Impreza: Jasło (FINAŁ)

Cyklokarpaty.pl 2013

Wyniki kategoria HM2

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 4 Kamil Cygan Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 00:58:41.147 200.0000
2 699 Michał Szczurek MTB MOSiR DUKLA
HM2 01:00:42.252 +00:02:01.105 193.3500
3 1040 Michał Nowakowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 01:01:30.033 +00:02:48.886 190.8464
4 77 Karol Lentowicz MAXISPORT MTB TEAM
HM2 01:02:43.174 +00:04:02.027 187.1371
5 438 Kamil Dela
HM2 01:02:47.585 +00:04:06.438 186.9180
6 313 Łukasz Janocha Jedlicze TEAM
HM2 01:03:10.842 +00:04:29.695 185.7712
7 245 Paweł Dołżycki Żbik-Komańcza
HM2 01:04:19.287 +00:05:38.140 182.4766
8 33 Marcin Domin JMP.race
HM2 01:04:26.307 +00:05:45.160 182.1452
9 26 Grzegorz Głód MTB MOSiR DUKLA
HM2 01:04:39.545 +00:05:58.398 181.5237
10 1048 Andrzej Burz
HM2 01:05:12.308 +00:06:31.161 180.0036
11 265 Michał Szopa MTB MOSiR DUKLA
HM2 01:05:27.625 +00:06:46.478 179.3016
12 893 Jan Piziak MAXISPORT MTB TEAM
HM2 01:05:44.959 +00:07:03.812 178.5137
13 1030 Damian Faryj Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 01:05:54.014 +00:07:12.867 178.1049
14 597 Wojtek Gołąbek MTB MOSiR DUKLA
HM2 01:05:55.062 +00:07:13.915 178.0577
15 859 Bogusław Belcik MTB MOSiR DUKLA
HM2 01:06:12.559 +00:07:31.412 177.2735
16 96 Mateusz Bełko -
HM2 01:06:18.372 +00:07:37.225 177.0145
17 687 Oliwier Martyna MTB KLIMEK TEAM
HM2 01:06:56.059 +00:08:14.912 175.3534
18 1023 Marek Rechlecki
HM2 01:07:38.035 +00:08:56.888 173.5395
19 1026 Patryk Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 01:07:39.553 +00:08:58.406 173.4746
20 797 Kamil Czerw Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 01:08:15.247 +00:09:34.100 171.9626
21 585 Mateusz Bienias -
HM2 01:08:23.845 +00:09:42.698 171.6023
22 480 Dominik Trąd
HM2 01:08:45.480 +00:10:04.333 170.7024
23 955 Adam Gawlik
HM2 01:09:56.490 +00:11:15.343 167.8139
24 1047 Konrad Korona
HM2 01:10:35.085 +00:11:53.938 166.2846
25 381 Szczepan Szobak MAXISPORT MTB TEAM
HM2 01:10:52.575 +00:12:11.428 165.6007
26 121 Rafał Trzeciak Cyklowarjoty - Sporest
HM2 01:10:56.647 +00:12:15.500 165.4423
27 667 Michał Tkaczyk Bike Team Dwie Doliny / Szkoła Narciarska Dwie Doliny
HM2 01:10:57.967 +00:12:16.820 165.3910
28 822 Rafał Opałka MTB MOSiR DUKLA
HM2 01:11:01.622 +00:12:20.475 165.2491
29 185 Grzegorz Pyrcz Essentia - Vitae MTB Team
HM2 01:11:13.862 +00:12:32.715 164.7759
30 151 Piotr Ślusarz
HM2 01:11:16.487 +00:12:35.340 164.6747
31 303 Marcin Posiak MAXISPORT MTB TEAM
HM2 01:11:56.342 +00:13:15.195 163.1542
32 702 Kuba Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
HM2 01:12:13.089 +00:13:31.942 162.5236
33 1049 Grzegorz Piekarczyk BIKE FUN JMP.race
HM2 01:12:18.543 +00:13:37.396 162.3193
34 682 Rafał Dłużniewski MTB MOSiR DUKLA
HM2 01:12:19.907 +00:13:38.760 162.2683
35 999 Krzysztof Sebastiański AKSU Polska,największa tyrolka w Bieszczadach
HM2 01:14:12.733 +00:15:31.586 158.1567
36 900 Paweł Kędra MTB Sanok Team
HM2 01:15:22.654 +00:16:41.507 155.7115
37 75 Marcin Sobczak MAXISPORT MTB TEAM
HM2 01:15:40.702 +00:16:59.555 155.0926
38 1020 Rafał Orłowski
HM2 01:18:14.794 +00:19:33.647 150.0022
39 205 Maciej Lochman Baszta Bikesport Lesko
HM2 01:18:17.317 +00:19:36.170 149.9216
40 240 Filip Heryan
HM2 01:19:48.088 +00:21:06.941 147.0795
41 997 Jakub Goleń Jedlicze TEAM
HM2 01:20:43.957 +00:22:02.810 145.3831
42 654 Mateusz Tworek
HM2 01:21:04.432 +00:22:23.285 144.7711
43 791 Mariusz Niemiec
HM2 01:22:22.413 +00:23:41.266 142.4870
44 12 Krystian Kras Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM2 01:23:17.319 +00:24:36.172 140.9214
45 1010 Rafał Rączka
HM2 01:25:02.237 +00:26:21.090 138.0237
46 1045 Paweł Leśniak TTC MPEC Tarnów
HM2 01:25:34.338 +00:26:53.191 137.1607
47 47 Tomasz Kościółek Chmielove Łany
HM2 01:25:35.358 +00:26:54.211 137.1335
48 360 Łukasz Gerlach
HM2 01:27:48.595 +00:29:07.448 133.6655
49 319 Michał Zamorski
HM2 01:28:11.854 +00:29:30.707 133.0780
50 834 jakub rajca
HM2 01:28:15.047 +00:29:33.900 132.9978
51 994 Wojciech Włodarczyk
HM2 01:28:59.377 +00:30:18.230 131.8936
52 324 Sławomir Liebner ORLEW KROSNO
HM2 01:30:53.432 +00:32:12.285 129.1351
53 309 Piotr Kościółek Chmielove Łany
HM2 01:31:27.322 +00:32:46.175 128.3375
54 1046 Daniel Giemza TTC MPEC Tarnów
HM2 01:42:30.259 +00:43:49.112 114.5040
55 495 Michał Bartnicki Baszta Bikesport Lesko
HM2 01:44:17.895 +00:45:36.748 112.5346
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.