Impreza: Przemyśl 2016

Cyklokarpaty.pl 2016

Wyniki kategoria MM4

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 7201 Grzegorz Grzywa 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MM4 01:10:18.349(1) 02:02:47.792 400.0000
2 423 Marcin Reczyński DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM4 MM4 01:13:20.263(2) 02:11:13.060 +00:08:25.268 374.3293
3 472 Rafał Rydel PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM4 MM4 01:14:38.603(3) 02:12:25.758 +00:09:37.966 370.9044
4 253 Jacek Kłeczek
MM4 MM4 01:19:15.370(5) 02:17:18.507 +00:14:30.715 357.7246
5 201 Andrzej Miłek SST LUBCZA
MM4 MM4 01:16:38.513(4) 02:17:53.115 +00:15:05.323 356.2282
6 236 Artur Wawrzeń
MM4 MM4 01:27:14.090(9) 02:27:40.245 +00:24:52.453 332.6225
7 147 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 MM4 01:23:43.747(6) 02:28:24.862 +00:25:37.070 330.9559
8 4343 Piotr Wiśniewski PT MAZURY TEAM EŁK
MM4 MM4 01:24:57.687(7) 02:29:00.570 +00:26:12.778 329.6341
9 7442 Adam Poniatowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MM4 01:26:17.098(8) 02:29:14.432 +00:26:26.640 329.1238
10 7215 Konrad Rykała 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MM4 01:29:41.560(13) 02:33:02.012 +00:30:14.220 320.9663
11 241 Radosław Mich
MM4 MM4 01:27:15.955(10) 02:33:13.244 +00:30:25.452 320.5742
12 240 Wojciech Kamela GRUPA BANKIETOWA
MM4 MM4 01:30:12.165(14) 02:34:42.565 +00:31:54.773 317.4895
13 135 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MM4 01:27:26.565(11) 02:37:01.414 +00:34:13.622 312.8105
14 235 Łukasz Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MM4 01:30:42.897(15) 02:37:16.892 +00:34:29.100 312.2974
15 8881 Adam Korkosz Klub Kolarski Roztocze
MM4 MM4 01:29:35.787(12) 02:38:17.125 +00:35:29.333 310.3167
16 1108 Tomasz Ruszkowski DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM4 MM4 01:32:28.063(20) 02:38:43.490 +00:35:55.698 309.4576
17 107 Tomasz Rudnicki Stal Rzeszów
MM4 MM4 01:32:51.217(21) 02:39:04.172 +00:36:16.380 308.7871
18 10 Jerzy Dudek PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM4 MM4 01:31:37.187(16) 02:39:21.343 +00:36:33.551 308.2325
19 509 Tomasz KOZAKOWSKI MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Morski Oddział SG
MM4 MM4 01:31:43.542(17) 02:39:27.837 +00:36:40.045 308.0233
20 848 Łukasz Garbacki GRUPA BANKIETOWA
MM4 MM4 01:35:40.637(23) 02:39:34.189 +00:36:46.397 307.8189
21 297 Antoni Matłosz SST LUBCZA
MM4 MM4 01:35:01.950(22) 02:41:50.557 +00:39:02.765 303.4962
22 2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco
MM4 MM4 01:32:25.830(19) 02:42:14.770 +00:39:26.978 302.7413
23 802 Grzegorz Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MM4 01:35:41.245(24) 02:43:46.785 +00:40:58.993 299.9065
24 207 Robert Brzozowski PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MM4 MM4 01:31:55.087(18) 02:43:59.445 +00:41:11.653 299.5206
25 478 Zbigniew Grabowski Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MM4 01:40:25.267(26) 02:46:28.239 +00:43:40.447 295.0587
26 7219 Wojciech Bartyzel 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MM4 01:38:44.319(25) 02:46:31.697 +00:43:43.905 294.9566
27 1100 Marek Nosal Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 MM4 01:40:32.810(27) 02:53:30.394 +00:50:42.602 283.0937
28 251 Filip Kokłowski WS-TECH MTB TEAM SANOK
MM4 MM4 01:42:15.680(31) 02:53:59.239 +00:51:11.447 282.3115
29 49 Konrad Szczerbatko
MM4 MM4 01:47:12.583(43) 02:55:13.049 +00:52:25.257 280.3294
30 585 Marcin Wacławek
MM4 MM4 01:42:17.840(32) 02:55:27.100 +00:52:39.308 279.9552
31 7218 Grzegorz Mikuła 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MM4 01:41:34.550(28) 02:55:53.077 +00:53:05.285 279.2661
32 747 Michał Palczak Pro-Familia Bike Team
MM4 MM4 01:42:50.537(36) 02:56:22.014 +00:53:34.222 278.5024
33 175 Jan Bembenek PTC Przemyśl Fredry 5
MM4 MM4 01:44:31.353(38) 02:56:25.705 +00:53:37.913 278.4053
34 191 Tomasz Radziejowski
MM4 MM4 01:42:31.183(34) 02:56:52.635 +00:54:04.843 277.6989
35 410 Rafał Orłowski MTB Brzozów Racing Team
MM4 MM4 01:41:39.243(29) 02:58:13.560 +00:55:25.768 275.5974
36 1946 Marek Filipczak ROWEROMANIA Sanok
MM4 MM4 01:41:41.204(30) 03:01:06.705 +00:58:18.913 271.2061
37 1510 Rafał Czyż Allianz Cycling
MM4 MM4 01:46:08.243(42) 03:01:59.282 +00:59:11.490 269.9002
38 227 Jacek Jabłoński MTB3184
MM4 MM4 01:47:58.622(44) 03:02:43.450 +00:59:55.658 268.8129
39 374 Stanisław Lasota B3 Bike
MM4 MM4 01:44:11.297(37) 03:03:07.460 +01:00:19.668 268.2255
40 254 Dariusz Ludwig
MM4 MM4 01:45:00.893(40) 03:03:13.400 +01:00:25.608 268.0806
41 180 Mariusz Topór MTB3184
MM4 MM4 01:50:34.897(47) 03:04:35.040 +01:01:47.248 266.1044
42 176 Marek Kruszyński PRZEMYŚL
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MM4 01:48:04.254(45) 03:04:45.910 +01:01:58.118 265.8435
43 497 Dariusz Rogala BIESZCZADZKI/NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Warmińsko-Mazurski Oddział SG
MM4 MM4 01:44:44.837(39) 03:05:27.780 +01:02:39.988 264.8432
44 486 Adam Dutka PSG Czarna Górna
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MM4 01:42:47.787(35) 03:06:32.120 +01:03:44.328 263.3207
45 214 Ryszard Kulik PT MAZURY TEAM EŁK
MM4 MM4 01:52:11.720(50) 03:06:45.775 +01:03:57.983 262.9998
46 1944 Remigiusz Kwieciński
MM4 MM4 01:50:03.464(46) 03:07:34.310 +01:04:46.518 261.8656
47 192 Adam Gojniczek
MM4 MM4 01:53:46.787(54) 03:07:40.630 +01:04:52.838 261.7186
48 7561 Mariusz Raczkiewicz Roztocze Team
MM4 MM4 01:51:58.353(49) 03:07:50.345 +01:05:02.553 261.4930
49 623 Grzegorz Godzwon Reslogistic
MM4 MM4 01:50:50.433(48) 03:08:59.219 +01:06:11.427 259.9047
50 188 Mariusz Cieślinski
MM4 MM4 01:52:45.910(51) 03:10:34.594 +01:07:46.802 257.7369
51 1408 Robert Oliwa
MM4 MM4 01:53:10.120(52) 03:12:05.415 +01:09:17.623 255.7059
52 189 Grzegorz Bluj
MM4 MM4 01:45:33.787(41) 03:13:01.317 +01:10:13.525 254.4716
53 248 GRZEGORZ MORTKA SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 MM4 01:54:35.262(55) 03:14:17.392 +01:11:29.600 252.8110
54 121 Piotr Mazurkiewicz GRUPA BANKIETOWA
MM4 MM4 01:42:20.790(33) 03:18:27.714 +01:15:39.922 247.4964
55 229 Marek Daca Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MM4 02:00:55.640(58) 03:18:28.572 +01:15:40.780 247.4786
56 195 Jacek Kołodziej Reslogistic
MM4 MM4 01:53:42.515(53) 03:18:28.885 +01:15:41.093 247.4721
57 230 Jacek Szczupak ŁTC ŁAŃCUT
MM4 MM4 01:57:57.387(56) 03:23:57.882 +01:21:10.090 240.8192
58 6661 Ireneusz Gawor ANYWHERE BIKE TEAM
MM4 MM4 01:59:46.097(57) 03:28:33.447 +01:25:45.655 235.5160
59 73 Wojciech Pieczyrak
MM4 MM4 02:08:20.919(61) 03:32:14.082 +01:29:26.290 231.4354
60 482 PIOTR DYJAK PSG Medyka
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MM4 02:03:23.779(59) 03:35:05.180 +01:32:17.388 228.3670
61 448 Sławomir Herc Roztocze Team
MM4 MM4 02:12:39.194(64) 03:38:51.882 +01:36:04.090 224.4246
62 887 Grzegorz Pyziak
MM4 MM4 02:09:25.309(62) 03:41:07.088 +01:38:19.296 222.1374
63 426 Piotr Krawczyk R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MM4 02:03:34.663(60) 03:44:14.382 +01:41:26.590 219.0451
64 238 Grzegorz Szczepański MAJSTER SPORT TEAM
MM4 MM4 02:16:57.170(65) 03:49:30.462 +01:46:42.670 214.0173
65 485 DARIUSZ BANAŚ PSG HORYNIRC-ZDRÓJ
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MM4 02:11:23.860(63) 03:58:06.915 +01:55:19.123 206.2808
66 741 Jacek Kaminski
MM4 MM4 02:24:35.742(66) 04:02:14.330 +01:59:26.538 202.7694
67 184 Mariusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM4 MM4 02:41:39.273(69) 04:29:11.470 +02:26:23.678 182.4674
68 501 Robert Kopczewski KOMENDA GŁÓWNA STRAŻY GRANICZNEJ
Komenda Główna SG
MM4 MM4 02:40:45.590(68) 04:39:51.340 +02:37:03.548 175.5141
69 1375 Sebastian Wiszniewski
MM4 MM4 02:47:34.235(70) 04:52:46.655 +02:49:58.863 167.7677
DNF 265 Pawel Kowalski MM4 MM4 02:34:23.572(67) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 492 Robert Peterczuk MM4 MM4 DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.