Impreza: Przemyśl 2016

Cyklokarpaty.pl 2016

Wyniki kategoria MMOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 442 Karol Rożek AGH Cycling Team
MM2 MMOpen 01:05:04.065(2) 01:54:29.824 400.0000
2 1508 Dominik Grządziel Romet Racing Team
MM3 MMOpen 01:05:25.017(3) 01:55:42.112 +00:01:12.288 395.8348
3 397 Marcin Rydel PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MMOpen 01:04:36.762(1) 01:55:58.297 +00:01:28.473 394.9141
4 6 Sławomir Dziwisz Fil-Bike.com
MM2 MMOpen 01:07:47.984(4) 02:00:08.699 +00:05:38.875 381.1963
5 399 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM EŁK
MM2 MMOpen 01:09:38.169(8) 02:02:13.000 +00:07:43.176 374.7347
6 407 Zbigniew Krzesiński Żbik Komańcza
MM2 MMOpen 01:07:48.327(5) 02:02:18.264 +00:07:48.440 374.4659
7 814 Serhii Piasetskyi Bicycle sport touristic (Lviv)
MM2 MMOpen 01:09:37.685(7) 02:02:28.829 +00:07:59.005 373.9275
8 7201 Grzegorz Grzywa 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MMOpen 01:10:18.349(10) 02:02:47.792 +00:08:17.968 372.9651
9 385 Piotr Sajdak Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MMOpen 01:09:56.822(9) 02:04:02.077 +00:09:32.253 369.2423
10 396 Adam Kawula Stal Rzeszów
MM2 MMOpen 01:11:54.107(12) 02:04:39.197 +00:10:09.373 367.4097
11 6781 Krzysztof Gajda Jedlicze TEAM
MM3 MMOpen 01:09:36.583(6) 02:04:56.939 +00:10:27.115 366.5402
12 210 Krzysztof Gierczak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MM5 MMOpen 01:10:18.542(11) 02:05:21.300 +00:10:51.476 365.3530
13 375 Mateusz Rejch SST LUBCZA
MM2 MMOpen 01:11:59.223(13) 02:05:41.272 +00:11:11.448 364.3854
14 379 Wojtek Kwiatek Laryzebatka.com
MM2 MMOpen 01:12:05.910(14) 02:05:54.490 +00:11:24.666 363.7479
15 435 Jakub Rusin Klub Kolarski Spartacus Dębica
MM1 MMOpen 01:13:15.842(17) 02:07:00.332 +00:12:30.508 360.6050
16 2007 Jacek Gil Gomola Trans Airco
MM3 MMOpen 01:12:51.214(15) 02:08:15.627 +00:13:45.803 357.0768
17 338 Łukasz Sanocki
MM3 MMOpen 01:13:17.462(18) 02:08:42.193 +00:14:12.369 355.8483
18 225 Arkadiusz Krzesiński Żbik Komańcza
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG
MM2 MMOpen 01:13:40.600(20) 02:09:46.157 +00:15:16.333 352.9250
19 2222 Krystian Rynkar
MM1 MMOpen 01:13:15.270(16) 02:11:11.030 +00:16:41.206 349.1194
20 423 Marcin Reczyński DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM4 MMOpen 01:13:20.263(19) 02:11:13.060 +00:16:43.236 349.0294
21 9998 Michał Golonka
MM2 MMOpen 01:15:03.495(22) 02:12:03.360 +00:17:33.536 346.8137
22 394 Sebastian Opoka DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM2 MMOpen 01:15:29.447(23) 02:12:11.674 +00:17:41.850 346.4501
23 472 Rafał Rydel PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM4 MMOpen 01:14:38.603(21) 02:12:25.758 +00:17:55.934 345.8361
24 9007 Krzysztof Sapała KSPO Brakeparts.pl
MM3 MMOpen 01:16:52.994(27) 02:13:04.005 +00:18:34.181 344.1793
25 8887 Piotr Dwojak Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM2 MMOpen 01:16:54.590(28) 02:14:18.969 +00:19:49.145 340.9778
26 31 Michał Matłosz SST LUBCZA
MM3 MMOpen 01:15:42.860(24) 02:15:30.449 +00:21:00.625 337.9801
27 253 Jacek Kłeczek
MM4 MMOpen 01:19:15.370(32) 02:17:18.507 +00:22:48.683 333.5470
28 813 Andriy Shaposhnikov Bicycle sport touristic (Lviv)
MM3 MMOpen 01:18:01.257(29) 02:17:31.210 +00:23:01.386 333.0335
29 201 Andrzej Miłek SST LUBCZA
MM4 MMOpen 01:16:38.513(26) 02:17:53.115 +00:23:23.291 332.1517
30 5 Tomáš Burcák Proefekt Team
MM2 MMOpen 01:18:45.433(30) 02:18:32.020 +00:24:02.196 330.5971
31 1302 Tomasz Gas PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM3 MMOpen 01:19:12.167(31) 02:18:45.537 +00:24:15.713 330.0603
32 4444 Michał Bieniasz Chemik Pustków MTB
MM2 MMOpen 01:21:02.293(34) 02:20:46.363 +00:26:16.539 325.3388
33 1982 Andrzej Kruszec Augusta Restauracja Kraków 0rh-
MM3 MMOpen 01:23:05.645(45) 02:21:08.364 +00:26:38.540 324.4936
34 7202 Piotr Sozański 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM6 MMOpen 01:19:26.523(33) 02:21:08.965 +00:26:39.141 324.4705
35 498 Bartłomiej Osmański VO2max MTB Team
Warmińsko-Mazurski Oddział SG
MM3 MMOpen 01:21:08.760(35) 02:21:21.350 +00:26:51.526 323.9967
36 391 Kamil Grenda Erkado Racing Team Kraśnik
MM2 MMOpen 01:23:05.687(46) 02:21:31.375 +00:27:01.551 323.6142
37 3377 Tomasz Stachowicz Laryzebatka.com
MM3 MMOpen 01:21:33.840(39) 02:21:48.002 +00:27:18.178 322.9818
38 916 Krystian Nawój ROWEROMANIA Sanok
MM3 MMOpen 01:21:30.880(38) 02:22:09.694 +00:27:39.870 322.1604
39 349 Andrzej Niziolek Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
MM3 MMOpen 01:21:30.060(37) 02:22:37.880 +00:28:08.056 321.0993
40 427 Wojciech Szustak BIKEBROTHERS
MM3 MMOpen 01:21:56.340(40) 02:23:39.408 +00:29:09.584 318.8072
41 19 Jarosław Książek Thule - JMP
MM2 MMOpen 01:23:49.060(49) 02:24:21.367 +00:29:51.543 317.2628
42 70 Piotr Ziemiański Nowy Styl Group Cycling Team
MM3 MMOpen 01:22:55.907(44) 02:24:53.817 +00:30:23.993 316.0786
43 186 Paweł Dołżycki Żbik Komańcza
MM2 MMOpen 01:25:01.940(52) 02:25:10.003 +00:30:40.179 315.4912
44 403 Adam Chrzęszczyk Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
MM2 MMOpen 01:25:45.650(57) 02:25:33.290 +00:31:03.466 314.6500
45 17 Przemysław Kowalski MTB MOSiR Dukla
MM1 MMOpen 01:22:44.463(42) 02:25:50.627 +00:31:20.803 314.0266
46 1987 Jakub Jasiński Go Ride Team
MM2 MMOpen 01:24:19.413(50) 02:25:59.502 +00:31:29.678 313.7084
47 132 Michał Ziomek MyCenter
MM3 MMOpen 01:25:28.163(54) 02:27:27.062 +00:32:57.238 310.6036
48 236 Artur Wawrzeń
MM4 MMOpen 01:27:14.090(62) 02:27:40.245 +00:33:10.421 310.1415
49 390 Szymon Skrzypczak BARAN CYCLING TEAM
MM2 MMOpen 01:21:23.647(36) 02:27:40.822 +00:33:10.998 310.1213
50 408 Jakub Siwy Stal Rzeszów
MM1 MMOpen 01:27:15.463(63) 02:27:53.160 +00:33:23.336 309.6901
51 1981 Robert Szczuc Jelenie w Terenie
MM3 MMOpen 01:27:10.772(61) 02:27:53.695 +00:33:23.871 309.6714
52 169 Mateusz Budzisz MTB MOSiR Dukla
MM1 MMOpen 01:26:27.850(60) 02:27:55.310 +00:33:25.486 309.6151
53 577 Piotr Makuch
MM3 MMOpen 01:25:03.380(53) 02:28:20.747 +00:33:50.923 308.7302
54 147 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 MMOpen 01:23:43.747(48) 02:28:24.862 +00:33:55.038 308.5876
55 536 Michał Jabłoński MTB3184
MM2 MMOpen 01:27:21.853(65) 02:28:38.427 +00:34:08.603 308.1182
56 1989 Maciej Wawrzaszek Chemik Pustków MTB
MM2 MMOpen 01:25:39.283(56) 02:28:39.362 +00:34:09.538 308.0859
57 32 Łukasz Ruszała KS STRZYŻÓW MTB TEAM
MM2 MMOpen 01:27:28.750(69) 02:28:52.059 +00:34:22.235 307.6479
58 4343 Piotr Wiśniewski PT MAZURY TEAM EŁK
MM4 MMOpen 01:24:57.687(51) 02:29:00.570 +00:34:30.746 307.3551
59 7442 Adam Poniatowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MMOpen 01:26:17.098(58) 02:29:14.432 +00:34:44.608 306.8793
60 341 Tomasz Skalak Ride for Fun
MM3 MMOpen 01:27:23.487(66) 02:29:17.740 +00:34:47.916 306.7659
61 9876 Andrzej Zawadzki Axel Sport Racing Team
MM3 MMOpen 01:27:26.103(67) 02:29:40.684 +00:35:10.860 305.9822
62 348 Bartosz Banaszewski Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
MM3 MMOpen 01:28:39.013(70) 02:30:30.040 +00:36:00.216 304.3098
63 300 Krzysztof Winczura SOKÓŁ TARNÓW
MM3 MMOpen 01:22:46.510(43) 02:30:30.912 +00:36:01.088 304.2804
64 122 Adam Gawlik PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MMOpen 01:32:31.397(92) 02:31:05.259 +00:36:35.435 303.1275
65 143 Michał Szopa MTB MOSiR Dukla
MM3 MMOpen 01:26:26.849(59) 02:31:18.330 +00:36:48.506 302.6911
66 412 Szymon Kulas Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM1 MMOpen 01:25:29.900(55) 02:32:55.827 +00:38:26.003 299.4749
67 7215 Konrad Rykała 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MMOpen 01:29:41.560(74) 02:33:02.012 +00:38:32.188 299.2731
68 1909 Wojciech Grad PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MM3 MMOpen 01:29:59.863(76) 02:33:07.220 +00:38:37.396 299.1035
69 241 Radosław Mich
MM4 MMOpen 01:27:15.955(64) 02:33:13.244 +00:38:43.420 298.9075
70 304 Mateusz Dachowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MMOpen 01:31:01.123(82) 02:34:14.385 +00:39:44.561 296.9327
71 240 Wojciech Kamela GRUPA BANKIETOWA
MM4 MMOpen 01:30:12.165(78) 02:34:42.565 +00:40:12.741 296.0313
72 16 Wojciech Piekło Stal Rzeszów
MM1 MMOpen 01:28:53.323(71) 02:34:47.217 +00:40:17.393 295.8830
73 809 Wojciech Mazurkiewicz
MM2 MMOpen 01:36:28.190(110) 02:35:34.090 +00:41:04.266 294.3972
74 514 Piotr Witkowski Centrum Szkolenia Straży Granicznej
Centrum Szkolenia SG
MM3 MMOpen 01:29:15.200(72) 02:35:43.722 +00:41:13.898 294.0937
75 164 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-Narty
MM5 MMOpen 01:29:52.333(75) 02:36:11.444 +00:41:41.620 293.2237
76 1303 Mariusz Przybyła ROWEROMANIA Sanok
MM3 MMOpen 01:31:12.074(83) 02:36:53.622 +00:42:23.798 291.9099
77 135 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MMOpen 01:27:26.565(68) 02:37:01.414 +00:42:31.590 291.6685
78 792 Adam Gil GORANGA TEAM
MM2 MMOpen 01:31:35.360(84) 02:37:03.560 +00:42:33.736 291.6021
79 235 Łukasz Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MMOpen 01:30:42.897(79) 02:37:16.892 +00:42:47.068 291.1901
80 38 Piotr Malczewski MTB MOSiR Dukla
MM3 MMOpen 01:30:59.670(81) 02:37:19.553 +00:42:49.729 291.1080
81 1414 MACIEJ GŁOWACKI Truck Partner ZETTRANSPORT Nowy Sącz
MM3 MMOpen 01:30:44.733(80) 02:37:37.329 +00:43:07.505 290.5609
82 318 Paweł Bartkiewicz Axel Sport Racing Team
MM3 MMOpen 01:30:05.090(77) 02:37:42.597 +00:43:12.773 290.3991
83 806 Krzysztof Kubacki panfotograf.eu - GARMIN KALWARYJSKA 70 E.Z.
MM3 MMOpen 01:31:45.100(87) 02:37:59.939 +00:43:30.115 289.8679
84 8881 Adam Korkosz Klub Kolarski Roztocze
MM4 MMOpen 01:29:35.787(73) 02:38:17.125 +00:43:47.301 289.3433
85 1108 Tomasz Ruszkowski DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM4 MMOpen 01:32:28.063(91) 02:38:43.490 +00:44:13.666 288.5423
86 107 Tomasz Rudnicki Stal Rzeszów
MM4 MMOpen 01:32:51.217(94) 02:39:04.172 +00:44:34.348 287.9170
87 10 Jerzy Dudek PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM4 MMOpen 01:31:37.187(85) 02:39:21.343 +00:44:51.519 287.4000
88 509 Tomasz KOZAKOWSKI MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Morski Oddział SG
MM4 MMOpen 01:31:43.542(86) 02:39:27.837 +00:44:58.013 287.2049
89 848 Łukasz Garbacki GRUPA BANKIETOWA
MM4 MMOpen 01:35:40.637(104) 02:39:34.189 +00:45:04.365 287.0143
90 969 Kamil Bochenek Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM2 MMOpen 01:35:22.610(102) 02:39:52.557 +00:45:22.733 286.4648
91 315 Marcin Prejznar MTB MOSiR Dukla
MM3 MMOpen 01:34:05.013(95) 02:40:22.420 +00:45:52.596 285.5757
92 18 Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MMOpen 01:32:34.133(93) 02:41:00.499 +00:46:30.675 284.4501
93 1501 Paweł Łyko Jelenie w Terenie
MM2 MMOpen 01:37:09.153(111) 02:41:01.997 +00:46:32.173 284.4060
94 9898 Krzysztof Okrzesa Jedlicze TEAM
MM3 MMOpen 01:35:07.840(99) 02:41:37.095 +00:47:07.271 283.3766
95 297 Antoni Matłosz SST LUBCZA
MM4 MMOpen 01:35:01.950(97) 02:41:50.557 +00:47:20.733 282.9837
96 25 Michał Dziama Salus Synergy Automation Team
MM2 MMOpen 01:35:04.513(98) 02:42:02.439 +00:47:32.615 282.6379
97 146 Marcin Walaszczyk MTB MOSiR Dukla
MM3 MMOpen 01:32:23.517(89) 02:42:07.490 +00:47:37.666 282.4911
98 2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco
MM4 MMOpen 01:32:25.830(90) 02:42:14.770 +00:47:44.946 282.2799
99 366 Mateusz Naworol MGG Helpea Team Warszwa
MM2 MMOpen 01:37:14.633(113) 02:42:30.027 +00:48:00.203 281.8382
100 534 Filip Pagacz BIKEBROTHERS
MM2 MMOpen 01:35:08.237(100) 02:42:54.665 +00:48:24.841 281.1278
101 377 Tomasz Motyka Axel Sport Racing Team
MM2 MMOpen 01:34:27.640(96) 02:43:31.594 +00:49:01.770 280.0696
102 802 Grzegorz Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MMOpen 01:35:41.245(105) 02:43:46.785 +00:49:16.961 279.6367
103 413 JAKUB JANOWSKI WLKS KRAKUS BBC CZAJA
MM1 MMOpen 01:37:43.472(116) 02:43:52.100 +00:49:22.276 279.4855
104 900 Bogusław Belcik MTB MOSiR Dukla
MM3 MMOpen 01:35:29.600(103) 02:43:54.397 +00:49:24.573 279.4202
105 127 Zdzisław Piechowski PT MAZURY TEAM EŁK
MM3 MMOpen 01:36:15.897(107) 02:43:56.160 +00:49:26.336 279.3702
106 207 Robert Brzozowski PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MM4 MMOpen 01:31:55.087(88) 02:43:59.445 +00:49:29.621 279.2769
107 810 Dariusz Grudniak WS-TECH MTB TEAM SANOK
MM5 MMOpen 01:36:13.870(106) 02:45:09.197 +00:50:39.373 277.3110
108 14 Tomasz Kloc
MM3 MMOpen 01:37:48.740(117) 02:45:35.022 +00:51:05.198 276.5902
109 489 Rafał Sabak VMax Mińsk Mazowiecki
Nadwiślański Oddział SG
MM3 MMOpen 01:36:25.160(109) 02:45:42.772 +00:51:12.948 276.3746
110 528 Paweł Kłoskowicz MTB MOSiR Dukla
MM3 MMOpen 01:37:22.163(114) 02:45:56.335 +00:51:26.511 275.9981
111 3110 Mirosław Jachorek Roztocze Team
MM3 MMOpen 01:45:43.593(166) 02:46:27.087 +00:51:57.263 275.1483
112 478 Zbigniew Grabowski Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MMOpen 01:40:25.267(128) 02:46:28.239 +00:51:58.415 275.1165
113 7219 Wojciech Bartyzel 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MMOpen 01:38:44.319(120) 02:46:31.697 +00:52:01.873 275.0213
114 1917 Piotr Szewczyk Zakłady Mechaniczne Tarnów
MM3 MMOpen 01:35:13.457(101) 02:46:44.522 +00:52:14.698 274.6688
115 808 Robert Lorens WS-TECH MTB TEAM SANOK
MM5 MMOpen 01:37:34.930(115) 02:46:56.154 +00:52:26.330 274.3498
116 734 Vlado Vavrek PCS Sabinov
MM5 MMOpen 01:39:08.643(123) 02:46:57.863 +00:52:28.039 274.3030
117 250 Grzegorz Buła Thule - JMP
MM3 MMOpen 01:38:11.087(119) 02:47:16.997 +00:52:47.173 273.7801
118 6969 Norbert Sudia MTB MOSiR Dukla
MM1 MMOpen 01:36:21.230(108) 02:47:18.675 +00:52:48.851 273.7343
119 467 Maciej Dziedzic Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MMOpen 01:37:50.843(118) 02:47:31.714 +00:53:01.890 273.3792
120 714 Andrzej Pitula iSport Team
MM2 MMOpen 01:39:36.630(124) 02:48:09.648 +00:53:39.824 272.3514
121 464 Tomasz Fic
MM3 MMOpen 01:41:08.220(130) 02:48:17.437 +00:53:47.613 272.1413
122 334 Marek Buciak
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MMOpen 01:38:55.705(121) 02:48:47.325 +00:54:17.501 271.3381
123 55 Paweł Nowosielski Beko
Podlaski Oddział SG
MM3 MMOpen 01:41:21.680(133) 02:49:02.457 +00:54:32.633 270.9333
124 8713 TOMASZ KNAPIK BSK Miód Kozacki
MM2 MMOpen 01:37:11.963(112) 02:49:52.095 +00:55:22.271 269.6138
125 7771 Krzysztof Książek Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM3 MMOpen 01:39:37.880(125) 02:50:07.657 +00:55:37.833 269.2028
126 458 Mateusz Hałajko SST LUBCZA
MM3 MMOpen 01:40:22.017(127) 02:50:08.563 +00:55:38.739 269.1789
127 329 Jacek Plesnar
MM3 MMOpen 01:41:40.697(139) 02:50:38.230 +00:56:08.406 268.3989
128 1899 Remigiusz Szymanski MAJSTER SPORT TEAM
MM3 MMOpen 01:42:22.485(148) 02:51:36.018 +00:57:06.194 266.8925
129 260 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW
MM3 MMOpen 01:41:10.860(132) 02:51:47.114 +00:57:17.290 266.6051
130 2210 Rafał Trzeciak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MMOpen 01:41:49.777(141) 02:52:34.940 +00:58:05.116 265.3738
131 384 Jacek Tomczak
MM2 MMOpen 01:43:15.203(153) 02:52:54.875 +00:58:25.051 264.8639
132 47 Szymon Brzoza Stal Rzeszów
MM2 MMOpen 01:16:10.213(25) 02:53:21.115 +00:58:51.291 264.1957
133 1100 Marek Nosal Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 MMOpen 01:40:32.810(129) 02:53:30.394 +00:59:00.570 263.9602
134 160 Paweł Godula Bikeholicy Kraków
MM5 MMOpen 01:42:18.423(146) 02:53:42.304 +00:59:12.480 263.6586
135 310 Adam Kamela
MM3 MMOpen 01:41:09.443(131) 02:53:45.437 +00:59:15.613 263.5793
136 251 Filip Kokłowski WS-TECH MTB TEAM SANOK
MM4 MMOpen 01:42:15.680(144) 02:53:59.239 +00:59:29.415 263.2308
137 312 Mateusz sitko FREESPORT TREK TEAM
MM3 MMOpen 01:41:56.363(142) 02:54:21.357 +00:59:51.533 262.6743
138 62 Adrian Rajca MTB DĘBICA
MM3 MMOpen 01:47:14.812(175) 02:55:12.818 +01:00:42.994 261.3885
139 49 Konrad Szczerbatko
MM4 MMOpen 01:47:12.583(174) 02:55:13.049 +01:00:43.225 261.3827
140 585 Marcin Wacławek
MM4 MMOpen 01:42:17.840(145) 02:55:27.100 +01:00:57.276 261.0339
141 7218 Grzegorz Mikuła 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MMOpen 01:41:34.550(136) 02:55:53.077 +01:01:23.253 260.3913
142 483 Tomasz Skawiński PSG Czarna Górna
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MMOpen 01:39:38.989(126) 02:56:12.532 +01:01:42.708 259.9122
143 747 Michał Palczak Pro-Familia Bike Team
MM4 MMOpen 01:42:50.537(152) 02:56:22.014 +01:01:52.190 259.6793
144 175 Jan Bembenek PTC Przemyśl Fredry 5
MM4 MMOpen 01:44:31.353(158) 02:56:25.705 +01:01:55.881 259.5887
145 522 Krzysztof Kowalski SST LUBCZA
MM6 MMOpen 01:42:38.053(150) 02:56:50.260 +01:02:20.436 258.9880
146 191 Tomasz Radziejowski
MM4 MMOpen 01:42:31.183(149) 02:56:52.635 +01:02:22.811 258.9300
147 125 Jerzy Opaluch Jedlicze TEAM
MM1 MMOpen 01:41:23.413(134) 02:57:37.880 +01:03:08.056 257.8308
148 666 Sławek Żuk
MM3 MMOpen 01:42:11.997(143) 02:57:39.455 +01:03:09.631 257.7927
149 410 Rafał Orłowski MTB Brzozów Racing Team
MM4 MMOpen 01:41:39.243(138) 02:58:13.560 +01:03:43.736 256.9705
150 8022 Bogusław Pietrusiak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MMOpen 01:41:26.457(135) 02:58:18.525 +01:03:48.701 256.8513
151 88 Patryk Wróbel Movimento UKS PG Wojnicz
MM1 MMOpen 01:45:57.833(168) 02:58:55.280 +01:04:25.456 255.9719
152 276 Sebastian Nowotarski
MM3 MMOpen 01:45:40.060(164) 02:58:59.574 +01:04:29.750 255.8695
153 7207 JAN ROGATKO 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM3 MMOpen 01:52:28.373(194) 02:59:40.112 +01:05:10.288 254.9073
154 1706 Patryk Krzesiński Żbik Komańcza
MM1 MMOpen 01:39:03.354(122) 03:00:17.239 +01:05:47.415 254.0324
155 1954 Marcin Syrzistie JOY RIDE
MM6 MMOpen 01:46:12.080(170) 03:00:38.999 +01:06:09.175 253.5225
156 495 Krzysztof Wołoszyn Kwisa Lubań
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG
MM3 MMOpen 01:41:34.957(137) 03:01:05.612 +01:06:35.788 252.9015
157 1946 Marek Filipczak ROWEROMANIA Sanok
MM4 MMOpen 01:41:41.204(140) 03:01:06.705 +01:06:36.881 252.8761
158 1510 Rafał Czyż Allianz Cycling
MM4 MMOpen 01:46:08.243(169) 03:01:59.282 +01:07:29.458 251.6585
159 340 Jan Potasiewicz MTB Rymanów
MM6 MMOpen 01:45:49.850(167) 03:02:10.267 +01:07:40.443 251.4055
160 227 Jacek Jabłoński MTB3184
MM4 MMOpen 01:47:58.622(179) 03:02:43.450 +01:08:13.626 250.6446
161 316 Wojciech Rączka
MM3 MMOpen 01:50:44.702(185) 03:02:45.387 +01:08:15.563 250.6003
162 374 Stanisław Lasota B3 Bike
MM4 MMOpen 01:44:11.297(156) 03:03:07.460 +01:08:37.636 250.0969
163 254 Dariusz Ludwig
MM4 MMOpen 01:45:00.893(160) 03:03:13.400 +01:08:43.576 249.9618
164 443 Marcin Dziedzic Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM2 MMOpen 01:44:22.713(157) 03:03:15.212 +01:08:45.388 249.9206
165 257 Dariusz Osek
MM3 MMOpen 01:43:48.630(155) 03:03:15.622 +01:08:45.798 249.9112
166 2903 Piotr Gierula MTB Górnik Strachocina
MM3 MMOpen 01:47:11.333(173) 03:03:18.744 +01:08:48.920 249.8403
167 6173 Wojciech Chmieliński MAJSTER SPORT TEAM
MM3 MMOpen 01:47:23.170(177) 03:03:21.172 +01:08:51.348 249.7852
168 28 Filip Kamiński ULTREK MTB TEAM
MM2 MMOpen 01:53:19.430(202) 03:04:01.693 +01:09:31.869 248.8685
169 342 Tomasz Jeska 48 Media Bike Team
MM3 MMOpen 01:47:05.413(172) 03:04:24.802 +01:09:54.978 248.3487
170 2116 Adam Belcik MTB MOSiR Dukla
MM3 MMOpen 01:47:27.430(178) 03:04:34.564 +01:10:04.740 248.1298
171 180 Mariusz Topór MTB3184
MM4 MMOpen 01:50:34.897(184) 03:04:35.040 +01:10:05.216 248.1192
172 6001 Wiesław Grdeń SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM6 MMOpen 01:46:56.673(171) 03:04:35.660 +01:10:05.836 248.1053
173 176 Marek Kruszyński PRZEMYŚL
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MMOpen 01:48:04.254(180) 03:04:45.910 +01:10:16.086 247.8759
174 3107 Marcin KOBAK PSG Czarna Górna
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MMOpen 01:45:25.470(161) 03:04:53.547 +01:10:23.723 247.7052
175 497 Dariusz Rogala BIESZCZADZKI/NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Warmińsko-Mazurski Oddział SG
MM4 MMOpen 01:44:44.837(159) 03:05:27.780 +01:10:57.956 246.9432
176 361 Adrian Szostak
MM2 MMOpen 01:52:00.193(191) 03:06:05.454 +01:11:35.630 246.1100
177 486 Adam Dutka PSG Czarna Górna
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MMOpen 01:42:47.787(151) 03:06:32.120 +01:12:02.296 245.5236
178 173 Jan Urbanowicz
MM3 MMOpen 01:50:07.720(183) 03:06:41.099 +01:12:11.275 245.3268
179 214 Ryszard Kulik PT MAZURY TEAM EŁK
MM4 MMOpen 01:52:11.720(193) 03:06:45.775 +01:12:15.951 245.2244
180 519 Marek Gąsior
Nadodrzański Oddział SG
MM3 MMOpen 01:51:10.334(188) 03:07:25.032 +01:12:55.208 244.3683
181 1944 Remigiusz Kwieciński
MM4 MMOpen 01:50:03.464(182) 03:07:34.310 +01:13:04.486 244.1669
182 1212 Piotr Maksymiak PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM3 MMOpen 01:47:19.257(176) 03:07:34.969 +01:13:05.145 244.1526
183 192 Adam Gojniczek
MM4 MMOpen 01:53:46.787(206) 03:07:40.630 +01:13:10.806 244.0298
184 7561 Mariusz Raczkiewicz Roztocze Team
MM4 MMOpen 01:51:58.353(190) 03:07:50.345 +01:13:20.521 243.8195
185 623 Grzegorz Godzwon Reslogistic
MM4 MMOpen 01:50:50.433(186) 03:08:59.219 +01:14:29.395 242.3385
186 7206 Andrew Kiełbowicz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM3 MMOpen 01:58:48.360(224) 03:10:08.550 +01:15:38.726 240.8658
187 149 Michał Gzyl TOMAR SPORT
MM2 MMOpen 01:45:42.593(165) 03:10:32.864 +01:16:03.040 240.3536
188 188 Mariusz Cieślinski
MM4 MMOpen 01:52:45.910(198) 03:10:34.594 +01:16:04.770 240.3172
189 558 Karol Piskorski Roztocze Team
MM5 MMOpen 01:52:36.993(196) 03:10:37.497 +01:16:07.673 240.2562
190 64 Rafał Foryś MTB DĘBICA
MM3 MMOpen 01:56:46.640(216) 03:10:54.070 +01:16:24.246 239.9086
191 383 Łukasz Hyrchel Bikehead
MM2 MMOpen 01:53:51.990(207) 03:10:58.634 +01:16:28.810 239.8130
192 367 Arkadiusz Boratyn ABB Bike Team
MM2 MMOpen 01:51:10.080(187) 03:12:03.880 +01:17:34.056 238.4552
193 1408 Robert Oliwa
MM4 MMOpen 01:53:10.120(201) 03:12:05.415 +01:17:35.591 238.4235
194 189 Grzegorz Bluj
MM4 MMOpen 01:45:33.787(163) 03:13:01.317 +01:18:31.493 237.2726
195 353 dominik szlachta
MM3 MMOpen 03:13:18.513 +01:18:48.689 236.9209
196 369 Mateusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM2 MMOpen 01:49:09.640(181) 03:13:18.932 +01:18:49.108 236.9123
197 9001 Piotr Cisowski KSPO Brakeparts.pl
MM5 MMOpen 01:56:46.885(217) 03:13:39.500 +01:19:09.676 236.4929
198 293 Przemysław Such Jelenie w Terenie
MM3 MMOpen 01:52:44.960(197) 03:14:11.930 +01:19:42.106 235.8347
199 2302 JACEK MAZUR
MM3 MMOpen 01:55:34.552(212) 03:14:14.750 +01:19:44.926 235.7777
200 97 Konrad Zieliński
MM2 MMOpen 01:43:19.210(154) 03:14:15.880 +01:19:46.056 235.7548
201 248 GRZEGORZ MORTKA SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 MMOpen 01:54:35.262(210) 03:14:17.392 +01:19:47.568 235.7242
202 301 Mirosław Hanas MTB MOSiR Dukla
MM3 MMOpen 01:55:33.042(211) 03:14:18.099 +01:19:48.275 235.7099
203 518 Łukasz Świergiel BIESZCZADZKI/NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Nadodrzański Oddział SG
MM3 MMOpen 01:51:55.123(189) 03:14:28.124 +01:19:58.300 235.5074
204 429 Tomasz Fusiara Bike Club Janów Lubelski
MM3 MMOpen 01:54:12.810(209) 03:14:44.822 +01:20:14.998 235.1709
205 365 Damian Kruk
MM2 MMOpen 02:03:10.262(243) 03:15:21.680 +01:20:51.856 234.4314
206 510 Janusz Dajek Flash team
Morski Oddział SG
MM5 MMOpen 01:57:19.585(220) 03:16:02.850 +01:21:33.026 233.6109
207 165 Robert Dander
MM5 MMOpen 01:58:20.945(222) 03:16:05.745 +01:21:35.921 233.5534
208 740 Peter Šajgal Sabinov
MM3 MMOpen 01:58:44.800(223) 03:16:24.514 +01:21:54.690 233.1814
209 319 Marek Grabowski Go Ride Team
MM3 MMOpen 01:45:27.140(162) 03:17:28.480 +01:22:58.656 231.9225
210 270 Grzegorz Jamróz Saaboloty
MM3 MMOpen 01:52:56.570(200) 03:18:18.589 +01:23:48.765 230.9458
211 121 Piotr Mazurkiewicz GRUPA BANKIETOWA
MM4 MMOpen 01:42:20.790(147) 03:18:27.714 +01:23:57.890 230.7689
212 229 Marek Daca Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MMOpen 02:00:55.640(231) 03:18:28.572 +01:23:58.748 230.7522
213 195 Jacek Kołodziej Reslogistic
MM4 MMOpen 01:53:42.515(204) 03:18:28.885 +01:23:59.061 230.7462
214 523 Sebastian Mastalski
Karpacki Ośrodek Wsparcia SG
MM2 MMOpen 01:52:09.855(192) 03:18:30.084 +01:24:00.260 230.7229
215 159 Władysław Szydło ANYWHERE BIKE TEAM
MM5 MMOpen 01:55:58.334(213) 03:19:05.127 +01:24:35.303 230.0461
216 172 Bogdan Kuźniar ŁTC ŁAŃCUT
MM5 MMOpen 01:56:05.955(214) 03:19:25.318 +01:24:55.494 229.6579
217 158 Boguslaw Bukowski junior Mł.
MM6 MMOpen 01:53:44.897(205) 03:19:32.335 +01:25:02.511 229.5233
218 360 Mateusz Błoniarz
MM2 MMOpen 01:52:30.920(195) 03:19:50.219 +01:25:20.395 229.1809
219 2727 Łukasz Cholewiak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MMOpen 01:52:50.753(199) 03:19:58.974 +01:25:29.150 229.0137
220 471 rafal kuczynski
MM3 MMOpen 01:56:54.532(218) 03:20:00.997 +01:25:31.173 228.9751
221 2202 Kacper Suwała SYNERGY GROUP TEAM
MM1 MMOpen 01:54:11.053(208) 03:20:15.097 +01:25:45.273 228.7064
222 392 Mateusz Dziura
MM2 MMOpen 01:58:56.170(225) 03:21:37.852 +01:27:08.028 227.1419
223 156 Tadek Dubiel ŁTC ŁAŃCUT
MM6 MMOpen 01:59:22.127(226) 03:22:26.622 +01:27:56.798 226.2299
224 999 Grzegorz Śliż Stowarzyszenie "Twoja Szansa"
MM3 MMOpen 02:03:43.869(247) 03:22:28.222 +01:27:58.398 226.2001
225 259 Dawid Michalak
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MMOpen 01:59:33.733(227) 03:22:41.490 +01:28:11.666 225.9534
226 1111 Krzysztof Zarytkiewicz
MM2 MMOpen 02:02:20.754(239) 03:23:00.005 +01:28:30.181 225.6099
227 230 Jacek Szczupak ŁTC ŁAŃCUT
MM4 MMOpen 01:57:57.387(221) 03:23:57.882 +01:29:28.058 224.5429
228 721 Łukasz Wielgos
MM2 MMOpen 02:02:07.234(236) 03:25:06.944 +01:30:37.120 223.2829
229 2111 Michał Suwała SYNERGY GROUP TEAM
MM2 MMOpen 01:57:08.902(219) 03:25:13.817 +01:30:43.993 223.1582
230 324 Szymon Salwa PSG WOJTKOWA
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MMOpen 01:53:23.597(203) 03:26:20.527 +01:31:50.703 221.9558
231 345 Bogusław Witkowski
MM3 MMOpen 02:01:52.407(235) 03:26:35.120 +01:32:05.296 221.6945
232 487 Wojciech Gał
Śląsko-Małopolski Oddział SG
MM5 MMOpen 01:56:26.327(215) 03:27:51.114 +01:33:21.290 220.3436
233 307 Andrzej Zwoliński
MM6 MMOpen 02:01:22.897(232) 03:28:11.970 +01:33:42.146 219.9757
234 6661 Ireneusz Gawor ANYWHERE BIKE TEAM
MM4 MMOpen 01:59:46.097(228) 03:28:33.447 +01:34:03.623 219.5981
235 46 Paweł Witek
MM3 MMOpen 02:07:05.984(253) 03:30:53.393 +01:36:23.569 217.1694
236 468 Radosław Horiwnyk PSG Medyka
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MMOpen 02:02:09.344(238) 03:30:57.654 +01:36:27.830 217.0963
237 7 Łukasz Grata Reslogistic
MM2 MMOpen 02:03:02.190(240) 03:31:02.355 +01:36:32.531 217.0157
238 4321 Janusz Pyszko www.gohardorgohome.pl
MM3 MMOpen 02:03:04.690(241) 03:32:11.830 +01:37:42.006 215.8315
239 73 Wojciech Pieczyrak
MM4 MMOpen 02:08:20.919(255) 03:32:14.082 +01:37:44.258 215.7933
240 288 Maciej Szatan BIKEBOARD
MM5 MMOpen 02:06:43.370(251) 03:32:42.740 +01:38:12.916 215.3088
241 736 Dušan Šimko SKI DRENICA
MM5 MMOpen 02:04:29.304(248) 03:33:01.164 +01:38:31.340 214.9984
242 202 Rafał Kędziora Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MMOpen 02:02:08.517(237) 03:33:03.335 +01:38:33.511 214.9619
243 271 Janusz Sulowski Bike Club Janów Lubelski
MM3 MMOpen 02:03:06.684(242) 03:33:53.049 +01:39:23.225 214.1291
244 7070 Marcin Szewc MAJSTER SPORT TEAM
MM3 MMOpen 02:01:39.459(234) 03:34:30.009 +01:40:00.185 213.5142
245 490 Marek Makles NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Nadwiślański Oddział SG
MM3 MMOpen 02:11:33.294(264) 03:34:32.959 +01:40:03.135 213.4653
246 482 PIOTR DYJAK PSG Medyka
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MMOpen 02:03:23.779(245) 03:35:05.180 +01:40:35.356 212.9323
247 130 Rafał Kaczmarczyk
MM3 MMOpen 02:03:10.815(244) 03:35:06.184 +01:40:36.360 212.9157
248 1224 Paweł Jasina PIXGRAF TEAM
MM3 MMOpen 02:08:01.163(254) 03:36:20.050 +01:41:50.226 211.7041
249 743 MARCIN SZMIGIELSKI
MM3 MMOpen 02:10:29.164(261) 03:36:30.390 +01:42:00.566 211.5356
250 516 Łukasz Sklepiński Centrum Szkolenia Straży Granicznej
Centrum Szkolenia SG
MM2 MMOpen 02:01:28.115(233) 03:36:51.234 +01:42:21.410 211.1967
251 302 Marcin Krzywonos Przeworska Grupa Biegowa
MM3 MMOpen 02:00:48.575(230) 03:37:24.425 +01:42:54.601 210.6593
252 167 Tomasz Rózga PTC Przemyśl Fredry 5
MM5 MMOpen 02:07:01.950(252) 03:38:18.157 +01:43:48.333 209.7951
253 448 Sławomir Herc Roztocze Team
MM4 MMOpen 02:12:39.194(266) 03:38:51.882 +01:44:22.058 209.2563
254 887 Grzegorz Pyziak
MM4 MMOpen 02:09:25.309(257) 03:41:07.088 +01:46:37.264 207.1238
255 1210 Paweł Wawrzusiszyn Roztocze Team
MM2 MMOpen 02:05:20.339(249) 03:41:38.335 +01:47:08.511 206.6371
256 507 Paweł Wołkowycki AGR Podlasie
Podlaski Oddział SG
MM2 MMOpen 02:09:38.124(260) 03:41:57.908 +01:47:28.084 206.3334
257 314 Jarosław Michałowski
MM3 MMOpen 02:09:23.735(256) 03:43:40.989 +01:49:11.165 204.7487
258 362 Michał Kruczek MTU Aero Engines Rzeszów
MM2 MMOpen 02:06:29.967(250) 03:44:08.897 +01:49:39.073 204.3238
259 426 Piotr Krawczyk R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MMOpen 02:03:34.663(246) 03:44:14.382 +01:49:44.558 204.2405
260 484 Łukasz Ważny PSG HORYNIRC-ZDRÓJ
Bieszczadzki Oddział SG
MM2 MMOpen 02:09:35.987(259) 03:44:21.012 +01:49:51.188 204.1399
261 35 Jerzy Szpunar ŁTC ŁAŃCUT
MM5 MMOpen 02:00:10.199(229) 03:44:30.517 +01:50:00.693 203.9959
262 152 Waldemar Łodej Stal Rzeszów
MM6 MMOpen 02:13:39.597(267) 03:44:49.054 +01:50:19.230 203.7155
263 816 Krystian Rawski PSG HORYNIRC-ZDRÓJ
Bieszczadzki Oddział SG
MM2 MMOpen 02:09:34.542(258) 03:45:22.809 +01:50:52.985 203.2070
264 1977 Sebastian POSIKATA
Nadbużański Oddział SG
MM3 MMOpen 02:10:31.225(262) 03:46:44.979 +01:52:15.155 201.9797
265 1150 Maciej Zajko bvinternet.pl Nocny Patrol
MM3 MMOpen 02:18:10.897(273) 03:47:29.615 +01:52:59.791 201.3192
266 364 Karol Michalski Go Ride Team
MM2 MMOpen 02:17:16.682(272) 03:47:52.599 +01:53:22.775 200.9808
267 368 Michał Michalski Go Ride Team
MM2 MMOpen 02:17:16.235(271) 03:47:53.180 +01:53:23.356 200.9722
268 258 Leszek Polański
MM3 MMOpen 02:16:24.700(268) 03:48:09.824 +01:53:40.000 200.7279
269 238 Grzegorz Szczepański MAJSTER SPORT TEAM
MM4 MMOpen 02:16:57.170(269) 03:49:30.462 +01:55:00.638 199.5525
270 1961 Wiktor Wiśniewicz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM5 MMOpen 02:17:15.038(270) 03:52:39.072 +01:58:09.248 196.8562
271 1984 Tomasz Jarosiewicz
MM3 MMOpen 02:20:22.060(277) 03:53:09.965 +01:58:40.141 196.4215
272 1729 Paweł Kędra
MM3 MMOpen 02:11:37.444(265) 03:57:05.982 +02:02:36.158 193.1627
273 485 DARIUSZ BANAŚ PSG HORYNIRC-ZDRÓJ
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MMOpen 02:11:23.860(263) 03:58:06.915 +02:03:37.091 192.3389
274 266 Grzegorz Dąbrowski Stal Rzeszów
MM3 MMOpen 02:19:41.112(275) 03:59:13.247 +02:04:43.423 191.4500
275 741 Jacek Kaminski
MM4 MMOpen 02:24:35.742(279) 04:02:14.330 +02:07:44.506 189.0648
276 738 Miloš Kochan PCS Sabinov
MM2 MMOpen 02:28:14.985(281) 04:02:29.352 +02:07:59.528 188.8696
277 9996 Paweł Podborny
MM2 MMOpen 02:19:17.922(274) 04:03:26.320 +02:08:56.496 188.1329
278 524 paweł niemiec
Karpacki Ośrodek Wsparcia SG
MM3 MMOpen 02:28:32.597(282) 04:08:27.297 +02:13:57.473 184.3345
279 790 Tomáš Kocvar PCS Sabinov
MM2 MMOpen 02:28:36.020(283) 04:13:00.905 +02:18:31.081 181.0122
280 327 KACPER ROSZKIEWICZ
MM3 MMOpen 02:20:17.387(276) 04:13:42.772 +02:19:12.948 180.5144
281 291 Marcin Kędziora
MM3 MMOpen 02:25:25.717(280) 04:16:17.519 +02:21:47.695 178.6979
282 9360 Michał Woźniczka ANYWHERE BIKE TEAM
MM3 MMOpen 02:36:48.029(286) 04:21:50.084 +02:27:20.260 174.9150
283 828 Czesław Niedźwiedzki
MM5 MMOpen 02:23:52.252(278) 04:23:57.257 +02:29:27.433 173.5105
284 354 Kamil Buż
MM3 MMOpen 02:38:32.704(287) 04:27:25.655 +02:32:55.831 171.2569
285 184 Mariusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM4 MMOpen 02:41:39.273(291) 04:29:11.470 +02:34:41.646 170.1350
286 501 Robert Kopczewski KOMENDA GŁÓWNA STRAŻY GRANICZNEJ
Komenda Główna SG
MM4 MMOpen 02:40:45.590(290) 04:39:51.340 +02:45:21.516 163.6516
287 739 Juraj Magda PCS Sabinov
MM3 MMOpen 02:29:30.830(284) 04:42:25.545 +02:47:55.721 162.1624
288 359 Grzegorz Dzialo Offset & Flexo ;)
MM2 MMOpen 02:42:10.872(293) 04:49:57.999 +02:55:28.175 157.9452
289 343 Kamil Paluszek Offset & Flexo ;)
MM3 MMOpen 02:42:05.725(292) 04:49:58.994 +02:55:29.170 157.9361
290 402 Maciej Warda Offset & Flexo ;)
MM2 MMOpen 02:39:21.803(289) 04:50:01.855 +02:55:32.031 157.9102
291 434 Paweł Warda Offset & Flexo ;)
MM2 MMOpen 02:39:18.670(288) 04:50:01.945 +02:55:32.121 157.9093
292 1375 Sebastian Wiszniewski
MM4 MMOpen 02:47:34.235(294) 04:52:46.655 +02:58:16.831 156.4287
293 388 Miłosz Szopa
MM2 MMOpen 02:51:12.478(295) 04:53:49.129 +02:59:19.305 155.8744
DNF 7679 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów MM3 MMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 265 Pawel Kowalski MM4 MMOpen 02:34:23.572(285) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 296 Michał Michnowicz MM3 MMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 470 Grzegorz Mokrzycki PSG WOJTKOWA MM3 MMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 6996 Michał Niezgoda MTB MOSiR Dukla MM1 MMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 793 Wojciech Paruk GORANGA TEAM MM2 MMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 492 Robert Peterczuk MM4 MMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 432 Kamil Pomarański DMG MORI CYCLOTRENER TEAM MM3 MMOpen 01:22:37.103(41) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 411 Przemysław Sobolak Szobak Bike Team MM2 MMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 11 Maciej Woźny Axel Sport Racing Team MM3 MMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.