Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Brak cyklu

Impreza: Wyścig by Tomasz Marczyński 07.10.2018

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 601

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
Marcin Adamowski 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Mariusz Albertusiak Nector Fan Sport 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
290 Marcin Apostoł 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
160 Roman Auguściński 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
93 krzysztof bacik 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
209 Roman Badura ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Tomasz Bajak iSport Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
3 Adam Baldy 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
489 Mariusz Banach WM Triself 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
2 Tomek Baran 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
126 Paweł Baranowski MerCol Bike Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
354 Łukasz Barciewicz 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
229 Marcin Bartolewski Bquick Sportswear / conci.pl torby damskie 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Zbyszek Bartosik 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
105 Wojciech Bartyzel 72D Windsport powered by Oshee 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Konrad Bednarek 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
110 Mietek Berezik Nowotarski Klub Kolarski 112 km M6A | Open Mężczyźni | Open |
Marcin Bialik Movimento UKS PG Wojnicz 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
101 Tomasz Biedrawa 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
363 Marcin Bieniaś 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
428 Rafał Bigaj Decathlon Kraków Plaza 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
336 Marcin Biniek 72D Windsport powered by Oshee 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Andrzej Bisaga 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
138 Mateusz Biskup 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
99 Kamil Biskupski 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Łukasz Blak 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
210 Izabela Blok 72D Windsport powered by Oshee 112 km K2 | Open Kobiety | Open |
181 Marcin Błaszczyk Ymca Kraków 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
39 Marek Bobakowski Cinelli Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
337 Tomasz Bobrowski 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Tomasz Bodurka 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
175 Piotr Bogucki SCHR 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Artur Boratyn Diversey Team 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
438 Aleksandra Boroń Pentel Team 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
112 Bartłomiej Borsuk 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
224 Michał Brauliński Power of Science - Training Centre 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
436 JANUSZ BRONOWSKI 37 km Open | Open Mężczyźni | M6A |
330 Rafał Bryndza 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
163 Janusz Brzegowski KKSW KRAK 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
55 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-Kosiarki 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
202 Bogdan Buchta 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
81 Grzegorz Buła Sobiesław Zasada Automotive 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
459 Basia Buława Pentel 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
Łukasz Bunsch 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
333 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
100 Rafał Burdyszek 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
457 Piotr Bylinka Soudal Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
139 Jakub Cebula CST 7R MTB TEAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
153 Piotr Cebula 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
184 Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
200 Magdalena Chmielewska NaSzosie Team 112 km K4 | Open Kobiety | Open |
107 Mikołaj Chocieszyński 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
473 Karolina Chrapek BikeAtelier Team 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
294 Michał Chrzanowski 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Robert Chrząstek 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
480 Kamil Chwaliszewski Bike Team Łąkta Górna 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
439 Michał Chyżewski 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
317 Łukasz Cieślik 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
279 Robert Cogiel 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
344 Bartosz Cuper 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
238 Michał Cwynar IN MOGILANY CYCLING TEAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Dominika Cywicka 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
4 Jerzy Czajkowski 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
452 Adam Czapla Team Soudal 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
24 Michał Czarnecki Feeltz.cc 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
310 Katarzyna Czechowska-Madej Miłek Triathlon Team 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
adam czekaj 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
322 Jerzy Czubaj 37 km Open | Open Mężczyźni | M6A |
486 Andrzej Czulak Trzeci Pedał 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
468 Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała 37 km Open | Open Mężczyźni | M6A |
150 Mariusz Czykier 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
77 Łukasz Czyż Małopolska Policja 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
165 Rafał Czyż Niepokręcę 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Marcel DaChump 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
479 EDWARD DANIEC 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
342 Brygida Dębicka DKWS 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
78 Paweł Dębiński 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
227 Dominik Długosz Poc Division Poland 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
43 Konrad Dobosz 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
308 Adam Doleżek 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Bartosz Domagała 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
16 Mariusz Drabiński 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
krystian dratwa 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
319 Kamil Dudek Decathlon Kraków Plaza 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Szymon Dudek 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
286 Jakub Dybał Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
442 Kazimierz Dylawerski 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
300 Marcin Dymanus 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
63 Piotr Działowy La Bicicletta cafe 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
383 Jacek Dziuba Rowerowa Siesta 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Andrzej Dziura 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
29 Małgorzata Fac 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
213 Roberto Almazan Fernández Team 00 Granada 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Marcin Fica Sklepbicykl.pl- Perfectsource 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
67 Krzysztof Fijak 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
6 Bartłomiej Flak 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
278 Damian Franuszkiewicz 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
282 Wojciech Fraś 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
399 Adrianna Fryc 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
400 Dorota Fryc 37 km Open | Open Kobiety | K5 |
401 Dariusz Fryc 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Łukasz Gądzik Rolmet 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Krzysztof Gajda Jedlicze Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
62 Nikodem Gajewski 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Konrad Gałązka 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Yurii Garbaruk Garbaruk Lightweight Components 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
149 Wiesław Gaszyński 112 km M6A | Open Mężczyźni | Open |
Marcin Gawęda 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
476 piotr gawliczek 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
421 SŁAWEK GAWLIK 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
303 Michał Gbyl CADM Racing Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
357 Marcin Gemza W&K Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Maciej Giełzak Jas-Kółka 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
226 marta glasenapp 112 km K2 | Open Kobiety | Open |
318 Renata Glazer Agregaty EPS System 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
324 Tomasz Glazer Agregaty EPS System 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
335 marcin głowacki 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Damian Gocał Z-TOWN 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
465 Przemysław Gorczyca 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
340 Tamara Górecka-Werońska Profidea Kraków 37 km Open | Open Kobiety | K4 |
25 Michał Górniak 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
146 Angelika Grabiec Jas-Kółka 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
92 Jan Graboń 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Tomasz Grabowy Agregaty EPS System 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Marcin Grela Krwawe Suty Run & Bike 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
17 Piotr Grochowski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
7 Tomasz Grubka OKR Passionbike 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Jan Grzempa Twomarksport Bielsko Biala Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Sławomir Grzesiak GATTA BIKE-RS 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
57 Rafał Grzywacz WM Triself 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
123 Renata Guberniak 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
389 ANDRZEJ GULBA Pentel 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
437 KRZYSZTOF GULBA Pentel 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
129 Mateusz Gurdak 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
27 Jarosław Gurdek 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Grzegorz Guzik 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
178 Jarosław Guzik 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
382 Dominik Guzy 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
5 Krystian Gwizdała PeLuCza 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Michał Gzyl TOMAR 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
207 Maciej Habrat 72D Windsport powered by Oshee 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
182 Mateusz Hajder 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
135 Jakub Haligowski IN MOGILANY CYCLING TEAM 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
281 Wojciech Hankus 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
234 Wojciech Hoffmann Zwift.pl 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
134 Marek Hupka Niepokręcę 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
121 Jarek Idzik Pentel Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Sebastian Inglot 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
450 Krzysztof Irlik 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
Dariusz Iwan 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
41 Szymon Jabłoński 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Filip Jachura 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Hubert Jakubowski SWR SOSbike Sanok 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
425 Łukasz Jambor 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
196 Bogusław Janczur Team Soudal 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
176 Adam Janecki ABM S.A. Wyposażenie Sklepów 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
292 Mariusz Jankowicz 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
8 Gabriel Janowski Niepokręcę 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Szymon Jarzębowski Kiedyś, RAZ, razem pojechaliśmy trening 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
127 Wojciech Jastrzębski K.S. Tęcza 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
462 Jacek Jawor 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
424 Henryk Jaworek 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
Paweł Jaźwa TEAM SATEL 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
115 Marcin Jędrzejczak K.S. Tęcza 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
89 Michal Jelonek Horeca Invest Rally & Racing 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
76 Waldemar Jereczek Szosowa Bochnia 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
152 Janusz Jeż Ehaki 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Sebastian Jeż eHAKI.pl 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
48 Dawid Job IN MOGILANY CYCLING TEAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
346 Grzegorz Jończyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
385 Zbigniew Jończyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
Marek Juraszek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
90 Kamil Jurczak 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
91 Grzegorz Jurczak 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
299 Piotr Jurczyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
305 Paweł Jurczyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
441 Jacek Kaczmarczyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M6A |
384 Piotr Kaczmarski MerCol Bike Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
203 MICHAL KACZURA LondonSAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
314 Karol Kaim 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
83 Piotr Kalbarczyk 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
328 Łukasz Kalina 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
42 Michał Kalinowski Bike Concept 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
45 marcin kalita 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Robert Kałuża 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Marta Kamińska CYKLO/ NEXUS Team 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
37 Mateusz Karkula IN MOGILANY CYCLING TEAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
291 Andrzej Karpiel 37 km Open | Open Mężczyźni | M6B |
301 Michał Kasprzyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
233 Andrzej Kasprzyk Black Horse Team 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
306 Małgorzata Kaszuba 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
351 Konrad Kaźmierczak 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
156 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
471 Agnieszka Kerth BikeAtelier Team 37 km Open | Open Kobiety | K4 |
151 PIOTR KIEŁKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
44 tadeusz kisza Konstruktor 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
216 Adrian Klesyk 72D Windsport powered by Oshee 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
413 Piotr Klimczak 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
454 Andrzej Klimczyk IN MOGILANY CYCLING TEAM 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Szymon Klimkowski Gucwa Velo Trainer 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
204 Damian Klusek Decathlon Kraków Plaza 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
183 Michał Kluska 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
369 Marek Kłoda Sobiesław Zasada Automotive 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
22 Tomasz Kmiecik Niepokręcę 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
94 Sylwester Kmiecik 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
186 Marcin Knapczyk 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Rafał Kochan Rowerowa Siesta 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
211 Łukasz Kofin 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Szymon Kogut Team Hurom Masters 112 km M6A | Open Mężczyźni | Open |
9 Łukasz Kogutowicz Bike Team Łąkta Górna 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
19 Paweł Kokot Kukson Racing Team 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
70 Jarosław Kołodziejczyk Cyklu Jura Zabierzów 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Konrad Kołodziejski Szosa Kujawy 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Robert Konieczny 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Wojciech Konopka Grupetto Gorlice 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Jędrzej Konwerski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
464 Mateusz Kopecki 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
449 Robert Kopyto 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
403 Robert Korajda 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
371 Elzbieta Kordos 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
289 Andrzej Kornaś KUKUCZSPORT.PL 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
370 Radoslaw Korzec Sobiesław Zasada Automotive 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Marcin Korzeniowski AGROCHEST TEAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
455 Anna Kos 72D Windsport powered by Oshee 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
361 Konrad Kościółek 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
195 Bartosz Kosmala 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
103 Michal Kosmowski dotsport racing team / trinergy 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
120 Marcin Kowal 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
38 Paweł Kowalczyk 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
395 Krzysztof Kowol 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Jacek Kozioł 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
Marek Kozłowski SST LUBCZA 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Bartłomiej Kozyra 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
201 Grzegorz Kramek 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
32 Adrian Krawczyk BodyiCoach Cycling Team 112 km M1 | Open Mężczyźni | Open |
313 Andrzej Krawczyk Bike Team Łąkta Górna 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Piotr Krawczyk REAL 64-STO 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
159 Tomasz Kremer Diversey Team 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
231 Krzysztof Król-Magiel 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
367 Dariusz Kronowski Greens Marszowiec 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
470 Franciszek Krupa 37 km Open | Open Mężczyźni | M6B |
415 AGNIESZKA KRUTNIK K.S. Tęcza 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
Marcin Krzak MPEC S.A. w Krakowie 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Artur Krzemień TT Plast 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
73 Piotr Krzynowek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
217 Krystian Krzystolik Team Soudal 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
283 Karol Krzysztoń Gran Fondo Nowa Huta 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
414 Rafał Krzysztoń 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
408 Przemysław Krzywodajć Chodźże na Rower 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Piotr Krzyworączka 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
405 Karol Krzyżowski 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
189 Paweł Kubicki 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Monika Kuc 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
Łukasz Kucharski Celironman 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
402 Paweł Kukla 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
472 Janusz Kukla 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
463 Karolina Kukuła Profidea Kraków 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
12 Szymon Kulawiak AnyMind 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Jacek Kulon 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
66 Dominik Kułaga Mybike.pl X-Bionic 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
85 Przemysław Kuniej 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Robert Kupiec BIKEHEAD 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Robert Kuriata 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
445 Marek Kurleto Damech Kurleto 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Mateusz Kuźmik NSB Inżynieria-Trilux Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
446 Dawid Kwapisz SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
422 Mateusz Kwiatkowski Ebicom Pm Bike Racing Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
364 Anna Lachowska 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
20 Michal Laska CADM Racing Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
144 Wojciech Lasoń 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
236 Mateusz Laszczyk AGROCHEST TEAM 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
197 Łukasz Lechowicz 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
198 Dariusz Lechowicz 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
411 Piotr Legomski 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
353 piotr libuda 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Krzysztof Ligęska 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
407 Janusz Loos Chodźże na Rower 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
212 EMILIO VICTORIA LOPEZ Team 00 Granada 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Larysa Lubowiecka 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
Tomek Lubowiecki 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Daniel Luraniec 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
453 Wojciech Łabędź 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
223 Mariusz Łabędzki 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
Krzysztof Łabno Rysianka Team 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
349 Damian Łachmanek Amator niedzielnej rundy 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Krzysztof Łuczkowiec Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
347 Ewa Łysik 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
366 Marta Łysoń CADM Racing Team 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
477 Tomasz Maciuszek 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
323 Marcin Madejski CADM Racing Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
218 Mateusz Madejski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
106 Grzegorz Madry 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Tomasz Magiera 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
312 Ewa Maj 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
64 Tomasz Majcher 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
108 Marta Maksymiuk K.S. Tęcza 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
Marcin Makuch 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Marek Malarz 37 km Open | Open Mężczyźni | M6A |
326 Karol Malec 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Dariusz Malinowski GATTA BIKE-RS 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
240 Adam Małek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
122 Paweł Marciniak Nowotarski Klub Kolarski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
444 Ewa Marciniak Nowotarski Klub Kolarski 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
114 Wojciech Markiewka Gomola Trans Airco 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
35 Karol Marszałek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
416 Jarosław Maślanka Pega Cycling Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
119 Mateusz Matrejek Szosowa Bochnia 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Maciej Matusiak 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Monika Mazur 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
Rafał Mazur Łabowa 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
309 Marek Mazurkiewicz 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
295 Piotr Melon MAKALU TEAM 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
47 Szymon Miazga EWODD TEAM 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Jaroslaw Michalec 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
304 Marzena Michalik CADM Racing Team 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
206 Rafał Michoń KKSW KRAK 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
321 Karol Michura 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
124 Jakub Miczołek 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
142 Wojciech Miękinia SPOKOJNIE SPOKOJNIE 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Raphael Mielke Ymca Kraków 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
140 Mateusz Mierniczek 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Adam Mijakowski MIJAKOWSKI Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
125 Rafał Mika Niepokręcę 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
36 Piotr Mikoluk 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
375 tomasz mikołajczyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
339 Kasia Mikoś Pentel Team 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
Bartłomiej Milczanowski ETERNIA 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
109 Michal Milewicz Red Bull 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
284 Seweryn Misa JGS TREK BIKE TEAM 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Bartosz Miśkiewicz TriWise 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Piotr Młynarski Niepokręcę 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Karolina Mochylska 112 km K2 | Open Kobiety | Open |
341 Krzysztof Mosoń 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Agata Motyl-Adamczyk Niepokręcę 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
232 Kazimierz Mrówka 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
377 Michał Mrowka 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Wojciech Mróz 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
194 Tomasz Mrożek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
430 Maria Mściwujewska 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
Kamil Mucha COMP TEAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
59 Mateusz Mucha 72D Windsport powered by Oshee 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Marcin Mucha 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
381 Kamil Muniak KUKUCZSPORT.PL 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
320 Grzegorz Musiał APLA.krakow.pl 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
102 Dawid Musiał Hager 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
487 Maciej Myrlak 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Marcin Mystkowski Legion Serwis 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
98 Sebastian Nanek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
21 Maciej Nieć 72D Windsport powered by Oshee 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
426 Tomasz Niedojadło Talenthouse.pl 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
215 Adam Nierzwicki 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
419 Janusz Niewielski 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
52 Michał Niziurski 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
315 Grzegorz Nosek 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Piotr Nowacki Ośka Warszawa 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
167 Kasia Nowak Drużyna TVN 112 km K5 | Open Kobiety | Open |
Paweł Nowakowski Mybike.pl X-Bionic 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Jakub Obitko SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
53 Dominik Oględziński 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Konrad Ogłaza 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
447 Oskar Olczak 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
214 Domingo Atero Olmos Team 00 Granada 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
18 Henryk Olszowski 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
40 Artur Olszynka 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
356 Tomek Olszynka 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
157 Tomasz Ostojicz Diversey Team 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
72 Sławomir Pabian Górny Śląsk Silesia Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Marcin Pach BodyiCoach Cycling Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
365 Mateusz Pachnik 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
280 TOMASZ PAJAK 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
30 Sebastian Pajdzik Gucwa Velo Trainer 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
406 Wojciech Palczewski Bike Team Łąkta Górna 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
331 Wiktor Paliwoda K.S. Tęcza 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Adam Pamuła adimet 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
87 Natalia Pasek WM Triself 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
88 Kamil Pasek WM Triself 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
54 Karol Pastwa 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
222 Cyprian Paulanis Mybike.pl X-Bionic 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
343 Michał Pawłowski 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
104 Bartosz Pękowski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
187 Mariusz Piasecki Gatta bike rs 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
130 Jan Piątkiewicz 72D Windsport powered by Oshee 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Piotr Piechnik SPOKOJNIE SPOKOJNIE 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Waldemar Pieczara 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
397 Kamil Piekarczyk Bike Team Łąkta Górna 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
388 Kuba Pieróg Woda Java - Supober 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Jerzy Pierzchalski Pierzchalski Cycling Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
46 Artur Pierzyński Warach-Rowery 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
338 Wojciech Pietrycki 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
172 Jan Pilch TKKF UKLEJNA Myślenice 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
Piotr Piłat 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
225 Krystian Piróg Thule - JMP 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Waclaw Piskorek 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
180 Bartłomiej Piskorz 72D Windsport powered by Oshee 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
386 Tomasz Piszczek Niepołomice Biegają 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
325 Anna Płócienniczak Kluski Leniwe 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
137 Tomasz Podczaszy 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Michał Podolak 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
417 JACEK PODUFALSKI 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
443 Katarzyna Polakowska Rystor Pentel Team 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
393 Jerzy Poniedzialek Rowerowa Siesta 37 km Open | Open Mężczyźni | M6B |
379 Bartosz Popardowski 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Jakub Popławski weterynarz.pl/Bike U Up 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Tadeusz Popławski weterynek.pl/BIKE U UP 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
230 Mateusz Poręba GATTA BIKE-RS 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
228 Marcin Poręba GATTA BIKE-RS 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
161 Arkadiusz Posmyk Diversey Team 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
162 Mariola Posmyk Diversey Team 112 km K4 | Open Kobiety | Open |
Mateusz Prokop 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
332 Krzysztof Prośniak 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
334 Jakub Prośniak 37 km Open | Open Mężczyźni | M1 |
311 Marek Przybyło Cisco Kraków 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Michał Przybysz Varso 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
285 Krzysztof Puchałka Berdyk Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
474 Tomasz Put 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Robert Puzoń 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
82 Bartłomiej Pyzioł 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Marcin Raczyński 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Daria Radczuk 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
Rafał Radwanek 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Dorota Rajska Klub Kolarstwa Torowego Wiraż 112 km K4 | Open Kobiety | Open |
65 PAWEŁ RAJTAR 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
192 Krzysztof Rajtar 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
86 Michał Ranik Goggle Pro Active Eyewear 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
141 Michał Robak 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
155 Grzegorz Rogoziński Diversey Team 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
Mateusz Romaszko Pogoń APTIV 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
51 Paweł Romek 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Bartłomiej Rosiek Firman-bikes 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
61 Andrzej Różański 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
296 Olaf Rozwadowski KUKUCZSPORT.PL 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Joanna Rumińska-Pietrzyk WM Triself 112 km K4 | Open Kobiety | Open |
grzegorz rusin JGS TREK BIKE TEAM 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Jakub Rusin JGS TREK BIKE TEAM 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
75 Marek Rusiniak 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
26 Andrzej Rybicki 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
15 Rafał Rybka Tanie Odżywki.pl Cycling Team 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
448 Ryszard Rydzewski 37 km Open | Open Mężczyźni | M6A |
71 Konrad Rykała 72D Windsport powered by Oshee 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Leszek Rząsa Laluś Squad 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
456 Andrzej Saja 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
329 Tomasz Salachna 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
Andrzej Salwiński 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
170 Michał Samek Chodźże na Rower 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
373 Tomasz Sapeta Software Mansion CC 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
359 Marcin Sawuła 72D Windsport powered by Oshee 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
368 Damian Ścieszka Sobiesław Zasada Automotive 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
433 Wojciech Sekuła Greens Marszowiec 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
221 DANIEL SICIŃSKI ŁTC 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
68 Paweł Sieczkowski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
193 Janusz Siedlak 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
237 Bartosz Sikora Supreme Style Mates 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
387 Izabela Sikora HIGH5 POLSKA 37 km Open | Open Kobiety | K2 |
435 Krzysztof Sikora GATTA BIKE-RS 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
28 Arkadiusz Skalik 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
MATEUSZ SKARŻYŃSKI bikeBoard 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
239 marek skowronek 112 km M6A | Open Mężczyźni | Open |
398 Maciej Skowronski Jutro też wam uciekniemy 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
205 Monika Skowyra 72D Windsport powered by Oshee 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
Daria Skrzypek Goggle Pro Active Eyewear Team/CityZen 112 km K2 | Open Kobiety | Open |
49 Piotr Skubisz Śląsk Kolarsko 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Leszek Śledziński Jednoślad.pl 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
484 Antoni Słaboń 37 km Open | Open Mężczyźni | M6A |
Michał Słowik Yellow Cargo Express 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
79 Daniel Smolarz Gomola Trans Airco 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
475 Filip Śniadecki GATTA BIKE-RS 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
440 Konrad Sołtys 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
358 ALBERT SOSNAL Niepokręcę 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
133 Artur Sosnal Niepokręcę 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
131 Marcin Spłuszka 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
288 DAREK STANASZEK 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Piotr Staniszewski VivaBici 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
355 Daniel Stankiewicz 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
394 PAWEŁ STARZYCKI CHOMA SPORT TRENER 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
466 Jerzy Starzyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M6A |
429 Paweł Starzyński 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
287 Krzysztof Stawarz happy TRI friends 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
147 Arkadiusz Stefaniak WALBET TEAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
60 Sebastian Stępniewski Kluski Leniwe 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Jacek Stokłosa StoklosaTEAM 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
483 Maciej Stromczyński 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Małgorzata Sucha Ebicom Pm Bike Racing Team 112 km K4 | Open Kobiety | Open |
Arkadiusz Suchecki 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Kamil Świech Ymca Kraków 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
111 Rafał Świerczyński 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
179 Marcin Świrek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
469 Łukasz Sycz 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
166 Cezary Szafraniec Nowotarski Klub Kolarski 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
117 Michał Szarek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Krzysztof Szary BikeAtelier Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
97 Krzysztof Szczecki 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
392 Renata Szczepanik Profidea Kraków 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
113 Jacek Szczupak 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
404 Sylwia Szeliga 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
23 Adrian Szostak Nector Fan Sport 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
390 Marcin Szóstak T-Mobile Sport Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
154 Marcin Sztuka 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
451 Nina Szumny 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
132 Wacław Szwarc 72D Windsport powered by Oshee 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
168 MARIUSZ SZYC GILICKI BIKE TEAM 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
360 Kamil Szyłkiewicz Awangarda Narciarstwa 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
372 Marek Szymaniec bikeBoard 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
169 Bartłomiej Szyszlak Decathlon Kraków Plaza 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
307 Monika Tofilska 37 km Open | Open Kobiety | K4 |
Karol Tomaszewski Mustang Pasłęk 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
316 Tomasz Tomczok CADM Racing Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
136 Krystian Toporowski Grupetto Kluczbork 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
171 Arkadiusz Traciak Pentel Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
327 Maciek Trzciński 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
84 Bogdan Trzópek 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Wojciech Tulik 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Michał Turski BikeAtelier Team 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
297 Karol Tutaj 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
34 Krzysztof Tutaj 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
33 Maciek Twardowski ABM S.A. Wyposażenie Sklepów 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
69 Marek Tylek 72D Windsport powered by Oshee 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
345 Grzegorz Tympalski 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
293 Mirosław Tyrpa Skawina 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
481 Andrzej Uhl Dotfizjo 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
467 Piotr Ujma Bałtyk Kraków 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
177 Marek Urban 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Grzegorz Urbaniak ZORZA TARNOBRZEG 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
143 Damian Urbański MTBB - BIELSKA DRUŻYNA MTB 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
461 ŁUKASZ URYCH Soudal Team 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
460 Paweł Wadowski Volvo Team Wadowscy 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
458 Szymon Wągiel 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
199 SŁAWOEMIR WĄGROWSKI GILICKI BIKE TEAM 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
128 Robert Wajda Niepokręcę 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
350 Joanna Wapniewska 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
420 Łukasz Warchoł 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
235 WOJCIECH WARZYŃSKI DOBRE SKLEPY ROWEROWE 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Jarosław Wąs Super-Pharm team 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
208 Adrian Wasielewski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
13 Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
378 Grzegorz Wawok 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
158 Artur Wawrzeń Gomola Trans Airco 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
14 Krzysztof Weberbauer Supreme Style Mates 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
396 Amadeusz Weberbauer SPOKOJNIE SPOKOJNIE 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
174 Katarzyna Wełna 72D Windsport powered by Oshee 112 km K2 | Open Kobiety | Open |
423 Robert Wende Cycling Pyskowice 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
485 Paweł Weroński Profidea Kraków 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
148 Marcin Wicherkiewicz 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Slawomir Wiechec 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
74 Łukasz Wieczorek 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Barbara Wierzgacz Alight Solutions Team 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
409 Michał Wilkołek 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
376 Tomasz Wilkosz 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
410 Alina Wiśniewska - Kukla 37 km Open | Open Kobiety | K5 |
Mateusz Witkowski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
145 Michał Wlazło SPOKOJNIE SPOKOJNIE 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
488 Piotr Włodarczyk 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
220 Waldek Wojas 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
96 aleksander wójcik TriWise 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
391 Marcin Wójcik 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
173 Marek Wojnarowski 72D Windsport powered by Oshee 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
118 Artur Wojtowicz 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
188 Mieczysław Wójtowicz 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
10 Jarosław Wolski 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
11 Mateusz Wolski 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
80 Marcin Wolski Wolscy Brothers Triathlon Team 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Marcin Wołek 7bikes.pl 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
Michał Woźniak Zwift.pl 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Tomasz Woźniak Zwift.pl 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
482 Jakub Woźniak Dotfizji/Hurom 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
277 Bartłomiej Woźnica 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
431 Paweł Wróbel 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
190 MARCIN WRÓBEL Jas-Kółka 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Robert Wróblewski Zwift.pl 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
164 Rafał Wrożyna JAFI SPORT BIKE TEAM 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
276 Marek Wrzecionek 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
Łukasz Zając 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
434 Dominik Zając 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
185 ŁUKASZ ZAKIELARZ IN MOGILANY CYCLING TEAM 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
298 Paweł Zapalski 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Piotr Zarzycki 112 km M2 | Open Mężczyźni | Open |
Tomasz Zasada 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
348 Marcel Zasępa 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
418 Tomasz Zawada Software Mansion CC 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
478 Wiesław Zawada 37 km Open | Open Mężczyźni | M5 |
362 Kacper Zborowski 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
58 Marcin Zdebski 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
95 Sylwester Żebro Peleton Wadowice 112 km M5 | Open Mężczyźni | Open |
380 Jadwiga Żebro 37 km Open | Open Kobiety | K5 |
412 Aleksdandra Ziaja Token Grupa Instalbud Wilga Golkowice 37 km Open | Open Kobiety | K1 |
374 Tomasz Zięba Nowotarski Klub Kolarski 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Grzegorz Ziebro BIKEHEAD 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Michał Zieliński 37 km Open | Open Mężczyźni | M4 |
Jacek Zielonka TriWise 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Małgorzata Zimnicka Huzar Bike Academy 112 km K3 | Open Kobiety | Open |
Jakub Zimowski 112 km M4 | Open Mężczyźni | Open |
427 Marcin Ziółek 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
432 Jakub Ziółek 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
Joanna Ziomek CFE Team 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
191 Michał Ziomek Cfe polska 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Michał Ziułek TrenujRower.pl 37 km Open | Open Mężczyźni | M2 |
56 Andrzej Zmaczyński Trivagin 112 km M3 | Open Mężczyźni | Open |
Patrycja Żmuda 37 km Open | Open Kobiety | K3 |
302 Łukasz Zugaj Bike Team Łąkta Górna 37 km Open | Open Mężczyźni | M3 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.