Lista uczestników

Klasyk Beskidzki 2021 08.08.2021

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 410
Wszystkich opłaconych: 189

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
Paweł Adamczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Adamus Grupetto Warszawa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Rafał Ałasa 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adam Alker 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Ambroży TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Piotr Antusiak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Yurii Atamaniuk Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Tomasz Bajak Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Bąk AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Mariusz Bałon 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Cezary Baran 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
Jan Baran 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Tadeusz Baranowski Grupetto Warszawa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Grzegorz Barnaś 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Bartoszewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Agnieszka Batkowska BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Szymon Batkowski BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Taras Bereshchak Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Filip Bianche 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Bieniasz WAGI Dębica 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Bodurka Cyklo Jura Zabierzów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Michał Bodziony NitroDziki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Karkut Bogdan UKS Tiki Taka Kolbuszowa 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Asia Borek 2-Koła Sklep&Serwis Rowerowy 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Łukasz Boroński HEINEKEN Krakow 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Aleksander Brich 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Łukasz Brzeziński Fujitsu Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Szymon Buczak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jarosław Budnik 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Dawid Budziński 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Bulda 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Patryk Burda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jerzy Burliga 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Maciej Bylica 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Dariusz Celak 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Michał Chrzanowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Robert Chrząstek Zorza Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Sebastian Ciasto 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Cienciała TG Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Cieślak IBOX M LIGA CYCLING TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Lukasz Cioch Tarnow 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Ciszak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
GRZEGORZ CYREK CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sławomir Czapka BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Zbigniew Czerwiński 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Czerwony 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mikołaj Czingon 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adam Czuba 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Łukasz Czyż 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
GABRIELA DĄBROWSKA 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Rafal Data 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krystian Dębek Śląsk Kolarsko 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Robert Dębicki Sport Serwis Sandomierz 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Marta Dębska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Krystian Dec SGC 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Dariusz Drobot dr.obot team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Robert Dudek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartłomiej Duplaga 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Katarzyna Duszyńska Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Adam Duszyński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Rafał Dychtoń 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam Dydo 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Dynia 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Dziuban Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Ryszard Dziura ŁTC Łańcut 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Etgens Rogelli Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jacek Feliks Feliks 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jimmy Fernandez R-TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Darek Finster Sekcja Narciarstwa Wysokogórskiego KW Kraków 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dawid Fiut 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kamil Flajszer 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Flisowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Beata Foremna 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Rafał Foryś Dębicki Klub Kolarski GRYF 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Frączek wrytmieszosy.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Franczyk AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Bartłomiej Friedlein 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mirosław Futymski BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Jakub Gacek TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Arthur Gągała ,,Martinez,, Sporting Tavira 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam GAlman Miedzymiastowi 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Bogusława Garczyńska-Wąs Innergy Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Adam German 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Daniel Gierach 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski-Kompex 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Damian Głownia POLART NUTRAXX TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Paweł Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Adrian Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mateusz Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dariusz Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Dawid Gogola Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Magdalena GOLONKA Innergy Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Kasper Gondek 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
Tomasz Goraj 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Przemysław Gorczyca 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Ryszard Gorczyca 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Ania Górecka 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Jacek Grabarz Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Rafał Grabowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Vlastimil Gracík GVLP RIDERS 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Peter Gracík GVLP RIDERS 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Tomasz Grubka OKR Passionbike 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Gumieniak 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Herman 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marianna Ianiv Makeba 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Marcin Idzik 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Irlik Greens 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Viacheslav Ishchenko Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Iwański JKK JĘDRZEJÓW 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mikołaj Iwański JKK JĘDRZEJÓW 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Sylwester Jachna 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Paweł Jagódka TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sebastian Janicki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Janikowski Burcak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Gabriel Janowski Niepokręcę 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Artur Jarmołowicz Szymanowski Triathlon Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Piotr Jarosz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Jaszczura TrenujRower.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Jaźwa Ars Medica Cycling 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Dawid Jeleń 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
MARCIN JEŻ 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marek Juraszek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Jurczyk 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Jurczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Kaczka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Kaczka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Filip Kahánek CK FRENŠTÁT p.R. 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
Karol Kaim 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Piotr Kalbarczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Łukasz Kalicki KALICKI TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Kamiński Canyon eSports 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Konrad Kandefer 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Kaniecki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bolesław Kasperek TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Rafał Kasprzak Team Livestrong 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin kasprzyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Kasprzyk PKS TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Oliwier Kawala 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Konrad Kaźmierczak 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Janusz Kędzierski wydolnosc.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jarosław Kielar 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tadeusz Kisza 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Miłosz Klader STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marek Klekot W. T. Ch. 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Łukasz Kloc TanieOdzywki.pl Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Kmiecik Niepokręcę 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Lukasz Kobus GOLD-RENT.PL 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Kochanowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Łukasz Kofin Iron Dragon Zabierzów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michal Kolakowski 72D ROWMIX JAVA TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Kołakowski 72D ROWMIX JAVA TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Tomasz Kołtun 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Jędrzej Konwerski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kinga Kopańska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Emil Kopek Gogola TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Kordecki WCHSZT 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Paweł Korzec 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Konrad Kościółek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
TOMASZ KOSIBA 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Piotr Kosiński 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
Kuba Kosiński RAK Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
krzysztof kotarba 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Kamil Kowal STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Kowalczyk BodyiCoach 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Klaudia Kowalska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
TOMASZ KOWALSKI Bike Center Ataksport Świdnica 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Kowol Jas-Kółka 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
ŁUKASZ KRAMARCZYK Rogelli Team II 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Izabella Krawczyk 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Dariusz Kronowski Greens 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Książek Dębicki Klub Kolarski GRYF 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Książek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Kubala 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Przemysław Kudera 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Kusibab Dębicki Klub Kolarski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mariusz Kuśmierczyk 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Małgorzata Kustra-Kapol Jas-Kółka 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Wojciech Kuziara 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Kwapiński 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Andrzej Lackowski wydolnosc.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mirosław Łątka Brzuski Rowery i Narty 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Henryk Lazar 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Łukasz Łazinek PTG SOKÓŁ MIELEC 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Dawid Lebda 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Lesiak Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Leśniak JSC 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Janusz Lewandowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Bartłomiej Ligęza 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Adam Lizak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Małgorzata Łyczko 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Tomasz Maciuszek Limanowa 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jozef Madleňák GVLP RIDERS 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Majdański Zorza Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Piotr Majoch 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Małek Team UŻABY.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Magdalena Malon 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Damian Marcińczak ZTPL.CC 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Patryk Marcinkowski 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Dariusz Marendziak Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Marcelina Markiewicz 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Karol Marszałek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Matłok 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Stepan Matviiv Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Rafał Mazur Isport Team 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Tomasz Mazurczak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Michalčín 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Szymon Michalik Cyklo Jura Zabierzów 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Michalski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Kuba Michoński FlexiVege 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Karol Michura Niepokręcę 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
KRZYSZTOF MICIAK 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Kamil Mieszczak JAFI SPORT BIKE TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Joachim Mikler 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
tomasz mikołajczyk 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Andrzej Mikrut KS Ryglice 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Bartłomiej Milczanowski STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Grzegorz Musiał 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Nieć 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Niedzielski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jarosław Niedźwiedzki Model Bike Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Niewidok Innergy Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Nowaczek ZWIFT TEAM POLSKA 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Paweł Nowakowski Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mariusz Nowogrodzki Śląsk Kolarsko 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Dawid Nytko 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Michał Obarzanowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Obitko ZWIFT TEAM POLSKA 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Aleksandra Okuljar PZU Sport Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Rafał Oleś Team Hurom 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
Rafał Olszewski 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Błażej Orłowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Hubert Orzechowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Orzechowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Roksana Orzyszek 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Robert Osika 59 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
Marcin Otoka KARLIK Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Palik KTC 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Andrzej Paluch Szalowa Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
WOJCIECH PASOWICZ Rowery SPARTACUS 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
DARIUSZ PASZCZYK wydolnosc.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mariusz Pawłowski Synthos Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Damian Pazikowski Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Peliszko Fil-Bike Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Monika Piątkowska Innergy Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Waldemar Pieczara 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jarosław Piekar 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Renata Piekar 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Ewelina Pięta Isport Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Piotr Pietrzak SST LUBCZA 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Adam Pietrzyk 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Przemysław Piotrowski 2-Koła Sklep&Serwis Rowerowy 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Witold Pizło NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Szczepan Płusa "Lider Motosport" FHU 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Bartlomiej Podolski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
GRZEGORZ POL OMNI-SERWIS MACIEJ BYLICA SP.J. 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Katarzyna Poloczek 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Zuzanna Popielarska POC Division Poland 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Krzysiek Poręba 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Presak NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Prokop 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Volodymyr Prokopiv Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Mateusz Proszowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzesiek Prucnal 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jarosław Prugar ALLE JAZDA 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Sebastian Prusak 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Pszczołowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jan Pupczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Maciej Puź Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Grażyna Puź Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Adrian Pyka 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Przemysław Pyrek ACS-STAL 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Marcin Raczyński BORA-hansgrohe Fanclub Poland 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Radlica 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Slawek Radzik 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Rainer ACS-STAL 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Oliwia Rainer ACS-STAL 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Jacqueline Rajca R-TEAM 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Janusz Rapacz 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Hubert Rębisz 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Reszka 2-Koła Sklep&Serwis Rowerowy 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Dominik Rewak 59 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
Wojciech Robel 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Ryszard Rogodziński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Mateusz Rogowski NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Romanek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Max Rose-Collins 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Joanna Rumińska-Pietrzyk Innergy Team/WM Triself 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Andrzej Rybicki WM Triself 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Rafał Rybka TanieOdzywki.pl Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Rafał Rzemieniec PKK Płaszowskie Koło Kolarskie 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kuba Sagan 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Sajdak CYCLO TRENER TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Ivan Saloň BIKE PRO 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Weronika Samborska 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Jakub Sarzyński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Piotr Ścigała Erowery. pl team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Sekuła Greens 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jacek Serwa JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Andrzej Seta CENTTY ONE RINASCALTA 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
DANIEL SICIŃSKI ŁTC Łańcut 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Sioło 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Janusz Siwiec 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Michał Skawiańczyk 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Henryk Skrzeszewski Fartlek GO 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Skrzyniarz Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Śliwa 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Marcin Słowakiewicz Amiko Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jan Śmietana AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Śmietanka 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Edyta Sobczak 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Tomasz Sonik 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Sordyl Innergy Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Anatoliy Sosnitskyy Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartosz Staniszewski CENTTY ONE RINASCALTA 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Piotr Stanuch 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Marcin Stanuszek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jacek Staromłyński TrenujRower.pl 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adam Starzyński STARZYŃSKI.COACH 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Staśkiewicz 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Stopyra STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Roman Strautmanis Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Strzelczyk VivaBici 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Arkadiusz Suchecki 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Maciej Supel ZTPL.CC 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Błażej Superson STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Stanisław Świąder TC Orzeł Spytkowice 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Monika Świerczewska Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Łukasz Święs 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Janusz Syrowy 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Marta Syryjczyk Kolarski Mikołów 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
krzysztof szadkowski Grupetto Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Jacek Szalewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Szaliński Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Maciej Szczeciński Triathlon Serwis 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Maciek Szczepanik TanieOdzywki.pl Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Piotr Szczepanik NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Robert Szczuc STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jacek Szczupak ŁTC Łańcut 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adrian Szkwarek Rafal kreci z nami 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Szlachta 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Sztuka 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Artur Szubski SST LUBCZA 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
DAWID SZULC Zorza Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Sławek Szwarc PIRAMIDION R.C. 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wacław Szwarc 72D ROWMIX JAVA TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Marcin Szydło STS Jordan Wola Mała 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Szynal Lundbeck Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartłomiej Szyszlak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
WOJCIECH TARASEK #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Józef Tarasek elemeno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
test test 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Angelika Tlołka Jas-Kółka 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Krystian Toczek 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Tomala Bikehead 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Toporkiewicz 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Agnieszka Troinska Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN K | K2 |
Jacek Troinski Bike Salon Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Trojanowski AGH Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Bogusław Tułecki 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Tulik 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Łukasz Turek NowyStyl Cycling Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Turski BIKE ATELIER TEAM 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Tyrawa TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Grzegorz Urbaniak Zorza Tarnobrzeg 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mariusz Walas 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Wojciech Walaszczyk JSC Jasło 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Przemysław Walczak 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Wiktor Walewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Wańcowiat UKS Baszta Bikesport Lesko 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Michał Warias 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Weberbauer Lech-Pol 4x4 Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Monika Węgrzyn BUFF TEAM POLAND 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Marek Włodarczyk 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Waldek Wojas 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Wojciechowski elemeno.pl 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Wójcik Stay Insane 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jacek Wojnarowski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marek Wojnarowski 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Luiza Wojtasik 59 km OPEN | OPEN K | K1 |
Artur Wojtowicz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Wójtowicz 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Mieczysław Wójtowicz 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jarosław Wolski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sławomir Woźniak Pasjonaci Kolarstwa Andrespol 59 km OPEN | OPEN M | M5 |
Michał Woźniak ZTPL.CC 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Wróblewski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marek Wrzecionek 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Jan Wszołek 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Wyszyński Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M1 |
Oleksii Yanovskyi Makeba 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Wacław Zając 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dominik Zając 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jacek Zalewski 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Tomasz Zarzycki 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wiesław Zawada Limanowa 59 km OPEN | OPEN M | M4 |
Adam Zaziąbł 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Zdonski 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Żebro Innergy Team 59 km OPEN | OPEN M | M2 |
Artur Zieliński Na Osi- MyBike Road Team 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jakub Zimowski GKC Gorlice 59 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Marcin Zub 59 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Żygadło NSB-SPORT Team Rzeszów 59 km OPEN | OPEN M | M0 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.