasz Kozłowski
HM2 HOpen 00:56:54.442(218) 01:40:21.383 +00:44:30.403 111.3027
212 2500 Natalia Szuper Sarafis Team
HK0 HOpen 00:56:12.220(215) 01:40:30.860 +00:44:39.880 111.1278
213 1336 Radosław Szymański Bike Club Janów Lubelski
HM3 HOpen 00:56:49.452(217) 01:41:21.542 +00:45:30.562 110.2017
214 975 Agnieszka Szymańska Bike Club Janów Lubelski
HK3 HOpen 00:56:45.903(216) 01:41:21.615 +00:45:30.635 110.2003
215 84 Barbara Kozłowska SST LUBCZA
HK4 HOpen 00:55:54.773(213) 01:42:38.707 +00:46:47.727 108.8209
216 2145 Tomasz Franos
HM0 HOpen 01:00:12.467(225) 01:45:16.295 +00:49:25.315 106.1059
217 2169 Franek Kosiorek
HM0 HOpen 01:03:08.840(228) 01:45:28.970 +00:49:37.990 105.8934
218 989 Kamila Filipczak-Stasicka SST LUBCZA
HK3 HOpen 00:57:49.130(221) 01:47:18.598 +00:51:27.618 104.0904
219 1797 Oskar Urbanek
HOpen 01:01:03.684(226) 01:48:25.772 +00:52:34.792 103.0156
220 1791 Tomasz Urbanek
HM3 HOpen 01:01:05.022(227) 01:48:26.425 +00:52:35.445 103.0053
221 1312 Andrzej Kitela PRZEMYŚL
HM5 HOpen 01:03:14.847(229) 01:49:33.917 +00:53:42.937 101.9477
222 676 TOMEK CZEPIEL
HM3 HOpen 01:08:40.780(231) 01:51:22.527 +00:55:31.547 100.2908
223 1354 Bożena Pawiłowska SST LUBCZA
HK5 HOpen 00:57:46.444(220) 01:52:02.004 +00:56:11.024 99.7018
224 2140 Ewa Widomska-Pytka
HK3 HOpen 00:59:37.307(224) 01:52:31.550 +00:56:40.570 99.2655
225 2136 Mateusz Owad DownHill Podkarpacie "Humniska"
HM0 HOpen 00:55:03.817(210) 01:56:24.500 +01:00:33.520 95.9548
226 1985 Jan Janik
HM6 HOpen 01:03:40.648(230) 01:57:12.177 +01:01:21.197 95.3042
227 2172 BOGDAN Dronka
HM5 HOpen 01:17:06.680(233) 02:10:45.462 +01:14:54.482 85.4247
228 2173 stanislaw sadej
HM4 HOpen 01:16:08.715(232) 02:11:40.149 +01:15:49.169 84.8333
229 2146 Piotrek Zygmunt
HM0 HOpen 01:21:52.909(234) 02:25:54.793 +01:30:03.813 76.5519
230 1968 Sebastian Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM1 HOpen 00:52:06.425(204) 02:27:49.049 +01:31:58.069 75.5657
231 1128 Marcelina Przystasz
HK2 HOpen 00:58:24.340(223) 02:28:50.604 +01:32:59.624 75.0449
232 1914 Elżbieta Kopciuch Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HK2 HOpen 01:34:17.884(235) 02:28:54.915 +01:33:03.935 75.0087
DNF 2139 Wojciech Kowalski UKS Czarna HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1706 Patryk Krzesiński Żbik Komańcza HM1 HOpen 00:39:59.923(65) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 4455 Bartosz Kurzydło Stal Rzeszów HM1 HOpen 00:34:40.465(8) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 7775 Mateusz Łagoda Stal Rzeszów HM1 HOpen 00:45:40.699(146) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.