Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Brak cyklu

Impreza: Leżajski Bieg Zośki Turosz 31.05.2014

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 321

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
52 Andrzej Augustyn SKB Stalowa Wola 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
97 Wiesław Bać KMP Zabierzów 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
70 Andrzej Bąk TKKF "Sokół" Głogów Młp. 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
111 Małgorzata Banaś Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km K-4 | Kobiety Open |
403 Dariusz Bańka 15 km M-4 | Zawodnicy Karate | Mężczyźni Open |
273 Jan Baran InFinity Team 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
408 Adam Baran 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
486 Tadeusz Bazan GB NA ZDROWIE SOKOŁÓW MŁP 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
270 Anna Bemben 15 km K-6 | Kobiety Open |
451 Jan Bembenek PTC-FREDRY 5 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
435 Monika Bester 15 km K-3 | Kobiety Open |
Marcin Bogusz Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
283 Beata Borkowska 15 km K-2 | Kobiety Open |
42 Oskar Bróż 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
272 Łucja Bryła 15 km K-3 | Kobiety Open |
438 Henryk Brzozowski SKB Stalowa Wola 15 km M-7 | Mężczyźni Open |
17 Dariusz Buba 15 km M-3 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
88 Marek Buczko RUN RUN OLESZYCE 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Bernard Buczny 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
117 Dawid Budych InFinity Team 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
289 Andrzej Buksa 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
131 Andrzej Burda 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
26 Janusz Buszta 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Andrzej Bykowski 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Hubert Capłap 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
79 Wiesław Chamera Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Tomasz Chłanda 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
424 Piotr Chmaj 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
Waldemar Chmurowicz 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
89 Paweł Chomyszyn zs Lubaczów 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
433 Artur Chowaniec UKS SP1 Leżajsk 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
479 Artur Chrzęszczyk 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
469 Małgorzata Cieślachowska 15 km K-5 | Kobiety Open |
471 Ryszard Cieślachowski 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Paweł Cieślik Policja Katowice 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
474 Mariusz Cieślinski NIEZRZESZONY 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Piotr Cioch 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
419 Sebastian Ciszczonik Rzeszowskie Gazele i Gepardy 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
280 Waldemar Czado GOPR Bieszczadt 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
296 Rafał Czarnecki 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
452 Wojciech Czerepak 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
MAREK CZERWIAK 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
430 Kamil Czesnar 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
465 Krzysztof Czwakiel Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
91 Tomasz Czyrny Tłumaczenia Cen-T Lubaczów 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
119 Grzegorz Czyż Automatyka Tarnów -Grupa Azoty 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
27 Jerzy Dąbek NIEZRZESZONY 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
134 Paweł Dąbek 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
456 Urszula Dąbek 15 km K-4 | Kobiety Open |
121 Leszek Dałomis NIEZRZESZONY 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
147 Grzegorz Dankiewicz 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
146 Natalia Dankiewicz 15 km K-2 | Kobiety Open |
127 Zdzisław Dębicki GOPR Bieszczady 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
281 Anna Deja 15 km K-2 | Kobiety Open |
492 Jolanta Domanska Makro Team biegam dla Basi 15 km K-5 | Kobiety Open |
402 Jacek Expedyt Domański wkb meta Lubliniec 15 km M-7 | Mężczyźni Open |
94 MAŁGORZATA DOMARADZKA BIURO PODRÓŻY WAGABUNDA 15 km K-4 | Kobiety Open |
93 GRZEGORZ DOMARADZKI BIURO PODRÓŻY WAGABUNDA 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
489 Damian Drapała NIEZRZESZONY 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
29 Ryszard Dryps NIEZRZESZONY 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Joanna Drzał 15 km K-2 | Kobiety Open |
Piotr Dubanik Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
482 Tomasz Duliban PSK BRO 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Paweł Dybek SALOMON SUUNTO TEAM 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
487 Zenon Dziadura WITAR Tarnobrzeg 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
106 Łukasz Dziuk 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
410 Kazimierz Dziuruń 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
415 siergiej fiskovicz lkb rudnik 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
412 Piotr Foryt 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
413 Łukasz Foryt 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
494 Arek Frączek 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
278 przemysław fus 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
23 Maja Gajewska PPP Leżajsk 15 km K-3 | Kobiety Open |
Jacek Garbacik 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
118 Maria Gąsior 15 km K-2 | Kobiety Open |
61 ROBERT GŁADYSZ PRODENTICA TEAM 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
477 SŁAWOMIR GŁADYSZ PRODENTICA TEAM 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
51 Zygmunt Golik SKB Stalowa Wola 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
485 Paweł Gołąbek 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
274 Marcin Gołąbek InFinity Team 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
291 Anna Gołda URTICA TEAM 15 km K-3 | Kobiety Open |
Grzegorz Górski CPR 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
53 Magdalena Grabowska Biegunka Team 15 km K-2 | Kobiety Open |
32 Mirosław Grabowski 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
7 Renata Grabska Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój 15 km K-6 | Kobiety Open |
484 Kazimierz Granda LOTOS Jasło 15 km M-7 | Mężczyźni Open |
48 Piotr Gromada 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
290 Tomasz Grzecznik 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
434 Zbigniew Gutkowski SKB Stalowa Wola 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
40 Andrzej Gwóźdź Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
84 Zdzisław Habigier 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
109 Zuzanna Haszto 15 km K-2 | Kobiety Open | Mieszkanki Leżajska |
14 Zdzisław HASZTO 15 km M-5 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
64 Daniel Heleniak 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
269 Ewa Hypta-Ryzner 15 km K-5 | Kobiety Open |
126 Piotr Iwanowski Złodzieje Zapalniczek 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
LEOPOLD JAMRO 15 km M-7 | Mężczyźni Open |
22 Andrzej Janas 15 km M-5 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
462 ARKADIUSZ JANICKI KP PSP Jarosław 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
Anna Janik 15 km K-3 | Kobiety Open |
488 KRZYSZTOF KAPŁON TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
450 Krystian Karakuła 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
37 Grzegorz Kardyś 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Joanna Karłowicz 15 km K-4 | Kobiety Open |
Robert Karłowicz 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
25 Artur Kasperek Złodzieje Zapalniczek 15 km M-3 | Mieszkańcy Leżajska | Zawodnicy Karate | Mężczyźni Open |
Marek Kasza 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Bartłomiej Kawa 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
478 Paweł Kazimirowicz FEB 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Piotr Kędzior 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
Maciej Kiebała SOFTSYSTEM 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
57 Roman Kita BKB Victoria Brzesko 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
55 Stanislaw Kita BKB Victoria Brzesko 15 km M-7 | Mężczyźni Open |
414 Karolina Kiwior GOPR Bieszczady 15 km K-2 | Kobiety Open |
Tomasz Kloc 15 km M-4 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
RAFAŁ KLOCKIEWICZ 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
275 Tomasz Kołodziej 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
63 Krzysztof Kopeć 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
83 Zbigniew Koperstyński 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
Janusz Kotliński 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
49 Katarzyna Kowalska Niepołomice Biegają 15 km K-4 | Kobiety Open |
50 Edward Kowalski Niepołomice Biegają 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
132 Michał Kozak Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
39 Robert KOZDROWICKI Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
455 Piotr Koziarz 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
43 Tadeusz Kozieł 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
105 Krzysztof Kozioł 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
112 Marek Krauz 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Regina Krenzel CPR 15 km K-2 | Kobiety Open |
87 KAMIL KRUPA PSK BRO 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Tobiasz Krupa 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
68 Grzegorz Kryla 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
490 Paweł Kubas 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
480 Tomasz Kuczek Azalia Brzóza Królewska 15 km M-3 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
481 krzysztof Kudła zarzecze 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
100 Tomasz Kulik ACN-BeneVita 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
5 Dariusz Kulka 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
133 Wiesław Kupras NIEZRZESZONY 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
445 Tomasz Kwiatkowski 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Magdalena Lachowska-Wójciak 15 km K-2 | Kobiety Open |
69 Maciej LALICKI STAKO Projekty&Wykonawstwo 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
276 stanislaw lancucki Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Tomasz Ledwożyw 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
468 Janusz Leja 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
28 Piotr Leja 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
458 Jolanta Lipert 15 km K-3 | Kobiety Open |
128 Wiesław Łach Klub Matiego Jeżowe 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Magdalena Łączak SALOMON SUUNTO TEAM 15 km K-3 | Kobiety Open |
58 Tomasz Łeptuch Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
467 Barbara Łuczak-Pokój 15 km K-2 | Kobiety Open |
Cezary Maćkowiak PUMP Rzeszów 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
20 Mirosław Madej Kraków 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
102 Monika Małek 15 km K-4 | Kobiety Open |
Kazimierz Marchewka 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
125 Jakub Marchwiany 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
114 Marek Markiewicz 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
284 Krzysztof Markowicz Klub Matiego Jeżowe 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Justyna Markowicz Klub Matiego Jeżowe 15 km K-2 | Kobiety Open |
453 Wojciech Marut KKS Victoria Stalowa Wola 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
442 Marta Matusz - Bubelska 15 km K-2 | Kobiety Open |
473 Andrzej Matuszek [AMP] Speed 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
Tadeusz Matyka 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
493 Jakub Mazurek 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Andrzej Mazurkiewicz UKS SP1 Leżajsk 15 km M-4 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
Andrzej Michalski Sanok 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
459 Grzegorz Michalski PTC-FREDRY 5 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
130 Jolanta Mickiewicz Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km K-4 | Kobiety Open |
444 Paweł Miś [AMP] Speed 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
136 Stanisław Młynarski SKB Stalowa Wola 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
103 Zbigniew Moskal 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
71 Eugeniusz Moszkowicz Kondycja 15 km M-7 | Mężczyźni Open |
46 Mariusz Motyka Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
497 Magdalena Musialik 15 km K-3 | Kobiety Open |
426 Roman Nicpoń 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Michał Niedziela 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
78 Borys Niemczewski TIMEBANDIT CORPS 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
36 Anna Nobis 15 km K-2 | Kobiety Open |
19 joanna olchawa NIEZRZESZONY 15 km K-3 | Kobiety Open |
98 Anna Ozga 15 km K-2 | Kobiety Open |
409 Kinga Pachura Ceneria.pl/Rehabilitanci.org.pl 15 km K-3 | Kobiety Open |
47 Anna Pałacha 15 km K-3 | Kobiety Open |
428 Mateusz Paszek Policja Leżajsk 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Mateusz Paul 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
21 Monika Pęcak 15 km K-3 | Kobiety Open |
12 Artur Pęcak 15 km M-3 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
287 Robert Piątek IPA Przeworsk 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Paweł Piątek 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
67 Zbigniew Piechociński 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
472 Artur Pieczonka FEB 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
292 Dariusz Piędel 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
406 Sebastian Pieróg 15 km M-1 | Zawodnicy Karate | Mężczyźni Open |
475 Marcin Pikuła JSC EH Runners 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
Robert Pisz Nafta Jasło 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
447 DARIUSZ PISZCZ 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
448 Maciej Podgórski 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
143 Krzysztof Popławski Przemyski Klub Biegacza 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
96 Iwona Potaczała 15 km K-3 | Kobiety Open |
Marcin Prejznar MTB MOSiR Dukla 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
81 Grzesiek Prucnal 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
99 Grzegorz Ptasznik SKB Stalowa Wola 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Zbigniew Pucia 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
123 Zbigniew Pucia 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
31 Kamil Pustelny NIEZRZESZONY 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
142 Lidia Pytel 15 km K-2 | Kobiety Open |
461 Mariusz Radoń 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Paweł Rajzer 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
60 Marek Rejus TKKF "Sokół" Głogów Młp. 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
62 Dorota Rejus TKKF "Sokół" Głogów Młp. 15 km K-5 | Kobiety Open |
59 Piotr Rochowski Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
294 Krzysztof Rogiński 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
135 Anna Rosół 15 km K-2 | Kobiety Open | Zawodniczki Karate |
54 Tomasz Rózga Hołublaextremeracingteam 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Adrian Rudawski 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
74 Zygmunt Rutkowski Zmitek Team 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
113 Wojciech Ryfa 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
2 Sebastian Rzekieć 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
104 Małgorzata Saja Stalowowolski Klub Biegacza 15 km K-4 | Kobiety Open |
Kajetan Salmoński 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
120 Janusz Samolewicz Handlopex Rzeszów 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
30 Katarzyna Sarzyńska 15 km K-1 | Kobiety Open |
24 Wojciech Sarzynski 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
400 Marcin Serkis 15 km M-3 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
404 Krystian Siembida 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
141 Grzegorz Sikora Przemyski Klub Biegacza 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
496 Jan Siuzdak 15 km M-4 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
Tomasz Skoczylas 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
Mateusz Śliwa [AMP] Speed 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
139 Piotr Śliż 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
95 Andrzej Słobodzian GB NA ZDROWIE SOKOŁÓW MŁP 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Robert Smyk OTK RZEŹNIK 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
405 Ewa Sobiło 15 km K-2 | Kobiety Open | Zawodniczki Karate |
56 Eugeniusz Sobino Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Karol Socha 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
454 Tomasz Socha 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Pawel Soja NIEZRZESZONY 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Wiesław Sondej 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Jakub Sopała 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
145 Janusz Spirała Klub Matiego Jeżowe 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
464 Radosław Środoń 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Piotr Stasiowski Azalia Brzóza Królewska 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
288 Bartosz Stępień 15 km M-3 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
18 Marcin Stopa 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
Adrian Stopyra 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
420 Patryk Stopyra 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
45 Maciej Sułkowski 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
3 monika Świąder 15 km K-3 | Kobiety Open | Mieszkanki Leżajska |
124 Zbigniew Sycz TKKF "Sokół" Głogów Młp. 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
148 paweł szalewicz LKKK 15 km M-4 | Zawodnicy Karate | Mężczyźni Open |
Jacek Szczupak 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Michał Szegda 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
436 Robert Szkoda 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
140 Maciej Szuba Studencki Klub Górski 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
82 Andrzej Szwed Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
279 lidia szydło 15 km K-3 | Kobiety Open | Mieszkanki Leżajska |
72 Robert Szyja 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
73 Mirosław Szyja 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
Ireneusz Szyk 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
116 Ewa Szymańska Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km K-5 | Kobiety Open |
422 Michał Szymel 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Andrzej Tabaka NIEZRZESZONY 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
76 Dorota Tarnowska Biegunka Team 15 km K-3 | Kobiety Open |
75 Jacek Tarnowski Biegunka Team 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
144 Grzegorz Tarnowski 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
277 Tadeusz Terech 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
293 Tomasz Tokarz 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
449 Maciej Tomaszewski Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
Konrad Tomczyk 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
297 Piotr Trojanowski 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
298 Michał Trojanowski 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
92 Krystian Tryniecki 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
90 Tomasz Tryniecki 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
Michał Tuora URTICA TEAM 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
285 Mirosław Turosz 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
416 Zbigniew Turosz 15 km M-5 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
10 Zofia Turosz Beskid.TV 15 km K-7 | Kobiety Open | Mieszkanki Leżajska |
418 Iwona Turosz 15 km K-2 | Kobiety Open | Mieszkanki Leżajska | Zawodniczki Karate |
38 Witold Urban KLUB BIEGACZA PLL LOT 15 km M-3 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
425 Marcin Urban VELUX 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
107 Marian Urbaniak GOSiR Gorzyce 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
Jarosław Urbaniak GOSiR Gorzyce 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
499 pavel vereckiy mok mszana dolna 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
85 Diana Walczak 15 km K-2 | Kobiety Open |
Sebastian Walicki MORS Sokołów Młp. 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
44 Krzysztof Wałczyk 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Wojciech Wantuch 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
483 Radosław Warecki PSK BRO 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
65 Grzegorz Warenica 15 km M-2 | Mieszkańcy Leżajska | Mężczyźni Open |
457 JOANNA WASILEWSKA Miód Kozacki Biłgoraj 15 km K-3 | Kobiety Open |
Magdalena Wdowiak magdalens.com 15 km K-1 | Kobiety Open |
423 Mariusz Wdowiak 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
429 Dawid Wdowiak 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
Robert Widz 15 km M-5 | Mężczyźni Open |
431 Beata Wierzbicka 15 km K-3 | Kobiety Open |
432 Paweł Wierzbicki 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
Witek Winiarz Przemyski Klub Biegacza 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
110 Zdzisław Wiśniowski 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
33 Stanislaw WITKOWSKI 40-latek Tychy 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
34 Andrzej Witkowski 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
35 janusz witkowski 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
77 Anna Wojnarska 15 km K-1 | Kobiety Open |
137 Agnieszka Wójtowicz 15 km K-3 | Kobiety Open |
108 Piotr Wolański piotrekwolan 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
443 Marcin Woźniak 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
Grzegorz Wyciślak 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
138 Marcin Wyszyński 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
437 Łukasz Zając Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
Magdalena Zając 15 km K-3 | Kobiety Open |
463 Tomasz Zając 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
295 Tomasz Zając Waterknights Zabierzów 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
115 Bartosz Zajączkowski Przemyski Klub Biegacza 15 km M-3 | Mężczyźni Open |
41 JERZY ZAJACZKOWSKI Przemyski Klub Biegacza 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
407 krzysztof zarewicz 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
Łukasz Zawadzki 15 km M-2 | Mężczyźni Open |
441 Rafał Żeglecki Przemyski Klub Biegacza 15 km M-4 | Zawodnicy Karate | Mężczyźni Open |
271 Jacek Zembroń 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
498 Zbigniew Zieliński LKKK 15 km M-4 | Mieszkańcy Leżajska | Zawodnicy Karate | Mężczyźni Open |
66 Franciszek Zieliński TKKF "Sokół" Głogów Młp. 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
16 Piotr ZIEMBA 15 km M-4 | Mężczyźni Open |
86 Mieczysław Żurawski Stalowowolski Klub Biegacza 15 km M-6 | Mężczyźni Open |
439 Daria Zwolińska 15 km K-1 | Kobiety Open |
Łukasz Żydzik 15 km M-1 | Mężczyźni Open |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.