Lista uczestników

Tatra Cycling Events 2018

Ochotnica MTB 4 Towers 2018 17.08.2017

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 162

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Para Dystans Kategorie
Jacek Adamowski FUN M4 |
105 Filip Atłas 72D OSHEE WINDSPORT TEAM MAN Fun
- Jakub Litawinski,
- Filip Atłas
FUN M2 |
237 Przemek Babiarz Luk-Connect Racing Team FUN M3 |
104 József Bahul Ózdi Kerékpáros Egyesület FUN M3 |
67 PRZEMYSŁAW BAJEW Baran Cycling Team PRO M5 | Mężczyźni OPEN |
82 Damian Bartoszek SCS OSOZ RACING TEAM MAN Pro
- Adam Szafraniec,
- Damian Bartoszek
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
87 Ewelina Bojdzińska VELCREDO MIX
- Maciej Krysztoforski,
- Ewelina Bojdzińska
FUN K2 |
Gabrys Boro Sports Camp FUN M2 |
Darek Boruch Cisowianka TEAM FUN M2 |
60 Adrian Boruta Tomazi Bike Team FUN M3 |
Lucjan Bosek FME TEAM FUN M3 |
52 TOMASZ BRYCKI Tomazi Bike Team MAN Fun
- Artur Juszczak,
- TOMASZ BRYCKI
FUN M4 |
220 DOROTA BRZEŚKIEWICZ Mińska Grupa Rowerowa FUN K2 |
212 Bogusław Brzeźny FUN M5 |
85 Paweł Bukalski VELCREDO FUN M3 |
114 Łukasz Bułka IRON DRAGON TRIATHLON PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
241 Łukasz Byszewski FUN M3 |
221 Karolina Chwiej VELCREDO FUN K2 |
112 Witold Ciesielski Tczewski Klub Rowerowy FUN M4 |
94 Péter Csépányi Ózdi Kerékpáros Egyesület FUN M4 |
75 Mirosław Cudzich SYMPTOM FUN M4 |
223 Jan Czapliński Way2Champ MAN Pro
- Piotr Truszczyński,
- Jan Czapliński
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
210 Robert Czarnowski KS OXYGEN URSUS FUN M4 |
Marcin Dąbrowski KWIATY U WIOLI KROSNO FUN M4 |
51 Adrian Drab UNIT MARTOMBIKE TEAM PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
247 Jarek Dziecielski Luk-Connect Racing Team MAN Pro
- Marcin Komsta,
- Jarek Dziecielski
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
69 Marcin Dziub SEVEN-PERCEPTUS TEAM MAN Pro
- Marcin Dziub,
- Paweł Światlak
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
231 Michał Falkowski MAN Pro
- Mateusz Romanowski,
- Michał Falkowski
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
110 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
Robert Florczyk FUN M3 |
204 Mariusz Florek KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM MAN Pro
- Michał Mandala,
- Mariusz Florek
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
88 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY FOLTYN TEAM MAN Fun
- Marcin Tomiak,
- Bartosz Foltyn
FUN M4 |
113 Sebastian Fusowski TA KO Team MAN Fun
- Sebastian Fusowski,
- Paweł Tasior
FUN M2 |
103 Kiss Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület FUN M4 |
Krzysiek Gawron BIKEBOARD FUN M4 |
76 Wojciech Głąb CHLORKI.PL PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
203 MACIEJ GŁOWACKI TRUCK PARTNER ZET TRANSPORT NOWY SĄCZ FUN M3 |
Damian Głownia POLART NUTRAXX TEAM PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
107 Artur Gogół CHLORKI.PL PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
Paweł Gołębicki Torus Team Gdańsk PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
99 Bartłomiej Górny Saint-Gobain SQUAD FUN M3 |
235 Piotr Imioła FUN M4 |
Bartłomiej Iskrzycki NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI MAN Pro
- Bartłomiej Iskrzycki,
- Tomasz Koszarek
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
108 Michal Jarosiewicz MIX
- ALICJA ROLBIECKA,
- Michal Jarosiewicz
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
248 Wojciech Jegliński Old School MTB Gdańsk FUN M4 |
74 Wiktor Joniec PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
49 Iwona Joskowska Luk-Connect Racing Team FUN K2 |
201 Tomasz Juchniewicz CST 7R MTB Team MIX
- Tomasz Juchniewicz,
- Paula Juchniewicz
PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
236 Paula Juchniewicz CST 7R MTB Team MIX
- Tomasz Juchniewicz,
- Paula Juchniewicz
FUN K1 |
54 Artur Juszczak Tomazi Bike Team MAN Fun
- Artur Juszczak,
- TOMASZ BRYCKI
FUN M4 |
230 MICHAŁ KĄDZIOŁKA FUN M3 |
Marcin Kalas FUN M3 |
234 Marcin Kalita FUN M3 |
89 Marek Kapica Tomazi Bike Team FUN M3 |
Artur Karbownik Kamaro Sport Line Skarzysko - Kamienna FUN M4 |
Tomasz Kasprzak FUN M5 |
100 DARIA KASZTARYNDA CELLFAST MTB TEAM/Rowerplus.pl MIX
- DARIA KASZTARYNDA,
- Łukasz Sędłak
PRO Kobiety OPEN |
244 Janusz Kędzierski BIKE ROOM TEAM MAN Pro
- DARIUSZ PASZCZYK,
- Janusz Kędzierski
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
215 Marcin Kędziora FUN M3 |
225 krzysztof klich STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM FUN M4 |
Maciek Kocon PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
208 Marcin Komsta BauMar Brothers MAN Pro
- Marcin Komsta,
- Jarek Dziecielski
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
211 Artur Komsta BauMar Brothers MAN Fun
- Artur Komsta,
- Piotr Sędecki
FUN M4 |
Michał Korbus CST 7R MTB Team PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
227 Tomasz Koszarek NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI MAN Pro
- Bartłomiej Iskrzycki,
- Tomasz Koszarek
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
95 István Kovács Ózdi Kerékpáros Egyesület FUN M4 |
92 Paweł Kowalski Sklepbicykl.pl-Perfectsource FUN M3 |
233 Antoni Krotowski Old School MTB Gdańsk FUN M3 |
50 Kamil Kruszyński TTC Beretta Toruń MAN Pro
- Rafał Szturo,
- Kamil Kruszyński
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
115 Maciej Krysztoforski Pan MIX
- Maciej Krysztoforski,
- Ewelina Bojdzińska
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
Katarzyna Kuczorska TA KO Team FUN K2 |
252 Karolina Kukuła PROFIDEA KRAKÓW FUN K1 |
239 Jacek Kulesza PRO M5 | Mężczyźni OPEN |
83 Marcin Kulesza FUN M2 |
Slawomir Kurnyta FUN M3 |
98 Piotr Kurowski Yanosik Team FUN M3 |
Krzysztof Kuś FUN M3 |
66 Andrzej Lackowski BIKE ROOM TEAM FUN M3 |
222 Łukasz Latusik MAN Fun
- Maciej Ścierski,
- Łukasz Latusik
FUN M2 |
251 mariusz liberda FUN M4 |
Krzysztof Ligęska Anywhere Bike Team PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
72 Jakub Litawinski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM MAN Fun
- Jakub Litawinski,
- Filip Atłas
FUN M2 |
Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarzysko - Kamienna FUN M4 |
229 Mateusz Łupiński GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW FUN M2 |
249 Wojciech Maciaczyk MAN Fun
- Wojciech Maciaczyk,
- Maciej Paszkiewicz
FUN M3 |
205 Michał Mandala KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM MAN Pro
- Michał Mandala,
- Mariusz Florek
PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
krzysztof marciniak PRO M5 | Mężczyźni OPEN |
Alejandro Mata Inercia Extreme PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
55 Piotr Mermela MRÓZROWERY FOLTYN TEAM FUN M3 |
228 Łukasz Meyer Luk-Connect Racing Team MAN Fun
- Łukasz Stelmach,
- Łukasz Meyer
FUN M3 |
53 Dominika Michalak Trigar MTB team FUN K1 |
Ewa Mnich FUN K1 |
71 Zbigniew Mossoczy BIKEBOARD PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
91 Mateusz Mróz MRÓZROWERY FOLTYN TEAM PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
73 Paweł Mucha Cyklo Jura Zabierzów FUN M4 |
77 Janusz Muller SCS OSOZ RACING TEAM MAN Fun
- Adam Ślązak,
- Janusz Muller
FUN M4 |
Łukasz Nadolski PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
Tomasz Niedźwiecki PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
Kamil Noszczyński PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
Piotr Nowakowski Old School MTB Gdańsk PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
206 Marcin Obel PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
218 Dagmara Ochot FUN K2 |
Wojciech Ostrowski FUN M2 |
68 Paweł Paluchowski MGG Dobry Kurs FUN M4 |
242 DARIUSZ PASZCZYK BIKE ROOM TEAM MAN Pro
- DARIUSZ PASZCZYK,
- Janusz Kędzierski
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
245 Maciej Paszkiewicz MAN Fun
- Wojciech Maciaczyk,
- Maciej Paszkiewicz
FUN M5 |
246 Franciszek Paszkiewicz FUN M2 |
Sebastian Pluta MIX
- Emilia Pluta,
- Sebastian Pluta
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
Emilia Pluta MIX
- Emilia Pluta,
- Sebastian Pluta
FUN K1 |
Rafał Polter GOOD RIDE PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
Adam Pracoń FUN M2 |
RAFAŁ PRZYBYLSKI eRka Team MTB FUN M5 |
214 Adam Ptasiński BLU Team Refleks MAN Pro
- Adam Ptasiński,
- Tomasz Tuszyński
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
57 Grzegorz Rokicki CST 7R MTB Team PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
240 ALICJA ROLBIECKA Luk-Connect Racing Team MIX
- ALICJA ROLBIECKA,
- Michal Jarosiewicz
FUN K2 |
Mateusz Romanowski GK STG STAROGARD GDAŃSKI MAN Pro
- Mateusz Romanowski,
- Michał Falkowski
PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
238 Kasia Rompa Luk-Connect Racing Team FUN K2 |
202 Michał Różański Trigar MTB team FUN M2 |
219 Andrzej Różański FUN M3 |
79 Łukasz Różański Trigar MTB team MAN Fun
- Łukasz Różański,
- Robert Zembroń
FUN M2 |
250 ŁUKASZ RUBIK Meble Marzenie Team PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
Waldemar Rusowicz erkado rt kraśnik FUN M5 |
84 Tomasz Ruszkowski Cyclo Trener Team FUN M4 |
Michał Rzeczycki Old School MTB Gdańsk FUN M4 |
213 Maciej Ścierski Tomazi Bike Team MAN Fun
- Maciej Ścierski,
- Łukasz Latusik
FUN M2 |
243 Piotr Sędecki BauMar Brothers MAN Fun
- Artur Komsta,
- Piotr Sędecki
FUN M3 |
61 Łukasz Sędłak CELLFAST MTB TEAM/Rowerplus.pl MIX
- DARIA KASZTARYNDA,
- Łukasz Sędłak
FUN M3 |
Marian Semchyshyn Maximus Ride FUN M2 |
78 Adam Ślązak SCS OSOZ RACING TEAM MAN Fun
- Adam Ślązak,
- Janusz Muller
FUN M4 |
209 Łukasz Stelmach Luk-Connect Racing Team MAN Fun
- Łukasz Stelmach,
- Łukasz Meyer
FUN M3 |
Maja Stelmach Luk-Connect Racing Team FUN K2 |
96 Paweł Światlak SEVEN-PERCEPTUS TEAM MAN Pro
- Marcin Dziub,
- Paweł Światlak
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
80 Adam Szafraniec SCS OSOZ RACING TEAM MAN Pro
- Adam Szafraniec,
- Damian Bartoszek
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
224 Jacek Szałaj GRZMOT Podlasia FUN M3 |
Michał Szczepańczyk PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
102 Bartosz Szczepanek BIKEBOARD MIX
- Bartosz Szczepanek,
- Paulina Trofimiec
PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
59 Tomasz Szczęsny MH-Automatyka MAN Pro
- Mateusz Tygielski,
- Tomasz Szczęsny
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
Vadim Szewczenko TS Meran Otwock FUN M4 |
93 Łukasz Szlązak Tomazi Bike Team FUN M4 |
64 Rafał Szturo SISU-OWB team MAN Pro
- Rafał Szturo,
- Kamil Kruszyński
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
86 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
63 Paweł Tasior TA KO Team MAN Fun
- Sebastian Fusowski,
- Paweł Tasior
FUN M4 |
226 Marta Tłumak STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM FUN K2 |
90 Marcin Tomiak MRÓZROWERY FOLTYN TEAM MAN Fun
- Marcin Tomiak,
- Bartosz Foltyn
FUN M3 |
101 Paulina Trofimiec BIKEBOARD MIX
- Bartosz Szczepanek,
- Paulina Trofimiec
FUN K1 |
62 Piotr Truszczyński Way2Champ MAN Pro
- Piotr Truszczyński,
- Jan Czapliński
PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
207 Tomasz Tuniewicz Team MUSTANG Pasłęk FUN M4 |
65 Tomasz Tuszyński BLU Team Refleks MAN Pro
- Adam Ptasiński,
- Tomasz Tuszyński
PRO M4 | Mężczyźni OPEN |
81 Mateusz Tygielski NEXUS Team MAN Pro
- Mateusz Tygielski,
- Tomasz Szczęsny
PRO M2 | Mężczyźni OPEN |
Tomasz Tymiński FUN M4 |
217 Michał Urbankowski BIKEBOARD FUN M4 |
58 Tomasz Wadowski Tczewski Klub Rowerowy PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
111 Sławomir Wnuk Rowerowy Kampinos MAN Pro
- Sławomir Wnuk,
- Jarek Wójcik
PRO M5 | Mężczyźni OPEN |
109 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos MAN Pro
- Sławomir Wnuk,
- Jarek Wójcik
PRO M5 | Mężczyźni OPEN |
Jacek Wolny FUN M4 |
97 Przemysław Zając UNIT MARTOMBIKE TEAM PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
Arkadiusz Zarzycki Apteki Gemini PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
232 Robert Zembroń Old School MTB Gdańsk MAN Fun
- Łukasz Różański,
- Robert Zembroń
FUN M4 |
70 Zbigniew Zielonka SCS OSOZ RACING TEAM FUN M5 |
216 Sławek Żuk FUN M3 |
56 Łukasz Żuk GOOD RIDE PRO M3 | Mężczyźni OPEN |
106 Adam Żywicki Cisowianka TEAM FUN M3 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.