Lista uczestników

4. Leżajski Bieg Zośki Turosz o Puchar CIECH Sarzyna S.A. 03.06.2017

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk
Zgłoś się
Wszystkich zgłoszonych zawodników: 336

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Nr Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
234 Katarzyna Albrycht 15 km K2: 30-39 lat |
144 Cesar Alcibar Martinez 15 km M3: 40-49 lat |
73 Patrycja Amrożkiewicz amrozkiewicz team 15 km K1: 16-29 lat |
72 Judyta Amrożkiewicz - Gromek amrozkiewicz team 15 km K2: 30-39 lat |
213 Kamil Andres KS Janusze 15 km M2: 30-39 lat |
20 Paweł Antolak 15 km M2: 30-39 lat |
31 Paweł Augustyn 15 km M2: 30-39 lat |
114 Jolanta Bąk Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" 15 km K2: 30-39 lat |
181 Andrzej Bąk TKKF ,,Sokół" Głogów Małopolski 15 km M4: 50-59 lat |
203 Zbigniew Balicki Carabus Team 15 km M3: 40-49 lat |
197 Małgorzata Banaś Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km K3: 40-49 lat |
84 Bartłomiej Baryga 15 km M2: 30-39 lat |
75 Anna Bemben NGB-Ciech 15 km K5: 60+ |
97 Dariusz Bernaś 15 km M3: 40-49 lat |
191 Dominika Biela 15 km K1: 16-29 lat |
122 Dawid Bielecki 15 km M1: 16-29 lat |
247 Roman Bielówka Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" 15 km M4: 50-59 lat |
287 Wojciech Bilicz 15 km M3: 40-49 lat |
235 Krzysztof Błyskal MKS Halicz Ustrzyki Dolne 15 km M2: 30-39 lat |
100 Rafał Borek 15 km M2: 30-39 lat |
Michał Borkowski 15 km M1: 16-29 lat |
Artur Borowiec Bauformat tem 15 km M3: 40-49 lat |
3 Grzegorz Bożek Team SATEL 15 km M3: 40-49 lat |
MAŁGORZATA BRODOWICZ BBL JAROSŁAW 15 km K4: 50-59 lat |
184 Rafał bronhard 15 km M2: 30-39 lat |
156 Oskar Bróż 15 km M1: 16-29 lat |
30 Dariusz Buba 15 km M3: 40-49 lat |
14 Marek Buczko RUN RUN OLESZYCE 15 km M4: 50-59 lat |
Sylwia Buczkowska 15 km K1: 16-29 lat |
293 Andrzej Burda 15 km M2: 30-39 lat |
206 Janusz Buszta Pawcius Team 15 km M4: 50-59 lat |
251 Małgorzata Cencora Akademia Sportu Lubaczów 15 km K2: 30-39 lat |
Dariusz Cencora Akademia Sportu Lubaczów 15 km M3: 40-49 lat |
245 Józef Chajec 15 km M3: 40-49 lat |
108 Iwona Chmielowska-Zięba 15 km K2: 30-39 lat |
Lukasz Cieśla Zolynia Biega 15 km M1: 16-29 lat |
200 Małgorzata Cieślachowska 15 km K4: 50-59 lat |
Marcin Cioch 15 km M2: 30-39 lat |
Andrzej Ciosmak PZU Sport Team 15 km M3: 40-49 lat |
23 Wiesław Cybulak ALECO 15 km M4: 50-59 lat |
284 Marta Czarna 15 km K1: 16-29 lat |
210 Maciej Czarnik 15 km M2: 30-39 lat |
42 grzegorz czech 15 km M3: 40-49 lat |
220 Jacek Czech 15 km M3: 40-49 lat |
221 Aleksandra Czech 15 km K3: 40-49 lat |
Sebastian Czech 15 km M2: 30-39 lat |
159 Paweł Czekirda Leżajska Grupa Biegowa - Pawcius Team 15 km M3: 40-49 lat |
208 Grzegorz Czekirda Leżajska Grupa Biegowa - Pawcius Team 15 km M2: 30-39 lat |
254 Danuta Czwakiel 15 km K4: 50-59 lat |
116 Paulina Dąbek 15 km K2: 30-39 lat |
135 Jerzy Dąbek NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M3: 40-49 lat |
136 Waldemar Daź 15 km M3: 40-49 lat |
85 Jan Dec PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M2: 30-39 lat |
279 Stanisław Dec 15 km M4: 50-59 lat |
38 Jan Delekta DELjA 15 km M3: 40-49 lat |
76 Dariusz Delekta DELNOVA 15 km M2: 30-39 lat |
70 MAŁGORZATA DOMARADZKA BT WAGABUNDA 15 km K4: 50-59 lat |
60 GRZEGORZ DOMARADZKI BT WAGABUNDA 15 km M4: 50-59 lat |
228 Maria Domiszewska MKS Halicz Ustrzyki Dolne 15 km K4: 50-59 lat |
219 Ignacy Domiszewski MKS Halicz Ustrzyki Dolne 15 km M1: 16-29 lat |
227 Wojciech Domiszewski MKS Halicz Ustrzyki Dolne 15 km M4: 50-59 lat |
106 Piotr Dryla 15 km M3: 40-49 lat |
239 Piotr Dubanik Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M4: 50-59 lat |
Edward Dzierżak 15 km M4: 50-59 lat |
11 Łukasz Fedan 15 km M2: 30-39 lat |
54 Franciszek Fedorowicz 15 km M4: 50-59 lat |
Beata Ferenc biegomania lubaczów 15 km K3: 40-49 lat |
105 Hubert Fil BBL JAROSŁAW 15 km M1: 16-29 lat |
170 Łukasz Foryt Zolynia Biega 15 km M1: 16-29 lat |
104 Roman Fuglewicz Ruszaj się stary 15 km M4: 50-59 lat |
256 Katarzyna Gac-Karelus NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km K2: 30-39 lat |
74 Justyna Gajda BBL JAROSŁAW 15 km K3: 40-49 lat |
290 Łukasz Gajda 15 km M2: 30-39 lat |
67 Małgorzata Gałda Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km K2: 30-39 lat |
231 Monika Gawor 15 km K3: 40-49 lat |
162 Grzegorz Gębuś Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M2: 30-39 lat |
249 Piotr Gierula 15 km M2: 30-39 lat |
80 Gerard Godek 15 km M4: 50-59 lat |
Paweł Golisz BBL JAROSŁAW 15 km M2: 30-39 lat |
88 Renata Grabska Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój 15 km K5: 60+ |
230 Tomasz Grzecznik 15 km M3: 40-49 lat |
271 Janusz Grzecznik 15 km M5: 60+ |
12 Bartosz Gubernat Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km M2: 30-39 lat |
103 Leszek Gurak 15 km M1: 16-29 lat |
161 Jacek Gut OSP Hucisko 15 km M1: 16-29 lat |
JERZY HADUCH Sanok i Okolice 15 km M4: 50-59 lat |
276 KAMIL HAŁOŃ 5 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 15 km M1: 16-29 lat |
275 Dawid Hartleb 15 km M1: 16-29 lat |
229 Maciej Hasiak Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M2: 30-39 lat |
77 Zuzanna Haszto 15 km K1: 16-29 lat |
232 Zdzisław HASZTO NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M5: 60+ |
Sebastian Horoszko A-ATEAM 15 km M1: 16-29 lat |
Jan Hulbój sp13 15 km M3: 40-49 lat |
132 Ewa Hypta-Ryzner JAROAŁAW 15 km K4: 50-59 lat |
289 Magdalena Iskrzycka aSPAwen 15 km K2: 30-39 lat |
241 Barbara Jagusiak 15 km K3: 40-49 lat |
246 Piotr Jagusiak 15 km M3: 40-49 lat |
112 Michał Jakubecki KKS VICTORIA STALOWA WOLA 15 km M1: 16-29 lat |
Jakub Jamrozik 15 km M1: 16-29 lat |
Dariusz Jankowski PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M3: 40-49 lat |
196 Piotr Jarocki Szwagry 15 km M2: 30-39 lat |
29 Krzysztof Jaworski Visegrad Maraton Rytro 15 km M2: 30-39 lat |
177 Andrzej Jodłowski 15 km M2: 30-39 lat |
96 Marta Jop Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km K2: 30-39 lat |
244 Andżelika Kalemba 15 km K1: 16-29 lat |
255 Marzena Kałuża 15 km K1: 16-29 lat |
47 Marian Kamiński ALECO 15 km M4: 50-59 lat |
51 Marek Kamiński ALECO 15 km M1: 16-29 lat |
62 Michał Karkut 15 km M2: 30-39 lat |
64 MAGDALENA KAWALEC BRZOSTECKIE OWIECZKI 15 km K2: 30-39 lat |
165 Katarzyna Kawalec 15 km K2: 30-39 lat |
190 Agnieszka Kędra 15 km K1: 16-29 lat |
Marcin Kielar 15 km M2: 30-39 lat |
125 Aneta Kiełbowicz LNB 15 km K3: 40-49 lat |
56 Tomasz Kloc 15 km M3: 40-49 lat |
166 Krzysztof Kłos 15 km M2: 30-39 lat |
53 Zbigniew Kłudka 15 km M3: 40-49 lat |
175 damian kobeluk BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km M3: 40-49 lat |
66 Magdalena Kobielska 15 km K2: 30-39 lat |
65 Marcin Kobielski 15 km M2: 30-39 lat |
141 Piotr Kobylarz Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km M2: 30-39 lat |
253 Małgorzata Kojder Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" 15 km K1: 16-29 lat |
101 katarzyna kokoszka PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 15 km K2: 30-39 lat |
90 Józef Kołodziej Klub Biegacza Lubaczów 15 km M5: 60+ |
6 Rafał Kopel 7 15 km M2: 30-39 lat |
7 Andrzej Kopel 7 15 km M1: 16-29 lat |
55 Ewelina Koprowicz Jarosławska Grupa Biegowa 15 km K2: 30-39 lat |
118 Łukasz Kordowicz BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km M2: 30-39 lat |
273 Michał Korniak 15 km M1: 16-29 lat |
185 Sebastian Kostrubała 15 km M2: 30-39 lat |
24 Marcin Kotulski 15 km M2: 30-39 lat |
61 Jacek Kozaczuk 15 km M3: 40-49 lat |
288 Michał Kozak Drużyna Jezusa 15 km M2: 30-39 lat |
236 Tadeusz Kozieł 15 km M1: 16-29 lat |
81 Łukasz Kozioł FC Laski 15 km M2: 30-39 lat |
35 LESŁAW KRACYŁO NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M3: 40-49 lat |
252 Marek Krauz 15 km M4: 50-59 lat |
83 Marcin Kruba Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M2: 30-39 lat |
248 paweł krupa www.serwisdrzewny.com 15 km M2: 30-39 lat |
Arkadiusz Kuc MKS Halicz Ustrzyki Dolne 15 km M3: 40-49 lat |
5 Tomasz Kuczek Azalia Brzóza Królewska 15 km M2: 30-39 lat |
277 krzysztof Kudła 15 km M2: 30-39 lat |
28 Sebastian Kula FC Laski 15 km M2: 30-39 lat |
10 WOJCIECH KUŁAKOWSKI Klub Biegacza Lubaczów 15 km M4: 50-59 lat |
169 Wiesław Kupras 15 km M4: 50-59 lat |
58 Joanna Kurecka BBL JAROSŁAW 15 km K2: 30-39 lat |
86 Bartosz Kusiak NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M1: 16-29 lat |
107 Marcin Kusiak 15 km M2: 30-39 lat |
183 Wojciech Kuziara 15 km M2: 30-39 lat |
153 Wojciech Kuźmicz 15 km M2: 30-39 lat |
199 Łukasz Kwiatek 15 km M2: 30-39 lat |
262 paweł kycia Biegam dla siebie 15 km M1: 16-29 lat |
Ewa Lachowska MKS Halicz Ustrzyki Dolne 15 km K4: 50-59 lat |
Magdalena Lachowska-Wójciak 15 km K2: 30-39 lat |
Krzysztof Łazorko 15 km M2: 30-39 lat |
259 Bartłomiej Leśko 15 km M1: 16-29 lat |
151 Jolanta Lipert Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" 15 km K3: 40-49 lat |
115 Wojciech Lipiński Active Team Brzóza Królewska 15 km M3: 40-49 lat |
242 Wojciech Lizak 15 km M2: 30-39 lat |
37 Stanisław Łuczak Nowa Sarzyna-Ciech 15 km M3: 40-49 lat |
128 Piotr Łyda 15 km M1: 16-29 lat |
Kamil Machala PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M1: 16-29 lat |
137 Damian Machowski 15 km M1: 16-29 lat |
Rafał Maciejko Biegomania Lubaczów/ Sportowy Dachnów 15 km M3: 40-49 lat |
285 Arkadiusz Magda 15 km M1: 16-29 lat |
63 Artur Majder 15 km M3: 40-49 lat |
157 Krzysztof Makarski Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M2: 30-39 lat |
Marta Malinga 15 km K2: 30-39 lat |
174 Kazimierz Marchut NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M5: 60+ |
272 Dariusz Markowicz 15 km M3: 40-49 lat |
172 Jacek Maślanka Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M3: 40-49 lat |
158 Dawid Materna Asseco Active Team 15 km M2: 30-39 lat |
294 Dominik Materna Team SATEL 15 km M1: 16-29 lat |
148 Mateusz Matuzik Night Runners 15 km M2: 30-39 lat |
46 Sławomir Mazur Cyklopedia.cc 15 km M3: 40-49 lat |
192 Mateusz Mazur PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M3: 40-49 lat |
71 Dermot McBride 15 km M2: 30-39 lat |
9 Ewa Meder Akademia Sportu Lubaczów 15 km K3: 40-49 lat |
Janusz Meder Akademia Sportu Lubaczów 15 km M4: 50-59 lat |
48 Katarzyna Mierzwa 15 km K2: 30-39 lat |
146 Krystyna Mik 15 km K5: 60+ |
278 Stanisław młynarski 15 km M5: 60+ |
274 michal momot 15 km M2: 30-39 lat |
268 Eugeniusz Moszkowicz Kondycja 15 km M5: 60+ |
87 Kamil Motyka Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M2: 30-39 lat |
266 Hector Mourglia 15 km M2: 30-39 lat |
57 Agnieszka Mroczka BBL JAROSŁAW 15 km K3: 40-49 lat |
124 Aleksander Mroczka Team SATEL 15 km M3: 40-49 lat |
25 Mariusz Mul 15 km M3: 40-49 lat |
164 Ewa Musiał Stalowowolski Klub Biegacza 15 km K3: 40-49 lat |
119 Mariusz Nycz Active Team Brzóza Królewska 15 km M2: 30-39 lat |
59 Grzegorz Nykiel Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" 15 km M3: 40-49 lat |
270 Grzegorz Obroślak biegomania lubaczów 15 km M3: 40-49 lat |
195 Elżbieta Ogłuszka 15 km K2: 30-39 lat |
152 Wioletta Olechowska-Dolecka 15 km K3: 40-49 lat |
237 Tomasz Oleksak Planeta Nisko 15 km M4: 50-59 lat |
127 Marta Oronowicz Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km K3: 40-49 lat |
36 Anna Ozga 15 km K2: 30-39 lat |
139 sebastian pacia 15 km M2: 30-39 lat |
147 Dariusz Paczocha Nowa Sarzyna-Ciech 15 km M2: 30-39 lat |
204 Klaudia Pakłos 15 km K1: 16-29 lat |
13 Daniel Panocha 15 km M2: 30-39 lat |
143 Sebastian Partyka 15 km M2: 30-39 lat |
Sławomir Pasieka 15 km M2: 30-39 lat |
187 Mateusz Paul 15 km M1: 16-29 lat |
19 Katarzyna Perykasza 15 km K1: 16-29 lat |
150 Robert Piątek 15 km M3: 40-49 lat |
94 Artur Pieczonka A-ATEAM 15 km M2: 30-39 lat |
Małgorzata Piela Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" 15 km K4: 50-59 lat |
138 Jan Pierscionek 15 km M5: 60+ |
15 Łukasz Pietryka 15 km M2: 30-39 lat |
215 Jacek Pikor Ponure Glizdy 15 km M3: 40-49 lat |
45 Marek Piwowarczyk 15 km M4: 50-59 lat |
264 Maciej Potera Frytków 15 km M2: 30-39 lat |
265 Krystyna Potera 15 km K2: 30-39 lat |
131 Anna Potoczna BBL JAROSŁAW 15 km K3: 40-49 lat |
41 Wojciech Potoczny BBL JAROSŁAW 15 km M3: 40-49 lat |
216 Krzysztof Potoczny 15 km M2: 30-39 lat |
233 Marta Prajzner 15 km K2: 30-39 lat |
149 Jerzy Prędki Wybiegamy w Przyszlosc 15 km M3: 40-49 lat |
Grzesiek Prucnal 15 km M1: 16-29 lat |
4 Adam Przewrocki 15 km M3: 40-49 lat |
32 Paweł Rajzer 15 km M3: 40-49 lat |
281 Marcin Rak Biegam bo lubię 15 km M1: 16-29 lat |
291 Genowefa Rusinowska 15 km K5: 60+ |
Anna Ruśnica Spartan Race Training Group Rzeszów 15 km K1: 16-29 lat |
8 Anna Ryba Akademia Sportu Lubaczów 15 km K3: 40-49 lat |
178 URSZULA RZESZUTEK GdzieTaMeta 15 km K3: 40-49 lat |
224 Andrzej Rzeszutek 15 km M2: 30-39 lat |
52 Ewa Sączawa Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" 15 km K3: 40-49 lat |
130 Robert Sądej 15 km M3: 40-49 lat |
205 Aleksandra Sanok RAZ_SIĘ_ŻYJE 15 km K1: 16-29 lat |
2 Stanisław Sarzyński 15 km M2: 30-39 lat |
212 Edward Sarzyński 15 km M3: 40-49 lat |
Ruslan Savchuk 15 km M2: 30-39 lat |
Natalija Semenovych 15 km K1: 16-29 lat |
226 Bogusław Sempruch 15 km M4: 50-59 lat |
40 Paulina Serafin Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km K2: 30-39 lat |
171 Rafał Serwacki Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M2: 30-39 lat |
182 Jerzy sidor 15 km M5: 60+ |
267 Anna Sidor 15 km K2: 30-39 lat |
189 Grzegorz Sidorko 15 km M2: 30-39 lat |
163 Małgorzata Siembida Stalowowolski Klub Biegacza 15 km K2: 30-39 lat |
17 Jan Siuzdak Pawcius Team 15 km M3: 40-49 lat |
39 witold skiba biegomania lubaczów 15 km M4: 50-59 lat |
113 Maciej Ślanda KS Janusze 15 km M2: 30-39 lat |
214 Kamil Śliwa 15 km M1: 16-29 lat |
179 Marzena Śliż GdzieTaMeta 15 km K3: 40-49 lat |
243 Andrzej Słobodzian GB Na Zdrowie Sokołów Młp 15 km M4: 50-59 lat |
225 Paweł Smędowski GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 15 km M1: 16-29 lat |
68 Patryk Smoleń BRZOSTECKIE OWIECZKI 15 km M2: 30-39 lat |
209 Karol Smoliniec RAZ_SIĘ_ŻYJE 15 km M1: 16-29 lat |
123 Krzysztof Śnieżek Planeta Nisko 15 km M4: 50-59 lat |
22 Bożena Sochań Akademia Sportu Lubaczów 15 km K3: 40-49 lat |
Iwona Sokal 15 km K2: 30-39 lat |
292 Jakub Sopała Dzikie Życie Run Team 15 km M3: 40-49 lat |
167 Krzysztof Środa 15 km M3: 40-49 lat |
92 Janusz Staniszewski Akademia Sportu Lubaczów 15 km M5: 60+ |
Viktor Starodubtsev JM DEMOLEX BARDEJOV 15 km M3: 40-49 lat |
121 Lucyna Staroń 15 km K2: 30-39 lat |
194 marta staroniowska Biegam dla siebie 15 km K2: 30-39 lat |
43 Piotr Stasiowski NGB/STAJNIA BALONA 15 km M2: 30-39 lat |
21 Dorota Stec BBL JAROSŁAW 15 km K3: 40-49 lat |
93 Aleksander Stefan 15 km M4: 50-59 lat |
126 Marian Stępniowski 15 km M4: 50-59 lat |
258 Marcin Strugała 15 km M1: 16-29 lat |
89 Maciej Sułkowski 15 km M3: 40-49 lat |
295 Zbigniew Sycz 15 km M4: 50-59 lat |
95 Wioletta Szablan Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km K2: 30-39 lat |
26 Antoni Szczepanik Active Team Brzóza Królewska 15 km M3: 40-49 lat |
Wojciech Szczepankiewicz 15 km M2: 30-39 lat |
marek szczurko Akademia Sportu Lubaczów 15 km M2: 30-39 lat |
238 Beata Szczygieł 15 km K3: 40-49 lat |
240 Zbigniew Szczygieł 15 km M4: 50-59 lat |
282 Michał Szerer NM 15 km M2: 30-39 lat |
27 Marian Szewc 15 km M5: 60+ |
202 Robert Szkoda Biłgoraj Biega 15 km M2: 30-39 lat |
78 Marta Szpinda 15 km K2: 30-39 lat |
79 Sebastian Szpinda BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km M2: 30-39 lat |
217 Ryszard Szpyt BUT Biłgoraj Ultra Trail 15 km M3: 40-49 lat |
218 Justyna Szpyt 15 km K3: 40-49 lat |
160 PIOTR SZWEDKA Szafa Biegacza Team/ Honey Stinger Runners 15 km M3: 40-49 lat |
155 Marcin Szwedo NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M2: 30-39 lat |
207 Waldemar Szybiak Agona W&M 15 km M4: 50-59 lat |
211 Joanna Szybiak Agona W&M 15 km K3: 40-49 lat |
269 Maciej Szybiak 15 km
98 Ewa Szymańska Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km K4: 50-59 lat |
168 Grzegorz Tarnowski Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M2: 30-39 lat |
280 Karina Terech- Kondub 15 km K1: 16-29 lat |
140 Joanna Tereszkiewicz 15 km K2: 30-39 lat |
109 Alekandra Tkacz 15 km K2: 30-39 lat |
102 Dariusz Tomas 15 km M3: 40-49 lat |
198 Maciej Tomaszewski JGB ''Sokół'' Jarosław/CWKS Resovia Rzeszów 15 km M1: 16-29 lat |
117 Damian Trawka 15 km M2: 30-39 lat |
186 Piotr Trojanowski 15 km M3: 40-49 lat |
111 Damian Trojnar KS Janusze 15 km M2: 30-39 lat |
99 Tomasz Tryniecki Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" 15 km M2: 30-39 lat |
283 Anna Trzeźwińska 15 km K3: 40-49 lat |
145 Andrzej Trzonek 15 km M4: 50-59 lat |
34 Zbigniew Turosz 15 km M4: 50-59 lat |
1 Zofia Turosz 15 km K5: 60+ |
193 Iwona Turosz 15 km K1: 16-29 lat |
261 Mirosław Turosz 15 km M4: 50-59 lat |
263 Joanna Turosz 15 km K1: 16-29 lat |
33 Witold Urban Klub Biegacza PLL LOT 15 km M2: 30-39 lat |
Marcin Wacławek 15 km M3: 40-49 lat |
69 Sebastian Wal Stowarzyszenie Klub Sportowy w Smolarzynach 15 km M1: 16-29 lat |
44 Kinga Walania TKKF Sokół 15 km K2: 30-39 lat |
201 Diana Walczak 15 km K2: 30-39 lat |
Radosław Warecki PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M2: 30-39 lat |
16 Grzegorz Warenica Team SATEL 15 km M1: 16-29 lat |
Bernadetta Wasyliszyn Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km K2: 30-39 lat |
257 Krzysztof Wegrzyn Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km M4: 50-59 lat |
260 Małgorzata Węgrzyn Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km K3: 40-49 lat |
18 konrad Welter Pawcius Team 15 km M2: 30-39 lat |
Justyna Wielkiewicz BBL JAROSŁAW 15 km K2: 30-39 lat |
Andżelika Wójcik 15 km K2: 30-39 lat |
142 Mariusz Wojtak Planeta Nisko 15 km M3: 40-49 lat |
223 Bernardeta Wróbel Nikodemu 15 km K3: 40-49 lat |
222 Andrzej Wróblewski Nikodemu 15 km M4: 50-59 lat |
250 PIOTR WYCZAWSKI Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km M3: 40-49 lat |
133 Tomasz Zając 15 km M3: 40-49 lat |
134 Monika Zając 15 km K3: 40-49 lat |
180 Wilhelm Zając 15 km M3: 40-49 lat |
110 Zanonimizowano Zanonimizowano 15 km M1: 16-29 lat |
286 Justyna Zaorska Stalowowolski Klub Biegacza 15 km K3: 40-49 lat |
188 Jolanta Zaręba Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km K4: 50-59 lat |
154 Łukasz Zawadzki NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M1: 16-29 lat |
120 Artur Zdeb Biegam dla siebie 15 km M2: 30-39 lat |
129 Franciszek Zieliński TKKF ,,Sokół" Głogów Małopolski 15 km M5: 60+ |
176 Zbigniew Zieliński Leżajski Klub Kyokushin Karate 15 km M3: 40-49 lat |
50 Jolanta Żurawska Nowa Sarzyna-Ciech 15 km K3: 40-49 lat |
173 Tomasz Żurawski PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 15 km M3: 40-49 lat |
49 Róża Zybura NOWOSARZYNSKA GRUPA BIEGOWA 15 km K3: 40-49 lat |
82 tomasz zygmunt 15 km M1: 16-29 lat |
91 Monika Zygmunt 15 km K3: 40-49 lat |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.