Lista uczestników

Klasyk Beskidzki 2019 01.05.2019

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 659

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
1 Grzegorz Acela Kunowa 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Piotr Adamczyk 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Marcin Adamowski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
2 Paweł Adamus 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
3 Adam Alker TTS - Twój Trener Sportowy 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
4 Krzysztof Antochów 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
5 Yurii Atamaniuk Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
6 Daniel Augustyn Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
7 Artur Augustyniak Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
8 Damian Bachniak NICE Jura Bike Częstochowa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
9 Katarzyna Bachniak NICE Jura Bike Częstochowa 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
10 Tomasz Bajak iSport Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
539 Janusz Bala JMP.race 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam Baldy 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
11 Michał Barabasz Bike Salon Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
14 Tomek Baran BodyiCoach Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
12 Cezary Baran 60 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
13 Tadeusz Baranowski Grupetto Warszawa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
15 Piotr Baron 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
16 Marcin Bartoszewski Zgrupka Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
17 Szymon Batkowski BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jarosław Bęben Centty One C1 Rinascalta 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
18 Taras Bereshchak Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jacek Bereza STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
19 Filip Bianche 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Szymon Biel Cube Szok Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
20 Mateusz Bieleń Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
21 Michał Bieniasz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
22 Sylwia Biernacka Morsy Ośno Lubuskie 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
23 Łukasz Biernacki Morsy Ośno Lubuskie 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
24 Piotr Biernacki Synergy Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
25 Sebastian Bigaj Iron Dragon Triathlon 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Bińczak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
543 Marcin Biniek Pentel 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Igor Błażowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
27 Paweł Błażowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
26 Izabela Blok 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
28 Tomasz Bodurka 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
29 Adam Bohusław Podhorecki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
30 Łukasz Boroński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartosz Borowicz COZMOBIKE TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartłomiej Borsuk 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
31 Jules Bremers 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adrian Broński 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
32 Tomasz Brzewski 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
33 Antoni Brzuski Brzuski Rowery - Narty 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Dawid Budziński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
34 Błażej Bugno 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
35 Piotr Bujak NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
37 Basia Buława Pentel 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
36 Wojciech Bulda 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
38 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
39 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
40 Adrian Burmer 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
41 Marek Bury BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
42 Piotr Butryn 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
43 Tomasz Cabaj 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
44 Kacper Cacko COZMOBIKE TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mariusz Cała Zbyszko Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
45 Krzysztof Celary 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
46 Jakub Chryczyk BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
47 Michał Chrzanowski 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Robert Chrząstek 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sebastian Chuchra Resurrection bike team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
48 Jacek Ciecieręga DKK Gryf Dębica 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Wacław Cielak 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Lukasz Cioch 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
49 Piotr Cudny MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
50 Kamil Cygan Goggle Pro Active Eyewear 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
51 Rafał Cygan Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
52 Sławomir Czapka BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
53 Cyprian Czarniecki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Czółno 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam Czuba Happy Tri Friends 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
54 Jerzy Czubaj 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
55 Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
56 krzysztof czyzewski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
62 GABRIELA DĄBROWSKA 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
57 Mateusz Dachowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
58 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
59 Karol Dałomis 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
EDWARD DANIEC SZOSOWA BOCHNIA 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
60 Marcin Daniek Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
61 Rafal Data 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Robert Dębicki Sport Serwis Sandomierz 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
63 Krystian Dec SGC 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
64 Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
krystian dratwa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Drobnikowski Huzar Bike Academy 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
65 Dariusz Drobot dr.drobot Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Bartosz Drozd 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
537 Sebastian Druszkiewicz IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
66 Michał Drzyzgiewicz www.kwitnaca.com 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
67 Aureliusz Duc-Syposz 2 x KUCE 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
68 Jerzy Duda 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
69 Kamil Dudek 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
70 Hubert Dudzik Java - Woda Alkaliczna 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
71 Darek Dudziński BIKE BROTHERS TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
72 Rafał Dychtoń 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
73 Jan Dyczko 60 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
74 Adam Dydo 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
75 Robert Dydo 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
76 Błażej Dyga Śląsk Kolarsko 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
77 Marcin Dyjak 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
78 Michał Dziama Synergy Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Dziuban 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Andrzej Erbel Zbożowa 21 Kielce 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
79 Maciej Etgens ROGELLI TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
80 Piotr Etgens 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
81 Miroslav Farkas ProSport Team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
82 Jacek Feliks 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
83 Jarosław Feliński 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
84 Mateusz Fiedurek ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
85 Krzysztof Figiel Cube Szok Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
86 Kamil Filipek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
87 Dawid Fiut TMD 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
88 Adrian Flur MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
89 Michał Fonał TrenujRower.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
90 Przemysław Fornek 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
91 Rafał Foryś DKK Gryf Dębica 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adam Fudali KS Luboń Skomielna Biała 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
92 Sławomir Furgała 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
93 jan gajda 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Krzysztof Gajewski 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
94 Jacek Gajewski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
95 Grzegorz Gancarz 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
98 Adam Gąsior BIKE BROTHERS TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Mateusz Gawełczyk CEZISteam 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
96 Adam Gawlik Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
97 Jacek Gawryszewski Centty One C1 Rinascalta 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam German 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
99 Wojtek Gibas-Nakatani OKR Passionbike 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
100 Maciej Giełzak JAS-KÓŁKA 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Renata Glazer Agregaty EPS System 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
Tomasz Glazer Agregaty EPS System 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
101 Albert Głowa JMP.race 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
528 jan głowacki WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Damian Głownia POLART NUTRAXX TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Bartek Gocał 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
103 Dariusz Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
105 Mateusz Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
102 Adrian Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
104 Dawid Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
106 Paweł Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
515 Karolina Gołaszewska LIBRA Cycling Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
HENRYK Golinski EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mieczyslaw Goral Trilewy Triathlon Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
108 Przemysław Gorczyca 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
107 Artur Gorczyca Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
109 Ryszard Gorczyca 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Ania Górecka 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Michał Górniak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Gorzkowicz GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
111 Vlastimil Gracík FORDACH TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
110 Peter Gracík FORDACH TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
516 Weronika Grosicka 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
112 Tomasz Grubka OKR Passionbike 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
113 Jakub Gryzło TrenujRower.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Damian Grzesiczek Kiwi Klub MTB 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
114 Grzegorz Grzywa 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
115 Arkadiusz Gubała Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
116 Wojciech J. Gubała Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
117 ANDRZEJ GULBA Pentel 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
KRZYSZTOF GULBA Pentel 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
118 Piotr Gumieniak BokserskAutoserwis 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
119 Agnieszka Gumienik BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
120 Krzysztof Gurgul Raso 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
121 Maciej Habrat 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
122 Jakub Haligowski IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Wojciech Hankus 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kacper Hanus 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
123 Tomas Hauser ProSport Team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
124 Jarosław Herman Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
125 Maryana Horlach Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
126 Ernest Horoszko SWR Sosbike Sanok 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
127 Viktor Huzov TSLFC 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
128 Marianna Ianiv Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
129 Krzysztof Irlik Greens 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
130 Viacheslav Ishchenko Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
131 Marcin Iwański JKK Jędrzejów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Waldemar Jabłoński EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Szymon Jabłoński 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
132 Jan Jabłoński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
133 Sylwester Jachna 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Jakubiec 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
134 Gabriel Janowski Niepokręce 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
135 JAKUB JANOWSKI 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
136 Artur Jarmołowicz Szymanowski Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
137 Maciej Jarmosz MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
138 Andrzej Jarosz 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
522 Filip Jarzyna WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
139 Izabela Jastrzębska 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
140 Marek Jaworski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
142 MARCIN JEŻ 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
141 Piotr Jeżewski Jafi sport bike team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
143 Dawid Job IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
144 Marek Juraszek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
146 Piotr Jurczyk Team 81 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
145 Paweł Jurczyk Team 81 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
147 Wojciech Kaczka 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
148 Karol Kaim 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
149 Andrzej Kalemba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
150 Łukasz Kalicki TrenujRower.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
151 Krzysztof Kamiński EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
152 Tomasz Kamiński Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
153 Konrad Kandefer 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
154 Mateusz Kaniecki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
155 Rafał Kapanowski 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
156 Aleksandra Kapłon Bike Salon Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Przemysław Karasek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
157 Maciej Karbowniczak ZORZA Tarnobrzeg 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
520 Marcin Karcz WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Aliaksei Kardzialiuk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
158 Mateusz Karkula IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
159 Grzegorz Karnas 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
160 Andrzej Karpiel 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
161 Radosław Kasperowicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
162 Rafał Kasprzak Team Livestrong 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
163 Marcin kasprzyk Marlin Usługi Wysokościowe Marcin Kasprzyk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
164 Rafał Kawa 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
165 Konrad Kaźmierczak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
166 Janusz Kędzierski wydolność.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
167 Jarosław Kielar 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tadeusz Kisza 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
168 Wojciech Klakla 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
169 Marek Klekot 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
170 Adrian Klesyk 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
171 Piotr Klimczak Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
172 Andrzej Klimczyk IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
173 Łukasz Kloc Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
174 Tomasz Kloc NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
175 Bartłomiej Kmak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
176 Juraj Kocergin ProSport Team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
177 Łukasz Kofin Power and Beauty Zabierzów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
178 Łukasz Kogutowicz BodyiCoach Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
179 Łukasz Konador 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
180 Grzegorz Kondora BorgWarner 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
182 Szczepan Konieczny http://AeroBike.EU 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
181 Adam Konieczny Luxa 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
550 Robert Konieczny LIBRA Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
183 Wojciech Konopka Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Jędrzej Konwerski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
184 Emil Kopek 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
185 Vitaliy Koretskуі Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Andrzej Kornaś KUKUCZSPORT.PL 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
186 TOMASZ KOSIBA 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
187 Piotr Kosiński 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
188 krzysztof kotarba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
189 Sylwester Kotarba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
190 Dawid Kotlarz KS Limanowa Forrest 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
191 Jakub Kotula CK BikeShop Miejski Rowerzysta 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
192 Mikołaj Kowalcze IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
193 Dawid Koza 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
195 Tadeusz Kozak BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
194 Artur Kozak BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
196 Piotr Koziarz SGC 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
197 Grzegorz Kozielec ProjectBIKE 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
198 Anastasiia Kramar Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
199 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
200 Adrian Krawczyk BodyiCoach Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
201 Andrzej Krawczyk Bike Team Łąkta Górna 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
518 Kacper Krawiec WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
203 Marcin Król 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
202 Dariusz Kronowski Greens Marszowiec 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
204 Dariusz Kruk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
205 Grzegorz Krupa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Krupa luxacycling.com 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
206 Michał Krystosiak MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
208 Tomasz Kubala 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
207 Grzegorz Kubala BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
209 Krzysztof Kubasiak Iron Dragon Triathlon 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
210 Monika Kuc 2 x KUCE 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
Robert Kucab KTC Krosno 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Robert Kuczmański Hi-End Tech Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
211 Przemysław Kudera 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
212 Tadeusz Kudera Centty One C1 Rinascalta 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
213 Radosław Kulesza Centty One C1 Rinascalta 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
214 Adrian Kulik 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
215 Kamil Kulpa Team Satel - Cycling & Running 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
216 Vladyslav Kushney Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
217 Michal Kusinski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
218 Ivan Kutuzov Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
219 Wojciech Kuziara 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
220 Mateusz Kuźmik IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
231 Krzysztof Łabno Rysianka Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
230 Jakub Łabno 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
221 Andrzej Lackowski wydolność.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
541 Krzysztof Łapsa Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
540 Szymon Łapsa WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
232 Mirosław Łątka Brzuski Rowery - Narty 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
222 Henryk Lazar TFF 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Łazowski iSport Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
223 Łukasz Lechowicz LECH-POL 4X4 TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
224 Maciej Lesiak MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
225 Tomasz Leśniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
226 Jan Leśniara 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Krzysztof Ligęska KSPO Dentinea 1A 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
227 Marcin Lipianin BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
228 Mikołaj Lipowski Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
229 Larysa Lubowiecka AGH cycling team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
233 Monika Mach-Wała NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
234 Tomasz Maciuszek 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Magiera 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Magiera 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Majcher Zbyszko Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
236 Karolina Majewska NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
235 Joanna Majewska NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
237 Paweł Makara 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Rafal Malecki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dariusz Malinowski BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
238 damian Malita NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
240 Andrzej Małysa IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
239 Katarzyna Małysa-Sonik IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
241 Michał Małysza Lekarska Grupa Kolarska 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
242 Bartłomiej Mańkowski SPRINT Gorzyce 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
535 Patryk Marcinkowski WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
243 Dariusz Marendziak Zbyszko Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
244 Karol Marszałek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Matłok Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
245 Michał Matłok Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Paweł Matłosz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Matusiak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
246 Stepan Matviiv Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
247 Tomasz Mazurczak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
248 Patryk Mazurek Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
249 Bartłomiej Mazurkiewicz PTC Przemyśl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
252 Radosław Mich 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
251 Piotr Michalski RAFAŁ kręci z nami 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
250 Andrzej Michalski KW Kraków / GP GOPR 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Michno Luxa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
255 Agata Miękinia LECH-POL 4X4 TEAM 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
256 Wojciech Miękinia LECH-POL 4X4 TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
253 Piotr Mierzwa Fil-Bike Rzeszó∑ 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
254 Kamil Mieszczak Jafi sport bike team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
257 Rafał Mika Niepokręce 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
258 Kasia Mikoś Pentel 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
259 Bartłomiej Milczanowski 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
260 Jędrzej Miśniakiewicz Pogoń Aptiv 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
261 Tomasz Miśniakiewicz Pogoń Aptiv 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Krzysztof Mitro 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
262 Przemysław Mońko RAFAŁ kręci z nami 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
263 Aleksander Morawiecki STEIZER 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
264 Mateusz Moskal EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
266 Sebastian Mruk EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
265 Mateusz Mruk EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
267 Kamil Mucha COMP TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Bartłomiej Mulik PCC PRUDNIK 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
268 Artur Musz iSport Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
269 Jakub Mytyś 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
JERZY MYZIA Szmyd Coaching 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
270 Vasyl Naboka Telemart 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
271 Łukasz Nadolski VeloGd 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Nawrot 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
272 Maryan Nazar Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
273 Krzysztof Niedzielski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
274 Tomasz Niedźwiecki Reanimacja Rowerowa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jarosław Niedźwiedzki Model Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
275 Bartosz Niepsuj iSport Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
276 Stanisław Niewiadomy Raso 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
525 Dariusz Niewiadomy WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
277 Wojciech Niewidok Peleton Wadowice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
278 Maciej Niewolański Łyda Musi Podawać 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
280 Tomasz Nowak Zbyszko Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
279 Paweł Nowakowski MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
281 Marcin Nycz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jakub Obitko Zwift.pl 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
282 Piotr Oczoś Łyda Musi Podawać 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
283 Maciek Okoniewski Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
284 Stanisław Okoński 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
287 Rafał Oleś Team Huron Masters 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
286 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
285 Marek Oleszkowicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
536 Zbyszek Orłowski IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Roksana Orzyszek 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
288 Robert Osika GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Katarzyna Osika OK Elektro 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Piotr Osmala SPRINT Gorzyce 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
289 Artur Osojca 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
290 Wojciech Ostrowski 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
292 Łukasz Pabiś erowery.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
291 Marek Pabisz 60 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
293 Daniel Packi TEAM HUROM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
294 Michał Palczak Pro-Familia Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
295 Wojciech Palczewski Bike Team Łąkta Górna 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
296 Yuriy Paliy Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
297 Andrzej Paluch Team Szalowa 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
298 Zbigniew Paluch 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
299 Adam Pamuła adimet 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
301 Miłosz Panyło 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
300 Artur Panyło 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
302 Natalia Pasek WM Triself 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
Malgorzata Pasiut Raso 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
303 WOJCIECH PASOWICZ Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
304 DARIUSZ PASZCZYK wydolność.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
305 Piotr Pawlica Dzida Jeleśnia 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
307 GRZEGORZ PAWŁOWSKI EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
306 Mieczysław Pawlukiewicz RAFAŁ kręci z nami 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
526 Błażej Pędzimąż WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
309 Michał Peliszko Fil-Bike Rzeszó∑ 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
308 Filip Peliszko Laluś Squad 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
DARIUSZ PELKA Jafi sport bike team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
310 Maciej Peszek STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Waldek Piątek 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
311 Jacek Piątek Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
312 Sebastian Piecha 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Robert Piegza Świątniki Górne Cycling 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
313 Kamil Piekarczyk BodyiCoach Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
317 Piotr Pięta 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
318 Tomasz Piętoń 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
315 Tomasz Pietruszka Iron Dragon Triathlon 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Ernest Pietruszka KTC Krosno 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
314 Roman Pietruszka BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Pietrycki 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Piotr Pietrzak TSS Lubcza 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
316 Szymon Pietyra Dzida Jeleśnia 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
320 Paweł Pilch 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
319 Jan Pilch 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
322 Wojciech Piróg Team Satel - Cycling & Running 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
321 Krystian Piróg JMP.race 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jacek Piskadło Nowy Styl Group Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
323 Bartłomiej Piskorz 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
324 Witold Pizło NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
325 Przemysław Plocek Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
326 Oskar Pluciński 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
327 Szczepan Płusa 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
328 Kostyantyn Pohodin TSLFC 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
marek pokorski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
329 Kamil Pomarański CYCLO TRENER TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Zuzanna Popielarska POC Division Poland 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
331 Mateusz Poręba BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
330 Marcin Poręba BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
332 Marcin Potępa Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
333 Dariusz Potoniec JAS-KÓŁKA 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
334 Daniel Prędkopowicz RAFAŁ kręci z nami 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
335 Mateusz Prokop 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzesiek Prucnal 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
336 Jarosław Prugar RAFAŁ kręci z nami 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
338 Sebastian Prusak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
337 Beata Prusak 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
Radoslaw Przadka wydolność.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
339 Adrian Puc Łyda Musi Podawać 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
340 Paweł Pukas Vipack Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
341 maciek pulchny Tazz team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
342 Jan Pupczyk 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
544 Jakub Putyło Centty One C1 Rinascalta 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
344 Maciej Puź MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
343 Grażyna Puź 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
345 Pawel Pyzik 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
346 Józef Rabski KS Luboń Skomielna Biała 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
347 Marcin Raczyński BORA-hansgrohe Fanclub Poland 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
348 Slawek Radzik 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Raźniak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
349 Marek Rechlecki Pogoń Aptiv 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
549 Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
351 Mateusz Rejch 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
352 Marcin Reszka Cube Szok Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
353 Michał Robak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
354 Michał Roch RGK Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
355 JAN ROGATKO 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
356 Ryszard Rogodziński Zbyszko Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
357 Mateusz Rogowski NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
358 Mateusz Romanek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartłomiej Rosiek Firman-bikes Kraków sklep serwis 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
359 Olaf Rozwadowski KUKUCZSPORT.PL 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Ruciński Zbyszko Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
524 Julia Rusnarczyk WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
361 Volodymyr Ryabtsev TriLewy 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
360 Sofiya Ryabtseva Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
362 Andrzej Rybicki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
363 Marcin Rybka 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
364 Rafał Rybka Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
365 Marcin Rydel Synergy Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
366 Konrad Rykała 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
367 Leszek Rząsa Laluś Squad 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
368 Witold Rzeszutek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
369 Kuba Sagan 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
370 Piotr Sajdak CYCLO TRENER TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
371 Natalia Sakowska 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
372 Mateusz Sałek 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mateusz Sarapata 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
373 Jakub Sarzyński Zbyszko Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
374 Aleksandra Sawicka ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
379 Paweł Sędzik 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
517 Dawid Sędzik 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
375 Adrian Sekuła RGK Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
376 Wojciech Sekuła Greens 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
377 Tomasz Seruga 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
378 Andrzej Seta Centty One C1 Rinascalta 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
380 DANIEL SICIŃSKI Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
381 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
382 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
542 Robert Siewniak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
383 Izabela Sikora HIGH5 POLSKA 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
384 Krzysztof Sikora BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
385 Maciej Sikora VARSO 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Simon 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
386 Krzysztof Siuzdak 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
387 Dominik Siwiec Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Janusz Siwiec 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
388 Arkadiusz Skalik 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
389 Miroslaw Skiba 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
390 Henryk Skrzeszewski Fartlek GO 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
391 Piotr Skrzyniarz 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
392 Tomasz Skrzyniarz MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
393 Marek Skupień 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
433 Jakub Śliwa posserwiscyclingteam 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Przemysław Słyś Jedlicze Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
434 Jan Śmietana AGH cycling team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
435 Łukasz Śmietanka 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
394 Krzysztof Smola Szmyd Coaching 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
523 Kacper Smreczek WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
436 Filip Śniadecki BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kamila Sojka Szmyd Coaching 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
398 Mirosław Sólnica BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
395 Konrad Sołtys 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
396 Anatoliy Sosnitskyy Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
397 Piotr Sozański 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
399 Marcin Spłuszka 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
400 Artur Sroka NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Anna-Maria Stachoń 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
401 Lukas Stachura ProSport Team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
402 Bartosz Staniszewski Centty One C1 Rinascalta 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
403 Maciej Stano 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
404 Piotr Stanuch 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
405 Jacek Staromłyński MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Staśkiewicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
519 Martina Stecka 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
406 Szymon Stefaniak 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
407 Patryk Stempak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
408 Miroslaw Stoklosa EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Stopyra Team Satel - Cycling & Running 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
409 Małgorzata Sucha PM Bike Racing Team 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
410 Arkadiusz Suchecki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wacław Sułowski Sport Serwis Sandomierz 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
411 Błażej Superson STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
412 Jakub Surówka Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
413 Andrii Svyrydovskyi 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
437 Stanisław Świąder EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
438 Monika Świerczewska MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Łukasz Świerczyński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
439 Łukasz Święs 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
414 Michał Swolkień 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Łukasz Sycz 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
415 krzysztof szadkowski Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
416 Cezary Szafraniec Tatra Cycling Events 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
417 Michał Szaliński MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
418 Wojciech Szarski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
419 Krzysztof Szary EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
420 Maciej Szczeciński Centty One C1 Rinascalta 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Maciek Szczepanik Resovia Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
421 Robert Szczuc Team Satel - Cycling & Running 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
422 Jacek Szczupak Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
527 dawid szczurek WLKS Krakus bbc CZAJA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
423 Adrian Szkwarek RAFAŁ kręci z nami 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
424 Marcin Szlachta 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
425 Robert Szot Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Sebastian Sztal Bike Room Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
426 Marcin Sztuka 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
427 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
538 Piotr Szurek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
428 Wacław Szwarc 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
429 Marcin Szydło Team Satel - Cycling & Running 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
430 Magdalena Szymańska iSport Team 60 km OPEN | OPEN K | Ziemia Gorlicka | K2 |
PAWEŁ SZYMAŃSKI KTC KIELCE 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
431 Hubert Szymonek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
432 Bartłomiej Szyszlak 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
440 Slawomir Tabis GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
442 WOJCIECH TARASEK WIEŚ - GÓRY - CHMURY 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
441 Józef Tarasek ROWER 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Wojciech Tkaczyk 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
443 Angelika Tlołka JAS-KÓŁKA 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
444 Arkadiusz Tłustowski 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
445 Krystian Toczek 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
446 Rafał Tokarczyk EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
447 Łukasz Tomala Bikehead 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
448 Piotr Tomana BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Grzegorz Tomasiak Mayday Team Lublin 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
449 Tomasz Toporkiewicz 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
450 Agnieszka Troinska Bike Salon Team 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
451 Jacek Troinski Bike Salon Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
TOMASZ TRZESZCZOŃ EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
452 Wojciech Tulik 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Tyrawa TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
453 Vitaliy Tyshkevych Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Szymon Urban Zdrowe Ceny Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
454 Grzegorz Urbaniak ZORZA Tarnobrzeg 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
455 Lubomirr Valko ProSport Team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
456 Andriy Verbytskyy TSLFC 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
457 Taras Voitovych Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
458 Serhii Vybach Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
459 Maksym Vyzniuk Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Wągiel 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
460 Mariusz Walas 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
461 Wojciech Walaszczyk Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
462 Sebastian Walczyński JacaCoach Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
463 Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
521 Jakub Waśniowski 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
464 AGATA WAWRZASZEK 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Marian wawszkiewicz Centrum aktywności 60 km OPEN | OPEN M | M5 | Ziemia Gorlicka |
465 Krzysztof Weberbauer Supreme Style Mates 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
466 Michał Węc PARA-PRO TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
467 Krzysztof Wiechna Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
468 Łukasz Wieczorek Pentel 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
469 Barbara Wierzgacz Alight Solutions 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
470 Staniaław Winiarski 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
471 Michał Wlazło 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
472 Mateusz Wojaczek RGK Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
473 Waldek Wojas 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
474 Marcin Wojciechowski Rico.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
483 Ziemowit Wójcik RAFAŁ kręci z nami 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
482 Patryk Wójcik IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Adam Wójcik 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
475 Marek Wojnarowski 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Wojtak Mikesz Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
476 Artur Wojtowicz 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
477 Jarosław Wolski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
478 Mateusz Wolski 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
480 Sławomir Woźniak Zbyszko Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
479 Michał Woźniak Zwift.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
481 Tomasz Woźniak Zwift.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Woźniak KM SPORT 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Wróbel 42sports.pl Cyclo Centrum 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
486 MARCIN WRÓBEL JAS-KÓŁKA 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
484 Krzysztof Wrobel 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
487 Robert Wróblewski Zwift.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
485 Rafał Wrożyna Jafi sport bike team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
488 Marek Wrzecionek 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
489 Łukasz Wyczesany Zdrowe Ceny Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dariusz Wylężek 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
490 SŁAWOMIR WYRZYCKI Regesta Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
491 Mateusz Wyszyński MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
492 Ireneusz Zaborowski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
493 Dominik Zając 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
494 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
495 Marta Zakharova Makeba Cycling Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
ŁUKASZ ZAKIELARZ IN Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
497 Roman Załęski 60 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
496 Jacek Zalewski 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
499 Marcin Zaremba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
498 Dariusz Zaremba 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
500 Wiesław Zawada 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
501 Maciej Zdonski TTS Cycling Club 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
507 Artur Zięba 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
502 Artur Zieliński MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
504 Łukasz Zieliński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
503 Konrad Zieliński NSB Sport Team Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
506 Marcin Ziemianek Raso 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
505 Kazimierz Ziemianek Raso 60 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
508 Małgorzata Zimnicka Huzar Bike Academy 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
509 Michał Ziomek Cfe polska 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Joanna Ziomek Cfe polska 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
511 Michał Ziułek TrenujRower.pl 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
510 Jakub Ziułek TrenujRower.pl 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Marcin Zub 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
512 Jerzy Żuber Żubery Zagórz 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
513 Jakub Żurek 72D ROWMIX JAVA TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Andrzej Zwierzchowski BiegunkaTeam 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
514 Maciej Żyra Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.