Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Brak cyklu

Impreza: TATRA ROAD RACE 11.07.2015

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 252

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
25 Roman Abramczyk Active Jet 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Patryk Adamowski Amiko Team 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
52 Ryszard Antolak iBOX Gravitan Team 42 km M OPEN | OPEN | M3 |
53 Rafał Antolak iBOX Gravitan Team 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
83 Filip Aszendorf Accenture 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
172 Janusz Bala NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Alicja Bałajewicz NKK - IGLOO - JMP.race 42 km K OPEN | OPEN | K1 |
Tomasz Barchański JAFI SPORT BIKE TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
31 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
66 Wojciech Bartolewski SCOUT.BIKE 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
108 Natalia Beďačová CLIMBERG SPORT TEAM 42 km K OPEN | OPEN | K1 |
45 Mietek Berezik Gomola Trans Airco 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
Mateusz Bieleń Fil-Bike Rzeszów 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
1 Piotr Bieliński Active Jet 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Piotr Biernawski ATTIQ 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
167 Robert Bobka NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
15 Michał Bogdziewicz NEXUS Team 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Ewelina Bojdzińska Pętla Kopernika Team 110 km K OPEN | OPEN | K2 |
90 Artur Boratyn BIKE ATELIER TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Marek Borowicz 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
92 Piotr Borowicz 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
163 Grzegorz Borsuk 42 km M OPEN | OPEN | M3 |
165 Bartłomiej Borsuk 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
109 Marta Borzyńska TriWawa 110 km K OPEN | OPEN | K2 |
142 Dawid Branny Daveo.pl 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Paweł Buczkowicz Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
36 Jakub Buda Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
33 Dawid Budziński Pętla Kopernika Team 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
146 Grzegorz Buła NKK - IGLOO - JMP.race 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Paweł BURY Domator 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
7 Jarosław Buzała MGG Bike Team 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
98 Arkadiusz Bylica 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
85 Szymon Celak 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
84 Dariusz Celak 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
178 Łukasz Chlebda chomik run 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
148 Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
27 Maciej Chmielewski Warszawski Klub Kolarski 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
134 Tomasz Cichoń 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
129 Sebastian Cieślachowski No Limited Łańcut 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Mariusz Cukierski PODIA TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Dominik Cyburt No Limited Łańcut 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Paweł Cywiński RAS Superior SOWASPORT.pl 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
67 Piotr Czaja NKK - IGLOO - JMP.race 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
174 dariusz czapiewski QQrito Bieruń 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
Bartłomiej Czarnecki Legion Serwis 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
170 Cyprian Czarniecki 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
37 Maciej Czarnota 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
105 Barbara Czarnota 110 km K OPEN | OPEN | K1 |
Piotr Demianiuk iBOX Gravitan Team 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Łukasz Dłubacz 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Piotr Drąg 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
112 Aleksandra Drej BodyICoach Cycling Team 42 km K OPEN | OPEN | K1 |
13 Sebastian Druszkiewicz Gerna & NowiS Team 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
Wojciech Dworczyk KS STARE MIASTO 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
126 Robert Dydo 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
179 Marcin Dymanus 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
77 Marcin Dziub 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
46 Piotr Frankowicz AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
95 Michal Gacek 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
23 Maciej Galas SKYHIGH.PL 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
100 Beata Galica - Drabik Soudal Team 42 km K OPEN | OPEN | K2 |
145 Konrad Gałązka 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
60 Tomasz Gawroński 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
2 Bartłomiej Głąbiński 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
64 Roger Głowacki Legion-serwis 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
56 Darek Godlewski Retro Rowery Duda Team 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Przemysław Górak BRT WROCŁAW 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
132 Łukasz Grabarczyk 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Dariusz Grądek Active Jet 42 km M OPEN | OPEN | M3 |
200 Radek Grafczyński 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
152 Wojciech J. Gubała Grupetto Gorlice 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
150 Arkadiusz Gubała Grupetto Gorlice 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
130 Arkadiusz Gudz NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
138 KRZYSZTOF GULBA PENTEL 42 km M OPEN | OPEN | M3 |
139 ANDRZEJ GULBA PENTEL 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Konrad Guz Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
137 Marcin Haberny 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
Marcin Habowski Lech Free 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
125 Maria Hajnos-Małecka Slowmotion 42 km K OPEN | OPEN | K2 |
Viera Halasova sportTATRY.sk 42 km K OPEN | OPEN | K2 |
14 Maciej Hop We Ride 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
176 Aleksander Horoś 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
143 Kamil Hronec 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Jakub Huza 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
Bartłomiej Iskrzycki OLDBOYS PODHALE 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
118 Marcin Jabłoński mybike.pl 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
9 Adam Jakubowski Varso 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
175 Robert Jankowicz 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Jarosław Jasiówka 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
57 Branislav Kacina CLIMBERG SPORT TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
18 Tomasz Kaczorowski 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
97 Mateusz Karkula KS Luboń Skomielna Biała 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
166 Igor Kaźmierczak BRT WROCŁAW 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Krzysztof Kępa NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Damian Kic Eko Line Zryw Buszkowiczki 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
38 PIOTR KIEŁKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Martyna Kłusek 110 km K OPEN | OPEN | K1 |
Marta Kolczyńska We Ride 110 km K OPEN | OPEN | K2 |
149 Piotr Kołodziej 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
153 Marek Komornik BSK Miód Kozacki Biłgoraj 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
34 Piotr Kopańczuk Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
28 Karol Koper Pętla Kopernika Team 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
177 Mariusz Korolczuk PTR Dojlidy Białystok 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
115 bogusław kostrzewa Retro Rowery Duda Team 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
159 Tomasz Koszarek OLDBOYS PODHALE 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Maciej Kowalski 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
157 Tadeusz Kozak BSK Miód Kozacki Biłgoraj 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
Artur Kozak BSK Miód Kozacki Kozzak.pl 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
12 Łukasz Krajewski WGR Team 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
BOGUSŁAW KRAMARCZYK UKS SOKÓŁ KĘTY 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
48 Krzysztof Król-Magiel 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Wojciech Krzystek 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Paweł Książek 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Bogdan Kucharski Legion-serwis 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
181 Rafał Kuchta 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
42 Łukasz Kunc NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Marcin Kutra 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Marcin Kwiatek NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
117 Kamil Lenard mybike.pl 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
30 Piotr Leśniewski Pętla Kopernika Team 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
91 Michał Leśniewski BIKE ATELIER TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
59 Andrzej Liwiński A.G.C.2-L SPRINT Łódź 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
116 Tomasz Lorek 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
86 Dawid Łabno 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
101 Małgorzata Łęcka BIKE ATELIER TEAM 42 km K OPEN | OPEN | K2 |
99 Karol Łojas 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Jacek Łuczkiewicz Rycerze Rolanda Środa Śląska 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
3 Janusz Łukaszczyk 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
29 Krzysztof Łukawski Pętla Kopernika Team 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
183 Czesław Mączyński Mcbike 42 km M OPEN | OPEN | M5 |
65 Józef Maj NKK - IGLOO - JMP.race 42 km M OPEN | OPEN | M5 |
19 ARTUR MAJEWSKI Retro Rowery Duda Team 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
8 Tomasz Majewski Retro Rowery Duda Team 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
113 Paweł Małecki BIKE ATELIER TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
96 Adam Małek TOMAR KELLYS TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
76 Andrzej Małysa Ikatur Ski Club 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
79 Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
63 Marcin Michalczewski Legion-serwis 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
80 Paweł Michalec Impulsivo 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
75 Jarosław Michałowski 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
128 Krzysztof Michno No Limited Łańcut 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
162 Damian Miela Twomark Specialized Team 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
160 Michał Mierczak 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
164 Tomasz Migas 42 km M OPEN | OPEN | M3 |
68 tomasz mikołajczyk 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
169 Rafał Mołda 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Marcin Mystkowski Legion-serwis 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
62 Konrad Niedźwiedzki 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
114 ANDRZJ NIENAŁTOWSKI Retro Rowery Duda Team 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Piotr Nowacki Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
5 jan nowaczyński Jaśko Team 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
43 Michał Nowok JAFI SPORT BIKE TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Bartosz Nuciak 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
161 mateusz nuciak 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
Jakub Oborski LKK WULKAN Legnica 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
103 Sylwia Obrycka We Ride 110 km K OPEN | OPEN | K2 |
Andrzej Oczoś Dobre Sklepy Rowerowe Krosno 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
4 Jakub Okła mybike.pl 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
156 Piotr Ordzowiały Team Rapacz 42 km M OPEN | OPEN | M3 |
81 Mariusz Orlik Polski Klub MTB 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
104 Anna Orłowska SKYHIGH.PL 42 km K OPEN | OPEN | K1 |
22 Zbyszek Orłowski SKYHIGH 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
49 Michał Ostaszewski NC+ sports team 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
32 Tomasz Osuch Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
131 Paulina Pacyga expression velonews.pl 110 km K OPEN | OPEN | K1 |
Maroš Palik 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
55 Jacek Piątek 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
Jan Piątkiewicz Magazyn Rowerowy 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
82 Waldemar Pieczara 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
16 Jan Piędel NKK - IGLOO - JMP.race 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
Grzegorz Piekarczyk NKK - IGLOO - JMP.race 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
Krystian Piróg NKK - IGLOO - JMP.race 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
10 Magdalena Piróg NKK - IGLOO - JMP.race 110 km K OPEN | OPEN | K2 |
110 Sylwia Piszczatowska PTR Dojlidy Białystok 110 km K OPEN | OPEN | K2 |
72 Oskar Pluciński Erkado RT Kraśnik 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
58 Piotr Pniaczek 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
136 Marcin Podkanowicz NKK - IGLOO - JMP.race 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
171 Rafał Porębski ISPORT.PL TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
88 Przemysław Powązka 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Grzesiek Prucnal 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
107 Magdalena Przeworska ARMAG-SPORT TEAM 110 km K OPEN | OPEN | K2 |
173 Adam Ptasiński BLU Cersanit Team Refleks 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Paweł Ptaszyński Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
127 Grzegorz Rapacz 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
21 Zdzisław Rejza KLTC Konin 42 km M OPEN | OPEN | M5 |
61 Maciek Rogulski Legion-serwis 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Jerzy Rosa KS POLART NUTRAXX TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
17 Karol Rudnik Eurobike Kaczmarek Electric Team 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Marcin Rydel Eko Line Zryw Buszkowiczki 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Krystian Rynkar Dębicki Klub Kolarski Spartacus 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
140 Łukasz Sacha TriWawa 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Rafał Sadowy Whistle TEAM Ziemia Brzeska 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
94 Szymon Sapeta go4adventure.pl 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
154 Rafał Sawczyn Grupetto Gorlice 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
158 Ryszard Ścierka BSK Miód Kozacki Biłgoraj 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
41 Rafał Sekta JAFI SPORT BIKE TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Kamil Siedlaczek Domator 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
93 Marcin Sieńko Model Bike Team 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Agnieszka Sikora Legion Serwis 110 km K OPEN | OPEN | K2 |
Tomasz Sikora LKS ISKRA GŁOGOCZÓW 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
47 Edward Siudut 42 km M OPEN | OPEN | M5 |
74 Janusz Siwiec Dobre Sklepy Rowerowe Krosno 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
111 Barbara Skaczkowska Polski Klub MTB 42 km K OPEN | OPEN | K2 |
71 Ján Skubík CK Liptovsky Mikulas 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
89 Marcin Słowakiewicz Amiko Team 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
87 Andrzej Słowakiewicz Amiko Team 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
Bartosz Sobczak Ośka Warszawa 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
69 Mirek Soból NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Paweł Sokołowski Miejska Wysyłka Cycling Team 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
78 Mirosław Sólnica SUPREME STYLE MATES 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
168 Bartosz Sopata NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Adam Starzyński ProCycling.pl 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Piotr Stolarz 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Cezary Szafraniec NKK - IGLOO - JMP.race 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
51 Arkadiusz Szczerbiak ARMAG-SPORT TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
54 MAREK Szuper 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
Marcin Szwajnos 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
135 Łukasz Szymański 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
24 Sławomir Szymczak 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
RAFAŁ TŁUSZCZAK HOTEL CZTERY BRZOZY 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
133 Piotr Tomana WLKS Krakus bbc CZAJA 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Arkadiusz Torba 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
73 Daniel Tylka 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
180 Szymon Urban BKK TEAM 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Peter Vegh sportTATRY.sk 42 km M OPEN | OPEN | M3 |
Dušan Vlach Velocity Bratislava 110 km M OPEN | OPEN | M4 |
182 Szymon Wągiel 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
andrzej walkosz 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
123 Wojciech Wantuch AGH Cycling Team 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
44 Wojtek Wardziak JAFI SPORT BIKE TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
151 Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki Biłgoraj 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
Marcin Węgrzyn IC Podhale 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
6 grzegorz witkowski bikehead mtb team 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Dariusz Wojciechowski Active Jet 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
147 Marek Wojnarowski 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
50 Wojciech Wojtas Polpharma 110 km M OPEN | OPEN | M1 |
Łukasz Wolny Twomark Alva 1 Team 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
106 Kasia Woźniak 42 km K OPEN | OPEN | K1 |
20 MARCIN WRÓBEL Willa LELIJA Kościelisko 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
40 Rafał Wrożyna JAFI SPORT BIKE TEAM 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
141 Adam Zachurzok SCS OSOZ Racing Team 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
70 Michal Záhradník CK Liptovsky Mikulas 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
155 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki Biłgoraj 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
102 Alicja Zajączkowska Fundacja Teraz Twój Ruch Ladies Team 110 km K OPEN | OPEN | K1 |
ŁUKASZ ZAKIELARZ MILLENNIUM LEASING BIKERS 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
Tomáš Záveský 42 km M OPEN | OPEN | M2 |
Grzegorz Ziebro 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
26 Dariusz Zielak 110 km M OPEN | OPEN | M3 |
39 Piotr Ziemak 42 km M OPEN | OPEN | M4 |
144 Michał Ziomek MyCenter 110 km M OPEN | OPEN | M2 |
35 Adam Żuber Ośka Warszawa 110 km poza klasyfikacją OPEN |
11 Jakub Żuławiński NKK - IGLOO - JMP.race 42 km M OPEN | OPEN | M1 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.