Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Brak cyklu

Impreza: Łańcucka piątka 27.06.2015

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 146

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
444 Marcin Banasiak Nowy Dwór Mazowiecki 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Dominik Bardian STS Jordan Wola Mała 5 km M1 | MOPEN | OPEN |
186 Joanna Bartoszewska TEKNIA RZESZÓW 5 km K OPEN | K4 | OPEN |
25 Rafał Bembenik 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Jacek Bereza 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
373 Waldek Berezowski RUN PGE 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
464 Monika Bester 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
Juliia Bondarchuk 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
47 Sławomir Buczek 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
Patryk Burda STS Jordan Wola Mała 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
12 Natalia Burda 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
171 Karolina Buszta 5 km K OPEN | K1 | OPEN |
248 Agnieszka Chitryniewicz UR Wychowanie Fizyczne 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
359 Paulina Chlebińska Rzeszowskie Gazele i Gepardy 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
380 Maciej Chlebiński Rzeszowskie Gazele i Gepardy 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
176 Piotr Chmaj 5 km M1 | MOPEN | OPEN |
415 Ryszard Chmaj 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
196 Michał Chmiel 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
224 Piotr Ciąpała 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
159 Małgorzata Cieślachowska 5 km K OPEN | K5 | OPEN |
89 Marek Ciszek 5 km M5 | MOPEN | OPEN |
Łukasz Czarniecki 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
62 Adam Czerwiński dotsport.pl / beskid-runningcamp.pl 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Krzysztof Czwakiel JGB Sokół 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Tomasz Danak 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Włodzimierz Drozd Rzeszowskie Gazele i Gepardy 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
175 Beata Drzymała 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
6 Witold Dubiel ŁTC Łańcut 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Angelika Dziadosz 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
Danuta Dzięgielowska 5 km K OPEN | K5 | OPEN |
Agata Dziura 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
106 Bartosz Filipiński 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
7 Maciej Frączek MaxElektro 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Klaudia Gancarz 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
81 Michał Gąsiorski SPORTIVA.PL 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
237 Marta Godawska 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
95 Andrzej Golański Bieszczadzkie Wilki 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Krzysztof Grabowy 5 km M5 | MOPEN | OPEN |
124 Ireneusz Janas 5 km M5 | MOPEN | OPEN |
268 Dorota Jargieło-Mróz Miód Kozacki Biłgoraj 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
433 Michał Jarosz 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Katarzyna Karkut 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
231 Marek Kasza 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
18 monika kawa Rzeszów 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
Włodzimierz Khanas 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Damian Kic PTC Przemyśl 5 km M1 | MOPEN | OPEN |
460 Dorota Kicińska 5 km K OPEN | K4 | OPEN |
Dawid Kisała 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Krzysztof Kłos Ten biegnie kto biegnie ostatni 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
246 Justyna Knutel 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
Piotr Kobylarz Rzeszowskie Gazele i Gepardy 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
290 Małgorzata Koc 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
234 Darek Kołodziej 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
9 Aneta Kołodziej 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
235 Elżbieta Kołodziej 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
68 Maciej Kołodziej 5 km M1 | MOPEN | OPEN |
249 Kamil Kołtun 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
63 Agnieszka Koralewicz 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
244 Matylda Kowal 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
247 Marcin Kozdraś JOY Team 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
331 Wiesław Kozioł 5 km M6 | MOPEN | OPEN |
238 Dariusz Kulka 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
153 Łukasz Kuźniar 5 km M1 | MOPEN | OPEN |
236 Marcin Kuźniar LKS Pogórze Husów 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
328 Leszek Kuźniar 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
197 Tomasz Dawid Lalowicz 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
24 Andrzej Leszczak 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
405 Damian Lic 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Adam Lisowski STS Jordan Wola Mała 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
kl;k; lk;k; 5 km K OPEN | K6 | OPEN |
Dominik Lorenc 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
428 Mirosław Mac 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
454 Agnieszka Magoń STRZAŁY POŁUDNIA 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
407 Joanna Majewska RUN PGE 5 km K OPEN | K4 | OPEN |
Przemysław Makowiecki Stowarzyszenie CZUWAJ WIARO! 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
160 Paweł Malski Runshop Team 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Mateusz Markowski 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
347 Piotr Mazur 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
107 Elżbieta Mazur 5 km K OPEN | K4 | OPEN |
51 Tomasz Mazur 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
474 Maria Michalik 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
14 Małgorzata Młocek 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
166 Anna Mordasiewicz 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
Artur Mydlarz MTU Aero Engines 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
270 Katarzyna Niemiec DRB 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
465 Sławomir Noga 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
joanna olchawa 5 km K OPEN | K4 | OPEN |
493 Radosław Organ DRB 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
322 Sylwester Ornat 5 km M1 | MOPEN | OPEN |
425 Sebastian Piątek CrossFit Rzeszów 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
71 Beata Piątek 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
Mateusz Pięta 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
164 Mateusz Pliś 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
67 Agnieszka Pomykała 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
jacek pondel Hispano Suiza Polska 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Grzesiek Prucnal 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
23 Krzysztof Przyk 5 km M6 | MOPEN | OPEN |
311 Katarzyna Psykała RUN PGE 5 km K OPEN | K4 | OPEN |
330 Anna Rochmalska KB Maratonczyk Debica 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
457 tomasz roik 5 km M5 | MOPEN | OPEN |
37 Józef Rojek DOM 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
337 Sebastian Rumianowski 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
83 Zygmunt Rutkowski ZMITEK TEAM 5 km M6 | MOPEN | OPEN |
sergii rybak lkb rudnik 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
8 Krzysztof Samborski testin.pl 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Tomasz Sipiera Lacho Team 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
150 Dominik Siuta 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Dorota Ślusarczyk 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
Paweł Smędowski 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
140 Monika Smutek Runshop Team 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
408 Dariusz Sowa Byle Do Przodu 5 km M5 | MOPEN | OPEN |
173 Piotr Sroczyk 5 km M1 | MOPEN | OPEN |
470 Jarosław Stec 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
53 Tomasz Suchy MaxElektro 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Dorota Surmacz Rzeszów 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
22 Grzegorz Surowiec ultramaratonpodkarpacki.pl 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
482 Patrycja Surowiec CWKS Resovia Rzeszów 5 km K OPEN | K1 | OPEN |
66 Leszek Świerk Pasieka 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
136 Łukasz Szajnar 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Tomasz Szela 5 km M1 | MOPEN | OPEN |
5 Katarzyna Szepieniec 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
329 Andrzej Szpunar 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
245 Dominika Tajchman 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
498 Krystian Tryniecki 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
233 Tomasz Tryniecki 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Radosław Tworek 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
29 Michał Ulman 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
Andrzej Ulman 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Diana Walczak 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
383 Urszula Wałachowska 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
174 Wojciech Wałczyk Żywcem Zabiegani 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
100 JOANNA WASILEWSKA Miód Kozacki Biłgoraj 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
194 Sylwia Wiater 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
Izabela Wiśniewska 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
102 Sławomir Włodyka RUN PGE 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
371 Krzysztof Wojciechowski 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
28 Wincenty Wojtasiewicz 5 km M6 | MOPEN | OPEN |
151 maciej wypyski 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
Yevhen Yevstratyev sc ultra 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
114 jacek żądło Perfect Runner Team 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
478 Łukasz Zając 5 Drużyna Wędrownicza z Husowa 5 km M2 | MOPEN | OPEN |
45 Zbigniew Zapasek 5 km M6 | MOPEN | OPEN |
180 Edward Zawora TEKNIA RZESZÓW 5 km M3 | MOPEN | OPEN |
162 Rafał Żeglecki Przemyski Klub Biegacza 5 km M4 | MOPEN | OPEN |
101 Ewa Zięba UR Wychowanie Fizyczne 5 km K OPEN | K2 | OPEN |
131 Sabina Zięba 5 km K OPEN | K3 | OPEN |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.