Lista uczestników

Klasyk Beskidzki 2022 03.05.2022

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 455

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
Adam Alker Spica Solutions 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
2 Szymon Ambrozik WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
6 Adam Andrzejczuk Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Grzegorz Assman KmDlaDzieci 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
12 Tomasz Bajak MPEC Kraków 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomek Baran BodyiCoach Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
17 Tadeusz Baranowski Grupetto Warszawa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
26 Grzegorz Barnaś 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Baron 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
611 Wojciech Bartolewski Activejet 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
41 Robert Baścik Aesculap Chifa Team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
30 Bruno Baścik WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Agnieszka Batkowska BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
42 Szymon Batkowski BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
54 Wojciech Bereza STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
53 Jacek Bereza STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
55 Mietek Berezik Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
62 Filip Bianche 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
66 Mateusz Bienias Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Roman Bladowski DUET GOLENIÓW 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Michał Błaszczyk Endurance Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
76 PIOTR BOCHNAK Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Bochnak Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
81 Tomasz Bodurka Decathlon Kraków 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
82 Monika Bogacz Damskie Treningi Na Szosie 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Adam Bohusław Podhorecki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
92 Asia Borek Damskie Treningi Na Szosie 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
93 Michał Borkowski MP Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
94 Łukasz Boroński HEINEKEN Krakow 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Borsuk MebleBLERO 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Bartłomiej Borsuk MebleBLERO 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mirosław Bortel SZMYD COACHING TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
96 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-Narty 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
98 Stanislaw Bukowski Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
99 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
100 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
101 Paulina Burda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
123 Krzysztof Celary 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Sebastian Chłanda 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
125 Piotr Chmieliński 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
141 Jakub Chryczyk BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Albert Chudyba obyco team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
145 Wacław Cielak 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
379 Marek Cieśla 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
147 Lukasz Cioch 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Cyprian Czarniecki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
150 Mateusz Czerniawski TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
152 Łukasz Czyż 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
GABRIELA DĄBROWSKA 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Rafal Data 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
163 Nina Dawidowicz Damskie Treningi Na Szosie 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Michał Dębicki 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Yaroslav Dobosevych Makeba-Diamant 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
164 Paweł Dołęska 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
165 Darek Dudziński Brzuski Rowery-Narty 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
166 Katarzyna Duszyńska Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
170 Adam Duszyński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
174 Rafał Dychtoń 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mirek Dyka ZTPL .CC 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
175 Marcin Dymanus BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
176 Paweł Dynda GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
593 Mateusz Dyrek Limanowska Grupa Rowerowa 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
178 Łukasz Dziuban Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
179 Maciej Etgens Limanowska Grupa Rowerowa 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
180 Jacek Feliks 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
185 Tomasz Ferenc Na Osi Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
187 Jimmy Fernandez 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
189 Kamil Filipek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Patryk Flieger TRiO 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
201 Sebastian Florek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
203 Kamil Florian 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
209 Łukasz Florian 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
213 Przemysław Fornek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
214 Tomasz Franczyk AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Szymon Fraś Olkusz cycling team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
216 Bartłomiej Friedlein 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
220 Jakub Gacek TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
221 Marcin Gamoń Roweroholicy 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
224 Adam Gąsior Brzuski Rowery-Narty 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
225 piotr gembalik SKK Sanok 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Giełzak Jas-kółka 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
595 Michał Gilas WM Triself 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
229 Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
243 Maciej Głowacki WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
246 Marcin Głowacki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
603 jan głowacki WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
256 Paweł Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
250 Adrian Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Dariusz Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
253 Mateusz Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Goleń 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
597 HENRYK Golinski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Goraj 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
259 Przemysław Gorczyca 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Ryszard Gorczyca 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
610 Pawel Gorka 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
266 Paweł Górski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
264 Wojciech Gorzkowicz GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
74 Dominik Gorzynik PREMA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
617 Michał Gosztyła 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
268 Jacek Grabarz Isport/SNW KW Krakow 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
269 Mateusz Grabiec Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Vlastimil Gracík 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
270 Tomasz Grubka Wytrzymali 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
271 Michał Grzebień 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
25 Rafał Grzywacz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
276 Łukasz Gucwa ZTPL .CC 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
279 Maciej Gzula 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
430 Michał Halibart 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kamil Herchel PAINformance 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
613 Robert Hodurek TC Sportożule 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Horowic 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
90 Ihor Hrymailo Ukraina 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
285 Krzysztof Irlik TC Sportożule 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
607 Adrian Jach Activejet 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
287 Paweł Jagódka TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
589 Marcin Janczak X Free 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
288 Olga Janiszewska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
294 Gabriel Janowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Jarosz 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
615 Andrzej Jarosz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
439 Paweł Jaźwa Ars Medica Cycling 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
296 Piotr Jędrzejewski 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jakub Jedynak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
DAWID JELEŃSKI 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
295 MARCIN JEŻ 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Artur Józefowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
310 Piotr Jurczyk 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
313 Ryszard Jurkowski BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
315 Wojciech Kaczka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
314 Krzysztof Kaczka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
376 Tomasz Kądzielawa 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
316 Karol Kaim 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
326 Łukasz Kalicki MP Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
327 Mateusz Kalman Innergy Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
330 Jakub Kanclerz 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
336 Konrad Kandefer 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
340 Jakub Kantor 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
343 Bolesław Kasperek LODY ITALIANO TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
345 Rafał Kasprzak Team Livestrong 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
347 Krzysztof Kasprzyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
616 Marcin kasprzyk ZTPL .CC 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
371 Przemysław Kawa Brzeziny Cycling Club 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
374 Konrad Kaźmierczak 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
375 Sebastian Kaźmierczak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
378 Tomasz Kielar 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
377 Jarosław Kielar 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tadeusz Kisza Biciclista Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Adrian Klekotko Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
380 Artur Kłonica AMP Bike Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Kofin WERTYKAL IDC 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
381 Arkadiusz Kogut Way2Champ 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
591 Maciej Kogut 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
382 Michal Kolakowski 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
383 Maciej Kołakowski 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
436 Marek Kołodziej 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Dominika Komotajtys 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
384 Emil Kopek Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
385 Anna Kopytowska Grupetto Warszawa 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Marcin Korzeniowski AGROCHEST TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
386 Mateusz Kosiba 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
388 Piotr Kosiński 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
387 Kuba Kosiński Rzeszowska Akademia Kolarska 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
389 Joanna Kosturkiewicz Gummi-Welz Polen 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
390 Bartosz Koszorek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
krzysztof kotarba 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
391 Jan Kotnowski Grupetto Warszawa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
392 Mikołaj Kowalcze TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
393 Tymoteusz Kowalczyk Rzgowska Team 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Dominik Kowalik Fundacja Wielka radość na małych kółkach 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
394 Klaudia Kowalska Innergy Racing Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
395 Aleksander Kozioł 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
396 Maciej Kożuszek Na Osi Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Łukasz Król 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
399 Przemysław Król Re-cycling Team (sercanie) 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
398 Krzysztof Król AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Paweł Król UKS Baszta Bikesport Lesko 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
397 Dariusz Kronowski TC Sportożule 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
400 Kacper Krupa WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
401 Andrzej Kruszec www.pizzaNumeroUno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Książek Dębicki Klub Kolarski Gryf 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
402 Paweł Książek CYCLO TRENER TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
404 Tomasz Kubala 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
403 Grzegorz Kubala BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Szymon Kucia Dzikie koła 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
406 Tomasz Kuczkowski Grupetto Warszawa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Przemysław Kudera 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
407 Piotr Kupidurski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
408 maciej kurbiel Gummi-Welz Polen 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
409 Dominik Kurek 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
410 Łukasz Kusibab Dębicki Klub Kolarski Gryf 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
411 Michal Kusinski Dzikie koła 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
453 Mateusz Kuźmik 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
620 Aneta Kuźniak Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
412 Łukasz Kyrcz AGROCHEST TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Łabędź 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
609 Mariusz Łabędzki 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
420 Krzysztof Łabno MP Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
421 Krzysztof Łapsa Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
422 Mirosław Łątka Brzuski Rowery-Narty 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
413 Dawid Lebda 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
414 Łukasz Lechowicz Activejet 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
415 Maciej Lesiak Na Osi Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
416 Tomasz Leśniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jan Łętka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
417 Adam Lizak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
585 Przemysław Łoboda Itox - Indastry 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Patryk Łoboz WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Dominik Łopaciński 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
418 Bartłomiej Luchowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
423 Damian Łukasz 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
424 Radosław Łukaszyk 59 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
419 Mateusz Lurka WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
588 Katarzyna Łuszcz 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
425 Olga Łyjak Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Jozef Madleňák 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Arkadiusz Magda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
426 Piotr Majczak GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
427 Łukasz Majewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
428 Dariusz Malinowski BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
429 Patryk Marcinkowski AMP Bike Team 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Piotr Mateszko Nowotarski Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Matłok 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
431 Sławomir Matuszewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
432 Tomasz Mazurczak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Patryk Mazurek 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
590 Wojciech Mazurkiewicz WM Triself 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
435 Radosław Mich 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Szymon Michalik 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
433 Jerzy Michalik 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
434 Marcin Michalski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
437 Agata Miękinia Lech-Pol 4x4 Cycling 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
608 Karol Mielnik 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Mateusz Mierniczek 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
438 Paweł Mikołajczyk Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
tomasz mikołajczyk 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
602 Henryk Mikula 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
440 Bartłomiej Milczanowski STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
441 Mateusz Misiak Niedźwiedź Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
442 Tomasz Misiak Niedźwiedź Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
443 Szymon Miśkowiec TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
444 Jędrzej Miśniakiewicz AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
445 Stanisław Miśniakiewicz Pogoń Aptiv 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
446 Tomasz Miśniakiewicz Pogoń Aptiv 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
447 Jakub Moryc 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
448 Kamil Motyka WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
449 Mateusz Mrowiec ZTPL .CC 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
450 Marcin Mucha 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
451 Mateusz Mucha 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
452 Jacek Musiał Danielo Sportswear 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Myśliński 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Nawrot STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
454 Krzysztof Niedzielski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
455 Mateusz Niedźwiecki 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
456 Bartosz Niepsuj Isport/SNW KW Krakow 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dariusz Niewiadomy WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
457 Stanisław Niewiadomy StanDach Team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Wojciech Niewidok Peleton Wadowicach 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
458 Paweł Nowaczek 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
459 Dawid Nytko 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Martyna Okaj O'Konie Swim Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
460 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
461 Hubert Orzechowski TrenujRower.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
462 Krystian Orzeł 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
463 Artur Osojca Specialized Warsaw 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
dariusz ostrowski VELODROM KATOWICE 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Marcin Otoka Rehau Crossactive 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Katarzyna Paciorek 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
464 Maciej Paciorek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Palczak Pro-Familia 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
465 Dawid Pałka AMP Bike Team 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Andrzej Paluch Szalowa Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Mikołaj Pańka 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
466 Jakub Papuczys 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
587 Jarosław Pasoń 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
467 WOJCIECH PASOWICZ 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
598 GRZEGORZ PAWŁOWSKI EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Peliszko Fil-Bike 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
468 Łukasz Piasecki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Emanuel Piaskowy Limanowska Grupa Rowerowa 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
604 Jacek Piątek TanieOdzywki. Cycling team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
262 Jerzy Piątkowski Ukraina 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
470 Piotr Piechnik Way2Champ 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Paweł Piecuch 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Robert Piegza 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
471 Jarosław Piekar CHE 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
473 Ewelina Pięta Isport/SNW KW Krakow 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Wojciech Pietrycki 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
472 Piotr Pietrzak SST LUBCZA 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
474 Jan Pilch 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Zbigniew Pisiak 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
475 Witold Pizło NSB Sport Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
596 Lech Plenkiewicz Way2Champ 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
476 Bartlomiej Podolski CHE 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
584 Olga Półtorak 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
477 Krzysiek Poręba EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
478 Mateusz Poręba BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
586 Aneta Poręba Świgut 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
479 Maciej Potucha Power of Science Performance Lab Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
480 Paweł Pręcikowski STC Sokołów Podlaski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Prokop Dzika Owca 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Proszowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Rafał Pruciak BB Best Bike 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
481 Bartosz Pruk Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
482 Jan Pupczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
483 Rafał Pysz Innergy Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Pawel Pyzik 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
484 Marcin Raczyński 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
485 Slawek Radzik 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Jacqueline Rajca R-TEAM 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
486 Konrad Rakowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
487 Karol Rąpała Rowerku Jedź 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
490 Katarzyna Rębisz 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
488 Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
489 Maciej Reizer 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
491 Michał Roch RGK Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Krzysiek Róg 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
492 Mateusz Rogowski NSB Sport Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Grzegorz Rogoziński Diversey Team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
493 Jakub Rojek WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
494 Wojciech Romański ZTPL .CC 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
495 Olaf Rozwadowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
496 Juliusz Rozynek STREFASPORTU.PL MW INVEST 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
497 Tomasz Rudnicki Rzeszowska Akademia Kolarska 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
612 Waldemar Rusowicz Erkado RT Kraśnik 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
499 Rafał Rutkowicz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
498 Dawid Rutkowicz WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Bartłomiej Rybski 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
614 Konrad Rykała 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
500 Cezary Rzucidło STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
501 Bartłomiej Sacha Brzuski Rowery-Narty 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
502 Adrian Salamon MP Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
503 Mateusz Sarapata 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
504 Jakub Sarzyński Brzeziny Cycling Club 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
505 Tomasz Schab 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
506 Adrian Sekuła RGK Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
507 Wojciech Sekuła TC Sportożule 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
508 Krzysztof Sendor Way2Champ 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
DANIEL SICIŃSKI Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
509 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
510 Robert Siewniak 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
511 Artur Sikora 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
512 Krzysztof Sikora 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
513 Łucja Sikora WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Michał Sioło 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jacek Siwek TriWise Triathlon Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
514 Karolina Skłodowska Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Sławomir Skóra Jedlicze Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Asia Skorupa Innergy Racing Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
515 Marek Skupień 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Kamil Smoleń Jedlicze Team 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Maximilian Sobol TC Sportożule 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
594 Mikołaj Sobol WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
517 Mirosław Sólnica BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
516 Piotr Sozański 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Lukas Stachura ProSport team Košice 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
599 Bartosz Staniszewski Bogdziewicz Team Cummulus 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
518 Piotr Stanuch 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
519 Patryk Stempak 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
520 Marcin Stopyra STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
521 Arkadiusz Suchecki 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
522 Błażej Superson STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
542 Stanisław Świąder 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
543 Wojciech Świerczek CHE 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
544 Tomasz Świerzowski ULKS Lipinki 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Łukasz Święs 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Świrek 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
523 Janusz Syrowy 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
krzysztof szadkowski Grupetto Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
524 Piotr Szafraniec Innergy Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
525 Fabian Szarowicz GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
526 Robert Szczepaniak Rzgowska Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
527 Maciek Szczepanik 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Piotr Szczepański STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
529 Robert Szczuc STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
528 Małgorzata Szczuc STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
530 Jacek Szczupak Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
531 dawid szczurek WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
532 Marcin Szlachta 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
533 Alicja Szopinska Szprychy cc 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
534 Artur Szubski SST LUBCZA 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
535 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
536 Joanna Szura STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
538 Wacław Szwarc 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
537 Sławek Szwarc PIRAMIDION CC 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
539 Marcin Szydełko STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
605 Marcin Szydło STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
540 Sławomir Szylar STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dominik Szymański Bajkersi Krosno 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
541 Irek Szynal Deloitte Adventure Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
545 Slawomir Tabis GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marek Taciak 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
546 Józef Tarasek elemeno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
547 Angelika Tlołka Jas-kółka 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Piotr Tomana AGROCHEST TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
548 Tomasz Toporkiewicz 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Arkadiusz Traciak PENTEL 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
549 Jacek Troinski Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
550 TOMASZ TRZESZCZOŃ EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
551 Wojciech Tulik 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
552 Michał Tylek 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
600 Tomasz Tyrawa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
146 Stanislav Tytarenko Ukraina 59 km OPEN | OPEN M | M5 | Ziemia Gorlicka |
554 Szymon Urban NIEPOKręcę 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
553 Grzegorz Urbaniak ZORZA Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
97 Yelizaveta Vetrychenko Ukraina 59 km OPEN | OPEN K | Ziemia Gorlicka | K1 |
555 Wiktor Wacek GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
556 Mariusz Walas 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
619 Jakub Wańcowiat UKS Baszta Bikesport Lesko 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Wojciech Wantuch 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
557 Karol Wawrzyczek WLKS KRAKUS-BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
558 Krzysztof Wawrzyniak Tri Division Triathlon Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Wawrzyński SKK Sanok 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
559 Monika Węgrzyn Cyclo Centrum Kolbuszowa 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
592 Katarzyna Wełna 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
560 Bartłomiej Wiech 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krystian Wiśniewski Roweroholicy 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
561 David Witaszek Sokół Tarnów 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Kamil Witkowski ZTPL .CC 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
159 Adam Włodarczyk 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
562 Mateusz Wojaczek RGK Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
563 Waldek Wojas Apteki Zdrowe Ceny 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
564 Marcin Wojciechowski elemeno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
606 Dariusz Wojciechowski Activejet 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
571 Adam Wójcik 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
565 Marek Wojnarowski BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
566 Artur Wojtowicz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
567 Jarosław Wojtowicz HUMNISKA 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
568 Michał Wolanin 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
569 Sławomir Woźniak Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
570 Maciej Woźny Rzeszowska Akademia Kolarska 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
572 Marek Wrzecionek 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
573 Adam Wytrwał Brzuski Rowery-Narty 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Oleksii Yanovskyi Makeba-Diamant 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Ireneusz Zaborowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Kamil Zahri Endure Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
574 Jacek Zalewski 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Michał Zapaśnik 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Zaremba 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Dariusz Zaremba 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Rafał Zawadzki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
575 Tomasz Zawisza 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
576 Maciej Zdonski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
582 Krzysztof Żebro Innergy Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
577 Dariusz Zieba Retro Stork Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
580 Magdalena Zięba-Tylek 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
578 Konrad Zieliński NSB Sport Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
601 Dawid Ziemba 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
579 Marcin Ziemianek Raso 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
581 Leszek Ziętkowski TrenujRower.pl 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
583 Grzegorz ŻÓŁTEK TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
618 Marcin Zub OCT Olkusz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
405 Oleksandr Zujev Ukraina 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
469 Mateusz Żygadło NSB Sport Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.