Lista uczestników

Niepołomice - Wyścig by Tomasz Marczyński 18.09.2021

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 408
Wszystkich opłaconych: 325

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
291 Wojciech Ambroży TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 37 km M4 |
51 Adam Andrzejczuk Bikesalon Team 112 km M2 |
44 Roman Auguściński 112 km M6A |
66 krzysztof bacik 112 km M4 |
431 Tomasz Baluś 37 km M4 |
344 Piotr Bałys 37 km M3 |
Łukasz Banarski 37 km M4 |
20 Kacper Bardan Szadow Team 112 km M3 |
Tomasz Baron 37 km M4 |
65 Jakub Bartczak 112 km M3 |
374 Oswald Bednarski 37 km M2 |
Andrzej Bedychaj 37 km M3 |
386 Katarzyna Bielecka 37 km K3 |
Paweł Biernacki KGB - Kolarska Grupa Białołęcka 112 km M3 |
473 Wojtek Biernat 37 km M4 |
77 Marcin Biniek PENTEL 112 km M4 |
409 Andrzej Blamowski 37 km M4 |
Tomasz Bodurka Decathlon Kraków 37 km M2 |
434 Adam Bodurka RMT Team 37 km M2 |
428 Jarosław Bogacz 37 km M5 |
Robert Bojdoł 112 km M3 |
29 Jakub Brożek 112 km M3 |
92 Piotr Brynkus Spica Solutions 112 km M3 |
446 Janusz Brzegowski KKSW KRAK 37 km M4 |
436 Dominik Budyn 37 km M4 |
382 Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice 37 km M5 |
380 Marcin Burda 37 km M3 |
321 Jerzy Burliga 37 km M6A |
285 Wojciech Bury 37 km M2 |
302 Piotr Butrymowicz 37 km M3 |
Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice 37 km M3 |
Albert Chudyba obyco team 37 km M4 |
254 Łukasz Cieślik 37 km M3 |
Lukasz Cioch 112 km M4 |
381 Agnieszka Cisło PROFIDEA dla Kobiet 37 km K4 |
315 Maciej Ciwiński 37 km M4 |
274 Robert Cogiel 37 km M3 |
Daniel Czajkowski 37 km M3 |
376 Kamil Czech 3ECHEDUKACJA 37 km M3 |
310 Michał Czernilewski 37 km M3 |
406 Mikołaj Czingon 37 km M3 |
292 Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała 37 km M6A |
40 Łukasz Czyż 112 km M4 |
Robert Dębicki Sport Serwis Sandomierz 112 km M5 |
46 Piotr Dębicki BHBW 112 km M3 |
Maksym Debski Agenty z południa 112 km M2 |
Kamil Dedio 37 km M3 |
27 Łukasz Dembiński TG Cycling Team 112 km M4 |
443 Kamil Deręgowski 37 km M2 |
18 Paweł Długoborski Szadow Team 112 km M3 |
356 Mariusz Doleżek 37 km M4 |
7 Darek Doniec 112 km M5 |
459 Tomasz Drwal Revolta Rasing 37 km M3 |
298 Przemyslaw Dudek 37 km M4 |
Kamil Dudek 37 km M2 |
334 Adrian Dudzic 37 km M2 |
332 Tomasz Dudziński 37 km M4 |
Darek Dudziński 112 km M3 |
daniel dumeracki 112 km M4 |
339 Jaroslaw Dymek Kurde Balans 37 km M3 |
39 Mateusz Dziadek 112 km M2 |
422 Piotr Działowy La Bicicletta Cafe 37 km M5 |
379 Aleksander Dzidowski ZTPL Cycling Club 37 km M4 |
79 Jakub Dziedzic 112 km M2 |
469 Ewa Dziedzic Revolta Rasing 37 km K4 |
30 Marcel Faliński Unlimited Sport 2.0 112 km M2 |
Mateusz Fijas 112 km M3 |
387 Jarek Fijołek 37 km M5 |
48 Marcin Filipek 112 km M3 |
440 Kamil Filipek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 37 km M2 |
Bartłomiej Flak 112 km M2 |
Maciej Gajda UKS Wilczyce 37 km M4 |
73 Robert Gałuszka 112 km M4 |
75 Radosław Gamracy 112 km M3 |
Gniewomir Gardaś 37 km M2 |
455 Marcin Garwacki 37 km M3 |
429 Marcin Gąsiorek 37 km M3 |
342 Konrad Gawełek Kriss Cycling Team 37 km M2 |
343 Zbigniew Gawełek Kriss Cycling Team 37 km M5 |
252 piotr gawliczek Byndalateam 37 km M4 |
253 Aleksander Gawlik 37 km M2 |
Maciej Giełzak Jas-kółka 112 km M5 |
296 Daniel Gierach 37 km M4 |
54 Marek Gierat 112 km M2 |
300 Marcin Głowacki PENTEL 37 km M4 |
10 Jakub Godula 112 km M2 |
282 Tomasz Goraj 37 km M3 |
330 Przemysław Gorczyca 37 km M4 |
Tamara Górecka-Werońska PROFIDEA dla Kobiet 37 km K5 |
38 Piotr Górka EWODD race team 112 km M4 |
Bartłomiej Grabacki 37 km M3 |
Rafał Grabowski Iniemamocni 37 km M5 |
100 Sebastian Grela Ale Jazda Wydolność.pl 112 km M4 |
323 Michał Grela ŚKSA.CC 37 km M3 |
408 Jacek Gromnicki 37 km M4 |
62 Michał Grzanka 112 km M3 |
358 Jan Grzempa JafiSport Bike Team 37 km M3 |
307 Grzegorz Gucwa 37 km M3 |
KRZYSZTOF GULBA PENTEL 37 km M4 |
360 Karolina Gurawska PROFIDEA dla Kobiet 37 km K4 |
301 Agnieszka Gurbiel 37 km K3 |
407 Przemysław Gut #MariOla Bike Club 37 km M3 |
392 Michał Gwizdz 37 km M3 |
Maciej Hajda 37 km M4 |
474 Jakub Haligowski C11H15NO Cycling Team 37 km M2 |
289 Paweł Hałka 110kg ale na karbonie:-) 37 km M3 |
453 Wojciech Hankus Agenty z południa 37 km M3 |
427 Małgorzata Idzik 37 km K3 |
369 Dariusz Iwan 37 km M2 |
331 Tomasz Iwanek 37 km M3 |
59 Grzegorz Jach Kriss Cycling Team 112 km M3 |
425 Sylwester Jachna 37 km M4 |
26 kamil jadowski 112 km M2 |
418 Paweł Jaksender 37 km M2 |
366 Łukasz Jambor 37 km M3 |
349 Wojciech Janiczek 37 km M6A |
Robert Janik 37 km M4 |
19 Maksymilian Jarząbek Szadow Team 112 km M3 |
361 Jacek Jawor 37 km M5 |
414 Kamil Jelonkiewicz Relax Bike Team 37 km M3 |
338 Andrzej Jonak Pratt & Whitney Tubes 37 km M3 |
80 Piotr Kalbarczyk 112 km M3 |
Marcin Kaliszka Zakrzowiec Team Challenge 37 km M4 |
2 Artur Kamiński 112 km M2 |
350 Grzegorz Kapałka 37 km M2 |
4 Damian Kasperski 112 km M2 |
Maciej Kasprzak Unlimited Sport 2.0 112 km M3 |
286 Jacek Kasprzyk 37 km M5 |
397 Konrad Kaźmierczak 37 km M3 |
82 Dariusz Kaźmierczak 112 km M5 |
273 Bartek Kijak 37 km M3 |
41 Piotr Klepacki 112 km M4 |
371 Daniel Klimut PROsiaki Team 37 km M3 |
305 Monika Kloc Bajkersi Krosno 37 km K5 |
327 Mariusz Kloc Bajkersi Krosno 37 km M5 |
439 Aleksander Kłos 37 km M2 |
465 Paweł Knap 37 km M3 |
470 Paweł Kocot 37 km M3 |
316 Łukasz Kofin PENTEL 37 km M4 |
355 Marcin Kokosiński 37 km M4 |
Kamil Kokosiński MuoviTeam 37 km M2 |
257 Michał Kokoszka 37 km M3 |
87 DARIUSZ KOŁAKOWSKI Spica Solutions 112 km M3 |
261 Krzysztof Konopka 37 km M2 |
447 Wojciech Kopacz 37 km M3 |
45 Kristián Kopecký Cyklistický tím Firefly 112 km M2 |
Wojciech Kopkowicz 112 km M4 |
333 Robert Korajda Polonia Bydgoszcz 37 km M4 |
281 dagmara korkuś FZ Pojechani 37 km K3 |
448 Sebastian Kos 37 km M4 |
445 Michał Kościółek Apteki zdrowe ceny recing team 37 km M4 |
Ryszard Kośnik JEST I ON 37 km M4 |
83 Przemysław Kotulski Team Novo Nordisk Development 112 km M2 |
320 Marcin Kowal 37 km M3 |
88 Grzegorz Kowal GVT 112 km M3 |
Mateusz Kowalczyk Bodyicoach team 112 km M3 |
303 Dominik Kowalik 37 km M4 |
8 Klaudia Kowalska 112 km K2 |
265 Krzysztof Kowol 37 km M3 |
275 Agnieszka Kowol 37 km K3 |
454 Dominik Koza 37 km M4 |
365 Sebastian Kozak Pratt & Whitney Tubes 37 km M2 |
435 Aleksander Kozioł 37 km M2 |
288 Karolina Kozłowska SKORUPA SPORT 37 km K4 |
BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROKOSZ TEAM 37 km M6A |
74 Grzegorz Kramek 112 km M5 |
438 Agata Krasny ATklub fitness & beauty 37 km K3 |
Dariusz Kronowski 37 km M4 |
405 Justyna Krotoszak Pratt Whitney Kalisz 37 km K3 |
463 Miłosz Kruczek 37 km M2 |
437 Artur Kruczek 37 km M4 |
Marcin Krupa 112 km M3 |
Andrzej Krupa Krupa Team 37 km M3 |
353 Franciszek Krupa Krupa Team 37 km M6B |
348 Dariusz Krysiak 37 km M4 |
Szymon Krywus hooptsh 37 km M3 |
306 Rafał Krzak Szwagier on FIRE 37 km M2 |
458 Klaudia Księżarczyk PROFIDEA dla Kobiet team 37 km K2 |
93 Grzegorz Kubala Bike RS 112 km M3 |
53 Kamil Kubik Kriss Cycling Team 112 km M2 |
61 Michał Kucharski Cyklomaniacy Łódź - Volveno Cycling Apparel 112 km M3 |
15 Mirosław Kukier iFon KolarzKlub 112 km M4 |
16 Ewa Kukier 112 km K4 |
Tomasz Kurdelski Demolka Team 112 km M4 |
462 Katarzyna Kuśnierek Bikeshow relax 37 km K2 |
402 Mateusz Kwiatkowski SII Cycling Team 37 km M3 |
262 Wojciech Łabędź 37 km M4 |
372 Bartłomiej Łaś ATklub fitness & beauty 37 km M3 |
9 Jan Linkowski 112 km M2 |
287 Karolina Lipińska-Marzec 37 km K3 |
336 Łukasz Liśkiewicz Polonia Bydgoszcz 37 km M4 |
86 Konrad Loesch 112 km M3 |
90 Dominik Łopaciński COFFEE PLANT 112 km M2 |
271 Sebastian Lotko 37 km M3 |
383 Bartłomiej Luchowski 37 km M3 |
260 Jarosław Łuczkiewicz RASO SYMPATICO 37 km M4 |
5 Robert Łukomski Narzędziownia Pszenica 112 km M5 |
457 Marcin Lustyk 37 km M4 |
Edyta Łuszcz Queens of the Road 112 km K3 |
50 Łukasz Machowski 112 km M3 |
49 Paweł Maciąg 112 km M3 |
340 Jarosław Majewski FZ Pojechani 37 km M4 |
Mariusz Majorek Bajkersi Krosno 37 km M3 |
Marek Malarz 37 km M6A |
Magdalena Malarz 37 km K3 |
412 Karol Malec Lekarzsport.pl 37 km M4 |
Michał Malejka 112 km M3 |
370 Tadeusz Maliszewski 37 km M6A |
56 Patryk Marcinkowski EWODD race team 112 km M2 |
6 Paweł Marzec 112 km M4 |
268 Arkadiusz Mastalski 37 km M3 |
318 Dominik Miękina 37 km M4 |
294 Wojciech Miękinia Lech-Pol 4x4 Cycling 37 km M4 |
32 Mateusz Mierniczek 112 km M2 |
72 Adam Mijakowski Mijakowski Team 112 km M3 |
91 Tomasz Miklin 112 km M3 |
17 Paweł Mikołajczyk Bikesalon Team 112 km M2 |
444 Maciej Mizera 37 km M2 |
345 Tomasz Moczybród 37 km M3 |
290 Sebastian Molenda 37 km M4 |
347 Ewa Molenda 37 km K4 |
395 Waldemar Mońka 37 km M5 |
Bartlomiej Mróz 37 km M3 |
37 Maria Mściwujewska 37 km K3 |
36 Mateusz Mucha 7r Rowmix Team p/b 72D 112 km M2 |
58 Marcin Mucha 7r Rowmix Team p/b 72D 112 km M2 |
89 Michał Mucha 7r Rowmix Team p/b 72D 112 km M2 |
399 Bartłomiej Nicieja 37 km M1 |
24 Krzysztof Niedzielski 112 km M4 |
12 Michał Niziurski 112 km M4 |
22 zbigniew noga 112 km M6B |
398 Adam NOKIELSKI Kriss Cycling Team 37 km M3 |
25 Mariusz Nowak 112 km M3 |
MONIKA NOWAK Diversey Team 37 km K2 |
Michał Nowak 112 km M2 |
391 Karol Nowakowski Pratt Whitney Kalisz 37 km M3 |
415 Andrzej Nowiński 37 km M3 |
375 Adam Nyk 37 km M4 |
263 Bartłomiej Obrok 37 km M2 |
450 Bartłomiej Ochman 37 km M4 |
68 Tomasz Ochmanek 112 km M2 |
270 Marta Olczak Olczaki Team 37 km K3 |
283 Oskar Olczak 37 km M3 |
95 Maciej Ostrowski 7r Rowmix Team p/b 72D 37 km M3 |
258 Tomasz Osuch 37 km M3 |
451 Mirosław Owcarz 37 km M6A |
Mateusz Pachnik 37 km M2 |
TOMASZ PAJAK 37 km M4 |
Adam Pająk 112 km M3 |
266 Sebastian Pajdzik VeloWola Zabierzowska 37 km M4 |
364 Katarzyna Pajerska PROFIDEA dla Kobiet 37 km K4 |
33 Andrzej Paluszynski 112 km M4 |
322 Mieczysław Pamuła 37 km M3 |
Jakub Papuczys 112 km M3 |
42 Maciej Parczewski 112 km M2 |
13 Kamil Partyka HEINEKEN Kraków 112 km M2 |
280 Tomasz Pastuszka 37 km M3 |
416 Dawid Patyński SII Cycling Team 37 km M3 |
Tomasz Pawliszewski Blade Dupy 37 km M4 |
359 ANNA PAWŁOWSKA PROFIDEA dla Kobiet 37 km K4 |
98 GRZEGORZ PAWŁOWSKI EWODD race team 112 km M4 |
325 Adam Pelczar 7r Rowmix Team p/b 72D 37 km M1 |
97 Tomasz Piechowicz EWODD race team 112 km M3 |
Waldemar Pieczara 37 km M4 |
Jacek Pieczątka 37 km M4 |
279 Wacław Piekara 37 km M2 |
389 Kamil Piekarczyk Bodyicoach team 37 km M2 |
Marcin Piekiełek Hellmost Rzeszów 37 km M4 |
317 Kuba Pieróg 37 km M3 |
52 Kamil Pijanka 112 km M3 |
31 Bartłomiej Pilch 112 km M3 |
411 Jan Pilch 7r Rowmix Team p/b 72D 37 km M5 |
21 Katarzyna Piotrowska 112 km K3 |
456 Michał Podolak 37 km M3 |
267 JACEK PODUFALSKI 37 km M5 |
423 Grzegorz Południak Pratt & Whitney Tubes 37 km M3 |
421 Michał Pomorski 37 km M2 |
293 ŁUKASZ POZNAŃSKI 37 km M3 |
277 Krzysztof Prośniak 37 km M5 |
Piotr Prusik 37 km M2 |
94 Wojciech Przybyło 112 km M3 |
Maciej Ptak MuoviTeam 37 km M3 |
34 Jakub Pudełko 112 km M3 |
319 Grzegorz Puścizna 37 km M2 |
426 Tomasz Pytka 37 km M3 |
264 Marcin Radoń Radon Team 37 km M4 |
346 Michał Radwanek 37 km M3 |
47 Krzysztof Rąpała PS8 Racing Team Warszawa 112 km M3 |
Szymon Ratajczak 112 km M1 |
312 Sebastian Rech 37 km M4 |
256 Piotr Regulski 37 km M4 |
70 Radoslaw Rękawek Cross Cartel 112 km M4 |
Michał Robak 112 km M3 |
11 Leszek Rogaczewski TG Cycling Team 112 km M5 |
452 Krzysztof Rosiek 37 km M3 |
393 Tomasz Rutkowski 37 km M5 |
269 Ryszard Rydzewski 37 km M6B |
67 Konrad Rykała 7r Rowmix Team p/b 72D 112 km M5 |
449 Tomasz Salachna 37 km M5 |
64 Wojciech Salis TECHGIS 112 km M4 |
472 Leszek Sarzyński 37 km M6A |
3 Andrzej Saski Janusze Ratownictwa Cycling Team 112 km M3 |
394 Marta Sędor 37 km K4 |
324 Mateusz Sędzicki Poznań Race Team 37 km M4 |
299 Krzysztof Sendor 37 km M3 |
DANIEL SICIŃSKI ŁTC ŁAŃCUT 37 km M4 |
63 Grzegorz Siemieński 112 km M3 |
Damian Sikora brothers.cc 112 km M2 |
410 Krzysztof Sikora probikes.com.pl 37 km M3 |
Łukasz Skiba 112 km M3 |
28 Witold Skobrtal 112 km M3 |
Paweł Skoczylas PZU SPORT TEAM 112 km M3 |
81 Paweł Skórka 112 km M3 |
403 Maksymilian Śleziak #MariOla Bike Club 37 km M3 |
Aleksandra Śleziak #MariOla Bike Club 37 km K3 |
335 Wojciech Słoma 37 km M2 |
400 Marcin Słoma 37 km M3 |
442 Piotrek Słowik 37 km M1 |
Sławomir Sobula OKNOPLAST TEAM 37 km M3 |
341 Michał Sokołowski Autenti 37 km M3 |
Stefan Sopyło 37 km M3 |
432 Artur Sosnal Niepokręcę 37 km M2 |
417 Przemek Stala 37 km M2 |
373 Paweł Starko 37 km M3 |
466 Tomasz Starzec 37 km M4 |
311 PAWEŁ STARZYCKI MŚ CYCLING & DIETETYKA 37 km M4 |
314 Michał Stasiński 37 km M3 |
384 Małgorzata Stec PROFIDEA dla Kobiet 37 km K4 |
69 Agnieszka Stromczyńska PROFIDEA dla Kobiet 112 km K3 |
Maciej Stromczyński 37 km M3 |
284 Agnieszka Sumka 37 km K5 |
388 Krzysztof Surma 37 km M4 |
Mateusz Suszek 37 km M3 |
Krzysztof Świątek 112 km M4 |
278 Mateusz Świebodziński Relax Bike Team 37 km M3 |
337 Julia Święcicka PROFIDEA dla Kobiet 37 km K2 |
Marcin Świrek Cyklo Jura Zabierzów 112 km M3 |
43 Mirosław Szalpuk FZ Pojechani 112 km M5 |
stanislaw szczesny 112 km M6A |
276 Jacek Szczupak 37 km M4 |
441 Jakub Szczypta 37 km M2 |
362 Urszula Szela PROFIDEA dla Kobiet 37 km K4 |
Marcin Szlachta 37 km M3 |
71 Mirosław Szraucner Grupetto Lubliniec 112 km M5 |
Wacław Szwarc 7r Rowmix Team p/b 72D 112 km M6A |
308 Adrian Szymański 37 km M2 |
475 Marcin Tańcula GRUZ w nodze 37 km M4 |
471 Piotr Trąba Power Of Science Performance Lab 37 km M3 |
404 Mieczysław Turek 37 km M5 |
377 Wojciech Twardzik 37 km M4 |
464 Edward Tylek 37 km M4 |
251 Marcin Urban 37 km M4 |
78 SŁAWOMIR WĄGROWSKI Pratt Whitney Kalisz 112 km M4 |
96 Anna Wajs ZTPL Cycling Club 112 km K2 |
Mariusz Walas 112 km M5 |
357 Agata Walocha PROFIDEA dla Kobiet 37 km K3 |
460 Arkadiusz Walus BIKE EXPO Narodowy Team 37 km M5 |
378 Adam Warnowski 37 km M4 |
396 Amadeusz Weberbauer 37 km M2 |
467 Monika Węgrzyn Cyklo Centrum Kolbuszowa 37 km K2 |
14 Grzegorz Wejkuć Piasecki Concept 112 km M4 |
84 Katarzyna Wełna 7r Rowmix Team p/b 72D 112 km K2 |
461 Karol Więcław Bikeshow relax 37 km M2 |
Barbara Wierzgacz 37 km K3 |
430 Dorota Wigier PROFIDEA dla Kobiet 37 km K3 |
295 Sławomir Wilkoński 37 km M5 |
Michał Windak 37 km M3 |
Miłosz Winnicki 112 km M2 |
367 Dawid Witkowski 37 km M3 |
297 Jacek Wittich 37 km M4 |
313 Marek Włodarczyk 37 km M5 |
329 Michał Włosiński 37 km M4 |
309 Marcin Wójciak 37 km M2 |
Adam Wójcik 7r Rowmix Team p/b 72D 112 km M3 |
cezary Wójcik 112 km M3 |
60 Dariusz Wojnar 112 km M4 |
390 Roman Wojtal 37 km M6A |
255 Jakub Wójtowicz Wertykal.com 37 km M2 |
101 Maciej Wólczyński 112 km M4 |
85 Marcin Wołek 112 km M4 |
328 Andrzej Woźniak 37 km M6A |
57 Bartłomiej Woźnica 112 km M3 |
368 Jerzy Woźnicki 37 km M6A |
Marcin Wróbel Re-Cycling Pyskowice 37 km M5 |
304 Marek Wrzecionek 37 km M5 |
99 Lukasz Wylega Spica Solutions 112 km M4 |
SŁAWOMIR WYRZYCKI REGESTA Team 112 km M5 |
351 Radoslaw Wyszynski 37 km M3 |
352 Grzegorz Wywrot 37 km M3 |
55 ŁUKASZ ZACHAREWICZ 112 km M3 |
424 Łukasz Zając 37 km M3 |
Michał Zajdel 112 km M4 |
419 ŁUKASZ ZAKIELARZ IN MOGILANY CYCLING TEAM 37 km M4 |
35 Łukasz Żarnowiecki PUksi Team 112 km M2 |
23 Tomasz Zasada 112 km M5 |
354 Marcel Zasępa 37 km M4 |
326 Karol Zawada 37 km M2 |
433 Marek Zawiła 37 km M4 |
363 monika zawodny PROFIDEA dla Kobiet 37 km K4 |
401 Paweł Zawrotniak 37 km M3 |
385 Grzegorz Zdyb Pratt Whitney Kalisz 37 km M5 |
76 Dawid Ziemba 112 km M2 |
102 Marcin Ziemianek RASO 112 km M3 |
272 Michał Ziemniak SKORUPA SPORT 37 km M4 |
420 Marcin Zientara Relax Bike Team 37 km M3 |
468 Jacek Żukowski 37 km M4 |
259 Marek Zychal Zakrzowiec Team Challenge 37 km M3 |
413 Piotr Żydzik Szwagier on FIRE 37 km M3 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.