Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Brak cyklu

Impreza: II Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa 14.06.2015

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 412

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
31 Jan Antonowicz UNTS Warszawa Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
30 Anna Maria Antonowicz UNTS Warszawa Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
21 Jerzy Antonowicz UNTS Warszawa Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
543 Kalina Atalska Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
158 Tomasz Atalski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
532 Michał Bachman ZSP Kameralna Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
512 Adam Bachman ZSP Kameralna Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
292 jagna Bączek BIEG DZIECI 800m OPEN |
236 Piotr Bąkowski Bąkowski Fight Club Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
154 Hubert Banasiak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
28 Kuba Banasik Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
133 Ewa Baranowska Trackimo Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
538 Lena Baranowska Trackimo Running Team Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
86 Mariusz Baranowski Julianowska Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
132 Michał Baranowski Trackimo Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
136 Kajetan Baranowski Trackimo Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
58 Urszula Bartłomiejska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
576 Natalia Bartos BIEG DZIECI 800m OPEN |
62 Paulina Bednarczyk Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
529 Tomek Bednarczyk ZSP Kameralna Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
509 Zuza Bednarczyk ZSP Kameralna Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
38 Algvida Bednarek Osiedle Park Nad Strumykiem Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
37 Rafał Bednarek Osiedle Park Nad Strumykiem Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
591 Karolina Bednarek Osiedle Park Nad Strumykiem BIEG DZIECI 800m OPEN |
578 Kacper Białas BIEG DZIECI 800m OPEN |
Jacek Bielecki Run Czarnów Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
135 Piotr Bieniek SKN Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
238 Ewa Bieńkowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
213 Michał Bieńkowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
219 Małgorzata Błach Intergraph Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
585 Klaudia Bogucka BIEG DZIECI 800m OPEN |
537 Agata Bogumił Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
594 Bartosz Bogumił BIEG DZIECI 800m OPEN |
Grzegorz Bożyk Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
42 Justyna Brela Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Kasia Brzeszczak Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
515 Maja Bulska Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
533 Bruno Bulski Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
293 Maciej Bury BIEG DZIECI 800m OPEN |
518 Luca Carrillo Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
112 Sylwia Cendrowska Cendroszczaki Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
506 Maja Cendrowska Cendroszczaki Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
505 Oliwia Cendrowska Cendroszczaki Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
109 Bartosz Cendrowski Cendroszczaki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Rafał Chaciński DZIKIEGO WINA Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
296 Roman Chełchowski ZSP Kameralna Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
Agata Chlebna-Mąkosa Osiedle Park Nad Strumykiem Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
24 Marcin Chmiela e-Xim IT Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
36 Slawomir Chodkiewicz Microsoft Global Delivery Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
242 Krzysztof Chorzempa Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
216 Dariusz Cieśla Intergraph Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
221 Bartosz Cieśla Intergraph Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Anna Cieślik Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
120 Dorota Czajkowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
121 Mariusz CZAJKOWSKI Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
104 Grzegorz Czerniak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
516 Mikolaj Czerniatowicz Osiedle Śnieguliczki Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
1 Anna Czerwieniec Osiedle Śnieguliczki Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
52 Agnieszka Dąbrowska Bezlitośni Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
55 Rafał Dąbrowski Bezlitośni Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Jacek Dąbrowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
128 Michał Danaj Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Ela Daniel Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Domink Darowski Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
162 Anna Demska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
590 Ignacy Demski BIEG DZIECI 800m OPEN |
548 Tymoteusz Demski Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
580 Zuzanna Domańska BIEG DZIECI 800m OPEN |
Antek Domański KONDYCJA BIEG DZIECI 800m OPEN |
Jan Domański BIEG DZIECI 800m OPEN |
241 kamila drewelus Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Adam Drogowski Osiedle LeVillage BIEG DZIECI 800m OPEN |
66 Kamila Duch Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
182 Maciej Duda Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Adam Duk Zrobimy Wszystko Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
185 Michał Eberlein Microsoft Global Delivery Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
118 Antoine Faure Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
511 Ernest Faure Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
557 Helena Ferlas Osiedle LeVillage Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
103 Magdalena Florczak Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
520 Liliana Florczak Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
172 Fabian Florek PraczTEAM Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
89 Marcin Gałkowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
130 Tomasz Gawlikowski Rosiczki Głodne Sukcesu Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
115 Piotr Gawlikowski Rosiczki Głodne Sukcesu Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
207 Maciej Gawlowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
561 Oliwia Gawłowska Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
23 Tomasz Głowacki Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
581 Staś Głowacki Osiedle LeVillage BIEG DZIECI 800m OPEN |
59 Dawid Golberg Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
197 Adam Góra Politechnika Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
593 Robert Górski Bąkowski Fight Club BIEG DZIECI 800m OPEN |
Tamara Gotfryd Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
294 Tymon Gralec Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
528 Leonard Granica Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
Bartłomiej Gromelski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
183 Aneta Gryl-Stępień Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Michal Grzelinski BEKO Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
22 Tomasz Grzybowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
290 Mateusz Gugała BIEG DZIECI 800m OPEN |
220 Piotr Hanusz Intergraph Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
234 Katarzyna Hermanowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
232 Robert Hermanowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
164 Marcin Idziak DENTAL Spa Józefosław TEAM Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
85 Magdalena Jabłońska Gaudeamus Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Monika Jabłońska BIEG DZIECI 800m
83 Przemysław Jabłoński KS Mysiadło Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
517 Tomasz Jabłoński Gaudeamus Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
151 Piotr Jakóbik Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
72 Kamila Jakóbik MLD Solution Team Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
71 Agata Jakubiec Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
70 Krzysztof Jakubiec Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
50 Anna Jakubowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Mateusz Janiec Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
194 Anna Jarosz ZabiegAnna Drużyna Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
552 Wojciech Jarosz ZabiegAnna Drużyna Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
222 Anna Jasiulewicz Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
43 Agnieszka Jaworska Osiedlowa Runners Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
508 Juliusz Jaworski Osiedlowa Runners Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
45 Marcin Jaworski Osiedlowa Runners Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
88 Przemysław Jaworski TKKF Idzikowice Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Agnieszka Jedynak BIEG DZIECI 800m
295 Krzysztof Jedynak BIEG DZIECI 800m OPEN |
564 Aleksandra Jeksa Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
Eliza Jeziorska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
32 Piotr Jezolkowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
210 Olga Juarez Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
556 Filip Juarez Gaudeamus Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
568 Alicja Jutkiewicz Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
224 wojciech kaczmarski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
582 Magdalena Kalenik BIEG DZIECI 800m OPEN |
190 Honorata Kalicińska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
553 Dominik Kalicki Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
554 Karol Kapkowski Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
180 Łukasz Kasztankiewicz MKS Piaseczno Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
108 Ewa Kaszubska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Kacper Kawa Spoceni Wioślarze BIEG DZIECI 800m OPEN |
524 Lena Klimek BIEG DZIECI 800m OPEN |
558 mati kluge Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
76 Magdalena Kłęk Bezlitośni Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
550 Ola Kłęk Bezlitośni Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
584 Natalia Kłęk Bezlitośni BIEG DZIECI 800m OPEN |
577 Maria Kohnke BIEG DZIECI 800m OPEN |
170 Michał Kołodziej Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
211 Zofia Konopnicka Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
98 Piotr Kopeć Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
595 Szymon Kopeć Szymon&Luka BIEG DZIECI 800m OPEN |
598 Lukasz Kopeć Szymon&Luka BIEG DZIECI 800m OPEN |
Dominika Korzeniowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
33 Piotr Kos Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Karol Kosiba Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
69 Tomasz Kosior Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
99 Anna Kośmicka Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Wojciech Kowalczuk e-Xim IT Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
124 Izabela Kowalewska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
127 Aleksandra Kowalska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Katarzyna Kozaczek Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Grzegorz Kozieł Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
87 Michał Kozłowski Rajskiej Jabłoni Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
187 Wiktor Kozłowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
73 Agnieszka Kramkowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
205 Ramshanker Krishnan Microsoft Global Delivery Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
574 Bartek Krop BIEG DZIECI 800m OPEN |
91 Paweł Kubasiewicz Zielone Ogrody Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
597 Martyna Kubasiewicz Zielone Ogrody Team BIEG DZIECI 800m OPEN |
Łukasz Kubicki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
102 Radosław Kucharczyk Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Marcin Kufel Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Jacek Kufera Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Filip Kufera Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
583 FILIP KULIŃSKI BIEG DZIECI 800m OPEN |
60 Przemysław Kułach Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
523 Marta Kułach Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
174 Krzysztof Kurek Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
551 Zosia Kustosz Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
167 Piotr Lampart Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
46 Dariusz Lasek Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
ada lasek BIEG DZIECI 800m OPEN |
patryk lasek BIEG DZIECI 800m OPEN |
111 Dominika Laskowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
202 Piotr Laskowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
198 Justyna Latarska Politechnika Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
243 krzysztof leoszkiewicz Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
78 Urszula Leśniak Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Monika Lubaniak Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
545 Michalina Ludwig Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
546 Amelia Łącka Słoneczny Sad Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
540 Julia Łącka Słoneczny Sad Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
153 Jarosław Łącki Słoneczny Sad Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
588 Jakub Łącki Słoneczny Sad BIEG DZIECI 800m OPEN |
573 Alicja Łazicka Osiedle LeVillage BIEG DZIECI 800m OPEN |
572 Alek Łazicki Osiedle LeVillage BIEG DZIECI 800m OPEN |
571 Antek Łazicki Osiedle LeVillage BIEG DZIECI 800m OPEN |
110 Mariusz Łuka Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
137 Radosław Łukasiewicz 3M Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
175 Magdalena Madalińska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
299 Alicja Maj Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
297 Aleksander Maj BIEG DZIECI 800m OPEN |
188 Jarosław Majchrzak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
166 anna majewska-grass Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Piotr Mąkosa Osiedle Park Nad Strumykiem Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
67 dorota malarska WKN WARSZAWA Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
100 piotr malarski WKN WARSZAWA Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Kasia mARCINIAK Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
paweł marciniak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
122 Paweł Markowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
57 Robert Maszaro Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
521 Jan Maszaro Osiedle LeVillage Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
596 Kuba Maszaro Osiedle LeVillage BIEG DZIECI 800m OPEN |
534 Zuzanna Maszaro Osiedle LeVillage Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
125 Olga Michalska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
567 Zofia Michalska BIEG DZIECI 800m OPEN |
95 Robert Michalski Nocne Piłowanie Agrykoli Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
97 Jerzy Michalski Osiedle_Winorośli Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
230 Mikołaj Michalski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
156 Marek Michałowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
27 Justyna Milewska Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
26 Rafal Milewski Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Katarzyna Mirecka Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
161 Jolanta Mitura Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
549 IGOR MOLASY ZSP Kameralna Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
173 Grzegorz Mućko RH Fitness Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Tymon Murawski Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
138 Magdalena Naduk Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
160 Ewa Najman Alicja Maj Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
565 Joanna Nehrebecka-Falkiewicz Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
600 Bartosz Nehrebecki-Falkiewicz BIEG DZIECI 800m OPEN |
Przemysław Niećko Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
41 Robert Niewadził Osiedle Śnieguliczki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Artur Niklewicz ESKOM BIEG DZIECI 800m OPEN |
Damian Niklewicz ESKOM Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
119 Beata Nowakowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
61 Marcin Nowakowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
4 piotr obłoza GOSiR Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
214 Agnieszka Ochal Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
587 Łucja Olszańska BIEG DZIECI 800m OPEN |
542 Albert Olszański Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
192 Julia Ortyńska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
150 Aleksander Ostasiuk SKN Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
49 Marek Ostrowski ŚWIETLISTA Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Adam Pachulski DENTAL Spa Józefosław TEAM Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Anna Małgorzata Pawłowska Dental Nova Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
233 Małgorzata Pękala Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
101 Anna Pelczarska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
503 Aleksander Pelczarski-Kosior Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
149 Jacek Perżyło Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Michał Piasecki BIEG DZIECI 800m OPEN |
228 maciek piechota Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
40 Michał Pierzchała UNTS Warszawa Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
107 Dariusz Pietluszenko Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
526 Weronika Pietluszenko Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
514 Wiktoria Pietluszenko Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
143 Marcin Pietruszka Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
539 Oliwia Pietruszka Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
535 Bartosz Pietrzak Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
Artur Piotrowicz Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
114 Ryszard Piotrowski Dental Nova Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Marek Pirsztuk BIEG DZIECI 800m OPEN |
65 Ewa Piwowarska BIARKEM Club Piaseczno Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
54 Szymon Piwowarski EDC Runners Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Mariusz Płoński Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
29 Aleksandra Podgórska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Magdalena Podgorska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Wojciech Podgórski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
44 Maciej Pogoda Microsoft Global Delivery Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
25 Rogier Pols Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
105 Robert Posnik Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
79 Marta Powolny POWOLNY TEAM Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
75 Dagmara Powolny POWOLNY TEAM Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
74 Krzysztof Powolny POWOLNY TEAM Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
34 Krzysztof Poznański Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
93 Piotr Prokop Osiedlowa Runners Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
155 Artur Prokop Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
599 Leon Proń Osiedle LeVillage BIEG DZIECI 800m OPEN |
502 Ida Proń Osiedle LeVillage Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
186 Jerzy Prroń Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Katarzyna Prucnal Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Nina Prucnal Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Olga Przybylska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Adam Radecki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
289 filip radecki BIEG DZIECI 800m OPEN |
134 Emilia Rafalska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
566 Dominik Rafalski Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
208 Joanna Rajchert Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Natalia Rejment BIEG DZIECI 800m OPEN |
113 Jakub Rogowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
570 Natasza Rosińska BIEG DZIECI 800m OPEN |
569 Antonina Rosińska BIEG DZIECI 800m OPEN |
223 Daniel Rosiński Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
212 Bogumiła Rososzczuk Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
165 Robert Roszkiewicz RH Fitness Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
152 Krzysztof Rozwód Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
94 Jerzy Rudnicki www.telemagic.com.pl Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
229 Krzysztof Runowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Tomasz Rusinowicz Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
117 Krzysztof Rybak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
178 Małgorzata Rybak Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
116 Anna Rybak Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
199 Zofia Rybak Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
579 Ewa Rybak BIEG DZIECI 800m OPEN |
Oliwia Rymarkiewicz Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
157 Danuta Rynkiewicz RH Fitness Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
575 Maja Rzążewska Osiedle LeVillage BIEG DZIECI 800m OPEN |
106 Pawel Rzemieniuk Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
147 Mateusz Rzemieniuk Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
507 Adam Rzemieniuk Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
Karol Sadlik Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
35 dorian sakowski Microsoft Global Delivery Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
586 Wiktoria Sawicka BIEG DZIECI 800m OPEN |
291 Mateusz Serowik BIEG DZIECI 800m OPEN |
168 Oskar Siekański Osiedle Śnieguliczki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
240 Julia Sielicka Unilogo Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
239 Krzysztof Sielicki Unilogo Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
63 Adam Tomasz Siemion Stary Górny Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
179 Hubert Sierzycki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Dariusz Skrzyński Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
139 Marcin Śluzek Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
200 Michał Smoczyński Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
218 Rita Sobczyk Intergraph Running Team Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
547 Adam Sobkowiak Gaudeamus Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
144 Maksymilian Sochacz sochacz team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
171 Julia Stanecka Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
544 Sonia Stanecka Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
84 Katarzyna Stanny Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
Radosław Stępień Gaudeamus Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
96 Sławomir Stępień Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
592 Natalia Stępień BIEG DZIECI 800m OPEN |
530 Sebastian Stępień Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
536 Oliwia Stępnik Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
Tomasz Strzelecki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Marek Strześniewski IMPACT Team Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
193 Arkadiusz Strzyżewski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Katarzyna Stybak-Kawa Spoceni Wioślarze Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
237 Robert Suchecki Bąkowski Fight Club Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
39 Antoni Sut Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
531 Ignacy Sut ZSP Kameralna Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
206 Jacek Świderek Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
47 Kasia Świderek Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
525 Jan Szerling UNTS Warszawa Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
513 Lena Szerling UNTS Warszawa Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
189 Jacek Szewczyk Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
209 Grzegorz Szlachcic Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
81 Jakub Sztejnert Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Małgorzata Szymańska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
123 malgorzata targowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
177 Anna Telenga Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
159 Jolanta Thorburn Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
129 Dominika Tkaczyk Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
131 Patryk Trzosiński Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
563 Maksymilian Turniak Osiedle Kwadratowa Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
Wioletta Turzynska klub Mazowsze Warszawa Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
80 Robert Twardowski Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
519 Jakub Twardowski Osiedle LeVillage Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
77 Eliza Tyminska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
504 Olga Tyminska Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
522 Bartek Tyminski Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
Agata Utlińska BIEG DZIECI 800m OPEN |
500 Ola Wagner Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
217 Elwira Wagner-Żak Unilogo Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
142 Jacek Walczak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
148 Kuba Walczak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
145 Wojtek Walczak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
176 Jerzy Walczewski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Robert Walicki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Wojciech Wantuch Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Wojciech Wantuch Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
64 Wioleta Wąsik Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
68 Piotrek Wasik Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
169 Barbara Wąsik Osiedle LeVillage Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
298 Martyna Wąsińska BIEG DZIECI 800m OPEN |
555 Julia Wdowiak Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
300 Karolina Wdowiak Bieg Dzieci 400m - dziewczynki
2 Robert Widz Osiedle Śnieguliczki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
231 Aleksander Widz Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
181 Pawel Wielowski Microsoft Global Delivery Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Paweł Wierzbicki Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
184 Andrzej Wilk Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
163 Katarzyna Wilk Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
146 Ola Wilk Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
541 Kuba Wilk Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
196 Michał Włoga Politechnika Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
56 Anna Wojciechowska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
51 Paweł Wojciechowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
195 Jarosław Wojtas Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
90 Łukasz Wojtowicz Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
53 Tomasz Woźniak Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
510 Kalina Woźniak Osiedle Kwadratowa Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
191 Grzegorz Wyczółkowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
201 Wojtek Wyczółkowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
xxxxxxx xxxxxxx BIEG DZIECI 800m OPEN |
203 Joanna Zając Rosiczki Głodne Sukcesu Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
204 Piotr Zając Rosiczki Głodne Sukcesu Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
92 Michał Zająkała Osiedle Kwadratowa Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
589 Wanesa Zalewska BIEG DZIECI 800m OPEN |
141 Wioleta Zaremska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
140 Bartosz Zaremski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
Katarzyna Zawadzka Politechnika Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
227 Maja Zdulska Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
225 Bartosz Zdulski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
226 Hubert Zdulski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
501 Zuzanna Zielińska Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
562 Mikołaj Zieliński Oliwkowa Bieg Dzieci 400m - chłopcy OPEN |
560 Justyna Ziółkowska Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
235 Michał złotorowicz Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
527 Berenika Żuchelkowska Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
82 Radosław Żuchelkowski Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
215 Michał Żugajewicz Politechnika Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
48 Eliza Żukowska-Śluzek Bieg Główny 5 km OPEN | K OPEN |
126 Łukasz Zysk Bieg Główny 5 km OPEN | M OPEN |
559 Dominika Żyta Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
Marianna Żyznowska Bieg Dzieci 400m - dziewczynki OPEN |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.