Lista uczestników

XXIII Rajd wokół Tatr 26.08.2018

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Limit uczestników został wyczerpany. Zgłoszenia nie są już możliwe, a osoby, które nie opłaciły startu w Rajdzie znajdują się na liście rezerwowej. W sprawach Rajdu prosimy kontaktować się z Organizatorem: biuro@jmpsport.com.pl


: 494

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
ŁUKASZ ACHTELIK Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
2 Marcin Adamczyk Rowerowy Wieluń Rajd Rekreacyjny
3 Robert Adamski Rajd Rekreacyjny
4 Lukasz Andrzejewski FTI Racing Team Rajd Rekreacyjny
5 Grzegorz Antolak Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
6 Piotr Bajerowicz Rajd Rekreacyjny
Alicja Bałajewicz Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
7 Władysław Balakowicz Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
8 Kamil Banaśkiewicz Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
9 Artur Baran Rajd Rekreacyjny
Karol Barzyk Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Paweł Berdyczko Lista rezerwowa BERDYK Team Rajd Rekreacyjny
10 Hubert Betlej K.T.O. z Krakowa Rajd Rekreacyjny
11 Artur Błaszak TBT Poznań Rajd Rekreacyjny
12 Anna Błażusiak Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
14 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
15 Tomasz Bobrowski Rajd Rekreacyjny
16 Łukasz Bocheński Rajd Rekreacyjny
Marcin BORKOWSKI Lista rezerwowa Polski Klub MTB Rajd Rekreacyjny
17 Aleksandra Boroń Rajd Rekreacyjny
18 Bartłomiej Borsuk Rajd Rekreacyjny
19 Darek Boruch Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
20 Adam Boruta Rajd Rekreacyjny
21 Jerzy Boryczko Rajd Rekreacyjny
22 Maciej Brener Kuźnia Triathlonu Rajd Rekreacyjny
Rafał Brodowski Lista rezerwowa Polski Klub MTB Rajd Rekreacyjny
23 Józek Brzuchacz Rajd Rekreacyjny
24 Grzegorz Bugaj Rajd Rekreacyjny
25 Adam Bujak Rajd Rekreacyjny
26 Kamil Bujak Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
27 Paweł Bujak Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
28 Marcin Burchaciński Rowerowy Wieluń Rajd Rekreacyjny
29 Witold Burchaciński Rajd Rekreacyjny
30 Tomasz Buśko Motive home Rajd Rekreacyjny
31 Piotr Caboń Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
32 Artur Caputa Sports Camp Rajd Rekreacyjny
33 Arkadiusz Cebula Squadra Cipolla Rajd Rekreacyjny
34 Justyna Cebula Squadra Cipolla Rajd Rekreacyjny
35 Karol Cegielski Rajd Rekreacyjny
36 Lukasz Chachlowski Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
37 Roman Chodzba Rajd Rekreacyjny
38 Krzysztof Chołda Rajd Rekreacyjny
39 Cezary Chowaniec Rajd Rekreacyjny
40 Bartłomiej Chronowski More Club Rajd Rekreacyjny
41 Michał Chrzanowski Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
Robert Chrząstek Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Paweł Chwała Lista rezerwowa Peleton Wadowice Rajd Rekreacyjny
42 Paweł Cibis Rajd Rekreacyjny
43 Krzysztof Cierpioł Rajd Rekreacyjny
Barbara Ciesielska Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
44 Marek Cieslak Rowerowy Wieluń Rajd Rekreacyjny
45 Leszek Ciężobka Rajd Rekreacyjny
46 Piotr Cubrzyński GSK Horyzont Rajd Rekreacyjny
47 Marcin Cur Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
48 Adam Cyba Rajd Rekreacyjny
49 Piotr Cygan Rajd Rekreacyjny
50 Ziemowit Cyra Bikeholicy Rajd Rekreacyjny
51 Adrian Czaban MNR Rajd Rekreacyjny
Waldemar Czado Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
52 Piotr Czaja Rajd Rekreacyjny
53 Krzysztof Czarny Rajd Rekreacyjny
Krzysztof Czechowski Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
54 Arkadiusz Czerniawski Rajd Rekreacyjny
Jarek Czyż Lista rezerwowa Huzar Bike Academy Rajd Rekreacyjny
58 Joanna Dąbrowska Rajd Rekreacyjny
59 Tomasz Dąbrowski Rajd Rekreacyjny
55 Marcin Dadas Rajd Rekreacyjny
56 Janusz Dadok Rajd Rekreacyjny
57 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team Rajd Rekreacyjny
61 Paweł Dębiński Atol Bike Rajd Rekreacyjny
60 Michał Depta Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
62 Łukasz Dłubacz Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
63 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
64 Michał Domin Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Paweł Drajczyk Lista rezerwowa Orange IRON Team Rajd Rekreacyjny
65 Joanna Dubienko UNLIMITED-SPORT.PL Rajd Rekreacyjny
66 Krzysztof Dybczak Sports Camp Rajd Rekreacyjny
67 Błażej Dyga Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
68 Grzegorz Dziarkowski Rajd Rekreacyjny
69 Łukasz Dzidek Peleton Wadowice Rajd Rekreacyjny
70 Karsten Eiserbeck Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
71 Szymon Fajferek Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
72 Maksymilian Fiedor Rajd Rekreacyjny
Przemyslaw Filipczyk Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
73 Tomasz Foltak Rajd Rekreacyjny
74 Marcin Forajter Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
76 Jeremiasz Frączek OTR Kraków Rajd Rekreacyjny
Paulina Frączek Lista rezerwowa fRUNczello Rajd Rekreacyjny
75 Maciek Franas Rajd Rekreacyjny
77 Tomasz Fryźlewicz Rajd Rekreacyjny
78 Mariusz Furczoń Rajd Rekreacyjny
Przemysław Gacek Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Łukasz Gajda Lista rezerwowa Sports Camp Rajd Rekreacyjny
80 Konrad Gałązka Rajd Rekreacyjny
81 Grzegorz Gałczyński Rajd Rekreacyjny
79 Beata Galica - Drabik Rajd Rekreacyjny
Alina Gargaś Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
82 Paweł Gasior Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Alen Gavranovic Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
83 Piotr Gawęda Rajd Rekreacyjny
84 Maciej Gawroński Cafe Racing Rajd Rekreacyjny
85 Piotr Gembrowicz Rajd Rekreacyjny
86 Wojciech Gertz Rajd Rekreacyjny
87 Jerzy Gęsicki Rajd Rekreacyjny
88 Mikołaj Głodziak Rajd Rekreacyjny
89 Marcin Górka UNLIMITED-SPORT.PL Rajd Rekreacyjny
Wojciech Gorol Lista rezerwowa Tenneco Rajd Rekreacyjny
90 Jan Graboń Rajd Rekreacyjny
91 Tomasz Grabowski Bikeholicy Rajd Rekreacyjny
92 Jakub Graczyk Sports Camp Rajd Rekreacyjny
93 Krzysztof Gradowski Rajd Rekreacyjny
94 Marcin Groblicki Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
95 Marcin Grubarek Rajd Rekreacyjny
96 Wojciech Gruszka Rajd Rekreacyjny
Paweł Gryglewski Lista rezerwowa BIKEGARAŻ Rajd Rekreacyjny
97 Tomasz Grzybek Rajd Rekreacyjny
98 Renata Guberniak Rajd Rekreacyjny
99 Dariusz Guzik Rajd Rekreacyjny
100 Marcin Hajduk Sports Camp Rajd Rekreacyjny
101 Artur Hańczyk Rajd Rekreacyjny
102 Marcin Heller Rajd Rekreacyjny
103 Wojciech Hoffmann Korona Masters Kraków Rajd Rekreacyjny
104 Ondrej Hojsak Rajd Rekreacyjny
Michał Holc Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
105 Konrad Hosaja Rajd Rekreacyjny
Mateusz Hyła Lista rezerwowa Tenneco Rajd Rekreacyjny
106 Jarek Hylinski Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
Marcin Idzik Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
107 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Aniela Jabłońska Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
108 Radosław Jabłoński Rajd Rekreacyjny
109 Sylwester Jachna Rajd Rekreacyjny
110 Mateusz Janas RS Team Rajd Rekreacyjny
111 Jacek Janecki Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
112 Marcin Janiszewski Rajd Rekreacyjny
113 Gabriel Janowski Niepokręce Rajd Rekreacyjny
piotr janus Lista rezerwowa pozytywnie zakręceni Leszno Rajd Rekreacyjny
114 Paweł Jarosz Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
115 Jarosław Jasiówka Rajd Rekreacyjny
116 Elżbieta Jaskuła Sports Camp Rajd Rekreacyjny
117 Grzegorz Jawid Kiepskie Kadry Kolarskie Rajd Rekreacyjny
118 Michał Jędrzejas Rajd Rekreacyjny
119 Michał Jękot Bikeholicy Rajd Rekreacyjny
120 Richard Johnson Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Janusz Juraszek Lista rezerwowa Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
Mariusz Juraszus Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
121 Artur Juszczak Chełmska Grupa Rowerowa Rajd Rekreacyjny
122 Waldemar Kacprzyk Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Bartosz Kaczmarek Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
123 Karol Kaim Rajd Rekreacyjny
124 Wojciech Kamiński Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
125 Marcin Kania Rajd Rekreacyjny
Grzegorz Karliński Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Bolesław Kasperek Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
126 Maciej Kaźmierczak Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
127 Anna Kędra Rajd Rekreacyjny
128 Roman Kędzierski Rowerowy Wieluń Rajd Rekreacyjny
129 Marcin Kielar Ideo.pl Rajd Rekreacyjny
130 Adrian Klekotko Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
131 Marcin Knapczyk Rajd Rekreacyjny
Bogusław Kocira Lista rezerwowa ALFA Świdnik Rajd Rekreacyjny
132 Marcin Kolasa Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Piotr Kolbusz Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Rafał Kolbusz Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Jacek Kołodziej Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
133 Jarosław Kołodziejczyk Rajd Rekreacyjny
134 Jędrzej Konwerski Rajd Rekreacyjny
135 Konrad Kopczyński Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
136 JERSEY KOPEK Rajd Rekreacyjny
137 Andrzej Kornaś KUKUCZSPORT.PL Rajd Rekreacyjny
138 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Adam Koszarek Lista rezerwowa Sports Camp Rajd Rekreacyjny
139 Dawid Kotlarz KS Limanowa Forrest Rajd Rekreacyjny
140 Grzegorz Kowal Rajd Rekreacyjny
Magdalena Kowalczyk Lista rezerwowa FTI Racing Team Rajd Rekreacyjny
141 Adrian Kowalik Rajd Rekreacyjny
Krzysztof Kowalski Lista rezerwowa SST LUBCZA Rajd Rekreacyjny
Mikolaj Kozak Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
142 Leszek Kozioł Rajd Rekreacyjny
143 Wojtek Kozłowski K.T.O. z Krakowa Rajd Rekreacyjny
Piotr Kożuch Lista rezerwowa Tenneco Rajd Rekreacyjny
144 Mariusz Krańczuk Rajd Rekreacyjny
145 Radosław Krawczyk Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
146 Andrzej Król Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
147 Mariusz Królikowski Bikeholicy Rajd Rekreacyjny
148 Andrzej Krupa Rajd Rekreacyjny
149 Bartłomiej Krupa NPK Rekreacja Rajd Rekreacyjny
150 Janusz Kruszelnicki Tenneco Rajd Rekreacyjny
151 Roman Krysa Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
152 Marcin Krzak MPEC S.A.w Krakowie Rajd Rekreacyjny
153 Jakub Kubicki BIKEHEAD Rajd Rekreacyjny
154 Jarek Kubik Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
157 Monika Kuc CTS Czaja Training System Rajd Rekreacyjny
155 Bartłomiej Kucharczyk Rajd Rekreacyjny
156 Mateusz Kuchtyk Rajd Rekreacyjny
Michał Kukucz-Legień Lista rezerwowa KUKUCZSPORT.PL Rajd Rekreacyjny
158 Damian Kula Rajd Rekreacyjny
Piotr Kulicki Lista rezerwowa Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Rajd Rekreacyjny
Marcin Kulicki Lista rezerwowa Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Rajd Rekreacyjny
159 Robert Kupiec BIKEHEAD Rajd Rekreacyjny
160 Dawid Kurek Rajd Rekreacyjny
161 Marcin Kuruc Rajd Rekreacyjny
162 Joanna Kurzawińska Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
164 Jarosław Kuśmierek Rajd Rekreacyjny
163 Marcin Kusyk Enduro 69 Rajd Rekreacyjny
165 Jacek Kwaśniak Rajd Rekreacyjny
Marcin Kwiecień Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Grzegorz Kwieciński Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
173 Krzysztof Łapsa Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
166 Jarosław Lechus Lumac Like Bike WTR Włocławek Rajd Rekreacyjny
167 Wojciech Leszczak Rajd Rekreacyjny
168 Agata Lichocka Rajd Rekreacyjny
169 Adam Ligas Rajd Rekreacyjny
170 Jakub Ligenza Placki Na Pudle Rajd Rekreacyjny
171 Jakub Litawinski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM Rajd Rekreacyjny
172 Rysiek Lizon Rajd Rekreacyjny
174 Krzysztof Łuczkowiec Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów Rajd Rekreacyjny
175 Adam Łukawski Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
176 Lucjan Łyczak Rajd Rekreacyjny
Grzegorz Majtyka Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Anna Mąka Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
180 Anna Małecka Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
179 Zbigniew Malinowski Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
178 Grzegorz Malinowski Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
177 Dariusz Malinowski Gatta Bike-Rs Rajd Rekreacyjny
181 Paweł Marciniak Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Kinga Marciszak Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
182 Damian Markiewicz K.T.O. z Krakowa Rajd Rekreacyjny
183 Staszek Martowicz Orange IRON Team Rajd Rekreacyjny
184 Radogost Martynowski Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
Jacek Maślanka Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
1 Mateusz Matrejek Rajd Rekreacyjny
Jadwiga Mazurkiewicz Lista rezerwowa RS Team/ Bike Time Rajd Rekreacyjny
185 Iga Mendrecka Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
186 Kasia Mendrek Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
187 Paweł Michalec TKKF Uklejna Myślenice Rajd Rekreacyjny
188 Krystian Michalik Rajd Rekreacyjny
Danuta Miczek Lista rezerwowa POSM Factory Rajd Rekreacyjny
Łukasz Miczek Lista rezerwowa POSM Factory Rajd Rekreacyjny
189 Andrzej Mieczkowski Rajd Rekreacyjny
190 Paweł Mieszczak BIKEHEAD Rajd Rekreacyjny
Rafał Mika Lista rezerwowa Rockwool Rajd Rekreacyjny
191 Magdalena Mika-Hoffmann MPEC S.A.w Krakowie Rajd Rekreacyjny
Paweł Milaniak Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
192 Tomasz Milewicz Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
193 Marcin Mirocha Rajd Rekreacyjny
Seweryn Misa Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Przemyslaw Misztal Lista rezerwowa Atos Rajd Rekreacyjny
194 Mateusz Mizera Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
195 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Marcin Moneta Lista rezerwowa BIKEHEAD Rajd Rekreacyjny
196 Bartosz Mrówka Rajd Rekreacyjny
198 Wojciech Mróz Rajd Rekreacyjny
197 Grzegorz Mrózek Rajd Rekreacyjny
199 Janusz Mrugała Rajd Rekreacyjny
200 Dawid Musiał Hager Rajd Rekreacyjny
Kamil Musiolik Lista rezerwowa Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
Wojciech Mutwicki Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Łukasz Myga Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Magda Mysłek Lista rezerwowa Placki Na Pudle Rajd Rekreacyjny
201 Piotr Myszkiewicz Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
Łukasz Nadolski Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
202 Damian Nandzik Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
203 Michał Napieraj Rajd Rekreacyjny
205 Rafał Niemczyk Polski Klub MTB Rajd Rekreacyjny
206 Wojciech Niemczyk Nowy Targ Runners Rajd Rekreacyjny
204 Michał Niemczyk Rajd Rekreacyjny
207 Alicja Niśniewska Kawał Dzika Rajd Rekreacyjny
Andrzej Niziolek Lista rezerwowa THULE - JMP Rajd Rekreacyjny
208 Rafał Nowak Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
209 Dariusz Nowrotek Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
210 Maciej Nuzia Rajd Rekreacyjny
Sylwia Obrycka Lista rezerwowa Dupery Na Szosie Rajd Rekreacyjny
211 Maciek Okoniewski Rajd Rekreacyjny
Marcin Olejnik Lista rezerwowa Kiepskie Kadry Kolarskie Rajd Rekreacyjny
212 Aleksander Olkuski Energym Riders Rajd Rekreacyjny
213 Robert Omielczenko TBT Poznań Rajd Rekreacyjny
Marcin Osiejewski Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Paweł Pabis Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Stanisław Pająk Lista rezerwowa Termy Chochołowskie Rajd Rekreacyjny
214 Rafał Pajdak Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
Szymon Pałka Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
215 Judyta Pankalla Rajd Rekreacyjny
216 Natalia Partyka Rajd Rekreacyjny
Zbigniew Partyka Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Tomasz Paszkowski Lista rezerwowa Horyzont Rajd Rekreacyjny
217 Albert Pawula Rajd Rekreacyjny
218 Krystian Paziewski GSK Horyzont Rajd Rekreacyjny
Michał Pękala Lista rezerwowa KSPO Dentinea 1A Rajd Rekreacyjny
219 Waldek Piątek Rajd Rekreacyjny
220 Wojciech Piątek SBL najlepsze rajzy na kole Rajd Rekreacyjny
Andrzej Piątkowski Lista rezerwowa Peleton Wadowice Rajd Rekreacyjny
221 Grzegorz Piekarczyk Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Łukasz Piekarczyk Lista rezerwowa ZWIFT TeamPL Rajd Rekreacyjny
222 Paweł Pielka Rajd Rekreacyjny
223 Tomasz Piętoń Rajd Rekreacyjny
Tomasz Pikus Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
224 Rafał Pilujski Enduro 69 Rajd Rekreacyjny
225 Michał Piórek Sports Camp Rajd Rekreacyjny
226 Rafał Piórek Rajd Rekreacyjny
228 Magdalena Piróg THULE - JMP Rajd Rekreacyjny
227 Krystian Piróg THULE - JMP Rajd Rekreacyjny
229 Łukasz Pisarek Rajd Rekreacyjny
230 Adam Pisz Rajd Rekreacyjny
231 Paweł Płonka Rajd Rekreacyjny
232 DAGMARA PŁOSKONKA Rajd Rekreacyjny
Piotr Pniaczek Lista rezerwowa Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
233 Kamila Pociech Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
BARTOSZ POJNAR Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Grzegorz Polak Lista rezerwowa Sports Camp Rajd Rekreacyjny
238 Przemysław Półchłopek Rajd Rekreacyjny
234 Piotr Polewski Rajd Rekreacyjny
235 RAFAŁ POMIETŁO RZYKI JAGÓDKI Rajd Rekreacyjny
Michał Popławski Lista rezerwowa Jeppesen Rajd Rekreacyjny
236 Julia Pośpiech Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
237 Robert Pośpiech Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
Nazar Protsiv Lista rezerwowa Bicycle Sport Touristic Rajd Rekreacyjny
239 Bartłomiej Przędzik Rajd Rekreacyjny
240 Patryk Przybyla Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
Zbigniew Przybylski Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
241 Wiesław Ptaś Rajd Rekreacyjny
243 Krzysztof Puchałka BERDYK Team Rajd Rekreacyjny
242 Przemysław Puchalski Rajd Rekreacyjny
244 Tomasz Put Rajd Rekreacyjny
Rafał Pysz Lista rezerwowa Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
Miłosz Pytel Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Marcin Raczyński Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Rafał Radwanek Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Wojciech Radyszewski Kiepskie Kadry Kolarskie Rajd Rekreacyjny
Wojciech Rajski Lista rezerwowa Mały Weekend Rajd Rekreacyjny
Michał Ranik Lista rezerwowa Goggle Pro Active Eyewear Rajd Rekreacyjny
245 Grzegorz Rapacz Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Marcin Raźniak Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
246 Sylwester Rejmak Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
247 Marcin Reszka BIKEHEAD Rajd Rekreacyjny
Piotr Romański Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
248 Cezary Roszkowski Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
252 Piotr Różański Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
251 Jakub Różański Rajd Rekreacyjny
250 Andrzej Różański Rajd Rekreacyjny
249 Błażej Rozpara Rajd Rekreacyjny
grzegorz rusin Lista rezerwowa JGS TREK BIKE TEAM Rajd Rekreacyjny
Jakub Rusin Lista rezerwowa JGS TREK BIKE TEAM Rajd Rekreacyjny
253 Grzegorz Rużyczka Sports Camp Rajd Rekreacyjny
254 Rafał Rybak Rajd Rekreacyjny
Tomasz Rybczak Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
255 Mateusz Rybka Rajd Rekreacyjny
257 Piotr Saba Rajd Rekreacyjny
256 Tomasz Sabała Rajd Rekreacyjny
258 Grzegorz Sambor Sports Camp Rajd Rekreacyjny
259 Szymon Sapeta Rajd Rekreacyjny
Maciej Sas Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
260 Ryszard Scieszka Sports Camp Rajd Rekreacyjny
304 Tomasz Ścisłowicz Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
262 Marcin Sęk Sports Camp Rajd Rekreacyjny
261 Wojciech Selwa Ideo.pl Rajd Rekreacyjny
263 Kazimierz Sichelski Rajd Rekreacyjny
264 Robert Siemek Sports Camp Rajd Rekreacyjny
265 Marcin Siga OTR Kraków Rajd Rekreacyjny
266 Jakub Sikorski Rajd Rekreacyjny
267 Edward Siudut Rajd Rekreacyjny
rafal skarbek malczewski Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Joanna Skibińska-Gąsior Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
269 Marcin Skórnóg Rajd Rekreacyjny
268 Monika Skowyra 72D OSHEE WINDSPORT TEAM Rajd Rekreacyjny
270 Piotr Skubisz Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
Michał Słota Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
271 Michał Słowik Rajd Rekreacyjny
272 Marcin Smeja Rajd Rekreacyjny
305 Tomasz Śmietana POC division Poland Rajd Rekreacyjny
306 Sebastian Śmigiel Rajd Rekreacyjny
Edyta Sobczak Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
273 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Sławomir Socha Lista rezerwowa Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
Marek Sojka Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
13 Michal Sojka Kofidis Ananas Rajd Rekreacyjny
Piotr Solarczyk Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
276 Mirosław Sólnica Gatta Bike-Rs Rajd Rekreacyjny
275 Wojciech Sowa OWL_TEAM Rajd Rekreacyjny
274 Małgorzata Sowa OWL_TEAM Rajd Rekreacyjny
Jarek Stajszczyk Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Piotr Staniszewski Lista rezerwowa BIKEHEAD Rajd Rekreacyjny
277 Maciej Stankiewicz Rajd Rekreacyjny
278 Michał Stefaniak Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
279 Robert Stelmach Rajd Rekreacyjny
281 Małgosia Stępska K.T.O. z Krakowa Rajd Rekreacyjny
280 Szymon Sternik Rajd Rekreacyjny
282 Jakub Stoch Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
283 Miroslaw Stoklosa EWODD TEAM Rajd Rekreacyjny
284 Paweł Stolarski Rajd Rekreacyjny
285 Adam Strzelecki Rajd Rekreacyjny
286 Grzegorz Studziński Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
287 Łukasz Styrczula Rajd Rekreacyjny
288 Paweł Styrylski Rajd Rekreacyjny
289 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Rajd Rekreacyjny
290 Piotr Sulej Rajd Rekreacyjny
292 Grzegorz Sułek Jeppesen Rajd Rekreacyjny
291 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
293 Wojtek Superson K.T.O. z Krakowa Rajd Rekreacyjny
294 Tomasz Sybidło SWR SOSBike Sanok Rajd Rekreacyjny
295 Jan Szaflarski Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
296 Marcin Szafraniec Rajd Rekreacyjny
297 Radosław Szałkowski Drożdżówkarze Rajd Rekreacyjny
stanislaw szczesny Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Tomasz Szczęsny Lista rezerwowa Grupetto Warszawa Rajd Rekreacyjny
298 Michał Szeja Rajd Rekreacyjny
Grzegorz Szeremeta Lista rezerwowa BERDYK Team Rajd Rekreacyjny
299 Patryk Szetela Rajd Rekreacyjny
Jakub Szewczyk Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
300 Michał Szewczyk Rajd Rekreacyjny
Maciej Szewczyk Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
301 Mateusz Szmajduch Rajd Rekreacyjny
302 Grzegorz Szpak Rajd Rekreacyjny
Edward Szraucner Lista rezerwowa Rowerowy Wieluń Rajd Rekreacyjny
Wacław Szwarc Lista rezerwowa 72D OSHEE WINDSPORT TEAM Rajd Rekreacyjny
Bartłomiej Szydłowski Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
303 Tomasz Szyszka Rajd Rekreacyjny
WOJCIECH TARASEK Lista rezerwowa STARA WIEŚ TEAM Rajd Rekreacyjny
307 Bartosz Tarnowski Placki Na Pudle Rajd Rekreacyjny
309 Krzysztof Tatar Peleton Wadowice Rajd Rekreacyjny
308 Dariusz Tatara Rajd Rekreacyjny
310 Mieczysław Tempka Rajd Rekreacyjny
Filip Tendera Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
311 Dariusz Tiffert Gomola Trans Airco Rajd Rekreacyjny
312 Marek Tokarczyk Rajd Rekreacyjny
313 Nikodem Tokarski Rajd Rekreacyjny
314 Armin Tomala Horyzont Rajd Rekreacyjny
Zbigniew Tomczyk Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
315 Tomasz Trawczynski Rajd Rekreacyjny
316 michał trębacz Rajd Rekreacyjny
317 Paulina Trofimiec BIKEBOARD Rajd Rekreacyjny
318 Grzegorz Trybuchowski KR Jastrzębie Łaskie Rajd Rekreacyjny
319 Michał Trybuchowski ŁTC Rajd Rekreacyjny
320 Łukasz Tryjanowski Rajd Rekreacyjny
321 Bartłomiej Trzciński Rajd Rekreacyjny
322 Konrad Tubacki Squadra Cipolla Rajd Rekreacyjny
323 Piotr Twardosz Sports Camp Rajd Rekreacyjny
324 Roman Twardosz Sports Camp Rajd Rekreacyjny
Łukasz Ugarenko Lista rezerwowa Aptiv Rajd Rekreacyjny
Marcin Urban Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
Norbert Urbański Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
326 Wojciech Uroda Kawał Dzika Rajd Rekreacyjny
325 Barbara Uroda-Bieszczad Kawał Dzika Rajd Rekreacyjny
327 Robert Wajda Sports Camp Rajd Rekreacyjny
328 Łukasz Waligóra Śląsk Kolarsko Rajd Rekreacyjny
329 Wojciech Wantuch Rajd Rekreacyjny
Zbigniew Warakomski Lista rezerwowa OTR Kraków Rajd Rekreacyjny
330 Marek Warcholik Rajd Rekreacyjny
Grzegorz Wawok Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
332 Maciej Wawrzyńczak Rajd Rekreacyjny
331 Tomasz Wawrzyniak TBT Poznań Rajd Rekreacyjny
333 Marcin Węgrzyn Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Bartosz Wiącek Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
334 Mariusz Wicher Rajd Rekreacyjny
335 igor Widziński Sports Camp Rajd Rekreacyjny
336 Łukasz Wieczorek Pentel Rajd Rekreacyjny
337 Łukasz Wieremiejczyk Rajd Rekreacyjny
338 Barbara Wierzgacz Alight Solutions Rajd Rekreacyjny
339 Wojciech Wiśniowski Rajd Rekreacyjny
340 Paulina Włodarska Rajd Rekreacyjny
341 Bogusław Włodarski Rajd Rekreacyjny
344 Tomasz Wójcik Rajd Rekreacyjny
Marcin Wójcik Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
342 Maciej Wojtal Rajd Rekreacyjny
343 Wojciech Wojtas Rajd Rekreacyjny
Jacek Wolny Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
345 Piotr Wróbel Jeppesen Rajd Rekreacyjny
Grzegorz Wróbel Lista rezerwowa WRÓBELTEAM Rajd Rekreacyjny
346 Andrzej Wysłouch ANWIL Team Rajd Rekreacyjny
347 Karol Wytrwał Bikeholicy Rajd Rekreacyjny
348 Dariusz Zabój Rajd Rekreacyjny
349 Paweł Zagata Rajd Rekreacyjny
350 Jacek Zamojski Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Artur Żarczyński Lista rezerwowa K. S. KOZIOŁEK Rajd Rekreacyjny
351 Zdzisław Zaręba Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
352 Piotr Zarzycki Rajd Rekreacyjny
Aleksander Zawadzki Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
359 Sylwester Żebro Peleton Wadowice Rajd Rekreacyjny
Krzysztof Żebro Lista rezerwowa Peleton Wadowice Rajd Rekreacyjny
353 janusz zeglen Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
360 Iwona Żelasko Rajd Rekreacyjny
354 Grzegorz Ziebro BIKEHEAD Rajd Rekreacyjny
355 Tomasz Zieliński RS Team Rajd Rekreacyjny
356 Wojciech Zieliński Placki Na Pudle Rajd Rekreacyjny
Piotr Ziemak Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
357 Michał Ziomek CFE Polska Rajd Rekreacyjny
361 Paweł Żmuda Mały Weekend Rajd Rekreacyjny
Agnieszka Żmuda Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
362 Tomasz Żołądź Rajd Rekreacyjny
363 Ryszard Żòłtek Rajd Rekreacyjny
Daniel Żółtek Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
358 adam zych Nowotarski Klub Kolarski Rajd Rekreacyjny
Piotr Żyłko Lista rezerwowa Rajd Rekreacyjny
364 Adam Żywicki Cisowianka TEAM Rajd Rekreacyjny
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.