Lista uczestników

6. Leżajski Bieg Zośki Turosz o Puchar Burmistrza Leżajska 25.05.2019

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 418

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
50 Cesar Alcibar Martinez 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
223 Patrycja Amrożkiewicz Amrożkiewicz Team/San-Reh Bogdan Gromek 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
201 Judyta Amrożkiewicz - Gromek Amrożkiewicz Team/ San-Reh Bogdan Gromek 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
368 Bogdan Antosz 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
240 Kamil Babula 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
40 Tomasz Baj KPP Leżajsk 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
164 Leszek Bąk 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
226 Jolanta Bąk Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
Marcin Bąk Bzyk Bieszczadzki 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
228 Barbara Bal Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
229 Robert Bal Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
112 Maria Balińska coMBAT 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
262 Józef Banaś BiegAtak - Sandomierz 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
129 Agnieszka Banicka Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
258 Rafał Baran 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
202 Bartłomiej Baryga 32 blp 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
212 Joanna Basza 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
132 Marcin Berestka 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
385 Dariusz Bernaś BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
136 Monika Bester 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
294 Beata Bielecka 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
245 Dawid Bielecki Real Madryt Team 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
142 Piotr Błądek PROSWIM 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Bartłomiej Błoniarz 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
76 Sławomir Bocek Wataha 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
44 Sylwia Bochenek 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
389 Marcin Borcz 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
22 Grzegorz Bożek TEAMSATEL 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
395 Rafał bronhard 21 Batalion Dowodzenia 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
305 Karol Brudniak Pizza Team 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
125 Jerzy Brzuszek ZMITEK TEAM NOWA DĘBA 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
293 Jacek Brzuszko Leśnicy Leżajsk 15 km Bieg M4: 50-59 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
80 Dariusz Buba 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
128 Marek Buczko RUN RUN Oleszyce 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
193 Maria Buczko RUN RUN Oleszyce 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
Andrzej Burda 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
95 Bartosz Ceberak 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
311 Tomasz Chlebek Resovia 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
304 Michał Chmiel Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
69 Barbara Chmielecka 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
127 Grzegorz Chrostowski 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
371 Joanna Cudziło PKO Bank Polski 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
156 Ewa Cwanek-Florek Przeworska Grupa Biegowa 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
269 Agnieszka Ćwikła Wichura Jarosław 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
96 Wiesław Cybulak ALECO 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
110 Tomasz Czapla 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
297 Aleksandra Czech 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
191 Grzegorz Czekirda Pawcius Team 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
247 Paweł Czekirda Pawcius Team 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
152 Tomasz Czuczkiewicz 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
361 Renata Czura BiegamBoChcę 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
161 Danuta Czwakiel 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
153 Wacław Czwakiel 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
31 Grzegorz Czyż Grupa Azoty -Automatyka Tarnów 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
238 Jerzy Dąbek Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Łukasz Dąbrowski Biłgoraj Biega 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
2 Waldemar Daź TKKF "Sokół" Głogów Małopolski 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Robert Daź 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
271 Wioletta Dec 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
220 Jan Delekta 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
224 Dariusz Delekta DelnoVa 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Adrianna Demczak goVegan 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
126 Iwona Dmitrowska CSWiS Leżajsk 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
60 MAŁGORZATA DOMARADZKA BT WAGABUNDA 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
56 GRZEGORZ DOMARADZKI BT WAGABUNDA 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
295 Barbara Dorosz Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
208 Paweł Drąg Decarun Rzeszów 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
242 Piotr Drąg 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Piotr Dryla 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Jacek Drzystek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
277 Izabela Duda-Flieger Master-Bruk Team 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
278 Lucyna Dudek 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
71 Piotr Dudziński 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
253 Sabina Dyrda 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
246 Elżbieta Dzierżak Husaria Race Team 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
394 Bogdan Dziuba Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
243 Marcin Falejczyk 5 Batalion Strzelców Podhalańskich 15 km Bieg M1: 16-29 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
192 Łukasz Fedan 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
236 Beata Ferenc Biegomania Lubaczów 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Bartosz Filipiński 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
256 Patryk Flieger Master-Bruk Team Oświęcim 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
133 Kamil Florek 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
292 Renata Foryt 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
195 Dariusz Frączek 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
175 Teodor Furs Pierdzące zające 15 km Bieg M3: 40-49 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
199 przemysław fus Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
174 Maja Gajewska 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
171 Beata Gap 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
225 Grzesiek Gap KPP Leżajsk 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
SYLWIA GAWLIK 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
Monika Gawor Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Artur Gawor Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Dominik GIŻA 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
7 Daniel Gmiterek 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
302 Gerard Godek 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
358 Kasia Golba 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
38 GRZEGORZ GOLEŚ Giedlarowa 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
210 Tomasz Góra 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Dorota Goraj-Przybylska 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
290 Mateusz Górowski Beskidzka 160 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
296 Renata Grabska Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój 15 km Bieg K5: 60+ |
117 Jacek Grygiel ZMITEK TEAM NOWA DĘBA 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
373 Tomasz Grzecznik 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
372 Janusz Grzecznik 15 km Bieg M5: 60+ |
Bartosz Gubernat Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
251 Marcin Gut SAFRAN 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
379 Jacek Gut Centrum Animacji Społecznej 15 km Bieg M1: 16-29 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
390 Maciej Guzowski 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
81 Marcin Gwizdak Wanda Team 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Andrzej Gwóźdź Wichura Jarosław 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
URSZULA GWÓŹDŹ Wichura Jarosław 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
17 Janusz Halwa 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
366 Janusz Hamryszczak Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
367 BEATA HAMRYSZCZAK Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
16 Zuzanna Haszto 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
97 Zdzisław HASZTO Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M5: 60+ |
Elżbieta Herbut 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
12 Stanisław Hrymak 15 km Bieg M5: 60+ |
93 Ewa Hypta-Ryzner Jarosław 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
182 Marek Hyz A.A 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
217 Dorota Jabłczyk-Pempus Przemyski klub biegacza 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
83 Andrzej Jacek 15 km Bieg M5: 60+ |
Katarzyna Jachimowicz 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
364 Mieczysław Jałocha Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
363 Barbara Jałocha Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
187 Robert Jargiło Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Piotr Jarocki 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
87 Anna Jarosz Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
Artur Jednac NW Włóczykije 10 km Nordic Walking M2: 40-49 lat |
67 Grzegorz Jedrek Łętowski Biegacz 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
98 Marian Kamiński ALECO 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
72 DARIUSZ KARNAT ZMITEK TEAM NOWA DĘBA 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
21 Tomasz Kasperek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
35 Jacek Kawalec TEAM IWO 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
279 Zdzisława Kiełtyka Wichura Jarosław 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
100 Zbigniwe Kipp Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Weronika Klinger Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
58 Tomasz Kloc 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
211 Bartłomiej Kłos SwimTri Rzeszów 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
232 Krzysztof Kłos 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
233 marta kluz 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
234 wojciech kluz 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
138 damian kobeluk BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
51 Piotr Kobylarz Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
206 Zofia Kołodziej Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
20 Łukasz Konowalczuk Student - WSIE w Rzeszowie 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
32 Adam Kopacz KPP Leżajsk 15 km Bieg M4: 50-59 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
130 Piotr Kopacz 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
54 Krzysztof Kopeć 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
55 Marzena Kopeć 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
375 Rafał Kopel 7 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
131 Łukasz Kordowicz BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
397 Janusz Kornaga 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
139 Adam Kosela Dębickie Gepardy 15 km Bieg M5: 60+ | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
57 Krzysztof Kosior 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
307 Paweł Kosz 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Marcin Koszałka 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
61 Marcin Kotulski 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
150 Slawomir Kowalski 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
359 Jacek Kozaczuk 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
88 Tadeusz Kozieł Szczęściarz Biega 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
227 Mateusz Krasowski 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
163 Marta Krawczyk 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
265 paweł krupa Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Mirosław Kubiszyn 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
Małgorzata Kubiszyn 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
189 Wiesława Kubiszyn 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
19 Tomasz Kuczek Azalia Brzóza Królewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
158 Artur Kulesza 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
47 Marek Kulpa 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Monika Kulpa Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
120 Wiesław Kupras 32 blp 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Justyna Kupras 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
48 Marcin Kusiak 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
34 Anna Kusion Aktywna Pleśna 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
63 Elżbieta Kuźma Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
Paweł Łabuz PAVLO TEAM 15 km Bieg M3: 40-49 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
289 Ewa Lasocińska Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
25 Maciej Laszkiewicz 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
82 Bogdan Latuszek NW Włóczykije 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
154 Małgorzata Latuszek Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
37 Agnieszka Łęcka 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
205 Marcin Leja ŻOŁYNIA BIEGA! 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
237 Piotr Leja 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
396 Michał Leja 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
284 Jacek Lesiakowski Planeta Nisko 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
388 Elżbieta Lew 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
104 Stanisław Łuczak NOWA SARZYNA-CIECH 15 km Bieg M3: 40-49 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
Piotr Łyda 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
137 Bogusława Macek Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
365 Agnieszka Mach 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
Magdalena Maciejko 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
357 Arkadiusz Magda 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
Kinga Majcher 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
231 Agnieszka Majder 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
185 Paweł Małek Decarun Rzeszów 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
108 Adam Małek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
23 Aleksandra Malik Rzeszowski Hasacz 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
75 grzegorz markowicz 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
101 Dariusz Markowicz 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
162 Małgorzata Martula 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
252 Mariusz Marut 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
70 Dominik Materna TEAMSATEL 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
Dawid Materna Asseco Active Team 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
14 KRZYSZTOF MAZUR 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
264 Dermot McBride 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
168 MAGDALENA MENDYK 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
169 ANDRZEJ MENDYK 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
170 KRZYSZTOF MENDYK 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
399 Esther Mielech 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
398 Paweł Mielech 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
184 Mirosław Mika 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
118 Tomasz Mirek CSWiS Leżajsk 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
177 Monika Mirek 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
73 Małgorzata Młodzińska Biegomania Lubaczów 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
74 LESŁAW Młodziński 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
92 Stanisław młynarski Stalowowolski Klub Biegacza 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
Zbigniew Młynarski Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
62 Mirosław Moczarski NW Włóczykije 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
270 Janusz Mokrzycki Wichura Jarosław 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
219 Jolanta Morawczyńska 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
141 Konrad Morawski RUN RUN Oleszyce 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
301 Eugeniusz Moszkowicz Kondycja 15 km Bieg M5: 60+ |
204 Kamil Motyka Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
190 Janusz Mroczek 15 km Bieg M4: 50-59 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
26 Aleksander Mroczka TEAMSATEL 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
165 Agnieszka Mroczka BBL Jarosław 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
79 Mariusz Mul Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
18 Agnieszka Musiał 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
261 Ewa Musiał 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
374 Kazimierz Muskus 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
11 Michał Naspiński Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
222 Grzegorz Natoński 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
178 Bogusław Niemczyk Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
255 Paweł Niezdropa 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
148 Maciej Nowaczyk 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
209 Mariusz Nycz Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
259 Tomasz Nykiel Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
30 Grzegorz Nykiel Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
384 Krystyna Nykiel Przemyski klub biegacza 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
200 Wioletta Olechowska-Dolecka 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
188 Joanna Olekszyk 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
216 Tomasz Oleś 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
160 Dariusz Olszowy 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
267 Jerzy Ostafiński Wichura Jarosław 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
149 Pawel Ostrowski BiegamBoChcę 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
39 Anna Ozga 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
215 Jacek Ożóg 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
159 Paweł Pabian Dynafit Salewa24.pl 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
172 Wojciech Pacia Wolny Wybieg 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
Przemysław Pączka Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
298 Dariusz Paczocha NOWA SARZYNA-CIECH 15 km Bieg M3: 40-49 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
181 Mateusz Pawłowicz KS Koniaczów 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
124 Andrzej Pawłowski TeBeG Runners Team 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
362 Bernard Pempuś Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
157 Wacław Pępek 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
287 Robert Piątek 15 km Bieg M3: 40-49 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
144 Jan Piekarz 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
3 Małgorzata Piela Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
52 Łukasz Pietryka 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
186 Tomasz Pikuła 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
29 Bogumił Pilawa RUN RUN Oleszyce 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Stanisław Piszczek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Marek Piwowarczyk 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
283 sebastian pliżga BYDLAKI 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
280 Marek Płocica Wichura Jarosław 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
300 Tomasz Pociecha radekkleczek.pl 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
282 KRZYSZTOF PODOLAK 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
197 Bożena Pokrywka Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
41 Mateusz Polak 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
176 IRENA POLAK BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
53 Janusz Prochera 15 km Bieg M5: 60+ |
68 Damian Prochera 7 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Grzesiek Prucnal 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
77 Adam Przewrocki ZSDGIL w Jarosławiu 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
94 Barbara Przybylska Przemyski klub biegacza 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
Zbigniew Pucia 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
102 Marian Pudło 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
276 Zbigniew Rabiejewski WŻW Rzeszów 15 km Bieg M3: 40-49 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
Lukasz Rachwał 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
27 Jakub Radyk Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
28 JOANNA RADYK Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
15 Adrian Rauza JS 2035 Leżajsk 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
9 Anna Rawska-Śmieciuch Biegomania Lubaczów 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
230 Tomasz Rogowski 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
221 Dawid Rość 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
DOROTA RUTKOWSKA Klub Matieg Jeżowe 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
grzegorz rutkowski Klub Matieg Jeżowe 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
207 MONIKA RYCHLAK - BOŻEK Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
275 Łukasz Rycyk 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
Irena Rykała 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
Tomasz Rykała 10 km Nordic Walking M2: 40-49 lat |
310 Ewelina Rzepko 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
288 URSZULA RZESZUTEK GdzieTaMeta 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
155 Ewa Sączawa BBL Jarosław 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
306 Robert Sądej Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
268 Przemysław Saj 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
85 Paulina Sapko 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
146 Grzegorz Saramak 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
115 Stanisław Sarzyński 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
122 Edward Sarzyński 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
66 Henryk Sawiński 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
299 Jarosław Ścibor Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
266 Jerzy sidor 15 km Bieg M5: 60+ |
90 Zbigniew Siedlaczek Sklep Biegacza Lublin Team 15 km Bieg M5: 60+ |
121 Małgorzata Siembida Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Paweł Sikorski 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
274 Zbigniew Simko NW Włóczykije 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
Jan Siuzdak Pawcius Team 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
248 Paweł Siuzdak 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
Tomasz Skawiński GOPR Bieszczady 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
91 witold skiba Sanitex-Biegomania Lubaczów 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
113 Robert Skoczylas Szare Łosie 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
114 Alicja Skoczylas Szare Łosie 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
5 Jan Skrutek GOPR Bieszczady st.poza sł. 15 km Bieg M5: 60+ |
147 Adam Skrutek 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
360 Iwona Skrzypska BBL Jarosław 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
86 Kamil Śliwa 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
381 Marzena Śliż GdzieTaMeta 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
49 Stefan Słowik Wybiegamy w przyszłość 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
59 Jan Słowik Wybiegamy w przyszłość 10 km Nordic Walking M2: 40-49 lat |
393 Paweł Smędowski GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
143 Krzysztof Śnieżek Planeta Nisko 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
140 Krystian Snopkowski 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Marcin Socha Aktywny Dynów 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
198 Magdalena Solińska 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
Wiesław Sondej 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
369 Jakub Sopała 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
135 Wiesław Sopel Akademia Sportu Lubaczów 15 km Bieg M4: 50-59 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
194 Dariusz Sowa Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
103 Janusz Spirała 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
257 Marcin Stach 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
89 Anna Staniek Pierdzące zające 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
134 Janusz Staniszewski 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
Zofia Staron 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
8 Piotr Stasiowski NGB/STAJNIA BALONA 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
250 Maria Stefańska Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
254 Urszula Stopyra 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
145 Beata Streit Biegomania Lubaczów 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
116 GRZEGORZ STRUG 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
119 Marcin Strugała 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
183 Krystyna Styga Kolbuszowski Klub Nordic Walking 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
Maciej Sułkowski Triathlon Jarosław 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
179 Barbara Sycz Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
382 Zbigniew Sycz 15 km Bieg M5: 60+ | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
10 Tomasz Szadurski 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
272 Adam Szałański 15 km Bieg M5: 60+ |
45 Martyna Szczepanik Pizza Team 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
46 Antoni Szczepanik Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Beata Szczygieł 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
33 Marian Szewc 15 km Bieg M5: 60+ |
400 Marek Szewczyk 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
173 Jacek Szpila 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
309 Marta Szpinda BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Sebastian Szpinda BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
42 Justyna Szpyt BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
43 Ryszard Szpyt BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
285 Waldemar Szybiak Agona W&M 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
286 Joanna Szybiak 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
24 Adam Szymanik 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
166 Andrzej Tabaka DzikiTim 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
392 Tadeusz Terech 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
391 Karina Terech- Kondub 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
Joanna Tokarz 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
Andrzej Tomczyk 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
99 Elżbieta Trojan Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
84 Damian Trojnar Ks Janusze 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
151 Tomasz Tryniecki Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
111 Artur Tuczapski coMBAT 15 km Bieg M5: 60+ |
244 Zbigniew Turosz 15 km Bieg M5: 60+ |
308 Iwona Turosz Ultimate Direction Polska 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
1 Zofia Turosz 15 km Bieg K5: 60+ |
4 Dominik Tutka Biłgoraj Biega 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
196 Agnieszka Tylutki TeBeG Runners Team 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
281 Piotr Typek 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
263 Witold Urban 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Zbigniew Urbański ZMITEK TEAM NOWA DĘBA 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Marcin Wacławek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
106 Kinga Walania TKKF "Sokół" Głogów Małopolski 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
380 Elżbieta Walas 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Wojciech Wantuch Sanitex-Biegomania Lubaczów 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
218 Zenon Wardzała Dębickie Gepardy 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Radosław Warecki Przeworska Grupa Biegowa 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
180 Grzegorz Warenica Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
303 Jacek Wasylów ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚL 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
65 Ewelina Wawrzaszek 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
64 Elżbieta Węglarz Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
386 Krzysztof Wegrzyn Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
387 Małgorzata Węgrzyn Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
6 konrad Welter Pawcius Team 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
239 Jerzy Wiater Wybiegamy w przyszłość 10 km Nordic Walking M2: 40-49 lat |
123 Agata Wieczorek TeBeG Runners Team 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
378 Jan Wikiera 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
370 Irena Wikiera 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
203 Anna Wilk 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
235 Natalia Wiśniewska 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
ADAM WISNIOWSKI maratończyk dębica 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
13 Norbert Wnuk Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
Tomasz Wnuk 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
167 Małgorzata Wójcik 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
109 Monika Wojdon Parkrun Rzeszów 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
249 Janusz Wojtaś 32 blp 15 km Bieg M3: 40-49 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
JANUSZ WOŹNIAK PORMAT JEDLICZE BIEGA 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
213 Natalia Wrzos DzikiTim 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
214 Paweł Wrzos DzikiTim 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Anna Zając Tomaszowska Grupa Biegowa 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
105 JERZY ZAJACZKOWSKI Przemyski klub biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Piotr Załuski Biegomania Lubaczów 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
260 Adam Zamorski Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 15 km Bieg M3: 40-49 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
78 Barbara Zasadzińska Przemyski klub biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
377 Renata Zawadzka 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
291 Łukasz Zawadzki Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M1: 16-29 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
376 Andrzej Zawadzki 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
36 Pawel Zderski OSPWL DĘBA 15 km Bieg M2: 30-39 lat | Klasyfikacja Służb Mundurowych |
273 maciej żwiruk BYDLAKI 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
383 Łukasz Zych 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
107 Monika Zygmunt 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
241 tomasz zygmunt 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.