Impreza: Przemyśl 2016

Cyklokarpaty.pl 2016

Wyniki kategoria MOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 442 Karol Rożek AGH Cycling Team
MM2 MOpen 01:05:04.065(2) 01:54:29.824 400.0000
2 1508 Dominik Grządziel Romet Racing Team
MM3 MOpen 01:05:25.017(3) 01:55:42.112 +00:01:12.288 395.8348
3 397 Marcin Rydel PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MOpen 01:04:36.762(1) 01:55:58.297 +00:01:28.473 394.9141
4 6 Sławomir Dziwisz Fil-Bike.com
MM2 MOpen 01:07:47.984(4) 02:00:08.699 +00:05:38.875 381.1963
5 399 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM EŁK
MM2 MOpen 01:09:38.169(8) 02:02:13.000 +00:07:43.176 374.7347
6 407 Zbigniew Krzesiński Żbik Komańcza
MM2 MOpen 01:07:48.327(5) 02:02:18.264 +00:07:48.440 374.4659
7 814 Serhii Piasetskyi Bicycle sport touristic (Lviv)
MM2 MOpen 01:09:37.685(7) 02:02:28.829 +00:07:59.005 373.9275
8 7201 Grzegorz Grzywa 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MOpen 01:10:18.349(10) 02:02:47.792 +00:08:17.968 372.9651
9 385 Piotr Sajdak Movimento UKS PG Wojnicz
MM2 MOpen 01:09:56.822(9) 02:04:02.077 +00:09:32.253 369.2423
10 396 Adam Kawula Stal Rzeszów
MM2 MOpen 01:11:54.107(12) 02:04:39.197 +00:10:09.373 367.4097
11 6781 Krzysztof Gajda Jedlicze TEAM
MM3 MOpen 01:09:36.583(6) 02:04:56.939 +00:10:27.115 366.5402
12 210 Krzysztof Gierczak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MM5 MOpen 01:10:18.542(11) 02:05:21.300 +00:10:51.476 365.3530
13 375 Mateusz Rejch SST LUBCZA
MM2 MOpen 01:11:59.223(13) 02:05:41.272 +00:11:11.448 364.3854
14 379 Wojtek Kwiatek Laryzebatka.com
MM2 MOpen 01:12:05.910(14) 02:05:54.490 +00:11:24.666 363.7479
15 435 Jakub Rusin Klub Kolarski Spartacus Dębica
MM1 MOpen 01:13:15.842(17) 02:07:00.332 +00:12:30.508 360.6050
16 2007 Jacek Gil Gomola Trans Airco
MM3 MOpen 01:12:51.214(15) 02:08:15.627 +00:13:45.803 357.0768
17 338 Łukasz Sanocki
MM3 MOpen 01:13:17.462(18) 02:08:42.193 +00:14:12.369 355.8483
18 225 Arkadiusz Krzesiński Żbik Komańcza
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG
MM2 MOpen 01:13:40.600(20) 02:09:46.157 +00:15:16.333 352.9250
19 2222 Krystian Rynkar
MM1 MOpen 01:13:15.270(16) 02:11:11.030 +00:16:41.206 349.1194
20 423 Marcin Reczyński DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM4 MOpen 01:13:20.263(19) 02:11:13.060 +00:16:43.236 349.0294
21 9998 Michał Golonka
MM2 MOpen 01:15:03.495(22) 02:12:03.360 +00:17:33.536 346.8137
22 394 Sebastian Opoka DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM2 MOpen 01:15:29.447(23) 02:12:11.674 +00:17:41.850 346.4501
23 472 Rafał Rydel PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM4 MOpen 01:14:38.603(21) 02:12:25.758 +00:17:55.934 345.8361
24 9007 Krzysztof Sapała KSPO Brakeparts.pl
MM3 MOpen 01:16:52.994(27) 02:13:04.005 +00:18:34.181 344.1793
25 8887 Piotr Dwojak Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM2 MOpen 01:16:54.590(28) 02:14:18.969 +00:19:49.145 340.9778
26 31 Michał Matłosz SST LUBCZA
MM3 MOpen 01:15:42.860(24) 02:15:30.449 +00:21:00.625 337.9801
27 253 Jacek Kłeczek
MM4 MOpen 01:19:15.370(32) 02:17:18.507 +00:22:48.683 333.5470
28 813 Andriy Shaposhnikov Bicycle sport touristic (Lviv)
MM3 MOpen 01:18:01.257(29) 02:17:31.210 +00:23:01.386 333.0335
29 201 Andrzej Miłek SST LUBCZA
MM4 MOpen 01:16:38.513(26) 02:17:53.115 +00:23:23.291 332.1517
30 5 Tomáš Burcák Proefekt Team
MM2 MOpen 01:18:45.433(30) 02:18:32.020 +00:24:02.196 330.5971
31 1302 Tomasz Gas PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM3 MOpen 01:19:12.167(31) 02:18:45.537 +00:24:15.713 330.0603
32 4444 Michał Bieniasz Chemik Pustków MTB
MM2 MOpen 01:21:02.293(34) 02:20:46.363 +00:26:16.539 325.3388
33 1982 Andrzej Kruszec Augusta Restauracja Kraków 0rh-
MM3 MOpen 01:23:05.645(45) 02:21:08.364 +00:26:38.540 324.4936
34 7202 Piotr Sozański 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM6 MOpen 01:19:26.523(33) 02:21:08.965 +00:26:39.141 324.4705
35 498 Bartłomiej Osmański VO2max MTB Team
Warmińsko-Mazurski Oddział SG
MM3 MOpen 01:21:08.760(35) 02:21:21.350 +00:26:51.526 323.9967
36 391 Kamil Grenda Erkado Racing Team Kraśnik
MM2 MOpen 01:23:05.687(46) 02:21:31.375 +00:27:01.551 323.6142
37 3377 Tomasz Stachowicz Laryzebatka.com
MM3 MOpen 01:21:33.840(39) 02:21:48.002 +00:27:18.178 322.9818
38 916 Krystian Nawój ROWEROMANIA Sanok
MM3 MOpen 01:21:30.880(38) 02:22:09.694 +00:27:39.870 322.1604
39 349 Andrzej Niziolek Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
MM3 MOpen 01:21:30.060(37) 02:22:37.880 +00:28:08.056 321.0993
40 427 Wojciech Szustak BIKEBROTHERS
MM3 MOpen 01:21:56.340(40) 02:23:39.408 +00:29:09.584 318.8072
41 19 Jarosław Książek Thule - JMP
MM2 MOpen 01:23:49.060(49) 02:24:21.367 +00:29:51.543 317.2628
42 70 Piotr Ziemiański Nowy Styl Group Cycling Team
MM3 MOpen 01:22:55.907(44) 02:24:53.817 +00:30:23.993 316.0786
43 186 Paweł Dołżycki Żbik Komańcza
MM2 MOpen 01:25:01.940(52) 02:25:10.003 +00:30:40.179 315.4912
44 403 Adam Chrzęszczyk Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
MM2 MOpen 01:25:45.650(57) 02:25:33.290 +00:31:03.466 314.6500
45 17 Przemysław Kowalski MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 01:22:44.463(42) 02:25:50.627 +00:31:20.803 314.0266
46 1987 Jakub Jasiński Go Ride Team
MM2 MOpen 01:24:19.413(50) 02:25:59.502 +00:31:29.678 313.7084
47 132 Michał Ziomek MyCenter
MM3 MOpen 01:25:28.163(54) 02:27:27.062 +00:32:57.238 310.6036
48 236 Artur Wawrzeń
MM4 MOpen 01:27:14.090(62) 02:27:40.245 +00:33:10.421 310.1415
49 390 Szymon Skrzypczak BARAN CYCLING TEAM
MM2 MOpen 01:21:23.647(36) 02:27:40.822 +00:33:10.998 310.1213
50 408 Jakub Siwy Stal Rzeszów
MM1 MOpen 01:27:15.463(63) 02:27:53.160 +00:33:23.336 309.6901
51 1981 Robert Szczuc Jelenie w Terenie
MM3 MOpen 01:27:10.772(61) 02:27:53.695 +00:33:23.871 309.6714
52 169 Mateusz Budzisz MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 01:26:27.850(60) 02:27:55.310 +00:33:25.486 309.6151
53 577 Piotr Makuch
MM3 MOpen 01:25:03.380(53) 02:28:20.747 +00:33:50.923 308.7302
54 147 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 MOpen 01:23:43.747(48) 02:28:24.862 +00:33:55.038 308.5876
55 536 Michał Jabłoński MTB3184
MM2 MOpen 01:27:21.853(65) 02:28:38.427 +00:34:08.603 308.1182
56 1989 Maciej Wawrzaszek Chemik Pustków MTB
MM2 MOpen 01:25:39.283(56) 02:28:39.362 +00:34:09.538 308.0859
57 32 Łukasz Ruszała KS STRZYŻÓW MTB TEAM
MM2 MOpen 01:27:28.750(69) 02:28:52.059 +00:34:22.235 307.6479
58 4343 Piotr Wiśniewski PT MAZURY TEAM EŁK
MM4 MOpen 01:24:57.687(51) 02:29:00.570 +00:34:30.746 307.3551
59 7442 Adam Poniatowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 01:26:17.098(58) 02:29:14.432 +00:34:44.608 306.8793
60 341 Tomasz Skalak Ride for Fun
MM3 MOpen 01:27:23.487(66) 02:29:17.740 +00:34:47.916 306.7659
61 9876 Andrzej Zawadzki Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 01:27:26.103(67) 02:29:40.684 +00:35:10.860 305.9822
62 348 Bartosz Banaszewski Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
MM3 MOpen 01:28:39.013(70) 02:30:30.040 +00:36:00.216 304.3098
63 300 Krzysztof Winczura SOKÓŁ TARNÓW
MM3 MOpen 01:22:46.510(43) 02:30:30.912 +00:36:01.088 304.2804
64 122 Adam Gawlik PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM2 MOpen 01:32:31.397(93) 02:31:05.259 +00:36:35.435 303.1275
65 143 Michał Szopa MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:26:26.849(59) 02:31:18.330 +00:36:48.506 302.6911
66 412 Szymon Kulas Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM1 MOpen 01:25:29.900(55) 02:32:55.827 +00:38:26.003 299.4749
67 7215 Konrad Rykała 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MOpen 01:29:41.560(74) 02:33:02.012 +00:38:32.188 299.2731
68 1909 Wojciech Grad PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MM3 MOpen 01:29:59.863(76) 02:33:07.220 +00:38:37.396 299.1035
69 241 Radosław Mich
MM4 MOpen 01:27:15.955(64) 02:33:13.244 +00:38:43.420 298.9075
70 304 Mateusz Dachowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:31:01.123(82) 02:34:14.385 +00:39:44.561 296.9327
71 240 Wojciech Kamela GRUPA BANKIETOWA
MM4 MOpen 01:30:12.165(78) 02:34:42.565 +00:40:12.741 296.0313
72 16 Wojciech Piekło Stal Rzeszów
MM1 MOpen 01:28:53.323(71) 02:34:47.217 +00:40:17.393 295.8830
73 809 Wojciech Mazurkiewicz
MM2 MOpen 01:36:28.190(113) 02:35:34.090 +00:41:04.266 294.3972
74 514 Piotr Witkowski Centrum Szkolenia Straży Granicznej
Centrum Szkolenia SG
MM3 MOpen 01:29:15.200(72) 02:35:43.722 +00:41:13.898 294.0937
75 428 Aneta Imielska MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
MK3 MOpen 01:31:08.543(83) 02:35:58.804 +00:41:28.980 293.6197
76 164 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-Narty
MM5 MOpen 01:29:52.333(75) 02:36:11.444 +00:41:41.620 293.2237
77 812 Nadiia Kolomiiets Ghost team Ukraine
MK3 MOpen 01:33:40.440(96) 02:36:24.654 +00:41:54.830 292.8110
78 1303 Mariusz Przybyła ROWEROMANIA Sanok
MM3 MOpen 01:31:12.074(84) 02:36:53.622 +00:42:23.798 291.9099
79 135 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MOpen 01:27:26.565(68) 02:37:01.414 +00:42:31.590 291.6685
80 792 Adam Gil GORANGA TEAM
MM2 MOpen 01:31:35.360(85) 02:37:03.560 +00:42:33.736 291.6021
81 235 Łukasz Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MOpen 01:30:42.897(79) 02:37:16.892 +00:42:47.068 291.1901
82 38 Piotr Malczewski MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:30:59.670(81) 02:37:19.553 +00:42:49.729 291.1080
83 1414 MACIEJ GŁOWACKI Truck Partner ZETTRANSPORT Nowy Sącz
MM3 MOpen 01:30:44.733(80) 02:37:37.329 +00:43:07.505 290.5609
84 318 Paweł Bartkiewicz Axel Sport Racing Team
MM3 MOpen 01:30:05.090(77) 02:37:42.597 +00:43:12.773 290.3991
85 806 Krzysztof Kubacki panfotograf.eu - GARMIN KALWARYJSKA 70 E.Z.
MM3 MOpen 01:31:45.100(88) 02:37:59.939 +00:43:30.115 289.8679
86 8881 Adam Korkosz Klub Kolarski Roztocze
MM4 MOpen 01:29:35.787(73) 02:38:17.125 +00:43:47.301 289.3433
87 1108 Tomasz Ruszkowski DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
MM4 MOpen 01:32:28.063(92) 02:38:43.490 +00:44:13.666 288.5423
88 107 Tomasz Rudnicki Stal Rzeszów
MM4 MOpen 01:32:51.217(95) 02:39:04.172 +00:44:34.348 287.9170
89 10 Jerzy Dudek PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM4 MOpen 01:31:37.187(86) 02:39:21.343 +00:44:51.519 287.4000
90 509 Tomasz KOZAKOWSKI MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Morski Oddział SG
MM4 MOpen 01:31:43.542(87) 02:39:27.837 +00:44:58.013 287.2049
91 848 Łukasz Garbacki GRUPA BANKIETOWA
MM4 MOpen 01:35:40.637(107) 02:39:34.189 +00:45:04.365 287.0143
92 969 Kamil Bochenek Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM2 MOpen 01:35:22.610(104) 02:39:52.557 +00:45:22.733 286.4648
93 441 Kaja Rysz Stal Rzeszów
MK1 MOpen 01:35:38.242(106) 02:40:15.868 +00:45:46.044 285.7703
94 315 Marcin Prejznar MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:34:05.013(97) 02:40:22.420 +00:45:52.596 285.5757
95 18 Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:32:34.133(94) 02:41:00.499 +00:46:30.675 284.4501
96 1501 Paweł Łyko Jelenie w Terenie
MM2 MOpen 01:37:09.153(114) 02:41:01.997 +00:46:32.173 284.4060
97 9898 Krzysztof Okrzesa Jedlicze TEAM
MM3 MOpen 01:35:07.840(101) 02:41:37.095 +00:47:07.271 283.3766
98 297 Antoni Matłosz SST LUBCZA
MM4 MOpen 01:35:01.950(99) 02:41:50.557 +00:47:20.733 282.9837
99 25 Michał Dziama Salus Synergy Automation Team
MM2 MOpen 01:35:04.513(100) 02:42:02.439 +00:47:32.615 282.6379
100 146 Marcin Walaszczyk MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:32:23.517(90) 02:42:07.490 +00:47:37.666 282.4911
101 2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco
MM4 MOpen 01:32:25.830(91) 02:42:14.770 +00:47:44.946 282.2799
102 366 Mateusz Naworol MGG Helpea Team Warszwa
MM2 MOpen 01:37:14.633(116) 02:42:30.027 +00:48:00.203 281.8382
103 534 Filip Pagacz BIKEBROTHERS
MM2 MOpen 01:35:08.237(102) 02:42:54.665 +00:48:24.841 281.1278
104 377 Tomasz Motyka Axel Sport Racing Team
MM2 MOpen 01:34:27.640(98) 02:43:31.594 +00:49:01.770 280.0696
105 802 Grzegorz Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MOpen 01:35:41.245(108) 02:43:46.785 +00:49:16.961 279.6367
106 413 JAKUB JANOWSKI WLKS KRAKUS BBC CZAJA
MM1 MOpen 01:37:43.472(119) 02:43:52.100 +00:49:22.276 279.4855
107 900 Bogusław Belcik MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:35:29.600(105) 02:43:54.397 +00:49:24.573 279.4202
108 127 Zdzisław Piechowski PT MAZURY TEAM EŁK
MM3 MOpen 01:36:15.897(110) 02:43:56.160 +00:49:26.336 279.3702
109 207 Robert Brzozowski PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MM4 MOpen 01:31:55.087(89) 02:43:59.445 +00:49:29.621 279.2769
110 810 Dariusz Grudniak WS-TECH MTB TEAM SANOK
MM5 MOpen 01:36:13.870(109) 02:45:09.197 +00:50:39.373 277.3110
111 14 Tomasz Kloc
MM3 MOpen 01:37:48.740(120) 02:45:35.022 +00:51:05.198 276.5902
112 489 Rafał Sabak VMax Mińsk Mazowiecki
Nadwiślański Oddział SG
MM3 MOpen 01:36:25.160(112) 02:45:42.772 +00:51:12.948 276.3746
113 528 Paweł Kłoskowicz MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:37:22.163(117) 02:45:56.335 +00:51:26.511 275.9981
114 3110 Mirosław Jachorek Roztocze Team
MM3 MOpen 01:45:43.593(170) 02:46:27.087 +00:51:57.263 275.1483
115 478 Zbigniew Grabowski Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MOpen 01:40:25.267(131) 02:46:28.239 +00:51:58.415 275.1165
116 7219 Wojciech Bartyzel 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MOpen 01:38:44.319(123) 02:46:31.697 +00:52:01.873 275.0213
117 1917 Piotr Szewczyk Zakłady Mechaniczne Tarnów
MM3 MOpen 01:35:13.457(103) 02:46:44.522 +00:52:14.698 274.6688
118 808 Robert Lorens WS-TECH MTB TEAM SANOK
MM5 MOpen 01:37:34.930(118) 02:46:56.154 +00:52:26.330 274.3498
119 734 Vlado Vavrek PCS Sabinov
MM5 MOpen 01:39:08.643(126) 02:46:57.863 +00:52:28.039 274.3030
120 250 Grzegorz Buła Thule - JMP
MM3 MOpen 01:38:11.087(122) 02:47:16.997 +00:52:47.173 273.7801
121 6969 Norbert Sudia MTB MOSiR Dukla
MM1 MOpen 01:36:21.230(111) 02:47:18.675 +00:52:48.851 273.7343
122 467 Maciej Dziedzic Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:37:50.843(121) 02:47:31.714 +00:53:01.890 273.3792
123 714 Andrzej Pitula iSport Team
MM2 MOpen 01:39:36.630(127) 02:48:09.648 +00:53:39.824 272.3514
124 464 Tomasz Fic
MM3 MOpen 01:41:08.220(133) 02:48:17.437 +00:53:47.613 272.1413
125 334 Marek Buciak
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MOpen 01:38:55.705(124) 02:48:47.325 +00:54:17.501 271.3381
126 55 Paweł Nowosielski Beko
Podlaski Oddział SG
MM3 MOpen 01:41:21.680(136) 02:49:02.457 +00:54:32.633 270.9333
127 8713 TOMASZ KNAPIK BSK Miód Kozacki
MM2 MOpen 01:37:11.963(115) 02:49:52.095 +00:55:22.271 269.6138
128 7771 Krzysztof Książek Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM3 MOpen 01:39:37.880(128) 02:50:07.657 +00:55:37.833 269.2028
129 458 Mateusz Hałajko SST LUBCZA
MM3 MOpen 01:40:22.017(130) 02:50:08.563 +00:55:38.739 269.1789
130 329 Jacek Plesnar
MM3 MOpen 01:41:40.697(142) 02:50:38.230 +00:56:08.406 268.3989
131 1899 Remigiusz Szymanski MAJSTER SPORT TEAM
MM3 MOpen 01:42:22.485(151) 02:51:36.018 +00:57:06.194 266.8925
132 260 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW
MM3 MOpen 01:41:10.860(135) 02:51:47.114 +00:57:17.290 266.6051
133 2210 Rafał Trzeciak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:41:49.777(144) 02:52:34.940 +00:58:05.116 265.3738
134 384 Jacek Tomczak
MM2 MOpen 01:43:15.203(156) 02:52:54.875 +00:58:25.051 264.8639
135 47 Szymon Brzoza Stal Rzeszów
MM2 MOpen 01:16:10.213(25) 02:53:21.115 +00:58:51.291 264.1957
136 1100 Marek Nosal Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 MOpen 01:40:32.810(132) 02:53:30.394 +00:59:00.570 263.9602
137 160 Paweł Godula Bikeholicy Kraków
MM5 MOpen 01:42:18.423(149) 02:53:42.304 +00:59:12.480 263.6586
138 310 Adam Kamela
MM3 MOpen 01:41:09.443(134) 02:53:45.437 +00:59:15.613 263.5793
139 251 Filip Kokłowski WS-TECH MTB TEAM SANOK
MM4 MOpen 01:42:15.680(147) 02:53:59.239 +00:59:29.415 263.2308
140 312 Mateusz sitko FREESPORT TREK TEAM
MM3 MOpen 01:41:56.363(145) 02:54:21.357 +00:59:51.533 262.6743
141 62 Adrian Rajca MTB DĘBICA
MM3 MOpen 01:47:14.812(179) 02:55:12.818 +01:00:42.994 261.3885
142 49 Konrad Szczerbatko
MM4 MOpen 01:47:12.583(178) 02:55:13.049 +01:00:43.225 261.3827
143 585 Marcin Wacławek
MM4 MOpen 01:42:17.840(148) 02:55:27.100 +01:00:57.276 261.0339
144 7218 Grzegorz Mikuła 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM4 MOpen 01:41:34.550(139) 02:55:53.077 +01:01:23.253 260.3913
145 483 Tomasz Skawiński PSG Czarna Górna
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MOpen 01:39:38.989(129) 02:56:12.532 +01:01:42.708 259.9122
146 747 Michał Palczak Pro-Familia Bike Team
MM4 MOpen 01:42:50.537(155) 02:56:22.014 +01:01:52.190 259.6793
147 175 Jan Bembenek PTC Przemyśl Fredry 5
MM4 MOpen 01:44:31.353(162) 02:56:25.705 +01:01:55.881 259.5887
148 522 Krzysztof Kowalski SST LUBCZA
MM6 MOpen 01:42:38.053(153) 02:56:50.260 +01:02:20.436 258.9880
149 191 Tomasz Radziejowski
MM4 MOpen 01:42:31.183(152) 02:56:52.635 +01:02:22.811 258.9300
150 89 AGATA WAWRZASZEK Chemik Pustków MTB
MK2 MOpen 01:44:14.220(160) 02:57:23.253 +01:02:53.429 258.1851
151 125 Jerzy Opaluch Jedlicze TEAM
MM1 MOpen 01:41:23.413(137) 02:57:37.880 +01:03:08.056 257.8308
152 666 Sławek Żuk
MM3 MOpen 01:42:11.997(146) 02:57:39.455 +01:03:09.631 257.7927
153 410 Rafał Orłowski MTB Brzozów Racing Team
MM4 MOpen 01:41:39.243(141) 02:58:13.560 +01:03:43.736 256.9705
154 8022 Bogusław Pietrusiak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:41:26.457(138) 02:58:18.525 +01:03:48.701 256.8513
155 88 Patryk Wróbel Movimento UKS PG Wojnicz
MM1 MOpen 01:45:57.833(172) 02:58:55.280 +01:04:25.456 255.9719
156 276 Sebastian Nowotarski
MM3 MOpen 01:45:40.060(168) 02:58:59.574 +01:04:29.750 255.8695
157 7207 JAN ROGATKO 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM3 MOpen 01:52:28.373(198) 02:59:40.112 +01:05:10.288 254.9073
158 1706 Patryk Krzesiński Żbik Komańcza
MM1 MOpen 01:39:03.354(125) 03:00:17.239 +01:05:47.415 254.0324
159 1954 Marcin Syrzistie JOY RIDE
MM6 MOpen 01:46:12.080(174) 03:00:38.999 +01:06:09.175 253.5225
160 495 Krzysztof Wołoszyn Kwisa Lubań
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG
MM3 MOpen 01:41:34.957(140) 03:01:05.612 +01:06:35.788 252.9015
161 1946 Marek Filipczak ROWEROMANIA Sanok
MM4 MOpen 01:41:41.204(143) 03:01:06.705 +01:06:36.881 252.8761
162 1510 Rafał Czyż Allianz Cycling
MM4 MOpen 01:46:08.243(173) 03:01:59.282 +01:07:29.458 251.6585
163 340 Jan Potasiewicz MTB Rymanów
MM6 MOpen 01:45:49.850(171) 03:02:10.267 +01:07:40.443 251.4055
164 227 Jacek Jabłoński MTB3184
MM4 MOpen 01:47:58.622(183) 03:02:43.450 +01:08:13.626 250.6446
165 316 Wojciech Rączka
MM3 MOpen 01:50:44.702(189) 03:02:45.387 +01:08:15.563 250.6003
166 374 Stanisław Lasota B3 Bike
MM4 MOpen 01:44:11.297(159) 03:03:07.460 +01:08:37.636 250.0969
167 254 Dariusz Ludwig
MM4 MOpen 01:45:00.893(164) 03:03:13.400 +01:08:43.576 249.9618
168 443 Marcin Dziedzic Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM2 MOpen 01:44:22.713(161) 03:03:15.212 +01:08:45.388 249.9206
169 257 Dariusz Osek
MM3 MOpen 01:43:48.630(158) 03:03:15.622 +01:08:45.798 249.9112
170 2903 Piotr Gierula MTB Górnik Strachocina
MM3 MOpen 01:47:11.333(177) 03:03:18.744 +01:08:48.920 249.8403
171 6173 Wojciech Chmieliński MAJSTER SPORT TEAM
MM3 MOpen 01:47:23.170(181) 03:03:21.172 +01:08:51.348 249.7852
172 28 Filip Kamiński ULTREK MTB TEAM
MM2 MOpen 01:53:19.430(208) 03:04:01.693 +01:09:31.869 248.8685
173 342 Tomasz Jeska 48 Media Bike Team
MM3 MOpen 01:47:05.413(176) 03:04:24.802 +01:09:54.978 248.3487
174 2116 Adam Belcik MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:47:27.430(182) 03:04:34.564 +01:10:04.740 248.1298
175 180 Mariusz Topór MTB3184
MM4 MOpen 01:50:34.897(188) 03:04:35.040 +01:10:05.216 248.1192
176 6001 Wiesław Grdeń SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM6 MOpen 01:46:56.673(175) 03:04:35.660 +01:10:05.836 248.1053
177 176 Marek Kruszyński PRZEMYŚL
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MOpen 01:48:04.254(184) 03:04:45.910 +01:10:16.086 247.8759
178 3107 Marcin KOBAK PSG Czarna Górna
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MOpen 01:45:25.470(165) 03:04:53.547 +01:10:23.723 247.7052
179 497 Dariusz Rogala BIESZCZADZKI/NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Warmińsko-Mazurski Oddział SG
MM4 MOpen 01:44:44.837(163) 03:05:27.780 +01:10:57.956 246.9432
180 361 Adrian Szostak
MM2 MOpen 01:52:00.193(195) 03:06:05.454 +01:11:35.630 246.1100
181 486 Adam Dutka PSG Czarna Górna
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MOpen 01:42:47.787(154) 03:06:32.120 +01:12:02.296 245.5236
182 173 Jan Urbanowicz
MM3 MOpen 01:50:07.720(187) 03:06:41.099 +01:12:11.275 245.3268
183 214 Ryszard Kulik PT MAZURY TEAM EŁK
MM4 MOpen 01:52:11.720(197) 03:06:45.775 +01:12:15.951 245.2244
184 9997 Magdalena Golonka
MK2 MOpen 01:55:50.022(221) 03:07:05.554 +01:12:35.730 244.7923
185 519 Marek Gąsior
Nadodrzański Oddział SG
MM3 MOpen 01:51:10.334(192) 03:07:25.032 +01:12:55.208 244.3683
186 1944 Remigiusz Kwieciński
MM4 MOpen 01:50:03.464(186) 03:07:34.310 +01:13:04.486 244.1669
187 1212 Piotr Maksymiak PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MM3 MOpen 01:47:19.257(180) 03:07:34.969 +01:13:05.145 244.1526
188 192 Adam Gojniczek
MM4 MOpen 01:53:46.787(212) 03:07:40.630 +01:13:10.806 244.0298
189 7561 Mariusz Raczkiewicz Roztocze Team
MM4 MOpen 01:51:58.353(194) 03:07:50.345 +01:13:20.521 243.8195
190 623 Grzegorz Godzwon Reslogistic
MM4 MOpen 01:50:50.433(190) 03:08:59.219 +01:14:29.395 242.3385
191 7206 Andrew Kiełbowicz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MM3 MOpen 01:58:48.360(236) 03:10:08.550 +01:15:38.726 240.8658
192 149 Michał Gzyl TOMAR SPORT
MM2 MOpen 01:45:42.593(169) 03:10:32.864 +01:16:03.040 240.3536
193 188 Mariusz Cieślinski
MM4 MOpen 01:52:45.910(203) 03:10:34.594 +01:16:04.770 240.3172
194 558 Karol Piskorski Roztocze Team
MM5 MOpen 01:52:36.993(201) 03:10:37.497 +01:16:07.673 240.2562
195 64 Rafał Foryś MTB DĘBICA
MM3 MOpen 01:56:46.640(226) 03:10:54.070 +01:16:24.246 239.9086
196 383 Łukasz Hyrchel Bikehead
MM2 MOpen 01:53:51.990(214) 03:10:58.634 +01:16:28.810 239.8130
197 493 Aleksandra Sakowicz
Śląsko-Małopolski Oddział SG
MK2 MOpen 01:53:49.760(213) 03:10:58.645 +01:16:28.821 239.8128
198 367 Arkadiusz Boratyn ABB Bike Team
MM2 MOpen 01:51:10.080(191) 03:12:03.880 +01:17:34.056 238.4552
199 1408 Robert Oliwa
MM4 MOpen 01:53:10.120(206) 03:12:05.415 +01:17:35.591 238.4235
200 189 Grzegorz Bluj
MM4 MOpen 01:45:33.787(167) 03:13:01.317 +01:18:31.493 237.2726
201 353 dominik szlachta
MM3 MOpen 01:52:33.153(200) 03:13:18.513 +01:18:48.689 236.9209
202 369 Mateusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM2 MOpen 01:49:09.640(185) 03:13:18.932 +01:18:49.108 236.9123
203 9001 Piotr Cisowski KSPO Brakeparts.pl
MM5 MOpen 01:56:46.885(227) 03:13:39.500 +01:19:09.676 236.4929
204 293 Przemysław Such Jelenie w Terenie
MM3 MOpen 01:52:44.960(202) 03:14:11.930 +01:19:42.106 235.8347
205 2302 JACEK MAZUR
MM3 MOpen 01:55:34.552(219) 03:14:14.750 +01:19:44.926 235.7777
206 97 Konrad Zieliński
MM2 MOpen 01:43:19.210(157) 03:14:15.880 +01:19:46.056 235.7548
207 248 GRZEGORZ MORTKA SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 MOpen 01:54:35.262(217) 03:14:17.392 +01:19:47.568 235.7242
208 301 Mirosław Hanas MTB MOSiR Dukla
MM3 MOpen 01:55:33.042(218) 03:14:18.099 +01:19:48.275 235.7099
209 518 Łukasz Świergiel BIESZCZADZKI/NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Nadodrzański Oddział SG
MM3 MOpen 01:51:55.123(193) 03:14:28.124 +01:19:58.300 235.5074
210 429 Tomasz Fusiara Bike Club Janów Lubelski
MM3 MOpen 01:54:12.810(216) 03:14:44.822 +01:20:14.998 235.1709
211 247 Kamila Wójcikiewicz Jedlicze TEAM
MK2 MOpen 01:56:37.944(225) 03:14:44.932 +01:20:15.108 235.1686
212 365 Damian Kruk
MM2 MOpen 02:03:10.262(258) 03:15:21.680 +01:20:51.856 234.4314
213 510 Janusz Dajek Flash team
Morski Oddział SG
MM5 MOpen 01:57:19.585(230) 03:16:02.850 +01:21:33.026 233.6109
214 165 Robert Dander
MM5 MOpen 01:58:20.945(234) 03:16:05.745 +01:21:35.921 233.5534
215 740 Peter Šajgal Sabinov
MM3 MOpen 01:58:44.800(235) 03:16:24.514 +01:21:54.690 233.1814
216 600 Sylwia Piszczatowska PTR Dojlidy Białystok
MK3 MOpen 01:57:36.077(232) 03:17:27.487 +01:22:57.663 231.9420
217 319 Marek Grabowski Go Ride Team
MM3 MOpen 01:45:27.140(166) 03:17:28.480 +01:22:58.656 231.9225
218 270 Grzegorz Jamróz Saaboloty
MM3 MOpen 01:52:56.570(205) 03:18:18.589 +01:23:48.765 230.9458
219 121 Piotr Mazurkiewicz GRUPA BANKIETOWA
MM4 MOpen 01:42:20.790(150) 03:18:27.714 +01:23:57.890 230.7689
220 229 Marek Daca Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM4 MOpen 02:00:55.640(243) 03:18:28.572 +01:23:58.748 230.7522
221 195 Jacek Kołodziej Reslogistic
MM4 MOpen 01:53:42.515(210) 03:18:28.885 +01:23:59.061 230.7462
222 523 Sebastian Mastalski
Karpacki Ośrodek Wsparcia SG
MM2 MOpen 01:52:09.855(196) 03:18:30.084 +01:24:00.260 230.7229
223 9666 Monika Słowińska ANYWHERE BIKE TEAM
MK2 MOpen 02:02:48.714(254) 03:19:04.299 +01:24:34.475 230.0620
224 159 Władysław Szydło ANYWHERE BIKE TEAM
MM5 MOpen 01:55:58.334(222) 03:19:05.127 +01:24:35.303 230.0461
225 172 Bogdan Kuźniar ŁTC ŁAŃCUT
MM5 MOpen 01:56:05.955(223) 03:19:25.318 +01:24:55.494 229.6579
226 158 Boguslaw Bukowski junior Mł.
MM6 MOpen 01:53:44.897(211) 03:19:32.335 +01:25:02.511 229.5233
227 360 Mateusz Błoniarz
MM2 MOpen 01:52:30.920(199) 03:19:50.219 +01:25:20.395 229.1809
228 2727 Łukasz Cholewiak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM3 MOpen 01:52:50.753(204) 03:19:58.974 +01:25:29.150 229.0137
229 713 Edyta Siewior iSport Team
MK2 MOpen 02:02:02.740(248) 03:19:59.862 +01:25:30.038 228.9968
230 471 rafal kuczynski
MM3 MOpen 01:56:54.532(228) 03:20:00.997 +01:25:31.173 228.9751
231 7217 Inez Pyszczyńska 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MK2 MOpen 01:57:32.473(231) 03:20:02.079 +01:25:32.255 228.9545
232 2202 Kacper Suwała SYNERGY GROUP TEAM
MM1 MOpen 01:54:11.053(215) 03:20:15.097 +01:25:45.273 228.7064
233 488 Irmina Sikora-Kołodziej Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej
Bieszczadzki Oddział SG
MK2 MOpen 01:53:17.973(207) 03:20:54.485 +01:26:24.661 227.9591
234 392 Mateusz Dziura
MM2 MOpen 01:58:56.170(237) 03:21:37.852 +01:27:08.028 227.1419
235 499 Justyna Korotko BIESZCZADZKI/NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Warmińsko-Mazurski Oddział SG
MK2 MOpen 01:55:48.042(220) 03:22:08.519 +01:27:38.695 226.5676
236 156 Tadek Dubiel ŁTC ŁAŃCUT
MM6 MOpen 01:59:22.127(238) 03:22:26.622 +01:27:56.798 226.2299
237 999 Grzegorz Śliż Stowarzyszenie "Twoja Szansa"
MM3 MOpen 02:03:43.869(262) 03:22:28.222 +01:27:58.398 226.2001
238 259 Dawid Michalak
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MOpen 01:59:33.733(239) 03:22:41.490 +01:28:11.666 225.9534
239 7222 Magdalena Piotrowicz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MK3 MOpen 02:04:05.005(263) 03:22:42.722 +01:28:12.898 225.9305
240 1111 Krzysztof Zarytkiewicz
MM2 MOpen 02:02:20.754(253) 03:23:00.005 +01:28:30.181 225.6099
241 232 Dagmara Ochot
MK4 MOpen 02:02:10.310(252) 03:23:35.573 +01:29:05.749 224.9530
242 230 Jacek Szczupak ŁTC ŁAŃCUT
MM4 MOpen 01:57:57.387(233) 03:23:57.882 +01:29:28.058 224.5429
243 721 Łukasz Wielgos
MM2 MOpen 02:02:07.234(249) 03:25:06.944 +01:30:37.120 223.2829
244 2111 Michał Suwała SYNERGY GROUP TEAM
MM2 MOpen 01:57:08.902(229) 03:25:13.817 +01:30:43.993 223.1582
245 7211 Małgorzata Krajewska-Półtorak 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
MK4 MOpen 02:06:21.182(268) 03:25:39.110 +01:31:09.286 222.7008
246 324 Szymon Salwa PSG WOJTKOWA
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MOpen 01:53:23.597(209) 03:26:20.527 +01:31:50.703 221.9558
247 345 Bogusław Witkowski
MM3 MOpen 02:01:52.407(247) 03:26:35.120 +01:32:05.296 221.6945
248 487 Wojciech Gał
Śląsko-Małopolski Oddział SG
MM5 MOpen 01:56:26.327(224) 03:27:51.114 +01:33:21.290 220.3436
249 307 Andrzej Zwoliński
MM6 MOpen 02:01:22.897(244) 03:28:11.970 +01:33:42.146 219.9757
250 6661 Ireneusz Gawor ANYWHERE BIKE TEAM
MM4 MOpen 01:59:46.097(240) 03:28:33.447 +01:34:03.623 219.5981
251 198 Izabela Pyrcz PTC Przemyśl - ZRYW Buszkowiczki
MK1 MOpen 02:06:59.735(271) 03:30:31.740 +01:36:01.916 217.5417
252 46 Paweł Witek
MM3 MOpen 02:07:05.984(273) 03:30:53.393 +01:36:23.569 217.1694
253 468 Radosław Horiwnyk PSG Medyka
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MOpen 02:02:09.344(251) 03:30:57.654 +01:36:27.830 217.0963
254 7 Łukasz Grata Reslogistic
MM2 MOpen 02:03:02.190(255) 03:31:02.355 +01:36:32.531 217.0157
255 4321 Janusz Pyszko www.gohardorgohome.pl
MM3 MOpen 02:03:04.690(256) 03:32:11.830 +01:37:42.006 215.8315
256 73 Wojciech Pieczyrak
MM4 MOpen 02:08:20.919(275) 03:32:14.082 +01:37:44.258 215.7933
257 288 Maciej Szatan BIKEBOARD
MM5 MOpen 02:06:43.370(270) 03:32:42.740 +01:38:12.916 215.3088
258 736 Dušan Šimko SKI DRENICA
MM5 MOpen 02:04:29.304(264) 03:33:01.164 +01:38:31.340 214.9984
259 202 Rafał Kędziora Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej
Bieszczadzki Oddział SG
MM3 MOpen 02:02:08.517(250) 03:33:03.335 +01:38:33.511 214.9619
260 271 Janusz Sulowski Bike Club Janów Lubelski
MM3 MOpen 02:03:06.684(257) 03:33:53.049 +01:39:23.225 214.1291
261 7070 Marcin Szewc MAJSTER SPORT TEAM
MM3 MOpen 02:01:39.459(246) 03:34:30.009 +01:40:00.185 213.5142
262 490 Marek Makles NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Nadwiślański Oddział SG
MM3 MOpen 02:11:33.294(285) 03:34:32.959 +01:40:03.135 213.4653
263 5775 Elżbieta Koczera PSG Medyka
Bieszczadzki Oddział SG
MK3 MOpen 02:05:08.863(265) 03:35:03.997 +01:40:34.173 212.9518
264 482 PIOTR DYJAK PSG Medyka
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MOpen 02:03:23.779(260) 03:35:05.180 +01:40:35.356 212.9323
265 130 Rafał Kaczmarczyk
MM3 MOpen 02:03:10.815(259) 03:35:06.184 +01:40:36.360 212.9157
266 1224 Paweł Jasina PIXGRAF TEAM
MM3 MOpen 02:08:01.163(274) 03:36:20.050 +01:41:50.226 211.7041
267 743 MARCIN SZMIGIELSKI
MM3 MOpen 02:10:29.164(281) 03:36:30.390 +01:42:00.566 211.5356
268 516 Łukasz Sklepiński Centrum Szkolenia Straży Granicznej
Centrum Szkolenia SG
MM2 MOpen 02:01:28.115(245) 03:36:51.234 +01:42:21.410 211.1967
269 302 Marcin Krzywonos Przeworska Grupa Biegowa
MM3 MOpen 02:00:48.575(242) 03:37:24.425 +01:42:54.601 210.6593
270 513 Katarzyna MIZERA MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Morski Oddział SG
MK2 MOpen 02:05:41.469(267) 03:37:49.172 +01:43:19.348 210.2604
271 167 Tomasz Rózga PTC Przemyśl Fredry 5
MM5 MOpen 02:07:01.950(272) 03:38:18.157 +01:43:48.333 209.7951
272 448 Sławomir Herc Roztocze Team
MM4 MOpen 02:12:39.194(287) 03:38:51.882 +01:44:22.058 209.2563
273 887 Grzegorz Pyziak
MM4 MOpen 02:09:25.309(277) 03:41:07.088 +01:46:37.264 207.1238
274 331 Michalina Bąk Bikershop Racing Team
MK2 MOpen 02:15:20.050(291) 03:41:08.433 +01:46:38.609 207.1028
275 1210 Paweł Wawrzusiszyn Roztocze Team
MM2 MOpen 02:05:20.339(266) 03:41:38.335 +01:47:08.511 206.6371
276 507 Paweł Wołkowycki AGR Podlasie
Podlaski Oddział SG
MM2 MOpen 02:09:38.124(280) 03:41:57.908 +01:47:28.084 206.3334
277 447 Monika Skowyra DOTR Kraków
MK3 MOpen 02:13:28.838(288) 03:43:25.064 +01:48:55.240 204.9919
278 314 Jarosław Michałowski
MM3 MOpen 02:09:23.735(276) 03:43:40.989 +01:49:11.165 204.7487
279 362 Michał Kruczek MTU Aero Engines Rzeszów
MM2 MOpen 02:06:29.967(269) 03:44:08.897 +01:49:39.073 204.3238
280 426 Piotr Krawczyk R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 MOpen 02:03:34.663(261) 03:44:14.382 +01:49:44.558 204.2405
281 484 Łukasz Ważny PSG HORYNIRC-ZDRÓJ
Bieszczadzki Oddział SG
MM2 MOpen 02:09:35.987(279) 03:44:21.012 +01:49:51.188 204.1399
282 35 Jerzy Szpunar ŁTC ŁAŃCUT
MM5 MOpen 02:00:10.199(241) 03:44:30.517 +01:50:00.693 203.9959
283 152 Waldemar Łodej Stal Rzeszów
MM6 MOpen 02:13:39.597(289) 03:44:49.054 +01:50:19.230 203.7155
284 816 Krystian Rawski PSG HORYNIRC-ZDRÓJ
Bieszczadzki Oddział SG
MM2 MOpen 02:09:34.542(278) 03:45:22.809 +01:50:52.985 203.2070
285 1977 Sebastian POSIKATA
Nadbużański Oddział SG
MM3 MOpen 02:10:31.225(282) 03:46:44.979 +01:52:15.155 201.9797
286 1150 Maciej Zajko bvinternet.pl Nocny Patrol
MM3 MOpen 02:18:10.897(297) 03:47:29.615 +01:52:59.791 201.3192
287 364 Karol Michalski Go Ride Team
MM2 MOpen 02:17:16.682(296) 03:47:52.599 +01:53:22.775 200.9808
288 368 Michał Michalski Go Ride Team
MM2 MOpen 02:17:16.235(295) 03:47:53.180 +01:53:23.356 200.9722
289 258 Leszek Polański
MM3 MOpen 02:16:24.700(292) 03:48:09.824 +01:53:40.000 200.7279
290 506 Marta Sieniucz AGR Podlasie
Podlaski Oddział SG
MK3 MOpen 02:11:11.142(283) 03:48:22.504 +01:53:52.680 200.5421
291 238 Grzegorz Szczepański MAJSTER SPORT TEAM
MM4 MOpen 02:16:57.170(293) 03:49:30.462 +01:55:00.638 199.5525
292 491 Magdalena Gondek NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Nadwiślański Oddział SG
MK3 MOpen 02:14:04.804(290) 03:49:42.123 +01:55:12.299 199.3836
293 1961 Wiktor Wiśniewicz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM5 MOpen 02:17:15.038(294) 03:52:39.072 +01:58:09.248 196.8562
294 1984 Tomasz Jarosiewicz
MM3 MOpen 02:20:22.060(302) 03:53:09.965 +01:58:40.141 196.4215
295 759 Anna Francanova Sabinov
MK3 MOpen 02:19:27.089(299) 03:53:26.072 +01:58:56.248 196.1956
296 1729 Paweł Kędra
MM3 MOpen 02:11:37.444(286) 03:57:05.982 +02:02:36.158 193.1627
297 485 DARIUSZ BANAŚ PSG HORYNIRC-ZDRÓJ
Bieszczadzki Oddział SG
MM4 MOpen 02:11:23.860(284) 03:58:06.915 +02:03:37.091 192.3389
298 266 Grzegorz Dąbrowski Stal Rzeszów
MM3 MOpen 02:19:41.112(300) 03:59:13.247 +02:04:43.423 191.4500
299 2255 Patrycja Skrzypek-Gawor ANYWHERE BIKE TEAM
MK3 MOpen 02:22:12.872(303) 03:59:44.290 +02:05:14.466 191.0369
300 200 Katarzyna Pasula KENDA
MK4 MOpen 02:23:55.382(305) 04:00:31.550 +02:06:01.726 190.4113
301 242 Katarzyna Czepiel-Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MK4 MOpen 02:26:06.397(309) 04:00:35.007 +02:06:05.183 190.3657
302 741 Jacek Kaminski
MM4 MOpen 02:24:35.742(307) 04:02:14.330 +02:07:44.506 189.0648
303 738 Miloš Kochan PCS Sabinov
MM2 MOpen 02:28:14.985(310) 04:02:29.352 +02:07:59.528 188.8696
304 9996 Paweł Podborny
MM2 MOpen 02:19:17.922(298) 04:03:26.320 +02:08:56.496 188.1329
305 524 paweł niemiec
Karpacki Ośrodek Wsparcia SG
MM3 MOpen 02:28:32.597(311) 04:08:27.297 +02:13:57.473 184.3345
306 521 Anna Gruszczyńska
Karpacki Ośrodek Wsparcia SG
MK3 MOpen 02:24:13.435(306) 04:10:00.004 +02:15:30.180 183.1953
307 790 Tomáš Kocvar PCS Sabinov
MM2 MOpen 02:28:36.020(312) 04:13:00.905 +02:18:31.081 181.0122
308 327 KACPER ROSZKIEWICZ
MM3 MOpen 02:20:17.387(301) 04:13:42.772 +02:19:12.948 180.5144
309 291 Marcin Kędziora
MM3 MOpen 02:25:25.717(308) 04:16:17.519 +02:21:47.695 178.6979
310 9360 Michał Woźniczka ANYWHERE BIKE TEAM
MM3 MOpen 02:36:48.029(316) 04:21:50.084 +02:27:20.260 174.9150
311 828 Czesław Niedźwiedzki
MM5 MOpen 02:23:52.252(304) 04:23:57.257 +02:29:27.433 173.5105
312 517 Agnieszka Lewoń Centrum Szkolenia Straży Granicznej
Centrum Szkolenia SG
MK3 MOpen 02:34:34.392(315) 04:24:10.689 +02:29:40.865 173.3634
313 354 Kamil Buż
MM3 MOpen 02:38:32.704(317) 04:27:25.655 +02:32:55.831 171.2569
314 184 Mariusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM4 MOpen 02:41:39.273(321) 04:29:11.470 +02:34:41.646 170.1350
315 501 Robert Kopczewski KOMENDA GŁÓWNA STRAŻY GRANICZNEJ
Komenda Główna SG
MM4 MOpen 02:40:45.590(320) 04:39:51.340 +02:45:21.516 163.6516
316 496 Elżbieta Popiołek
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG
MK3 MOpen 02:49:44.403(325) 04:41:34.887 +02:47:05.063 162.6486
317 739 Juraj Magda PCS Sabinov
MM3 MOpen 02:29:30.830(313) 04:42:25.545 +02:47:55.721 162.1624
318 359 Grzegorz Dzialo Offset & Flexo ;)
MM2 MOpen 02:42:10.872(323) 04:49:57.999 +02:55:28.175 157.9452
319 343 Kamil Paluszek Offset & Flexo ;)
MM3 MOpen 02:42:05.725(322) 04:49:58.994 +02:55:29.170 157.9361
320 402 Maciej Warda Offset & Flexo ;)
MM2 MOpen 02:39:21.803(319) 04:50:01.855 +02:55:32.031 157.9102
321 434 Paweł Warda Offset & Flexo ;)
MM2 MOpen 02:39:18.670(318) 04:50:01.945 +02:55:32.121 157.9093
322 1375 Sebastian Wiszniewski
MM4 MOpen 02:47:34.235(324) 04:52:46.655 +02:58:16.831 156.4287
323 268 Jolanta Gogolewska MTB3184
MK3 MOpen 02:51:06.867(326) 04:53:01.164 +02:58:31.340 156.2996
324 388 Miłosz Szopa
MM2 MOpen 02:51:12.478(327) 04:53:49.129 +02:59:19.305 155.8744
325 520 LIDIA NITARSKA BIESZCZADZKI/NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Nadodrzański Oddział SG
MK4 MOpen 02:58:08.862(328) 05:02:55.309 +03:08:25.485 151.1903
DNF 7679 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 265 Pawel Kowalski MM4 MOpen 02:34:23.572(314) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 296 Michał Michnowicz MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 470 Grzegorz Mokrzycki PSG WOJTKOWA MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 6996 Michał Niezgoda MTB MOSiR Dukla MM1 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 793 Wojciech Paruk GORANGA TEAM MM2 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 492 Robert Peterczuk MM4 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 432 Kamil Pomarański DMG MORI CYCLOTRENER TEAM MM3 MOpen 01:22:37.103(41) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 411 Przemysław Sobolak Szobak Bike Team MM2 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 11 Maciej Woźny Axel Sport Racing Team MM3 MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.