Lista uczestników

Cyklokarpaty 2019

Myślenice 2019 25.08.2019

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 528

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
1382 Zbigniew Adam Vivaldi Racing Team Hobby HM5 |
7707 Jacek Adamczyk MTB Krynica - Zdrój Mega MM5 |
1421 PIOTR ADAMCZYK Rowerowy Bytom - Rowerek Hobby HM3 |
1614 Norbert Adamiec Giga GM3 |
4102 Krzysztof Ambrozik Harda Horda Mega MM4 |
Dawid Andreasik Dębicki Klub Kolarski GRYF Hobby HM0 |
2134 Oliwia Armatys MTB Racing Team Tarnów Mega MK1 |
2131 Grzegorz Armatys MTB Racing Team Tarnów Elita Giga EGMOpen | Elita Giga Open |
2100 Grzegorz Armatys MTB Racing Team Tarnów Mega MM4 |
7220 Filip Atłas 72D ROWMIX JAVA team Mega MM2 |
444 Wojciech Augustyn Hołda Team Mega MM4 |
2138 Adam Augustyn Hołda Team Hobby HM0 |
4005 Tomasz Bajak iSport Team Mega MM3 |
89 Michalina Bąk Puchałka Sport Hobby HK3 |
1725 Adam Bałos KrucaFux Cyrchel Team Hobby HM4 |
40 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Mega MM4 |
1283 Bartłomiej Baranek Hobby HM3 |
1390 Kamil Baranek Hobby HM2 |
9966 Andrzej Bareła RZS Rowerzyści Ze Stali Stalowa Wola Hobby HM4 |
1742 Paweł Bartkiewicz Axel-Sport Stal Rzeszów Mega MM3 |
1743 Barbara Bartkiewicz Axel-Sport Stal Rzeszów Hobby HK3 |
1744 Karol Bartkiewicz Axel-Sport Stal Rzeszów Family Family DFM |
1745 Michał Bartkiewicz Axel-Sport Stal Rzeszów Family Family DFM |
2022 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Mega MM4 |
1323 Andrzej Baryluk Giga GM2 |
1243 Robert Baścik Mega MM4 |
1287 Paweł Bednarek Hobby HM3 |
1864 Maksymilian Bednarski Axel-Sport Stal Rzeszów Hobby HM0 |
96 Mateusz Bełko Grupetto - Ostre Koło Gorlice Hobby HM2 |
1077 Luciano Bezerra CISCO Bike Team Hobby HM3 |
115 Daniel Białek COEK Mega MM3 |
983 Maciej Biedrończyk KS Luboń Skomielna Biała Elita Giga EGMOpen | Elita Giga Open |
1307 Szymon Biela Hobby HM2 |
1957 Tadeusz Bieniek SST Lubcza Hobby HM6 |
2305 Marek Bieszczad MOUNTAIN TEAM Hobby HM3 |
1255 Bartosz Bochenek Hobby HM4 |
80 Kamil Bochenek Dębicki Klub Kolarski GRYF Mega MM3 |
1783 Tomasz Bogutyn Hobby HM4 |
740 Arkadiusz Boratyn Vario Bike team Mega MM3 |
884 Michał Borkowski MTB Siniat Ponidzie Mega MM2 |
1796 Mirosław Borycki TWOMARK Giga GM4 |
3004 Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice Hobby HM5 |
1861 Patryk Budzinski Hobby HM1 |
25 Grzegorz Buła Nowotarski Klub Kolarski Mega MM3 |
1398 Mariusz Bułat Hobby HM2 |
82 Jarosław Bulik TKKF Energia Hobby HM3 |
1694 Tomáš Burcák PROefekt team Mega MM2 |
1276 Katarzyna Bury Górska Hobby HK3 |
1258 PAWEŁ CEBULA Mega MM4 |
1312 ANDRZEJ CHMIELIŃSKI Mega MM5 |
1315 Remigiusz Chomiuk Giga GM2 |
954 Jakub Chryczyk BIKEBOARD Mega MM3 |
9 Marcin Chrzanowski Mega MM3 |
9203 Przemysław Ciak Klub Kolarski Jeżowe MTB Hobby HM2 |
1311 Kamila Cicha Mega MK3 |
108 Sławomir Cichoń Hobby HM3 |
106 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski GRYF Mega MM5 |
1273 Tomasz Ciesielski Warczące Szprychy Mega MM3 |
1303 Michał Cieślak IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM Giga GM2 |
1816 Lukasz Cioch Mega MM3 |
2501 Witold Cisło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Hobby HM4 |
116 Edward Cisło Mega MM3 |
1286 Gianmarco Costanzo Hobby HM3 |
1973 Robert CYBART BIKE CLUB Janów Lubelski Hobby HM4 |
1844 Kamil Cygan Goggle Pro Active Eyewear Hobby HM2 |
7077 Sebastian Cyran Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Mega MM3 |
1646 Paweł Cywiński SOWASPORT Hobby HM4 |
78 Wojtek Czapla Hobby HM4 |
951 Anita Czarnawska Hobby HK3 |
948 Radosław Czarnawski Hobby HM3 |
1866 Adrian Czarnawski MTB MOSIR DUKLA Hobby HM0 |
1066 Maciej Dąbroś CISCO Bike Team Hobby HM3 |
1985 Jakub Dajmund MSX International NOX Group Hobby HM3 |
545 EDWARD DANIEC MMP Bochnia Mega MM6 |
1402 Adrian Długokęcki RDLP Katowice Hobby HM3 |
1634 Rafał Dłużniewski MTB MOSIR DUKLA Hobby HM4 |
1242 Marcus Doerner VW International Bike Team Hobby HM4 |
Bartłomiej Drabik Mega MM3 |
1856 Paweł Dryniak Politechnika Krakowska Hobby HM2 |
1 Hubert Dudzik Java - Woda Alkaliczna Mega MM2 |
88 Jakub Dybał Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Mega MM1 |
7215 Rafał Dychtoń 72D ROWMIX JAVA team Giga GM4 |
1246 Agnieszka Dyl Hobby HK4 |
2525 Michał Dziama Synergy Racing Team Mega MM2 |
1013 Krzysztof Dziedzic Nowotarski Klub Kolarski Hobby HM4 |
36 Sławomir Dziwisz SST Lubcza Mega MM3 |
1811 Bartosz Fetler Rowerowy Bytom - Rowerek Hobby HM3 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
50 Robert Fido Hobby HM4 |
547 Paweł Filipek Family Family DFM |
1733 Szymon Flak Hobby HM0 |
1423 Roman Frankiewicz Giga GM4 |
1801 Łukasz Gądor Hobby HM4 |
1604 Piotr Gądor Hobby HM4 |
1395 Luca Galbiati Hobby HM3 |
1795 Katarzyna Galewicz TWOMARK Specialized Mega MK4 |
1803 PAWEŁ GALIK Hobby HM4 |
1787 Mirosław Gałuszkiewicz Vario Bike team Mega MM4 |
9696 Grzegorz Gancarz WM TRISELF Mega MM4 |
848 Łukasz Garbacki GRUPA BANKIETOWA Mega MM4 |
63 Milosz Gąsiorowski Motorola Bike Team Mega MM3 |
2805 Stanislaw Gaura KrucaFux Cyrchel Team Hobby HM2 |
2104 Artur Gazda Hobby HM4 |
1949 Krzysztof Gierczak ZRYW BUSZKOWICZKI Hobby HM5 |
1843 Łukasz Głód MTB MOSIR DUKLA Hobby HM2 |
726 Tadeusz Głodkiewicz Nowotarski Klub Kolarski Hobby HM4 |
959 Albert Głowa JMP.race Giga GM3 |
249 Marzena Głowacka Truck Partner ZetTransport Nowy Sącz Hobby HK4 |
1711 Joanna Głowacka ROWEROMANIA Sanok Hobby HK1 |
2000 Marcin Głowacki Dobrzy Ludzie Team Hobby HM4 |
2001 Stanisław Głowacki Dobrzy Ludzie Team Hobby HM0 |
999 MACIEJ GŁOWACKI Truck Partner ZetTransport Nowy Sącz Mega MM3 |
1952 Janusz Głowacki ROWEROMANIA Sanok Hobby HM5 |
1709 Jan Głowacki ROWEROMANIA Sanok Hobby HM1 |
75 Hubert Głowacki Jedlicze Team Hobby HM4 |
4103 Maciej Głowacki Harda Horda Giga GM3 |
71 Wiktoria Godecka Klub Kolarski Jeżowe MTB Hobby HK1 |
1302 Maciej Godula BIKEHOLICY Kraków Mega MM2 |
1947 Paweł Godula BIKEHOLICY Kraków Mega MM5 |
3507 Michał Golonka KSPO Dentinea 1A Mega MM3 |
3508 Magdalena Golonka KSPO Dentinea 1A Mega MK2 |
946 Wojciech Gorajski POGOŃ APTIV Family Family DFM |
168 Gabriel Gorczyca Hobby HM3 |
1645 Artur Gorczyca Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Mega MM4 |
52 Konrad Górka Mega MM4 |
1310 Karol Górny Hobby HM2 |
1261 Maciej Gospodarczyk Hobby HM3 |
1392 Sławomir Graca Bike.Store.Bielsko Hobby HM5 |
99 Kacper Groński Mega MM1 |
1248 Jan Grudo Motorola Bike Team Hobby HM3 |
870 Marcin Grudziński Herreria Organic Hobby HM4 |
1333 Piotr Gryzło UZABY Hobby HM2 |
8888 Piotr Grzebień Hobby HM4 |
18 Łukasz Grzesik Reanimacja Rowerowa Sklep & Serwis || www.PrintsMarket.pl Hobby HM3 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
7201 Grzegorz Grzywa 72D ROWMIX JAVA team Mega MM4 |
207 Ewa Grzywacz Family Family DFK |
2705 Ewelina Gugała Klub Kolarski Jeżowe MTB Hobby HK2 |
1418 Kamil Gugała Hobby HM2 |
188 Mateusz Hałajko SST Lubcza Giga GM3 |
1053 Pawel Halwa Hobby HM4 |
83 Bartłomiej Hopek NOVOMATIC Technologies Poland Mega MM3 |
47 Michał Hundla TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM3 |
1305 Piotr Hydzik TriWise Triathlon Team Mega MM2 |
4 Piotr Idzi Warczące Szprychy Mega MM3 |
1327 Amelia Idzi Warczące Szprychy Family Family DFK |
1391 Wojtek Imiołek Hobby HM4 |
1026 Marian Ingram Stryszawa Hobby HM5 |
1841 Paweł Jabłoński SST Lubcza Mega MM3 |
798 Piotr Jaglarz Mega MM1 |
1389 Olivier Jagos Family Family DFM |
4444 Michał Jajko SPORT SERWIS SANDOMIERZ Hobby HM1 |
962 Marcin Janczak iSport Team Hobby HM3 |
1809 Iwona Jankowska MTB Brandwica Family Family DFK |
982 Kacper Janowski Hobby HM2 |
2045 Paweł Jarosz Hobby HM3 |
978 Dominik Jazgar Dunajec Ostrowsko Hobby HM2 |
6968 Andrzej Jerzykowski Hobby HM0 |
4848 Łukasz Jeska 48Media.pl Bike Team Mega MM3 |
950 Kamil Juszczak Hobby HM3 |
2205 Piotr Kachnic KrucaFux Cyrchel Team Hobby HM3 |
880 Karola Kaczkowska Hobby HK2 |
1820 Rafał Kaczmarczyk Mega MM3 |
1345 Łukasz Kaleta Hobby HM3 |
1797 Rafał Kalinowski Vario Bike team Mega MM4 |
1269 Piotr Kałuża Hobby HM3 |
1330 Piotr Kania Mega MM3 |
14 Michał Kańkowski Mega MM3 |
1408 Sebastian Karaim Hobby HM3 |
935 Slawomir Kasperek Bigos Team Hobby HM4 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
3505 Maciej Kasprzak KSPO Dentinea 1A Mega MM4 |
7777 Michał Kęsek Hobby HM3 |
636 Marek Kęsek Hobby HM4 |
37 Magdalena Kłeczek SST Lubcza Hobby HK4 |
3333 Jacek Kłeczek SST Lubcza Giga GM4 |
1107 Robert Klimas TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM3 |
1958 Marek Klimczak Mega MM4 |
2502 KAZIMIERZ KŁOSOWICZ KS STRZYŻÓW MTB TEAM Hobby HM6 |
1834 Bartłomiej Klus Mlekpol Team Mega MM3 |
2310 Grzegorz Kluska-Karolczak Hobby HM3 |
1980 Artur Kłysz ROZTOCZE CYCLING TEAM Mega MM3 |
1689 Natalia Kmak UZABY Hobby HK2 |
1295 Damian Knapczyk Mirand Racing Team Hobby HM3 |
1420 Marcin Kochan Hobby HM2 |
1074 Jakub Kojdecki Motorola Bike Team Hobby HM3 |
1048 Marek Kolacha Sengam Sport Racing Team Mega MM5 |
1608 Józef Kołodziejczak Kolosport Żywiec Hobby HM6 |
1282 Piotr Kominek Dzikie Wieprze/Wild Hogs Hobby HM3 |
1329 Wojciech Konstanty Hobby HM4 |
1226 RAFAŁ KOPTA Vario Bike team Hobby HM4 |
1419 Tomasz Kopta Hobby HM4 |
142 Grzegorz Kopytko UZABY Hobby HM4 |
1409 Kamil Korbecki STWA MTB TEAM Mega MM3 |
909 Rafał Korneluk Mega MM4 |
487 Bartłomiej Kościelniak GASKOP MTB STRZYŻÓW Hobby HM4 |
1910 Krzysztof Kosiek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Mega MM4 |
733 Bartosz Koszorek Mega MM3 |
2068 Anna Kotfis Hobby HK3 |
1793 Piotr Kotik Vario Bike team Mega MM4 |
1838 Krzysztof Kowalczyk GRUPA BANKIETOWA Mega MM3 |
2056 Damian Kowalczyk METROBIKES.PL Mega MM2 |
6 Patryk Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ Mega MM1 |
1331 Grzegorz Kowalski Hobby HM4 |
1621 Roman Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ Hobby HM4 |
303 Kamil Kozicki Hobby HM0 |
931 Krzysztof Kozieł Dunajec Ostrowsko Hobby HM4 |
557 Szymon Kozień Motorola Bike Team Hobby HM3 |
878 Krzysztof Kozioł Hobby HM3 |
182 Bogdan Kozłowski Klub Kolarski Jeżowe MTB Hobby HM3 |
1059 JAN KRASZEWSKI Mega MM4 |
926 Andrzej Krawczyk Hobby HM5 |
1212 Piotr Krempa Eldrut Team Hobby HM3 |
1325 Maciej Krężelok Hobby HM0 |
1790 Marcin Krężelok Hobby HM4 |
1791 Monika Krężelok Hobby HK4 |
1324 Emilia Krężelok Hobby HK2 |
187 Maciej Król GRUPA BANKIETOWA Mega MM4 |
7702 Tomasz Krupa MTB Krynica - Zdrój Mega MM4 |
1982 Andrzej Kruszec Restauracja Augusta Kraków 0RH- Mega MM3 |
1321 Anna Kryńska GRUPA BANKIETOWA Hobby HK4 |
1320 Łukasz Kryński GRUPA BANKIETOWA Mega MM4 |
1404 Artur Krzemień Tata Fandzołka Hobby HM3 |
832 Andrzej Krzesiński Polski Związek Daltonistów Hobby HM4 |
29 Piotr Krzysztofek TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM2 |
1363 Przemysław Krzywodajć 72D ROWMIX JAVA team Mega MM3 |
994 Marek Kuczyński Token Grupa Instalbud Wiga Golkowice Hobby HM4 |
1317 Szymon Kulas Dębicki Klub Kolarski GRYF Elita Giga EGMOpen | Elita Giga Open |
1073 Patryk Kuleta Motorola Bike Team Hobby HM3 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
1781 Mariusz Kupś Vario Bike team Mega MM5 |
1005 Paweł Kurzyca Giga GM3 |
1393 Stanisław Kutrzeba Family Family DFM |
1424 Marek Łabędź TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM4 |
911 Mateusz Lachowski Hobby HM2 |
1235 Marek Łapa Grupa Zagoniowa Family Family DFM |
1291 Szymon Łapa Family Family DFM |
1314 Michał Laskowski AGH Cycling Team Elita Giga EGMOpen | Elita Giga Open |
1304 Sławomir Latański Mżawka Rzeczyca Mega MM2 |
1293 Tomasz Latański Mżawka Rzeczyca Mega MM3 |
886 maja latawiec KS Luboń Skomielna Biała Mega MK1 |
3513 Hugo Łazarów KSPO Dentinea 1A Hobby HM1 |
1294 Zbyszek Lenda Hobby HM3 |
1814 Tomasz Leśniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Giga GM3 |
12 Krystian Lewko Hobby HM0 |
384 Tomasz Libera KSPO Dentinea 1A Mega MM3 |
3514 Krzysztof Ligęska KSPO Dentinea 1A Giga GM4 |
2507 Jakub Lipko SPORT SERWIS SANDOMIERZ Hobby HM2 |
1647 Mateusz Lorenc MTB MOSIR DUKLA Mega MM3 |
333 Szymon Lorenc MTB MOSIR DUKLA Hobby HM3 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
600 Robert Lorens WS TECH MTB SANOK Mega MM5 |
1256 Łukasz Łoś Dzikie Wieprze/Wild Hogs Hobby HM4 |
1241 Janusz Luberda TKKF Energia Hobby HM5 |
1319 Larysa Lubowiecka AGH Cycling Team Hobby HK2 |
900 Ireneusz Łuczak EC Engineering Mega MM4 |
5001 Magdalena Łuczkiewicz Truck Partner ZetTransport Nowy Sącz Hobby HK3 |
15 Karol Macek Synergy Racing Team Giga GM2 |
2353 Przemysław Maciejowski BIKEBOARD Giga GM3 |
1405 Karolina Majewska NSB Sport Team Rzeszów Mega MK2 |
445 Joanna Majewska NSB Sport Team Rzeszów Mega MK4 |
1253 Robert Majewski Family Family DFM |
325 Piotr Makuch Mega MM4 |
1414 Marcin Makuch Hobby HM3 |
Marek Malarz Hobby HM6 |
1264 Adam Małek PANDA Team Mega MM3 |
1240 Andrzej Małysa IN MOGILANY CYCLING TEAM Giga GM5 |
2102 Pawel Malyska 72D ROWMIX JAVA team Hobby HM4 |
2051 Tomasz Mańka Hobby HM3 |
436 Izabela Marek MTB MOSIR DUKLA Family Family DFK |
435 Kamil Marek MTB MOSIR DUKLA Hobby HM0 |
2014 Wojciech Markiewka Gomola Trans Airco Mega MM4 |
1070 Teresa Markiewska Kinea.pl Mega MK3 |
3503 Tomek Markiewski KSPO Dentinea 1A Mega MM3 |
1616 Artur Maslowski SST Lubcza Hobby HM3 |
1667 Michał Matłosz Bikeshop Rzeszów Giga GM3 |
1721 Krystian Matusz Hobby HM0 |
927 Rafał Mazur iSport Team Hobby HM4 |
74 Piotr Mazurkiewicz GRUPA BANKIETOWA Mega MM4 |
1826 Ryszard Mecha UKS KRZYWACZKA Hobby HM3 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
1422 Andrzej Michalak CKBikers Mega MM2 |
1262 Wojciech Michalec Hobby HM3 |
Edyta Michalska Giga
934 Mirosław Michta Hobby HM4 |
1259 Maciej Mierzwa Giga GM4 |
1266 Iwona Migda Hobby HK3 |
1707 Michal Mikita Family Family DFM |
tomasz mikołajczyk Hobby HM4 |
712 wojciech mikuszewski Hobby HM3 |
1620 Krystyna Miłek SST Lubcza Hobby HK4 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Kobiety | Członkowie ZNP Kobiety |
1784 Andrzej Miłek SST Lubcza Mega MM4 |
657 Jan Miłek SST Lubcza Mega MM1 |
985 Jakub Młynarczyk Hobby HM2 |
277 Paweł Modrzejewski Team Larix Capital Hobby HM3 |
1078 Tomasz Morek Hobby HM2 |
1788 Kazimierz Mrówka MMP Bochnia Mega MM4 |
610 Przemysław MROZEK Warczące Szprychy Family Family DFM |
815 Patryk Mrożek Hobby HM2 |
1326 Julia Mrozek Warczące Szprychy Family Family DFK |
1072 Mateusz Mrozowski Motorola Bike Team Hobby HM3 |
7207 Marcin Mucha 72D ROWMIX JAVA team Hobby HM1 |
4010 Adam Musz iSport Team Hobby HM6 |
1657 Bogusław Naziemkowski RowerowySzwagier Hobby HM3 |
573 Alicja Nerc SST Lubcza Hobby HK3 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Kobiety |
1413 Robert Nguyen IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM Mega MM2 |
1265 Artur Nielepiec Mega MM3 |
1292 Alexey Nikiforov Triatleta Giga GM3 |
1859 Rafał Nita BIKE CLUB Janów Lubelski Hobby HM2 |
447 Mariusz Nizioł Hobby HM4 |
1906 Bogdan Nosal KrucaFux Cyrchel Team Hobby HM4 |
894 Szymon Nosek UKS PG Wojnicz Hobby HM0 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
972 Mariusz Nowak Hobby HM2 |
1963 Tomasz Nowak MMP Bochnia Mega MM5 |
1316 Stanisław Nowak Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team Elita Giga EGMOpen | Elita Giga Open |
180 Łukasz Nowak Grupetto - Ostre Koło Gorlice Mega MM2 |
139 Sebastian Nowotarski Mega MM3 |
1931 Agnieszka Obrzud Hobby HK4 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Kobiety | Członkowie ZNP Kobiety |
4321 Dagmara Ochot Mega MK4 |
1076 Piotr Odrowąż KrucaFux Cyrchel Team Hobby HM3 |
1306 Mateusz Olczyk Hobby HM2 |
1199 Arkadiusz Opozda NOVOMATIC Technologies Poland Mega MM3 |
1251 Grzegorz Oryszczak Mega MM4 |
84 Jakub Osiadacz NOVOMATIC Technologies Poland Mega MM3 |
1412 Marcin Osipowicz Hobby HM3 |
2097 Olaf Ostafin KS Luboń Skomielna Biała Hobby HM0 |
1848 Maciej Ostrowski VW International Bike Team Hobby HM3 |
1263 Paweł Pabich Sengam Sport Racing Team Giga GM3 |
969 Michał Pac JestĘ Ęduro Hobby HM3 |
2090 olek paciura Family Family DFM |
603 MIKOLAJ pACIURA Family Family DFM |
Wojciech Palczewski Bike Team Łąkta Górna Mega MM1 |
144 Miłosz Panyło Hobby HM1 |
494 Artur Panyło Hobby HM4 |
1236 Jacek Papierz Hobby HM6 |
3510 Michał Pękala KSPO Dentinea 1A Mega MM2 |
555 Jacek Piątek TanieOdzywki Cycling Team Mega MM5 |
205 Monika Piątkowska Motorola Bike Team Hobby HK2 |
andrzej piela Mega MM5 |
1056 Mariusz Pietrzyk Mega MM4 |
856 Robert Pilawski Hobby HM5 |
589 Andrzej Piotrowski TOMAZI BIKE TEAM Hobby HM5 |
661 Karol Piskorski ROZTOCZE CYCLING TEAM Mega MM6 |
1671 Krzysztof Piszczek MMP Bochnia Hobby HM3 |
1762 Marek Piszczek MMP Bochnia Mega MM5 |
3773 Zenon Piziak NSB Sport Team Rzeszów Hobby HM5 |
700 Witold Pizło NSB Sport Team Rzeszów Hobby HM4 |
1275 Marcin Płoszaj Mega MM3 |
607 Monika Podos DietetykaPodos.pl Mega MK3 |
608 Mateusz Podos TTC MPEC Tarnów Mega MM3 |
3511 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Mega MM3 |
7206 Olga Półtorak 72D ROWMIX JAVA team Hobby HK2 |
45 Adam Poniatowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Mega MM4 |
1411 Jacek Porwoł Hobby HM2 |
2504 Klaudia Powroźnik BARAN CYCLING TEAM Mega MK2 |
1611 Paweł Powroźnik BARAN CYCLING TEAM Giga GM4 |
1268 Marcin Prochownik SportPasjaŻywiec Hobby HM3 |
1653 Nazar Protsiv Bicycle sport touristic Hobby HM3 |
1687 Rafał Prus Hobby HM2 |
863 Marcin Przetacznik Grupetto - Ostre Koło Gorlice Hobby HM4 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni | Członkowie ZNP Mężczyźni |
1964 Piotr Przybyło MMP Bochnia Mega MM5 |
1792 Dariusz Przywara MTB Brandwica Family Family DFM |
1871 Szymon Przywara Klub Kolarski Jeżowe MTB Family Family DFM |
Wojciech Puchałka Hobby HM3 |
1630 Witold Pulchny MMP Bochnia Mega MM4 |
72 Tomasz Pytka Hobby HM3 |
3003 Władysław Rabski Hobby HM5 |
3002 Józef Rabski KS Luboń Skomielna Biała Hobby HM6 |
1272 Paweł Racułt Hobby HM3 |
3506 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Giga GM3 |
1289 Daria Radczuk Hobby HK3 |
92 Łukasz Radwański Hobby HM3 |
1191 Tomasz Radziejowski SST Lubcza Mega MM5 |
Rafał Rakoczy Mega MM3 |
1279 Jakub Rawicki Mega MM3 |
1805 Marek Rechlecki POGOŃ APTIV Hobby HM4 |
891 Maciej Repetowski Family Family DFM |
1211 Krzysztof Robak Eldrut Team Hobby HM2 |
1396 Julia Robak Family Family DFK |
7213 Mariusz Rogula 72D ROWMIX JAVA team Mega MM4 |
1290 Pavel Rokos Hobby HM3 |
1397 Łukasz Roman Hobby HM2 |
1100 Mateusz Romaszko POGOŃ APTIV Mega MM3 |
299 Krzysztof Różycki Mega MM5 |
4013 Henryk Rubiś iSport Team Mega MM4 |
81 Grzegorz Rumik BIKE CLUB Janów Lubelski Giga GM3 |
1108 Tomasz Ruszkowski CYCLO TRENER TEAM Hobby HM4 |
1702 Edyta Rycio Hobby HK3 |
1698 Marcin Rydel Synergy Racing Team Giga GM2 |
202 Mariusz Rynkiewicz KK24h Mega MM4 |
22 Grzegorz Rzegociński HOR.NET InternetXXL.pl Mega MM4 |
11 Artur Rzeszutko TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM3 |
1288 Adrian Rzeszutko Cannondale Team Hobby HM3 |
1847 Piotr Sajdak CYCLO TRENER TEAM Mega MM2 |
4105 Łukasz Sanocki Harda Horda Mega MM3 |
3504 Krzysztof Sapała KSPO Dentinea 1A Mega MM3 |
701 Wojciech Satoła bikeoweprzygody.pl / TOMAR Mega MM3 |
1799 Maciej Ściga Stowarzyszenie "Rowerowe Świętokrzyskie" Hobby HM4 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
508 Marcin Serafin Hobby HM4 |
1249 Serhiy Shatnyuk Mega MM4 |
2122 IEVHEN SHYLOV Giga GM3 |
1281 Arkadiusz Skałka Family Family DFM |
54 Norbert Skiba Klub Kolarski Jeżowe MTB Hobby HM2 |
1720 Karol Skórka Movimento Wojnicz Hobby HM0 |
1635 Rafał Skórka Movimento Wojnicz Hobby HM4 |
7224 Monika Skowyra KSPO Dentinea 1A Mega MK3 |
777 Krzysztof Śladowski Hobby HM4 |
1813 Michał Śliwka Hobby HM3 |
459 Bartłomiej Smaczny Hej Przygodo Team Hobby HM3 |
2075 Wojciech Śmigla TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM4 |
2034 Daniel Smolarz Gomola Trans Airco Giga GM2 |
1399 Maksymilian Snopczyński Warszawski Klub Kolarski Hobby HM1 |
1406 Michal Snopczynski Hobby HM4 |
233 Paweł Soczewski Giga GM4 |
1605 Jakub Solarz UKS grupa kolarska FOUR BIKE Elita Giga EGMOpen | Elita Giga Open |
2101 Ewelina Solecka-Findysz Hobby HK3 |
2199 Janusz Solecki Hobby HM6 |
1334 Miłosz Solecki Family Family DFM |
1335 Michał Solecki Hobby HM2 |
1661 Magdalena Sołtys Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Hobby HK3 |
4106 Jacek Sołtysiak Harda Horda Mega MM4 |
1298 Katarzyna Solus-Miśkowicz KSM Trek Racing Team Elita Giga EGKOpen | Elita Giga Open |
1669 Bartosz Sopata Baszta Bikesport Lesko Mega MM3 |
7202 Piotr Sozański 72D ROWMIX JAVA team Mega MM6 |
1357 Tadeusz Spilok sts fokus ustron Hobby HM6 |
Mateusz Sporek Hobby HM4 |
7333 Tomasz Stachowicz SST Lubcza Mega MM4 |
1506 Wojciech Stanek BARAN CYCLING TEAM Mega MM3 |
1403 Paweł Stanisz UKS Zawojak-Zawoja Hobby HM2 |
1394 Łukasz Staniszewski Family Family DFM |
7212 Marcin Stanuszek 72D ROWMIX JAVA team Mega MM3 |
1804 Krzysztof Stasiak STT Hobby HM3 |
1772 Filip Stasicki SST Lubcza Hobby HM0 |
1782 Wacław Stasiowski Dębicki Klub Kolarski GRYF Hobby HM5 |
1839 Marcin Stelmach Hobby HM3 |
475 Eugeniusz Stój MTB Brzozów Racing Team Hobby HM6 |
2003 Grzegorz Stolarczyk Gomola Trans Airco Giga GM4 |
933 Stanisław Stopa iSport Team Mega MM4 |
1177 Adam Stręciwilk BIKE CLUB Janów Lubelski Hobby HM3 |
Klaudia Suchy Hobby HK0 |
1067 Krzysztof Suder Warczące Szprychy Hobby HM3 |
98 Norbert Sudia MTB MOSIR DUKLA Hobby HM2 |
1274 Tomasz Sudoł STWA MTB TEAM Hobby HM4 |
517 Bartłomiej Sułkowski KRW Limanowa Mega MM3 |
602 Ignacy Surmacz Axel-Sport Stal Rzeszów Family Family DFM |
1257 Konrad Suszczyński-Rodriguez ChNR Kraków Hobby HM4 |
4308 Grzegorz Świder ŁTC Łańcut Hobby HM5 |
556 Małgorzata Synowiec-Grzegorzewska Hobby HK4 |
3000 Marcin Syrzistie JOY RIDE Giga GM6 |
1297 Rafał Szafrański Mega MM3 |
1825 Marcin Szarzyński UKS KRZYWACZKA Hobby HM3 |
1239 Maciej Szatan Hobby HM6 |
1836 Krystian Szczepański Mega MM3 |
1271 Grzegorz Szeląg Hobby HM3 |
Michal Szilder Shoq Studio Mega MM3 |
1977 Norbert Sznajder Hobby HM4 |
6969 Alan Sznajder Hobby HM0 |
1270 Michał Szopa MTB MOSIR DUKLA Hobby HM3 |
1971 Robert Szot Grupetto - Ostre Koło Gorlice Mega MM4 |
460 Patryk Szpiech Mega MM2 |
1854 Artur Szubski SST Lubcza Hobby HM2 |
1633 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Giga GM4 |
7221 Wacław Szwarc 72D ROWMIX JAVA team Giga GM6 |
1407 Rafal Szydlo Hobby HM4 |
416 Viktor Taranenko Motorola Bike Team Mega MM2 |
87 Paweł Toczkowski Hobby HM3 | Członkowie ZNP Mężczyźni |
967 Tomasz Tokoń TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM3 |
1807 Sławomir Tokoń TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM4 |
Szymon Tomal Hobby
889 Adrian Torba Klub Kolarski Jeżowe MTB Hobby HM1 |
7808 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW Mega MM4 |
1658 Marcin Trzaska PARA-PRO-TEAM Hobby HM3 |
1237 bogusław tworzydło Plan Bike MTB Hobby HM6 |
3512 Grzegorz Tympalski KSPO Dentinea 1A Hobby HM4 |
104 marek tyniec UKS Zawojak-Zawoja Mega MM3 |
1267 Artur Ulman TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM3 |
516 bartek Urban STWA MTB TEAM Giga GM3 |
140 Michał Urbankowski Harda Horda Hobby HM4 |
1299 Drahoslav Viktoryn Hobby HM3 |
130 Marek Wachałowicz GRUPA BANKIETOWA Hobby HM3 |
585 Marcin Wacławek NSB Sport Team Rzeszów Giga GM4 |
1250 Michał Wacławek CYCLO TRENER TEAM Mega MM4 |
1200 Krystian Walczyna Hobby HM6 |
1206 Andrzej Walczyna Hobby HM5 |
114 Krystian Walytek SST Lubcza Hobby HM1 |
515 Franciszek Wantuch Hobby HM5 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
1301 Wojciech Wantuch Hobby HM2 |
518 Wojciech Wąsik Hobby HM3 |
519 jakub Wąsik Hobby HM0 |
1415 Anna Wasilewska Hobby HK3 |
1708 Adrian Wawer BARAN CYCLING TEAM Giga GM2 |
1284 Tadeusz Wawok Family Family DFM |
998 Bartosz Wesołowski UZABY Hobby HM3 |
26 Marek Wideł TKKF Energia Hobby HM5 |
1252 Sebastian Widlarz Bigos Team Hobby HM4 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
1442 Mateusz Wielgos Mega MM3 |
1778 Roman Wiktorowicz Hobby HM6 |
1254 Michał Wiktorowicz GUBIMY KILOGRAMY Hobby HM4 |
1245 Marcin Wilk Mega MM2 |
873 Marcin Wilkołek TKKF Uklejna Myślenice Hobby HM3 |
751 Paweł Winiarczyk Musi Trochę Boleć Team Mega MM3 |
860 Dariusz Wójcicki Hobby HM5 |
960 Arkadiusz Wójcik Hobby HM3 |
1055 Mariusz Wójcik KrucaFux Cyrchel Team Hobby HM4 |
907 Daniel Wójcik Hobby HM3 |
1260 zbigniew wójcik Hobby HM4 |
1328 Kajetan Wojcik #Bikepasja Family Family DFM |
1280 Jerzy Wójcik TriWise Triathlon Team Hobby HM3 |
1296 Katarzyna Wójcik Hobby HK3 |
7007 Kacper Wojtacha CYCLO TRENER TEAM Hobby HM2 |
1025 Rafał Wojtyłko Hobby HM4 |
4808 Marcin Wolczko Mega MM4 |
1041 Mateusz Woźniak Synergy Racing Team Mega MM2 |
1416 Adam Woznicki Hobby HM4 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Mężczyźni |
4104 Michał Woźniczka Harda Horda Mega MM3 |
105 Marianna Wyszyńska-Tyniec UKS Zawojak-Zawoja Hobby HK3 | Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty - Kobiety |
2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco Mega MM4 |
570 Remigiusz Zachara TC Orzeł Spytkowice Mega MM6 |
1332 Jarosław Zając Hobby HM5 |
1387 Dawid Zając Hobby HM4 |
803 Marcin Zajt Mega MM4 |
1417 Oskar Zajt Family Family DFM |
122 Paweł Zawiła BARAN CYCLING TEAM Mega MM4 |
1629 Sebastian Zawiliński BIDA Przemyśl Hobby HM4 |
2255 Grzegorz Ziaja Mega MM3 |
997 Konrad Zieliński NSB Sport Team Rzeszów Hobby HM2 |
1285 Miłosz Zieliński Sikorski Cycles Mega MM3 |
1278 Marcin Ziętek EPKK Hobby HM3 |
1027 Michał Zimoń Hobby HM3 |
Jakub Zimowski gkcgorlice Hobby HM4 |
981 Jarosław Żur KS Luboń Skomielna Biała Elita Giga EGMOpen | Elita Giga Open |
1992 Dominika Żurek Klub Kolarski Jeżowe MTB Hobby HK2 |
9997 Sławomir Żurek Klub Kolarski Jeżowe MTB Hobby HM3 |
567 Robert Żurek Hobby HM5 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.