Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Brak cyklu

Impreza: Klasyk Beskidzki 2018 01.05.2018

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 645

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
346 Grzegorz Acela Kunowa 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
86 Daniel Augustyn Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
193 Artur Augustyniak Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
223 Mariusz Babiarz STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
200 Tomasz Bajak XC 80 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Bajorek WESO-LUCKY MTB TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Maciej Bąk 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
MIROSŁAW BĄK TOP-SERVIS CHORZELÓW 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
451 Michał Bąk 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
473 Janusz Bala JMP 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adam Baldy 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Cezary Baran 60 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
259 Tomek Baran 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
78 Marcin Bartoszewski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
208 Sebastian Basałyga 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
126 Szymon Batkowski BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
475 Szymon Biel Cube Szok Lion Motors Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Bieleń Ebicom PMbike Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
185 Michał Bieniasz 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
494 Piotr Biernawski ATTIQ TEAM/Salming 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Michał Bińczak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
423 Marcin Biniek 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
421 Izabela Blok 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
486 Tomasz Błoński MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
350 Tomasz Bodurka 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
247 Adam Bohusław Podhorecki ORTOTOP 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
315 Karol Boreczek Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Gabrys Boro Sports Camp 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
206 Łukasz Boroński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartłomiej Borsuk #mebleblero 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
49 Damian Bosek Deutsche Bank Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
176 Grzegorz Bożek Team Satel 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
411 Jules Bremers 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
239 Michał Broda 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Bronicki NIEPOkręcę 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
186 Karol Brzozowski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
445 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-Narty 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
238 Dawid Budziński TwójTrenerSportowy.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Bujak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Grzegorz Buła Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
467 Basia Buława PENTEL 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
13 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
269 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
252 Adrian Burmer 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Romana Byczek-Kaniecka 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
96 Mariusz Cała BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
244 Dariusz Celak 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Krzysztof Celary BIKEBOARD 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
326 Marian Celary 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
231 Łukasz Chlebda 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Roman Chodzba EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sebastian Chowaniec ABSOLUTE BIKES TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
105 Michał Chrzanowski 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
43 Robert Chrząstek 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jan Chudý 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
418 Paweł Ciałowicz Oli-Oli 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
427 Tomasz Ciałowicz Oli-Oli 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
145 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski GRYF 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
393 Ewelina Cieniecka OKR Passionbike 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
392 Sebastian Cieniecki OKR Passionbike 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Ryszard Cieśla WTP 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
56 Ryszard Cybruch ZORZA Tarnobrzeg 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
320 Kamil Cygan Goggle Pro Active Eyewear 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
348 Rafał Cygan JSC Jasło 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Czarnacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
116 Cyprian Czarniecki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
294 Kamil Czechowicz PeLuCza 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
498 Jarosław Czerwień TKKF Uklejna Myślenice 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Adam Czuba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
406 Magdalena Czusz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
484 Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
216 krzysztof czyzewski Dżeppetto Forza 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
95 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
31 Marcin Daniek Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
284 Rafal Data 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
499 Robert Dębicki Sport Serwis Sandomierz 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
316 Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krystian Dobija 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
449 Piotr Dołoszyński MSC TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
463 Aleksandra Drej 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Piotr Drela ABSOLUTE BIKES TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
138 Dariusz Drobot dr.obot team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
372 Bartosz Drozd NSB-Inżynieria-Trilux Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
474 Sebastian Druszkiewicz In Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Konrad Drzymala GSTEAM.PL 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
310 Joanna Dubienko UNLIMITED-SPORT.PL 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
155 Jerzy Duda 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jerzy Dudek BCG Przemyśl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
209 Kamil Dudek 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
264 Darek Dudziński BIKEBROTHERS TARNÓW 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Daniel Duśko BIKEHEAD 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adrian Duszka 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
497 Piotr Dwojak Dębicki Klub Kolarski GRYF 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
142 Jan Dyczko 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Błażej Dyga 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Dynia 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
370 Piotr Działowy La Bicicletta cafe 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
38 Tomasz Dziorek Sprint Gorzyce 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jerzy Dziub TFF 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
431 Maciej Etgens ROGELLI TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
450 Piotr Etgens ROGELLI TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
8 Jacek Feliks Feliks 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
257 szymon fibic 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Fiedurek ABSOLUTE BIKES TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
159 Andrzej Fijak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
161 Witold Filas 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Kamil Filipek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Dawid Fiut 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
243 Sebastian Florek NORAFSPORT 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
42 Adrian Flur MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
373 Michał Fonał 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mariusz Fyda 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
Arthur Gągała ,,Martinez,, Sporting Tavira 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
482 Krzysztof Gajdziński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Gajewski Szalejące Dziadki 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Jakub Gałuszka Brak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Garczyński BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
181 Marcin Gąsior Laluś Squad 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
317 Adam Gąsior BIKEBROTHERS TARNÓW 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Mateusz Gawełczyk CEZISteam 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
24 Adam Gawlik Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
342 MARIUSZ GAWLIK Dębicki Klub Kolarski GRYF 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
112 Adam German 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
234 Wojciech Gertz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
345 Wojtek Gibas-Nakatani OKR Passionbike 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
386 Maciej Giełzak JAS-KÓŁKA 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Grzegorz Glazer Zielone Ludki 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
180 Renata Glazer 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
184 Tomasz Glazer 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
446 Paweł Gładyś TEAM HUROM 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Damian Głownia Polart Nutraxx Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
82 Paweł Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
83 Dawid Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
93 Adrian Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
139 Dariusz Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
285 Mateusz Gogola 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
250 HENRYK Golinski EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
147 Karolina Gołaszewska 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
311 Marcin Górka UNLIMITED-SPORT.PL 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartek Górski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
365 Wojciech Gorzkowicz GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
266 Maciej Gospodarczyk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
355 Angelika Grabiec JAS-KÓŁKA 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
369 Tomasz Grabowy Agregaty EPS System 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
281 Radek Grafczyński Aloe Forever Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
94 Jacek Groń www.masazkrynica.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
17 Tomasz Grubka OKR Passionbike 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
251 Bartosz Grubka OKR Passionbike 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
304 Piotr Grubka Passionbike Oświęcim 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
97 Rafał Grubman Laluś Squad 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
428 Grzegorz Grzywa 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech J. Gubała Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Arkadiusz Gubała Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
420 KRZYSZTOF GULBA PENTEL 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
196 Piotr Gumieniak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Joanna Gumieniak 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Szymon Gurbisz 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
188 Krystian Gwizdała PeLuCza 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
414 Ján Habera ProSport team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
403 Maciej Habrat 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
356 Krzysztof Halagarda PDK 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
430 Jakub Haligowski In Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Tomáš Hauser ProSport team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomas Hauser ProSport team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
425 Kamil Herchel TOMAR 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
117 Jarosław Herman Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
419 Wojciech Hoffmann ZWIFT.PL 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
339 Ernest Horoszko SWR SosBike Sanok 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
220 Viktor Huzov TSLFC 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
65 Łukasz Hyrchel BIKEHEAD 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
485 Jarek Idzik PENTEL 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
91 Sebastian Inglot 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
135 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
76 Jan Jabłoński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
84 Stanisław Jabłoński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
205 Waldemar Jabłoński EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
173 Hubert Jakubowski WATOHOLICY 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
480 Dominik Jakubowski Schneider Electric MTB Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Sebastian Jamiołkowski ABSOLUTE BIKES TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
125 Gabriel Janowski NIEPOkręcę 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Janski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
401 Andrzej Jarosz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
267 Dominik Jaroszewski 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
313 Szymon Jarzębowski Kiedyś, RAZ, razem pojechaliśmy trening 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
377 Kacper Jarzębowski Kiedyś, RAZ, razem pojechaliśmy trening 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
399 Jakub Jasiński GO RIDE RACING TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
301 Grzegorz Jazurek Varso 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
61 Paweł Jaźwa Team Satel 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Waldemar Jereczek 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
15 Marek Juraszek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
92 Piotr Jurczyk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Jurczyk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Ryszard Jurkowski 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
416 Żaneta Juszkiewicz Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
283 Kamil Kaczmarski Deloitte Adventure Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
472 MICHAL KACZURA 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
ŁUKASZ KAFEL 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
16 Karol Kaim 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
441 Andrzej Kalemba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
481 Dariusz Kaleta 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Kamela 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
122 Krzysztof Kamiński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
140 Tomasz Kamiński Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
156 Artur Kamiński 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
79 Konrad Kandefer 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
149 Mateusz Kaniecki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
141 Rafał Kapanowski 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
319 Mateusz Karkula KS Luboń Skomielna Biała 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
129 Andrzej Karpiel 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
203 Bolesław Kasperek TKKF Uklejna Myślenice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
183 Marcin kasprzyk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
325 Konrad Kaźmierczak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
274 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
426 PIOTR KIEŁKOWSKI Jafi Sport Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
462 Adrian Klesyk 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
187 Piotr Klimczak Fujitsu Łódź Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Andrzej Klimczyk In Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
28 Łukasz Kloc Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
338 Tomasz Kloc Axel Sport Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
280 Jarosław Klucznik 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
483 Bartłomiej Kmak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
468 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
298 Juraj Kocergin ProSport team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Juraj Kočergin ProSport team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
434 Rafał Kocik 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
433 Arkadiusz Kogut Way2Champ.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
459 Sławek Kogut 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
9 Łukasz Kogutowicz Bike Team Łąkta Górna 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
146 Natalia Kołodziej Gomola Trans Airco 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
391 Stanisław Kołodziej 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Tomasz Kołtun 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
443 Robert Konieczny 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
394 Wojciech Konopka Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
166 Jędrzej Konwerski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
120 Emil Kopek 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Przemysław Korzec MTB MOSiR DUKLA 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
307 Piotr Kosiński 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
402 Maria Kostacinska 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
201 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
335 Sylwester Kotarba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
347 Piotr Kotik SPOKOJNIE SPOKOJNIE 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
58 Dawid Kotlarz KS Limanowa Forrest 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
154 Kamil Kowal Team Satel 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
179 Mikołaj Kowalcze In Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
64 Mateusz Kowalczyk Trenuj rower 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Artur Kozak BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
165 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
26 Adrian Krawczyk Bike Team Łąkta Górna 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
40 Michał Krystosiak MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
46 Marcin Krzemiński Sprint Gorzyce 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
3 Krzysztof Książek Dębicki Klub Kolarski GRYF 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
262 Paweł Książek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
447 Piotr Kubacki BodyiCoach Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
87 Tomasz Kubala 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
349 Grzegorz Kubala 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
318 Robert Kucab KTC Krosno 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
130 Krzysztof Kucia 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
163 Tadeusz Kudera 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
175 Przemysław Kudera 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
22 Maciej Kularz Sprint Gorzyce 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
89 Szymon Kulawiak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
172 Radosław Kulesza CenttyOne C1 Roadbike 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Adrian Kulik 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
390 Michał Kurdziel TriWise 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mariusz Kuryłowicz KKRoztocze 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
265 Łukasz Kuś 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
215 Łukasz Kutwa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Robert Kuzianik GO RIDE RACING TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
150 Wojciech Kuziara 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
213 Mateusz Kuźmik NSB-Inżynieria-Trilux Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
GRZEGORZ KUŹNAR 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
88 Jacek Kwarciak 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
104 Władysław Kwaśnicki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jerzy Kwaśny MGM SOKÓŁ JASŁO 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
225 Robert Kwiatkowski 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Remigiusz Kwieciński BCG Przemyśl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
143 Henryk Lazar TFF 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
85 Jan Leśniara 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
98 Krzysztof Ligęska Natek Poland 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
352 Jakub Lipko Sport Serwis Sandomierz 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
226 Andrzej Liwiński 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
302 Larysa Lubowiecka 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
303 Oksana Lubowiecka 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
309 Tomek Lubowiecki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Paweł Lusiński JSC Jasło 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Łabędź TKKF Uklejna Myślenice 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
363 Mariusz Łabędzki 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
63 Krzysztof Łabno Rysianka Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
275 Dawid Łabno 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
260 Krzysztof Łapsa Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
261 Szymon Łapsa Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
321 Krzysiek Łopata 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
367 Paweł Łyko Team Satel 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
248 Lucjan Łyszczarz PeLuCza 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
454 Tomasz Maciuszek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
20 Marek Majcher BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
341 Wiktor Majerski Kros-ski Remsport 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
2 Piotr Majewski JSC Jasło 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
306 Artur Makuch 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
241 Dariusz Malinowski GATTA BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
111 damian Malita Hofman Bike Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
417 Andrzej Małysa In Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
487 Katarzyna Małysa-Sonik In Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
437 Paweł Manista MSC TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
36 Bartłomiej Mańkowski Sprint Gorzyce 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Patryk Marcinkowski 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Bartosz Marek Team Marek 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
375 Karol Marszałek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
464 Marek Marzec ROGELLI TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
442 Piotr Marzuchowski ROWEROMANIA 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
1 Grzegorz Matłok Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
18 Krzysztof Matłok Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
75 Andrzej Matusiak BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Paweł Matykiewicz REAL 64-STO LESZNO 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Rafał Mazur 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
314 Patryk Mazurek Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
6 Bartłomiej Mazurkiewicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
400 Wojciech Mazurkiewicz WM Triself - Go Ride Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
51 Radosław Mich 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
471 Marcin Michnicki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
103 Wojciech Miękinia SPOKOJNIE SPOKOJNIE 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
106 Agata Miękinia SPOKOJNIE SPOKOJNIE 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
230 Piotr Mierzwa Filbike Specialized Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
360 Jacek Miętkiewicz Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
361 Katarzyna Miętkiewicz Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
242 Bartłomiej Milczanowski DragonBall 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Seweryn Misa 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
27 Dariusz Miśkiewicz DMTEX 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
11 DANIEL MISKIEWICZ DMTEX 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
144 Jędrzej Miśniakiewicz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
438 Tomasz Miśniakiewicz Pogoń Delphi 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
439 Stanisław Miśniakiewicz Pogoń Delphi 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
PIOTR MISZCZAK EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Kazimierz Mrówka 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
277 Kamil Mucha COMP TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
295 Karol Mularczyk KTC Krosno 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
384 Vasyl Naboka Tandem 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jarosław Niedźwiedzki Model Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
297 Bartosz Niepsuj OTR Kraków 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
207 Stanisław Niewiadomy 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
287 Wojciech Niewidok Peleton Wadowice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
71 Maciej Niewolański ŁYDA MUSI PODAWAĆ 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
328 Andrzej Niziolek JMP 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Nowacki Ośka Warszawa 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
458 Michał Nowok Jafi Sport Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Nycz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Obarzanowski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
47 Jakub Obitko Wysportowani Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
35 Piotr Oczoś ŁYDA MUSI PODAWAĆ 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adam Okniński ABSOLUTE BIKES TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
255 Maciek Okoniewski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
448 Rafał Oleś TEAM HUROM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
90 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
Marek Oleszkowicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jakub Omiotek Omiotek-Auta 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
492 Michał Opaliński Filbike Specialized Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Szymon Opyd RGK Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Robert Osika GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
34 Piotr Osmala Sprint Gorzyce 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adam Owczarek 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
4 Łukasz Pabiś 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
99 Marek Pabisz 60 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
362 Marcin Pach 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Karol Paciura 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
435 Daniel Packi TEAM HUROM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
469 Filip Pagacz BIKEBROTHERS TARNÓW 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Paweł Pajdak WLKS Krakus BBC Czaja 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
286 Andrzej Paluch 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
300 Zbigniew Paluch 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Mariusz Pałyga ABSOLUTE BIKES TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
219 Michał Pałys NSB-Inżynieria-Trilux Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
66 Bartłomiej Pamuła Cube Szok Lion Motors Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
455 Adam Pamuła ADIMET 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
405 Łukasz Pańko Wydolnosc.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
14 Tomasz Pasek Dżeppetto Forza 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
157 Kamil Pasek Dżeppetto Forza 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Bartosz Patlewicz MTB MOSiR DUKLA 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Henryk Pawiłowski SST Lubcza 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
460 Przemysław Pawlik Passionbike Oświęcim 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
178 GRZEGORZ PAWŁOWSKI EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
32 Damian Pazikowski MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
60 Michał Peliszko Filbike Specialized Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
199 Filip Peliszko Filbike Specialized Rzeszów 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
290 Maciej Peszek STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
19 Jacek Piątek Tanie Odżywki.pl Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
396 Sebastian Piecha 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
102 Piotr Piechnik SPOKOJNIE SPOKOJNIE 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
237 Waldemar Pieczara 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
381 mariusz piekarz ACS-STAL Rustica TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
379 Marcin Piekiełek Hellmost-cycling.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
340 Wojciech Piekło ŁTC Łańcut 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
424 Michał Pielak Nowa Huta Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
73 Piotr Pięta 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
296 Ernest Pietruszka KTC Krosno 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
21 Wojciech Pietrycki 1984 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Czeslaw Pietrycki 60 km OPEN | OPEN M | M5 | Ziemia Gorlicka |
101 Jan Pilch TKKF Uklejna Myślenice 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
246 Paweł Pilch 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Pintal BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Przemysław Piotrowski Cube Szok Lion Motors Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
108 Wojciech Piróg 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
224 Krystian Piróg JMP 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
422 Bartłomiej Piskorz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
202 Witold Pizło NSB-Inżynieria-Trilux Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
174 Lech Plenkiewicz RASO 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
182 Anna Płócienniczak kluski leniwe 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Szczepan Płusa 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
167 Maciej Pochciał 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jan Pogwizd 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
221 Kostyantyn Pohodin TSLFC 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
465 Katarzyna Polakowska Pentel Rystor Team 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
55 Maciej Połys 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
197 Zuzanna Popielarska POC Division Poland 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
212 Krzysiek Poreba ATTIQ 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
382 Mateusz Poręba GATTA BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
404 Paweł Porębski Sprint Gorzyce 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
23 Marcin Potępa Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
162 JAKUB PRAJZNER 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
Mateusz Prokop 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Nazar Protsiv Bicycle Sport Touristic 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzesiek Prucnal 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jarosław Prugar ALLE JAZDA 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
397 Sebastian Prusak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
398 Beata Prusak 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
Marcin Przetacznik Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
456 Łukasz Przybek Nowa Huta Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
368 Wojciech Przybyłowicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
359 Robert Przystajczuk Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
148 Adrian Puc ŁYDA MUSI PODAWAĆ 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
54 Paweł Pukas vipack 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
235 Jan Pupczyk 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
70 Maciej Puź MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
268 Pawel Pyzik 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
80 Marcin Raczyński 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Daria Radczuk Czaja Training System 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Slawek Radzik 60 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
374 Aleksander Radzik JSC Jasło 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
366 Krzysztof Rainer ACS-STAL Rustica TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Karol Rąpała Rowerem przez Jasło 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
253 Marcin Raźniak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
380 Marek Rechlecki Pogoń Delphi 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
378 Mateusz Rejch T-BIKE RACING TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
72 Marcin Reszka Cube Szok Lion Motors Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
211 Mateusz Rogowski NSB-Inżynieria-Trilux Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
195 Mateusz Romanek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
256 Jerzy Rosa Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
170 Andrzej Różański 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
254 Jakub Różański Brak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
113 Piotr Ruciński BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
30 Joanna Rumińska-Pietrzyk 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
Jakub Rusin JGS TREK BIKE TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
grzegorz rusin JGS TREK BIKE TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Ruszkowski CycloTrener Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
164 Volodymyr Ryabtsev TRI LEWY 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
194 Andrzej Rybicki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
168 Rafał Rybka 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
490 Jakub Rycąbel VELOART 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
432 Konrad Rykała 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Rysiewicz 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
128 Leszek Rząsa Laluś Squad 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
153 Misiek Rzeszutek SUPERCORAL.PL 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
276 Witold Rzeszutek 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
TOMASZ SACIUK OD DECH 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Mateusz Sarapata 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
57 Jakub Sarzyński BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
240 Monika Sawa Wydolnosc.pl 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
457 Kacper Sawicki TKN Tatra Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
466 Szymek Sawicki TKN Tatra Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
476 Paweł Sędzik 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adrian Sekuła RGK Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
121 Cezary Seliga Nogi Węża 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
160 Tomasz Seruga 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
169 Andrzej Seta CenttyOne C1 Roadbike 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
191 Marcin Sichelski Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
192 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
81 Jakub Siemiączko JSC Jasło 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
53 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
39 Robert Siewniak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
177 Tomasz Sikora TKKF Uklejna Myślenice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
270 Krzysztof Sikora GATTA BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
271 Izabela Sikora HIGH5 Polska 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
344 Kamila Sikora Lulu5 Cannondale Team 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
453 Jakub Sikorski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
228 Piotr Sito PeLuCza 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Janusz Siwiec 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
299 Piotr Skrzyniarz 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
Daria Skrzypek Goggle Pro Active Eyewear/Cityzen 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Marek Skupień 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
67 Tadeusz Skwarczyński Gomola Trans Airco 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Wojciech Ślęk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Słowakiewicz Amiko Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Andrzej Słowakiewicz Amiko Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
500 Przemysław Słyś Jedlicze TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Aleksandra Smętkiewicz 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
41 Łukasz Śmietanka 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Smoczyński 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Sławomir Socha Śląsk Kolarsko 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
407 Wiesław Socha 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
tadeusz sokolowski 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
376 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
198 Zofia Sołtys Velmar Team 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
Kamil Sowa Deloitte Adventure Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
278 Gabriel Sowa Dębicki Klub Kolarski GRYF 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
324 Marcin Sowa 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Sylwester Sowa Team Mielec 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
312 Piotr Sozański 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
479 Marcin Spłuszka 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Lukas Stachura ProSport team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
410 Lukáš Stachura ProSport team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
452 Paweł Stanisz ZWIFT.PL 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Piotr Staniszewski BIKEHEAD 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
496 Maciej Stano 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
114 Piotr Stanuch 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
119 Jacek Staromłyński 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
343 Jacek Staroń Kros-ski Remsport 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wacław Stasiowski Dębicki Klub Kolarski GRYF 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
308 Maciej Staśkiewicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
461 Krzysztof Stelmach Passionbike Oświęcim 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
210 Sebastian Stępniewski kluski leniwe 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
218 Miroslaw Stoklosa EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
217 Jacek Stokłosa StokłosaTEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
279 Marcin Stopyra Team Satel 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Michał Streer 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Artur Strojny 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
100 Małgorzata Sucha Ebicom PMbike Racing Team 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
353 Wacław Sułowski Sport Serwis Sandomierz 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
288 Błażej Superson STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
282 Sebastian Surmacz Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
137 Jakub Surówka KS Luboń Skomielna Biała 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
158 damian suszek Brak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
249 Piotr Szafraniec Ekoi Velonews.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
33 Michał Szaliński MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
444 witold szałyga GOMAR BIKE TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
236 Wojciech Szarski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
305 Krzysztof Szary Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
77 Maciej Szczechura 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
357 Piotr Szczepanik 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
233 Robert Szczuc Team Satel 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
74 Jacek Szczupak 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
190 Krzysztof Szejdewik Ptc Przemyśl 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
488 Michał Szeląg 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
477 Tomasz Szkodny 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Rafal Szkwarek Smurfit Kappa Adventure Team Poland 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
131 Marcin Szlachta 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
336 Przemek Szlagor ROGELLI TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Szczepan Szobak Monkey Wheels 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Robert Szot Grupetto Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
171 Łukasz Szumiec JSC Jasło 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
44 MAREK Szuper 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
Wacław Szwarc 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
189 Magdalena Szymańska XC 80 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
Marek Szymański 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
52 PAWEŁ SZYMAŃSKI KTC- Kielce 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Hubert Szymonek Zagnańskue Stowarzyszenie Rowerowe Pod Bartkiem 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
118 Slawomir Tabis GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
test test 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
132 Krystian Toczek 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
436 Magdalena Tokarska 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Nikodem Tokarski AGH Cycling 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
59 Łukasz Tomala BIKEHEAD 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
385 Piotr Tomana GATTA BIKE-RS 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Tomula 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
115 Tomasz Toporkiewicz 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
491 Krzysztof Tracz VELOART 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
62 Mateusz Trela Sport Serwis Sandomierz 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
136 Agnieszka Troinska 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
124 Jacek Troinski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
204 TOMASZ TRZESZCZOŃ EWODD TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Tulik 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Tutaj Mayday Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
358 Tomasz Tyrawa TKKF Uklejna Myślenice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
45 Grzegorz Urbaniak ZORZA Tarnobrzeg 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
413 Lubomír Vaľko ProSport team Kosice 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
222 Andriy Verbytskyy TSLFC 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Wacławek NSB-Inżynieria-Trilux Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
229 Mariusz Walas 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
291 Krystian Waligóra 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Wantuch 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
69 Wojtek Wardziak Jafi Sport Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
383 Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
12 Krzysztof Weberbauer Supreme Style Mates 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
232 Marcin Węgrzyn Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
412 Katarzyna Wełna 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Rafał Wiatrak Milicz 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Piotr Więdłocha Dom Rowerowy 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
387 Maciej Wierzbowicz Metrobikes.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
323 Dawid Wilk 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
133 Magdalena Winiarczyk Ptc Przemyśl 60 km OPEN | OPEN K | K2 |
493 Tomasz Wiśnicki 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
107 Michał Wlazło SPOKOJNIE SPOKOJNIE 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
322 Waldek Wojas zdrowe ceny racing team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
388 Mateusz Wójcik 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
478 Patryk Wójcik In Mogilany Cycling Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
272 mariusz wojnar STS Jordan Wola Mała 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
415 Marek Wojnarowski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
495 Artur Wojniak Siniat Ponidzie MTB Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jacek Wolny 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
151 Jarosław Wolski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
152 Mateusz Wolski 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
Johann Woltering 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
37 Marcin Wołek 7bikes.pl 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
68 Michał Woźniak ZWIFT.PL 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
110 Sławomir Woźniak BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
214 Tomasz Woźniak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
25 Marcin Wróbel 42sports.pl Cyclo Centrum 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
354 MARCIN WRÓBEL JAS-KÓŁKA 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
29 Karol Wróbel Vip Trans Team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
409 Robert Wróblewski 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
395 Paweł Wronicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
329 Rafał Wrożyna Jafi Sport Bike Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
48 Marek Wrzecionek 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
134 Łukasz Wyczesany zdrowe ceny racing team 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
10 Andrzej Wyka 60 km OPEN | OPEN M | M5 |
50 SŁAWOMIR WYRZYCKI Busko-Zdrój 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Sławomir Wysocki PATNET Team 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
7 Krzysztof Zacharjasiewicz 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
408 Paweł Zaczyk 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
364 Kamil Zahri MSC TEAM 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wacław Zając 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
289 Aleksander Zając Bike Atelier Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
470 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
327 Jacek Zalewski 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
263 Jacek Zamojski Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
292 Dariusz Zaremba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
293 Marcin Zaremba 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
127 Maciej Zdonski TwójTrenerSportowy.pl 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Żebro Peleton Wadowice 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Zieliński 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
273 Konrad Zieliński NSB-Inżynieria-Trilux Team 60 km OPEN | OPEN M | M0 |
371 Artur Zieliński MyBike Road Team 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
429 Marcin Ziemianek RASO 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
489 Kazimierz Ziemianek RASO 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
109 Michał Ziemniak 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
227 Małgorzata Zimnicka Huzar Bike Academy 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
Ola Zimny 60 km OPEN | OPEN K | K1 |
245 Jakub Zimowski GKC Gorlice 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
389 Grzegorz Zimowski 60 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
440 Jakub Żmudziejewski WM Triself - Go Ride Racing Team 60 km OPEN | OPEN M | M1 |
123 Marcin Zub 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
351 Bogdan Zubek 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
337 Piotr Zwonek eXrowerowanie.pl Kraków 60 km OPEN | OPEN M | M4 |
258 adam zych Nowotarski Klub Kolarski 60 km OPEN | OPEN M | M2 |
Андрій Сорохан TRI LEWY 60 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.