Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Tatra Cycling Events 2018

Impreza: Ochotnica MTB 4 Towers 2018 17.08.2018

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 107

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Para Dystans Kategorie
Jacek Adamowski FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Przemek Babiarz Luk-Connect Racing Team FUN M OPEN | OPEN | M3 |
PRZEMYSŁAW BAJEW Baran Cycling Team PRO OPEN | M5 |
Gabrys Boro Sports Camp FUN M OPEN | OPEN | M2 |
Darek Boruch Cisowianka TEAM FUN M OPEN | OPEN | M2 |
Adrian Boruta Tomazi Bike Team FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Lucjan Bosek FME TEAM FUN M OPEN | OPEN | M3 |
TOMASZ BRYCKI Tomazi Bike Team MAN Fun
- Artur Juszczak,
- TOMASZ BRYCKI
FUN M OPEN | OPEN | M4 |
DOROTA BRZEŚKIEWICZ Mińska Grupa Rowerowa FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Bogusław Brzeźny FUN M OPEN | OPEN | M5 |
Łukasz Byszewski FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Karolina Chwiej KOMOBIKE SCOTT FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Mirosław Cudzich SYMPTOM FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Jan Czapliński KOMOBIKE SCOTT PRO OPEN | M3 |
Robert Czarnowski KS OXYGEN URSUS FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Marcin Dąbrowski KWIATY U WIOLI KROSNO FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Adrian Drab UNIT MARTOMBIKE TEAM PRO OPEN | M3 |
Jarek Dziecielski Luk-Connect Racing Team FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Marcin Dziub SEVEN-PERCEPTUS TEAM PRO OPEN | M3 |
Michał Falkowski MAN Pro
- Mateusz Romanowski,
- Michał Falkowski
PRO OPEN | M4 |
Mariusz Florek KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM MAN Pro
- Michał Mandala,
- Mariusz Florek
PRO OPEN | M4 |
Krzysiek Gawron BIKEBOARD FUN M OPEN | OPEN | M4 |
MACIEJ GŁOWACKI TRUCK PARTNER ZET TRANSPORT NOWY SĄCZ FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Damian Głownia POLART NUTRAXX TEAM PRO OPEN | M2 |
Paweł Gołębicki Torus Team Gdańsk PRO OPEN | M3 |
Piotr Imioła FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Bartłomiej Iskrzycki NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI MAN Pro
- Bartłomiej Iskrzycki,
- Tomasz Koszarek
PRO OPEN | M3 |
Wojciech Jegliński Old School MTB Gdańsk PRO OPEN | M4 |
Wiktor Joniec PRO OPEN | M2 |
Iwona Joskowska Luk-Connect Racing Team FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Tomasz Juchniewicz 7R Politechnika Gdańska MIX
- Tomasz Juchniewicz,
- Paula Juchniewicz
PRO OPEN | M2 |
Paula Juchniewicz 7R Politechnika Gdańska MIX
- Tomasz Juchniewicz,
- Paula Juchniewicz
FUN K OPEN | OPEN | K1 |
Artur Juszczak Tomazi Bike Team MAN Fun
- Artur Juszczak,
- TOMASZ BRYCKI
FUN M OPEN | OPEN | M4 |
MICHAŁ KĄDZIOŁKA FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Marcin Kalas FUN M OPEN | OPEN | M3 |
marcin kalita FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Artur Karbownik Kamaro Sport Line Skarzysko - Kamienna FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Tomasz Kasprzak FUN M OPEN | OPEN | M5 |
DARIA KASZTARYNDA CELLFAST MTB TEAM/Rowerplus.pl PRO OPEN | Kobiety OPEN |
Janusz Kędzierski BIKE ROOM TEAM PRO OPEN | M4 |
Marcin Kędziora FUN M OPEN | OPEN | M3 |
krzysztof klich STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM MIX
- Marta Tłumak,
- krzysztof klich
PRO OPEN | M4 |
Maciek Kocon PRO OPEN | M3 |
Marcin Komsta BauMar Brothers MAN Fun
- Artur Komsta,
- Marcin Komsta
FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Artur Komsta BauMar Brothers MAN Fun
- Artur Komsta,
- Marcin Komsta
FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Michał Korbus 7R Politechnika Gdańska PRO OPEN | M2 |
Tomasz Koszarek NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI MAN Pro
- Bartłomiej Iskrzycki,
- Tomasz Koszarek
PRO OPEN | M3 |
Antoni Krotowski Old School MTB Gdańsk PRO OPEN | M3 |
Kamil Kruszyński TTC Beretta Toruń PRO OPEN | M3 |
Katarzyna Kuczorska TA KO Team FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Jacek Kulesza PRO OPEN | M5 |
Slawomir Kurnyta FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Andrzej Lackowski BIKE ROOM TEAM FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Łukasz Latusik FUN M OPEN | OPEN | M2 |
Jakub Litawinski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM FUN M OPEN | OPEN | M2 |
Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarzysko - Kamienna FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Mateusz Łupiński GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW FUN M OPEN | OPEN | M2 |
Michał Mandala KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM MAN Pro
- Michał Mandala,
- Mariusz Florek
PRO OPEN | M2 |
krzysztof marciniak PRO OPEN | M5 |
Piotr Mermela Convert MrozRowery Team FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Łukasz Meyer Luk-Connect Racing Team FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Dominika Michalak Trigar MTB team FUN K OPEN | OPEN | K1 |
Ewa Mnich FUN K OPEN | OPEN | K1 |
Zbigniew Mossoczy BIKEBOARD PRO OPEN | M4 |
Paweł Mucha Cyklo Jura Zabierzów FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Kamil Noszczyński PRO OPEN | M3 |
Piotr Nowakowski Old School MTB Gdańsk PRO OPEN | M3 |
Marcin Obel PRO OPEN | M3 |
Dagmara Ochot FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Wojciech Ostrowski FUN M OPEN | OPEN | M2 |
Paweł Paluchowski MGG Dobry Kurs FUN M OPEN | OPEN | M4 |
DARIUSZ PASZCZYK BIKE ROOM TEAM PRO OPEN | M4 |
Maciej Paszkiewicz MAN Fun
- Franciszek Paszkiewicz,
- Maciej Paszkiewicz
FUN M OPEN | OPEN | M5 |
Franciszek Paszkiewicz MAN Fun
- Franciszek Paszkiewicz,
- Maciej Paszkiewicz
FUN M OPEN | OPEN | M2 |
Sebastian Pluta MIX
- Emilia Pluta,
- Sebastian Pluta
PRO OPEN | M4 |
Emilia Pluta MIX
- Emilia Pluta,
- Sebastian Pluta
FUN K OPEN | OPEN | K1 |
Rafał Polter GOOD RIDE PRO OPEN | M4 |
RAFAŁ PRZYBYLSKI eRka Team MTB FUN M OPEN | OPEN | M5 |
Adam Ptasiński BLU Team Refleks PRO OPEN | M4 |
Grzegorz Rokicki 7R Politechnika Gdańska PRO OPEN | M2 |
ALICJA ROLBIECKA Luk-Connect Racing Team FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Mateusz Romanowski GK STG STAROGARD GDAŃSKI MAN Pro
- Mateusz Romanowski,
- Michał Falkowski
PRO OPEN | M2 |
Kasia Rompa Luk-Connect Racing Team FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Michał Różański PRO OPEN | M2 |
Andrzej Różański FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Waldemar Rusowicz erkado rt kraśnik FUN M OPEN | OPEN | M5 |
Michał Rzeczycki Old School MTB Gdańsk PRO OPEN | M4 |
Maciej Ścierski Tomazi Bike Team PRO OPEN | M2 |
Piotr Sędecki Luk-Connect Racing Team FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Łukasz Sędłak CELLFAST MTB TEAM/Rowerplus.pl PRO OPEN | M3 |
Łukasz Stelmach Luk-Connect Racing Team FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Maja Stelmach Luk-Connect Racing Team FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Jacek Szałaj GRZMOT Podlasia FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Tomasz Szczęsny MH-Automatyka PRO OPEN | M3 |
Vadim Szewczenko TS Meran Otwock FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Rafał Szturo SISU-OWB team PRO OPEN | M4 |
Paweł Tasior TA KO Team FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Marta Tłumak STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM MIX
- Marta Tłumak,
- krzysztof klich
FUN K OPEN | OPEN | K2 |
Tomasz Tuniewicz Team MUSTANG Pasłęk FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Tomasz Tuszyński BLU Team Refleks PRO OPEN | M4 |
Michal Urbankowski BIKEBOARD FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Tomasz Wadowski Tczewski Klub Rowerowy PRO OPEN | M3 |
Jacek Wolny FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Robert Zembroń Old School MTB Gdańsk FUN M OPEN | OPEN | M4 |
Zbigniew Zielonka SCS OSOZ RACING TEAM FUN M OPEN | OPEN | M5 |
Sławek Żuk FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Łukasz Żuk GOOD RIDE FUN M OPEN | OPEN | M3 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.