Lista uczestników

Klasyk Beskidzki 2021 08.08.2021

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 625
Wszystkich opłaconych: 371

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
357 Grzegorz Acela Kunowa 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Paweł Adamczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Adamus Grupetto Warszawa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
2 Rafał Ałasa 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
1 Adam Alker Spica Solutions 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
3 Krzysztof Ambrozik HARDA HORDA 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
4 Szymon Ambrozik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Wojciech Ambroży TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Piotr Antusiak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Yurii Atamaniuk Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Tomasz Bajak Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Bąk AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
5 Mariusz Bałon 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
6 Cezary Baran 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
Jan Baran 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
8 Tomek Baran BodyiCoach 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
7 Tadeusz Baranowski Grupetto Warszawa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
9 Grzegorz Barnaś 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
10 Wojciech Bartolewski Activejet 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
11 Paulina Bartoszek STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
12 Marcin Bartoszewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
13 Agnieszka Batkowska BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
14 Szymon Batkowski BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
15 Marcin Bednarczyk Ekoenergetyka Bike Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Taras Bereshchak Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
16 Jacek Bereza STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
17 Mietek Berezik Nowotarski Klub Kolarski-Kompex 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Filip Bianche 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Bieniasz WAGI Dębica 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
18 Iryna Bilohan Makeba 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
19 PIOTR BOCHNAK Nowotarski Klub Kolarski-Kompex 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
20 Ostap Bochulia Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
21 Tomasz Bodurka Cyklo Jura Zabierzów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Michał Bodziony NitroDziki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
22 Karkut Bogdan Cyklo-Centrum Kolbuszowa 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Asia Borek 2-Koła Sklep&Serwis Rowerowy 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
23 Michał Borkowski VeloBike Busko 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
24 Łukasz Boroński HEINEKEN Krakow 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mirosław Bortel SZMYD COACHING TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
25 Aleksander Brich Tajne Wyjazdy Szosa MyTyBy Enduro Bilard KUSICIELE Biegówki COVID-19 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
26 Łukasz Brzeziński Fujitsu Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
27 Antoni Brzuski Brzuski Rowery i Narty 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Szymon Buczak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
28 Jarosław Budnik 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
30 Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
29 Dawid Budziński 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
31 Błażej Bugno 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
32 Stanislaw Bukowski Nowotarski Klub Kolarski-Kompex 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Bulda 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
34 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
33 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
35 Jerzy Burliga 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Maciej Bylica 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
36 Dariusz Celak 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Paweł Cembala 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
37 Ignacy Chmielewski WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
38 Piotr Chrapusta 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
39 Michał Chrzanowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Robert Chrząstek Zorza Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
373 Sylwia Chudzik Unilimited Sport 2.0 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Sebastian Ciasto 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Cienciała TG Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Cieślak IBOX M LIGA CYCLING TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
40 Lukasz Cioch Tarnow 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
41 Jakub Ciszak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
361 Sebastian Cyran JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
42 GRZEGORZ CYREK CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
43 Zbigniew Czachura Górnik 09 Mysłowice 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
44 Mariusz Czak 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Sławomir Czapka BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojtek Czapla 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
45 Cyprian Czarniecki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Zbigniew Czerwiński 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Czerwony 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
46 Mikołaj Czingon 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
47 Adam Czuba 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
48 Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
49 Łukasz Czyż 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
51 GABRIELA DĄBROWSKA 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
50 Karol Dałomis 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Rafal Data 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krystian Dębek Śląsk Kolarsko 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
52 Robert Dębicki Sport Serwis Sandomierz 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
53 Marta Dębska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Krystian Dec SGC 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
54 Yaroslav Dobosevych Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Dariusz Drobot dr.obot team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
55 Robert Dudek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
MARCIN DUDEK Ślimaki w popłochu 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kamil Dudek 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
56 Darek Dudziński 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartłomiej Duplaga 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Katarzyna Duszyńska Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
57 Adam Duszyński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
58 Rafał Dychtoń 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam Dydo 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
59 Robert Dydo 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
60 Marcin Dymanus BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Paweł Dynia 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Dziama Synergy Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
61 Łukasz Dziuban Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Ryszard Dziura ŁTC Łańcut 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Etgens Rogelli Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
62 Jacek Feliks Feliks 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
63 Jimmy Fernandez R-TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
64 Witold Filas 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
65 Kamil Filipek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Darek Finster Sekcja Narciarstwa Wysokogórskiego KW Kraków 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
66 Dawid Fiut 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
67 Kamil Flajszer 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Flisowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
68 Sebastian Florek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Beata Foremna 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
69 Przemysław Fornek JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Rafał Foryś Dębicki Klub Kolarski GRYF 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Frączek wrytmieszosy.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
70 Tomasz Franczyk AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Bartłomiej Friedlein 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mirosław Futymski BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
71 Tomek Gabiga K.R 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
72 Jakub Gacek TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Arthur Gągała ,,Martinez,, Sporting Tavira 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam GAlman Miedzymiastowi 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Bogusława Garczyńska-Wąs Innergy Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
73 Adam Gąsior 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Adam Gawlik TanieOdzywki.pl Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam German 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Daniel Gierach 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
74 Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski-Kompex 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
75 jan głowacki WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Damian Głownia POLART NUTRAXX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
80 Paweł Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
76 Adrian Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
79 Mateusz Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
77 Dariusz Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
78 Dawid Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
362 HENRYK Golinski EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Magdalena GOLONKA Innergy Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
81 Kasper Gondek 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
82 Tomasz Goraj 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
83 Przemysław Gorczyca 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
84 Ryszard Gorczyca 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Ania Górecka 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
85 Piotr Górka 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
365 Pawel Gorka 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
369 Dominik Gorzynik PanRower 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Jacek Grabarz Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
86 Rafał Grabowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Vlastimil Gracík GVLP RIDERS 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Peter Gracík GVLP RIDERS 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
87 Tomasz Grubka OKR Passionbike 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
88 Rafał Grzywacz WM Triself 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Arkadiusz Gubała Grupetto Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
Piotr Gumieniak 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Guzik 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
89 Jakub Haligowski NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Grzegorz Herman 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marianna Ianiv Makeba 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
90 Marcin Idzik 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Irlik Greens 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Viacheslav Ishchenko Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Iwański JKK JĘDRZEJÓW 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mikołaj Iwański JKK JĘDRZEJÓW 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Sylwester Jachna 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
355 Michał Jagiełło Spica Solutions 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
91 Paweł Jagódka TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sebastian Janicki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
92 Michał Janikowski Burcak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
93 Gabriel Janowski Niepokręcę 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
94 Łukasz Janowski Rawska Grupa Kolarska 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
rafal janusz 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Artur Jarmołowicz Szymanowski Triathlon Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
95 Piotr Jarosz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
96 Michał Jaszczura TrenujRower.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
98 Tomasz Jaworski Fabrykarowerow.com 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
97 Marek Jaworski EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
99 Paweł Jaźwa Ars Medica Cycling 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Dawid Jeleń 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
MARCIN JEŻ 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
100 Marek Juraszek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
102 Piotr Jurczyk 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
101 Michał Jurczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Kaczka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
103 Krzysztof Kaczka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
104 MICHAL KACZURA LondonSAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Filip Kahánek CK FRENŠTÁT p.R. 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
105 Karol Kaim 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
106 Piotr Kalbarczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
107 Łukasz Kalicki KALICKI TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
108 Mateusz Kalman Innergy Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
358 Michał Kamiński Canyon eSports 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
109 Konrad Kandefer 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Kaniecki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
110 Jakub Kantor 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Rafał Kapanowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
111 Bolesław Kasperek LODY ITALIANO MYŚLENICE 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
112 Rafał Kasprzak Team Livestrong 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin kasprzyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
113 Krzysztof Kasprzyk PKS TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Oliwier Kawala 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
114 Konrad Kaźmierczak 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Monika Kędra Ślimaki w popłochu 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Janusz Kędzierski wydolnosc.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
115 Jarosław Kielar 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tadeusz Kisza 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Miłosz Klader STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
117 Marek Klekot W. T. Ch. 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
116 Adrian Klekotko Nowotarski Klub Kolarski-Kompex 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
118 Michał Kleps Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Kloc TanieOdzywki.pl Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Kmiecik Niepokręcę 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Lukasz Kobus GOLD-RENT.PL 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Juraj Kocergin 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Kochanowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Łukasz Kofin Iron Dragon Zabierzów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Szymon Kogut Rycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
363 Sławek Kogut 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
119 Łukasz Kogutowicz BodyiCoach 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
120 Michal Kolakowski 7R ROWMIX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
121 Maciej Kołakowski 7R ROWMIX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Tomasz Kołtun 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Łukasz Komaniecki Przyjaciół Puchaczy 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
122 Dominika Komotajtys 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
123 Paweł Kondrak 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Jędrzej Konwerski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kinga Kopańska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
124 Emil Kopek Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
125 Łukasz Kordecki WCHSZT 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Paweł Korzec 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Konrad Kościółek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
126 TOMASZ KOSIBA 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
128 Piotr Kosiński 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
127 Kuba Kosiński RAK Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
krzysztof kotarba 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Kamil Kowal STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
129 Mikołaj Kowalcze IN MOGILANY CYCLING TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Kowalczyk BodyiCoach 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
130 Damian Kowalczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
131 Klaudia Kowalska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
TOMASZ KOWALSKI Bike Center Ataksport Świdnica 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Kowol Jas-Kółka 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
187 Karolina Kozłowska SKORUPA SPORT 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
132 Bogusław Kozub 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
133 Edyta Kozub 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
134 Maciej Kożuszek Deloitte Adventure Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
ŁUKASZ KRAMARCZYK Rogelli Team II 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Izabella Krawczyk 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
135 Łukasz Król 59 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
Dariusz Kronowski Greens 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
136 Grzegorz Krupa 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
137 Andrzej Kruszec HARDA HORDA 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Książek Dębicki Klub Kolarski GRYF 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
139 Paweł Książek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
138 Patryk Książek WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
140 Tomasz Kubala 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
141 Szymon Kucia Dzikie koła 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Przemysław Kudera 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
142 Tadeusz Kudera 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
143 Piotr Kupidurski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
144 Łukasz Kusibab Dębicki Klub Kolarski GRYF 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
145 Michal Kusinski Dzikie koła 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mariusz Kuśmierczyk 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Małgorzata Kustra-Kapol Jas-Kółka 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
146 Wojciech Kuziara 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
147 Aneta Kuźniak Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Marcin Kwapiński 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
148 Łukasz Kyrcz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
155 Krzysztof Łabno Rysianka Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojtek Lachowicz Tarnow 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Andrzej Lackowski wydolnosc.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
157 Szymon Łapsa WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
156 Krzysztof Łapsa Nowotarski Klub Kolarski-Kompex 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
158 Mirosław Łątka Brzuski Rowery i Narty 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Henryk Lazar 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Łukasz Łazinek PTG SOKÓŁ MIELEC 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
149 Dawid Lebda 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
150 Łukasz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Lesiak Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Leśniak JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
151 Jan Leśniara 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
152 Janusz Lewandowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Bartłomiej Ligęza 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Adam Lizak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
159 Przemysław Łoboda Indasrty 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Andrzej Łodziana 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Sebastian Łoński 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
153 Janusz Loos 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
351 Oksana Lubowiecka 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
154 Bartłomiej Luchowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
160 Edyta Łuszcz Queens of the Road 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Małgorzata Łyczko ELMAR ESKA TEAM 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Olga Łyjak ATTIQ TEAM 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
161 Tomasz Maciuszek Limanowa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jozef Madleňák GVLP RIDERS 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
162 Arkadiusz Magda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
163 Mateusz Majdański Zorza Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
164 Katarzyna Majer Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Karolina Majewska Synergy Racing Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
165 Piotr Majoch 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Małek Team UŻABY.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
166 Magdalena Malon 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
368 Andrzej Małysa IN MOGILANY CYCLING TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
167 Michał Małysza Mayday Team Lublin 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Damian Marcińczak ZTPL.CC 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
168 Patryk Marcinkowski EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
169 Dariusz Marendziak Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
170 Marcelina Markiewicz 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Rafal Markowski 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
171 Karol Marszałek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
366 Grzegorz Matłok 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Stepan Matviiv Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Rafał Mazur Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
172 Tomasz Mazurczak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
173 Wojciech Mazurkiewicz WM Triself 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jakub Michalčín 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
367 Jaroslaw Michalec IN MOGILANY CYCLING TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Szymon Michalik Cyklo Jura Zabierzów 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jerzy Michalik 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Michalski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Kuba Michoński FlexiVege 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
174 Karol Michura Niepokręcę 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
175 KRZYSZTOF MICIAK 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Kamil Mieszczak JAFI SPORT BIKE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
176 Joachim Mikler 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
178 tomasz mikołajczyk 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
177 Paweł Mikołajczyk Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
179 Andrzej Mikrut KS Ryglice 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
180 Bartłomiej Milczanowski STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
181 Jędrzej Miśniakiewicz AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
183 Tomasz Miśniakiewicz Pogoń Aptiv 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
182 Stanisław Miśniakiewicz Pogoń Aptiv 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Ewa Mnich 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
184 Sebastian Molenda 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
185 Tomasz Morawski FTI Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
186 Kamil Motyka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Marcin Mucha 7R ROWMIX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
188 Mateusz Mucha 7R ROWMIX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
189 Grzegorz Musiał 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
190 Filip Musz Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Artur Musz Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
191 Maciej Nawrot STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Maciej Nieć 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
192 Krzysztof Niedzielski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jarosław Niedźwiedzki Model Bike Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
193 Bartosz Niepsuj Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
194 Przemysław Niepsuj 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
195 Dariusz Niewiadomy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
196 Wojciech Niewidok Innergy Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
197 Paulina Niziołek-Pulchny Tazz Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
198 Paweł Nowaczek ZWIFT TEAM POLSKA 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
199 Tomasz Nowak Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Paweł Nowakowski Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mariusz Nowogrodzki Śląsk Kolarsko 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
200 Dawid Nytko 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
201 Michał Obarzanowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Obitko ZWIFT TEAM POLSKA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Andrzej Oczoś 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Aleksandra Okuljar PZU Sport Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Rafał Oleś Team Hurom 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
202 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
203 Rafał Olszewski 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Błażej Orłowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
204 Hubert Orzechowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Orzechowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Roksana Orzyszek 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
205 Robert Osika 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
206 Maciej Ostrowski 7R ROWMIX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
207 Marcin Otoka KARLIK Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Palik KTC 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Andrzej Paluch Szalowa Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
208 Bartłomiej Parcz WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
209 Arkadiusz Partyka 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
210 WOJCIECH PASOWICZ Rowery SPARTACUS 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
DARIUSZ PASZCZYK wydolnosc.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
211 Mariusz Pawłowski Synthos Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Damian Pazikowski Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Eryk Pędzimąż WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
212 Michał Peliszko Fil-Bike Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Filip Peliszko LaluśSquad 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
213 Monika Piątkowska Innergy Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
214 Piotr Piechnik Way2Champ 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Waldemar Pieczara 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Robert Piegza Świątniki Górne Cycling 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
215 Jarosław Piekar 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Renata Piekar 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Ewelina Pięta Isport Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
216 Piotr Pietrzak SST LUBCZA 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
217 Adam Pietrzyk 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Katarzyna Piotrowska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
218 Przemysław Piotrowski 2-Koła Sklep&Serwis Rowerowy 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Zbigniew Pisiak 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
219 Witold Pizło NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
220 Szczepan Płusa "Lider Motosport" FHU 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
221 Michał Podolak 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
222 Bartlomiej Podolski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
GRZEGORZ POL OMNI-SERWIS MACIEJ BYLICA SP.J. 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
223 Katarzyna Polakowska 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Zuzanna Popielarska POC Division Poland 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
224 Krzysiek Poręba EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
225 Mateusz Poręba BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
226 Zofia Potkańska Moya Racing Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
227 Maciej Potucha Decathlon Katowice 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Marcin Presak NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Prokop 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
228 robert prokopiuk 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Volodymyr Prokopiv Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
229 Mateusz Proszowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Rafał Pruciak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Grzesiek Prucnal 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jarosław Prugar ALLE JAZDA 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
230 Bartosz Pruk Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sebastian Prusak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Pszczołowski ELMAR ESKA TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
231 maciek pulchny Tazz Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
232 Jan Pupczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Maciej Puź Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Grażyna Puź Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Adrian Pyka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Przemysław Pyrek ACS-STAL 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
233 Marcin Raczyński BORA-hansgrohe Fanclub Poland 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Radlica 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
352 Slawek Radzik 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Rainer ACS-STAL 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Oliwia Rainer ACS-STAL 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
234 Jacqueline Rajca R-TEAM 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Janusz Rapacz 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
237 Hubert Rębisz 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
238 Katarzyna Rębisz 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
235 Marek Rechlecki Pogoń Aptiv 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jerzy Reczek JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Reszka 2-Koła Sklep&Serwis Rowerowy 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
236 Dominik Rewak 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
Wojciech Robel 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
239 Ryszard Rogodziński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
240 Mateusz Rogowski NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mariusz Rogula 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Eryk Rokita 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
241 Mateusz Romanek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
242 Jerzy Rosa Górnik 09 Mysłowice 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
243 Max Rose-Collins 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
244 Tomasz Rudnicki RAK Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Joanna Rumińska-Pietrzyk Innergy Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
245 Volodymyr Ryabtsev Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
246 Andrzej Rybicki WM Triself 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Rafał Rybka TanieOdzywki.pl Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
247 Konrad Rykała 7R ROWMIX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Rafał Rzemieniec PKK Płaszowskie Koło Kolarskie 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
248 Witold Rzeszutek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
249 Bartłomiej Sacha Bike Time Tarnów. 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
250 Kuba Sagan 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Sajdak CYCLO TRENER TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Ivan Saloň BIKE PRO 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Weronika Samborska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
251 Jakub Sarzyński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Piotr Ścigała Erowery. pl team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Sekuła Greens 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jacek Serwa JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Andrzej Seta CENTTY ONE RINASCALTA 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
DANIEL SICIŃSKI ŁTC Łańcut 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
252 Łucja Sikora WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
353 Krzysztof Sikora probikes.com.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
253 Michał Sioło 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
254 Grzegorz Siteń 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Janusz Siwiec 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
255 Dominik Siwiec Cyclo Centrum 42sports.pl 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
256 Michał Skawiańczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
257 Paweł Skoczylas PZU Sport Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
258 Asia Skorupa Innergy Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
259 Henryk Skrzeszewski Fartlek GO 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Skrzyniarz Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Śliwa 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Marcin Słowakiewicz Amiko Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Przemysław Słyś Team Jedlicze 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jan Śmietana AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
296 Łukasz Śmietanka 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
260 Sławomir Snela Zbiórka Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Edyta Sobczak 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
261 Mikołaj Sobol WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
263 Mirosław Sólnica BIKE-RS 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Sonik 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Sordyl Innergy Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
262 Anatoliy Sosnitskyy Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
264 Jacek Spyrczyński 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Bartosz Staniszewski CENTTY ONE RINASCALTA 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
265 Piotr Stanuch 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Marcin Stanuszek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jacek Staromłyński TrenujRower.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
266 Adam Starzyński STARZYŃSKI.COACH 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Staśkiewicz 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
267 Patryk Stempak 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
268 Marcin Stopyra STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Roman Strautmanis Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Strzelczyk VivaBici 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
269 Jan Styczyński FTI Racing Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Arkadiusz Suchecki 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
270 Agnieszka Sumka 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Maciej Supel ZTPL.CC 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
271 Błażej Superson STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
damian suszek Fil-Bike Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
272 Franciszek Swat WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
297 Stanisław Świąder TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Monika Świerczewska Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
298 Tomasz Świerzowski ULKS Lipinki 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
299 Łukasz Święs 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Świtała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
273 Janusz Syrowy 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Marta Syryjczyk Kolarski Mikołów 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
274 krzysztof szadkowski Grupetto Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
275 Sylwia Szafraniec BIKE ATELIER TEAM 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
276 Jacek Szalewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Szaliński Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
372 Michał Szarek WM Triself 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
277 Jacek Szary Górnik 09 Mysłowice 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
278 Krzysztof Szary EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
279 Maciej Szczeciński Triathlon Serwis 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
280 Maciek Szczepanik TanieOdzywki.pl Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
281 Piotr Szczepanik NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
282 Piotr Szczepański STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
284 Robert Szczuc STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
283 Małgorzata Szczuc STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
285 Jacek Szczupak ŁTC Łańcut 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
286 dawid szczurek WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
287 Adrian Szkwarek Rafal kreci z nami 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
288 Marcin Szlachta 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
289 Marcin Sztuka 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Artur Szubski SST LUBCZA 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
DAWID SZULC Zorza Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
290 Łukasz Szumiec JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
291 Joanna Szura STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
292 Sławek Szwarc PIRAMIDION R.C. 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wacław Szwarc 7R ROWMIX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Marcin Szydło STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
293 Sławomir Szylar STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
294 Grzegorz Szynal Lundbeck Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
295 Bartłomiej Szyszlak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Slawomir Tabis GORLICE 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
301 WOJCIECH TARASEK #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
300 Józef Tarasek elemeno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
test test 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
302 Angelika Tlołka Jas-Kółka 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
303 Arkadiusz Tłustowski 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Krystian Toczek 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
304 Rafał Tokarczyk EWODD RACE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Łukasz Tomala Bikehead 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
305 Piotr Tomana WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
306 Tomasz Toporkiewicz 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
307 Agnieszka Troinska Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
308 Jacek Troinski Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Trojanowski AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
310 Bogusław Tułecki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
309 Wojciech Tulik 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Turek NowyStyl Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Turski BIKE ATELIER TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
311 Tomasz Tyrawa TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
312 Grzegorz Urbaniak Zorza Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
354 Kamil Utnicki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
313 Mariusz Walas 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
314 Wojciech Walaszczyk JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Przemysław Walczak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Wiktor Walewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
315 Jakub Wańcowiat UKS Baszta Bikesport Lesko 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Wojciech Wantuch 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
316 Michał Warias 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
317 AGATA WAWRZASZEK 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
359 Karol Wawrzyczek KKS Sokół Kęty 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Krzysztof Weberbauer Lech-Pol 4x4 Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
318 Amadeusz Weberbauer 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
320 Monika Węgrzyn Cyklo-Centrum Kolbuszowa 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
319 Grzegorz Wejkuć Piasecki Concept 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
321 Bartłomiej Wiech 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Łukasz Wilkosz 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krystian Wiśniewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wiesław Witek BodyiCoach 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
323 Marek Włodarczyk 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
322 Adam Włodarczyk AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
324 Waldek Wojas 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
325 Marcin Wojciechowski elemeno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Wójcik Stay Insane 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
330 Adam Wójcik 7R ROWMIX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
332 Patryk Wójcik C11H15NO Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
331 Kamila Wójcikiewicz Agrochest Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Jacek Wojnarowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marek Wojnarowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
326 Artur Wojniak REGESTA TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
327 Luiza Wojtasik 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
328 Artur Wojtowicz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
333 Jakub Wójtowicz 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
334 Mieczysław Wójtowicz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jarosław Wolski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
329 Sławomir Woźniak Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Michał Woźniak ZTPL.CC 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
370 Mateusz Woźniak U Schabińskiej Chyrowa Ski Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
336 Maciej Wróblewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
335 Szczepan Wrona 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
337 Marek Wrzecionek 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Jan Wszołek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Wyszyński Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Adam Wytrwał Adam Wytrwał 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Oleksii Yanovskyi Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
338 Tomasz Zachara GOLD-RENT.PL 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
340 Wacław Zając DietetykaPodos.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
339 Dominik Zając 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Zajdel Socios Silesia 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
341 Jacek Zalewski 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
342 Marcin Zaremba 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
343 Tomasz Zarzycki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
344 Wiesław Zawada Limanowa 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
345 Tomasz Zawisza 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Adam Zaziąbł 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
346 Maciej Zdonski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
371 Krzysztof Żebro Innergy Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
348 Artur Zięba Katy Biecz 59 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
347 Artur Zieliński Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Zieliński 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
364 Konrad Zieliński NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
356 Dawid Ziemba 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
360 Marcin Ziemianek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
349 Jakub Zimowski GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Joanna Ziomek Zurich Insurance Company 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Marcin Zub 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
350 Mateusz Żygadło NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.