Lista uczestników

5. Leżajski Bieg Zośki Turosz o Puchar Burmistrza Leżajska 09.06.2018

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 366

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
392 Michał Adamski Południowa Polska Team 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
13 Cesar Alcibar Martinez 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
178 Bogdan Antosz 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Magdalena Artym Przemyski Klub Biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
108 Wiesław Bać 10 km Nordic Walking M2: 40-49 lat |
Joanna Bąk 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
125 Jolanta Bąk Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
354 pawel baran 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
68 Piotr Barć Jacht Klub Nisko 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Agnieszka Bartnik 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
166 Joanna Basza 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
132 Lucyna Bednarz Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
361 Anna Bemben 15 km Bieg K5: 60+ |
Marcin Berestka 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
59 Dariusz Bernaś BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
346 Monika Bester 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
Jolanta Biały 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
Szymon Biały 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
253 Maja Bielecka 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
Jacek Blicharz 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
144 Bartłomiej Błoniarz 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
71 Sławomir Bocek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
366 Aldona Bocek-Telka 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
251 Marcin Borcz DIP-MAR Marcin Borcz 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
14 Grzegorz Bożek Team Satel 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
38 Rafał bronhard 21 BATALION DOWODZENIA 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
62 Oskar Bróż 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
340 Jacek Brzuszko 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
50 Dariusz Buba 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
15 Marek Buczko RUN RUN OLESZYCE 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
16 Maria Buczko RUN RUN OLESZYCE 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
Krzysztof Bułdak 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
248 Andrzej Burda 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Grażyna Buszta PAWCIUŚ TEAM 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
245 Janusz Buszta PAWCIUŚ 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
235 Bartosz Ceberak 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Tomasz Chlebek 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
Iwona Chmielowska-Zięba 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
Jadwiga Chmura 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
Tomasz Chrząstek 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
198 Jacek Ciągło 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
371 Małgorzata Cieślachowska 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
339 Eryk Ciezynski 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Ewa Cwanek-Florek Przeworska Grupa Biegowa 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
244 Wiesław Cybulak ALECO 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
342 Maciej Czarnik Fun&Run 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
199 Jacek Czech 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
200 Aleksandra Czech 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
351 grzegorz czech 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
352 renata czech 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
179 Paweł Czekirda Leżajska Grupa Biegowa Pawcius Team 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
128 Danuta Czwakiel 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
129 Wacław Czwakiel 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
210 Dorota Czyż 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Urszula Dąbek TeBeG Runners Team 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
163 Paweł Dąbek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
168 Jerzy Dąbek Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
131 Waldemar Daź TKKF "Sokół" Głogów Małopolski 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
142 Iwona Dębniak 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
95 Jan Dec Przeworska Grupa Biegowa 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
3 Jan Delekta 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
8 Dariusz Delekta 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
33 Agata Dmitrowska 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
216 Iwona Dmitrowska 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
215 Grzegorz Dmitrowski 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
224 Bogusław Dołęga 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
25 MAŁGORZATA DOMARADZKA BT WAGABUNDA 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
24 GRZEGORZ DOMARADZKI BT WAGABUNDA 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
121 MARIUSZ Dominik BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
201 Ignacy Domiszewski MKS Halicz 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
49 Zbigniew Dorota RUN RUN OLESZYCE 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
213 Jola Dorota Spartanie Dzieciom 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
202 Ryszard Dryps Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M5: 60+ |
27 Witold Dubiel ŁTC Łańcut 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Mirosław Dudek Akademia Sportu Lubaczów 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
146 Elżbieta Dzierżak Husaria Race Team 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
338 Bartłomiej Dziuba 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
149 Łukasz Fedan 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
154 Franciszek Fedorowicz 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
94 Beata Ferenc biegomania lubaczów 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Bartosz Filipiński 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
209 Renata Foryt 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
70 przemysław fus 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Łukasz Gajda 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
250 Maja Gajewska 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
Klaudia Gancarz 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
394 Małgorzata Gauda Południowa Polska Team 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
Patrycjusz Gaweł JKPG 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
139 SYLWIA GAWLIK 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
150 Monika Gawor PLANETA NISKO 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
151 Artur Gawor PLANETA NISKO 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
105 Piotr Gierula 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
31 GRZEGORZ GOLEŚ Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Paweł Golisz BBL 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
29 Tomasz Góra 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
184 Mateusz Górowski Beskidzka 160 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
153 Paweł Grabowski JGB 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
362 Renata Grabska Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica Zdrój 15 km Bieg K5: 60+ |
345 Tomasz Grzecznik 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
127 Jacek Gut Black Jack Team 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
82 Maciej Guzowski wluczykije 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
Andrzej Gwóźdź Wichura Jarosław 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
URSZULA GWÓŹDŹ Wichura Jarosław 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
Zdzisław Habigier PLANETA NISKO 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Przemek Hałucha biegomania lubaczów 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
41 Janusz Halwa BBL 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
192 Zuzanna Haszto 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
208 Zdzisław HASZTO Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M5: 60+ |
22 Elżbieta Herbut 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
21 Stanisław Hrymak 15 km Bieg M5: 60+ |
88 Marek Hyz BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
212 Damian Jabłoński 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
364 Rafał Janczy Hellboy Team 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
117 Anna Jarosz Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
370 Grzegorz Jedrek Letowski biegacz 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
214 Paweł Jędrzejczyk 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
55 Andrzej Jodłowski Fun&Run 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
369 Marian Kamiński ALECO 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Grzegorz Kamuda biegomania lubaczów 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
69 jacek kardasz attyla 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
217 Michał Karkut Fun&Run 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
ZBIGNIEW KARWAN Biegam bo lubię 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
103 Tomasz Kasperek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
110 Artur Kasperek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
135 Piotr Kasprowicz Fun&Run 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
136 Justyna Kasprowicz Fun&Run 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
203 Łukasz Kędzior holbox runners 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
53 Przemysław Kiełbowicz Biegam bo lubię 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
350 Aneta Kiełbowicz LNB 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
138 Łukasz Kiernicki Fun&Run 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
73 Zbigniwe Kipp Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza Team 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Anna Kitowska Husaria Race Team 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
37 Tomasz Kloc 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
155 Bartłomiej Kłos Majster sport team 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
219 Krzysztof Kłos Majster sport team 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
47 Zbigniew Kłudka 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Piotr Kmieć 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
90 damian kobeluk BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
223 Michał Kochman 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
katarzyna kokoszka Przeworska Grupa Biegowa 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
91 Józef Kołodziej Klub Biegacza Lubaczów 15 km Bieg M5: 60+ |
97 Zofia Kołodziej wluczykije 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
236 Marta Kołt SDS Karolina Mośko 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
360 Wojciech Kopacz 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
221 Piotr Kopacz 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Andrzej Kopel 7 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
48 Rafał Kopel 7 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
254 Aldona Korchowiec 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
84 Łukasz Kordowicz BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
72 Krzysztof Kosior 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
161 Kamil Kosior 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
246 Janusz Kostka Posmakuj Run Team 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
240 Marcin Koszałka 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
228 Marcin Kotulski 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
190 Jacek Kozaczuk Active Team Brzóza Krlolewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
158 Michał Kozak biegnijsercem.pl 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
61 Tadeusz Kozieł Szczęściarz Biega 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
226 Krzysztof Kozłowski Przemyski Klub Biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
12 LESŁAW KRACYŁO Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Paweł Kraczek 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
107 Zbigniew Kruk Wydry Galicja/Przeworska Grupa Biegowa 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
123 KAMIL KRUPA Przeworska Grupa Biegowa 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Wiesława Kubiszyn 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
134 Małgorzata Kubiszyn Nordic Walking Poland 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
234 Mirosław Kubiszyn 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
197 Piotr Kubit Szare Łosie 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
356 Tomasz Kuczek Azalia Brzóza Królewska 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
172 Marek Kuczek Metalbyt Leżajsk 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Katarzyna Kuczmenda 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Klub Biegacza Lubaczów 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
156 Marek Kulpa 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
238 Joanna Kurecka BBL-JAROSŁAW 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
98 Marcin Kusiak 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Agnieszka Kuśmierczyk Stare Dobre Małżeństwo 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
Tomasz Kuśmierczyk Stare Dobre Małżeństwo 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
23 Elżbieta Kuźma Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
39 Łukasz Kwiatek 21 BATALION DOWODZENIA 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
101 Ewa Lasocińska wluczykije 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
109 Bogdan Latuszek Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
115 Małgorzata Latuszek Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
252 Marcin Leja Żołynia BIEGA! 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
206 Jolanta Lipert Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Stanisław Łuczak Nowa Sarzyna-Ciech 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
341 Barbara Łuczak-Pokój Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
Piotr Łyda Sekcja biegowa przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
19 Monika Mach-Wała NSB- Maxisport Team Rzeszów 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
193 Mateusz Maciejak 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
Krzysztof Makarski Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
116 Bogumił Maksymowicz Przemyski Klub Biegacza 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
78 Paweł Małek PGB SPORTOWA PACZKA 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
194 Adam Małek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
372 Monika Małek 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
133 Dariusz Markowicz 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
67 Dawid Materna Asseco Active Team 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
79 KRZYSZTOF MAZUR 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Anna Mazur 14 das 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
Ewa Meder Akademia Sportu Lubaczów 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Janusz Meder Akademia Sportu Lubaczów 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
120 Jerzy Mickiewicz BBL 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
344 Julia Mickiewicz 15 km Bieg
113 Tomasz Mirek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
114 Monika Mirek 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
6 Małgorzata Młodzińska biegomania lubaczów 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
7 LESŁAW Młodziński biegomania lubaczów 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
249 Zbigniew Młynarski Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
205 Mateusz Młynek 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
157 Mirosław Moczarski Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
124 Sylwia Morawska-Piechowiak Klub Biegających Leśników 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
20 Konrad Morawski 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
231 Anna Mroczka 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Marzena Mrozowicz 14 das 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
44 Mariusz Mul Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
169 Ewa Musiał Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
118 Kazimierz Muskus Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
237 Adrian Nakonieczny 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
77 Michał Naspiński Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
390 Grzegorz Natoński 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Michał Niedziela 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Bogusław Niemczyk Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking M3: 50-59 lat |
Krystian Nosek Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
227 Mariusz Nycz Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
170 Tomasz Nykiel Przemyski Klub Biegacza 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
181 Grzegorz Nykiel Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie- 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
26 Grzegorz Obroślak Traper-Biegomania Lubaczów 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
130 Jerzy Oczoś 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
167 Marek Oleksak Wydry Galicja/Przeworska Grupa Biegowa 10 km Nordic Walking M2: 40-49 lat |
347 Marta Oronowicz Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
89 Artur Ostrowski 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
357 Jerzy Ożga Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
56 Anna Ozga 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
83 Paulina Ożóg 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
359 Przemysław Pączka Active Team Brzóza Krlolewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Dariusz Paczocha Nowa Sarzyna-Ciech 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
66 Przemysław Pakuła 21 BATALION DOWODZENIA 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
104 Sebastian Partyka 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
180 Marek Pasierb 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
54 Mateusz Pawłowicz 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Andrzej Pawłowski TeBeG Runners Team 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
175 Paweł Perlak 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
11 Małgorzata Piela Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
57 Roman Pieszko 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
17 Łukasz Pietryka 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
232 Anna Pigan BBL-JAROSŁAW 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
30 Bogumił Pilawa RUN RUN OLESZYCE 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
96 Stanisław Piszczek 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
34 Marek Piwowarczyk 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
363 Tomasz Pociecha www.radekkleczek.pl 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
145 Bożena Pokrywka Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
60 Mateusz Polak 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
241 IRENA POLAK BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
65 Małgorzata POŁUDNIAK 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
343 Joanna Poręba Fun&Run 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
Jerzy Prędki Wybiegamy w Przyszłość 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
349 Adam Przewrocki 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
111 Barbara Przybylska 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
Piotr Przywara MTU AERO ENGINES POLSKA 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
143 Marian Pudło 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Wiesław Puzio PLANETA NISKO 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
9 Anna Rawska-Śmieciuch biegomania lubaczów 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
160 grzegorz rogowski Active Team Brzóza Krlolewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Józef Rojek 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Genowefa Rusinowska 15 km Bieg K5: 60+ |
Anna Ryba Akademia Sportu Lubaczów 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
393 Irena Rykała 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
18 URSZULA RZESZUTEK GdzieTaMeta 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
76 Robert Sądej 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
174 Mateusz Sałęga 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
176 Czesław Sałęga 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
191 Grzegorz Saramak 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
141 Stanisław Sarzyński 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
365 Anna Serafin UKS Siedleszczany Nordic Walking 10 km Nordic Walking K1: 16-39 lat |
165 Jerzy sidor 15 km Bieg M5: 60+ |
171 Grzegorz Sidorko 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
99 Ludmiła Simko wluczykije 10 km Nordic Walking K5: powyżej 60 lat |
100 Zbigniew Simko wluczykije 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
5 witold skiba biegomania lubaczów 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
177 Robert Skoczylas Szare Łosie 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
204 Alicja Skoczylas Szare Łosie 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
243 Jan Skrutek GOPR Bieszczady st.poza służbowy 15 km Bieg M5: 60+ |
Adam Skrutek 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
195 Kamil Śliwa 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
63 Marzena Śliż GdzieTaMeta 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Daniel Słowik OCR Team Master's Gym 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
92 Stefan Słowik Wybiegamy w Przyszłość 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
93 Jan Słowik Wybiegamy w Przyszłość 10 km Nordic Walking M2: 40-49 lat |
152 Krzysztof Śnieżek PLANETA NISKO 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
Bożena Sochań 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
74 Marek SOJA 21 BATALION DOWODZENIA 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
242 Magdalena Solińska 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
348 Jakub Sopała 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
187 Wiesław Sopel Akademia Sportu Lubaczów 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
52 Dariusz Sowa Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
35 Janusz Spirała 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
64 Janusz Staniszewski Akademia Sportu Lubaczów 15 km Bieg M5: 60+ |
119 Krzysztof Staroń 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
Piotr Stasiowski Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
Dorota Stec BBL 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
185 Maria Stefańska Przemyski Klub Biegacza 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
186 Ireneusz Stefański Przemyski Klub Biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
353 Marian Stępniowski Wichura Jarosław 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
207 Elżbieta Stopyra 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
137 Marcin Strugała 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
81 Magdalena Styś- Litwin 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Sławomir Surmacz Szafa biegacza 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
112 Antoni Szczepanik Active Team Brzóza Królewska 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
126 Martyna Szczepanik 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
28 Anna Szczygieł biegomania lubaczów 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
85 Beata Szczygieł 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
87 Zbigniew Szczygieł 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
222 Michał Szerer Koliberki 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
2 Marian Szewc 15 km Bieg M5: 60+ |
86 Andrzej Szpakowski Fun&Run 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
42 Marta Szpinda BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
43 Sebastian Szpinda BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
45 Justyna Szpyt BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
46 Ryszard Szpyt BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Marek Szumilak biegomania lubaczów 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
337 Julia Szuty 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
36 PIOTR SZWEDKA Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza Team 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
188 Waldemar Szybiak 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
189 Joanna Szybiak 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
373 Maciej Szybiak 15 km Bieg
Ewa Szymańska Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
182 Dorota Tabin·Dziki 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
173 Marcelina Telka Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
368 Tadeusz Terech 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
367 Karina Terech- Kondub 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
355 Grzegorz Tokarz 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
239 Wojciech Tomaka Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
Łukasz Tracz www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
102 Elżbieta Trojan Klub NW "Włóczykije" 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
51 Damian Trojnar KS Janusze 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
58 Tomasz Tryniecki Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
233 Anna Trzeźwińska 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
75 Andrzej Trzonek jaroslawska grupa biegowa sokol 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
164 Iwona Turosz 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
183 Zbigniew Turosz 15 km Bieg M4: 50-59 lat |
211 Cecylia Turosz 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
375 Maria Turosz 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
40 Dominik Tutka Biłgoraj Biega 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
247 Dorota Twardowska 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
196 Agnieszka Tylutki UKS Siedleszczany Nordic Walking 10 km Nordic Walking K2: 40-49 lat |
Marcin Wacławek 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
32 Kinga Walania TKKF "Sokół" Głogów Małopolski 15 km Bieg K2: 30-39 lat |
159 Julia Walawska 10 km Nordic Walking K3: 50-59 lat |
Wojciech Wantuch 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
122 Radosław Warecki Przeworska Grupa Biegowa 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
10 Grzegorz Warenica Nowosarzyńska Grupa Biegowa 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
Mikołaj Wawrzaszek 15 km Bieg M1: 16-29 lat |
4 konrad Welter Leżajska Grupa Biegowa Pawcius Team 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
140 Jerzy Wiater Wybiegamy w Przyszłość 10 km Nordic Walking M2: 40-49 lat |
162 Barbara Wiatrowicz Stalowowolski Klub Biegacza 15 km Bieg K4: 50-59 lat |
374 Jan Wikiera 10 km Nordic Walking M5: powyżej 60 lat |
358 Tomasz Wojtowicz Nordic Walking Poland 10 km Nordic Walking M1: 16-39 lat |
229 Natalia Wrzos 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
230 Paweł Wrzos 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
225 Grzegorz Wyciślak navigare necesse est 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
147 Rafał Wydro Fun&Run 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
148 Agata Wydro Fun&Run 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Paulina Wywłoka Salco Garmin Team 15 km Bieg K1: 16-29 lat |
106 JERZY ZAJACZKOWSKI Przemyski klub biegacza-FIBRIS team 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
391 Sławomir Zajdel 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
220 Pawel Zderski OSPWL DĘBA 15 km Bieg M2: 30-39 lat |
395 Judyta Żelazny 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
218 Zbigniew Zieliński Leżajski Klub Kyokushin Karate 15 km Bieg M3: 40-49 lat |
80 Monika Zygmunt 15 km Bieg K3: 40-49 lat |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.