Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Brak cyklu

Impreza: Arłamów I Bieg Obrońców Granic 20.06.2015

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 279

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
135 Patrick Armaciński KP PSP Ustrzyki Dolne długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
448 Marcin Badlik długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
237 grzegorz bajdak Przeworska Grupa Biegowa długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SW |
289 Grzegorz Bąk krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Robert Bal Przemyski klub biegacza krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
447 Grzegorz Bartnicki krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
340 Damian Bat Straż Graniczna krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
3 MARTA BAZANOWSKA krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
Jan Bembenek krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
418 Adrian Berej długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
148 Joanna Bielec krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
195 Edyta Bielec krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
369 Ryszard Binko krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
98 Ewa Błażejewska Straż Graniczna krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
93 Krzysztof Błyskal Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
450 Tomasz Bodniak długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Katarzyna Bogacka Rollowanie dla Rak'n'Roll krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Mariusz Bojczyk Wybiegamy w Przyszlosc krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
96 Andrzej Borys długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
119 Adam Brendzowski Solina długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Łucja Bryła długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
490 Sławomir Buczek PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
109 Wojciech Budzowski krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
54 Anna Bulanda-Szczechowicz Recepcja Team krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
409 Andrzej Bykowski długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Maciej Chachura Twoja Szansa Erem-Sport Przemyśl długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
199 Artur Chmielowski KMP Krosno długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
498 Mariusz Chwasta długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Kamil Cich IV Wydział Lotniczy Huwniki długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
65 Bohdan Cichowlaz PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
224 Magdalena Ciećko zatkało kakało krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
387 Anna Ciślik-Kaszany krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
481 Tomasz Ciupiński PSG w Hermanowicach krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
138 Łukasz Czarniecki Runners Cieszanów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
ewelina Czernysz Straż Graniczna długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
Mirosław Czyżowicz KP PSP DĘBICA krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
Maciek Czyżowski długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
323 Łukasz Domin Aktywny Dynów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
470 Tomasz Dopart długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
488 Daniel Dryniak Przemyski klub biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
Eryk Dudek krótki 7 km D1 Chłopcy | M OPEN | OPEN |
432 Witold Dunaj PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
324 Radosław Duszczak Izba Celna w Przemyślu długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
Mariusz Dziedzic długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Daniel Filip krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
282 Urszula Filip krótki 7 km D1 Dziewczęta | K OPEN | OPEN |
459 Paweł Gałęza PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
16 Adam Gawlik Twoja Szansa - stowarzyszeni sportowe krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
64 Monika Gielżyńska-Wywrot Przemyski klub biegacza krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
149 MARIOLA GLINCZAK krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
19 Małgorzata Gocek długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
214 Marta Godawska krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
130 Andrzej Golański Bieszczadzkie Wilki krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
2 Paweł Golik Straż Graniczna krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Przemysław GÓŁKIEWICZ krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
88 STANISŁAW GÓRNIAK długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
92 Kamil Górniak krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Janusz Grabowski Nawiślański Odział Straży Granicznej długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
438 Kacper Grzegorzak krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
414 Leszek Grzegorzak Straż Graniczna krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Grzegorz Gucwa krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
273 Leszek Gurak długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
477 Andrzej Gwóźdź Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'' długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
66 Jacek Hadam IC Przemyśl/Przemyski Klub Biegacza długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
Paweł Hadel długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
472 Dariusz Hadro ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
72 Sławomir Hadro ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
469 JERZY HADUCH Sanok i Okolice krótki 7 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
496 Marek Hamryszczak IC Przemyśl/Przemyski Klub Biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
474 Agnieszka handermander długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
57 Paweł Hawro Recepcja Team krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
46 Krzysztof Hendzel Izba Celna w Przemyślu długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
427 Renata Humeniuk Straż Graniczna krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
270 Dorota Jabłczyk-Pempus Przemyski klub biegacza krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K POL |
187 Magdalena Jakubów Przemyski klub biegacza krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
181 Krzysztof Jakubów Przemyski klub biegacza krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM |
378 Natalia Jamróz długi 14 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
29 Aldona Jarosz-Piwońska Straż Graniczna długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
464 Piotr Jastrząb DEKAN Lesko długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
269 Mariusz Jaworski PSG Wojtkowa krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
370 Radosław Jordan PSG Wojtkowa krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
80 Norbert Kaczmarek krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Anna Kapelan Przemyski klub biegacza długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
446 ADAM KAPRAL długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
377 Ewa Karasińska krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
179 Ryszard Kargul krótki 7 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
177 Justyna Karkut krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Katarzyna Karkut krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
442 Maciej Karwowski Przemyski klub biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
455 Piotr Kaszany KP PSP Ustrzyki Dolne długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
142 Dorota Kaszycka ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
86 Renata Kaszycka długi 14 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
128 Marta Katyńska długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
326 Piotr Kędzierski Aktywny Dynów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
489 Damian Kic krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
327 Dorota Kicińska krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
158 Waldemar Kijowski długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
145 Krzysztof Kijowski długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
10 Wiesław Kijowski długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
463 Ryszard Klamut długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
44 Zbigniew Klimasz długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
412 Barbara Klimasz krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
350 Krzysztof Kluczewski Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
355 Aneta Kłymińska krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
457 Arek Kmiotek ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Piotr Kobylarz Rzeszowskie Gazele i Gepardy długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
89 Elżbieta Koczera Straż Graniczna długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
423 Leszek Kogut krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
161 Dariusz Kohut Przemyski klub biegacza długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
221 Roman Kokot Aktywny Dynów długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
272 Jacek Kolowca długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
297 Agnieszka Kolowca długi 14 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
372 Jolanta Kołodziejczak krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Agnieszka Kopacz PSG w Hermanowicach krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Dawid Kopeć krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
182 Ewelina Koprowicz Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'' długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
436 Wiesiek Korytko krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
władysław korzeniowski długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Maciej Kostecki długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM |
449 Marcin Kosterkiewicz PTC Przemyśl - Fredry 5 długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
115 Ewelina Kowalczuk krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
79 Wiesław Kozioł długi 14 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
475 Krzysztof Kozłowski Izba Celna w Przemyślu / Przemyski Klub Biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
413 Kamil Krawczykowski krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
Anna Krewniak Recepcja Team krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
233 Wojciech Krokowski BWG Ekonomic długi 14 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Anna Kruk Recepcja Team krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
424 Marek Kruszyński Straż Graniczna długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
454 Daniel Krzywucki PSG w Hermanowicach krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
431 Marek Kuc krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Yuliya Kukhar krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
253 Mirosław Kurhan PSG w Hermanowicach krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
184 Anna Kurzępa krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Jakub Kuśmider długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
292 Grzegorz Leś SZAROTKI RZESZÓW krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
33 ARTUR LEWANDOWSKI długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
248 Mateusz Loc długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
435 Olga Lopushevska SC ULTRA długi 14 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
75 Dorota Lubawska Straż Graniczna krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
437 Beata Łaba krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Anna Łapińska krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
232 Stanisław Łuczak krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Marek MAGDA długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
458 Marcin Majda Dubiecko krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
126 Magdalena Majewska krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
122 Przemysław Makowiecki Stowarzyszenie sportowe "Twoja Szansa" krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
305 Radosław Makowiecki Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro! krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Bogumił Maksymowicz 1. ORel długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
198 Andrzej Marciniec Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
485 Patryk Marczakiewicz Przemyski klub biegacza długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
61 Paulina Marczakiewicz krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
175 Piotr Markowski ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM/1. ORel długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
59 Bogdan Mazur długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
144 Marek Mendycki krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
252 Justyna Michalak krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
34 Dawid Michalak długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
78 Grzegorz Michalski Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
249 Jerzy Mickiewicz B B L długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
251 Przemysław Mikołajewicz krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
267 Tomasz Misiewicz KMP Krosno długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
306 Jacek Miszczyszyn Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro! krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
325 andrzej moskal długi 14 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
176 Yurii Mudryk SC ULTRA długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
406 Mariusz Mul Aktywny Dynów krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
52 Marcin Musiałowski BGŻ ESKA TEAM OSP Ustrzyki Górne długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
11 Dariusz Niedzielski KM PSP Rzeszów długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
Barbara Niedźwiecka krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SC |
Piotr Nowak długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
426 Cezary Okoczuk krótki 7 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
468 Dominik Orzech krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
156 Agnieszka Osięga krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
408 Dariusz Paczocha krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
5 Sylwia Palka Straż Graniczna długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
425 Dariusz Pansewicz długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
317 Patryk Pasierb długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
310 Łukasz Pasierb długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
430 Mateusz Pasierb długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
434 Radosław Pawlak PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
127 Jacek Pawłucki Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
433 Bogdan Peszek Aktywny Dynów długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
141 mariusz piątek krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
91 Dawid Piątek SPAP RZESZÓW długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
87 ARTUR PIENIĄDZ PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
112 leszek pięta długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Wiktor Pisowicz Stowarzyszenie sportowe "Twoja Szansa" krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
77 DARIUSZ PISZCZ długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
394 Miłosz PleskacZ Recepcja Team krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
382 Paweł Podolak DRMiTS krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
255 Marcin Poręba krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
70 Jerzy Prędki Wybiegamy w Przyszlosc długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
385 Marta Przeor OSP Ustrzyki Górne krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
90 Sebastian Puzio WSzW Rzeszów krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
422 Piotr Radochoński długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
465 Mariusz Radoń Izba Celna w Przemyślu długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
82 Marek Rejus TKKF Sokół Głogów Młp. długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
100 Dorota Rejus TKKF Sokół Głogów Młp. długi 14 km K4 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Monika Rękosiewicz-Tokarz krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
286 Rafał Ropel długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
420 Anna Rosiek krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Robert Sadowski długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
456 Szymon Salwa PSG Wojtkowa krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
170 Piotr Sapa krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
466 Iwona Sarnicka krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
189 Grzegorz Sikora Przemyski klub biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
118 Irmina Sikora-Kołodziej Straż Graniczna krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
416 Michał Sitek Recepcja Team krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
68 Anna Siudak długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Paweł Siwulec Aktywny Dynów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
254 Tomasz Skawiński PSG w Czarnej Górnej / OSP Rabe krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG | M PSP |
178 Elżbieta Słoboda krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
415 Jan Słowik Wybiegamy w Przyszlosc długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
480 Piotr Smolak MOSiR - DUKLA długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
36 Adam Smoliński krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Ewa Smotryś krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
445 Damian Smulski IV Wydział Lotniczy Huwniki krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
497 Iwona Socha krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
124 Marcin Socha Aktywny Dynów długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
240 Maciek Sochacki IPA Przemyśl długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
168 Agnieszka Sojka długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
205 Małgorzata Sokólska krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
117 Krzysztof Specylak krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
368 Krzysztof Sporniak długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
261 Maciek Stanek krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
491 Marcin Stempak Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'' długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Pamela Stopa krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
tomasz strylewicz długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
4 Sławomir Surmacz długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Dorota Surmacz długi 14 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
50 Karolina Świderska OSP Ustrzyki Górne krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
478 Barbara Świdzińska długi 14 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Artur Sykała krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
268 Piotr Szczypek 5 BSP długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
Tomasz Szeremeta PSG Wojtkowa krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
493 Dominika Szkafarak KPP Ustrzyki Dolne krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K POL |
Andrzej Szpunar KM PSP Rzeszów długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
461 Łukasz Szumiec JSC Jasło długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
49 Paulina Szurek krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
484 Grzegorz Szybisty KKB Mosir Krosno długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Konrad Szymkiewicz długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
373 Maciej Toczek Aktywny Dynów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
43 Maciej Tomaszewski Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'' krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
381 Rafał Tomkiewicz PSG w Czarnej Górnej / OSP Rabe krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
18 Justyna Trojnar Biegne żeby Bartek mogł biegać długi 14 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
479 Józef Urbański KMP Krosno długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
25 Witold Wajcowicz długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
147 Jacek Wajda długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Łukasz Walczak PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
440 Urszula Wałachowska krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
483 Krzysztof Wałczyk długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
Wojciech Wantuch krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
153 Przemysław Warta długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
123 Jacek Wasylów Izba Celna w Przemyślu długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
Zdzisław Welszyng Emeryci WOP i SG krótki 7 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
17 Mirosław Wiącek SPAP RZESZÓW długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
137 Beata Wiąckiewicz krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
105 Marcin Wierzchowski SPAP RZESZÓW długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
363 Marcin Wilgucki KMP Krosno krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
32 Marcin Wilk Biegne żeby Bartek mogł biegać długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Katarzyna Winiarska Przemyski klub biegacza długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
429 Witek Winiarz Przemyski klub biegacza krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Krystian Witko długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
139 Jerzy Witko PSG Huwniki krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
471 Norbert Wnuk 1. ORel długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
Wojciech Wojciechowski długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
13 sławomir wójcik LZS " WIAR " JURECZKOWA długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Wojciech Wojdyło krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
133 Iwona Wojtasik krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
487 Grzegorz Wołoszyn PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
84 Gabriel Woźny długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
492 Mariusz Wróbel Straż Graniczna krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
380 Marlena Zacharjasiewicz krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
35 JERZY ZAJACZKOWSKI Przemyski klub biegacza długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
462 Dariusz Zakrzacki PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
335 Piotr Zapiór Oldboys Czuwaj krótki 7 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
359 Izabela Zatorska krótki 7 km K4 Kobiety | K OPEN | OPEN |
30 Dominika Zawadzka krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
482 Krzysztof Zdeb KKB Mosir Krosno długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Rafał Żeglecki Przemyski klub biegacza krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
95 Franciszek Zieliński TKKF Sokół Głogów Młp. długi 14 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.