Impreza: Jasło (FINAŁ)

Cyklokarpaty.pl 2013

Wyniki kategoria MM4

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 409 Lucjan Owsianka KrynicaSKI UKS PG Wojnicz
MM4 01:28:01.929(1) 03:03:12.495 400.0000
2 532 Krzysztof Łuczkowiec Sokół Tarnów
MM4 01:29:07.757(2) 03:05:32.692 +00:02:20.197 394.9627
3 457 Krzysztof Szczepina stowarzyszenie chrzanowskich cyklistów
MM4 01:30:16.917(3) 03:08:54.608 +00:05:42.113 387.9268
4 122 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 01:31:41.102(4) 03:13:34.985 +00:10:22.490 378.5625
5 970 Wiesław Kmak MTB Krynica-Zdrój
MM4 01:35:11.245(5) 03:16:23.504 +00:13:11.009 373.1486
6 40 Janusz Zaleśny Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 01:38:12.957(6) 03:27:40.235 +00:24:27.740 352.8824
7 419 Grzegorz Siteń www.sowasport.pl
MM4 01:42:06.695(9) 03:31:22.882 +00:28:10.387 346.6876
8 683 Robert Chudy Tylicz
MM4 01:39:47.248(8) 03:31:30.627 +00:28:18.132 346.4760
9 425 Zbigniew Gorczyca
MM4 01:42:15.109(10) 03:33:24.407 +00:30:11.912 343.3972
10 207 Robert Brzozowski PSK Olimpionik
MM4 01:39:15.907(7) 03:34:43.512 +00:31:31.017 341.2888
11 70 Andrzej Oczoś
MM4 01:44:24.002(14) 03:40:16.285 +00:37:03.790 332.6955
12 72 Sławomir Hebda
MM4 01:44:11.475(13) 03:41:54.515 +00:38:42.020 330.2409
13 101 Mariusz Nowak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 01:43:42.239(12) 03:42:49.412 +00:39:36.917 328.8849
14 99 Robert Lorens
MM4 01:43:15.937(11) 03:45:15.998 +00:42:03.503 325.3180
15 94 Bogdan Zubek Jedlicze TEAM
MM4 01:52:50.900(17) 03:55:11.038 +00:51:58.543 311.5999
16 707 Jacek Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
MM4 01:53:03.577(18) 03:57:42.819 +00:54:30.324 308.2839
17 713 Paweł Kwiatkowski MTB KLIMEK TEAM
MM4 01:52:02.890(16) 03:59:36.102 +00:56:23.607 305.8547
18 6 Rav Szyszko www.sowasport.pl
MM4 01:53:15.239(19) 04:00:08.770 +00:56:56.275 305.1612
19 930 Ryszard Gorczyca
MM4 01:58:13.927(22) 04:02:54.180 +00:59:41.685 301.6978
20 535 Wiesław Sowiński KTM fan team
MM4 01:53:57.295(20) 04:04:25.342 +01:01:12.847 299.8224
21 16 Bogusław Świst
MM4 02:00:16.530(24) 04:05:37.453 +01:02:24.958 298.3554
22 857 Waldemar Klus Baszta Bikesport Lesko
MM4 01:55:43.340(21) 04:08:54.904 +01:05:42.409 294.4109
23 337 Piotr Paryś Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 01:59:02.627(23) 04:10:05.717 +01:06:53.222 293.0215
24 991 Robert Śliwowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 02:04:32.325(25) 04:17:28.003 +01:14:15.508 284.6321
25 78 Jacek Kołodziej Chmielove Łany
MM4 01:49:30.290(15) 04:20:51.348 +01:17:38.853 280.9341
26 426 Piotr Krawczyk
MM4 02:05:24.407(26) 04:31:28.564 +01:28:16.069 269.9439
27 334 Piotr Rakoczy Nisko Górą
MM4 02:06:25.999(27) 04:32:02.842 +01:28:50.347 269.3770
28 1043 Witold Cisło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 02:11:19.865(28) 04:54:41.149 +01:51:28.654 248.6828
29 223 Mariusz Czmyr Baszta Bikesport Lesko
MM4 02:32:52.467(29) 05:33:08.805 +02:29:56.310 219.9730
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.